استخراج نات کوین notcoin
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

نات کوین (Notcoin) یک ارز دیجیتال رایگان در برنامه تلگرام است. که در فعل حال می توان به صورت آسانی رایگان آن را استخراج کرد. در ادامه آموزش می دهیم به صورت رایگان فقط با یک لینک فعال سازی ربات مخصوص تلگرام نات کوین می توانید 2500 Not coin رایگان دریافت کنید. اگر هم بیشتر خواستید در این صفحه با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

پیشنهاد⇐ دات کوین جایگزین نات کوین شد پاول دورف هم در دات کوین عضو ، جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

پیشنهاد⇐ بازی معتبر ایردراپ رایگان کتیزن تلگرام Catizen کسب درامد اینجا کلیک کنید.

خبر جدید در مورد نات کوین 1403/01/14 در زیر

نات کوین قراره 20 روز دیگه همراه با هاوینگ بیت کوین لیست بشه ! ✔️
احتمالا ربات باز میشه و این مدت میتونیم بازم تبدیل به ان اف تی کنیم و بفروشیم ( این ارز دیجیتال همچنان برای کاربران و سرمایه‌گذاران جذابیت داشته باشد و احتمالاً رشد قابل توجهی را تجربه کند)

توجه ⇐پس از این صفحه دوباره دیدن نمایید. خبرهای روز درباره نات کوین در اینجا گفته خواهد شد.

پیشنهاد⇐ پروژه تلگرامی بیت تون BITTON استخراج ساتوشی رایگان و توکن btn 

❌خبر مهم درباره نات کوین که حتما بخوانید ⇓❌

حالا بیایید درباره‌ی یک موضوع مهم درباره‌ی “نات کوین” صحبت کنیم! در چند روز گذشته، مشاهده کرده‌ام که برخی از کانال‌های تلگرامی اعلام کرده‌اند که نات کوین دیگر قابل فروش نخواهد بود و با این دلیل، با قیمت‌های بسیار پایین، نات کوین شما را خریداری می‌کنند! اما سوال اینجاست: اگر قرار است نابود شود و قابل فروش نباشد، چرا شما آن را می‌خرید؟ آیا فقط برای جمع‌آوری خیریه هستید؟

نات کوین تازه از دو روز آینده در لیست قرار می‌گیرد و داستانش شروع می‌شود، و به راحتی می‌توانید مانند همیشه آن را خرید و فروش کنید. به همین سادگی!

بگذارید افرادی از شما سوءاستفاده نکنند. اصلاً اهمیتی ندارد که قیمت آن بالا برود یا پایین، مهم این است که از دو روز آینده به راحتی می‌توانید آن را خرید و فروش کنید!

یک نکته دیگر که تاکنون چندین بار آن را گفته‌ام، این است که اگر نات کوین‌های شما زیر ۱۰ میلیون باشد، پس از لیست شدن، همچنان می‌توانید آن‌ها را بفروشید، پس نگران نباشید.

لطفاً این پست را در گروه‌های خود به اشتراک بگذارید و اطلاع رسانی کنید! کمک کنید تا مردم از منابعی که واقعاً به آن‌ها اعتماد دارند، مطالب را دنبال کنند.

پیشنهاد⇐ جهت مشاهده پروژه بازی همستر کامبت شبیه نات کوین اینجا کلیک نمایید.

لینک نات کوین تلگرام + آموزش استخراج نات کوین Notcoin

مرحله یکم: اول از همه برای استخراج نات کوین جهت ورد به ربات اینجا کلیک نمایید. تا وارد صفحه مشابه تصویر زیر شوید. البته باید فیلتر شکن یا وی پی ان باید روشن باشد.بر روی دکمه آبی رنگ SEND MESSAGE کلیک نمایید. وارد برنامه تلگرام شده. سپس در مرحله دوم توضیح داده میشه.

پیشنهاد⇐ جهت آموزش استخراج تایم کوین و استخراج کلیک نمایید. ⇒ایرداپ بسیار مهم پر سود حتما عضو شوید.

پیشنهاد ایردراپ معتبر شبیه ناتکوین⇐لینک ثبت نام در ربات تاپ سواپ تلگرام و آموزش ماین اینجا کلیک نمایید.

لینک ثبت نام و دانلود برنامه نات کوین تلگرام در زیر ⇓:

https://t.me/notcoin_bot?start=r_573790_8711847

آموزش استخراج نات کوین Notcoin

مرحله دوم ، سپس بعد ورود به این صفحه چه با گوشی اندروید یا سایر و کامپیوتر شماره 1 طبق تصویر زیر بر روی دکمه آبی رنگ START کلیک نمایید و شماره 2 طبق تصویر زیر بر روی دکمه play کلیک کنید و بعد وارد صفحه برنامه شده 2500 نات کوین رایگان خود را دریافت نمایید. جهت استخراج بیشتر این ارز در ادامه مقاله مرحله سوم با ما همراه باشد.

لینک ثبت نام در برنامه نات کوین تلگرام:

https://t.me/notcoin_bot?start=r_573790_8711847

ارز دیجیتال نات کوین

لینک ثبت نام (Notcoin)دانلود نات کوین تلگرام:

https://t.me/notcoin_bot?start=r_573790_8711847

مرحله سوم: طبق تصویر زیر جهت استخراج نات کوین از این ربات پشت سر هم بر روی دایره زرد رنگ ضربه بزنید تا 2000 ارز نات کوین خود را دریافت کنید و بعد چند دقیقه باز قسمت خط زیر دایره پر می شود باز هم می توانید با ضربه زدن Notcoin خود را به صورت رایگان دریافت کنید. و اگر می خواهید نات کوین بیشتری دریافت کنید در ادامه مقاله با مرحله چهارم با ما همراه باشید.

استخراج نات کوین

مرحله چهارم: در این قسمت از مقاله طبق تصویر زیر از سمت راست علامت موشک Boosts به معنی افزایش دادن است. که در داخل آن دکمه های است که با کم کردن نات کوین شما امکانات های بسیار عالی می دهد. علامت سکه Earn جهت دیدن سایر امکانات است که در ویدیو به صورت کلی توضیح داده شده است. و علامت پاندا در برنامه به معنی زیر مجموعه ها افرادی که شما با لینک مخصوص خود جمع آوری کردید را نشان می دهد.

لینک ثبت نام (Notcoin):

https://t.me/notcoin_bot?start=r_573790_8711847

Notcoin نات کوین چیست؟

نات کوین (Notcoin) یک شت‌کوین جدید در تلگرام است که بر اساس تون (TON)، یک شبکه بلاکچینی، ایجاد شده است. این شت‌کوین از طریق یک بازی رباتی تلگرامی کاربران را با کوین رایگان مواجه می‌کند و امکان کسب و کار با آن را فراهم می‌سازد[1].

پیشنهاد: بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی کدام ها هستنند؟

قیمت گذاری نات کوین تلگرام برای فروش

در فعل حال قیمت دقیقی برای نات کوین تایین نشد ولی در روزهای آینده لیست خواهد شده و چگونه نحوه فروش در ادامه همین متن توضیح خواهیم داد. اما تیم ناتکوین در ابتکاری جالب، پیش از ضرب توکن نات، پیش بازار آن را از طریق خرید و فروش NFT فعال کرده است. که قیمت فعلی هر یک میلیون ناتکوین حدود 6 تون می باشد که با قیمت تقریبی تون کوین حدود 20 دلار می باشد که می توان با تبدیل کردن به ان اف تی آن را در سایت getgems.io به صورت مزایدی و قیمت ثابت به فروش برسانید. البته هر 10 میلیون یک nft می باشد. پس اگر 10 میلیون نکرده اید به این مقدار برسانید تا بتوانید بفروشید البته پس از لیست شدن براساس عددی به فروش می رسد. که باید منتظر ماند.

نحوه فروش ناتکوین به صورت NFT آموزش در ویدیویی زیر ⇓

کاربران میتوانند با این امکان، موجودی خود در بازی را به ان اف تی تبدیل کرده و آن را در بازار Getgems.io بفروشند.
(و طبیعتاً برخی درحال خرید هستند.)

ویدیو آموزشی پیش نیازها و منبع⇓در تلگرام (حتما با vpn وارد شوید)

1- چگونه کیف پول تونکیپر نصب کنیم؟
2- چگونه ارز Toncoin خریداری کنیم؟

پس از این دو اقدام، کافی ست روی گزینه “Trade” در بازی ناتکوین خود کلیک کنید و مطابق ویدئو 2 دقیقه و 30 ثانیه ای تون لاورز پیش بروید؛

این ویدئو را ببینید تا یاد بگیرید چطور NFT بازی پرطرفدار را در کیف پول خود ضرب کنید و چگونه در بازار گتجمز بفروشید.

این آموزش پیشنهاد فروش یا خرید نیست و صرفا آموزش نحوه کار با ضرب ان اف تی ناتکوین و فروش آن را مرور میکند. پیشنهاد، نظر یا نکته ای دارید در کامنت ها بنویسید.

ویدیو معرفی نات کوین توسط ساشا در دبی

خبر خوش جدید درمورد نات کوین(1402/12/15)

خبر جدید در مورد نات کوین

🔥طبق اعلام کانال تلگرام نات‌کوین، حساب های نایت کوینی که در ۳۰ روز اخیر فعالیتی نداشته باشند؛ کوین های آن ها سوزانده خواهد شد.

📌همچنین گفته شد که بیشتر نات‌کوین‌ها استخراج شده‌اند و از زمانی که توکن NOT عرضه شود،دیگر هیچ نات کوینی ایجاد نخواهد شد.

⌛در نهایت نیز نات‌کوین وارد فاز جدیدی می‌شود که در آن،پلتفرم های تازه‌ای در بلاکچین TON ایجاد می‌شود.

پیشنهاد⇐ استخراج توکن Ola با گوشی موبایل ایرداراپ مهم معتبر

نات کوین قیمت گذاری شد

طبق نوشته های رسانه های معتبر ممکن است بعد چند روز آینده که ناتکوین لیست شود هر یک میلیون 10 دلار باشد که این یک پیشبینی است. که ممکن است که با قیمت بالا یا شاید پایین هم لیست شود. که باید منتظر بمانیم یا در صورت نیاز به فروش می توانید در قسمت بالا در این صفحه نحوه فروش به صورت ان اف تی به ریال و دلار تبدیل کنید.

پیشنهاد⇐ آموزش جامع و کلی نحوه استخراج هات کوین نیر ولت هر هات حدود قیمت الان 20 دلار به بالا

سخن آخر

حتما تا انتهای این مقاله آموزشی با ما همراه بودید ، که امیدواریم نهایت استفاده را از این مقاله برده باشید. حتما ارز نات کوین را الان دریافت کنید و بزارید بماند چون شاید ممکن است در آینده نزدیک ارزش زیادی داشته باشد. به مانند سایر ارزها که در الان در صرافی های ایرانی و خارجی با قیمت های بالا خرید و فروش می شوند. چون قبلا آنها هم به مانند بیت کوین اتریوم و دیگر ارزها اول استخراج شان بسیار راحت بود ولی الان قیمت را خودتان ببینید و قضاوت کنید. پس الان که فرصت است نهایت استفاده را ببرید و بعد دچار پشیمانی نشوید. در این سایت سایر ارزها که به صورت رایگان الان استخراج می شوند را جهت استخراج شما دوستان عزیز خواهیم گذاشت. پس چند روز یک بار از سایت کافه راهنما دیدن نمایید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

سه × 4 =