تاپ سواپ top swap
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

تپ سواپ چیست؟ top swap یک ایردراپ کیف پول فانتوم است، مشابه نات کوین تلگرام، که می‌توانید به راحتی آن را در برنامه تلگرام، که در داخل برنامه نصب می‌شود، استخراج کنید. برای ورود و نحوه استخراج صحیح، ما را همراهی کنید و از آموزش‌های ارائه شده استفاده کنید. همچنین به‌خاطر داشته باشید که ارز نات‌کوین در تاریخ 13 فروردین 1401 یا 2024، یک April (اِیپریل)، استخراج این ارز متوقف و لیست قیمت گذاری می شود.

جهت ثبت نام در ربات TOPSWAP تلگرام برای کسب درامد به مانند ناتکوین اینجا کلیک نمایید. توضیحات تکمیلی درباره این توکن و آموزش راه اندازه در ادامه مقاله با ماه همراه باشید.


پیشنهاد⇐ دات کوین جایگزین نات کوین شد پاول دورف هم در دات کوین عضو ، جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

پیشنهاد⇐ آموزش 0تا100 استخراج یس کوین تلگرام پروژه برعکس نات کوین

خبر لیست شدن تپ سواپ در صرافی بای‌بیت

صرافی بای‌بیت اعلام کرده است که ارز دیجیتال تپ سواپ در طی ۱۰ روز آینده قیمت‌گذاری خواهد شد. این اقدام می‌تواند به کاربران و سرمایه‌گذاران فرصت‌های جدیدی برای معامله و سرمایه‌گذاری در این ارز نوظهور بدهد. بای‌بیت با ارائه این خدمت جدید، تلاش دارد تا تجربه کاربری بهتری برای کاربران خود فراهم کند و جایگاه خود را در بازار ارزهای دیجیتال تقویت نماید.

اولین متن در پیج تاپ سواپ⇐ 🚀 پروژه جدید امیدوار کننده، TapSwap را کاوش کنید! جایی که DeFi مدرن با معماری پیشرفته سولانا ملاقات می کند. کارمزد تراکنش کم و توان عملیاتی بالا را تجربه کنید.

اولین متن در پیج تاپ سواپ

طبق تصویر زیر ⇓ تاریخ شروع توزیع این توکن⇐ ⏰این ارز 15 فوریه، ساعت 16 TapSwap توزیع توکن انجام شده و پایان هم طبق خبرهای دنبال شد در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

تاریخ شروع توزیع این توکن تاپ سواپ

تعداد کاربران و بازیکنان تاپ سواپ تا به امروز

تعدادکاربران بازی تاپ سواپ

براساس اطلاعات منتشر شده در پیج خبری رسمی top swap ، تا به امروز، این ارز موفق به جذب 1.5 میلیون کاربر شده است و این تعداد روز به روز در حال افزایش است. بنابراین، فرصت است و به راحتی می توان ماین کرد ، برای شرکت در استخراج و ماینینگ این ارز، با ما همراه شوید و طبق راهنمایی های ارائه شده، و پس برای ماین و استخراج رایگان این ارز با ادامه آموزش با ما همراه باشد و طبق تصاویرهای و توضیحات هر کدام که در این مقاله قرار داده شده با لینک مخصوص در این ربات ثبت نام کنید.

جهت عضویت در کانال کافه راهنما و اطلاع از ایردراپ جدید و خبرها اینجا کلیک نمایید

تپ سواپ امروز در تاریخ 2024/12 April یا 1042.01.24 به 6 میلیون رسید

تپ سواپ 6 میلیون

به گذارش پیج رسمی TapSwap ، پروژه تپ سواپ به 6 میلیون کاربر فعال در دنیا رسیده است! که این معتبر بودن پروژه را نشان می دهد. پس اگر تا به امروز در این پروژه ثبت نام نکرده اید عجله کنید. تا به مانند ناتکوین از پروژه جانمونید. آموزش و لینک عضویت در زیر ادامه مقاله

پیشنهاد پروژه رایگان ایرداپ⇐ آموزش ثبت نام و استخراج تایم کوین تلگرام یک ارز معتبر و جدید

پیشنهاد⇐ ماین توکن vertus تلگرام شبیه به هات کوین 

لینک ربات تپ سواپ + آموزش استخراج همراه با تصاویر راهنما

در این قسمت از مقاله آموزش نحوه نصب و ثبت نام در این برنامه تلگرامی جهت استخراج توکن تاپ سواپ و توضیحات جامع و کامل تکملی ارز دیجیتال جدید top swap با ما همراه باشید که امیدوارم این پروژه به مانند پروژه های دیگر یک کسب درامد عالی برای همه دوستان باشد. و نتیجه تلاش های خود را کسب کنیم.

مرحله اول)لینک ⇓ ربات همراه با توضیحات

https://bit.ly/tapswapbot

در این قسمت نخست بر روی لینک بالا کلیک کنید که البته باید vpn یا تحریم شکن روشن باشد. که طبق تصویر زیر به این صفحه ارجاع داده می شوید. اگر مستقیم به تلگرام انتقال داده شدید نگران نباشید در این صورت شما نیاز نیست بر روی دکمه Send Message کلیک کنید. اگر برعکس شد در این صفحه ماندید بر روی دکمه Send Message کلیک کنید. اگر کلیک کردید نرفت به تلگرام حتما مطمین شوید تلگرام در گوشی شما نصب است. و وارد شده اید از قبل.

لینک ربات تاپ سواپ

مرحله دوم)

در این مرحله بر روی دکمه پایین شروع کلیک نمایید. به مانند اسکرین شات یا عکس زیر⇓

مرحله سوم)

در این قسمت به مانند تصویر زیر بر روی دکمه start now!کلیک کرده منتظر بمانید. تا ربات شروع کند.

مرحله چهارم)

وارد برنامه شده بر روی سکه به مانند نات کوین کلیک نمایید. و در زیر عکس کاربر دکمه های پایین سکه نوشته می شود.

پیشنهاد⇐ جهت مشاهده پروژه بازی همستر کامبت شبیه نات کوین اینجا کلیک نمایید.

کاربرد و توضیحات دکمه های تاپ سواپ

کاربرد دکمه ها سواپ تاپ

طبق تصویر بال از چپ به راست توضیحات هر کدام در زیر ⇓

 • Ref ⇐کاربرد این دکمه برای زیر مجموعه گیری می باشد.
 • Task⇐که از نامش پیدا است برای کسب امتیاز انجام تسک های همچون بازدید سایت فالوو توییتر و پویستن به کروه تلگرام شان و…
 • Top⇐هم مربوط به سکه ها است که صفحه اصلی را نشان می دهد.
 • Boost⇐کاربرد این دکمه هم برای بالا بردن کاربرد و امکانات ربات که در داخل هر کدام نوشته شده است. فقط سعی کنید در قسمت تسک تسک ها رو انجام بدهید تا 200000 امتیاز کسب کنید و ربات را برای کسب امتیاز اتوماتیک فعال نمایید.
 • Stats⇐این گزینه هم برای نشان دادن تعداد سکه های استخراج شده توسط تمام کاربران است.

توجه⇐در روزهای آینده زمان لیست شدن و نحوه فروش این توکن در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

پیشنهاد⇐ آموزش جامع و کلی نحوه استخراج هات کوین نیر ولت هر هات حدود قیمت الان 20 دلار به بالا

پیشنهاد⇐ استخراج توکن Ola با گوشی موبایل ایرداراپ مهم معتبر

ویژگی‌های Top Swap:

 • معماری سولانا: استفاده از معماری پیشرفته سولانا، این پروژه را قادر می‌سازد تا تراکنش‌ها را با سرعت بالا و کارمزد مناسب انجام دهد.
 • کارمزد کم: Top Swap از کارمزد کمتری برای انجام تراکنش‌ها استفاده می‌کند که این امر به بهبود تجربه کاربری کمک می‌کند.
 • توان عملیاتی بالا: با توان عملیاتی بالا، این پروژه به کاربران امکان انجام تعداد زیادی از تراکنش‌ها را در زمان کوتاه می‌دهد.

با شرکت در استخراج Top Swap، امیدواریم که بتوانیم از این فرصت بهره‌مند شده و نتیجه تلاش‌های خود را در کسب درآمد از این پروژه به دست آوریم.

پیشنهاد⇐ بازی معتبر ایردراپ رایگان کتیزن تلگرام Catizen کسب درامد اینجا کلیک کنید.

چگونه تپ سواپ را به کیف پول فانتوم متصل کنیم؟

یکی از مشکل های اساسی در تپ سواپ متصل کردن کیف پول والت فانتوم است، که بیشتر بچه ها با این روش مشکل در ربات تلگرامی top swap روبرو هستند. برای حل این در ادامه مقاله مرحله به مرحله با ما همراه باشید.

نصب دانلود کیف پول فانتوم اندروید

نصب دانلود کیف پول فانتوم

برای این که به راحتی بتوانید طبق ویدیو زیر تپ سواپ را به ولت فانتوم متصل کنید. اول باید کیف پول فانتوم را در گوشی خود نصب و اجرا کنید. برای دانلود Phantom از طریق یکی از لینک های زیر برنامه اندرویدی را دانلود کنید. بعد نصب و اجرا فانتوم ، به مانند ویدیو زیر عمل کنید.

دانلود از گوگل پلی

دنلود فانتوم از مایکت

ادامه آموزش متصل کردن تپ سواپ به فانتوم در ویدیو زیر⇓

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شده معتبر ترین پرژه معرفی شود و آموزش به صورت دقیق و کلی توضیح داده شده که باز هم هر سوالی در مورد توکن Top Swap دارید در زیر قسمت نظرات مطرح نمایید تا در اولین فرصت جواب داده شود. که امیدواریم از این ارز جدید هم کسب درامد عالی و پر سودی داشته باشید.

6 نظرات

 1. سلام
  من هر کاری می کنم این کیف پول فانتوم در تپ سواپ ثبت نمیشه ممنون میشم من راهنمایی کنید طبق آموزش شما در متصل کردن فانتوم مرحله به مرحله انجام میدم نمیشه ، باید چیکار کرد این درست در ضمن ممنون بخاطر آموزش های خودبتان

  • سلام وقت بخیر کاربر محترم آقای حسینی
   ممنون نظر لطف شماست ، لطفا طبق آموزش های بالا عمل کنید اگر انجام نشد وی پی ان و آی پی خود را تغیر بدهید و دوباره طبق آموزش های این صفحه که در قسمت بالا قرار داده ایم انجام دهید. انشالله درست میشه اگه نشد باز هم در این قسمت مطرح نمایید تا بررسی شود. باتشکر

 2. سلام حال شما خوبه ، من چگونه سکه بیشتری جمع آوری کنم ؟ آیا راه آسان تری برای استخراج سکه تپ سواپ در این زمان باقی مانده است چون من دیر متوجه شدم ممنون میشم ی توضیح بدهید.

  • سلام وقت بخیر ، ممنون نظر لطف شماست.
   اگر در این زمان کوتاه میخواهید سکه بیشتری از تپ سواپ را جمع آوری کنید.
   ۱ اول از همه سعی کنید زیر مجموعه گیری کنید با لینک مخصوص خودتان.
   ۲ در قسمت boost که در زیر برنامه است گزینه tap bot یا همان ربات و فعال کنید در نبود شما به صورت خودکار سکه جمع آوری کند. که باید ۲۰۰،۰۰۰ سکه داشته باشید این گزینه فعال شود.
   ۳ بعد جمع آوری سکه گزینه recharging speed را به لول ۵ برسان و گزینه باتری هم همچون و هر روز سعی کن به ربات سربزنی و گزینه های ریگان هر ۲۴ ساعت فعال میشه را هم بزن و سکه ها رو استخراج کنید. بازهم اگر مشکلی بود از همین طریق پیام بفرستید. باتشکر

 3. سلام و درود به خدمت شما
  چرا در قسمت تسک ها برای من وظایف به طور کلی نمایش داده نمیشه چون برای دوستم ۹۰۰۰۰۰تا تپ سواپ با انجام تسک ها اضافه گرفته ولی مال من پنهان ممنون میشم علت و بفرمایید یا اگر راه حلی است اینجا مطرح نمایید. من و دیگر دوستان استفاده کنند. بازهم ممنون.

  • سلام وقت بخیر ، دوست عزیز سجاد
   بله این درست برای تلگرام های که به زبان فارسی یا بعضا انگلیسی هستنند این وظایف نمایش داده نمیشه. این مشکل هم یک راه حل ساده داره که در زیر توضیح میدهم اگر خوب متوجه نشدید در اینجا مطرح نمایید تا یک مقاله کلی و جامع برای این موضوع بنویسم پس در زیر با من همراه باشید تا راه حل اصولی و بهتون بگم.

   ۱ اول از همه وارد تلگرام شده در قسمت تنظیمات زبان خود را به زبان های دیگر به جز انگلیسی و فارسی تغییر دهید.

   ۲ از تلگرام خارج شوید و با یک آی پی دیگر یا فیلترشکن دیگر وارد شوید.

   ۳ تپ سواپ و باز کنید این و /START تایپ کنید. تا گزینه های جدید را مشاهده می کنید بعد به مانند قبل وارد تپ سواپ شوید. در قسمت تسک ها دیگر مشاهده خواهید کرد. اگر باز هم قابل رویت نبود دوباره این مراحل را انجام دهید فیلتر شکن و زیبا و به دیگری تغیر دهید. که حتما درست می شود. بازهم اگر مشکلی بود از همین طریق پیام بفرستید من جواب می دهم. باتشکر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

12 − 3 =