استخراج vertus تلگرام مشابه با هات کوین (ایردراپ ورتوس) کسب درامد دلاری
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

vertus چیست؟ ورتوس یک ایردراپ شبیه به هات کوین نیر ولت است. که در تلگرام با مراجعه به این ربات هر 2 ساعت می توانید توکن vertus را استخراج کنید که این پروژه هم به نظر یک پروژه معتبر است. که نیاز به زمان دارد تا مشخص شود. ارزش دارد یا نه پس اگر وقت اضافه دارید می توانید هر دو ساعت به این ربات مراجعه نمایید. و توکن مخصوص ورتوس را به راحتی و رایگان استخراج کنید.

آموزش عضویت در vertus  و لینک ثبت نام ایردراپ ورتوس تلگرام

مرحله 1

در این مرحله برای عضویت در ربات ورتوس بر روی لینک زیر کلیک نمایید.⇓

جهت عضویت در ایرداپ ورتوس اینجا کلیک نمایید

جهت عضویت در کانال کافه راهنما و اطلاع از ایردراپ جدید و خبرها اینجا کلیک نمایید

مرحله 2

طبق تصویر وارد این صفحه زیر خواهید شد که بعد بر روی start کلیک نمایید.

مرحله 4

به مانند تصویر زیر بر روی دکمه سبز رنگ Create new account کلیک کنید.

مرحله 5

در عکس زیر هم قابل مشاهده است بر روی دکمه Next کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید. بعد این دوبار دیگه این دکمه تکرار می شود که در این مرحله ها پشت سر هم دکمه Next را بزنید و وارد مرحله بعد شوید. که در ادامه مقاله توضیح داده شده است.

مرحله 6

طبق تصویر زیر در این قسمت بر روی دککمه سبز رنگ !Start mining کلیک نمایید.

مرحله 7

در این قسمت به مانند اسکرین شات زیر بر روی دکمه Claim کلیک کنید.

مرحله 8

بعد در این مرحله بر روی گزینه collect کلیک کنید.  تا اولین جلسه استخراج پروژه شروع شود. که هر 2 ساعت یک بار به این پروژه باید سر بزنید تا با زدن دکمه collect ماین خود را انجام دهید.

مرحله 9

به مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد که در تصویر زیر یک نوار سبز رنگ است که زمان تاز سازی استخراج و نشان می دهد هر موقع در نوار سبز رنگ یک تیکه کوچک زرد رنگ است اون رد شود می توانید باز دکمه collect را بزنید تا ماین از اول شروع شود.

گزینه های زیر که در تصویر بالا قابل مشاهده است یکی یکی توضیح داده شده.

  1. دکمه سبز رنگ Missions برای ماموریت ها است ، با عضویت در تلگرام و فالوو تلگرم و دیگر شبکه های اجتماعی مرتبط عضو شوید تا توکن اضافه دریافت کنید.
  2. دکمه Upgrade برای بالا بردن زمان استخراج به طور مثال با پرداخت توکن استخراج خود می توانید از این مزیت استفاده کنید در طول روز کم به این برنامه سر بزنید. یا سرعت ماین خود را هم می توانید افزایش بدهید.
  3. دکمه Friends  برای زیر مجموعه گیری است که می توانید با لینک مخصوص خود افراد دیگری را به برنامه بیارید و از استخراج آنها از این ربات توکن جایزه بگیرید.
  4. دکمه Countries هنوز راه اندازی نشده

پیشنهاد⇐ استخراج توکن‌های COLD مشابه هات کوین

سخن آخر

در این قسمت از این مقاله هم به انتها رسیدیم که امیدواریم از این پروژه تلگرامی مانند ایردراپ شبیه به هات کوین نیر ولت است . نهایت استفاده را ببرید. و یک کسب درامد دلاری پرسودی داشته باشید.

3 نظرات

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

4 × 2 =