دات کوین جایگزین نات کوین
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

dotcoin چیست؟ دات‌کوین یک بازی مشابه نات‌کوین است که در این همه چیز با یک نکته شروع می شود. که ممکن است به مانند notcoin سر و صدا کند و لیست شود ، مورد توجه عموم قرار گیرد، زیرا مالک تلگرام، پاول دورف، نیز در این ربات عضو است و در حال حاضر رتبه دوم را در جمع‌ استخراج کننده گان سکه‌ را دارد. اگر قبلاً نتوانستید نات‌کوین را جمع‌آوری کنید، این یک فرصت عالی دیگر است. که با دانلود و نصب برنامه تلگرام، می‌توانید ربات دات‌کوین را فعال کنید و در طول روز با صرف کمی از زمان خود، در این ایردراپ رایگان شرکت کنید. اگر این همانند یک توکن با ارزش ارز دیجیتال دیگر باشد، می‌توانید تجربه کسب درآمد ارزی سودآور را داشته باشید. تا الان که رایگان است بعد دچار پشیمانی نشوید.

پیشنهاد⇐ بازی معتبر ایردراپ رایگان کتیزن تلگرام Catizen کسب درامد اینجا کلیک کنید.

ما در ادامه مقاله به بررسی و آموزش این توکن جدید که ممکن است در آینده به لیست دیگری از توکن ها اضافه شود، خواهیم پرداخت. بنابراین، با ما همراه باشید.

جهت مشاهده آموزش پروژ های مشابه نات کوین  ایردراپ رایگان اینجا کلیک نمایید.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

چرا باید به جمع عضوان ربات دات کوین بپیوندیم و در جمع آوری سکه‌ها شرکت کنیم؟

دلیل اول، اگر به تصویر زیر نگاه کنید که از دات کوین اسکرین شات یا همان عکس گرفته شده است. چون در آن مالک تلگرام هم عضو است. ممکن است این به نظر یک دلیل منطقی و قابل قبولی باشد. اگر شک دارید، با کلیک به اینجا بعد عضویت در قسمت جام ها پاول دورف را می توانید ببینید.

پاول دورف در دات کوین

و دلیل دوم، این است که نام این توکن به شدت شبیه به “نات کوین” است و می‌توانید به عنوان یک علامت ذهنی این را در نظر بگیرید. این امر را برای خودتان مشخص کنید.

پیشنهاد⇐ پروژه تلگرامی بیت تون BITTON استخراج ساتوشی رایگان و توکن btn 

لینک ثبت نام دات کوین + آموزش

توجه حتما قبل وارد شدن به لینک زیر حتما تلگرام نصب باشد. و تحریم شکن یا وی پی ان روش باشد. تا بدون مشکل وارد شوید.⇓

https://bit.ly/Dot-Coin

دات کوین جایگزین نات کوین

بعد این مرحله به مانند تصویر زیر بر روی دکمه شروع یا start تا در ربات دکمه های دیگری بالا بیاد. که در مرحله بعد که بروید پایین قابل رویت است.

دات کوین جایگزین نات کوین

در این مرحله بر روی دکمه Let’s goکلیک نمایید که در اسکرین شات زیر می توانید ببینید. یعنی در تصویر پایین.

دات کوین جایگزین نات کوین

در قسمت پایانی برنامه شروع شد طق تصویر زیر همه کاربرد و… مشابه نات کوین است. که در ادامه مقاله یکی یکی امکانات توضیح داده خواهد شد.

دات کوین dotcoin


توجه: جهت مشاهده خبرهای جدید و نحوه فروش در روز های آینده در این صفحه خبرهای جدیدی انتشار داده می شود. پس برای مشاهده خبرهای جدید حتما به این صفحه سربزنید.


پیشنهاد⇐ آموزش جامع و کلی نحوه استخراج هات کوین نیر ولت هر هات حدود قیمت الان 20 دلار به بالا

پیشنهاد⇐ استخراج توکن Ola با گوشی موبایل ایرداراپ مهم معتبر

پیشنهاد⇐ جهت مشاهده پروژه بازی همستر کامبت شبیه نات کوین اینجا کلیک نمایید.

سخن آخر

در این مقاله یک ایردراپ رایگان مهم دیگری هم به نام دات کوین معرفی شد که مالک تلگرام هم در این پروزه به مانند نات کوین عضو است. پس این مضوع بسیار مهم ، بخاطر همین هم شده این توکن را هم ماین کنید. تا به نتیجه کسب درامد پرسودی برسید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

13 + دو =