خرید بهترین سمپاش
راهنمایی خرید بهترین سمپاش
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 
ضرورت انتخاب و استفاده انواع بهترین سپاش برای کشاورزی و باغبانی 

محصولات کشاورزی غالباً توسط گیاهان هرز یا حشرات موذی باعث زیان و خسارات می شوند. برای باغبان یا کشاورز داشتن ابزاری مناسب برای سپاشی و جلوگیری از این نوع زیان ها به یک سپاش دستی یا مدل موتوری پشتی همراه با امکانات مناسب نیاز است. پس به این نتیجه می رسیم که ، سمپاش یک وسیله ضروری است که باید یک باغبان یا کشاورز تهیه کند. تا در زمان نیاز از شر علف های هرز ، حشرات موذی خلاص شود و کمک به سلامتی محصولات کند. آیا قصد تهیه سمپاش باغ را دارید؟ یک دقیقه وقت بگذارید تا با مدل های مختلف موجود در بازار ، نحوه انتخاب محصول مناسب و نحوه استفاده صحیح از این لوازم جانبی آشنا شوید.

راهنمایی خرید سمپاش

راهنمایی خرید سمپاش (کلی و جامع)

به طور کلی ، از سمپاش برای استفاده از یک درمان بیولوژیکی در برابر بیماری های انگلی و حشرات استفاده می شود. در بخش باغبانی ، از آن برای پاشیدن سم غلیظ رقیق شده در آب روی گیاهان و برای از بین بردن علف های هرز استفاده می شود. به جز برخی از مدل های کوچک ، سمپاش ها به شرح زیر است.

یک مخزن  : مایع پاششی را در خود نگه می دارد و حجم آن متغیر است.

بند / لوستر  : وجود یک وسیله نسبتاً بزرگ و داشتن مایع در آن ، وجود بند پوشیدن لوازم جانبی را تسهیل می کند. معمولاً می توانید آن را به پشت یا شانه خود قرار دهید.

سیستم فشار . همانطور که از نامش پیداست ، مکانیزمی است که برای فشردن مایعات در دستگاه نصب شده است. قطعات ممکن است بسته به مدل سمپاش متفاوت باشند.

انواع مختلف سمپاش

مشاهده پرفروش ترین سمپاش های موجود بازار

مشاهده خرید انواع سمپاش دست دوم

انواع مختلف سمپاش

سمپاش غیر موتوری

سمپاش های غیر موتوری سازوکار خودکار ندارند. انواع مختلفی وجود دارد ، اما همه دارای پمپ ، توزیع و پخش کننده مایع که به صورت دستی کار می کنند.

فواید

 • در چندین مدل موجود است
 • بدون موتور آلودگی کمتری دارد و بنزین مصرف نمی کند.
 • بی سر و صدا
 • برای همه قابل دسترسی است
 • مناسب برای کار در باغهای کوچک
 • قیمت ارزان

معایب

 • برای استفاده در مناطق وسیع بزرگ مناسب نیست.
 • استفاده زیاد ممکن است باعث درد عضلانی شود
 • به قدرت بدنی نیاز دارد

سمپاش ماشه ای

از پلاستیک ساخته شده است ، هنگامی که ماشه پمپاژ را می کشید ، پخش مستقیم ایجاد می شود. این کوچکترین مدل سمپاش است. برای کارهای داخلی ، یک ابزار مفید است. همچنین می توانید از آن برای آبیاری آرام گلها یا گیاهان خود استفاده کنید. در باغبانی ، این مدل غالباً با ظرفیت ۰.۵ تا ۱ لیتر مجهز است و به عنوان سم پاش روی برگ های گیاهان سبز که به این روش درمانی نیاز دارند ، استفاده می شود.

سمپاش کوله پشتی

این نوع سمپاش ها می توانید حجم زیادی مایع را حمل کنید. گفته می شود که مخزن آن ۱۰ تا ۲۰ لیتر جا دارد تا این مدل برای باغ های متوسط ​​تا بزرگ مناسب تر باشد. برخی از آنها با فشار قبلی یا فشار مداوم کار می کنند.

راهنمایی خرید سمپاش کوله پشتی (کلی و جامع)

مشاهده محبوب ترین سمپاش های موجود بازار

مشاهده خرید انواع سمپاش دست دوم

سمپاش شانه

این یک مدل است که توانایی نگهداری ۴ تا ۸ لیتر مایع را دارد. اغلب مجهز به سیستم فشار پمپ ، روی شانه قرار داده می شود. قبل از سمپاشی ، باید چند دقیقه پمپ را زده باشید تا برای سپاشی آماده شود. بنابراین مایع از طریق لوله طولانی آن فشرده می شود. باغبان می تواند از آن برای سپاشی درختان بلند قد استفاده کند.

سمپاش چرخ

این برای رسیدن به یک هدف خاص است: بارگیری شما. در واقع ، این مدل از سمپاش دارای چرخ هایی برای حمل و نقل ماشین و تراکتور است.

راهنمایی خرید سمپاش موتوری کلی و جامع

مشاهده قیمت خرید سمپاش های حرفه ای موجود بازار

سمپاش موتوری

سمپاش برقی

این نوع سمپاش برای استفاده حرفه ای مناسب است. کار در سطوح بزرگ را تسهیل می کند تا باغبان احساس خستگی کمتری کند. این یک باتری قابل شارژ داخلی کار می کند. یکی از مزایای مهم سمپاش برقی نیز عدم تلاش برای تخلیه مایع است. که به وسیله موتور الکتریکی آن ، دیگر نیازی به انجام پمپاژ دستی نیست.

فواید

 • نیازی به پمپاژ دستی نیست
 • باغ خود را به طور موثر از شر حشرات مضر خلاص کنید
 • مایعات را بدون دردسر بپاشید
 • مناسب برای باغ های بزرگ
 • عملکرد آرامتر از نمونه حرارتی آن است
 • مجهز به بند یا تعلیق
 • استفاده راحت

معایب

 • به باتری های قابل شارژ نیاز دارد

سمپاش حرارتی

این نوع دستگاه ها به موتور دو زمانه مجهز هستند. هنگام روشن کردن موتور مخلوط سوخت و روغن مورد نیاز است. حتی اگر قدرتمند باقی بماند ، این موتور به نگهداری کافی نیاز دارد و آلاینده است. مانند اکثر دستگاه های برقی قابل حمل مجهز به موتور گرما ، این سمپاش اغلب برای کارهای تعمیر و نگهداری در باغ های بزرگ در نظر گرفته شده است. دامنه عملکرد آن تا ۱۲ متر باعث می شود که افراد حرفه ای بتوانند سریع کارهای خاص را به سرعت انجام دهند. به وزن متغیر آن بین ۱۰ تا ۱۲ کیلوگرم ، حدود ۲۰ لیتر مایع اضافه می شود که می تواند مخزن آن را داشته باشد. برای استفاده از چنین مدلی ، قدرت در بازوها لازم است. با ادامه پاشش ، وزن کاهش می یابد. در مجموع ، سمپاش حرارتی چشمگیر است. می تواند ۳ لیتر مایع در دقیقه بپاشد. برای کارهای فشرده تر ، مدل هایی طبقه بندی شده در مدل های قبلی وجود دارد. اینها روی چرخها سوار می شوند زیرا در صورت خالی بودن ، وزن آنها ۲۷ کیلوگرم است. سرعت جریان آنها به ۱۵ لیتر در دقیقه می رسد و می توانند ۵۰ لیتر مایع را در خود نگه دارند. در اینجا باغبان می تواند با استفاده از یک شلنگ به طول ۱۰ متر به راحتی حرکت کرده و به هر درختی برسد و بپاشد.

فواید

 • مناسب برای کارهای بزرگ
 • اسپری جت پاشیدن مایع تا ۱۲ متر
 • مخزن با ظرفیت بزرگ
 • میزان دفع مایع بالا

معایب

 • موتور پر سر و صدا
 • وزن سنگین
 • نیاز به موتور به طور منظم

چگونه سمپاش خود را انتخاب خرید کنیم؟

هنگام انتخاب سمپاش ، لازم است عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

حجم مخزن با توجه به منطقه ای که در آن استفاده می شود  : بر اساس این معیار ، می توانیم به سمپاش دستی یا مدل بزرگتر را انتخاب و خرید کنید. برای مناطق کوچک ، به نظر می رسد سمپاش های ماشه ای بهترین عملکرد را دارند. کنترل آنها آسان است. بنابراین می توانید گیاهان خود را بهتر درمان کنید. علاوه بر این ، آنها از دسته دقیق و قابل تنظیم هستنند. از طرف دیگر ، اگر به مقدار زیادی مایعات نیاز دارید زیرا درمان مربوط به مناطق زمین های کشاورزی بزرگ می باشد، توصیه می شود از سمپاش بزرگ استفاده کنید. دومی را می توان روی چرخ سوار کرد یا دارای یک بند یا بند شانه است ، و امکان حمل و نقل آن را در مسیرهای زمین های کشاورزی شما فراهم می کند.

طول توزیع کننده مایع  : توزیع کننده مجموعه ای است که توسط شلنگ و لانس تشکیل شده است. طول آن برای استفاده بهینه مهم است. اگر سمپاش شما دارای یک لنز تلسکوپی و قدرتمند باشد ، کنترل ارتفاعات را کنترل خواهید کرد. به عبارت دیگر ، رسیدن به ارتفاعات بزرگ چه در مورد گیاهان باشد و چه ساختمانها برای شما امکان پذیر خواهد بود. سمپاش مجهز به یک شلنگ کشیده ، می تواند از سطح زمین ، پاشش دقیق در ارتفاع را انجام دهد.

نوع: دستی ، برقی یا حرارتی؟

نوع سمپاش و منطقه ای که باید تحت درمان قرار گیرد معیارهای مرتبط هستند. برخلاف مدل های موتوری ، سمپاش های دستی به عملگر نیاز دارند. با این حال ، آنها دستگاههایی با دوام و قابل اعتماد هستند. متأسفانه ، شما نمی توانید از آنها برای حفظ مناطق بسیار بزرگ استفاده کنید ، در معرض خطر خسته شدن خودتان می شود. در این است که مدل های الکتریکی و حرارتی تمام سودمندی خود را دارند. مورد دوم که قادر به حفظ فشار مداوم در طول زمان است ، کار را برای باغبان یا کشاورز راحت می کند. با این حال ، فراموش نکنید که خصوصیات هر مدل را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، سمپاش برقی به انرژی الکتریکی وابسته است. برای اینکه در کار مزاحم نشوید ، لازم است خودمختاری مدل را در نظر بگیرید.

راهنمیی خرید + چگونه از سمپاش استفاده کنیم؟

مشاهده قیمت ارزانترین سمپاش های باغبانی موجود بازار

چگونه از سمپاش استفاده کنیم؟

از سمپاش نه تنها برای درمان گیاهان بلکه برای شادابی گیاهان داخلی یا تخت گلها نیز استفاده می شود. ما اعتقاد داریم این نکات و راهکارهای آینده به شما کمک می کند از وسایل خود نهایت استفاده را ببرید.

مشکل را کشف کنید و راه حل مربوطه را پیدا کنید

قبل از هرگونه سمپاشی مطمئن شوید که نیاز گیاهان یا محصولات خود را درک کرده اید. به محض شناختن آنها ، می توانید یک روش درمانی مناسب را انتخاب کنید. محصولات ارگانیک یا شیمیایی؟ شما در انتخاب آزاد هستید. با این حال ، مایع شیمیایی خاک را تخلیه می کند و حتی برای استفاده آسان نیز برای سلامتی مضر است. بهتر است از چنین محصولی در باغی که بچه ها بازی می کنند استفاده نکنید. برای دوستداران طبیعت ، حتی اگر به زمان و ظرافت بیشتری نیاز داشته باشد ، استفاده از محصولات ارگانیک ارجح است.

دانستن اینکه چگونه مقدار لازم را مدیریت کنیم

بسته به محصولی که تصمیم دارید استفاده کنید ، دوز مصرفی وجود دارد که باید دنبال کنید. سپس باید دستورالعمل ها را به درستی اعمال کنید. بنابراین دقیق باشید تا محصول اسپری خود را هدر ندهید. اگر بعد از درمان کامل ناحیه ، هنوز مایعی باقی مانده است ، توصیه می شود بقیه را در ظرف نگه دارید. یک ظرف فارغ التحصیل ترجیحاً به این ترتیب که دفعه بعدی که سماشی می کنید بدانید که چه مقدار از دست رفته است.

مخزن و پمپ خود را پر کنید

روش باز شدن مخزن از یک مدل به مدل دیگر متفاوت است. برای برخی از مدل ها ، باید یک کلاهک ساده را باز کنید تا به مخزن دسترسی پیدا کنید. برای دیگران ، لازم است که پمپ را همزمان در خارج از درپوش نگه دارید تا برداشته شود. بنابراین ، طبق گفته سازنده ، تفاوت هایی بین مدل ها از نظر فشار و پر شدن وجود دارد.

در همه موارد ، برای ایجاد فشار ، پمپ باید چندین بار فعال شود و این بسته به مدل بین ۱۰ تا ۲۰ برابر است. وقتی برای مدل دستی روی پمپ مقاومت می کنید ، وقت آن است که ماشه را بیرون بکشید تا مایع آزاد شود. مدل های الکتریکی و حرارتی دارای فشار سنج هستند که آستانه فشار را نشان می دهد. وقتی فشار به حد شدید می رسد ، سمپاش های خاصی آن را با کمک یک دریچه اطمینان که مجهز به آن هستند کاهش می دهند. هنگام پاشش ، می توان نازل را تنظیم کرد تا یک اسپری پاشیدن ریز یا گسترده بدست آورد. این دستور برای کنترل دقیق علف های هرز مفید است.

اسپری خوبی درست کنید

برای یک درمان حشره کش یا آبیاری ساده گیاهان ، در اینجا یک روش موثر برای سمپاشی وجود دارد. با قرار دادن نازل بین ۱۵ تا ۳۰ سانتی متر از سطح ، شما در یک جت ظریف اسپری می کنید تا جایی که ببینید قطرات مروارید یا آویز ظاهر می شوند. سپس برگها یا گلها به خوبی پوشانده می شوند. آنها اجازه می دهند قطره مهره مایع بدون آنکه بیفتد.

هوا را در نظر بگیرید

هنگام تصمیم گیری برای استفاده از گیاهان ، ضروری است که هوا را در نظر بگیریم. سمپاشی در هنگام بارانی کاملاً بی اثر است. این نیز برای باغبان ضرر است ، زیرا در باران ، مایع رقیق شده و از بین می رود. باید بدانید که محصولات برای اثرگذاری باید ۵ تا ۶ ساعت در تماس با برگ ها باشند ، در غیر این صورت نمی توانند به درستی به آنها نفوذ کنند. به همین ترتیب ، یک آفتاب بسیار گرم یا یک باد بسیار شدید گیاهان را از قطره های مایع تصفیه کننده پاک می کند ، در صورتی که هنوز عمل نکرده اند.

پوشیدن تجهیزات محافظتی

محصولات درمانی متنوع هستند. این می تواند آفت کش ها ، علف کش ها ، حشره کش ها ، کودها یا حتی آلی باشد. همه آنها برای پوست سمی هستند. به همین دلیل ضروری است که باغبان قبل از هرگونه دستکاری لباس محافظ بپوشد. از تهیه مخلوط گرفته تا تبخیر گیاهان یا فضای خانه ، باید از تماس با محصولات جلوگیری شود. استفاده از عینک های مخصوص کار برای محافظت از چشم در برابر محصولات پاششی توصیه می شود. برای جلوگیری از هرگونه مشکل مسمومیت ، محصول را از مواد غذایی و افراد آسیب پذیر (کودکان ، حیوانات خانگی ، افراد مسن و …) دور نگه دارید.

سمپاش خود را برای استفاده طولانی مدت نگه دارید

هر باغبان می خواهد تا حد ممکن از تجهیزات نگهداری خود استفاده کند. این کار با رعایت نکاتی که به شما ارائه می دهیم امکان پذیر است. قانون اول این است که سمپاش را بعد از استفاده در حالت خوابیده قرار ندهید. این محصولات شیمیایی هستند و پلاستیک داخل سمپاش لزوما ایده آل ترین مکان برای نگهداری آن نیست. در واقع ، اینها محلول هایی هستند که به پلاستیک یا فلز حمله می کنند و همچنین می توانند دریچه پاشیدن را مسدود کنند. پس از هر بار استفاده ، به طور کافی کل مورد نیاز سمپاش را بشویید.

سوالات متداول

سمپاش چگونه کار می کند؟

همه مدل های سمپاش دارای ظرفی با حجم بیشتر یا کمتر هستند که باید با مایع پر شود. پمپ در بالای مخزن پیچ می شود. برای اینکه مورد دوم را به بازی بیاندازید ، باید حرکات رفت و برگشت را انجام دهید. اینها باعث ایجاد فشار در داخل مخزن می شوند. کدام فشار باعث بالا رفتن مایع در جهت لوله تخلیه می شود. اما توجه داشته باشید که پمپ ممکن است به صورت دستی کار نکند.

چگونه باید از سمپاش فشار استفاده کنید؟

سمپاش مجهز به مخزن و مکانیزم پمپاژ دستی یا اتوماتیک ، در نزدیکی نازل خود ، یک کنترل برای تنظیم سرعت جریان مایع دارد. هنگامی که سمپاش دستی است ، مخزن باید کاملاً بسته شود تا تولید فشار کافی را ایجاد کند. شما باید بسته شدن درب مخزن را بررسی کنید. پمپاژ تا لحظه ای انجام می شود که دیگر امکان تحریک پمپ وجود ندارد. اکنون باید ماشه را فشار دهید تا سطح هدف اسپری شود.

چگونه یک سمپاش را تمیز می کنید؟

نگهداری از سمپاش خود باید پس از هر بار استفاده انجام شود. از آنجا که حاوی مواد شیمیایی است ، تمیز کردن قسمت داخلی آن به منظور محدود کردن حملات آنها از اهمیت زیادی برخوردار است. برای این کار باید مخزن را کاملا خالی کنید. آب معمولی تمیز اضافه کنید و بعد تمیز مخزن را با کمی آب پر کنید ، سمپاش را روشن کرده و پمپ را فعال کنید. وقتی فشار بیشتر شد ، ماشه را بکشید و تا آخرین قطره آب اسپری کنید. این روش ساده امکان از بین بردن بقایای مایع شیمیایی را حتی الامکان فراهم می کند. توصیه می شود همان عمل را دو تا سه بار تکرار کنید و سپس مواد را خشک کنید

چگونه یک سمپاش را از حالت بسته خارج می کنید؟

گاهی سمپاش مسدود می شود. برای آزاد کردن شیلنگ از تجهیزات شما ، مجاز به استفاده از آب گرم است. باید مخزن را با آب گرم پر کنید ، سپس به اندازه کافی پمپ کنید. به طوری که حداکثر توان را از اولین جت ها بدست آورید.منبع 

چند نکته ایمنی که قبل خرید سمپاش باید که بدانید

اگر با مواد شیمیایی خطرناک سر و کار دارید، مطمئن شوید که تجهیزات حفاظت فردی (PPE) مانند دستکش کار، آستین بلند و ماسک صورت را خریداری کرده و از آن استفاده کنید. به طور مداوم از عینک و ماسک تنفسی استفاده کنید، زیرا برخی از ترکیبات شیمیایی در صورت تنفس کشنده هستند یا در صورت تماس با چشم می توانند باعث کوری شوند.

فقط طبق دستورالعمل از مواد شیمیایی و درمان استفاده کنید و دستورالعمل های سازنده را به طور کامل دنبال کنید فقط از مقدار پیشنهادی استفاده کنید.

محلول ها را در یک منطقه با تهویه مناسب مخلوط کرده و آماده کنید.

هنگام سمپاشی غذا نخورید، ننوشید و سیگار نکشید حیوانات خانگی و بچه ها را قبل، در حین و بعد از سمپاشی دور نگه دارید، زیرا آنها نمی دانند که موادهای شیمیایی چقدر خطرناک هستند.

تمام سمپاش ها و دستگاه های باغبانی را پس از هر بار استفاده به طور کامل تمیز کنید تا از مخلوط شدن تصادفی مواد شیمیایی جلوگیری شود هرگز در روزهای بادی سمپاشی نکنید.


پیشنهاد خرید انواع مدل سمپاش محبوب و پرفروش

 • نحوه نمایش محصول ها
سم پاش رونیک مدل c-3 ظرفیت 2 لیتر

سم پاش رونیک مدل c-3 ظرفیت 2 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x13x36 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری مدل FST-768 گنجایش 25 لیتر

سمپاش موتوری مدل FST-768 گنجایش 25 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x40x65 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1.5
 • ظرفیت مخزن
  25 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  20.1 تا 50 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ سمپاش کد 1009 ظرفیت 45 لیتر

پمپ سمپاش کد 1009 ظرفیت 45 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x50x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  آهن
 • ظرفیت مخزن
  45 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش زانکو مدل ZKS-2020 گنجایش 20 لیتر

سمپاش زانکو مدل ZKS-2020 گنجایش 20 لیتر

مشخصات کالاZanco ZKS-2020 Sprayer 20 Litre

مشخصات

 • اقلام همراه
  - دارای اتصالات
 • - دارای صافی
 • - دارای بند جهت حمل دوشی
 • سایر توضیحات
  - امکان حمل به صورت دوشی و دستی
 • - دارای مخزن مدرج
 • ابعاد
  35x16x61 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1.20
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش اکتیو مدل AC1005LS

سمپاش اکتیو مدل AC1005LS

مشخصات کالاActive AC1005LS Sprayer

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - - دارای مخزن مدرج
 • - دارای بدنه مقاوم و مستحکم
 • - مجهز به لنس فلزی و نازل قابل تنظیم
 • - صرفه جویی در انرژی و وقت
 • - سهولت در استفاده
 • ابعاد
  33 × 17 × 17 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  5 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  5.1 تا 10 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش مدل K2 گنجایش 20 لیتر

سم پاش مدل K2 گنجایش 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  59x19x44 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1.5
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش هیوندای مدل HP2090 حجم 20 لیتر

سمپاش هیوندای مدل HP2090 حجم 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس بدنه از پلی اتیلن سبک
 • دارای مکانیزم ساده برای استفاده
 • دارای لنس از جنس Stainless Steel
 • فشار خروجی 2/5 – 3/5 بار
 • جنس نازل برنج
 • حجم 20 لیتر
 • ابعاد
  40x18x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی پاندورا مدل 102 گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی پاندورا مدل 102 گنجایش ۲۰ لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  50x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی هیوندای مدل HP1690 حجم 16 لیتر

سمپاش شارژی هیوندای مدل HP1690 حجم 16 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس بدنه از پلی اتیلن سبک
 • دارای باطری با کیفیت و عمر بالا
 • قابلیت استفاده از باطری شارژی و مکانیزم دستی
 • دارای لنس از جنس Stainless steel
 • حداکثر فشار خروجی 5/5 بار
 • جنس نازل برنج
 • حجم 16 لیتر
 • ابعاد
  38x18x58 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  16 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی ویکتور مدل WXDD-20D گنجایش 20 لیتر

سمپاش شارژی ویکتور مدل WXDD-20D گنجایش 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  - دارای اتصالات
 • - دارای صافی
 • - دارای بند جهت حمل دوشی
 • سایر توضیحات
  غبار مخروطی : 0.29 - 0.32
 • غبار بخشی : 0.16 - 0.17
 • چهار سوراخ قابل تنظیم :0.27 - 0.28
 • غباز خروجی مضاعف : 0.17 - 0.18
 • نرخ جریان :
 • - غبار خروجی : 0.7 - 0.8
 • غبار بخشی : 1.2 - 1.3
 • چهار سوراخ قابل تنظیم : 0.17 - 0.18
 • غبار خروجی مضاعف : 1.6 - 1.7
 • نوع : پشتی نصب شده
 • ظرفیت بشکه : 20 لیتر
 • پمپ : مینی دیافراگم
 • باتری : 12V8AH
 • حداکثر فشار : 0.4 - 0.45 MPA
 • شارژر :
 • ورودی : AC100-240V-50/60HZ
 • خروجی : DC12V2A
 • ابعاد
  38x20x90 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری مدل FST کد 768 گنجایش 25 لیتر

سمپاش موتوری مدل FST کد 768 گنجایش 25 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40x30x65 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  25 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  20.1 تا 50 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لانس سمپاش مدل S100

لانس سمپاش مدل S100

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت نصب بر روی کلیه بطری های نوشابه ای
 • ابعاد
  30 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  1.5 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش اس بی سی مدل 102 گنجایش 20 لیتر

سمپاش اس بی سی مدل 102 گنجایش 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  50x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  1.5
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری رینهو پاور مدل RP906E

سمپاش موتوری رینهو پاور مدل RP906E

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  شلنگ مکش، شلنگ برگشت، شلنگ پاشش ، لانس
 • ابعاد
  35x27x27 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  آهن
 • ظرفیت مخزن
  - سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش اکتیو مدل AC-1020LS ظرفیت 20 لیتر

سم پاش اکتیو مدل AC-1020LS ظرفیت 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - دارای بنه مقاوم و مستحکم
 • - مجهز به لنس فلزی و نازل قابل تنظیم
 • - صرفه جویی در انرژی و وقت
 • - سهولت در استفاده
 • ابعاد
  28x16x55 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش رونیکس مدل RH-6002 حجم 2 لیتر

سمپاش رونیکس مدل RH-6002 حجم 2 لیتر

مشخصات کالاRonix RH-6002 Sprayer 2 Litre

مشخصات

 • ابعاد
  13*30*25 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی و دستی رینو پاور مدل RP 416H گنجایش 16 لیتر

سمپاش شارژی و دستی رینو پاور مدل RP 416H گنجایش 16 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  4 نوع نازل مختلف
 • واشر تلمبه یدک
 • شارژر
 • لانس
 • تفنگی لانس
 • شلنگ
 • ابعاد
  40x22x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  16 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ سمپاش هیوندای مدل HP45B ظرفیت 45 لیتر

پمپ سمپاش هیوندای مدل HP45B ظرفیت 45 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  2 عدد تسمه
 • 2 عدد شلنگ
 • فولی (2 عدد بزرگ و کوچک)
 • 1 عدد نازل
 • سایر توضیحات
  توان : 4 تا 7 اسب بخار
 • حداکثر فشار : 35 بار
 • سرعت : 900 تا 1200 دور در دقیقه
 • عمق مکش : 45 لیتر بر دقیقه
 • ابعاد
  30x30x30 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • ظرفیت مخزن
  1-50 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش رونیک مدل A02 گنجایش 2 لیتر

سمپاش رونیک مدل A02 گنجایش 2 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جهت بازده بهتر حداقل نیمی از مخزن پر شود
 • ابعاد
  25x13x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش کنزاکس مدل KPS-102 حجم 2 لیتر

سمپاش کنزاکس مدل KPS-102 حجم 2 لیتر

مشخصات کالاKenzax KPS-102 Sprayer 2 L

مشخصات

 • اقلام همراه
  - نازل
 • سایر توضیحات
  - دارای مخزن مدرج برای نشان دادن حجم محلول
 • ابعاد
  12 × 24 × 33.5 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی اف اس تی مدل 20DS گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی اف اس تی مدل 20DS گنجایش ۲۰ لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • سری های لانس مختلف
 • ابعاد
  41x12x66 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  1.5
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش شارژی اکتیو تولز مدل AC-1420P

سم پاش شارژی اکتیو تولز مدل AC-1420P

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  لنس فلزی
 • شارژر
 • سایر توضیحات
  - دارای باطری با کیفیت 12ولت (8 آمپرساعت) پاناسونیک
 • - مجهز به گیج نشان دهنده میزان شارژ باطری
 • - مجهز به لنس فلزی و نازل های پرکاربرد
 • - صرفه جویی در انرژی و وقت
 • - همرا با بند کولی جهت سهولت در حمل
 • ابعاد
  41x27x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش کنزاکس مدل KPS-105 حجم 5 لیتر

سمپاش کنزاکس مدل KPS-105 حجم 5 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  لنس
 • واشر
 • سایر توضیحات
  سمپاش 5 لیتر کنزاکس KPS-105 دارای مخزن 5 لیتری است و با توجه به فشار هوایی که در خود ذخیره می‌کند قابلیت پرتاب مایع درون خود را در فواصل بلند دارا می‌باشد. بر روی نازل سمپاش 5 لیتر کنزاکس قابلیت تنظیم نوع پاشش فراهم شده است و کاربر می‌تواند نسبت به نیاز خود اقدام به پاشش خطی و پودری کند. بر روی این سمپاش یک نازل برای خالی کردن هوای داخل سمپاش واقع شده است که می‌بایست پس از اتمام کار با استفاده از این نازل هوای داخلی آن را تخلیه کرد. از دیگر ویژگی‌های سمپاش کنزاکس KPS-105 پایه آن می‌باشد که شرکت کنزاکس برای جلوگیری از برخورد مخزن اصلی سمپاش پایه‌ ای مشکی رنگ در زیر سمپاش تعبیه کرده است. شرکت کنزاکس یک شرکت ایرانی بوده که محصولات خود را در کشورهای مختلف از جمله چین تولید و در ایران به بازار عرضه می‌کند.
 • - فشار عملیاتی: 0.2 تا 0.4 مگا پاسکال
 • - دارای سوپاپ تنظیم فشار
 • - دارای مخزن مدرج برای نشان دادن میزان حجم محلول
 • شرکت کنزاکس سمپاش های دیگری با ظرفیت های 2 و 9 لیتری برای مصارف مشابه و سمپاش موتور دار شارژی با ظرفیت 18 لیتر را به بازار عرضه نموده است
 • ابعاد
  18x18x42 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  1.2
 • ظرفیت مخزن
  5 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش رونیکس مدل RH-6003 حجم 8 لیتر

سمپاش رونیکس مدل RH-6003 حجم 8 لیتر

مشخصات کالاRonix RH-6003 Sprayer 8 Litre

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - دارای نازل قابل تنظیم به حالت های مختلف پاشش
 • - دارای ماشه ارگونومیک و حالت روشن و خاموش
 • - دارای شلنگ قابل انعطاف 1.2 متری
 • - دارای پمپ با عملکرد بالا و اهرم آلومینیومی
 • - فشار شیر اطمینان: 2.5 بار
 • ابعاد
  17×17×53 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1.2
 • ظرفیت مخزن
  8 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  5.1 تا 10 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش ای اس اچی کمپانی مدل ASH ظرفیت 20 لیتر

سمپاش ای اس اچی کمپانی مدل ASH ظرفیت 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  43x15x49 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری گرین ایکس مدل GX 769

سمپاش موتوری گرین ایکس مدل GX 769

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  85x40x33 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  25 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری مدل Farmate 820 ظرفیت 22 لیتر

سمپاش موتوری مدل Farmate 820 ظرفیت 22 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  69x33x39 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1/50
 • ظرفیت مخزن
  22 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ سمپاش ویکتور مدل WX-120 ظرفیت 120 لیتر

پمپ سمپاش ویکتور مدل WX-120 ظرفیت 120 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1 عدد شیلنگ فنری
 • 1 عدد شیلنگ ساده
 • 1 عدد صافی
 • 1 عدد محفظه هوا
 • 1 عدد پیچ تنظیم فشار
 • اتصالات (مهره ، واشر و سایر اتصالات ... )
 • سایر توضیحات
  دور موتور : 80 تا 1000 r.p.m
 • حداکثر فشار : 45 تا 80 کیلوگرم بر سانتی متر مکعب
 • میزان جریان خروجی : 103 تا 106 لیتر بر دقیقه
 • توان : 5 تا 10 کیلو وات
 • ابعاد
  55x43x33 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • ظرفیت مخزن
  120 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش رونیک مدل RON 01 گنجایش 2 لیتر

سمپاش رونیک مدل RON 01 گنجایش 2 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  36x25x13 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی کمینگ مدل QIMING sprayer b3.1 گنجایش 20 لیتر

سمپاش شارژی کمینگ مدل QIMING sprayer b3.1 گنجایش 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • لوازم یدکی
 • شارژر
 • سری با کاربرد متفاوت
 • دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  قدرت پمپ 6.2 بار
 • لنس استیل با قابلیت بلند و کوتاه شدن لنس(تلسکوپس)
 • سری های پر کاربرد
 • دارای نشانگر میزان شارژ باطری
 • درجه بندی مخزن (برای اطلاع دقیقتر از از میزان سم داخل مخزن و اختلاط دقیقتر)
 • دارای دور موتور متغیر برای تنظیم فشار پاششی سم برای بهبود سرعت و دقت سمپاشی
 • دارای دریچه دسترسی راحت به باطری
 • دارای پمپ اتوماتیک
 • دارای باطری باکیفیت 12 ولت 12 آمپر به وزن 3140 گرم
 • دسته دکمه قرمز
 • سری مجزا برای جدا سازی حالت دستی و پلمپ آن
 • ابعاد
  40x20x53 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر , 5.1 تا 10 لیتر , 10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش 2 لیتر

سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش 2 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده جهت آبیاری خانگی و سمپاشی
 • ابعاد
  23x23x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش پشتی موتوری ماک مدل MJT4035 حجم 25 لیتری

سم پاش پشتی موتوری ماک مدل MJT4035 حجم 25 لیتری

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  لانس، شلنگ، صافی
 • سایر توضیحات
  موتور چهار زمانه ( روغن و بنزین جداگانه در مخازن مختلف ریخته می شوند)
 • پاشش عمودی 8 متر
 • پاشش افقی 10 متر
 • ابعاد
  95*42*45 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1
 • ظرفیت مخزن
  25 سی‌سی
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش کینگ جت مدل 003 حجم 2 لیتر

سمپاش کینگ جت مدل 003 حجم 2 لیتر

مشخصات کالاسمپاش کینگ جت مدل 003 حجم 2 لیتر

مشخصات

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش مارولکس مدل M2000 حجم 2 لیتر

سم پاش مارولکس مدل M2000 حجم 2 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک عدد سری اضافه
 • ابعاد
  29 * 16 * 32 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی لمسین مدل F-Sabz-2in1 حجم 20 لیتر

سمپاش شارژی لمسین مدل F-Sabz-2in1 حجم 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  بند دوشی
 • اهرم شارژ دستی
 • شارژر 12 ولتی
 • شلنگ
 • لنس تلسکوپی استیل با نازل برنجی
 • شیر اهرمی
 • سایر توضیحات
  همراه با این محصول لوازم یدکی شامل :لنس استیل ، اورینگ و واشر یدکی ،شیر اهرمی، پمپ 12 ولت یدکی و چهار عدد نازل با کاربرد اختصاصی ارائه می شود
 • این نازل ها با توجه به نوع سمپاشی( محصولات زراعی ، سبزی و صیفی ، باغ و ...) مورد استفاده قرار می گیرند.
 • لوازم ایمنی شامل : دستکش ، ماسک ، و عینک نیز برای حفظ ایمنی کاربر ، در بسته بندی این محصول موجود می باشد.
 • دارای پشتی و بند طبی
 • فشار قابل تنظیم در حالت استفاده برقی
 • ابعاد
  20×40×60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  1.2
 • ظرفیت مخزن
  18 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لانس سمپاش مدل A60

لانس سمپاش مدل A60

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  60x2x45 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • ظرفیت مخزن
  50 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر , 5.1 تا 10 لیتر , 10.1 تا 20 لیتر , 20.1 تا 50 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری هیوندای مدل HP-8320 ظرفیت 20 لیتر

سمپاش موتوری هیوندای مدل HP-8320 ظرفیت 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما + شلنگ + کمربند + نازل بلند + لنس
 • سایر توضیحات
  موتور دو زمانه با قدرت 1/2 اسب بخار
 • موتور با قابلیت استارت سریع و آسان
 • مخزن 20 لیتری ساخته شده از پلی اتیلن فشار قوی
 • ظرفیت مخزن سوخت 700 میلی لیتر
 • دبی خروجی مایع 4 لیتر در دقیقه
 • حداکثر فشار 2 مگاپاسکال
 • دارای پمپ سنگین برنجی
 • دارای گان و نازل سه راهی استیل بلند از جنس استیل ضد زنگ
 • دارای لانس برای سمپاشی پر قدرت
 • ابعاد
  35x30x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی رینو پاور مدل RP-620B 2021 ظرفیت 20 لیتر

سمپاش شارژی رینو پاور مدل RP-620B 2021 ظرفیت 20 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  لانس تلسکوپی استیل
 • شلنگ
 • تفنگ
 • سز نازل برنجی
 • سر نازل پلاستیکی دوبل
 • سر نازل پلاستیکی خطی پاش
 • سر نازل پلاستیکی افقی پاش
 • سر نازل پلاستیکی شش تایی
 • بند کوله
 • صافی مکش
 • شارژر
 • ابعاد
  38x27x61 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
آبپاش و سمپاش کانیون مدل CHS-3AN ساخت ژاپن

آبپاش و سمپاش کانیون مدل CHS-3AN ساخت ژاپن

مشخصات کالاCanyon CHS-3AN Trigger Sprayer

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم حالت پاشش محلول
 • حداقل خروجی 1 سی سی
 • زاویه‌ی پخش: 0 تا 60 درجه
 • قابلیت استفاده حداقل تا 50000 هزار بار فشار ماشه
 • قطر پخش آب در فاصله 15 سانتی‌متری: 17 سانتی‌متر
 • قطر نازل: 0.4 میلی‌متر
 • ابعاد
  11x7.5x23 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  0.4 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش مدل S00

سمپاش مدل S00

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  38x8x3 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش پشتی برونل مدل BL-767-25L-TU26 گنجایش 25 لیتر

سمپاش پشتی برونل مدل BL-767-25L-TU26 گنجایش 25 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  حمل و نقل آسان
 • نوع موتور: 2 زمانه
 • قدرت موتور: 1 اسب بخار
 • حجم مخزن : 25 لیتر
 • حجم سمپاشی : 5-7 لیتر بر دقیقه
 • فشار کاری : 25 بار
 • قدرت : 1 اسب بخار
 • دبی جریان : 5-7 لیتر بر دقیقه
 • برند : برونل
 • کشور سازنده : چین
 • ابعاد
  45x45x75 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  آهن
 • ظرفیت مخزن
  25 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش کبری مدل ASH

سمپاش کبری مدل ASH

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  26x21x28 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ندارد سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی ای ار اس مدل _18DP

سمپاش شارژی ای ار اس مدل _18DP

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  35x18x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  18 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش کینگ جت مدل 003 حجم ۲ لیتر

سم پاش کینگ جت مدل 003 حجم ۲ لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x15x15 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش موتوری اتومایزر مدل 3WF-5 ظرفیت 17 لیتر

سمپاش موتوری اتومایزر مدل 3WF-5 ظرفیت 17 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  60x45x80 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  17 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش پاندورا مدل PND 01 ظرفیت 2 لیتر

سمپاش پاندورا مدل PND 01 ظرفیت 2 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ظرفیت دو لیتر
 • ابعاد
  36x25x13 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  2 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش حرارتی وایت فوگ مدل SM600 ظرفیت 5.7 لیتر

سمپاش حرارتی وایت فوگ مدل SM600 ظرفیت 5.7 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  122x44x27 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • ظرفیت مخزن
  5.7 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  5.1 تا 10 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سمپاش شارژی آنکو مدل 20SG گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی آنکو مدل 20SG گنجایش ۲۰ لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40x20x55 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  1/5
 • ظرفیت مخزن
  20 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  10.1 تا 20 لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ سمپاش هیوندای مدل HP120B ظرفیت 50 لیتر

پمپ سمپاش هیوندای مدل HP120B ظرفیت 50 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  2 عدد تسمه
 • 2 عدد شلنگ
 • فولی (2 عدد بزرگ و کوچک)
 • 1 عدد نازل
 • سایر توضیحات
  توان : 7 تا 10 اسب بخار
 • حداکثر فشار : 35 بار
 • سرعت : 800 تا 900 دور در دقیقه
 • عمق مکش : 72 تا 120 لیتر بر دقیقه
 • جنس پیستون : استینلس استیل
 • ابعاد
  45x30x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  استیل ضد زنگ
 • ظرفیت مخزن
  1-50 سی‌سی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سم پاش ام آر تی مدل LM3 ظرفیت 3 لیتر

سم پاش ام آر تی مدل LM3 ظرفیت 3 لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x15x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  3 سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پانزده + 20 =