بهترین اپیلاتور [اپیلیدی]
راهنمایی خرید بهترین اپیلاتور [اپیلیدی]
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

خانم ها! ما می دانیم که اپیلاسیون تا چه حد می تواند دردناک باشد – به ویژه قسمت های حساس بدن. استفاده مکرر از تیغ می تواند باعث ایجاد رنگدانه ، قرمزی و بریدگی پوست شود. بهترین راه حل برای این مشکلات استفاده از اپیلاتور است.

اپیلاتور ابزاری مناسب برای از بین بردن موهای زائد است که بدون ایجاد درد موهای ناخواسته را از ریشه پاک می کند. (البته بستگی به مدل هم دارد ، که هنگام خرید به صورت دقیق بررسی کنید و با خواندن نظرات دیگر خریداران اقدام به خرید نمایید. چون مدل های بی کیفیتی هم هستنند ، که هنگام اصلاح باعث درد می شوند) می توان از آن روی بازوها ، پاها ، زیر بغل ، خطوط بیکینی ، صورت و حتی برای اصلاح ابروها استفاده کرد. در اندازه ها ، اشکال ، انواع مختلف (بدون سیم و هندزفری) وجود دارد و به طور موثری کار می کند. داشتن یک اپیلاتور در میان وسایل آرایشی خود می تواند در عرض چند دقیقه پوست شما را نرمتر کند و همچنین این ابزار مقرون به صرفه است. این لیست قیمت از 36 مدل بهترین پرفروش ترین اپیلاتور مخصوص اپیلاسیون معرفی شده است.

اپیلاتور چیست؟

حتی اگر تکنیک های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود داشته باشد ، اما به تجربه خواهید فهمید که برخی از روش ها بهتر از روش های دیگر هستند. موچین ، کندن ، اپیلاسیون و اصلاح می تواند موهای ناخواسته را از بین ببرد اما نتایج می تواند کمتر از حد مطلوب باشد.

اگر به دنبال چیز متفاوتی هستید ، اپیلاتور ممکن است روش حذف موهای زائد باشد که به دنبال آن بوده اید. این دستگاه الکتریکی برای از بین بردن موها به طور مستقیم از ریشه ها طراحی شده است.

اپیلاتور چگونه کار می کند؟

اپیلاتورها به موچین و چرخان چرخشی مجهز هستند که با هر بار عبور ، ریشه مو را می گیرند. با چرخش سر از پوست ، موهای گرفته شده بین صفحات کشیده می شوند. بسته به قیمت و مارک ، یک دستگاه می تواند در هر جایی بین 15 تا 100 موچین داشته باشد.

اصلاح فقط موهای سطح را اصلاح می کند و به اندازه اپیلاسیون دردناک نیست. اما اگر در جهت نادرست انجام شود باعث ایجاد موهای درون شده می شود. همچنین می تواند منجر به بریدگی شود.

مدت زمان رشد مو پس از اپیلاسیون یا اپیلاسیون تقریباً یکسان است – سه تا چهار هفته. اما واکس زدن موهای رشد یافته (1/4 اینچ یا بیشتر) دشوار است. از طرف دیگر ، یک اپیلاتور می تواند ریزترین موها را نیز اصلاح کند.

چگونه از اپیلاتور استفاده می کنید؟

اپیلاتور مانند اپیلاسیون کار می کند ، به این دلیل که موهای ریشه را از بین می برد. اما اپیلیدی از موم استفاده نمی کند. در عوض ، وقتی دستگاه را روی قسمتهای مختلف بدن حرکت می دهید ، موها را از بین می برد.

برای بهترین نتیجه ، قبل از استفاده از اپیلاتور ، پوست خود را لایه برداری کنید . لایه برداری سلول های مرده پوست را از بین می برد و می تواند از موهای رشد نکرده جلوگیری کند .

ابتدا با قرارگیری اپیلیدی در زاویه 90 درجه نسبت به پوست خود شروع کنید. دستگاه را روی پوست خود فشار ندهید. بلکه آن را آزادانه در برابر پوست خود نگه دارید. پوست خود را محکم بکشید و سپس اپیلاتور را به آرامی در جهت رشد مو حرکت دهید.

اگر اپیلاتور را بر خلاف جهت رشد مو حرکت دهید ، موهای پوست را می برید اما آن را از ریشه پاک نمی کنید.

در اینجا مزایای استفاده از دستگاه اپیلاسیون وجود دارد. نگاهی بیاندازید.

مزایای استفاده از اپیلاتور 9 خرید بهترین برند

مزایای استفاده از اپیلاتور

1. عالی برای پوست حساس

دستگاه اپیلیدی در مقایسه با اپیلاسیون حداقل تأثیر را روی پوست دارد. بدون نگرانی در مورد تحریک پوست یا قرمزی می توانید به طور مرتب از اپیلاتور استفاده کنید. همچنین برای فصول خشک یا سرد گزینه ای عالی است.

2. نه فقط برای پاها یا دستان شما

برخی از مارک های اپیلاتور پیوست های مختلفی را برای قسمت های مختلف بدن – دست ها ، پاها ، صورت یا خطوط بیکینی ارائه می دهند.

3. صافی طولانی مدت را فراهم می کند

پوست شما حداقل چهار هفته صاف می ماند. همچنین ، وقتی موها دوباره رشد می کنند ، بسیار نرم و ظریف می شوند.

4. یک بار سرمایه گذاری

از آنجا که کیت اپیلاتور دارای چندین پیوست است ، لازم نیست آنها را جداگانه خریداری کنید. ممکن است گران باشند اما با دوام هستند. فقط باید هر از گاهی باتری ها را عوض کنید.

واضح است که وقتی موی زائد بدون درد اصلاح شود، یک روش عالی است. اما قبل از اینکه یکی بخرید ، حتما نظرات دیگر خریداران را هم بخوانید بعد اقدام به خرید نمایید.

پیشنهاد: راهنمایی خرید موزن گوش و بینی فیلیپس + نظرات خریداران

راهنمای خرید – ویژگی های یک اپیلیدی یا اپیلاتور خوب

●     مرطوب یا خشک یا هر دو – با افزایش تقاضا برای اپیلاتورهای مرطوب و خشک ، اکثر مارک ها ویژگی های دوگانه را ارائه می دهند. اگرچه اپیلیدی روی پوست خشک بهترین عملکرد را دارد ، اما استفاده از آن بر روی پوست مرطوب باعث درد کمتری می شود. از آنجا که آب به شما کمک می کند تا شل شوید ، احساس کندن ناشی از اپیلاسیون خیلی دردناک نیست. در مقایسه با اپیلاتور خشک ، یک اپیلاتور مرطوب و خشک بدون ایجاد قرمزی ، خارش ، تحریک و برجستگی به راحتی بر روی پوست شما کار می کند.

●     بی سیم – بیشتر اپیلاتورهای عصر جدید بی سیم هستند. یکی از مزایای اصلی اپیلاتور بی سیم ، که مشخص است ، ضد آب بودن آن است. این بدان معنی است که می توانید از آن روی پوست خشک یا مرطوب استفاده کنید. همچنین می توانید بدون نیاز به منبع ، آن را حمل کنید. می توانید با خیال راحت یک ساعت از آن استفاده کنید.

●     قدرت – قدرت اپیلاتور در درجه اول به تعداد موچین آن بستگی دارد. اگر موچین بیشتری وجود داشته باشد ، دستگاه سریعتر و بهتر کار می کند. این دستگاه ها به قدری سریع هستند که به ندرت به بیش از دو دست کش برای از بین بردن موها نیاز خواهید داشت. اما اپیلاتورهای قدرتمند بسیار گران هستند.

●     کلاهک  داشتن چندین اتصال کلاهک به معنی این است که می توانید از اپیلیدی در قسمت های مختلف بدن خود استفاده کنید. معمولاً یک کلاهک حساس برای نواحی حساس مانند زیر بغل یا خطوط بیکینی و یک کلاهک صورت برای موهای صورت وجود دارد. این کلاه ها موچین را می پوشاند تا تعداد کسانی که عمل می کنند کاهش یابد. کلاه های دیگری مانند کارایی و ماساژ به راحت تر شدن روند حذف مو کمک می کند.

●     موچین – اپیلاتورهایی که بیش از 50 موچین دارند برای انواع موهای ضخیم مناسب هستند. آنها به سرعت مناطق وسیعی را پوشش می دهند. اما اگر به دنبال اپیلیدی برای مناطق حساس هستید ، دستگاهی با حداقل تعداد موچین این کار را انجام می دهد. هنگام در نظر گرفتن موچین ، به ناحیه ای از بدن که خواهید پوشاند فکر کنید.

●     سر قابل شستشو – این قابلیت اجازه می دهد تا شما را به تمیز اپیلاتور خود را به راحتی. برخی از اپیلاتورها دارای برس تمیزکننده هستند که به شما کمک می کند تا باقی مانده مو را در داخل دستگاه تمیز کنید.

●     قیمت- اپیلاتورهایی که تعداد موچین بیشتری دارند (100-100) هزینه بیشتری نسبت به نوع معمولی دارند. همچنین ، قیمت به ویژگی های موجود بستگی دارد. یکی را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

●     نور – بعضی از اپیلاتورها دارای یک نور توکار هستند که درست در زیر موچین ثابت می شود تا موهای ناحیه نزدیک را نشان دهد. این به اپیلاسیون هر رشته مو ، حتی موهایی که به سختی دیده می شوند یا به سختی قابل دسترسی هستند ، کمک می کند.

●     تنظیمات سرعت – داشتن تنظیمات سرعت های متعدد شما را قادر به استفاده از اپیلاتور در مناطق مختلف از بدن می شود. اگر در حال اپیلاسیون یک منطقه حساس هستید ، می توانید از سرعت کم استفاده کنید. اگر مناطق زیادی را اپیلاسیون می کنید ، می توانید به سرعت بالا بروید.

چه مواردی را هنگام استفاده از اپیلاتور یا اپیلیدی به یاد داشته باشید

 • همیشه قبل از استفاده از اپیلیدی حمام کنید و پوست خود را خشک کنید.
 • قبل از استفاده از اپیلاتور از مرطوب کننده استفاده نکنید.
 • برای از بین بردن موهای موثر از اپیلاتور با زاویه 90 درجه استفاده کنید.
 • بعد از اپیلاسیون از مرطوب کننده یا ژل آلوئه ورا استفاده کنید.
 • استفاده از یک اسکراب بدن 3-4 روز پس از اپیلیدی به موهای در رشد خلاص شوید.
 • دو روز قبل از شرکت در یک مجالس و جشن بزرگ از اپیلیدی استفاده کنید.

نکات مهم قبل خرید اپیلاتور یا اپیلیدی

تنظیمات سرعت

اپیلاتور هایی در بازار موجود هستنند که تنظیمات سرعت اپیلاسیون متفاوتی دارند. سرعت‌های مختلف را می‌توان برای اپیلاسیون ملایم‌تر برای کسانی که تازه به اپیلاسیون می‌پردازند استفاده کرد یا تنظیمات سریع‌تری برای اپیلاسیون کارآمدتر وجود دارد.

با سیم یا شارژی

درست مانند ریش تراش های برقی، اپیلاتورها را می توان بسته به مدل و مدل سیمی یا شارژی کار کرد. تصمیم گیری برای خرید مدل سیمی یا شارژی بستگی به شما دارد استفاده از اپیلاتور با باتری نیاز به تعویض باتری ها پس از اتمام آنها دارد.

اپیلاتورهای سیمی به طور کلی قوی تر هستند و عملکرد بهینه را در طول اپیلاسیون حفظ می کنند. این بدان معناست که زمان کمتری برای رفتن به همان ناحیه صرف می شود و باعث تحریک کمتر پوست می شود.

سر و صدا

در این قسمت سعی کنی اپیلاتورهای انتخاب کنید که سر و صدای کمتری دارند تا با خیال راحت تر اپلاسیون خود را انجام دهید. و از خرید خود راضی باشید.

نتیجه

اپیلیدی ها روشی عالی جهت از بین بردن موهای ناخواسته بدن و صورت هستند. اینها ایمن ، ملایم ، نتایج طولانی مدت هستند و مقرون به صرفه می باشند. اگر سطح تحمل درد شما بسیار کم است ، امروز برای از بین بردن موهای بدون درد و داشتن پوستی نرم ، صاف و روشن اپیلاتور تهیه کنید.

پاسخ های برای سوالات خوانندگان

بعد استفاده از اپیلیدی در جهت اپیلاسیون مو چه مدت طول می کشد که دوباره مو رشد کند؟

بیشتر اپیلاتورها نتایج طولانی مدت را ارائه می دهند. حدود 4 هفته رشد مو نخواهید داشت.


آیا اپیلاتورها موها را به طور دائمی از بین می برند؟

نه ، موهای زائد موها را به طور دائمی از بین نمی برند. برای از بین بردن دائمی مو باید حتما به پزشک پوست مراجعه کرده و تحت لیزر قرار بگیرید.


آیا می توانید از موی زائد بر روی موهای شرمگاهی استفاده کنید؟

بله ، برای از بین بردن موهای شرمگاهی می توانید از اپیلیدی استفاده کنید. برای دقت و صحت از سر کوچکتر استفاده کنید.


آیا اپیلاسیون مرطوب است یا خشک؟

اپیلاسیون می‌تواند به صورت خشک یا مرطوب انجام شود، بستگی به نوع و روش اپیلاسیونی که انتخاب می‌شود دارد. اپیلاسیون خشک با استفاده از کاغذ یا پارچه واکس زنی انجام می‌شود و به صورتی است که واکس روی پوست خشک می‌شود و سپس با دستکش یا کاغذ مخصوصی که بر روی واکس قرار داده می‌شود، برداشته می‌شود. اپیلاسیون مرطوب نیز با استفاده از واکس گرم و مایع انجام می‌شود و واکس به صورت مرطوب روی پوست پخش می‌شود تا موهای غیرمطلوب را بردارد. هر دو روش دارای مزایا و معایب خود هستند و بستگی به ترجیحات شخصی و نوع پوست دارد که کدام روش را انتخاب کند.

اگر مبتدی هستید ، از خشک کن اپیلیدی استفاده کنید. با این وجود می توانید از آن به صورت مرطوب برای شستشوی آسان استفاده کنید.

ویژگی و قیمت 33 مدل دستگاه محبوب اصلاح موی بدن بانوان 

 • نحوه نمایش محصول ها
ست 5 تکه حوله نوزادی بلیکا طرح خرس

ست 5 تکه حوله نوزادی بلیکا طرح خرس

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  االیاف آن 90 درصد پنبه و 10 درصد پلی استر می باشد که دارای پرز ها کوتاه و قابلیت جذب رطوبت بالا بوده و ضد حساسیت می باشد .ی
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  900 گرم
 • مناسب برای نوزادان
  65*70
 • ابعاد
  60*35 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک حوله هنر کد 60

حوله پالتویی کودک حوله هنر کد 60

مشخصات کالاHonar Towel 60 Baby Towel

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ابعاد بسته‌بندی 35 × 30 × 6 سانتی‌متر
 • - ارتفاع سرشانه تا پایین 64 سانتی‌متر
 • - اندازه سرشانه تا مچ 34 سانتی‌متر
 • - فاصله دو سرشانه 31 سانتی‌متر
 • - دور کمر 80 سانتی‌متر
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  1014 گرم
 • مناسب برای نوزادان
  110
 • ابعاد
  65 × 31 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله کودک بیبی لایک مدل 2142.4 بسته 4 عددی

حوله کودک بیبی لایک مدل 2142.4 بسته 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • ابعاد
  20x20x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله نوزادی نی نی بیبی کد b70

حوله نوزادی نی نی بیبی کد b70

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  حوله نوزاد را قبل استحمام نوزاد حتما اتو کنید علاوه بر گرم شدن باعث از این رفتن احتمال انتقال آلودگی می شود
 • رنگ زمینه حوله نباتی می باشد و رنگ بندی تنها از طرق گل دوزی روی کلاه متمایز می شود
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  245 گرم
 • ابعاد
  70x70x1 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
خشک کن نوزاد مدل 5422

خشک کن نوزاد مدل 5422

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • ابعاد
  75x65x0.1 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله نوزادی کد Ab10

حوله نوزادی کد Ab10

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سازگار با پوست نوزاد
 • نرم و لطیف
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  80 گرم
 • ابعاد
  85x75x0.5 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
خشک کن کودک رینبو مدل boyWashcloth بسته 4 عددی

خشک کن کودک رینبو مدل boyWashcloth بسته 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اندازه هر خشک کن 70 در 58 سانتیمتر
 • تعداد 4 عدد خشک‌کن طرح پسرانه در یک بسته
 • آبگیری و جذب آب بالا
 • جنس پنبه
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • طرح و رنگ متنوع
 • وزن کم و سبک
 • قابل اتو کشی و شستشو با دمای کمتر از 60 درجه
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  300 گرم
 • مناسب برای نوزادان
  60
 • ابعاد
  70x58x1 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک مدل مارال سایز 90

حوله پالتویی کودک مدل مارال سایز 90

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان 10-8 سال
 • تولید شده از الیاف 100 درصد نخی
 • قد حوله از سرشانه 90 سانتیمتر
 • انداره حوله های نخی به دلیل بافت مخصوص، باید بزرگتر ار دیگر لباسها در نظر گرفته شوند
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  390 گرم
 • ابعاد
  90x45x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ست 5 تکه حوله نوزادی بلیکا طرح تک شاخ

ست 5 تکه حوله نوزادی بلیکا طرح تک شاخ

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  500 گرم
 • ابعاد
  70x70x1 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک آتنا طرح مینیون سایز 100

حوله پالتویی کودک آتنا طرح مینیون سایز 100

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ثبات رنگی حتی در بالاترین دمای شستشو
 • نرمی و لطافت
 • آبگیری بالا
 • طول حوله از زیر کلاه تا پایین: 100سانتی‌متر
 • عرض شانه:2± 50 سانتی‌متر
 • طول آستین:2± 40 سانتی‌متر
 • دورکمر: 107 سانتی‌متر
 • نوع :چاپ دیجیتال راکتیو
 • جنس :صد در صد پنبه
 • نوع بسته بندی:جعبه فانتزی
 • الگوی دوخت :پالتویی کلاه دار
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  990 گرم
 • ابعاد
  100x54x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک حوله هنر کد 009 سایز 90 سانتی متر

حوله پالتویی کودک حوله هنر کد 009 سایز 90 سانتی متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اطلاعات کلی:
 • - طول حوله از زیر کلاه تا پایین: 95سانتی‌متر
 • - عرض شانه: 43سانتی‌متر
 • - طول آستین: 47سانتی‌متر
 • - دورکمر: 112سانتی‌متر
 • - جنس :پنبه
 • - الگوی دوخت :پالتویی کلاه دار
 • ویژگی ها:
 • - دارای استاندارد ملی ایران
 • - نرم و لطیف, بادوام ,وزن کم
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  880 گرم
 • ابعاد
  8*30*35 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله 2 تکه نوزادی مدل ماریو

حوله 2 تکه نوزادی مدل ماریو

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  230 گرم
 • مناسب برای نوزادان
  80
 • ابعاد
  90x90x1 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله تن پوش کودک شهریار مدل باب اسفنجی کد 080 سایز 100 سانتی متر

حوله تن پوش کودک شهریار مدل باب اسفنجی کد 080 سایز 100 سانتی متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x97x100 سانتی‌متر
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی شهاب کد ۱۰ سایز ۷۰

حوله پالتویی شهاب کد ۱۰ سایز ۷۰

مشخصات کالاShahab 10 Bathrobe Towel Size 70

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - مناسب برای کودکان
 • - ارتفاع از زیر کلاه ۷۰ سانتی متر
 • - آبگیری خیلی خوب (۱۰۰ درصد پنبه مرغوب)
 • - کلاه دار
 • - حوله تبریز، تولید مشهد
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  500 گرم
 • ابعاد
  70x38x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
خشک کن کودک رینبو مدل Washcloth بسته 4 عددی

خشک کن کودک رینبو مدل Washcloth بسته 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اندازه هر خشک کن 70 در 58 سانتیمتر
 • تعداد 4 عدد خشک‌کن در یک بسته
 • آبگیری و جذب آب بالا
 • جنس پنبه
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • طرح و رنگ متنوع
 • وزن کم و سبک
 • قابل اتو کشی و شستشو با دمای کمتر از 60 درجه
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • مناسب برای نوزادان
  60
 • ابعاد
  70x58x1 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک آتنا مدل کیتی سایز 70

حوله پالتویی کودک آتنا مدل کیتی سایز 70

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ثبات رنگی حتی در بالاترین دمای شستشو
 • نرمی و لطافت
 • آبگیری بالا
 • طول حوله از زیر کلاه تا پایین: 70 سانتی‌متر
 • عرض شانه:2± 33 سانتی‌متر
 • طول آستین:2± 32 سانتی‌متر
 • دورکمر: 80 سانتی‌متر
 • نوع :چاپ دیجیتال راکتیو
 • جنس :صد در صد پنبه
 • نوع بسته بندی:جعبه فانتری
 • الگوی دوخت :پالتویی کلاه دار
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  640 گرم
 • ابعاد
  70x30x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله کودک پودایران طرح کیتی

حوله کودک پودایران طرح کیتی

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - محتویات بسته :یک عدد حوله پانچو کلاه دار
 • - طول حوله از زیر کلاه تا پایین: 63 سانتی‌متر
 • - عرض شانه: 55 سانتی‌متر
 • - نوع :چاپی
 • - الگوی دوخت :پالتویی کلاه دار
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  388 گرم
 • ابعاد
  0.5*55*63 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله نوزادی کد So-ft1

حوله نوزادی کد So-ft1

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سازگار با پوست نوزاد
 • نرم و لطیف
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  80 گرم
 • ابعاد
  85x75x0.5 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
خشک کن نوزادی آدمک کد 411600

خشک کن نوزادی آدمک کد 411600

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  20 گرم
 • ابعاد
  30*30*0.1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ست حوله کودک مادرکر طرح فیل کد i10

ست حوله کودک مادرکر طرح فیل کد i10

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  250 گرم
 • ابعاد
  30x20x8 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک آتنا طرح باب اسفنجی سایز 100

حوله پالتویی کودک آتنا طرح باب اسفنجی سایز 100

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ثبات رنگی حتی در بالاترین دمای شستشو
 • نرمی و لطافت
 • آبگیری بالا
 • طول حوله از زیر کلاه تا پایین: 100سانتی‌متر
 • عرض شانه:2± 50 سانتی‌متر
 • طول آستین:2± 40 سانتی‌متر
 • دورکمر: 107 سانتی‌متر
 • نوع :چاپ دیجیتال راکتیو
 • جنس :صد در صد پنبه
 • نوع بسته بندی:جعبه فانتزی
 • الگوی دوخت :پالتویی کلاه دار
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  980 گرم
 • ابعاد
  100x54x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
خشک کن کودک رینبو مدل GirlWashcloth بسته 4 عددی

خشک کن کودک رینبو مدل GirlWashcloth بسته 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اندازه هر خشک کن 70 در 58 سانتیمتر
 • تعداد 4 عدد خشک‌کن طرح دخترانه در یک بسته
 • آبگیری و جذب آب بالا
 • جنس پنبه
 • ضد حساسیت و آلرژی
 • طرح و رنگ متنوع
 • وزن کم و سبک
 • قابل اتو کشی و شستشو با دمای کمتر از 60 درجه
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  300 گرم
 • مناسب برای نوزادان
  60
 • ابعاد
  24x21x1 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • تعداد تکه
  ست چند تکه
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک مدل اسپرت سایز 80

حوله پالتویی کودک مدل اسپرت سایز 80

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسته بندی کالا داخل کیف با قابلیت استفاده مکرر جهت حمل در مسافرت میباشد .
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  670 گرم
 • ابعاد
  80x95x80 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله نوزادی ایرسا مدل Bear-2 سایز 70

حوله نوزادی ایرسا مدل Bear-2 سایز 70

مشخصات کالاحوله نوزادی ایرسا مدل Bear-2 سایز 70

مشخصات

 • سایر توضیحات
  - جنس: پنبه
 • - ضد حساسیت
 • - دارای کلاه
 • - جذب آب بالا
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  110 گرم
 • ابعاد
  75× 70 سانتی‌متر
 • ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
  بدون BPA
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک آتنا مدل سگهای نگهبان سایز 90

حوله پالتویی کودک آتنا مدل سگهای نگهبان سایز 90

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ثبات رنگی حتی در بالاترین دمای شستشو
 • نرمی و لطافت
 • آبگیری بالا
 • طول حوله از زیر کلاه تا پایین: 90سانتی‌متر
 • عرض شانه:2± 43 سانتی‌متر
 • طول آستین:2± 40 سانتی‌متر
 • دورکمر: 100 سانتی‌متر
 • نوع :چاپ دیجیتال راکتیو
 • جنس :صد در صد پنبه
 • نوع بسته بندی:جعبه فانتزی
 • الگوی دوخت :پالتویی کلاه دار
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  860 گرم
 • ابعاد
  90x48x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلاه حمام کودک منسوجات باران کد 11

کلاه حمام کودک منسوجات باران کد 11

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب کودکان 3 تا 7 سال
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  80 گرم
 • ابعاد
  30x25x25 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک طرح hello kitty سایز 100

حوله پالتویی کودک طرح hello kitty سایز 100

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جذب آب بالا
 • عدم رنگ دهی و پرز دهی
 • قد حوله بدون احتساب کلاه از سر شانه 100 سانتی متر
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • ابعاد
  100x50x1 سانتی‌متر
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
حوله پالتویی کودک مدل اسپرت سایز 70

حوله پالتویی کودک مدل اسپرت سایز 70

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسته بندی کالا داخل کیف با قابلیت استفاده مکرر جهت حمل در مسافرت میباشد .
 • قابلیت شست‌وشو
  توسط دست , توسط ماشین لباس‌شویی
 • وزن
  600 گرم
 • ابعاد
  70x80x70 سانتی‌متر
 • شامل
  کلاه
 • تعداد تکه
  یک
 • جنس
  پنبه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس پرووکس مدل 100

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس پرووکس مدل 100

مشخصات

 • ملاحظات
  پس از گرم شدن موم و وکس درجه دستگاه را روی MED قرار دهید و از ریختن مواد وکس داخل کاسه ثابت جدا خوددرای نمایید.
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  گرما 0 تا 110 درجه چراغ نمایشگر روشن و خاموش شدن
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تنظیم دما
 • امکانات ابزار
  نشانگر LED
 • تعداد سری
  1
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
بند انداز روزیا مدل HP 2999

بند انداز روزیا مدل HP 2999

مشخصات

 • ملاحظات
  آب به دستگاه نخورد
 • منبع انرژی
  برق
 • تعداد موچین
  2
 • سایر مشخصات
  دارای پودر و بند مخصوص ابعاد کوچک و فشرده وزن سبک منبع شارژ : آداپتور برق منبع تغذیه : برق مستقیم تکنولوژی اصلاح : بند انداختن مناسب برای موی صورت، گردن و دست و پا جنس موچین : استیل ضد زنگ
 • وزن
  200 گرم گرم
 • اقلام همراه
  پودر ضد حساسیت نخ
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • تعداد سری
  1
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 100

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 100

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • تعداد سری
  1
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 601

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 601

مشخصات

 • ملاحظات
  برای رفتن به حالت اتومات حتمان از درجه ی آخر کمی برگردانید تا به حالت اتومات تبدیل شود این دستگاه بجز ظرف ثابت یک عدد ظرف متحرک داخل دستگاه هم دارد که برای شستشو کار را راحت میکند
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • وزن
  600 گرم
 • اقلام همراه
  کاسه یدک متحرک درب
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت خاموشی خودکار
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • تعداد سری
  1
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
بند انداز برقی جیمی مدل 2891

بند انداز برقی جیمی مدل 2891

مشخصات

 • اقلام همراه
  آداپتور و یک عدد قرقره نخ و دو عدد باتری شارژی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
بند انداز برقی دوسرعته مدل 1195

بند انداز برقی دوسرعته مدل 1195

مشخصات

 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • تعداد موچین
  -
 • وزن
  90 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اپیلاتور جیمی مدل 7003 کد 700

اپیلاتور جیمی مدل 7003 کد 700

مشخصات

 • منبع انرژی
  برق
 • تعداد موچین
  30
 • سایر مشخصات
  دارای 5 سری مختلف:1- سری اپیلاتور بایک پوشش مخصوص نواحی محدود2- سری شیور با شانه‌ی مخصوص3- برس پاکسازی پوست4 سری ماساژور5- سری سنگ پا- ایپلاتور دارای 32 موچین- عرض سری اپیلاتور: 30 میلی‌متر- طراحی خاص موچین‌ها- نوع باتری: لیتیوم یون- 2 ساعت شارژ = 90 دقیقه استفاده- دارای دو سرعت مختلف- دارای چراغ روشن کردن موضع- طراحی ارگونومیک- قابل استفاده برای پا، بدن و صورت
 • وزن
  800 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  5
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

ده + 8 =