بهترین اپیلاتور [اپیلیدی]
راهنمایی خرید بهترین اپیلاتور [اپیلیدی]
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

خانم ها! ما می دانیم که اپیلاسیون تا چه حد می تواند دردناک باشد – به ویژه قسمت های حساس بدن. استفاده مکرر از تیغ می تواند باعث ایجاد رنگدانه ، قرمزی و بریدگی پوست شود. بهترین راه حل برای این مشکلات استفاده از اپیلاتور است.

اپیلاتور ابزاری مناسب برای از بین بردن موهای زائد است که بدون ایجاد درد موهای ناخواسته را از ریشه پاک می کند. (البته بستگی به مدل هم دارد ، که هنگام خرید به صورت دقیق بررسی کنید و با خواندن نظرات دیگر خریداران اقدام به خرید نمایید. چون مدل های بی کیفیتی هم هستنند ، که هنگام اصلاح باعث درد می شوند) می توان از آن روی بازوها ، پاها ، زیر بغل ، خطوط بیکینی ، صورت و حتی برای اصلاح ابروها استفاده کرد. در اندازه ها ، اشکال ، انواع مختلف (بدون سیم و هندزفری) وجود دارد و به طور موثری کار می کند. داشتن یک اپیلاتور در میان وسایل آرایشی خود می تواند در عرض چند دقیقه پوست شما را نرمتر کند و همچنین این ابزار مقرون به صرفه است. این لیست قیمت از 36 مدل بهترین پرفروش ترین اپیلاتور مخصوص اپیلاسیون معرفی شده است.

اپیلاتور چیست؟

حتی اگر تکنیک های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود داشته باشد ، اما به تجربه خواهید فهمید که برخی از روش ها بهتر از روش های دیگر هستند. موچین ، کندن ، اپیلاسیون و اصلاح می تواند موهای ناخواسته را از بین ببرد اما نتایج می تواند کمتر از حد مطلوب باشد.

اگر به دنبال چیز متفاوتی هستید ، اپیلاتور ممکن است روش حذف موهای زائد باشد که به دنبال آن بوده اید. این دستگاه الکتریکی برای از بین بردن موها به طور مستقیم از ریشه ها طراحی شده است.

اپیلاتور چگونه کار می کند؟

اپیلاتورها به موچین و چرخان چرخشی مجهز هستند که با هر بار عبور ، ریشه مو را می گیرند. با چرخش سر از پوست ، موهای گرفته شده بین صفحات کشیده می شوند. بسته به قیمت و مارک ، یک دستگاه می تواند در هر جایی بین 15 تا 100 موچین داشته باشد.

اصلاح فقط موهای سطح را اصلاح می کند و به اندازه اپیلاسیون دردناک نیست. اما اگر در جهت نادرست انجام شود باعث ایجاد موهای درون شده می شود. همچنین می تواند منجر به بریدگی شود.

مدت زمان رشد مو پس از اپیلاسیون یا اپیلاسیون تقریباً یکسان است – سه تا چهار هفته. اما واکس زدن موهای رشد یافته (1/4 اینچ یا بیشتر) دشوار است. از طرف دیگر ، یک اپیلاتور می تواند ریزترین موها را نیز اصلاح کند.

چگونه از اپیلاتور استفاده می کنید؟

اپیلاتور مانند اپیلاسیون کار می کند ، به این دلیل که موهای ریشه را از بین می برد. اما اپیلیدی از موم استفاده نمی کند. در عوض ، وقتی دستگاه را روی قسمتهای مختلف بدن حرکت می دهید ، موها را از بین می برد.

برای بهترین نتیجه ، قبل از استفاده از اپیلاتور ، پوست خود را لایه برداری کنید . لایه برداری سلول های مرده پوست را از بین می برد و می تواند از موهای رشد نکرده جلوگیری کند .

ابتدا با قرارگیری اپیلیدی در زاویه 90 درجه نسبت به پوست خود شروع کنید. دستگاه را روی پوست خود فشار ندهید. بلکه آن را آزادانه در برابر پوست خود نگه دارید. پوست خود را محکم بکشید و سپس اپیلاتور را به آرامی در جهت رشد مو حرکت دهید.

اگر اپیلاتور را بر خلاف جهت رشد مو حرکت دهید ، موهای پوست را می برید اما آن را از ریشه پاک نمی کنید.

در اینجا مزایای استفاده از دستگاه اپیلاسیون وجود دارد. نگاهی بیاندازید.

مزایای استفاده از اپیلاتور 9 خرید بهترین برند

مزایای استفاده از اپیلاتور

1. عالی برای پوست حساس

دستگاه اپیلیدی در مقایسه با اپیلاسیون حداقل تأثیر را روی پوست دارد. بدون نگرانی در مورد تحریک پوست یا قرمزی می توانید به طور مرتب از اپیلاتور استفاده کنید. همچنین برای فصول خشک یا سرد گزینه ای عالی است.

2. نه فقط برای پاها یا دستان شما

برخی از مارک های اپیلاتور پیوست های مختلفی را برای قسمت های مختلف بدن – دست ها ، پاها ، صورت یا خطوط بیکینی ارائه می دهند.

3. صافی طولانی مدت را فراهم می کند

پوست شما حداقل چهار هفته صاف می ماند. همچنین ، وقتی موها دوباره رشد می کنند ، بسیار نرم و ظریف می شوند.

4. یک بار سرمایه گذاری

از آنجا که کیت اپیلاتور دارای چندین پیوست است ، لازم نیست آنها را جداگانه خریداری کنید. ممکن است گران باشند اما با دوام هستند. فقط باید هر از گاهی باتری ها را عوض کنید.

واضح است که وقتی موی زائد بدون درد اصلاح شود، یک روش عالی است. اما قبل از اینکه یکی بخرید ، حتما نظرات دیگر خریداران را هم بخوانید بعد اقدام به خرید نمایید.

پیشنهاد: راهنمایی خرید موزن گوش و بینی فیلیپس + نظرات خریداران

راهنمای خرید – ویژگی های یک اپیلیدی یا اپیلاتور خوب

●     مرطوب یا خشک یا هر دو – با افزایش تقاضا برای اپیلاتورهای مرطوب و خشک ، اکثر مارک ها ویژگی های دوگانه را ارائه می دهند. اگرچه اپیلیدی روی پوست خشک بهترین عملکرد را دارد ، اما استفاده از آن بر روی پوست مرطوب باعث درد کمتری می شود. از آنجا که آب به شما کمک می کند تا شل شوید ، احساس کندن ناشی از اپیلاسیون خیلی دردناک نیست. در مقایسه با اپیلاتور خشک ، یک اپیلاتور مرطوب و خشک بدون ایجاد قرمزی ، خارش ، تحریک و برجستگی به راحتی بر روی پوست شما کار می کند.

●     بی سیم – بیشتر اپیلاتورهای عصر جدید بی سیم هستند. یکی از مزایای اصلی اپیلاتور بی سیم ، که مشخص است ، ضد آب بودن آن است. این بدان معنی است که می توانید از آن روی پوست خشک یا مرطوب استفاده کنید. همچنین می توانید بدون نیاز به منبع ، آن را حمل کنید. می توانید با خیال راحت یک ساعت از آن استفاده کنید.

●     قدرت – قدرت اپیلاتور در درجه اول به تعداد موچین آن بستگی دارد. اگر موچین بیشتری وجود داشته باشد ، دستگاه سریعتر و بهتر کار می کند. این دستگاه ها به قدری سریع هستند که به ندرت به بیش از دو دست کش برای از بین بردن موها نیاز خواهید داشت. اما اپیلاتورهای قدرتمند بسیار گران هستند.

●     کلاهک  داشتن چندین اتصال کلاهک به معنی این است که می توانید از اپیلیدی در قسمت های مختلف بدن خود استفاده کنید. معمولاً یک کلاهک حساس برای نواحی حساس مانند زیر بغل یا خطوط بیکینی و یک کلاهک صورت برای موهای صورت وجود دارد. این کلاه ها موچین را می پوشاند تا تعداد کسانی که عمل می کنند کاهش یابد. کلاه های دیگری مانند کارایی و ماساژ به راحت تر شدن روند حذف مو کمک می کند.

●     موچین – اپیلاتورهایی که بیش از 50 موچین دارند برای انواع موهای ضخیم مناسب هستند. آنها به سرعت مناطق وسیعی را پوشش می دهند. اما اگر به دنبال اپیلیدی برای مناطق حساس هستید ، دستگاهی با حداقل تعداد موچین این کار را انجام می دهد. هنگام در نظر گرفتن موچین ، به ناحیه ای از بدن که خواهید پوشاند فکر کنید.

●     سر قابل شستشو – این قابلیت اجازه می دهد تا شما را به تمیز اپیلاتور خود را به راحتی. برخی از اپیلاتورها دارای برس تمیزکننده هستند که به شما کمک می کند تا باقی مانده مو را در داخل دستگاه تمیز کنید.

●     قیمت- اپیلاتورهایی که تعداد موچین بیشتری دارند (100-100) هزینه بیشتری نسبت به نوع معمولی دارند. همچنین ، قیمت به ویژگی های موجود بستگی دارد. یکی را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب کنید.

●     نور – بعضی از اپیلاتورها دارای یک نور توکار هستند که درست در زیر موچین ثابت می شود تا موهای ناحیه نزدیک را نشان دهد. این به اپیلاسیون هر رشته مو ، حتی موهایی که به سختی دیده می شوند یا به سختی قابل دسترسی هستند ، کمک می کند.

●     تنظیمات سرعت – داشتن تنظیمات سرعت های متعدد شما را قادر به استفاده از اپیلاتور در مناطق مختلف از بدن می شود. اگر در حال اپیلاسیون یک منطقه حساس هستید ، می توانید از سرعت کم استفاده کنید. اگر مناطق زیادی را اپیلاسیون می کنید ، می توانید به سرعت بالا بروید.

چه مواردی را هنگام استفاده از اپیلاتور یا اپیلیدی به یاد داشته باشید

 • همیشه قبل از استفاده از اپیلیدی حمام کنید و پوست خود را خشک کنید.
 • قبل از استفاده از اپیلاتور از مرطوب کننده استفاده نکنید.
 • برای از بین بردن موهای موثر از اپیلاتور با زاویه 90 درجه استفاده کنید.
 • بعد از اپیلاسیون از مرطوب کننده یا ژل آلوئه ورا استفاده کنید.
 • استفاده از یک اسکراب بدن 3-4 روز پس از اپیلیدی به موهای در رشد خلاص شوید.
 • دو روز قبل از شرکت در یک مجالس و جشن بزرگ از اپیلیدی استفاده کنید.

نکات مهم قبل خرید اپیلاتور یا اپیلیدی

تنظیمات سرعت

اپیلاتور هایی در بازار موجود هستنند که تنظیمات سرعت اپیلاسیون متفاوتی دارند. سرعت‌های مختلف را می‌توان برای اپیلاسیون ملایم‌تر برای کسانی که تازه به اپیلاسیون می‌پردازند استفاده کرد یا تنظیمات سریع‌تری برای اپیلاسیون کارآمدتر وجود دارد.

با سیم یا شارژی

درست مانند ریش تراش های برقی، اپیلاتورها را می توان بسته به مدل و مدل سیمی یا شارژی کار کرد. تصمیم گیری برای خرید مدل سیمی یا شارژی بستگی به شما دارد استفاده از اپیلاتور با باتری نیاز به تعویض باتری ها پس از اتمام آنها دارد.

اپیلاتورهای سیمی به طور کلی قوی تر هستند و عملکرد بهینه را در طول اپیلاسیون حفظ می کنند. این بدان معناست که زمان کمتری برای رفتن به همان ناحیه صرف می شود و باعث تحریک کمتر پوست می شود.

سر و صدا

در این قسمت سعی کنی اپیلاتورهای انتخاب کنید که سر و صدای کمتری دارند تا با خیال راحت تر اپلاسیون خود را انجام دهید. و از خرید خود راضی باشید.

نتیجه

اپیلیدی ها روشی عالی جهت از بین بردن موهای ناخواسته بدن و صورت هستند. اینها ایمن ، ملایم ، نتایج طولانی مدت هستند و مقرون به صرفه می باشند. اگر سطح تحمل درد شما بسیار کم است ، امروز برای از بین بردن موهای بدون درد و داشتن پوستی نرم ، صاف و روشن اپیلاتور تهیه کنید.

پاسخ های برای سوالات خوانندگان

بعد استفاده از اپیلیدی در جهت اپیلاسیون مو چه مدت طول می کشد که دوباره مو رشد کند؟

بیشتر اپیلاتورها نتایج طولانی مدت را ارائه می دهند. حدود 4 هفته رشد مو نخواهید داشت.


آیا اپیلاتورها موها را به طور دائمی از بین می برند؟

نه ، موهای زائد موها را به طور دائمی از بین نمی برند. برای از بین بردن دائمی مو باید حتما به پزشک پوست مراجعه کرده و تحت لیزر قرار بگیرید.


آیا می توانید از موی زائد بر روی موهای شرمگاهی استفاده کنید؟

بله ، برای از بین بردن موهای شرمگاهی می توانید از اپیلیدی استفاده کنید. برای دقت و صحت از سر کوچکتر استفاده کنید.


آیا اپیلاسیون مرطوب است یا خشک؟

اپیلاسیون می‌تواند به صورت خشک یا مرطوب انجام شود، بستگی به نوع و روش اپیلاسیونی که انتخاب می‌شود دارد. اپیلاسیون خشک با استفاده از کاغذ یا پارچه واکس زنی انجام می‌شود و به صورتی است که واکس روی پوست خشک می‌شود و سپس با دستکش یا کاغذ مخصوصی که بر روی واکس قرار داده می‌شود، برداشته می‌شود. اپیلاسیون مرطوب نیز با استفاده از واکس گرم و مایع انجام می‌شود و واکس به صورت مرطوب روی پوست پخش می‌شود تا موهای غیرمطلوب را بردارد. هر دو روش دارای مزایا و معایب خود هستند و بستگی به ترجیحات شخصی و نوع پوست دارد که کدام روش را انتخاب کند.

اگر مبتدی هستید ، از خشک کن اپیلیدی استفاده کنید. با این وجود می توانید از آن به صورت مرطوب برای شستشوی آسان استفاده کنید.

ویژگی و قیمت 33 مدل دستگاه محبوب اصلاح موی بدن بانوان 

 • نحوه نمایش محصول ها
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 100

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار کد 100

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور براون سری Silk Epil 3 مدل 3170

اپیلاتور براون سری Silk Epil 3 مدل 3170

مشخصات

 • تعداد موچین
  20
 • سایر مشخصات
  - قابلیت تنظیم سرعت در دو وضعیت- دارای چراغ روشنایی برای اصلاح دقیق‌تر
 • اقلام همراه
  - آداپتور برق
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد مدل A110

لیزر موهای زائد مدل A110

مشخصات کالاA110 hair removal device
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586

لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • وزن
  350 گرم
 • اقلام همراه
  - کیف نگه دارنده - عینک محافظ
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • تعداد سری
  3
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز روزیا مدل HP 2999

بند انداز روزیا مدل HP 2999

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  آب به دستگاه نخورد
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  2
 • سایر مشخصات
  دارای پودر و بند مخصوص
 • ابعاد کوچک و فشرده
 • وزن سبک
 • منبع شارژ : آداپتور برق
 • منبع تغذیه : برق مستقیم
 • تکنولوژی اصلاح : بند انداختن
 • مناسب برای موی صورت، گردن و دست و پا
 • جنس موچین : استیل ضد زنگ
 • وزن
  200 گرم گرم
 • اقلام همراه
  پودر ضد حساسیت
 • نخ
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • تعداد سری
  1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور فیلیپس مدل BRE225

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE225

مشخصات

 • سایر مشخصات
  قابلیت تنظیم سرعت روی 2 حالتطراحی ارگونومیک
 • وزن
  500 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور جیمی مدل 7005 GM

اپیلاتور جیمی مدل 7005 GM

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  دارای ۵ سری مو کوتاه کن - سری سنگ پا زبر - سری سنگ پا نرم - سری شیور و سری موکن
 • وزن
  125 گرم
 • اقلام همراه
  دارای ۵ سری مو کوتاه کن - سری سنگ پا زبر - سری سنگ پا نرم - سری شیور و سری موکن
 • استند برای تمام سری ها
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  5
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه ذوب وکس میلیندا مدل 121

دستگاه ذوب وکس میلیندا مدل 121

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  دارای قابلمه ی جداشونده
 • -دارای سیم پیچی گرمایشی ۳۶۰ درجه برای ذوب سریع تر
 • - دارای درب پلاستیک نشکن و مقاوم
 • - مناسب فقط برای ذوب وکس
 • - دارای چراغ LED
 • -مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • -نامناسب برای ذوب و آب کردن موم
 • - ظرفیت حدود 0.5 لیتر وکس
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی جیمی مدل 2891

بند انداز برقی جیمی مدل 2891

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  آداپتور و یک عدد قرقره نخ و دو عدد باتری شارژی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی کنورث مدل KW-2021A

بند انداز برقی کنورث مدل KW-2021A

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  مجهز به چراغ قوه LED
 • دارای نخ مخصوص
 • پودر اصلاح
 • آداپتور برق
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور براون مدل 561-7به همراه پیرایشگر بانوان براون

اپیلاتور براون مدل 561-7به همراه پیرایشگر بانوان براون

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  40
 • سایر مشخصات
  1- شیور 2- شانه‌ی قابل نصب روی شیور 3- موکن مخصوص صورت 4- پوشش مخصوص نقاط محدود 5- پوشش باریک برای ایجاد بیشترین تماس با پوست 6- سری اصلی - سری متحرک برای انطباق بهتر با پوست - دارای زائده‌های پلاستیکی هدایت‌کننده‌ی مو - دارای چراغ روشنایی برای دید بهتر - دارای باتری قابل شارژ: مدت زمان شارژ کامل باتری:1 ساعت مدت زمان شارژدهی: 40 دقیقه - ساخت آلمان
 • وزن
  300 گرم
 • اقلام همراه
  شیور
 • شانه‌ی قابل نصب روی شیور
 • موکن مخصوص صورت
 • پوشش مخصوص نقاط محدود
 • پوشش باریک برای ایجاد بیشترین تماس با پوست
 • سری اصلی
 • پیرایشگر مخصوص بانوان(خط زن)
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  6
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس کونسانگ مدل cl401-r

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس کونسانگ مدل cl401-r

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  - استفاده از این محصول برای افراد باردار و دیابتی توصیه نمی شود.
 • - قبل از مصرف تست حساسیت را در قسمت کوچکی از بدن انجام دهید.
 • سایر مشخصات
  -مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • - بعد از اپیلاسیون حتما از ژل نرم کننده و یا محصولات خنک کننده استفاده گردد.
 • - به هیچ عنوان برای ذوب و آب کردن موم های غیر خشابی استفاده نشود چون به دستگاه آسیب می رساند.
 • اقلام همراه
  -کابل برق
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح موی بدن بانوان کیمی مدل KM-3024

ست اصلاح موی بدن بانوان کیمی مدل KM-3024

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  200 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  تریمر
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  4
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی انزو مدل EN-6089

بند انداز برقی انزو مدل EN-6089

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  1
 • وزن
  200 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • تعداد سری
  1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T-006

لیزر بدن خانگی لسکلتون مدل T-006

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  -نکات مهم برای استفاده ‏‏:‏‏
 • قبل از استفاده از دستگاه لیزر خانگی حتما سطح پوست را شیو کرده و تمیز و خشک نمایید
 • نور ipl با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت، پاها، پشت و پوبیس بصورت آرام و بی خطر استفاده می شود‏‏.‏‏ پالس های آی پی ال با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آن ها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می شوند.
 • -هشدارها:
 • از این محصول برای افراد زیر 18 سال، خانم های باردار، بیماران عفونی و پوستی، ریش و سبیل آقایان، بیماران دیابتی نباید استفاده کرد
 • هنگام استفاده از دستگاه روبروی چشم نگرفته و حتما از عینک مخصوص استفاده کنید .
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  شش ماه ضمانت اصلی "گروه بازرگانی سام"
 • برند‏:‏ LESCOLTON
 • مدل‏:‏ T‎-006
 • جنس‏:‏ پلاستیک
 • ابعاد‏:‏ 19.7*8*15.5 سانتی متر
 • وزن‏:‏ 1200 گرم ‏(‏پکیج‏)‏
 • توان‏:‏ 36 وات
 • ولتاژ‏:‏ 240 ولت
 • طول موج لیزر‏:‏ 1200‎-525 نانومتر
 • عمر فلش‏:‏ 300000 پالس
 • میزان استفاده مداوم‏:‏ 8 هفته
 • نوع‏:‏ با سیم
 • دارای فلش لامپ کوارتز
 • دارای عینک مخصوص
 • دارای آداپتور برق شهری
 • دارای دکمه خاموش و روشن
 • دارای چراغ های نشانگر میزان قدرت لیزر
 • دارای دکمه های کم و زیاد جهت تنظیم میزان قدرت
 • دارای تکنولوژی IPL برای از بین بردن مو های زائد و جوان سازی پوست
 • دارای سری اضافه جهت نقاط کوچکتر بدن مانند خط بیکینی
 • دارای سه پلاگ مختلف برق برای استفاده در کشور های مختلف
 • دارای سنسور تشخیص رنگ پوست جهت جلوگیری از تغییر رنگ پوست بعد از استفاده
 • قابلیت استفاده برای خانم ها و آقایان
 • قابلیت از بین بردن جای جوش و آکنه
 • قابلیت تنظیم پنج قدرت مختلف از ضعیف تا قوی
 • قابلیت استفاده برای تمامی نقاط مختلف بدن
 • استفاده راحت و آسان
 • بدون آسیب به پوست
 • طراحی ارگونومیک
 • منحصر بفرد
 • گواهینامه CE
 • ایمن
 • وزن
  950 گرم
 • اقلام همراه
  محتویات بسته بندی لیزر خانگی بدن :
 • 1 آداپتور برق
 • 1 عدد شیشه ای
 • 1 سر لیزر جایگزین
 • 1 کتابچه راهنمای کاربر
 • تکنولوژی اصلاح
  نوری (IPL)
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • تعداد سری
  2
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار مدل ۱۰۱

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس سولار استار مدل ۱۰۱

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد اینفیس مدل ZH-01D

لیزر موهای زائد اینفیس مدل ZH-01D

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - رفع موهای زائد بدن بدون درد و بدون جاگذاشتن لکه های سیاه
 • - تنظیم شدت نور دستگاه متناسب با نوع پوست
 • - دارای 5 حالت برای نواحی مختلف بدن
 • این حالت ها متناسب با محل بدن که قصد استفاده از آن را دارید قابل تنظیم میباشند تا کارایی دقیق تر و بهتر داشته باشند
 • هرچه درجه بیشتر باشد قدرت آن بیشتر میشود و کارایی از بین بردن موی آن افزایش می یابد
 • - بیش از 900000 شات مفید
 • - نمایشگر LCD
 • - قابل مشاهده بودن هر فلش
 • - دارای فیلتر اپتیکال چشمی برای افزایش ایمنی و کارایی
 • - دمای نگهداری: 0 تا 40 درجه سانتی گراد
 • - دمای کاری: 5تا 35 درجه سانتی گراد
 • - محدوده رطوبتی: 30 الی 85 درصد
 • اقلام همراه
  عینک محافظ چشم
 • - ژیلت
 • - اداپتور
 • - دفترچه راهنما به دو زبان چینی و انگلیسی
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد مدل HR

لیزر موهای زائد مدل HR

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  عینک محافظ
 • تکنولوژی اصلاح
  نوری (IPL)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه موم گرم کن پرووکس مدل 100

دستگاه موم گرم کن پرووکس مدل 100

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد مدل G993

لیزر موهای زائد مدل G993

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • وزن
  300 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • تعداد سری
  1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور سوکانی مدل HS-6423

اپیلاتور سوکانی مدل HS-6423

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  مورد تایید استاندارد اروپا CE
 • دارای باتری قابل شارژ
 • دارای سری موکن دو غلطکی
 • دارای 20 موچین استیل ضد زنگ (قابلیت کندن موهای بسیار ریز و درشت)
 • دارای باتری قابل شارژ
 • قابل استفاده به صورت سیمی و بدون سیم
 • دستگاهی حرفه ای و دارای موتوری پرقدرت
 • دارای سری قابل شستشو
 • دارای درجه تنظیم سرعت
 • دارای طراحی بسیار ارگونمیک ( وزن کم، بدنه ضد لغزش و خوش دستی)
 • کارکرد دستگاه در محدوده ولتاژ جهانی
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور وی جی ار مدل V-700

اپیلاتور وی جی ار مدل V-700

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  از سر اپیلاتور بر روی پوست های مبتلا به واریس، جوش ها، لکه ها، خال های گوشتی (همراه با مو) یا محل زخم و جراحت، بدون مشورت پزشک استفاده نکنید.
 • بانوان باردار یا افرادی که مبتلا به دیابت هستند نیز باید قبل از استفاده با پزشک مشورت کنند.
 • سایر مشخصات
  - تکنولوژی نرم و بدون درد جهت برداشتن پوست مرده
 • - مدت زمان شارژ کامل باتری: 8 ساعت
 • - مدت زمان شارژدهی: 60 دقیقه
 • وزن
  130 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  4
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور جیمی مدل 7003 کد 700

اپیلاتور جیمی مدل 7003 کد 700

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  30
 • سایر مشخصات
  دارای 5 سری مختلف:
 • 1- سری اپیلاتور بایک پوشش مخصوص نواحی محدود
 • 2- سری شیور با شانه‌ی مخصوص
 • 3- برس پاکسازی پوست
 • 4 سری ماساژور
 • 5- سری سنگ پا
 • - ایپلاتور دارای 32 موچین
 • - عرض سری اپیلاتور: 30 میلی‌متر
 • - طراحی خاص موچین‌ها
 • - نوع باتری: لیتیوم یون
 • - 2 ساعت شارژ = 90 دقیقه استفاده
 • - دارای دو سرعت مختلف
 • - دارای چراغ روشن کردن موضع
 • - طراحی ارگونومیک
 • - قابل استفاده برای پا، بدن و صورت
 • وزن
  800 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  5
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد دس مدل سه کاره GP586

لیزر موهای زائد دس مدل سه کاره GP586

مشخصات کالاDEESS GP586 Hair Removal Home Use Laser

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  1
 • وزن
  350 گرم
 • اقلام همراه
  - کیف نگه دارنده
 • - عینک محافظ
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • جنس موچین
  سرامیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس مدل IR-100           غیر اصل

دستگاه موم گرم کن و ذوب وکس مدل IR-100 غیر اصل

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه ذوب وکس پرووکس-100 مدل Y100

دستگاه ذوب وکس پرووکس-100 مدل Y100

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  - در زمان عدم استفاده طولانی مدت دستگاه خاموش شود
 • سایر مشخصات
  دارای قابلمه ی جداشونده
 • - دارای درب پلاستیک نشکن و مقاوم
 • - مناسب فقط برای ذوب وکس
 • - دارای چراغ LED
 • -مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • -نامناسب برای ذوب و آب کردن موم
 • - ظرفیت حدود 0.5 لیتر وکس
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور براون مدل 9961 Silk Epil

اپیلاتور براون مدل 9961 Silk Epil

مشخصات کالاBraun 9961 Silk EpilEpilator

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  40
 • سایر مشخصات
  ساخت کشور آلمان
 • انواع سری ها:
 • 1 - لایه بردار نرم
 • 2 - لایه بردار سخت
 • 3 - شیور
 • 4 - شانه قابل نصب روی شیور
 • 5 - سری باریک تماس بهتر با پوست
 • 6 - سری اصلی
 • - مدت زمان شارژ کامل باتری : 60 دقیقه
 • - مدت زمان شارژدهی : 40 دقیقه
 • - دارای چراغ یا نمایشگر شارژ
 • - دارای تکنولوژی micro-vibration
 • - دارای تکنولوژی Microgrip : قابلیت کندن موهای بسیار کوتاه تا 5 میلی‌متر
 • - دارای سری متحرک برای انطباق بهتر با پوست
 • وزن
  300 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  6
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی کیمی مدل KM-2777

بند انداز برقی کیمی مدل KM-2777

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  پودر نرم کننده ضد حساسیت
 • یک حلقه نخ مخصوص اصلاح
 • آداپتور
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه ذوب وکس پرووکس-100 کد PR100

دستگاه ذوب وکس پرووکس-100 کد PR100

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  - در زمان عدم استفاده طولانی مدت دستگاه خاموش شود
 • سایر مشخصات
  - دارای قابلمه ی جداشونده
 • - دارای درب پلاستیک نشکن و مقاوم
 • - مناسب فقط برای ذوب وکس
 • - دارای چراغ LED
 • -مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • -نامناسب برای ذوب و آب کردن موم
 • - ظرفیت حدود 0.5 لیتر وکس
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه ذوب وکس سولار استار مدل 100

دستگاه ذوب وکس سولار استار مدل 100

مشخصات کالا
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی بدن و صورت بانوان کیمی مدل KM-1900

ماشین اصلاح موی بدن و صورت بانوان کیمی مدل KM-1900

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • وزن
  180 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  تریمر
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد مدل الکس پلاس

لیزر موهای زائد مدل الکس پلاس

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  250 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد رمینگتون مدل IPL6750

لیزر موهای زائد رمینگتون مدل IPL6750

مشخصات کالا

مشخصات

 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • تعداد سری
  3
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی انزو مدل EN-9845

بند انداز برقی انزو مدل EN-9845

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد دس مدل GP586

لیزر موهای زائد دس مدل GP586

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • تعداد سری
  3
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد اومیت مدل T-006i

لیزر موهای زائد اومیت مدل T-006i

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  در هنگام استفاده از عینک محافظ همراه دستگاه استفاده شود
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  دستگاه دارای دو نوع پرتاب نور با دو کاربرد است، حالت HR برای حذف موهای زائد و حالت SR برای جوانسازی و رفع چین و چروک و جای جوش است
 • دارای سنسور تشخیص رنگ پوست
 • قابلیت اجرای 300 هزار شات
 • اقلام همراه
  عینک محافظ
 • یک عدد ژیلت
 • تکنولوژی اصلاح
  لیزر
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • تعداد سری
  2
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لیزر موهای زائد مدل A110

لیزر موهای زائد مدل A110

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور فیلیپس مدل BRE275

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE275

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • وزن
  400 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی 2تیک مدل DT-499

بند انداز برقی 2تیک مدل DT-499

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  قابلیت تنظیم در دو سرعت آهسته و سریع
 • دارای کلید خاموش / روشن
 • اقلام همراه
  نخ اصلاح
 • آداپتور
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه ذوب وکس دی اس پی مدل F-70004

دستگاه ذوب وکس دی اس پی مدل F-70004

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  - در زمان عدم استفاده طولانی مدت دستگاه خاموش شود
 • سایر مشخصات
  - دارای درب پلاستیک نشکن و مقاوم
 • - مناسب فقط برای ذوب وکس
 • - دارای چراغ LED
 • -مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • -نامناسب برای ذوب و آب کردن موم
 • اقلام همراه
  همراه با مواد وکس مرواریدی
 • و بسته چوب پهن
 • دفترچه راهنما
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز بیبی باس نانو مدل BY-2688

بند انداز بیبی باس نانو مدل BY-2688

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  - کندن موها از ریشه
 • - قابل استفاده برای پشت لب، چانه، زانوها و انگشتان
 • - مجهز به چراغ روشنایی برای دیدن بهتر موضع
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بند انداز برقی دوسرعته مدل 1195

بند انداز برقی دوسرعته مدل 1195

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • تعداد موچین
  -
 • وزن
  90 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  بند انداز
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور اپتیما مدل AP - 88

اپیلاتور اپتیما مدل AP - 88

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  -بصورت برق مستقیم استفاده می شود.(به همین دلیل زیر اب استفاده نشود)
 • تعداد موچین
  36
 • سایر مشخصات
  دیسک های دستگاه به گونه ای است که موها را بدون کشیدن پوست از ریشه جدا می کند
 • - قابلیت تنظیم سرعت در دو وضعیت
 • -قابلیت تعویض سری و دارای خط زن بر روی سری فویلی
 • وزن
  151 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  2
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور 5 کاره کیمی مدل Km-2199

اپیلاتور 5 کاره کیمی مدل Km-2199

مشخصات کالاEpilator 1in5 kemei Km-2199

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  2
 • وزن
  115 گرم
 • اقلام همراه
  اداپتور شارژ
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  5
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه گرم کننده موم کونسانگ مدل A108

دستگاه گرم کننده موم کونسانگ مدل A108

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  - استفاده از این محصول برای افراد باردار و دیابتی توصیه نمی شود.
 • - قبل از مصرف تست حساسیت را در قسمت کوچکی از بدن انجام دهید.
 • منبع انرژی
  کابل برق
 • سایر مشخصات
  - به هیچ عنوان برای ذوب و آب کردن موم های غیر خشابی استفاده نشود چون به دستگاه آسیب می رسان
 • وزن
  150 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه گرم کننده موم سولار استار مدل 401

دستگاه گرم کننده موم سولار استار مدل 401

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • سایر مشخصات
  کالای مورد نظر مخصوص موم های ورقه ایی میباشد و با موم های سطلی یا سکه ایی فرق میکند ساختار این دستگاه هم برای موم ورقه ایی تعبیه شده که ماهیت این کالا موم گرم کن خشابی است
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح موی بدن بانوان وی جی ار مدل 720

ست اصلاح موی بدن بانوان وی جی ار مدل 720

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قلمی
 • وزن
  100 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  تریمر
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  5
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
گرم کننده وکس پرو وکس مدل 30205

گرم کننده وکس پرو وکس مدل 30205

مشخصات کالا

مشخصات

 • ملاحظات
  فقط برای ذوب وکس قابل مصرف است و برای سایر موارد مورد استفاده قرار نگیرد
 • به هیچ عنوان برای ذوب و آب کردن موم استفاده نشود چون به دستگاه آسیب می رساند.
 • منبع انرژی
  کابل برق
 • سایر مشخصات
  دارای مخزن حرارتی آلومینیومی
 • دارای چراغ LED
 • مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • مناسب حدود 0.5 لیتر وکس
 • وزن
  700 گرم
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
گرم کننده موم خشابی

گرم کننده موم خشابی

مشخصات کالاگرم کننده موم خشابی

مشخصات

 • ملاحظات
  - استفاده از این محصول برای افراد باردار و دیابتی توصیه نمی شود.
 • - قبل از مصرف تست حساسیت را در قسمت کوچکی از بدن انجام دهید.
 • منبع انرژی
  کابل برق
 • سایر مشخصات
  -مناسب جهت مصرف خانگی و آرایشگاه
 • - بعد از اپیلاسیون حتما از ژل نرم کننده و یا محصولات خنک کننده استفاده گردد.
 • - به هیچ عنوان برای ذوب و آب کردن موم های غیر خشابی استفاده نشود چون به دستگاه آسیب می رساند.
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور براون سری 5 مدل 5511V

اپیلاتور براون سری 5 مدل 5511V

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  28
 • وزن
  200 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  3
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح موی بدن بانوان سوناکس پرو مدل SN-8988

ست اصلاح موی بدن بانوان سوناکس پرو مدل SN-8988

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اقلام همراه
  -دارای سری اصلاح کننده
 • -دارای سری تریمر
 • -دارای سری برس پاکسازی صورت
 • -دارای سری سوهان ناخن
 • -تریمر ابرو
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • تعداد سری
  5
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور فیلیپس مدل HP6423

اپیلاتور فیلیپس مدل HP6423

مشخصات کالاPhilips HP6423 Epilator

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  20
 • سایر مشخصات
  - دارای شانه برای اضافه نمودن به سری اصلاح برای کوتاه کردن موهای بلند قبل از ریشه کن کردن آنها
 • - طراحی دیسک های موکن کوتاهترین موها، حتی تا 0.5 میلی متر را نیز از ریشه جدا می کند
 • - طراحی ارگونومیک
 • - ابعاد: 10 × 6.5 × 2 سانتی‌متر
 • وزن
  95 گرم
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  2
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور براون سری 3 مدل 3270

اپیلاتور براون سری 3 مدل 3270

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • تعداد موچین
  20
 • وزن
  150 گرم
 • اقلام همراه
  شیور
 • سری تریمر
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  3
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور چهار کاره روزیا مدل HB 6006

اپیلاتور چهار کاره روزیا مدل HB 6006

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  مورد تأیید استاندارد اروپا CE
 • دارای چهار سری مختلف (دو سری موکن، سری شیو، سری صاف کننده کف پا و از بین برنده پوست های مرده)
 • قابل استفاده به صورت بی سیم و با استفاده از برق
 • قابلیت شارژ سریع
 • دارای درجه تنظیم سرعت
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  4
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اپیلاتور وی جی ار مدل V-722

اپیلاتور وی جی ار مدل V-722

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - تکنولوژی نرم و بدون درد جهت برداشتن پوست مرده
 • - جنس تیغه: استیل ضدزنگ
 • - قابلیت استفاده دوگانه
 • - کارایی با حداقل نویز
 • -
 • وزن
  350 گرم
 • اقلام همراه
  -کابل USB
 • -برس تمیزکننده
 • تکنولوژی اصلاح
  اپیلاتور
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت تنظیم سرعت
 • جنس موچین
  استیل ضد زنگ
 • ابزار همراه
  برس تمیز کننده
 • تعداد سری
  2
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

17 − 3 =