قیمت خرید بهترین ماشین ریش تراش مردانه برقی شارژی ارزان

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

معرفی بهترین ماشین های اصلاح صورت و بدن با قیمت های ارزان مدل صفر زن ، صورت ته ریش و برای استفاده در خط زن همراه با نقد و بررسی براساس نظرات خریداران برای خرید شما هر یک از ریش تراش ها بررسی و راهنمایی می شوند. تا بهترین مارک با قیمت مناسب و ارزان معرفی شوند.

در زمان های قدیم  مردم از تیغ و نگهدارنده های تیغه برای تراشیدن و اصلاح سر صورت استفاده می کردند. با پیشرفت علم انجام کارهای دستی کم شده بسیار به ندرت انجام می شود. همه چیز از جمله تراشیدن با سرعت با کیفت عالی با انواع ریش تراش و صورت آسان شده است.

یک ریش تراش برقی به شما امکان می دهد بدون اینکه وقت زیادی را صرف کنید ، صورت و بدن صاف و تمیزی داشته باشید. علاوه بر این ، به پوست صدمه نمی رسد و از این طریق از بریدگی و کبودی جلوگیری می کند. با این حال ، همه ریش تراش برقی موجود در بازار نمی تواند نیازهای شما را برآورده کنند. بنابراین ، مهم است که قبل از خرید ، تحقیقتات و راهنمایی های اصلی خود را در مورد این گونه محصول درک کنید. در اینجا چند نکته مهم در مورد انتخاب بهترین ریش تراش برقی برای رفع نیازهای شما آورده شده است.

ریش تراش

مشاهده لیست قیمت روز انواع  ماشین های اصلاح صورت

 

انواع برند ریش تراش

– برند فیلیپس (Philips)
– برند براون (Braun)
– برند پاناسونیک (Panasonic)
– برند فیلکو (Philco)
– برند رمینگتون (Remington)
– برند بابیلیس (Babyliss)
– برند جیمی (geemy)
– برند وستل (Vestel)
-برند کیمی (KEMEI)

راهنمای خرید بهترین ریش تراش برقی و شارژی

آیا می خواهید روزانه موهای خود را اصلاح کنید تا صورت خود را بدون مو و صاف نگه دارید؟ و یا اینکه شما فقط می خواهم به تر و تمیز موهای صورت خود را به طوری که آنها را پوشانیدن نیست؟ هدف اصلاح خود را مشخص کنید و سپس بین تراشنده های فویل و تراشنده های چرخشی انتخاب کنید. تیغ های فویل تیغه برای افرادی که هر روز اصلاح می کنند و دارای پوست حساس هستند ، مناسب ترین هستند. این یک فویل نازک فلزی است که از تماس مستقیم تیغ با پوست شما جلوگیری می کند. این کار باعث می شود پوست شما تحریک نشود. با این حال ، برای کوتاه کردن موهای بلند ایده آل نیست. از طرف دیگر تراشنده های چرخشی دارای دیسک های چرخشی با سرهای شناور هستند که برای تنظیم آن با خطوط صورت طراحی شده اند ، از این رو نتایج بسیار خوبی در برش موها در نواحی قابل دسترسی به شما می دهند. این نوع ریش تراش می تواند موهای بلند و صورت را که دوست دارید در نکات مختلف رشد کند ، کوتاه کنید. تیغ های روتاری و فویل بسته به تعداد سر و فویل به ترتیب بسته به تغییرات دارند.

 

مصرف و استفاده برق

شفرس برقی به سه نوع عمده تقسیم که آن را به قدرت می آید: باتری (فکر می کنم باتری AA و غیره) ، کسانی که با امکان در واحد شارژ (ریش تراش مدرن ترین) ، و ریش تراش سیمی. درمورد انواع حالت امکانات ، قبل از استفاده مطمئن شوید که ریش تراش کاملاً شارژ شده باشد. به این ترتیب دیگر نیازی به نگرانی در مورد خاتمه مصرف آن در هنگام استفاده نخواهد بود – اگرچه بیشتر تراش های مدرن تا یک ساعت با یک بار شارژ می شوند. تیغ های باطری به دلیل راندمان پایین در رابطه با مصرف برق برای استفاده روزانه ایده آل نیستند. با این حال آنها برای افرادی که به طور مکرر مسافرت می کنند ، و کار زیادی دارند. مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تراشنده برقی مرطوب (زیر دوشی) یا خشک

برخی از مردان برای صرفه جویی در وقت صبح ترجیح می دهند از ریش تراش برقی در دوش استفاده کنند (رطوبت باعث می شود که ویسکرها نرم شود و اصلاح آن راحت تر می شود). همچنین ، اگر پوست یا آکنه حساسی دارید ، می توانید از ریش تراش برقی خود با ژل یا کرم اصلاح استفاده کنید. در این حالت به دنبال مدل های Wet / Dry بگردید.

 

نکته 1: در انتخاب یک ریش تراش زیردوشی و خشک باید مراقب باشید ، زیرا همه مدل های مرطوب و خشک اجازه استفاده از ژل یا کرم اصلاح را نمی دهند. این معمولاً در مورد تراشنده های بالاتر که همراه با واحدهای تمیز کردن و شارژ وجود دارد ، اتفاق می افتد. ژل ها یا کرم ها می توانند به دستگاه تمیز کردن و شارژ شدن آسیب برسانند. واحدهای ریش تراش به طور معمول می توانند ژل ها و کرم ها را تنظیم کنند ، بنابراین برخی از کاربران هنوز هم از کرم اصلاح استفاده می کنند ، قبل از قرار دادن ریش تراش در نکته تمیز کردن ابتدا دستگاه ریش تراش را تمیز کنید. اما این کار را با ریسک خودتان انجام دهید زیرا به طور کلی گارانتی و ضمانت مورد استفاده قرار نمی گیرد و باطل می شود.

نکته 2: به طور معمول ، مدل های تراشیدن زیردوشی و خشک هنگام وصل شدن کار نمی کنند. این به دلایل ایمنی است در صورتی که شخصی سعی کرد هنگام وصل شدن از آن استفاده کند.

سهولت تمیز کردن تیغه های برقی – دستی در مقابل تمیز کردن و شارژ کردن واحدها

تمیز کردن در هنگام استفاده از تیغ برقی یک عنصر بسیار مهم است. افرادی که پوست حساس دارند به دلیل شرایط غیر بهداشتی مستعد ابتلا به عفونت هستند. بنابراین باید تیغ را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید. روش تمیز کردن بسته به نوع ممکن است متفاوت باشد. تیغ های فویل نسبت به همتای های دوار خود تمیز تر می شوند ، اما حین تمیز کردن حتماً از فویل نازک محافظت کنید. ریش تراش های پیشرفته تر (همچنین می توانید گران تر نیز باشند) با  تمیز کردن (و شارژ) داخلی خود ساخته شده و سطح تمیز کردن را بر اساس چقدر کثیف ریش تراش تنظیم می کنند. جدیدترین مدل ها حتی ریش تراش را ضد عفونی می کنند.

 

تحرک با تراش برقی

تحرک در سهولت در تراشیدن نقش اساسی دارد و بنابراین یک عامل مهم در نظر گرفته می شود. ریش تراش با واحد شارژ پلاگین یا تیغ بی سیم حداکثر تحرک و نتایج بهتری را ارائه می دهد. اگر چه یک ریش تراش باتری  بسیار خوبی را دارا هستنند ، استفاده از آن باید فقط به سفر محدود شود.

پیشنهاد: نقد و بررسی 3 مدل موزن گوش و بینی پاناسونیک (راهنمایی جامع)

دامنه قیمت تیغه برقی

اگر چه مراجعه به ارزانترین ریش تراش برقی بسیار وسوسه انگیز است ، اما ممکن است از نظر کیفیت و کارایی شما را نا امید کنند. یک تیغ برقی با کیفیت بالا برای آقایان مدت طولانی عمر خواهد کرد، بنابراین ارزش پرداخت آن برای “کیفیت” جلویی را دارد. اما در نهایت ، مانند هر خرید قابل توجهی ، شما باید بودجه خود را بر اساس نیاز خود تعیین کنید و سعی کنید آن را انتخاب کنید – در هر نقطه قیمتی ریش تراشی وجود دارد.

 

ارگونومی تیغ برقی شما

یک تیغ برقی پیدا کنید که احساس خوبی برای نگه داشتن آن ندارد. اشکال و اندازه های مختلف در دسترس است. مدل هایی که مانند تیغ های یکبار مصرف شکل می گیرند برای بسیاری افراد مناسب است ، مگر اینکه دست های بزرگ تری داشته باشید. بنابراین قبل از خرید ریش تراش ، آن را امتحان کنید تا جایی که امکان دارد احساس خوبی برای آن به دست آورید. اطمینان حاصل کنید که تیغ انتخاب شده قادر خواهد بود با سهولت از جمله در زیر بینی یا جاهای حساس به همه قسمت های صورت شما برسد.

پیشنهاد: روش از بین بردن و جلوگیری از رشد سریع موهای زائد 

تیغه های جایگزین ریش تراش برقی

تراش های برقی نیز مانند تیغ مستقیم نیاز به تعویض تیغه دارند. با گذشت زمان ، فویل و پره های موجود در ریش تراش برقی فرسوده می شوند و بنابراین باید حداقل سالی یک بار تعویض شوند. هنگام انتخاب تیغ ، سؤال کنید که آیا مدلی که می خواهید بخرید ، دارای دسته دوم فویل و تیغ یا سرهای دوار است. همچنین در مورد چگونگی پیدا کردن و خرید لوازم جایگزین سؤال کنید. تیغ های برقی گران قیمت قطعات جایگزینی گران قیمت دارند ، بنابراین این مقایسه را هنگام خرید ریش تراش های برقی در نظر بگیرید.

ریش تراش برقی گزینه ای عالی برای افرادی است که می خواهند اصلاح سریع تری داشته باشند. علاوه بر این ، کمتر کثیف ، استفاده راحت تر است و می توان از آن روی موهای خشک صورت استفاده کرد.

اگر می خواهید گزینه های تراش برقی را بررسی کنید (اما از تیغ های یکبار مصرف استفاده می کیند) ممکن است ارزش استفاده از تیغ مستقیم یا تیغ ایمنی را نیز در نظر داشته باشید.

پیشنهاد انواع بهترین ریش تراش برقی و شارژی ارزان و گران با کیفیت عالی

معرفی و راهنمایی خرید انواع ریش تراش های معروف و پرفروش با مدل های فیلیپس at890 ، براون و مدل ومارک های معروف دیگر همراه با نمایندگی و بدون نمایندگی معرفی شده اند فروشنده این محصولات زیبایی وآرایشی سایت دیجی کالا می باشد. source

1 ریش تراش صورت فیلیپس لیست قیمت معرفی مدل AT890/20

ریش تراش صورت فیلیپس مدل AT890

مشاهده ارزانترین فروشنده ماشین صورت فیلیپس

مشخصات :

 • تکنولوژی اصلاح:برش چرخشی
 • جنس تیغه:استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر:دارد
 • خط زن:دارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب:دارد
 • قابلیت شستشو:دارد
 • منبع تغذیه:باتری قابل شارژ(بی سیم)
 • استند شارژ:ندارد

نظرات خریداران راضی و ناراضی در مورد ریش تراش صورت فیلیپس مدل AT890

کلا این دستگاه ها برای آدمهایی هست که میخواهند هر روز یا نهایتا یک روز درمیان اصلاح کنند .
ژیلت برای مصرف هر روز خوب نیست و ضرر داره.
اما تیغ این دستگاه ها با پوست برخورد نداره .
نباید انتظار ژیلت رو از این دستگاه داشت.
روش استفاده :
1- صورت خشک باشه (کف هم فرقی نداره)
2-دستگاه را به آرامی روی پوست بچرخانید
3-دستگاه را بچرخانید ( بالا و پایین نکنید)
4-ابتدا از گردن شروع به اصلاح کنید ، زیرا دستگاه در شروع کار خنک است و کارایی بیشتری دارد.(مهم)
5-موقع اصلاح گردن ، صورت را بالا نکنید ، زیرا پوست کشیده میشود و بعد از اصلاح قرمز میشود ، سر پایین باشد تا پوست گردن راحت و شُل باشد.(مهم)
6-بعد از اصلاح حتما افترشیو بزنید.
خواهشنا انتظار ژیلت رو از این دستگاه نداشته باشید ، زیرا ژیلت پوست را خراب میکند – این دستگاه سلامت پوست را حفظ میکند ، هیچ وقت خراش ایجاد نمیکند ، بنابراین باید بیشتر زمان بزارید برای اصلاح.
روش مصرف را من با تجربه بدست آوردم .

نقاط قوت

 • ضد آب

نقاط ضعف

 • اصلاح ضعیف زیر گردن


دوست عزیز من خودم همینو از دیجی کالا گرفتم! برین پایین تر کامنت منو میبینید! موقع اصلاح گردن برای اینکه زخم نشه سرتون بالا نگیرید! چون پوست کشیده میشه و باعث جراحت میشه، سرتون رو حالت عادی باشه سپس ماشین با حالت چرخشی روی گردن بیارید اصلا زخم نمیشه،اگر خیلی رشد ریش هاتون زیاده هر روز صبح اصلاح کنید در غیر این صورت یک روز در میان، همیشه هم اول گردن اصلاح کنید بعد بقیه مناطق صورت رو5 ماشین ریش تراش و سر موزر لیست قیمت معرفی مدل 1400 Professional White

ماشین ریش تراش و سر موزر

مشاهده ارزانترین فروشنده ماشین موزر

مشخصات :

 • تکنولوژی اصلاح:برش مستقیم
 • جنس تیغه:استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر:ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب:ندارد
 • قابلیت شستشو:ندارد
 • منبع تغذیه:برق خانگی(با سیم)

نظرات خریداران درباره ماشین اصلاح سر صورت موزر

من علاقه زیادی به انواع ماشین اصلاح دارم، و انواع مدل های سطح بالای براوون، فیلیپس،موزر،پاناسونیک گرفته تا مدل های پایین مثل ریمنگتون و حتی دینگ لینگ رو دارم و همه رو استفاده میکنم، یجورایی کلکسیونر ماشین اصلاح هستم (کار بیهوده)، اما همیشه بیشترین استفاده رو با ماشین های موزر دارم و با اینکه مخزن جمع آوری ریش ندارن و برای اصلاح به پیش بند نیاز هست اما بازم قابل احترام هستن برای من ریش تراش های موزر. این مدل رو نداشتم قبلا و تازه سفارش دادم و میشه گفت برتری خاصی نسبت به بقیه مدل های پایین تر موزر نداره و فقط موتور قویتری داره و کمتر گرم میشه و از لحاظ کیفیت اصلاح مثل بقیه مدل های موزر هست و با تنظیم تیغه میشه تا حد صفر موی صورت رو کوتاه کنی. پیشنهاد من به کسایی که تفاوت اصلاح و قدرت رو در ماشین موزر نیاز دارن به سمت مدل های پریمات موزر برن که سیستم موتورشون متفاوت هست و حرفه ای حساب میشن و برای استفاده طولانی هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد و به سختی گرم میشن.


دیجی جان یکی شو چند روز پیش سفارش دادم عالی بود مرسی بابت این همه ظرافت مثل همیشه عالی هستین
دیجی لطفا شگفت انگیزش کنی ی تخفیف شیرین بزاری یکی دوتا دیگه سفارش میزارم
مرسی بابت مدیریت و همه چی عالی هستین و روز به روز بهتر میشن حمایتتون خواهیم کرد
اونایی که می‌خوان شگفت انگیز بشه بزنن لایک رو


 • نحوه نمایش محصول ها
ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.5
 • سایر مشخصات
  مناسب موی صورت و بدن - این دستگاه برای خط‌ زنی مناسب نیست
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  4 عدد شانه اصلاح
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح سر و صورت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

مشخصات کالاPhilips AT890/20 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - ابعاد: 99 × 157 × 48 میلی‌متر
 • - نوع باتری: لیتیوم یونی
 • - وجود سیستم Quick Rinse که باعث می شود بتوانید تیغه ها را زیر آب بشویید و یا از آن زیر دوش استفاده کنید
 • - سیستم تیغه های خیلی دقیق 2 دقته
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  50
 • مدت زمان شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ سریع
  3
 • وزن
  377 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8110

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8110

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • مدت زمان شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ سریع
  120
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  سه عدد شانه با شماره 1.2.3
 • روغن
 • کابل USB
 • برس
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-1877

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-1877

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  ست 12 کاره
 • مدت زمان شارژ سریع
  120
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  موزن بینی ، صفر زن صورت و گردن
 • موزن داخل گوش
 • خظ زن
 • 6 عدد شانه
 • استند نگهداری با قابلیت شارژ
 • شانه
 • روغن
 • برس تمیز کننده
 • آداپتور شارژ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح فیلیپس مدل MG3710/15

ست اصلاح فیلیپس مدل MG3710/15

مشخصات کالاPhilips MG3710/15 Grooming Kit

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  دارای دو شانه برای کوتاه کردن موهای صورت (3 و 5 میلی‌متری)
 • - دارای دو شانه برای مدل دادن به موهای صورت (1 و 2 میلی‌متری)
 • - دارای تریمر گوش و بینی
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  960
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-3388

ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-3388

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  166 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -سری اصلاح صورت
 • -سری اصلاح سر و تریم
 • -سری موزن بینی
 • -سری سیلیکونی شستشوی صورت
 • -سری FACE WASH
 • -کابل USB
 • -نمایشگر LED
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات ابزار
  تیغه های خود تیز شونده
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ
  90
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت سوناکس پرو مدل SN-8096

ماشین اصلاح موی صورت سوناکس پرو مدل SN-8096

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • وزن
  113 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  -دارای چراغ نشانگر شارژ
 • -دارای سری تریمر اصلی برای اصلاح صورت و سری فویلی برای اصلاح کامل صورت
 • - دارای سری تریمر کوچک برای اصلاح گوش و بینی
 • - دارای سری تریمر برای اصلاح خط ریش
 • -دارای 3 عدد شانه
 • -شانه
 • -روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین ریش تراش یاندو مدل Sv-w301u

ماشین ریش تراش یاندو مدل Sv-w301u

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • مدت زمان شارژ
  60
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6168

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6168

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  3 عدد شانه
 • روغن
 • کابل شارژ
 • برس تمیز کاری
 • دروش تیغه
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن پروجیمی مدل GM-6068

ماشین اصلاح موی صورت و بدن پروجیمی مدل GM-6068

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  360
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن جیمی مدل GM-830

ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن جیمی مدل GM-830

مشخصات کالا

مشخصات

 • اندازه اصلاح
  0.2
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق , کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1 تا 3
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  240
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  تیتانیوم پیشرفته
 • اقلام همراه
  همراه 3 عدد شانه
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - دارای صفحه LCD با قابلیت نمایش میزان شارژ به صورت عدد - تیغه های قابل انعطاف در 8 جهت مختلف - قابلیت تنظیم سرعت اصلاح در 3 حالت مختلف - دارای دستگاه شستشوی سریع - دارای سَری برای اصلاح خطی با قابلیت تنظیم شدن در 5 اندازه مختلف - ولتاژ کاری: 100-240 ولت
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  50
 • مدت زمان شارژ
  60
 • وزن
  175 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  مایع شستشوی دستگاه
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5006

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5006

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  90
 • مدت زمان شارژ سریع
  60
 • وزن
  147 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -سری موزن بینی
 • -سری اصلاح بدن
 • -سری طراحی در سایه مو
 • -سری صفرزن صورت
 • -سری اصلاح صورت
 • -شانه
 • -استند
 • -کابل USB
 • -روغن
 • تجهیزات همراه
  شانه
 • امکانات ابزار
  خط زن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح با شماره صفر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-1997

ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-1997

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  4 عدد شانه شماره های 3.6.9.12
 • روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8099

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8099

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  6 عدد شانه سایز 1.2.3.4.5.6
 • روغن
 • کابلUSB
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن اسپورتز من مدل SM-535 5IN1

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن اسپورتز من مدل SM-535 5IN1

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • وزن
  147 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته , استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  سر خط زن
 • سر موزن بینی
 • سر فرچه ای
 • سر سیلیکونی
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح با شماره صفر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن سوناکس پرو مدل SN-8085

ماشین اصلاح موی صورت و بدن سوناکس پرو مدل SN-8085

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  2 تیغه برای دقت بیشتر در تریم کردن
 • 4 عدد شانه با شماره های 3.6.9.12
 • روغن
 • آداپتور
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-185

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-185

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  200
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  سرامیک
 • اقلام همراه
  4 عدد برس تنظیم اصلاح
 • استند شارژ
 • کابل TYPE-C
 • برس تمیز کننده
 • روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

11 + یازده =