راهنمای خرید 5 مدل بهترین ریش تراش برقی و شارژی ارزان قیمت

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

معرفی بهترین ماشین های اصلاح صورت و بدن با قیمت های ارزان مدل صفر زن ، صورت ته ریش و برای استفاده در خط زن همراه با نقد و بررسی براساس نظرات خریداران برای خرید شما هر یک از ریش تراش ها بررسی و راهنمایی می شوند. تا بهترین مارک با قیمت مناسب و ارزان معرفی شوند.

در زمان های قدیم  مردم از تیغ و نگهدارنده های تیغه برای تراشیدن و اصلاح سر صورت استفاده می کردند. با پیشرفت علم انجام کارهای دستی کم شده بسیار به ندرت انجام می شود. همه چیز از جمله تراشیدن با سرعت با کیفت عالی با انواع ریش تراش و صورت آسان شده است.

یک ریش تراش برقی به شما امکان می دهد بدون اینکه وقت زیادی را صرف کنید ، صورت و بدن صاف و تمیزی داشته باشید. علاوه بر این ، به پوست صدمه نمی رسد و از این طریق از بریدگی و کبودی جلوگیری می کند. با این حال ، همه ریش تراش برقی موجود در بازار نمی تواند نیازهای شما را برآورده کنند. بنابراین ، مهم است که قبل از خرید ، تحقیقتات و راهنمایی های اصلی خود را در مورد این گونه محصول درک کنید. در اینجا چند نکته مهم در مورد انتخاب بهترین ریش تراش برقی برای رفع نیازهای شما آورده شده است.

ریش تراش

مشاهده لیست قیمت روز انواع  ماشین های اصلاح صورت

راهنمای خرید بهترین ریش تراش برقی و شارژی

آیا می خواهید روزانه موهای خود را اصلاح کنید تا صورت خود را بدون مو و صاف نگه دارید؟ و یا اینکه شما فقط می خواهم به تر و تمیز موهای صورت خود را به طوری که آنها را پوشانیدن نیست؟ هدف اصلاح خود را مشخص کنید و سپس بین تراشنده های فویل و تراشنده های چرخشی انتخاب کنید. تیغ های فویل تیغه برای افرادی که هر روز اصلاح می کنند و دارای پوست حساس هستند ، مناسب ترین هستند. این یک فویل نازک فلزی است که از تماس مستقیم تیغ با پوست شما جلوگیری می کند. این کار باعث می شود پوست شما تحریک نشود. با این حال ، برای کوتاه کردن موهای بلند ایده آل نیست. از طرف دیگر تراشنده های چرخشی دارای دیسک های چرخشی با سرهای شناور هستند که برای تنظیم آن با خطوط صورت طراحی شده اند ، از این رو نتایج بسیار خوبی در برش موها در نواحی قابل دسترسی به شما می دهند. این نوع ریش تراش می تواند موهای بلند و صورت را که دوست دارید در نکات مختلف رشد کند ، کوتاه کنید. تیغ های روتاری و فویل بسته به تعداد سر و فویل به ترتیب بسته به تغییرات دارند.

 

مصرف و استفاده برق

شفرس برقی به سه نوع عمده تقسیم که آن را به قدرت می آید: باتری (فکر می کنم باتری AA و غیره) ، کسانی که با امکان در واحد شارژ (ریش تراش مدرن ترین) ، و ریش تراش سیمی. درمورد انواع حالت امکانات ، قبل از استفاده مطمئن شوید که ریش تراش کاملاً شارژ شده باشد. به این ترتیب دیگر نیازی به نگرانی در مورد خاتمه مصرف آن در هنگام استفاده نخواهد بود – اگرچه بیشتر تراش های مدرن تا یک ساعت با یک بار شارژ می شوند. تیغ های باطری به دلیل راندمان پایین در رابطه با مصرف برق برای استفاده روزانه ایده آل نیستند. با این حال آنها برای افرادی که به طور مکرر مسافرت می کنند ، و کار زیادی دارند. مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تراشنده برقی مرطوب (زیر دوشی) یا خشک

برخی از مردان برای صرفه جویی در وقت صبح ترجیح می دهند از ریش تراش برقی در دوش استفاده کنند (رطوبت باعث می شود که ویسکرها نرم شود و اصلاح آن راحت تر می شود). همچنین ، اگر پوست یا آکنه حساسی دارید ، می توانید از ریش تراش برقی خود با ژل یا کرم اصلاح استفاده کنید. در این حالت به دنبال مدل های Wet / Dry بگردید.

 

نکته 1: در انتخاب یک ریش تراش زیردوشی و خشک باید مراقب باشید ، زیرا همه مدل های مرطوب و خشک اجازه استفاده از ژل یا کرم اصلاح را نمی دهند. این معمولاً در مورد تراشنده های بالاتر که همراه با واحدهای تمیز کردن و شارژ وجود دارد ، اتفاق می افتد. ژل ها یا کرم ها می توانند به دستگاه تمیز کردن و شارژ شدن آسیب برسانند. واحدهای ریش تراش به طور معمول می توانند ژل ها و کرم ها را تنظیم کنند ، بنابراین برخی از کاربران هنوز هم از کرم اصلاح استفاده می کنند ، قبل از قرار دادن ریش تراش در نکته تمیز کردن ابتدا دستگاه ریش تراش را تمیز کنید. اما این کار را با ریسک خودتان انجام دهید زیرا به طور کلی گارانتی و ضمانت مورد استفاده قرار نمی گیرد و باطل می شود.

نکته 2: به طور معمول ، مدل های تراشیدن زیردوشی و خشک هنگام وصل شدن کار نمی کنند. این به دلایل ایمنی است در صورتی که شخصی سعی کرد هنگام وصل شدن از آن استفاده کند.

سهولت تمیز کردن تیغه های برقی – دستی در مقابل تمیز کردن و شارژ کردن واحدها

تمیز کردن در هنگام استفاده از تیغ برقی یک عنصر بسیار مهم است. افرادی که پوست حساس دارند به دلیل شرایط غیر بهداشتی مستعد ابتلا به عفونت هستند. بنابراین باید تیغ را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید. روش تمیز کردن بسته به نوع ممکن است متفاوت باشد. تیغ های فویل نسبت به همتای های دوار خود تمیز تر می شوند ، اما حین تمیز کردن حتماً از فویل نازک محافظت کنید. ریش تراش های پیشرفته تر (همچنین می توانید گران تر نیز باشند) با  تمیز کردن (و شارژ) داخلی خود ساخته شده و سطح تمیز کردن را بر اساس چقدر کثیف ریش تراش تنظیم می کنند. جدیدترین مدل ها حتی ریش تراش را ضد عفونی می کنند.

 

تحرک با تراش برقی

تحرک در سهولت در تراشیدن نقش اساسی دارد و بنابراین یک عامل مهم در نظر گرفته می شود. ریش تراش با واحد شارژ پلاگین یا تیغ بی سیم حداکثر تحرک و نتایج بهتری را ارائه می دهد. اگر چه یک ریش تراش باتری  بسیار خوبی را دارا هستنند ، استفاده از آن باید فقط به سفر محدود شود.

پیشنهاد: نقد و بررسی 3 مدل موزن گوش و بینی پاناسونیک (راهنمایی جامع)

دامنه قیمت تیغه برقی

اگر چه مراجعه به ارزانترین ریش تراش برقی بسیار وسوسه انگیز است ، اما ممکن است از نظر کیفیت و کارایی شما را نا امید کنند. یک تیغ برقی با کیفیت بالا برای آقایان مدت طولانی عمر خواهد کرد، بنابراین ارزش پرداخت آن برای “کیفیت” جلویی را دارد. اما در نهایت ، مانند هر خرید قابل توجهی ، شما باید بودجه خود را بر اساس نیاز خود تعیین کنید و سعی کنید آن را انتخاب کنید – در هر نقطه قیمتی ریش تراشی وجود دارد.

 

ارگونومی تیغ برقی شما

یک تیغ برقی پیدا کنید که احساس خوبی برای نگه داشتن آن ندارد. اشکال و اندازه های مختلف در دسترس است. مدل هایی که مانند تیغ های یکبار مصرف شکل می گیرند برای بسیاری افراد مناسب است ، مگر اینکه دست های بزرگ تری داشته باشید. بنابراین قبل از خرید ریش تراش ، آن را امتحان کنید تا جایی که امکان دارد احساس خوبی برای آن به دست آورید. اطمینان حاصل کنید که تیغ انتخاب شده قادر خواهد بود با سهولت از جمله در زیر بینی یا جاهای حساس به همه قسمت های صورت شما برسد.

پیشنهاد: روش از بین بردن و جلوگیری از رشد سریع موهای زائد 

تیغه های جایگزین ریش تراش برقی

تراش های برقی نیز مانند تیغ مستقیم نیاز به تعویض تیغه دارند. با گذشت زمان ، فویل و پره های موجود در ریش تراش برقی فرسوده می شوند و بنابراین باید حداقل سالی یک بار تعویض شوند. هنگام انتخاب تیغ ، سؤال کنید که آیا مدلی که می خواهید بخرید ، دارای دسته دوم فویل و تیغ یا سرهای دوار است. همچنین در مورد چگونگی پیدا کردن و خرید لوازم جایگزین سؤال کنید. تیغ های برقی گران قیمت قطعات جایگزینی گران قیمت دارند ، بنابراین این مقایسه را هنگام خرید ریش تراش های برقی در نظر بگیرید.

ریش تراش برقی گزینه ای عالی برای افرادی است که می خواهند اصلاح سریع تری داشته باشند. علاوه بر این ، کمتر کثیف ، استفاده راحت تر است و می توان از آن روی موهای خشک صورت استفاده کرد.

اگر می خواهید گزینه های تراش برقی را بررسی کنید (اما از تیغ های یکبار مصرف استفاده می کیند) ممکن است ارزش استفاده از تیغ مستقیم یا تیغ ایمنی را نیز در نظر داشته باشید.

پیشنهاد انواع بهترین ریش تراش برقی و شارژی ارزان و گران با کیفیت عالی

معرفی و راهنمایی خرید انواع ریش تراش های معروف و پرفروش با مدل های فیلیپس at890 ، براون و مدل ومارک های معروف دیگر همراه با نمایندگی و بدون نمایندگی معرفی شده اند فروشنده این محصولات زیبایی وآرایشی سایت دیجی کالا می باشد. source

1 ریش تراش صورت فیلیپس لیست قیمت معرفی مدل AT890/20

ریش تراش صورت فیلیپس مدل AT890

مشاهده ارزانترین فروشنده ماشین صورت فیلیپس

مشخصات :

 • تکنولوژی اصلاح:برش چرخشی
 • جنس تیغه:استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر:دارد
 • خط زن:دارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب:دارد
 • قابلیت شستشو:دارد
 • منبع تغذیه:باتری قابل شارژ(بی سیم)
 • استند شارژ:ندارد

نظرات خریداران راضی و ناراضی در مورد ریش تراش صورت فیلیپس مدل AT890

کلا این دستگاه ها برای آدمهایی هست که میخواهند هر روز یا نهایتا یک روز درمیان اصلاح کنند .
ژیلت برای مصرف هر روز خوب نیست و ضرر داره.
اما تیغ این دستگاه ها با پوست برخورد نداره .
نباید انتظار ژیلت رو از این دستگاه داشت.
روش استفاده :
1- صورت خشک باشه (کف هم فرقی نداره)
2-دستگاه را به آرامی روی پوست بچرخانید
3-دستگاه را بچرخانید ( بالا و پایین نکنید)
4-ابتدا از گردن شروع به اصلاح کنید ، زیرا دستگاه در شروع کار خنک است و کارایی بیشتری دارد.(مهم)
5-موقع اصلاح گردن ، صورت را بالا نکنید ، زیرا پوست کشیده میشود و بعد از اصلاح قرمز میشود ، سر پایین باشد تا پوست گردن راحت و شُل باشد.(مهم)
6-بعد از اصلاح حتما افترشیو بزنید.
خواهشنا انتظار ژیلت رو از این دستگاه نداشته باشید ، زیرا ژیلت پوست را خراب میکند – این دستگاه سلامت پوست را حفظ میکند ، هیچ وقت خراش ایجاد نمیکند ، بنابراین باید بیشتر زمان بزارید برای اصلاح.
روش مصرف را من با تجربه بدست آوردم .

نقاط قوت

 • ضد آب

نقاط ضعف

 • اصلاح ضعیف زیر گردن


دوست عزیز من خودم همینو از دیجی کالا گرفتم! برین پایین تر کامنت منو میبینید! موقع اصلاح گردن برای اینکه زخم نشه سرتون بالا نگیرید! چون پوست کشیده میشه و باعث جراحت میشه، سرتون رو حالت عادی باشه سپس ماشین با حالت چرخشی روی گردن بیارید اصلا زخم نمیشه،اگر خیلی رشد ریش هاتون زیاده هر روز صبح اصلاح کنید در غیر این صورت یک روز در میان، همیشه هم اول گردن اصلاح کنید بعد بقیه مناطق صورت رو5 ماشین ریش تراش و سر موزر لیست قیمت معرفی مدل 1400 Professional White

ماشین ریش تراش و سر موزر

مشاهده ارزانترین فروشنده ماشین موزر

مشخصات :

 • تکنولوژی اصلاح:برش مستقیم
 • جنس تیغه:استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر:ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب:ندارد
 • قابلیت شستشو:ندارد
 • منبع تغذیه:برق خانگی(با سیم)

نظرات خریداران درباره ماشین اصلاح سر صورت موزر

من علاقه زیادی به انواع ماشین اصلاح دارم، و انواع مدل های سطح بالای براوون، فیلیپس،موزر،پاناسونیک گرفته تا مدل های پایین مثل ریمنگتون و حتی دینگ لینگ رو دارم و همه رو استفاده میکنم، یجورایی کلکسیونر ماشین اصلاح هستم (کار بیهوده)، اما همیشه بیشترین استفاده رو با ماشین های موزر دارم و با اینکه مخزن جمع آوری ریش ندارن و برای اصلاح به پیش بند نیاز هست اما بازم قابل احترام هستن برای من ریش تراش های موزر. این مدل رو نداشتم قبلا و تازه سفارش دادم و میشه گفت برتری خاصی نسبت به بقیه مدل های پایین تر موزر نداره و فقط موتور قویتری داره و کمتر گرم میشه و از لحاظ کیفیت اصلاح مثل بقیه مدل های موزر هست و با تنظیم تیغه میشه تا حد صفر موی صورت رو کوتاه کنی. پیشنهاد من به کسایی که تفاوت اصلاح و قدرت رو در ماشین موزر نیاز دارن به سمت مدل های پریمات موزر برن که سیستم موتورشون متفاوت هست و حرفه ای حساب میشن و برای استفاده طولانی هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد و به سختی گرم میشن.


دیجی جان یکی شو چند روز پیش سفارش دادم عالی بود مرسی بابت این همه ظرافت مثل همیشه عالی هستین
دیجی لطفا شگفت انگیزش کنی ی تخفیف شیرین بزاری یکی دوتا دیگه سفارش میزارم
مرسی بابت مدیریت و همه چی عالی هستین و روز به روز بهتر میشن حمایتتون خواهیم کرد
اونایی که می‌خوان شگفت انگیز بشه بزنن لایک رو


 • نحوه نمایش محصول ها
ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8110

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8110

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-1877

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-1877

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح فیلیپس مدل MG3710/15

ست اصلاح فیلیپس مدل MG3710/15

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-3388

ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-3388

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت سوناکس پرو مدل SN-8096

ماشین اصلاح موی صورت سوناکس پرو مدل SN-8096

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین ریش تراش یاندو مدل Sv-w301u

ماشین ریش تراش یاندو مدل Sv-w301u

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6168

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6168

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن پروجیمی مدل GM-6068

ماشین اصلاح موی صورت و بدن پروجیمی مدل GM-6068

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن جیمی مدل GM-830

ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن جیمی مدل GM-830

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5006

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5006

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-1997

ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-1997

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8099

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8099

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن اسپورتز من مدل SM-535 5IN1

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن اسپورتز من مدل SM-535 5IN1

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن سوناکس پرو مدل SN-8085

ماشین اصلاح موی صورت و بدن سوناکس پرو مدل SN-8085

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-185

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-185

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-2300

ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-2300

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8105

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8105

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح فیلیپس مدل MG5730/15

ست اصلاح فیلیپس مدل MG5730/15

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح رمینگتون مدل PG6130

ست اصلاح رمینگتون مدل PG6130

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موزر مدل 0087-1400

ماشین اصلاح موزر مدل 0087-1400

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-657

ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-657

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5012

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5012

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1121/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1121/41

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-7189

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-7189

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-5010

ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-5010

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح فیلیپس مدل MG7715

ست ماشین اصلاح فیلیپس مدل MG7715

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-290

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-290

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل SP9860

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل SP9860

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ریش تراش پاناسونیک سری لمدش مدل ES-LV9QX

ریش تراش پاناسونیک سری لمدش مدل ES-LV9QX

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن جیمی مدل GM-6617

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن جیمی مدل GM-6617

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5011

ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5011

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح روزیا مدل HQ233

ماشین اصلاح روزیا مدل HQ233

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6598

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6598

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل BT5200/13

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل BT5200/13

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8107

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8107

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-6025

ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-6025

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM830

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM830

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت نیکای مدل NK-1989

ماشین اصلاح موی صورت نیکای مدل NK-1989

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 1400 Professional White

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 1400 Professional White

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن بیاوی مدل BAY-780

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن بیاوی مدل BAY-780

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل ۰۵۹

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل ۰۵۹

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل qp2520

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل qp2520

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح مو صورت و سر وی جی ار مدل V-062

ماشین اصلاح مو صورت و سر وی جی ار مدل V-062

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-595

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-595

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1223/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1223/41

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026

مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل BT3216/14

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل BT3216/14

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM 855

ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM 855

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل Opal Pro

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل Opal Pro

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل 5021

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل 5021

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح سر و صورت کیمی مدل KM-3909

ماشین اصلاح سر و صورت کیمی مدل KM-3909

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت پرینسس مدل 535586

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرینسس مدل 535586

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S6630/11

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S6630/11

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلیپس مدل MG5720/15

ست ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلیپس مدل MG5720/15

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن وی جی آر مدل V-099

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن وی جی آر مدل V-099

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM-6050

ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM-6050

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی بدن و صورت وی جی آر مدل V-168

ماشین اصلاح موی بدن و صورت وی جی آر مدل V-168

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت رمینگتون مدل MB3000

ماشین اصلاح موی صورت رمینگتون مدل MB3000

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن کیمی مدل KM-1015

ماشین اصلاح موی صورت و بدن کیمی مدل KM-1015

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-228

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-228

امکان برگشت کالا در گروه اصلاح موی صورت با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

4 × سه =