راهنمای خرید 5 مدل بهترین ریش تراش برقی و شارژی ارزان قیمت

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

معرفی بهترین ماشین های اصلاح صورت و بدن با قیمت های ارزان مدل صفر زن ، صورت ته ریش و برای استفاده در خط زن همراه با نقد و بررسی براساس نظرات خریداران برای خرید شما هر یک از ریش تراش ها بررسی و راهنمایی می شوند. تا بهترین مارک با قیمت مناسب و ارزان معرفی شوند.

در زمان های قدیم  مردم از تیغ و نگهدارنده های تیغه برای تراشیدن و اصلاح سر صورت استفاده می کردند. با پیشرفت علم انجام کارهای دستی کم شده بسیار به ندرت انجام می شود. همه چیز از جمله تراشیدن با سرعت با کیفت عالی با انواع ریش تراش و صورت آسان شده است.

یک ریش تراش برقی به شما امکان می دهد بدون اینکه وقت زیادی را صرف کنید ، صورت و بدن صاف و تمیزی داشته باشید. علاوه بر این ، به پوست صدمه نمی رسد و از این طریق از بریدگی و کبودی جلوگیری می کند. با این حال ، همه ریش تراش برقی موجود در بازار نمی تواند نیازهای شما را برآورده کنند. بنابراین ، مهم است که قبل از خرید ، تحقیقتات و راهنمایی های اصلی خود را در مورد این گونه محصول درک کنید. در اینجا چند نکته مهم در مورد انتخاب بهترین ریش تراش برقی برای رفع نیازهای شما آورده شده است.

ریش تراش

مشاهده لیست قیمت روز انواع  ماشین های اصلاح صورت

راهنمای خرید بهترین ریش تراش برقی و شارژی

آیا می خواهید روزانه موهای خود را اصلاح کنید تا صورت خود را بدون مو و صاف نگه دارید؟ و یا اینکه شما فقط می خواهم به تر و تمیز موهای صورت خود را به طوری که آنها را پوشانیدن نیست؟ هدف اصلاح خود را مشخص کنید و سپس بین تراشنده های فویل و تراشنده های چرخشی انتخاب کنید. تیغ های فویل تیغه برای افرادی که هر روز اصلاح می کنند و دارای پوست حساس هستند ، مناسب ترین هستند. این یک فویل نازک فلزی است که از تماس مستقیم تیغ با پوست شما جلوگیری می کند. این کار باعث می شود پوست شما تحریک نشود. با این حال ، برای کوتاه کردن موهای بلند ایده آل نیست. از طرف دیگر تراشنده های چرخشی دارای دیسک های چرخشی با سرهای شناور هستند که برای تنظیم آن با خطوط صورت طراحی شده اند ، از این رو نتایج بسیار خوبی در برش موها در نواحی قابل دسترسی به شما می دهند. این نوع ریش تراش می تواند موهای بلند و صورت را که دوست دارید در نکات مختلف رشد کند ، کوتاه کنید. تیغ های روتاری و فویل بسته به تعداد سر و فویل به ترتیب بسته به تغییرات دارند.

 

مصرف و استفاده برق

شفرس برقی به سه نوع عمده تقسیم که آن را به قدرت می آید: باتری (فکر می کنم باتری AA و غیره) ، کسانی که با امکان در واحد شارژ (ریش تراش مدرن ترین) ، و ریش تراش سیمی. درمورد انواع حالت امکانات ، قبل از استفاده مطمئن شوید که ریش تراش کاملاً شارژ شده باشد. به این ترتیب دیگر نیازی به نگرانی در مورد خاتمه مصرف آن در هنگام استفاده نخواهد بود – اگرچه بیشتر تراش های مدرن تا یک ساعت با یک بار شارژ می شوند. تیغ های باطری به دلیل راندمان پایین در رابطه با مصرف برق برای استفاده روزانه ایده آل نیستند. با این حال آنها برای افرادی که به طور مکرر مسافرت می کنند ، و کار زیادی دارند. مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تراشنده برقی مرطوب (زیر دوشی) یا خشک

برخی از مردان برای صرفه جویی در وقت صبح ترجیح می دهند از ریش تراش برقی در دوش استفاده کنند (رطوبت باعث می شود که ویسکرها نرم شود و اصلاح آن راحت تر می شود). همچنین ، اگر پوست یا آکنه حساسی دارید ، می توانید از ریش تراش برقی خود با ژل یا کرم اصلاح استفاده کنید. در این حالت به دنبال مدل های Wet / Dry بگردید.

 

نکته 1: در انتخاب یک ریش تراش زیردوشی و خشک باید مراقب باشید ، زیرا همه مدل های مرطوب و خشک اجازه استفاده از ژل یا کرم اصلاح را نمی دهند. این معمولاً در مورد تراشنده های بالاتر که همراه با واحدهای تمیز کردن و شارژ وجود دارد ، اتفاق می افتد. ژل ها یا کرم ها می توانند به دستگاه تمیز کردن و شارژ شدن آسیب برسانند. واحدهای ریش تراش به طور معمول می توانند ژل ها و کرم ها را تنظیم کنند ، بنابراین برخی از کاربران هنوز هم از کرم اصلاح استفاده می کنند ، قبل از قرار دادن ریش تراش در نکته تمیز کردن ابتدا دستگاه ریش تراش را تمیز کنید. اما این کار را با ریسک خودتان انجام دهید زیرا به طور کلی گارانتی و ضمانت مورد استفاده قرار نمی گیرد و باطل می شود.

نکته 2: به طور معمول ، مدل های تراشیدن زیردوشی و خشک هنگام وصل شدن کار نمی کنند. این به دلایل ایمنی است در صورتی که شخصی سعی کرد هنگام وصل شدن از آن استفاده کند.

سهولت تمیز کردن تیغه های برقی – دستی در مقابل تمیز کردن و شارژ کردن واحدها

تمیز کردن در هنگام استفاده از تیغ برقی یک عنصر بسیار مهم است. افرادی که پوست حساس دارند به دلیل شرایط غیر بهداشتی مستعد ابتلا به عفونت هستند. بنابراین باید تیغ را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید. روش تمیز کردن بسته به نوع ممکن است متفاوت باشد. تیغ های فویل نسبت به همتای های دوار خود تمیز تر می شوند ، اما حین تمیز کردن حتماً از فویل نازک محافظت کنید. ریش تراش های پیشرفته تر (همچنین می توانید گران تر نیز باشند) با  تمیز کردن (و شارژ) داخلی خود ساخته شده و سطح تمیز کردن را بر اساس چقدر کثیف ریش تراش تنظیم می کنند. جدیدترین مدل ها حتی ریش تراش را ضد عفونی می کنند.

 

تحرک با تراش برقی

تحرک در سهولت در تراشیدن نقش اساسی دارد و بنابراین یک عامل مهم در نظر گرفته می شود. ریش تراش با واحد شارژ پلاگین یا تیغ بی سیم حداکثر تحرک و نتایج بهتری را ارائه می دهد. اگر چه یک ریش تراش باتری  بسیار خوبی را دارا هستنند ، استفاده از آن باید فقط به سفر محدود شود.

پیشنهاد: نقد و بررسی 3 مدل موزن گوش و بینی پاناسونیک (راهنمایی جامع)

دامنه قیمت تیغه برقی

اگر چه مراجعه به ارزانترین ریش تراش برقی بسیار وسوسه انگیز است ، اما ممکن است از نظر کیفیت و کارایی شما را نا امید کنند. یک تیغ برقی با کیفیت بالا برای آقایان مدت طولانی عمر خواهد کرد، بنابراین ارزش پرداخت آن برای “کیفیت” جلویی را دارد. اما در نهایت ، مانند هر خرید قابل توجهی ، شما باید بودجه خود را بر اساس نیاز خود تعیین کنید و سعی کنید آن را انتخاب کنید – در هر نقطه قیمتی ریش تراشی وجود دارد.

 

ارگونومی تیغ برقی شما

یک تیغ برقی پیدا کنید که احساس خوبی برای نگه داشتن آن ندارد. اشکال و اندازه های مختلف در دسترس است. مدل هایی که مانند تیغ های یکبار مصرف شکل می گیرند برای بسیاری افراد مناسب است ، مگر اینکه دست های بزرگ تری داشته باشید. بنابراین قبل از خرید ریش تراش ، آن را امتحان کنید تا جایی که امکان دارد احساس خوبی برای آن به دست آورید. اطمینان حاصل کنید که تیغ انتخاب شده قادر خواهد بود با سهولت از جمله در زیر بینی یا جاهای حساس به همه قسمت های صورت شما برسد.

پیشنهاد: روش از بین بردن و جلوگیری از رشد سریع موهای زائد 

تیغه های جایگزین ریش تراش برقی

تراش های برقی نیز مانند تیغ مستقیم نیاز به تعویض تیغه دارند. با گذشت زمان ، فویل و پره های موجود در ریش تراش برقی فرسوده می شوند و بنابراین باید حداقل سالی یک بار تعویض شوند. هنگام انتخاب تیغ ، سؤال کنید که آیا مدلی که می خواهید بخرید ، دارای دسته دوم فویل و تیغ یا سرهای دوار است. همچنین در مورد چگونگی پیدا کردن و خرید لوازم جایگزین سؤال کنید. تیغ های برقی گران قیمت قطعات جایگزینی گران قیمت دارند ، بنابراین این مقایسه را هنگام خرید ریش تراش های برقی در نظر بگیرید.

ریش تراش برقی گزینه ای عالی برای افرادی است که می خواهند اصلاح سریع تری داشته باشند. علاوه بر این ، کمتر کثیف ، استفاده راحت تر است و می توان از آن روی موهای خشک صورت استفاده کرد.

اگر می خواهید گزینه های تراش برقی را بررسی کنید (اما از تیغ های یکبار مصرف استفاده می کیند) ممکن است ارزش استفاده از تیغ مستقیم یا تیغ ایمنی را نیز در نظر داشته باشید.

پیشنهاد انواع بهترین ریش تراش برقی و شارژی ارزان و گران با کیفیت عالی

معرفی و راهنمایی خرید انواع ریش تراش های معروف و پرفروش با مدل های فیلیپس at890 ، براون و مدل ومارک های معروف دیگر همراه با نمایندگی و بدون نمایندگی معرفی شده اند فروشنده این محصولات زیبایی وآرایشی سایت دیجی کالا می باشد. source

1 ریش تراش صورت فیلیپس لیست قیمت معرفی مدل AT890/20

ریش تراش صورت فیلیپس مدل AT890

مشاهده ارزانترین فروشنده ماشین صورت فیلیپس

مشخصات :

 • تکنولوژی اصلاح:برش چرخشی
 • جنس تیغه:استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر:دارد
 • خط زن:دارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب:دارد
 • قابلیت شستشو:دارد
 • منبع تغذیه:باتری قابل شارژ(بی سیم)
 • استند شارژ:ندارد

نظرات خریداران راضی و ناراضی در مورد ریش تراش صورت فیلیپس مدل AT890

کلا این دستگاه ها برای آدمهایی هست که میخواهند هر روز یا نهایتا یک روز درمیان اصلاح کنند .
ژیلت برای مصرف هر روز خوب نیست و ضرر داره.
اما تیغ این دستگاه ها با پوست برخورد نداره .
نباید انتظار ژیلت رو از این دستگاه داشت.
روش استفاده :
1- صورت خشک باشه (کف هم فرقی نداره)
2-دستگاه را به آرامی روی پوست بچرخانید
3-دستگاه را بچرخانید ( بالا و پایین نکنید)
4-ابتدا از گردن شروع به اصلاح کنید ، زیرا دستگاه در شروع کار خنک است و کارایی بیشتری دارد.(مهم)
5-موقع اصلاح گردن ، صورت را بالا نکنید ، زیرا پوست کشیده میشود و بعد از اصلاح قرمز میشود ، سر پایین باشد تا پوست گردن راحت و شُل باشد.(مهم)
6-بعد از اصلاح حتما افترشیو بزنید.
خواهشنا انتظار ژیلت رو از این دستگاه نداشته باشید ، زیرا ژیلت پوست را خراب میکند – این دستگاه سلامت پوست را حفظ میکند ، هیچ وقت خراش ایجاد نمیکند ، بنابراین باید بیشتر زمان بزارید برای اصلاح.
روش مصرف را من با تجربه بدست آوردم .

نقاط قوت

 • ضد آب

نقاط ضعف

 • اصلاح ضعیف زیر گردن


دوست عزیز من خودم همینو از دیجی کالا گرفتم! برین پایین تر کامنت منو میبینید! موقع اصلاح گردن برای اینکه زخم نشه سرتون بالا نگیرید! چون پوست کشیده میشه و باعث جراحت میشه، سرتون رو حالت عادی باشه سپس ماشین با حالت چرخشی روی گردن بیارید اصلا زخم نمیشه،اگر خیلی رشد ریش هاتون زیاده هر روز صبح اصلاح کنید در غیر این صورت یک روز در میان، همیشه هم اول گردن اصلاح کنید بعد بقیه مناطق صورت رو5 ماشین ریش تراش و سر موزر لیست قیمت معرفی مدل 1400 Professional White

ماشین ریش تراش و سر موزر

مشاهده ارزانترین فروشنده ماشین موزر

مشخصات :

 • تکنولوژی اصلاح:برش مستقیم
 • جنس تیغه:استیل ضد زنگ
 • قابلیت اصلاح با شماره صفر:ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب:ندارد
 • قابلیت شستشو:ندارد
 • منبع تغذیه:برق خانگی(با سیم)

نظرات خریداران درباره ماشین اصلاح سر صورت موزر

من علاقه زیادی به انواع ماشین اصلاح دارم، و انواع مدل های سطح بالای براوون، فیلیپس،موزر،پاناسونیک گرفته تا مدل های پایین مثل ریمنگتون و حتی دینگ لینگ رو دارم و همه رو استفاده میکنم، یجورایی کلکسیونر ماشین اصلاح هستم (کار بیهوده)، اما همیشه بیشترین استفاده رو با ماشین های موزر دارم و با اینکه مخزن جمع آوری ریش ندارن و برای اصلاح به پیش بند نیاز هست اما بازم قابل احترام هستن برای من ریش تراش های موزر. این مدل رو نداشتم قبلا و تازه سفارش دادم و میشه گفت برتری خاصی نسبت به بقیه مدل های پایین تر موزر نداره و فقط موتور قویتری داره و کمتر گرم میشه و از لحاظ کیفیت اصلاح مثل بقیه مدل های موزر هست و با تنظیم تیغه میشه تا حد صفر موی صورت رو کوتاه کنی. پیشنهاد من به کسایی که تفاوت اصلاح و قدرت رو در ماشین موزر نیاز دارن به سمت مدل های پریمات موزر برن که سیستم موتورشون متفاوت هست و حرفه ای حساب میشن و برای استفاده طولانی هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد و به سختی گرم میشن.


دیجی جان یکی شو چند روز پیش سفارش دادم عالی بود مرسی بابت این همه ظرافت مثل همیشه عالی هستین
دیجی لطفا شگفت انگیزش کنی ی تخفیف شیرین بزاری یکی دوتا دیگه سفارش میزارم
مرسی بابت مدیریت و همه چی عالی هستین و روز به روز بهتر میشن حمایتتون خواهیم کرد
اونایی که می‌خوان شگفت انگیز بشه بزنن لایک رو


 • نحوه نمایش محصول ها
ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

ماشین اصلاح کیمی مدل KM-5017

مشخصات کالا KM-5017

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.5
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  4 عدد شانه اصلاح
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

مشخصات کالاPhilips AT890/20 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - ابعاد: 99 × 157 × 48 میلی‌متر
 • - نوع باتری: لیتیوم یونی
 • - وجود سیستم Quick Rinse که باعث می شود بتوانید تیغه ها را زیر آب بشویید و یا از آن زیر دوش استفاده کنید
 • - سیستم تیغه های خیلی دقیق 2 دقته
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  50
 • مدت زمان شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ سریع
  3
 • وزن
  377 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8110

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8110

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • مدت زمان شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ سریع
  120
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  سه عدد شانه با شماره 1.2.3
 • روغن
 • کابل USB
 • برس
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-1877

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-1877

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  ست 12 کاره
 • مدت زمان شارژ سریع
  120
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  موزن بینی ، صفر زن صورت و گردن
 • موزن داخل گوش
 • خظ زن
 • 6 عدد شانه
 • استند نگهداری با قابلیت شارژ
 • شانه
 • روغن
 • برس تمیز کننده
 • آداپتور شارژ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح فیلیپس مدل MG3710/15

ست اصلاح فیلیپس مدل MG3710/15

مشخصات کالاPhilips MG3710/15 Grooming Kit

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  دارای دو شانه برای کوتاه کردن موهای صورت (3 و 5 میلی‌متری)
 • - دارای دو شانه برای مدل دادن به موهای صورت (1 و 2 میلی‌متری)
 • - دارای تریمر گوش و بینی
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  960
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-3388

ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-3388

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  166 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -سری اصلاح صورت
 • -سری اصلاح سر و تریم
 • -سری موزن بینی
 • -سری سیلیکونی شستشوی صورت
 • -سری FACE WASH
 • -کابل USB
 • -نمایشگر LED
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات ابزار
  تیغه های خود تیز شونده
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-071

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ
  120
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت سوناکس پرو مدل SN-8096

ماشین اصلاح موی صورت سوناکس پرو مدل SN-8096

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • وزن
  113 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  -دارای چراغ نشانگر شارژ
 • -دارای سری تریمر اصلی برای اصلاح صورت و سری فویلی برای اصلاح کامل صورت
 • - دارای سری تریمر کوچک برای اصلاح گوش و بینی
 • - دارای سری تریمر برای اصلاح خط ریش
 • -دارای 3 عدد شانه
 • -شانه
 • -روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین ریش تراش یاندو مدل Sv-w301u

ماشین ریش تراش یاندو مدل Sv-w301u

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • مدت زمان شارژ
  60
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6168

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6168

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  3 عدد شانه
 • روغن
 • کابل شارژ
 • برس تمیز کاری
 • دروش تیغه
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن پروجیمی مدل GM-6068

ماشین اصلاح موی صورت و بدن پروجیمی مدل GM-6068

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  360
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن جیمی مدل GM-830

ماشین اصلاح موی سر و صورت و بدن جیمی مدل GM-830

مشخصات کالا

مشخصات

 • اندازه اصلاح
  0.2
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-5027

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق , کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1 تا 3
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  240
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  تیتانیوم پیشرفته
 • اقلام همراه
  همراه 3 عدد شانه
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9711/23

مشخصات کالاPhilips S9711/23 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - دارای صفحه LCD با قابلیت نمایش میزان شارژ به صورت عدد
 • - تیغه های قابل انعطاف در 8 جهت مختلف
 • - قابلیت تنظیم سرعت اصلاح در 3 حالت مختلف
 • - دارای دستگاه شستشوی سریع
 • - دارای سَری برای اصلاح خطی با قابلیت تنظیم شدن در 5 اندازه مختلف
 • - ولتاژ کاری: 100-240 ولت
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  50
 • مدت زمان شارژ
  60
 • وزن
  175 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  مایع شستشوی دستگاه
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • امکانات ابزار
  درپوش محافظ
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5006

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5006

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  90
 • مدت زمان شارژ سریع
  60
 • وزن
  147 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -سری موزن بینی
 • -سری اصلاح بدن
 • -سری طراحی در سایه مو
 • -سری صفرزن صورت
 • -سری اصلاح صورت
 • -شانه
 • -استند
 • -کابل USB
 • -روغن
 • تجهیزات همراه
  شانه
 • امکانات ابزار
  خط زن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح با شماره صفر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-1997

ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-1997

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  4 عدد شانه شماره های 3.6.9.12
 • روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8099

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8099

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  6 عدد شانه سایز 1.2.3.4.5.6
 • روغن
 • کابلUSB
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن اسپورتز من مدل SM-535 5IN1

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن اسپورتز من مدل SM-535 5IN1

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • وزن
  147 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته , استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  سر خط زن
 • سر موزن بینی
 • سر فرچه ای
 • سر سیلیکونی
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح با شماره صفر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن سوناکس پرو مدل SN-8085

ماشین اصلاح موی صورت و بدن سوناکس پرو مدل SN-8085

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  2 تیغه برای دقت بیشتر در تریم کردن
 • 4 عدد شانه با شماره های 3.6.9.12
 • روغن
 • آداپتور
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-185

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-185

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  200
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  سرامیک
 • اقلام همراه
  4 عدد برس تنظیم اصلاح
 • استند شارژ
 • کابل TYPE-C
 • برس تمیز کننده
 • روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-2300

ماشین اصلاح موی سر و صورت نیکای مدل NK-2300

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق , کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  3 عدد شانه با شماره های1.2.3
 • کابلUSB
 • آداپتور
 • روغن
 • برس تمیزکننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8105

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8105

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.8
 • مدت زمان شارژ
  180
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  سرامیک
 • اقلام همراه
  سه عدد شانه با شماره های 3.6.9.12
 • روغن
 • برس
 • کابل USB
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1949

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • سایر مشخصات
  -کاربه صورت بی سیم و باسیم
 • -طراحی ارگونومیک
 • -ساخته شده از استیل 18/10
 • -مقاوم در برابر ضربه
 • -وزن مناسب
 • -طراحی زیبا
 • -لرزش و صدای کم دستگاه
 • -کارکرد زیاد با یکبار شارژ
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  180
 • مدت زمان شارژ
  150
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -3 نوع سری جهت اندازه اصلاح
 • - روغن ماشین اصلاح
 • -کابل شارژ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح فیلیپس مدل MG5730/15

ست اصلاح فیلیپس مدل MG5730/15

مشخصات کالاPhilips MG5730/15 Grooming Kit

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  - بدون نیاز به روغن کاری
 • - دارای یک تریمر مخصوص صورت
 • - دارای یک تریمر مخصوص مدل دادن به موهای صورت
 • - دارای تریمر گوش و بینی
 • - دارای یک شانه قابل تنظیم از 3 تا 7 میلی‌متر برای صورت
 • - دارای 3 شانه مخصوص موهای سر
 • - دارای دو شانه مخصوص موهای صورت
 • - دارای یک شانه مخصوص موهای بدن
 • - دارای دسته‌ی لاستیکی ضد لغزش
 • - مجهز به تکنولوژی DualCut
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  80
 • مدت زمان شارژ
  960
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست اصلاح رمینگتون مدل PG6130

ست اصلاح رمینگتون مدل PG6130

مشخصات کالاRemington PG6130 Grooming Kit

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • سایر مشخصات
  - دارای چراغ نشانگر شارژ
 • - دارای سری تریمر اصلی برای اصلاح صورت و سری فویلی برای اصلاح کامل صورت
 • - دارای سری تریمر کوچک برای اصلاح گوش و بینی
 • - دارای سری تریمر برای اصلاح خط ریش
 • - دارای یک شانه قابل تنظیم (2-20 میلی متر)
 • - دارای 5 شانه با 5 سایز 1.5، 3، 6، 9، 12 میلی متری
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  40
 • مدت زمان شارژ
  960
 • جنس تیغه
  تیتانیوم پیشرفته
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موزر مدل 0087-1400

ماشین اصلاح موزر مدل 0087-1400

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • اندازه اصلاح
  0.1 تا 3
 • سایر مشخصات
  سرعت موتور: 6000 دور در دقیقه
 • موتور قدرتمند با 50 درصد کارایی بهتر
 • اهرم تنظیم ارتفاع برش
 • قفل شدن اهرم تنظیم در 5 موقعیت
 • شانه‌ی اصلاح با طول اصلاح 4 تا 18 میلی‌متر
 • عرض تیغه: 46 میلی‌متر
 • طول سیم: 2 متر
 • ابعاد: 50 × 69 × 175 میلی‌متر
 • روغن کاری اولیه در کارخانه انجام شده است
 • وزن
  520 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  شانه ی اصلاح
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-657

ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-657

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - بدنه‌ی خوش‌ساخت و با دوام
 • - 4 شانه سایزهای : 3-6-9-12
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • وزن
  160 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  دارای 4 شانه
 • 3-6-9-12
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5012

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5012

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • سایر مشخصات
  مجهز به نمایشگرLED
 • مدت زمان شارژ سریع
  90 دقیقه
 • وزن
  147 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -سری موزن بینی
 • -سری اصلاح بدن
 • -سری طراحی در سایه مو
 • -سری صفرزن صورت
 • -سری اصلاح صورت
 • -شانه تنظیم شماره
 • قابلیت‌های ابزار
  طراحی ارگونومیک
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  امکان شارژ شدن سریع
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1121/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1121/41

مشخصات کالاPhilips S1121/41 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  40
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1030

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ
  600
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-7189

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن شینون مدل SH-7189

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  تیغه موزن بینی
 • تیغه خط زن
 • روغن
 • کابلUSB
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-5010

ماشین اصلاح موی سر و صورت مارسکی مدل MS-5010

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • سایر مشخصات
  دکمه توربو
 • مدت زمان شارژ سریع
  90 دقیقه
 • وزن
  144 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  -سری اصلاح موهای زائد
 • -سری طراحی های مختلف در سایه مو
 • -سری اصلاح صورت
 • -سری موزن بینی
 • -سری صفرزن
 • -استند
 • -شانه تنظیم شماره
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • تجهیزات همراه
  شانه
 • امکانات ابزار
  تیغه های خود تیز شونده
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  امکان شارژ شدن سریع
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح فیلیپس مدل MG7715

ست ماشین اصلاح فیلیپس مدل MG7715

مشخصات کالاPhilips MG7715 Grooming Kit

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • سایر مشخصات
  - دارای فناوری DualCut برای دقت بالا در عملکرد- دارای 13 ابزار مختلف برای اصلاح صورت و بدن- دارای سری موزن بینی و گوش - سری اصلاح بدن با محافظت کننده پوست و قابلیت اصلاح موهای بدن تا 0.5 میلی متر- سری و شانه های قابل شستشو- دسته ضد لغزش برای راحتی در حین اصلاح- چراغ نمایشگر وضعیت باتری- تیغه فلزی برای کوتاه کردن و ایجاد خط ریش دقیق- 8 شانه مقاوم در برابر ضربه شامل 2 شانه ته ریش (2،1 میلی متر)، 1 شانه قابل تنظیم ریش (7،3 میلی متر)، 3 شانه مو (9،12،16 میلی متر) و 2 شانه بدن (3،5 میلی متر)
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • وزن
  155 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  - 8 شانه
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-290

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-290

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.2
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ
  90
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل SP9860

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل SP9860

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  استفاده از باتری لیتیوم یون
 • مدت زمان شارژ
  180
 • مدت زمان شارژ سریع
  18
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ریش تراش پاناسونیک سری لمدش مدل ES-LV9QX

ریش تراش پاناسونیک سری لمدش مدل ES-LV9QX

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - ساخت ژاپن
 • - موتور پرقدرت با سرعت نوسان 14000 دور و بالاترین سرعت کات کردن 70.000 دور در دقیقه
 • - دارای پایه‌ی شارژ و تمیز‌کننده‌ی اتوماتیک
 • - تنها ریش تراش با سری 5 بعدی
 • - نوع باتری: لیتیوم یونی
 • - دارای صفحه‌نمایش LED با نمایش باتری، وضعیت شارژ و قفل مسافرتی
 • - عملکرد قفل هوشمند
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن جیمی مدل GM-6617

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن جیمی مدل GM-6617

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • سایر مشخصات
  3 کاره
 • اصلاح صورت، خط ریش و موزن گوش و بینی
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  3 سری قابل تعویض
 • کابل شارژ
 • روغن
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5011

ماشین اصلاح موی صورت و بدن مارسکی مدل MS-5011

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  دارای چراغ روی بدنه جهت روشن کردن محل اصلاح
 • وزن
  142 گرم
 • جنس تیغه
  کروم
 • اقلام همراه
  -سری موزن بینی
 • -سری اصلاح بدن
 • -سری طراحی در سایه مو
 • -سری صفرزن صورت
 • -سری اصلاح صورت
 • -شانه سایز3و6و9و12
 • -آداپتور
 • -استند
 • -شانه
 • قابلیت‌های ابزار
  طراحی ارگونومیک
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • تجهیزات همراه
  آداپتور
 • امکانات ابزار
  تیغه های خود تیز شونده
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح سر و صورت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح روزیا مدل HQ233

ماشین اصلاح روزیا مدل HQ233

مشخصات کالاماشین اصلاح روزیا مدل HQ233

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • اندازه اصلاح
  0.2
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  50
 • مدت زمان شارژ
  240
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • وزن
  143 گرم
 • جنس تیغه
  تیتانیوم
 • اقلام همراه
  4 عدد شانه در سایزهای3 و 6 و 9 و 12 میلیمتر
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6598

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-6598

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  80 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  4 عدد شانه تنظیم شماره اصلاح
 • روغن
 • برس پاکسازی
 • کابل شارژ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل BT5200/13

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل BT5200/13

مشخصات کالاPhilips BT5200/13 Hair Trimmer

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.4 تا 10
 • سایر مشخصات
  تیغه‌های تمام فلزی با سر گرد
 • بدون احتیاج به روغن‌کاری
 • قابلیت اصلاح در 17 اندازه‌ی مختلف
 • نشانگر باتری ۳ حالته
 • قابلیت استفاده با سیم و بدون سیم
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  - یک عدد شانه‌ی اصلاح
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8107

ماشین اصلاح موی سر و صورت سوناکس پرو مدل SN-8107

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  استند رومیزی
 • روغن
 • 4 عدد شانه
 • کابلUSB
 • برس تمیز کننده
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-6025

ماشین اصلاح صورت جیمی مدل GM-6025

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق , کابل USB
 • اندازه اصلاح
  1
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • وزن
  220 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  طراحی ارگونومیک
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  خط زن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح با شماره صفر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM830

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM830

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت نیکای مدل NK-1989

ماشین اصلاح موی صورت نیکای مدل NK-1989

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  100 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  روغن
 • برس
 • شانه
 • کابل برق
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 1400 Professional White

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل 1400 Professional White

مشخصات کالاMoser 1400 Professional White Hair Clipper

مشخصات

 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • اندازه اصلاح
  0.1 تا 3
 • سایر مشخصات
  سرعت موتور: 6000 دور در دقیقه
 • موتور قدرتمند با 50 درصد کارایی بهتر
 • اهرم تنظیم ارتفاع برش
 • قفل شدن اهرم تنظیم در 5 موقعیت
 • شانه‌ی اصلاح با طول اصلاح 4 تا 18 میلی‌متر
 • عرض تیغه: 46 میلی‌متر
 • طول سیم: 2 متر
 • ابعاد: 50 × 69 × 175 میلی‌متر
 • روغن کاری اولیه در کارخانه انجام شده است
 • وزن
  520 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  شانه‌ی اصلاح
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن بیاوی مدل BAY-780

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن بیاوی مدل BAY-780

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • اندازه اصلاح
  9
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  90
 • مدت زمان شارژ
  60
 • وزن
  100 گرم
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • امکانات ابزار
  تیغه های خود تیز شونده
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  قابلیت اصلاح با شماره صفر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل ۰۵۹

ماشین اصلاح موی صورت وی جی ار مدل ۰۵۹

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • سایر مشخصات
  دارای تنظیم ۳ سرعته و دارای نمایشگر دیجیتال و دارای شش عدد شانه به سایز های ۱،۲،۳،۴،۵،۶
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  150
 • مدت زمان شارژ
  180
 • مدت زمان شارژ سریع
  10
 • وزن
  140 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  برس تمیز کننده و دارای شش عدد شانه
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل qp2520

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل qp2520

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  ضداب طراحی عالی دسته تیغ کربن ضد حساسیت ضد سرخی پوست
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  480
 • مدت زمان شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ سریع
  15
 • وزن
  845 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح مو صورت و سر وی جی ار مدل V-062

ماشین اصلاح مو صورت و سر وی جی ار مدل V-062

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • سایر مشخصات
  دارای ۳ عدد شانه برای اصلاح
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  180
 • مدت زمان شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • وزن
  220 گرم
 • جنس تیغه
  استیل پیشرفته
 • اقلام همراه
  دارای ۳ عدد شانه برای اصلاح
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-595

ماشین اصلاح موی صورت جیمی مدل GM-595

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قلمی , کابل برق
 • اندازه اصلاح
  0-9
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • مدت زمان شارژ سریع
  60
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  سه عدد سری مختلف و شانه
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل PT860/16

مشخصات کالاPhilips PT860/16 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - دارای سری شناور برای منطبق شدن آن با پوست صورت و گردن
 • - تیغه های دو منظوره با داشتن شکاف برای اصلاح موهای بلند و کوتاه
 • - دارای فناوری بلند کردن و بریدن مو
 • - دارای قابلیت شارژ 3 دقیقه‌ای برای یک بار اصلاح
 • - دارای چراغ نشانگر شارژ
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  50
 • مدت زمان شارژ
  60
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1223/41

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S1223/41

مشخصات کالا

مشخصات

 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  40
 • مدت زمان شارژ
  480
 • وزن
  400 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026

مجموعه اصلاح موی صورت و سر پروموزر مدل MZ2026

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  موتور قدرتمند
 • سری قابل شست‌وشو
 • مجهز به تیغه های خود تیز شونده از جنس استیل
 • دارای 5 سری شامل اصلاح صورت، اصلاح سر و بدن، فیس براش، خط زن، موزن گوش و بینی
 • قابل استفاده در زیر دوش
 • سری فویلی 4 بعدی برای اصلاح حرفه ای صورت
 • دارای صفحه نمایش نشاندهنده مدت استفاده و مدت زمان شارژ باقی مانده
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  90
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  180 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل BT3216/14

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل BT3216/14

مشخصات کالاPhilips BT3216/14 Trimmer

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.5
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  60
 • وزن
  300 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل KM-1102

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  تیغه های استیل زد زنگ با کیفیت بالا
 • ضد حساسیت
 • کم صدا
 • مناسب طراحی سایه
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ
  480
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM 855

ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM 855

مشخصات کالاGeemy GM 855 hair trimmer

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.4
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  140 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  3 عدد شانه‌ی اصلاح با طول برش های متفاوت
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل Opal Pro

ماشین اصلاح سر و صورت موزر مدل Opal Pro

مشخصات کالاMoser Opal Pro Hair Clipper

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1 تا 3
 • سایر مشخصات
  - روکش تیغه: کروم
 • - دارای اهرم تنظیم ارتفاع برش در 8 اندازه
 • - عرض تیغه: 46 میلی‌متر
 • - سرعت موتور: 6000 دور در دقیقه
 • - طول کابل: 2 متر
 • - روغن‌کاری اولیه در کارخانه انجام شده است
 • - ساخت آلمان
 • وزن
  560 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  - 4 شانه با طول اصلاح 4.5، 6، 9 و 14 میلی‌متر
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل 5021

ماشین اصلاح موی صورت کیمی مدل 5021

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.2
 • سایر مشخصات
  دارای پورت شارژر اندروید
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • مدت زمان شارژ سریع
  ندارد
 • وزن
  145 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  به همراه 3 شانه برای اصلاح
 • روغن و برس تمیز کننده
 • آداپتور
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

مشخصات کالاPanasonic Lamdash ES-ST25 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - دارای سنسور مخصوص برای اندازه ی ریش های مختلف
 • - دارای دور موتور 13,000 که به روان بودن اصلاح کمک می‌کند
 • - تیغه های داخلی با زاویه 30 درجه و فناوری نانو موها را از ریشه قطع می‌کند
 • - دارای 3 تیغه‌ی فویلی
 • - دارای سنسور تشخیص ضخامت مو و تغییر دور موتور که باعث طول عمر باتری و موتور دستگاه می‌شود
 • - ابعاد: 15 × 6.4 × 4.7 سانتی‌متر
 • - وزن: 145 گرم
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  45
 • مدت زمان شارژ
  60
 • جنس تیغه
  آلیاژ نقره
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح سر و صورت کیمی مدل KM-3909

ماشین اصلاح سر و صورت کیمی مدل KM-3909

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  دارای تیغه ثابت از جنس تیتانیوم
 • دارای تیغه متحرک از جنس فولاد ضد زنگ
 • پر قدرت و با دوام
 • امکان درجه بندی میلیمتری تیغه در اندازه های 0.8 و 1.4 و 2 میلی متر
 • دارای 4 شانه در اندازه های 3 و 6 و 9، 12 میلی متر
 • خوش دست و راحت
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  تیتانیوم
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت پرینسس مدل 535586

ماشین اصلاح موی سر و صورت پرینسس مدل 535586

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • سایر مشخصات
  - ماشین اصلاح دقیق، بی سیم، مناسب برای مرتب کردن ریش، سبیل و موی سر؛
 • - دارای سری مخصوص برای اصلاح موی بینی؛
 • - دارای سری جداگانه برای اصلاح خط ریش؛
 • - شارژی؛
 • - دارای شانه 10، 8، 6، 4، 2 میلی متر؛
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  20
 • مدت زمان شارژ
  120
 • وزن
  190 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  - آداپتور شارژ
 • - پایه شارژ
 • - سری مخصوص اصلاح گوش و بینی
 • - شانه
 • - روغن نظافت
 • - برس نظافت
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S6630/11

ماشین اصلاح موی صورت فیلیپس مدل S6630/11

مشخصات کالاPhilips S6630/11 Shaver

مشخصات

 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  - چراغ نشانگر میزان شارژ
 • - چراغ نشانگر نیاز به تمیزسازی
 • - چراغ نشانگر باتری کم
 • - چراغ نشانگر نیاز به تعویض سری
 • - چراغ نشانگر قفل مسافرتی
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ سریع
  5
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلیپس مدل MG5720/15

ست ماشین اصلاح موی سر و صورت فیلیپس مدل MG5720/15

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  موزن گوش و بینی
 • خط زن
 • شانه های مختلف
 • اصلاح موی سر
 • اصلاح موی صورت
 • باطری با مقاومت بالا
 • طراحی بدنه عالی
 • کیف مخصوص سری و شانه ها
 • سری قابل شستشو
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  80
 • مدت زمان شارژ
  960
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن وی جی آر مدل V-099

ست ماشین اصلاح موی صورت و بدن وی جی آر مدل V-099

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  مجهز به 3 سری مختلف جهت اصلاح
 • سری اصلاح
 • سری خط زن
 • سری دقیق زن (جهت اصلاح کناره های ریش و سبیل)
 • موتور قدرتمند با قابلیت استفاده به صورت برق مستقیم
 • سیم بلند به طول 2.5 متر
 • 5 عدد شانه تنظیم ارتفاع برش در سایزهای مختلف
 • استاندارد CE
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM-6050

ماشین اصلاح موی سر و صورت جیمی مدل GM-6050

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • اندازه اصلاح
  0.1
 • وزن
  150 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی بدن و صورت وی جی آر مدل V-168

ماشین اصلاح موی بدن و صورت وی جی آر مدل V-168

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  کابل USB
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت رمینگتون مدل MB3000

ماشین اصلاح موی صورت رمینگتون مدل MB3000

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  60
 • جنس تیغه
  تیتانیوم
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی صورت و بدن کیمی مدل KM-1015

ماشین اصلاح موی صورت و بدن کیمی مدل KM-1015

مشخصات کالا

مشخصات

 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  60
 • مدت زمان شارژ
  480
 • مدت زمان شارژ سریع
  180
 • وزن
  200 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • اقلام همراه
  شانه پلاستیکی
 • شانه قابل تنظیم برای شماره های 2 و 4 و 6 و 8 میلیمتری برای اصلاح دقیق
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم , برش چرخشی
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-228

ماشین اصلاح موی سر و صورت وی جی ار مدل V-228

مشخصات کالا

مشخصات

 • اندازه اصلاح
  0.1
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  180
 • مدت زمان شارژ
  120
 • مدت زمان شارژ سریع
  60
 • وزن
  330 گرم
 • جنس تیغه
  استیل ضد زنگ
 • تکنولوژی اصلاح
  برش مستقیم
 • امکانات لوازم اصلاح
  سری قابل شست‌وشو
 • امکانات ابزار
  روغن
 • اقلام همراه آرایشی
  برس تمیز کننده
 • قابلیت‌های ابزار اصلاح
  استفاده به صورت خشک و مرطوب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دو × دو =