روش از بین بردن و جلوگیری از رشد سریع موهای زائد – 10 نکته شگفت انگیز

0

فرقی نمی‌کند که شما مرد یا زن هستید ، ممکن است در بعضی مواقع زندگی از موهای زائد رنج ببرید. موهای رشد یافته موهای کمی هستند که به درستی از فولیکول مو رشد نمی کنند. آنها به خودی خود رشد می کنند.

موهای زائد

آنها می توانند مانند برجستگی های کوچک روی پوست به نظر برسند ، و اگر تعداد زیادی از آنها وجود دارد می توانند ظاهر صاف بودن بدن را خراب کنند. آنها همچنین می توانند واقعاً آزار دهنده باشند! شما می توانید موهای رشد یافته در هر نقطه از بدن ، از پاها تا صورت خود داشته باشید. این راهنمایی به شما کمک می کند تا در آینده با 10 نکته شگفت انگیز برای جلوگیری از موهای زائد و برخی از نشانه های مربوط به برداشتن موهای زائد از بروز هرگونه مشکلی مانند آن در آینده جلوگیری کنید.

1. از موچین استفاده کنید

وسایل از بین بردن موهای صورت

اگر متوجه موهای زشت و ناخوشایند در زیر روی پوست شده اید ، کارهای زیادی وجود ندارد که بتوانید انجام دهید. اگر می خواهید هر چه سریعتر از بین ببرید ، می توانید به طور بالقوه از یک جفت موچین استفاده کنید تا موها از پوست خارج شود. سپس مو به همان روشی که بقیه موها را از بین می برید آماده برداشتن هستند.

دلیل این که در وهله اول موها در پوست گیر می کنند ، به این دلیل است که خودش فرفری و پشت خود رشد کرده است. این حتی ممکن است به تکنیک های موهای زائد که در گذشته از آنها استفاده کرده اید کم باشد ، بنابراین استفاده مجدد از این تکنیک ها ممکن است به اوضاع کمک نکند.

با این حال ، اگر به طور مرتب از این موارد رنج می برید ، می توانید ابزارهای مخصوص مراقبت از پوست را خریداری کنید که به شما کمک می کند موها را بیرون بیاورید و پاک کنید. می توانید موچین تیز اضافی بخرید مخصوص موهای زائد طراحی شده است. حتی می توانید ابزارهای دیگری را با سر / شکل های مختلف برای اندازه کار بدست آورید.

مشاهده لیست قیمت بررسی انواع موچین

2. یک سوزن استریل شده را امتحان کنید

اگر موهای زائد فقط به دلیل داشتن برجستگی قابل توجه است ، ممکن است بخواهید با یک سوزن استریلیز خلاص شوید. این کار به شما امکان می دهد کمی بیشتر از یک جفت موچین وارد فولیکول شوید تا موها خارج شوید. این نباید صدمه بزند ، به شرطی که از یک سوزن کوچک استفاده کنید و بسیار محتاط هستید. در حقیقت ، در بعضی موارد ، فقط ممکن است نیاز به ریختن موهای زائد موهای خود داشته باشید. فقط مطمئن شوید که هر کاری را انجام می دهید ، سوزن استریل می شود زیرا در صورت عدم دقت می توانید به خودتان صدمه بزنید و موجب عفونت بدن شود.

3. پوست را برای مدت کوتاهی قبل از برداشتن خیس کنید

قبل از از بین بردن موهای شما ، می توانید ایده خوبی برای خیس کردن پوست خود برای مدت زمان تقریبی داشته باشد. این یک نکته مخصوصاً مفید قبل از شروع اصلاح است. خیساندن پوست شما در آب گرم به باز شدن فولیکول ها و نرم شدن موها کمک می کند و برای از بین بردن بهتر آنها را ترجیح می دهید.

حتی باید دریابید که تراش نزدیک تری دارید. شما نمی خواهید که فولیکول ها خیلی باز باشند یا موهای آن خیلی نرم باشد ، بنابراین نمی خواهید تا پایان حمام خود این کار را انجام دهید. حدود 5 یا 10 دقیقه قبل از تراش صبر کنید تا ببینید آیا این به شما کمک می کند آن موهای رشد یافته را در حالت خیس نگه دارید و به اصلاح بیشتری نزدیک شوید.

برای این کار نیازی نیست که خود را در آب غوطه ور کنید. شما می توانید به راحتی در اولین بار دوش گرم داشته باشید و اجازه دهید بخار آن کار را انجام دهد. خواه شما اصلاح می کنید ، یا اپیلاسیون می کنید ، این نکته ای است که همه می توانند از آن استفاده کنند.

رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی

4- مرتباً لایه برداری کنید

موهای زائد آزار دهنده

شما نمی توانید یک بار در یک ماه لایه برداری کنید و انتظار داشته باشید که موهای رشد یافته چیزی از گذشته برای شما باشد. اگر می خواهید یک بار و برای همیشه از شر این موهای زائد خلاص شوید ، مرتباً لایه برداری کنید. برای خلاص شدن از شر هر سلول مرده پوستی و صاف نگه داشتن پوست باید حداکثر هفته ای دو بار با یک اکسسفولاتور دانه ای مناسب لایه برداری کنید. بسیاری از افراد متوجه می شوند که با انجام این کار بیش از حد اصلاح می شوند.

شما همچنین می توانید از یک قلم مو بدن یا یک جفت دستکش استفاده کنید ، هر روش لایه برداری را که ترجیح می دهید. به عنوان یک امتیاز ، بدن شما خوب و روان خواهد بود و حتی ممکن است به کاهش سلولیت و مواردی از این دست کمک کنید. اگر پوست حساسی دارید ، پس می خواهید از لکه های پوستی که خیلی خشک است جلوگیری کنید. ممکن است شما به موهای زائد خود کمک کنید اما ممکن است پوستتان را به صورت خام سرخ کند! در صورت تمایل می توانید محصولات لایه برداری که حاوی دانه کمتر و دانه های لایه برداری بیشتری هستند را خریداری کنید ، که بر روی پوست ملایم تر هستند.

برخی افراد دوست دارند هر روز از محصولاتی مانند این استفاده کنند. اگر آن روز قصد دارید موهای زائد خود را انجام دهید ، پس از رهایی از موها ، مرطوب می شوید. اگر به راحتی پوست خود را نرم و بین موهای زائد قرار داده اید ، حتماً بعد از خشک شدن پوست خود را مرطوب کنید. این باعث می شود پوست شما از ترک خوردن ، خشک شدن و به طور کلی زندگی شما دشوار شود.

مطمئن شوید که بعد از خشک شدن پوست خود را مرطوب کنید. این باعث می شود پوست شما از ترک خوردن ، خشک شدن و به طور کلی زندگی شما دشوار شود. مطمئن شوید که بعد از خشک شدن پوست خود را مرطوب کنید. این باعث می شود پوست شما از ترک خوردن ، خشک شدن و به طور کلی جلوگیری شود.

روش از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی

5. از تیغ ساده یا بهتر از تیغ برقی استفاده کنید

هنگام اصلاح ، از همان تیغ ​​قدیمی که هفته ها در گوشه حمام داشتید استفاده نکنید. درعوض ، حتماً از تیغ تیز استفاده کنید. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که مدت طولانی چه چیزی را برای نگه داشتن تیغ ​​های خود نگه دارید ، زیرا بسیار سریع می روند. اگر از تیغ صاف استفاده می کنید ، اصلاح زیادی نخواهید کرد و احتمالاً چند موی بلند را برای بالای آن تجربه خواهید کرد. نیازی نیست از گرانترین تیغ ​​را خریداری کنید که پول می تواند خریداری کند ، اما باید مطمئن شوید که مرتباً آن را تغییر می دهید.

اگر از تیغ ارزان استفاده می کنید ، به آرامی اصلاح کنید تا مطمئن شوید که همانطور که می روید خود را قطع نمی کنید. عجله با تیغ ارزان و تیز می تواند نوعی فاجعه باشد. ممکن است از موهای زائد اجتناب کنید اما نمی خواهید با استفاده از برش و بریدگی اصلاح شود.

پیشنهاد: نحوه انتخاب یک ریش تراش برقی و شارژی – راهنمای خرید کامل ما

شما همچنین می توانید تغییر از تیغ دستی به ریش تراش برقی را در نظر بگیرید؟

از بین بردن موهای زائد صورت با داروهای گیاهی

6. اصلاح با دانه یا پودر

بسیاری از مردم در برابر دانه تراشیده می شوند ، زیرا آنها معتقدند که این ماده به آنها کمک می کند تا نزدیک تر اصلاح شوند. با این حال ، اگر با یک متخصص موی زائد صحبت می کنید ، به شما خواهند گفت که بهترین کار برای انجام این کار تراشیدن دانه است. تراشیدن در جهت رشد مو ممکن است به شما یک سایه مو نزدیک نباشد ، اما بسیار راحت تر خواهد بود. شما نه تنها از موهای زائد اجتناب خواهید کرد بلکه خطر هرگونه بثورات ریش تراشی را نیز از بین خواهید برد.

این نکته مناسب برای مردانی است که صورت خود را اصلاح می کنند. با این حال ، زنان و مردان هم می توانند از این تکنیک استفاده کنند. فقط بخاطر داشته باشید که به اندازه تراشیدن در برابر دانه نزدیک نمی شود.

پیشنهاد: نقد و بررسی 3 مدل موزن گوش و بینی پاناسونیک (راهنمایی جامع)

7. بهترین ژل اصلاح خوب را خریداری کنید

بنابراین ، شما تیغ خوبی دارید ، می خواهید با پودر اصلاح کنید ، موهای خود را نرم کرده اید – چه کار دیگری می توانید انجام دهید؟ برای بدست آوردن نتیجه بهتر ، روی ژل اصلاح خوب سرمایه گذاری کنید. بعضی افراد فقط صابون یا ژل دوش را چرم می زنند. اگرچه ممکن است برای آنها خوب باشد ، صابون برای خلاص شدن از میکروب است. اگرچه می تواند چربی مناسبی برای اصلاح ایجاد کند ، اما این چیزی نیست که مخصوص آن طراحی شده باشد.

با سرمایه گذاری در محصولی که برای تراشیدن طراحی شده است ، نتیجه بهتری خواهید گرفت و خطر موهای زائد خود را به حداقل می رسانید. این محصول باید تیغ را به خوبی روغن کاری کنید ، و به شما کمک می کند تا با یک ظرافت عالی به راحتی صاف کنید. ژل اصلاح خوب این روزها خیلی هزینه نمی شود ، بنابراین برای نگه داشتن یکی از انبارهای موجود در کابینت حمام خود نیز نباید هزینه زیادی را برای شما داشته باشد. نکته جالب در مورد این است که یک قوطی کوچک تا سنین طول می کشد.

مشاهده لیست قیمت انواع ژل اصلاح

8. بعداً از لوسیون استفاده کنید

وقتی موهای زائد خود را پاک کردید ، نباید کار را در اینجا متوقف کنید! بعد از خشک شدن بدنتان ، لوسیون مناسب با پوست بدن خود را بمالید. لوسیونهای برای خانم ها بسیار مناسب هستنند که به آنها اجازه می دهد تا منطقه تراشیده شده مو را تسکین داده و موهای رشدیافته را در خود نگه دارند.

موادی مانند خیار برای ایجاد اثر تسکین دهنده در منطقه استفاده می شود. بسته به نوع استفاده شما ممکن است تمایلی به استفاده از مرطوب کننده معمولی خود نداشته باشید. مرطوب کننده منظم شما در واقع ممکن است فولیکولهای موهای باز را تحریک کند. به همین دلیل است که در وهله اول لوسیونهای مخصوص تراشیدن اختراع شدند. اگر پوست خاصی حساس دارید ، پس خرید یک لوسیون اصلاح کننده ایده خوبی است.

مشاهده لیست قیمت انواع لوسیون بدن

9- کرم موبر یا روش دیگر برداشتن را امتحان کنید

به جای اصلاح ، که می تواند بدترین روش برای موهای زائد باشد ، روش دیگری را امتحان کنید. همچنین ممکن است بخواهید از اپیلاسیون ، گل خوردن و لکه گیری در خانه جلوگیری کنید – به خصوص اگر به روش هایی نگاه می کنید که بطور خاص موهای زائد را متوقف می کند. این روش ها بیشتر از هر روش دیگر موهای زائد را تولید می کنند.

کرم موهای زائد یک روش بسیار مناسب و ارزان برای از بین بردن موها در حالی که از موهای زائد جلوگیری می کند. تمام کاری که انجام می دهید این است که حتماً دستورالعمل های بسته را رعایت کنید ، زیرا بسته به مارک آنها متفاوت خواهد بود.

شما معمولاً کرم را بمالید ، آن را برای زمان توصیه شده روی بسته نگاه کنید ، و سپس از یک ابزار پلاستیکی شامل همراه بسته استفاده کنید تا موها را پاک کند. اگر از نوع موی مناسبی برای محصولی مانند این استفاده می کنید ، باید بتوانید موهای خود را با حداقل هیاهو خلاص کنید و از یک نتیجه صاف لذت ببرید. نتایج فقط تا زمان تراشیدن دوام خواهد داشت ، اما می توانید به پایان رساندن نرم و صاف تری برسید. فقط اطمینان حاصل کنید که فقط تاکنون از کرم موهای زائد استفاده می کنید اگر بسته بگوید که مناسب شماست.

اگر موهای خاصی درشت دارید یا پوست شما کاملاً حساس است ، می تواند یک ایده خوب باشد که از این امر دور باشید. اگر این کار را نکنید ، موهای رشد یافته آخرین چیزی است که در ذهن شما خواهد بود.

مشاهده لیست قیمت انواع کرم موبر

9 الف. درباره لیزر موهای زائد تحقیق کنید

لیزر موهای زائد

گزینه دیگر برای رفع از بین بردن موهای زائد بدون خطر ، لیزر موهای زائد یا اپیلاسیون حرفه ای است. دستگاه های لیزر موهای زائد در حال حاضر از هر زمان دیگری مقرون به صرفه تر هستند ، بنابراین می توانید در یک هزینه یکباری کنید و خود را در خانه از دستگاههای خنگی استفاده کنید. از طرف دیگر می توانید به یک متخصص مراجعه کنید. یکی از نکات برجسته در مورد درمان با لیزر این است که در صورت تداوم درمان خود می توانید نتیجه ماندگار تری کسب کنید. میزان معالجه شما کاملاً به نوع پوست و نوع مو بستگی دارد ، اما به محض اینکه موها از رشد مجدد متوقف می شوند می توانید برای همیشه خلاص شوید! تعهد را می گیرد و هزینه دارد ، اما مطمئناً در طولانی مدت ارزش آن را دارد.

گزینه مورد نظر شما به بودجه ، نوع پوست و نوع مو بستگی دارد. اگر فکر می کنید این کاری است که شما می خواهید انجام دهید ، شروع به تحقیق در کلینیک های منطقه خود کنید تا یکی از آنها با اعتبار عالی پیدا کنید. سپس می توانید وارد شوید و نیازهای خود را با یک متخصص در میان بگذارید. آنها می توانند به شما بهترین روش درمانی را برای شما بگویند ، چه چیزی را انتظار داشته باشید ، چه چیزی حاصل نمی شود و شما را در معرض خطرات قرار می دهد.

بیشتر مشاوره ها رایگان هستند ، بنابراین همیشه ارزش این را دارد که ببینیم چه کاری می تواند برای شما انجام شود. یا اگر قصد دارید آن را در خانه امتحان کنید.

9 ب. یک دستگاه الکترولیز خانگی را امتحان کنید

اگر چه برای همه افراد مناسب نیست ، خرید دستگاه الکترولیز خانگی  برای برخی از افراد بسیار خوب عمل کرده است. نیاز به مهارت و صبر و حوصله دارد (و در بعضی موارد بودجه زیادی) اما نتایج موهای حذف موهای زاید دائمی است.

مشاهده لیست قیمت انواع لیزر خانگی

10. به متخصص پوست مراجعه کنید

اگر مرتباً از موهای زائد رنج می برید و همه چیز را در این راهنما امتحان کرده اید ، تنها کار دیگری که می توانید انجام دهید رفتن پیش یک متخصص پوست است. آنها باید بتوانند مشکل را حل کنند. متخصص پوست و مو می تواند به موهای زائد شما توجه کند تا علت اصلی آنها را پیدا کند. شاید در مورد چگونگی پیشگیری از آنها و شاید ایده های دیگری در مورد موهای زائد توصیه های حرفه ای تری به شما ارائه دهد. در بعضی موارد ، ممکن است به شما چیزی بدهند که به طور خاص موها را از بین ببرید.

شما می توانید محصولات و حتی کرم هایی را که روی آن ریخته اید خریداری کنید ، که برای درمان موهای زائد طراحی شده است.

رنج از موهای زائد سرگرم کننده نیست. اگر این موارد را به طور مرتب در مناطقی که موها را از آن جدا می کنید پیدا کنید ، می تواند 10 ایده در این راهنما را امتحان کنید تا ببینید کدام یک برای شما موثر است. اگر همه چیز را امتحان کرده اید، از تغییر روش خود گرفته تا لایه برداری منظم تر ، باید میزان موهای زائد را کاهش دهید.

اگر به نظر نمی رسد که هیچ کاری انجام شود ، مطمئناً ارزش دارد که یک متخصص را پیدا کنید تا آنچه را که توصیه می کنند پیدا کنید.

امیدوارم از این روش از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی و جاهای دیگر بدن برای همیشه خلاص شوید و هم نهایت استفاده را برده باشید و از محصولات معرفی شده بهره و کافی را برده باشید.

لیست قیمت وسایل های موهای زائد جهت از بین بردن

2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3439133.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586

لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586
لیزر خانگی دس لیزر بدن و صورت مدل سه کاره GP586

٪

۸,۳۱۰,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/437491.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر صورت و بدن سینره حجم 100 میلی لیتر

کرم موبر صورت و بدن سینره حجم 100 میلی لیتر
کرم موبر صورت و بدن سینره حجم 100 میلی لیتر

٪

۳۳,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/941669.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم بی رنگ کننده سی گل حجم 60 میلی لیتر به همراه کرم مکمل 30 میلی لیتر

کرم بی رنگ کننده سی گل حجم 60 میلی لیتر به همراه کرم مکمل 30 میلی لیتر
کرم بی رنگ کننده سی گل حجم 60 میلی لیتر به همراه کرم مکمل 30 میلی لیتر

٪

۲۸,۰۰۰

۲۱,۸۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0de58070c1fb32bed2e2cb7aeb5a4647f21ab141_1593715672.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

اسپری موبر بدن رینبو مدل Aloevera حجم 150 میلی لیتر

اسپری موبر بدن رینبو مدل Aloevera حجم 150 میلی لیتر
اسپری موبر بدن رینبو مدل Aloevera حجم 150 میلی لیتر

۷٪

۳۵,۰۰۰

۳۲,۵۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3890043.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر تیزبر با اسانس خوشبو حجم 200 گرم

پودر موبر تیزبر با اسانس خوشبو حجم 200 گرم
پودر موبر تیزبر با اسانس خوشبو حجم 200 گرم

٪

۳,۲۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/110248432.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر هرمودر مدل آرنیکا وزن 333 گرم

پودر موبر هرمودر مدل آرنیکا وزن 333 گرم
پودر موبر هرمودر مدل آرنیکا وزن 333 گرم

٪

۱۹,۹۰۰

۱۸,۴۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/114609449.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر صورت و بدن سینره حجم 100 میلی لیتر

کرم موبر صورت و بدن سینره حجم 100 میلی لیتر
کرم موبر صورت و بدن سینره حجم 100 میلی لیتر

٪

۳۹,۶۰۰

۳۰,۵۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2927627.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر بدن ویت مخصوص پوست حساس حجم 100 میلی لیتر

کرم موبر بدن ویت مخصوص پوست حساس حجم 100 میلی لیتر
کرم موبر بدن ویت مخصوص پوست حساس حجم 100 میلی لیتر

٪

۴۳,۷۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2771170.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر وطن مدل400گرمی

پودر موبر وطن مدل400گرمی
پودر موبر وطن مدل400گرمی

۲٪

۱۲,۹۰۰

۱۲,۶۴۰ تومان

https://dkstatics-public-2.digikala.com/digikala-products/110732367.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر پریزن مدل Mina حجم 50 میلی لیتر

کرم موبر پریزن مدل Mina حجم 50 میلی لیتر
کرم موبر پریزن مدل Mina حجم 50 میلی لیتر

٪

۱۶,۷۵۰

۱۱,۳۶۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4403701.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر بدون بو تیزبر مدل آپارتمانی حجم 70 گرم همراه با لیوان-دستکش-کاردک

پودر موبر بدون بو تیزبر مدل آپارتمانی حجم 70 گرم همراه با لیوان-دستکش-کاردک
پودر موبر بدون بو تیزبر مدل آپارتمانی حجم 70 گرم همراه با لیوان-دستکش-کاردک

٪

۳,۱۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/113362880.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر ویت مدل Normal وزن 100 گرم

کرم موبر ویت مدل Normal وزن 100 گرم
کرم موبر ویت مدل Normal وزن 100 گرم

٪

۳۶,۵۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4593478.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر دپی مدل آپارتمانی با رایحه لیمو مقدار 50 گرمی

پودر موبر دپی مدل آپارتمانی با رایحه لیمو مقدار 50 گرمی
پودر موبر دپی مدل آپارتمانی با رایحه لیمو مقدار 50 گرمی

٪

۴,۰۰۰

۳,۴۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3145209.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

وکس موبر صورت مارال مدل جلبک وزیتون مقدار 500 گرم

وکس موبر صورت مارال مدل جلبک وزیتون مقدار 500 گرم
وکس موبر صورت مارال مدل جلبک وزیتون مقدار 500 گرم

٪

۷۴,۳۱۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4420647.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر تیزبر مدل Aloevera همراه با سانس خوشبو حجم 200 گرم

پودر موبر تیزبر مدل Aloevera همراه با سانس خوشبو حجم 200 گرم
پودر موبر تیزبر مدل Aloevera همراه با سانس خوشبو حجم 200 گرم

٪

۳,۸۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4154450.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر ساپاژو مدل کیفی خانواده بسته 10 عددی

پودر موبر ساپاژو مدل کیفی خانواده بسته 10 عددی
پودر موبر ساپاژو مدل کیفی خانواده بسته 10 عددی

٪

۲۵,۰۰۰

۱۷,۵۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2450612.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

اسپری موبر بدن شویاد با عصاره گل رز حجم 200 میلی لیتر

اسپری موبر بدن شویاد با عصاره گل رز حجم 200 میلی لیتر
اسپری موبر بدن شویاد با عصاره گل رز حجم 200 میلی لیتر

۵٪

۵۵,۰۰۰

۵۲,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/5242999.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

اسپری موبر کازانوا مدل rose حجم 150 میلی لیتر

اسپری موبر کازانوا مدل rose حجم 150 میلی لیتر
اسپری موبر کازانوا مدل rose حجم 150 میلی لیتر

٪

۶۸,۹۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/343706.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر بدن سی گل حجم 125 میلی لیتر

کرم موبر بدن سی گل حجم 125 میلی لیتر
کرم موبر بدن سی گل حجم 125 میلی لیتر

٪

۳۲,۸۰۰

۲۳,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4593512.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر دپی مدل آپارتمانی با رایحه لیمو مقدار 50 گرمی بسته 12 عددی

پودر موبر دپی مدل آپارتمانی با رایحه لیمو مقدار 50 گرمی بسته 12 عددی
پودر موبر دپی مدل آپارتمانی با رایحه لیمو مقدار 50 گرمی بسته 12 عددی

٪

۴۸,۰۰۰

۴۷,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4298197.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پودر موبر دپی مدل S5 حجم 50 گرم

پودر موبر دپی مدل S5 حجم 50 گرم
پودر موبر دپی مدل S5 حجم 50 گرم

٪

۴,۰۰۰

۳,۸۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2701487.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

اسپری فوم موبر بدن آمور مدل عصاره رز و وتامین E حجم 200 میلی لیتر

اسپری فوم موبر بدن آمور مدل عصاره رز و وتامین E حجم 200 میلی لیتر
اسپری فوم موبر بدن آمور مدل عصاره رز و وتامین E حجم 200 میلی لیتر

٪

۳۱,۶۷۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/378793.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر بدن ویت مخصوص پوست معمولی 100 میلی لیتر

کرم موبر بدن ویت مخصوص پوست معمولی 100 میلی لیتر
کرم موبر بدن ویت مخصوص پوست معمولی 100 میلی لیتر

٪

۳۸,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2487124.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم مو بر صورت سروینا مدل Face حجم 100 میلی لیتر

کرم مو بر صورت سروینا مدل Face حجم 100 میلی لیتر
کرم مو بر صورت سروینا مدل Face حجم 100 میلی لیتر

۳۰٪

۳۹,۰۰۰

۲۷,۴۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4971479.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

کرم موبر بدن دپی حجم 50 میلی لیتر

کرم موبر بدن دپی حجم 50 میلی لیتر
کرم موبر بدن دپی حجم 50 میلی لیتر

٪

۱۰,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/1017720.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

لوسیون صورت و بدن سی گل مدل Charisma حجم 250 میلی لیتر

لوسیون صورت و بدن سی گل مدل Charisma حجم 250 میلی لیتر
لوسیون صورت و بدن سی گل مدل Charisma حجم 250 میلی لیتر

٪

۴۰,۰۰۰

۲۸,۷۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/501637.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

لوسیون روشن کننده بدن پریم مدل Corpex حجم 200 میلی لیتر

لوسیون روشن کننده بدن پریم مدل Corpex حجم 200 میلی لیتر
لوسیون روشن کننده بدن پریم مدل Corpex حجم 200 میلی لیتر

٪

۱۲۵,۴۰۰

۱۱۳,۶۹۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/117461851.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خمیر اصلاح آرکو مدل Sensitive حجم 94 میلی لیتر

خمیر اصلاح آرکو مدل Sensitive حجم 94 میلی لیتر
خمیر اصلاح آرکو مدل Sensitive حجم 94 میلی لیتر

٪

۱۹,۹۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/383554.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خمیر اصلاح آرکو مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر

خمیر اصلاح آرکو مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر
خمیر اصلاح آرکو مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر

٪

۲۱,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/711581.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

فوم اصلاح ژیلت سری Sensitive 200 Ml

فوم اصلاح ژیلت سری Sensitive 200 Ml
فوم اصلاح ژیلت سری Sensitive 200 Ml

٪

۴۵,۸۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/120751422.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

ژل اصلاح کامان مدل SENSITIVE حجم 175 میلی لیتر

ژل اصلاح کامان مدل SENSITIVE حجم 175 میلی لیتر
ژل اصلاح کامان مدل SENSITIVE حجم 175 میلی لیتر

٪

۳۳,۹۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2613243.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

فوم اصلاح مالیزیا مدلO100.1 ویتیور حجم 300 میلی لیتر

فوم اصلاح مالیزیا مدلO100.1 ویتیور حجم 300 میلی لیتر
فوم اصلاح مالیزیا مدلO100.1 ویتیور حجم 300 میلی لیتر

٪

۸۲,۲۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2640226.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

فوم اصلاح مالیزیا مدل O100 Argan Karite حجم 300 میلی لیتر

فوم اصلاح مالیزیا مدل O100 Argan Karite حجم 300 میلی لیتر
فوم اصلاح مالیزیا مدل O100 Argan Karite حجم 300 میلی لیتر

٪

۱۶۴,۶۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/09160a8a222d46a267eb2f758c3a35ae19ad7f4d_1603782902.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

ژل اصلاح مردانه کامان مدل Total5 حجم 260 میلی لیتر

ژل اصلاح مردانه کامان مدل Total5 حجم 260 میلی لیتر
ژل اصلاح مردانه کامان مدل Total5 حجم 260 میلی لیتر

٪

۴۷,۳۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/117474999.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خمیر اصلاح آرکو من مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر

خمیر اصلاح آرکو من مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر
خمیر اصلاح آرکو من مدل Hydrate حجم 94 میلی لیتر

٪

۲۱,۳۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4169211.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پک ژل اصلاح مردانه ژیلت مدل FCBARCELONA به همراه کیف

پک ژل اصلاح مردانه ژیلت مدل FCBARCELONA به همراه کیف
پک ژل اصلاح مردانه ژیلت مدل FCBARCELONA به همراه کیف

٪

۳۳۸,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2502645.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

چسب پاک کننده بینی پیورتری حاوی آلوورا و نارون کوهی بسته 6 عددی

چسب پاک کننده بینی پیورتری حاوی آلوورا و نارون کوهی بسته 6 عددی
چسب پاک کننده بینی پیورتری حاوی آلوورا و نارون کوهی بسته 6 عددی

٪

۵۹,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/90012.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

ژل پاک کننده صورت و بدن اوسرین مدل PH5 Protection حجم 400 میلی لیتر

ژل پاک کننده صورت و بدن اوسرین مدل PH5 Protection حجم 400 میلی لیتر
ژل پاک کننده صورت و بدن اوسرین مدل PH5 Protection حجم 400 میلی لیتر

٪

۱۵۸,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3909785.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

ماسک پاک کننده و ضد جوش کلیون مدل Purificante حجم 125 میلی لیتر

ماسک پاک کننده و ضد جوش کلیون مدل Purificante حجم 125 میلی لیتر
ماسک پاک کننده و ضد جوش کلیون مدل Purificante حجم 125 میلی لیتر

٪

۷۲,۷۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/1728019.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خود تراش ژیلت مدل Mach3 به همراه یک یدک

خود تراش ژیلت مدل Mach3 به همراه یک یدک
خود تراش ژیلت مدل Mach3 به همراه یک یدک

٪

۱۶۲,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/113518789.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خودتراش مردانه سیلور مدل Blaze5

خودتراش مردانه سیلور مدل Blaze5
خودتراش مردانه سیلور مدل Blaze5

۱۹٪

۸۶,۵۴۶

۶۹,۹۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/1612188.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خودتراش 5 تیغه زنانه سیلور مدل Gloria

خودتراش 5 تیغه زنانه سیلور مدل Gloria
خودتراش 5 تیغه زنانه سیلور مدل Gloria

٪

۸۹,۵۹۸

۸۰,۵۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4132196.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خودتراش مردانه دورکو مدل Pace 6

خودتراش مردانه دورکو مدل Pace 6
خودتراش مردانه دورکو مدل Pace 6

٪

۲۳,۶۵۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/1230869.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

خود تراش 4 عددی سیلور مدل Fast3

خود تراش 4 عددی سیلور مدل Fast3
خود تراش 4 عددی سیلور مدل Fast3

۳۶٪

۸۷,۸۵۴

۵۵,۸۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/119216916.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

موچین مدل ST1

موچین مدل ST1
موچین مدل ST1

۳۶٪

۶,۷۰۰

۴,۳۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2118684.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

استند لوازم آرایشی چیکا مدل 360 به همراه ست موچین

استند لوازم آرایشی چیکا مدل 360 به همراه ست موچین
استند لوازم آرایشی چیکا مدل 360 به همراه ست موچین

٪

۹۹,۵۰۰ تومان

سخن آخر

در این مقاله با چندین روش برای از بین بردن موهای زائد پرداختیم ، و همراه با لیست قیمت انواع وسایل های مختلف بازار پیشنهاد داده ایم. و در آخر هم لیست قیمت روز انواع ابزار برای راحتی استفاده کننده معرفی کرده ایم ، بتوانید یک خرید متناسب با نیاز خود را انتخاب خرید نمایید. که بعضی از کالا های پیشنهاد داده شده در لیست قیمت همراه با تخفیف هستنند. و این یک فرصت مناسب برای خرید شما است.

آیا شما هم پیشنهادی برای از بین بردن موهای زائد بدن دارید؟ اگر روشی که شما می دانید و ما در این مقاله ننوشتیم در قسمت نظرات انتهای این مقاله مطرح نمایید ، تا به دیگر دوستان کمکی کرده باشید.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

17 − 3 =