پمپ آب خانگی و کشاورزی
پمپ آب خانگی و کشاورزی
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

پمپ آب ، برای بالا بردن فشار آب محل زندگی یا مکان های عمومی کاربرد دارد ، که با انواع مدل خانگی و کشاورزی با برندهای ایرانی و خارجی و انواع سایزهای کوچک و بزرگ با قیمت ارزان تا گران در بازار عرضه می شوند. و در این میان در فروشگاه های بیرونی در تهران و سایر شهرها می توانید خریداری کنید ، و یا به صورت ساده ترین روش خرید اینترنتی ، با بررسی نظرات خریداران درباره محصول و خرید به صورت اینترنتی سفارش دهید. تا در درب منزل خود کالا را تحویل بگیرید. اگر می خواهید بهترین انتخابی را داشته باشید. نکات مهم هنگام خرید را در سایت کافه راهنما بخوانید و بررسی های لازم را بدانید. و بهترین انتخاب را تجربه کنید.

نکات مهم هنگام خرید پمپ آب

اگر در هنگام خرید یک پمپ آب هستید ، باید براساس مصرف خود نکاتی را در نظر بگیرد که به دنبال بهترین مارک باشید و بدانید که کدامین مدل نیاز شما را برطرف می سازد. در زیر چندین نکته مهم وجود دارد که باید هنگام خرید دینام آب آنها را در نظر بگیرید. تا بتوانید انتخاب صحیح و درستی داشته باشید.

میزان جریان آب 

میزان جریان آب پمپ در لیتر در دقیقه اندازه گیری می شود. هنگام خرید پمپ ، یکی از مهمترین عواملی که باید بخاطر بسپارید این است که مخزن آب در چه ساعتی پر می شود. در حالت ایده آل ، مدل خانگی 100-200 لیتر در دقیقه بیش از توان مورد نیاز پمپ است. بنابراین اگر یک مخزن آب 1000 لیتری در خانه خود دارید ، این پمپ بسته به نوع دستگاهی دارد که انتخاب می کنید ، می تواند در حدود 5-10 دقیقه آن را پر کند.

اندازه ورودی

این فاکتور با زمان پر شدن مخزن شما نیز ارتباط مستقیم دارد. پمپ معمولی دارای اندازه ورودی است که از 1 “- 5” متغیر است. تمام پمپ های سانتریفیوژ بر اساس یک اصل کار می کنند. آب را از طریق دریچه ورودی می مکد و آن را از دریچه تخلیه آزاد می کند. هرچه اندازه ورودی بیشتر باشد ، پمپ سریعتر آب را از طریق آن منتقل می کند.

سر و فشار

این شاید مهمترین جنبه ای باشد که باید هنگام خرید پمپ مورد توجه قرار گیرد. حداکثر هد پمپ به ترکیبی از حداکثر ارتفاع مکش و حداکثر ارتفاع پمپ اشاره دارد. به عنوان مثال اگر حداکثر هد پمپ 40 متر باشد ، در 40 متری سطح زمین ، دبی آب صفر خواهد بود. بنابراین اساساً ، هنگام خرید پمپ ، لازم است پمپی خریداری کنید که حداکثر سر آن بیشتر از ارتفاع مورد نظر فاصله بین زمین و مخزن آب باشد. فشار عامل دیگری است که باید در نظر گرفته شود. با یک تخمین تقریبی ، I متر از سر تا 1.42 PSI (درجه فشار پمپ ها) پایین می آید. بنابراین اگر حداکثر هد 40 متر باشد ، یک پمپ خانگی معمولی فشار 57 PSI خواهد داشت. این فشار آب برای یک خانوار کاملاً مناسب است.

پیشنهاد: راهنمایی خرید بهترین آبگرمکن ایستاده و دیواری [ لیست قیمت روز ]

انواع پمپ آب خانگی و کشاورزی

پمپ آب خانگی و کشاورزی

اکنون ، در بازار مدل های های زیادی از انواع پمپ ها خانگی ، مکش ، کف کش ، سانتریفیوژ زمینی ، خودمکش ، لجن کش ، کولر ، کنترلر ، مکش گازوئیل ، ایرلس عرضه می شوند ، ممکن است سخت باشد که کدامین مدل نیاز شما را برطرف می سازد. بنابراین در اینجا یک راهنمای خرید برای شما می کند که یک انتخاب صحیح داشته باشید.

چه نوع پمپ هایی در بازار موجود است؟

بستگی به نیاز شما دارد ، دو نوع عمده پمپ در بازار وجود دارد ، یعنی – پمپ های خانگی و کشاورزی یا صنعتی. آنها به گونه ای مهندسی شده اند که یک کاربرد خود را دارند. در بخش گسترده ای از این دو نوع پمپ ، انواع مختلفی وجود دارد که دارای ویژگی های برجسته خود هستند. ادامه مطلب را بخوانید تا درک بهتری از آنها داشته باشید.

پمپ های خانگی

پمپ آب خانگی

مشاهده لیست روز پمپ خانگی

همانطور که از نام آن پیداست ، پمپ های خانگی آنهایی هستند که در خانه ها برای مصرف آب روزانه استفاده می شوند. این پمپ ها در مقایسه با پمپ هایی که برای مصارف کشاورزی استفاده می شوند ، دبی کمتری دارند و توان کمتری دارند ، زیرا باید در مناطق کوچک پمپ شوند. پمپ های مختلف خانگی عبارتند از:

1. پمپ های احیا کننده

یک پمپ احیا کننده دارای پره هایی است که در دو طرف لبه نصب شده و در یک مجرا حلقه مانند در محفظه پمپ می چرخد. مایع از نوک پروانه تخلیه نمی شود اما دوباره به پایین پروانه گردش می یابد. این گردش مجدد یا بازآفرینی نحوه اولیه بارگیری مجدد پمپ است.

این پمپ ها برای کار با آب شیرین و پاک ، عاری از ذرات ساینده و مواد شیمیایی تهاجمی مناسب هستند. مناسب برای تأمین آب خانگی ، آب پاش های چمن ، باغ ها و غیره. این پمپ ها به دلیل قابلیت خودپوشاندن خود می توانند هوا را از بین ببرند و از این رو برای مکش آب از خطوط لوله مناسب است.

2. پمپ های سانتریفیوژ

پمپ های سانتریفیوژ با تبدیل انرژی جنبشی چرخشی به انرژی هیدرودینامیکی جریان آب ، در گردش آب هستند. انرژی چرخشی از یک موتور الکتریکی حاصل می شود. نوع دیگر پمپ گریز از مرکز با مکانیزم مشابه ، پمپ گریز از مرکز جت است که از یک جریان آب مکیده برای ایجاد یک جت برای بهبود ظرفیت کشش از منابع زیرزمینی استفاده می کند.

این پمپ ها مناسب برای تأمین آب خانگی ، آب پاش های چمن ، باغ ها ، مزارع کوچک ، آبیاری ، کاربردهای کشاورزی ، تخلیه چاه و مخازن ، پر کردن آب در استخرها و … این پمپ ها در مقایسه با پمپ های احیا کننده تخلیه بیشتری دارند. پمپ باید با شیر پایه ISI با کیفیت خوب نصب شود. عملکرد عالی هیدرولیکی و کارایی بالاتر در مقایسه با پمپ های احیا کننده با هزینه نگهداری کمتر.

3. پمپ های زیر آب

پمپ شناور ابزاری با موتور مهر و موم شده است که کاملاً در بدن آب ، به ویژه چاه های باز و چاه های سوراخ غوطه ور است. آنها یک انتخاب کارآمد و عاقلانه تر هستند زیرا نیازی به هیچگونه آغاز کاری ندارند زیرا از قبل در آب فرو رفته اند. آنها بیشتر به دو نوع تقسیم می شوند:

پمپ های زیر آب چاه باز (برای کاربردهای چاه باز)
پمپ های شناور لوله ای خوب برای کاربردهای چاه سوراخ)
این پمپ ها برای کار با آب شیرین و پاک و پاک ، عاری از ذرات ساینده و مواد شیمیایی تهاجمی مناسب هستند. پمپ های زیر آب چاه لوله برای چاه های سوراخ 3 “، 3.5” و 4 “مناسب هستند.

4. پمپ های کمپرسور چاه سوراخ

پمپ های کمپرسور چاه سوراخ مخصوصاً برای برداشت آب از چاه های عمیق سوراخ با قطرهای خاص طراحی شده اند. از فشار هوا در این دستگاه برای بلند کردن آب از منافذ عمیق استفاده می شود.

این پمپ ها برای چاه های سوراخ دار نسبتاً کم بازده ، دارای عمق حداکثر 600 فوت مناسب ترند. پمپ های کمپرسور را می توان در چاه های سوراخ دار حاوی آب گل آلود استفاده کرد ، جایی که پمپ های چاه لوله مناسب نیستند. دو نوع پمپ کمپرسور وجود دارد ، نوع Monobloc و تسمه محور. تخلیه پمپ های کمپرسور به عملکرد چاه سوراخ بستگی دارد.

5. پمپ های تقویت کننده فشار

پمپ تقویت کننده فشار وسیله ای با کیفیت است که اگر می خواهید منبع آب صاف و تحت فشار در خانه خود داشته باشید ، باید به سراغ آن بروید. آنها به خصوص مهندسی شده اند تا متناسب با نیاز شما آب تحت فشار مورد نیاز شما را تأمین کنند.

سیستم پمپاژ خودکار با یک مخزن فشار برای فشار آب ثابت در تمام دهانه های متصل به سیستم لوله کشی ارائه می شود و این یک گزینه ایده آل برای استفاده در ساختمانهای مسکونی است. با پایین آمدن فشار آب به یک سطح تنظیم شده ، پمپ به طور خودکار شروع به پمپاژ آب می کند و با کم شدن مصرف ، پمپ با افزایش فشار خروجی تا فشار توقف از قبل تنظیم شده ، به طور خودکار متوقف می شود.

6. پمپ های چاه کم عمق

پمپ های چاه کم عمق ، انتخاب بسیار جدیدی برای چاه های کم عمق است. دلیل آن این است که آنها قدرت مکش زیادی دارند و گزینه خوبی برای مناطق روستایی هستند.

پمپ های چاه کم عمق دارای سر مکش تا 8 متر و از این رو می توان به عنوان جایگزین انتخاب شود که هد مکش بیشتر از 6 متر باشد ، این ظرفیت برای پمپ های پرایم طبیعی است.

پمپ های کشاورزی

پمپ های آب کشاورزی

مشاهده لیست روز پمپ کشاورزی

پمپ های کشاورزی مناسب برای آبیاری زمین ها است زیرا پمپ های آب برای تولید خوب محصولات ضروری هستند. همچنین انتخاب پمپ مناسب برای یک نفر و کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه بسیار مهم است ، در اینجا انواع مختلف پمپ های کشاورزی معرفی شده است:

1. پمپ های مونو بلاک سانتریفیوژ

مانند پمپ های سانتریفیوژ معمولی ، پمپ های مونوبلاک نیز با تبدیل انرژی جنبشی چرخشی به انرژی هیدرودینامیکی جریان آب ، آب را به گردش در می آورند. با این حال ، از آنجا که آنها باید مساحت بیشتری را پوشش دهند ، این پمپ ها کارایی بیشتری دارند و دبی بالاتری دارند (تقریباً 25LPS).

2. پمپ های زیر آب (شناور)

پمپ های زیر آب مسئله را از دور خارج می کنند و در بخش کشاورزی گزینه بهتری هستند. پمپ های شناور کشاورزی نیز به همین روش کار می کنند اما دامنه وسیع تری در این گروه وجود دارد.

در حالی که چاه های Open Well معمولی وجود دارد ، ما همچنین گزینه هایی برای چاه های مته سوراخ 4 “، 6” و 8 “را ارائه می دهیم. این پمپ ها با قدرت بالاتر 60HP ، با حداکثر عمق قابل استفاده 1640 فوت و سرعت جریان تا 38LPS

در پمپ آب به دنبال چه چیزی باید باشید؟

مکش عمودی
این شامل مسافتی است که باید آب از آن خارج شود تا به پمپ برسد. اگر پمپ شما در بالای چاه نصب شده باشد ، فاصله از سطح آب تا موقعیت پمپ مکش عمودی است. این پارامتر قبل از خرید باید در برابر مکش پمپ بررسی شود.

سر تحویل عمودی
فاصله عمودی پمپ و مخزن تحویل را هد تحویل عمودی می نامند. برای اطمینان از مناسب بودن پمپ انتخاب شده با کاربرد شما ، باید با ارتفاع تحویل پمپ مطابقت داشته باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله به این نتیجه می رسیم ، که باید در هنگام خرید انواع پمپ آب نکات مهم قبل خرید را به یاد داشته باشیم. و از خرید خود مطمئن شویم ، که نیاز خود را برطرف می سازد ، چون پمپ های آب با انواع مدل های مختلف در بازار موجود هستنند. که با بررسی هر یک مانند نوع خانگی ، کشاورزی و صنعتی مدل متناسب با نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید. تا بیشترین بهره از انتخاب خود داشته باشید و از خرید خود راضی باشید.

مشاهده لیست قیمت روز پمپ

پیشنهاد خرید پمپ آب پرفروش محبوب موجود بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
پمپ آب دیزل‌ساز مدل Dm100

پمپ آب دیزل‌ساز مدل Dm100

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب اتوماتیک شیائومی یوپین مدل HD-ZDCSJ01

پمپ آب اتوماتیک شیائومی یوپین مدل HD-ZDCSJ01

 • جنس بدنه پمپ: پلاستیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ پکیج شوفاژ دیواری ویلو مدل KSL12/5-3C

پمپ پکیج شوفاژ دیواری ویلو مدل KSL12/5-3C

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش لئو مدل QDX 15-14/1.1 A

پمپ کفکش لئو مدل QDX 15-14/1.1 A

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: استیل
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ ابارا مدل CDA-200-M-LOCAL

موتور پمپ ابارا مدل CDA-200-M-LOCAL

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کلید اتوماتیک پمپ آب استریم مدل PC-19A

کلید اتوماتیک پمپ آب استریم مدل PC-19A

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دیجیتال
 • ابعاد
  22*15*15 سانتی‌متر
 • توان
  1000 وات
 • جریان
  10
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  30
 • کاربرد
  افزایش فشار آب
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • ویژگی‌های پمپ سیالات
  تک‌فاز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب کوئلبو مدل SWITCHMATIC

پمپ آب کوئلبو مدل SWITCHMATIC

 • جنس بدنه پمپ: پلاستیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کلید اتوماتیک پمپ آب المنت مدل ELT 2-11

کلید اتوماتیک پمپ آب المنت مدل ELT 2-11

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  فشار کاری 2 تا 11 بار
 • مناسب پمپ های 0.5، 1، 1.5 اسب بخار
 • ابعاد
  9*9*8 سانتی‌متر
 • حداکثر فشار آب
  11
 • کاربرد
  انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ گازوئیل کش مدل DCTP40-12V

پمپ گازوئیل کش مدل DCTP40-12V

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولتاژ کارکرد 12 ولت
 • ابعاد
  25x20x20 سانتی‌متر
 • قطر لوله خروجی
  1 اینچ
 • کاربرد
  انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  گازوئیل
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب مدل R385

پمپ آب مدل R385

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1 عدد برگه راهنمای راه اندازی
 • 1 عدد فیش مادگی آداپتور (مونتاژ شده)
 • 1 عدد آداپتور تامین برق ماژول تایمر
 • 1 عدد ماژول تایمر قابل برنامه ریزی
 • سایر توضیحات
  تنظیم میزان روشن بودن پمپ
 • تنظیم میزان خاموش بودن پمپ
 • تنظیم میزان تکرار خاموش و روشن بودن پمپ
 • ابعاد
  14x10x5 سانتی‌متر
 • کاربرد
  انتقال مایعات , آبیاری
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • ولتاژ دستگاه
  12
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب گراندفوس مدل JPC4

پمپ آب گراندفوس مدل JPC4

 • جنس بدنه پمپ: پلی پروپیلن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش دراپ مدل SBL-24

پمپ کفکش دراپ مدل SBL-24

 • جنس بدنه پمپ: پلی پروپیلن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کف کش جیادیان مدل QDX 3-20-0.55

پمپ کف کش جیادیان مدل QDX 3-20-0.55

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  38x12x12 سانتی‌متر
 • حداکثر آب‌دهی
  3
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  25
 • حداکثر دمای آب
  80
 • حداکثر سرعت گردش
  3000
 • حداکثر عمق غوطه ور شدن
  25
 • حداکثر فشار آب
  20
 • کاربرد
  آبیاری , استخر , افزایش فشار آب , انتقال مایعات , چال آسانسور , کنترل فشار
 • کلاس عایق‌بندی
  B
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • ویژگی‌های پمپ سیالات
  پایه چدنی , تک‌فاز , شفت استیلی
 • ولتاژ دستگاه
  220
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کف کش جیالیلی مدل QDX 1.5-16-0.37

پمپ کف کش جیالیلی مدل QDX 1.5-16-0.37

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  36x12x12 سانتی‌متر
 • حداکثر آب‌دهی
  1.5
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  16
 • حداکثر دمای آب
  80
 • حداکثر سرعت گردش
  3000
 • حداکثر عمق غوطه ور شدن
  20
 • حداکثر فشار آب
  16
 • کاربرد
  آبیاری , استخر , افزایش فشار آب , انتقال مایعات , چال آسانسور , کارواش
 • کلاس عایق‌بندی
  B
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • ولتاژ دستگاه
  220
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کف کش نفیس فلو مدل TS 35

پمپ کف کش نفیس فلو مدل TS 35

 • جنس بدنه پمپ: پلی پروپیلن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ وکیوم ولیو مدل VE 125N

پمپ وکیوم ولیو مدل VE 125N

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  330 میلی لیتر روغن مخصوص پمپ
 • دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  پمپ وکیوم تک استیج ولیو مدل VE 125N
 • 150 میکرون
 • ابعاد
  30x11x22 سانتی‌متر
 • توان
  186 وات
 • حداکثر آب‌دهی
  4.74
 • کاربرد
  آب‌های آلوده , انتقال مایعات , افزایش فشار آب , تزریق مواد شیمیایی
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز , آب آلوده , مواد شیمیایی , گازوئیل , مایعات با غلظت بالا
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ تقویت فشار آب پدرولو مدل PKm 60

پمپ تقویت فشار آب پدرولو مدل PKm 60

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب آبارا مدل PRA-0.50M-LOCAL کد PR-0

پمپ آب آبارا مدل PRA-0.50M-LOCAL کد PR-0

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ ابارا مدل CMA-1.00M-LOCAL

موتور پمپ ابارا مدل CMA-1.00M-LOCAL

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب برقی کیو وای اچ مدل F90

پمپ آب برقی کیو وای اچ مدل F90

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  پمپ آب
 • شیر استیل اب
 • لوله سیلیکونی پمپ اب
 • کابل یو اس بی
 • کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی
 • ابعاد
  13*7.5*7.5 سانتی‌متر
 • توان
  5 وات
 • کاربرد
  انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • ولتاژ دستگاه
  4
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کلید اتوماتیک پمپ آب لیو پارس مدل PC-58

کلید اتوماتیک پمپ آب لیو پارس مدل PC-58

 • جنس بدنه پمپ: پلی پروپیلن
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
منبع تحت فشار مدل Lido28

منبع تحت فشار مدل Lido28

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  45x45x40 سانتی‌متر
 • حداکثر دمای آب
  90
 • حداکثر فشار آب
  6
 • قطر لوله ورودی
  1 اینچ
 • کاربرد
  افزایش فشار آب
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کلید اتوماتیک پمپ آب المنت مدل ELT 1-6

کلید اتوماتیک پمپ آب المنت مدل ELT 1-6

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  فشار کاری 1 تا 6 بار
 • مناسب پمپ های 0.5، 1، 1.5 اسب بخار
 • ابعاد
  9*8*9 سانتی‌متر
 • حداکثر فشار آب
  6
 • کاربرد
  انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش واکر مدل wksb-12

پمپ کفکش واکر مدل wksb-12

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  پمپ کفکش جهت جابجایی مایعات از درون بشکه یا باک
 • ولتاژ: 12 ولت
 • مناسب جهت روشن شدن با باتری خودرو
 • اندازه لوله خروجی: 0.5 اینچ
 • دارای دکمه روشن و خاموش
 • دارای صافی ورودی مایعات
 • ابعاد
  6x6x18 سانتی‌متر
 • حداکثر سرعت گردش
  3000
 • قطر لوله خروجی
  0.5 اینچ
 • کاربرد
  انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • نوع موتور دستگاه
  DC
 • ولتاژ دستگاه
  12
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ آب بنزینی فیوره مدل WP30X

موتور پمپ آب بنزینی فیوره مدل WP30X

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  50x37.5x40 سانتی‌متر
 • توان
  4847 وات
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  30
 • حداکثر سرعت گردش
  3600
 • قطر لوله خروجی
  3 اینچ
 • قطر لوله ورودی
  3 اینچ
 • کاربرد
  انتقال مایعات , افزایش فشار آب
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش هیوندای مدل HP1130

پمپ کفکش هیوندای مدل HP1130

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس بدنه: استیل
 • جنس پروانه: چدن
 • جنس شفت: استیل
 • جنس سیم پیچ: 100% مس
 • توان: 1100 وات
 • ولتاژ: 220 ولت (50 هرتز)
 • حداکثر ارتفاع: 30 متر
 • حداکثر دبی: 6 متر مکعب در ساعت
 • سایز خروجی:2 اینچ (50 میلی متر)
 • ابعاد:15×25×50 سانتی متر
 • ابعاد
  25x15x50 سانتی‌متر
 • کاربرد
  استخر , آبیاری
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب ایمر مدل W15G-10B

پمپ آب ایمر مدل W15G-10B

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: استیل
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب مدل 5V

پمپ آب مدل 5V

 • جنس بدنه پمپ: پلاستیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب ابارا مدل 1اسب جتی AGA 1.00 M-L

پمپ آب ابارا مدل 1اسب جتی AGA 1.00 M-L

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کف کش ولکانو مدل QDX1.5-12-0.25F

پمپ کف کش ولکانو مدل QDX1.5-12-0.25F

 • جنس بدنه پمپ: چدن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب برونل مدل QB60

پمپ آب برونل مدل QB60

 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش هسل مدل QDX1.5-38-1.1F

پمپ کفکش هسل مدل QDX1.5-38-1.1F

 • جنس بدنه پمپ: آلومینیوم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش ناکایو مدل QDX1.5-12-0.25F کد V-12

پمپ کفکش ناکایو مدل QDX1.5-12-0.25F کد V-12

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولتاژ: 220 ولت
 • فرکانس: 50 هرتز
 • جریان 2.5 آمپر
 • نرخ آبدهی: 5 متر مکعب در ساعت
 • حداکثر ارتفاع: 12 متر
 • دور موتور: 2860 دور بر دقیقه
 • سایز خروجی: 1 اینچ
 • قدرت: 0.25 کیلو وات / 0.33 اسب بخار
 • ابعاد
  38x19x38 سانتی‌متر
 • کاربرد
  استخر , انتقال مایعات , آبیاری
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ وکیوم مدل VE115

پمپ وکیوم مدل VE115

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  روغن مخصوص پمپ وکیوم
 • دفترچه ی راهنمای محصول
 • سایر توضیحات
  پمپ وکیوم روغنی تک مرحله ای هامر مدل RS0/5 VE115
 • 1.8CFM
 • ابعاد
  25x11x20 سانتی‌متر
 • توان
  125 وات
 • حداکثر آب‌دهی
  2.5
 • کاربرد
  آب‌های آلوده , انتقال مایعات , افزایش فشار آب , تزریق مواد شیمیایی
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز , آب آلوده , آب و لجن , مواد شیمیایی , گازوئیل , مایعات با غلظت بالا
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کلید اتوماتیک پمپ آب اسکوار دی مدل FSG-2

کلید اتوماتیک پمپ آب اسکوار دی مدل FSG-2

 • جنس بدنه پمپ: استیل
 • جنس پروانه: استیل
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب دلتا مدل JET 100

پمپ آب دلتا مدل JET 100

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: استیل
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب بنزینی کد WP-30

پمپ آب بنزینی کد WP-30

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ظرفیت مخزن سوخت 3.6 لیتر
 • حجم موتور 200 سی سی
 • ابعاد
  42x38x51 سانتی‌متر
 • توان
  4800 وات
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  27
 • قطر لوله خروجی
  3 اینچ
 • قطر لوله ورودی
  3 اینچ
 • کاربرد
  انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • نوع موتور دستگاه
  بنزینی، 6.5 اسب، جهار زمانه، هوا خنک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب مدل 1 اسب جتی IAM100-P           غیر اصل

پمپ آب مدل 1 اسب جتی IAM100-P غیر اصل

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کلید کنترل اتوماتیک پمپ ایکار مدل Ic-8.2

کلید کنترل اتوماتیک پمپ ایکار مدل Ic-8.2

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  14x14x18 سانتی‌متر
 • کاربرد
  کنترل فشار
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب لئو مدل AC 400 BF4

پمپ آب لئو مدل AC 400 BF4

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: استیل
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ آب بنزینی فیوره مدل WP20X

موتور پمپ آب بنزینی فیوره مدل WP20X

 • جنس بدنه پمپ: آلومینیوم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور بنزینی هوندا مدل GX200

موتور بنزینی هوندا مدل GX200

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  28x24x24 سانتی‌متر
 • توان
  6500 وات
 • حداکثر سرعت گردش
  1700
 • درجه حفاظت
  IP44
 • کاربرد
  استخر , انتقال مایعات , آبیاری
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • نوع موتور دستگاه
  بنزینی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ آب بنزینی یونیک مدل wp-20x

موتور پمپ آب بنزینی یونیک مدل wp-20x

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  48x38x38 سانتی‌متر
 • حداکثر آب‌دهی
  600 متر مکعب در ساعت
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  28
 • حداکثر دمای آب
  40
 • حداکثر سرعت گردش
  1
 • حداکثر عمق غوطه ور شدن
  1
 • حداکثر فشار آب
  1 بار
 • قطر لوله خروجی
  2 اینچ
 • کاربرد
  افزایش فشار آب
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کفکش استریم مدل SQD 1.5-12-0.25

پمپ کفکش استریم مدل SQD 1.5-12-0.25

 • جنس بدنه پمپ: آلومینیوم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ وکیوم ولیو مدل VEN

پمپ وکیوم ولیو مدل VEN

مشخصات کالا

مشخصات

 • کاربرد
  کولر , تزریق مواد شیمیایی
 • نوع سیال یا مواد
  مواد شیمیایی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ روبین مدل EY15

موتور پمپ روبین مدل EY15

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  موتور پمپ روبین اصل ژاپن 2 اینچ بنزینی
 • ابعاد
  50x50x50 سانتی‌متر
 • قطر لوله ورودی
  2 اینچ
 • کاربرد
  استخر , آبیاری , افزایش فشار آب
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ کف کش دراپ مدل ZQB-24

پمپ کف کش دراپ مدل ZQB-24

 • جنس بدنه پمپ: استیل
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
موتور پمپ بنزینی هوندا مدل GX160

موتور پمپ بنزینی هوندا مدل GX160

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قدرت موتور: 5.5 اس بخار
 • نوع موتور: چهار زمانه
 • نوع سوخت بنزینی
 • سیستم استارت: هندلی
 • برند : هوندا
 • کشور سازنده : چین
 • از جمله موارد کاربردی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • موتور تک به همراه پمپ
 • موتور تک به همراه کارواش
 • موتور تک به همراه سمپاش
 • موتور تک به همراه علف تراش
 • موتور تک به همراه ویبراتور
 • موتور تک به همراه کولتیواتور
 • موتور تک به همراه کمپکتور
 • موتور تک به همراه بتونیر
 • ابعاد
  24x24x27 سانتی‌متر
 • کاربرد
  استخر , آبیاری , افزایش فشار آب
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب لئو مدل 2AC150H

پمپ آب لئو مدل 2AC150H

 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • جنس پروانه: برنج
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پمپ آب مدل 3V

پمپ آب مدل 3V

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ولتاژ : 3 ولت
 • میزان جریان خروجی آب : 100 لیتر در ساعت
 • ابعاد
  5x3x2 سانتی‌متر
 • حداکثر آب‌دهی
  100L/H
 • حداکثر ارتفاع پمپاژ
  25cm
 • حداکثر دمای آب
  40
 • حداکثر سرعت گردش
  100
 • حداکثر عمق غوطه ور شدن
  20
 • حداکثر فشار آب
  100L/H
 • کاربرد
  آبیاری , انتقال مایعات
 • نوع سیال یا مواد
  آب تمیز
 • ولتاژ دستگاه
  3V
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

1 × 5 =