پمپ آب خانگی و کشاورزی
پمپ آب خانگی و کشاورزی
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

پمپ آب ، برای بالا بردن فشار آب محل زندگی یا مکان های عمومی کاربرد دارد ، که با انواع مدل خانگی و کشاورزی با برندهای ایرانی و خارجی و انواع سایزهای کوچک و بزرگ با قیمت ارزان تا گران در بازار عرضه می شوند. و در این میان در فروشگاه های بیرونی در تهران و سایر شهرها می توانید خریداری کنید ، و یا به صورت ساده ترین روش خرید اینترنتی ، با بررسی نظرات خریداران درباره محصول و خرید به صورت اینترنتی سفارش دهید. تا در درب منزل خود کالا را تحویل بگیرید. اگر می خواهید بهترین انتخابی را داشته باشید. نکات مهم هنگام خرید را در سایت کافه راهنما بخوانید و بررسی های لازم را بدانید. و بهترین انتخاب را تجربه کنید.

نکات مهم هنگام خرید پمپ آب

اگر در هنگام خرید یک پمپ آب هستید ، باید براساس مصرف خود نکاتی را در نظر بگیرد که به دنبال بهترین مارک باشید و بدانید که کدامین مدل نیاز شما را برطرف می سازد. در زیر چندین نکته مهم وجود دارد که باید هنگام خرید دینام آب آنها را در نظر بگیرید. تا بتوانید انتخاب صحیح و درستی داشته باشید.

مشخصات را بررسی کنید

پس از تصمیم گیری در مورد نوع پمپ مورد نظر که در ادامه مقاله توضیح داده شده برای خرید، باید مشخصات آن را بررسی کنید. این بخش به همان اندازه مهم است که پمپ آب خانگی شما باید بتواند مقدار کافی آب را با فشار مورد نیاز شما دریافت کند. در اینجا برخی از محصولات همراه با مشخصات برای خرید شما در انتهای مقاله پیشنهاد داده شده اند.

ضمانتنامه

هنگام خرید پمپ آب خانگی باید گارانتی موجود را نیز بررسی کنید. از آنجایی که آنها یک موتور دارند و ساختار آنها می تواند پیچیده باشد، اگر مشکلی در پمپ آب شما پیش آمد، باید بتوانید با یک متخصص و نمایندگی تماس بگیرید که می تواند به شما کمک کند. بعضی از پمپ های خانگی دارای 12 ماه گارانتی یا حتی بیشتر می باشند.که بستگی به خودتان دارد کدامین مدل را انتخاب کنید.

میزان جریان آب 

میزان جریان آب پمپ در لیتر در دقیقه اندازه گیری می شود. هنگام خرید پمپ ، یکی از مهمترین عواملی که باید بخاطر بسپارید این است که مخزن آب در چه ساعتی پر می شود. در حالت ایده آل ، مدل خانگی 100-200 لیتر در دقیقه بیش از توان مورد نیاز پمپ است. بنابراین اگر یک مخزن آب 1000 لیتری در خانه خود دارید ، این پمپ بسته به نوع دستگاهی دارد که انتخاب می کنید ، می تواند در حدود 5-10 دقیقه آن را پر کند.

اندازه ورودی

این فاکتور با زمان پر شدن مخزن شما نیز ارتباط مستقیم دارد. پمپ معمولی دارای اندازه ورودی است که از 1 “- 5” متغیر است. تمام پمپ های سانتریفیوژ بر اساس یک اصل کار می کنند. آب را از طریق دریچه ورودی می مکد و آن را از دریچه تخلیه آزاد می کند. هرچه اندازه ورودی بیشتر باشد ، پمپ سریعتر آب را از طریق آن منتقل می کند.

سر و فشار

این شاید مهمترین جنبه ای باشد که باید هنگام خرید پمپ مورد توجه قرار گیرد. حداکثر هد پمپ به ترکیبی از حداکثر ارتفاع مکش و حداکثر ارتفاع پمپ اشاره دارد. به عنوان مثال اگر حداکثر هد پمپ 40 متر باشد ، در 40 متری سطح زمین ، دبی آب صفر خواهد بود. بنابراین اساساً ، هنگام خرید پمپ ، لازم است پمپی خریداری کنید که حداکثر سر آن بیشتر از ارتفاع مورد نظر فاصله بین زمین و مخزن آب باشد. فشار عامل دیگری است که باید در نظر گرفته شود. با یک تخمین تقریبی ، I متر از سر تا 1.42 PSI (درجه فشار پمپ ها) پایین می آید. بنابراین اگر حداکثر هد 40 متر باشد ، یک پمپ خانگی معمولی فشار 57 PSI خواهد داشت. این فشار آب برای یک خانوار کاملاً مناسب است.

 

پیشنهاد: راهنمایی خرید بهترین آبگرمکن ایستاده و دیواری [ لیست قیمت روز ]

انواع پمپ آب خانگی و کشاورزی

پمپ آب خانگی و کشاورزی

اکنون ، در بازار مدل های های زیادی از انواع پمپ ها خانگی ، مکش ، کف کش ، سانتریفیوژ زمینی ، خودمکش ، لجن کش ، کولر ، کنترلر ، مکش گازوئیل ، ایرلس عرضه می شوند ، ممکن است سخت باشد که کدامین مدل نیاز شما را برطرف می سازد. بنابراین در اینجا یک راهنمای خرید برای شما می کند که یک انتخاب صحیح داشته باشید.

چه نوع پمپ هایی در بازار موجود است؟

بستگی به نیاز شما دارد ، دو نوع عمده پمپ در بازار وجود دارد ، یعنی – پمپ های خانگی و کشاورزی یا صنعتی. آنها به گونه ای مهندسی شده اند که یک کاربرد خود را دارند. در بخش گسترده ای از این دو نوع پمپ ، انواع مختلفی وجود دارد که دارای ویژگی های برجسته خود هستند. ادامه مطلب را بخوانید تا درک بهتری از آنها داشته باشید.

پمپ های خانگی

پمپ آب خانگی

مشاهده لیست روز پمپ خانگی

همانطور که از نام آن پیداست ، پمپ های خانگی آنهایی هستند که در خانه ها برای مصرف آب روزانه استفاده می شوند. این پمپ ها در مقایسه با پمپ هایی که برای مصارف کشاورزی استفاده می شوند ، دبی کمتری دارند و توان کمتری دارند ، زیرا باید در مناطق کوچک پمپ شوند. پمپ های مختلف خانگی عبارتند از:

1. پمپ های احیا کننده

یک پمپ احیا کننده دارای پره هایی است که در دو طرف لبه نصب شده و در یک مجرا حلقه مانند در محفظه پمپ می چرخد. مایع از نوک پروانه تخلیه نمی شود اما دوباره به پایین پروانه گردش می یابد. این گردش مجدد یا بازآفرینی نحوه اولیه بارگیری مجدد پمپ است.

این پمپ ها برای کار با آب شیرین و پاک ، عاری از ذرات ساینده و مواد شیمیایی تهاجمی مناسب هستند. مناسب برای تأمین آب خانگی ، آب پاش های چمن ، باغ ها و غیره. این پمپ ها به دلیل قابلیت خودپوشاندن خود می توانند هوا را از بین ببرند و از این رو برای مکش آب از خطوط لوله مناسب است.

2. پمپ های سانتریفیوژ

پمپ های سانتریفیوژ با تبدیل انرژی جنبشی چرخشی به انرژی هیدرودینامیکی جریان آب ، در گردش آب هستند. انرژی چرخشی از یک موتور الکتریکی حاصل می شود. نوع دیگر پمپ گریز از مرکز با مکانیزم مشابه ، پمپ گریز از مرکز جت است که از یک جریان آب مکیده برای ایجاد یک جت برای بهبود ظرفیت کشش از منابع زیرزمینی استفاده می کند.

این پمپ ها مناسب برای تأمین آب خانگی ، آب پاش های چمن ، باغ ها ، مزارع کوچک ، آبیاری ، کاربردهای کشاورزی ، تخلیه چاه و مخازن ، پر کردن آب در استخرها و … این پمپ ها در مقایسه با پمپ های احیا کننده تخلیه بیشتری دارند. پمپ باید با شیر پایه ISI با کیفیت خوب نصب شود. عملکرد عالی هیدرولیکی و کارایی بالاتر در مقایسه با پمپ های احیا کننده با هزینه نگهداری کمتر.

3. پمپ های زیر آب

پمپ شناور ابزاری با موتور مهر و موم شده است که کاملاً در بدن آب ، به ویژه چاه های باز و چاه های سوراخ غوطه ور است. آنها یک انتخاب کارآمد و عاقلانه تر هستند زیرا نیازی به هیچگونه آغاز کاری ندارند زیرا از قبل در آب فرو رفته اند. آنها بیشتر به دو نوع تقسیم می شوند:

پمپ های زیر آب چاه باز (برای کاربردهای چاه باز)
پمپ های شناور لوله ای خوب برای کاربردهای چاه سوراخ)
این پمپ ها برای کار با آب شیرین و پاک و پاک ، عاری از ذرات ساینده و مواد شیمیایی تهاجمی مناسب هستند. پمپ های زیر آب چاه لوله برای چاه های سوراخ 3 “، 3.5” و 4 “مناسب هستند.

4. پمپ های کمپرسور چاه سوراخ

پمپ های کمپرسور چاه سوراخ مخصوصاً برای برداشت آب از چاه های عمیق سوراخ با قطرهای خاص طراحی شده اند. از فشار هوا در این دستگاه برای بلند کردن آب از منافذ عمیق استفاده می شود.

این پمپ ها برای چاه های سوراخ دار نسبتاً کم بازده ، دارای عمق حداکثر 600 فوت مناسب ترند. پمپ های کمپرسور را می توان در چاه های سوراخ دار حاوی آب گل آلود استفاده کرد ، جایی که پمپ های چاه لوله مناسب نیستند. دو نوع پمپ کمپرسور وجود دارد ، نوع Monobloc و تسمه محور. تخلیه پمپ های کمپرسور به عملکرد چاه سوراخ بستگی دارد.

5. پمپ های تقویت کننده فشار

پمپ تقویت کننده فشار وسیله ای با کیفیت است که اگر می خواهید منبع آب صاف و تحت فشار در خانه خود داشته باشید ، باید به سراغ آن بروید. آنها به خصوص مهندسی شده اند تا متناسب با نیاز شما آب تحت فشار مورد نیاز شما را تأمین کنند.

سیستم پمپاژ خودکار با یک مخزن فشار برای فشار آب ثابت در تمام دهانه های متصل به سیستم لوله کشی ارائه می شود و این یک گزینه ایده آل برای استفاده در ساختمانهای مسکونی است. با پایین آمدن فشار آب به یک سطح تنظیم شده ، پمپ به طور خودکار شروع به پمپاژ آب می کند و با کم شدن مصرف ، پمپ با افزایش فشار خروجی تا فشار توقف از قبل تنظیم شده ، به طور خودکار متوقف می شود.

6. پمپ های چاه کم عمق

پمپ های چاه کم عمق ، انتخاب بسیار جدیدی برای چاه های کم عمق است. دلیل آن این است که آنها قدرت مکش زیادی دارند و گزینه خوبی برای مناطق روستایی هستند.

پمپ های چاه کم عمق دارای سر مکش تا 8 متر و از این رو می توان به عنوان جایگزین انتخاب شود که هد مکش بیشتر از 6 متر باشد ، این ظرفیت برای پمپ های پرایم طبیعی است.

پمپ های کشاورزی

پمپ های آب کشاورزی

مشاهده لیست روز پمپ کشاورزی

پمپ های کشاورزی مناسب برای آبیاری زمین ها است زیرا پمپ های آب برای تولید خوب محصولات ضروری هستند. همچنین انتخاب پمپ مناسب برای یک نفر و کمک به شما در تصمیم گیری آگاهانه بسیار مهم است ، در اینجا انواع مختلف پمپ های کشاورزی معرفی شده است:

1. پمپ های مونو بلاک سانتریفیوژ

مانند پمپ های سانتریفیوژ معمولی ، پمپ های مونوبلاک نیز با تبدیل انرژی جنبشی چرخشی به انرژی هیدرودینامیکی جریان آب ، آب را به گردش در می آورند. با این حال ، از آنجا که آنها باید مساحت بیشتری را پوشش دهند ، این پمپ ها کارایی بیشتری دارند و دبی بالاتری دارند (تقریباً 25LPS).

2. پمپ های زیر آب (شناور)

پمپ های زیر آب مسئله را از دور خارج می کنند و در بخش کشاورزی گزینه بهتری هستند. پمپ های شناور کشاورزی نیز به همین روش کار می کنند اما دامنه وسیع تری در این گروه وجود دارد.

در حالی که چاه های Open Well معمولی وجود دارد ، ما همچنین گزینه هایی برای چاه های مته سوراخ 4 “، 6” و 8 “را ارائه می دهیم. این پمپ ها با قدرت بالاتر 60HP ، با حداکثر عمق قابل استفاده 1640 فوت و سرعت جریان تا 38LPS

در پمپ آب به دنبال چه چیزی باید باشید؟

مکش عمودی
این شامل مسافتی است که باید آب از آن خارج شود تا به پمپ برسد. اگر پمپ شما در بالای چاه نصب شده باشد ، فاصله از سطح آب تا موقعیت پمپ مکش عمودی است. این پارامتر قبل از خرید باید در برابر مکش پمپ بررسی شود.

سر تحویل عمودی
فاصله عمودی پمپ و مخزن تحویل را هد تحویل عمودی می نامند. برای اطمینان از مناسب بودن پمپ انتخاب شده با کاربرد شما ، باید با ارتفاع تحویل پمپ مطابقت داشته باشید.

چرا باید از پمپ آب استفاده کنیم؟

پمپ آب یک وسیله بسیار مهم و کارآمد است که به ما در تأمین نیازهای آبی خود کمک می‌کند. استفاده از پمپ آب به ما امکان می‌دهد تا آب را از منابع طبیعی یا چاه‌های عمیق بالا بکشیم و به سیستم‌های آبیاری، سیستم‌های آب‌شیرین‌کن، سیستم‌های آبرسانی شهری و همچنین در مزارع و باغات استفاده کنیم. علاوه بر این، پمپ آب به ما امکان می‌دهد تا آب را به فواصل بلندی بالا ببریم و در نتیجه، مشکلاتی مانند فشار ضعیف آب در طبقات بالا را حل کنیم. استفاده از پمپ آب به ما امکان می‌دهد تا به طور مداوم از مقدار کافی آب برای مصارف مختلفمان استفاده کنیم و به دلیل اهمیت آب در زندگی روزمره ما، استفاده از پمپ آب برای تأمین نیازهای آبیمان ضروری است.

نتیجه گیری

در این مقاله به این نتیجه می رسیم ، که باید در هنگام خرید انواع پمپ آب نکات مهم قبل خرید را به یاد داشته باشیم. و از خرید خود مطمئن شویم ، که نیاز خود را برطرف می سازد ، چون پمپ های آب با انواع مدل های مختلف در بازار موجود هستنند. که با بررسی هر یک مانند نوع خانگی ، کشاورزی و صنعتی مدل متناسب با نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید. تا بیشترین بهره از انتخاب خود داشته باشید و از خرید خود راضی باشید.

مشاهده لیست قیمت روز پمپ

پیشنهاد خرید پمپ آب پرفروش محبوب موجود بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
ست کنترل استریم مدل pc-13A

ست کنترل استریم مدل pc-13A

 • درجه حفاظت: IP54
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: پوسته پلی‌پروپیلن ، تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: F
 • کاربرد: افزایش فشار آب ، انتقال مایعات ، کنترل فشار
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ کف کش ناکایو مدل 17 QDX1.5-17-0.37F

پمپ کف کش ناکایو مدل 17 QDX1.5-17-0.37F

 • درجه حفاظت: IP68
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: F
 • کاربرد: آبیاری ، استخر ، چال آسانسور
 • جنس پروانه: استیل
 • جنس بدنه پمپ: آلومینیوم
 • ویژگی بیشتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید اتوماتیک پمپ آب دلتا مدل DSK-8.2

کلید اتوماتیک پمپ آب دلتا مدل DSK-8.2

 • درجه حفاظت: IP68
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات ، افزایش فشار آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب برقی مدل S70

پمپ آب برقی مدل S70

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ست کنترل استریم مدل pc-13B

ست کنترل استریم مدل pc-13B

 • درجه حفاظت: IP65
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: پوسته پلی‌پروپیلن ، تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری ، استخر ، افزایش فشار آب ، انتقال مایعات
 • جنس بدنه پمپ: پلاستیک
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب مدل 3V-6V

پمپ آب مدل 3V-6V

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب کولر مدل نصر

پمپ آب کولر مدل نصر

 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: افزایش فشار آب ، کولر
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
 • جنس بدنه پمپ: پلاستیک ، پلی پروپیلن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب مدل r385

پمپ آب مدل r385

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز ، آب آلوده ، مواد شیمیایی
 • کاربرد: استخر ، آب‌های آلوده ، انتقال مایعات ، آبیاری ، تزریق مواد شیمیایی
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
 • جنس بدنه پمپ: آلومینیوم
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پروانه پمپ آب مدل 3465

پروانه پمپ آب مدل 3465

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: افزایش فشار آب
 • جنس پروانه: برنج
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ ابنما سوبو مدل wp4200

پمپ ابنما سوبو مدل wp4200

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: افزایش فشار آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ کف کش جاب مدل IC1.5-17

پمپ کف کش جاب مدل IC1.5-17

 • درجه حفاظت: IP55
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: F
 • کاربرد: انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید کنترل اتوماتیک پمپ استریم مدل Pc_2

کلید کنترل اتوماتیک پمپ استریم مدل Pc_2

 • درجه حفاظت: IP55
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: F
 • کاربرد: افزایش فشار آب ، انتقال مایعات ، کنترل فشار
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید کنترل اتوماتیک پمپ ایکار مدل Ic-8.2

کلید کنترل اتوماتیک پمپ ایکار مدل Ic-8.2

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: کنترل فشار
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید اتوماتیک پمپ آب ایتال تکنیک مدل PM5

کلید اتوماتیک پمپ آب ایتال تکنیک مدل PM5

 • درجه حفاظت: IP44
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز ، آب آلوده ، مواد شیمیایی
 • کلاس عایق‌بندی: A
 • کاربرد: آب‌های آلوده ، انتقال مایعات ، افزایش فشار آب
 • جنس پروانه: برنج
 • جنس بدنه پمپ: پلی پروپیلن
 • ویژگی بیشتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ست کنترل دلتا مدل DSK-8.2

ست کنترل دلتا مدل DSK-8.2

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: افزایش فشار آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید اتوماتیک پمپ آب المنت مدل ELT 1-6

کلید اتوماتیک پمپ آب المنت مدل ELT 1-6

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب دستی هویلی مدل HL-04

پمپ آب دستی هویلی مدل HL-04

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید کنترل اتوماتیک پمپ مدل +FOOKA-PC19

کلید کنترل اتوماتیک پمپ مدل +FOOKA-PC19

 • ویژگی‌های پمپ سیالات: پوسته پلی‌پروپیلن
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: C
 • کاربرد: افزایش فشار آب ، انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب ویگو مدل QB60

پمپ آب ویگو مدل QB60

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری ، افزایش فشار آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب شارژی مدل 2020

پمپ آب شارژی مدل 2020

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب اسکواردی مدل Qb60

پمپ آب اسکواردی مدل Qb60

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری ، استخر ، افزایش فشار آب ، انتقال مایعات ، چال آسانسور ، کارواش
 • جنس پروانه: برنج
 • جنس بدنه پمپ: چدن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید اتوماتیک پمپ آب اسکوار دی مدل FSG-2

کلید اتوماتیک پمپ آب اسکوار دی مدل FSG-2

 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز ، آب آلوده ، آب و لجن ، مواد شیمیایی
 • کاربرد: استخر ، آب‌های آلوده ، انتقال مایعات ، آبیاری ، افزایش فشار آب ، کارواش
 • جنس پروانه: استیل
 • جنس بدنه پمپ: استیل
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ کفکش استریم مدل SQD1.5-25-0.55

پمپ کفکش استریم مدل SQD1.5-25-0.55

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: استخر ، انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ کف کش اسکواردی مدل 14 متری یک اینچ فلوتردار کد IC1.5-14-0.25F

پمپ کف کش اسکواردی مدل 14 متری یک اینچ فلوتردار کد IC1.5-14-0.25F

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات
 • جنس بدنه پمپ: چدن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ گازوئیل کش مدل PV12-250

پمپ گازوئیل کش مدل PV12-250

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز ، مواد شیمیایی
 • کاربرد: استخر ، انتقال مایعات ، تزریق مواد شیمیایی
 • جنس بدنه پمپ: استیل
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ کف کش اسکواردی مدل 17 متری یک اینچ فلوتردار کد IC1.5-17-0.37F

پمپ کف کش اسکواردی مدل 17 متری یک اینچ فلوتردار کد IC1.5-17-0.37F

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: انتقال مایعات
 • جنس بدنه پمپ: چدن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ وکیوم ولیو مدل VEN

پمپ وکیوم ولیو مدل VEN

 • نوع سیال یا مواد: مواد شیمیایی
 • کاربرد: کولر ، تزریق مواد شیمیایی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ کف کش مدل 12V کد Star01

پمپ کف کش مدل 12V کد Star01

 • ویژگی‌های پمپ سیالات: پایه آلومینیومی ، پوسته استیل ، قابلیت غوطه‌ور شدن
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری ، استخر ، چال آسانسور ، کارواش
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
 • جنس بدنه پمپ: استیل
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب دیزل ساز مدل Dam 100

پمپ آب دیزل ساز مدل Dam 100

 • درجه حفاظت: IP44
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: F
 • کاربرد: افزایش فشار آب
 • جنس پروانه: استیل
 • جنس بدنه پمپ: چدن
 • ویژگی بیشتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آبنما سوبو مدل WP-3200

پمپ آبنما سوبو مدل WP-3200

 • درجه حفاظت: IP65
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: پوسته پلی‌پروپیلن ، تک‌فاز ، شفت استیلی ، قابلیت غوطه‌ور شدن
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: استخر
 • جنس پروانه: تکنوپلیمر
 • جنس بدنه پمپ: پلی پروپیلن
 • ویژگی بیشتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کلید کنترل اتوماتیک پمپ اسکواردی مدل 9013SK-2

کلید کنترل اتوماتیک پمپ اسکواردی مدل 9013SK-2

 • درجه حفاظت: IP54
 • ویژگی‌های پمپ سیالات: تک‌فاز
 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کلاس عایق‌بندی: A
 • کاربرد: کنترل فشار
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب استلا مدل QB60

پمپ آب استلا مدل QB60

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری ، افزایش فشار آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب مدل 6V

پمپ آب مدل 6V

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز ، آب آلوده ، مواد شیمیایی
 • کاربرد: انتقال مایعات ، آبیاری
 • جنس بدنه پمپ: پلاستیک
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ست کنترل فلو مدل PC_19

ست کنترل فلو مدل PC_19

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری ، افزایش فشار آب ، انتقال مایعات
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
پمپ آب ونیکو مدل SQ-8.2

پمپ آب ونیکو مدل SQ-8.2

 • نوع سیال یا مواد: آب تمیز
 • کاربرد: آبیاری
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

2 + یک =