ریسه ال ای دی از کجا بخرم[قیمت خرید 29 مدل پرفروش]نکات مهم

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

سوال بیشتر افراد این که ریسه ال ای دی از کجا بخرم ؟ که به صورت های مفتولی ، شلنگی سوزنی باشد. و نوع هفت رنگ یا ستاره ای طراحی شده باشد. که مناسب برای اتاق و جاهای مختلف منزل جهت چراغانی کردن برای انواع جشن و دیگر کار ها استفاده می شود. در اینجا سایت کافه راهنما لیست قیمت روز که با کلیک بر روی تصویر هر یک به سایت فروشنده مراجعه نموده و با بررسی مشخصات کلی می توانید خرید خود را انجام دهید. و در ادامه نکات مهم هنگام خرید برای شما توضیح داده شده است.

راهنمایی خرید ریسه ال ای دی

ریسه ال ای دی یکی از ابزارهای نورپردازی محبوب است که به راحتی می تواند به هر شکل و طرح دلخواهی خم شود. این ریسه ها دارای منبع نوری ال ای دی هستند که در برابر ضربه، گرد و غبار و رطوبت مقاوم هستند. انواع مختلفی از رنگ ها و روشنایی ها در ریسه ال ای دی وجود دارد که به شما امکان می دهد تا بر اساس سلیقه و نیازهای خود رنگ و شدت نور را تنظیم کنید. در هنگام خرید ریسه ال ای دی، حتماً به کیفیت و برند محصول توجه کنید تا از عمر طولانی و کارایی بالای آن لذت ببرید. همچنین، مطمئن شوید که دارای گواهینامه های استاندارد بین المللی مانند CE و RoHS است تا از ایمنی و بهداشت شما مطمئن شوید.

نکات مهم هنگام خرید ریسه ال ای دی (مشخصات)

قبل سوال ، ریسه ال ای دی از کجا بخرم ؟ به این نکات زیر توجه کنید ، تا بتوانید بهترین مدل ریسه را برای کارهای خود انتخاب کنید.

ریسه ال ای دی از کجا بخرم

شکل ظاهری

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید انتخاب نوع شکل ظاهری ریسه است ، که باید بررسی کنید. که برای چه چیزی و منظوری می خواهید. و مناسب چه کاری باشد به طور مثال مناسب برای جشن تولد یا روز های خاص روز کریسمس یا عروسی های ارایه می شوند. یا استفاده در انواع مغازه ها جهت تزیین بهتر برای جلب توجه مشتری کاربرد دارند. و بعضی مدل ها هم در بیرون به صورت ضد آب هستنند که در کوچه و جاهای مختلف نصب می شوند که بستگی خود شما دارد که کدامین مدل را انتخاب و خرید نمایید.

میزان روشنایی

نکته دوم بررسی میزان روشنایی است که بر حسب لومن می باشد که برای داخل منزل و جاهای مختلف که بیشتر روشنایی ها 20 ، 50 ، 100 ، 120 ، 400 ، 1200 و دیگر همگی بر حسب لومن نوشته می شوند که میزان روشنایی را برای خریدار نمایش می دهند. که باید هنگام خرید ریسه باید به این نکته توجه زیادی داشته باشید که بستگی ه خود شما دارد که برای چه چیزی می خواهید.

بررسی ولتاژ

ولتاژ هم یکی نکاتی است که باید بررسی شود. که در ریسه ها اکثرا از 220 ، 4.5 ، 5 ، 12 ، 4.5-5 استفاده می کنند که جهت فهمیدن ولتاژ براساس توضیحات کامل و علمی در زیر توضیح داده شده است.

ولتاژ ، اختلاف پتانسیل الکتریکی ، فشار الکتریکی یا ولتاژ الکتریکی اختلاف پتانسیل الکتریکی بین دو نقطه است که (در یک میدان الکتریکی ساکن) به عنوان کار مورد نیاز در واحد بار برای جابجایی یک بار آزمایش بین دو نقطه تعریف می شود. در سیستم بین المللی واحد ، واحد مشتق شده ولتاژ (اختلاف پتانسیل) ولت نامیده می شود. [1]: 166 در واحدهای SI ، کار به ازای هر واحد به صورت ژول در هر کولن بیان می شود که در آن 1 ولت = 1 ژول (کار) در هر 1 کولن (شارژ) است. تعریف قدیمی SI برای ولتاژ مصرفی برق و جریان ؛ از سال 1990 ، از اثر کوانتومی هال و جوزفسون استفاده شد و اخیراً (2019) ثابت های اساسی فیزیکی برای تعریف تمام واحدهای SI و واحدهای مشتق شده معرفی شده اند. [1]: 177f ، 197f ولتاژ یا اختلاف پتانسیل الکتریکی به طور نمادین با ∆V ، V ساده شده ، [2] یا U [3] نشان داده می شود ، به عنوان مثال در چارچوب قوانین مدار اهم یا Kirchhoff.

اختلاف پتانسیل الکتریکی بین نقاط می تواند ناشی از بار الکتریکی ، جریان الکتریکی از طریق یک میدان مغناطیسی ، میدان های مغناطیسی متغیر با زمان یا برخی از ترکیبات این سه مورد باشد. [4] [5] برای اندازه گیری ولتاژ (یا اختلاف پتانسیل) بین دو نقطه در سیستم می توان از ولت متر استفاده کرد. اغلب از یک پتانسیل مرجع مشترک مانند زمین سیستم به عنوان یکی از نقاط استفاده می شود. یک ولتاژ ممکن است منبع انرژی (نیروی الکتریکی) یا انرژی از دست رفته ، استفاده شده یا ذخیره شده (افت احتمالی) باشد.(منبع)

تعداد LED

در اینجا نکته بعدی که باید در نظر بگیرید تعداد ال ای دی های استفاده شده در ریسه است که باز هم بستگی به خود شما دارد در چه چیزی باید استفاده می کنید آیا برای جاهای بزرگی می خواهید استفاده کنید. یا برای کارهای کوچک نیاز دارید که به تعداد لامپ های LED بستگی دارد. بیشتر لامپ ها ریسه ها 20 ، 25 ، 40 ، 50 ، 60 ، 100 ، 150 ، 240 ، 300 ، 320 عدد می باشند که شاید از اینها کمتر یا بیشتر هم باشند که باید اول در جایی که استفاده خواهید کرد را باید مورد بررسی قرار گیرد بعد به تعداد هم توجه شود.

ابعاد

باید مقدار ابعاد هم بررسی نمایید که چه اندازه ای مورد نیاز شما است تا آن مقدار سانتی ‌متر که بیشتر ریسه ها با ابعاد های مختلف در بازار عرضه می شوند که اکثرا با اندازه های 8x8x8 ،1000،  500 ، 250×0.6×0.6 ، 2500 ، 10000 ، ،500x1x0.5  ، 850 ، 500x1x0.5 ، 500x1x0.3  ، 8*6*10 ، 500×0.6×0.6 ، 1*1*500 ، 5000 480×2.5×3 ، 500×14.5×6 ، 400×3.5×4 ، 200x1x0.5 ، 10*10*5 و دیگر بر حسب سانتی‌ متر ابعاد دارند. و بیشتر از جنس سیم و لوله شلنگی با طرح و رنگ بندی های مختلف به فروش می رسند.

طول عمر لامپ های LED

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که طول عمر لامپ های ریسه ال ای دی برای شما مهم است. باید آن را بدانید که این نوع لامپ ها بر اساس ساعت گذاری شده عمر دارند که بیشتر لام های LED با ساعت های 15000 ، 1000 ، 30000 ، 25000 ، 50000 و برای بعضی دیگر از لامپ ها زمان مشخص شده ای نگذاشته اند و اکثرا با این ساعت های نوشته شده برای مصرف زمان بندی شده اند که بعد این مدت زمان ها دیگر قابل مصرف نمی باشند پس به این موضوع اهمیت بیشتری بدهید.

زاویه نوردهی

زاویه نوردهی لامپ ها که در آن نور توزیع یا ساطع می شود. لامپهایی مانند هالوژن (و بعضی LED ها) از زاویه های مختلفی از 4 درجه تا 60 درجه با برخی از لامپ های هالوژن بزرگتر تا 120 درجه ارائه می شوند. ولی در ریسه ها اکثرا با زاویه 360 یا 180 درجه نوردهی را پخش می کنند. و این هم باید در نظر بگیرید که برای چه کاری می خواهید که متناسب با کار شما باشد.

ضد آب

اگر از ریسه در جاهای مرطوب یا نکات بارانی استفاده می کنید که حتما آن را به یاد داشته باشید که باید محصول انتخابی شما دارای استاندارد ضد آب بودن را داشته باشد تا بعدها دچار مشکل نشوید.

بررسی میزان مصرف و رده انرژی

رده انرژی هم یکی از نکات مهم برای مصرف انررژی برق است که باید در نظر گرفته شود. که بیشتر ریسه ها با رده انرژی A ،  +A ، +A+ هستنند که هر چقدر مثبت بیشتر باشد انرژی کمتری استفاده می شود اگر شما از ریسه بیشتر استفاده خواهید کر پس به دنبال A++ یا بیشتر باشد تا در زمان مصرف بق صرفه جویی شود و از هزینه های اضافی جلوگیری شود.

بررسی نوع اتصال

اتصال اکثر ریسه از طریق دوشاخ است و با پیشرفت علم از طریق سوکت های یو اس بی هم به کامپیوتر یا وسایل هوشمند طراحی شده اند که به راحتی بتوانند اتصال لازم برای روشنایی ایجاد کنند. که این هم در هنگام انتخاب بررسی نمایید که کدامین مدل را می خواهید انتخاب کنید.

قیمت

اگر شما به دنبال یک ریسه با قیمت مناسب هستید و می خواهید کیفیت مناسبی داشته باشد. با بررسی لیست قیمت روز در اول این مقاله به این نتیجه خواهید رسید و برای انتخاب بهترین نوع ریسه حتما نکات مهم را بخوانید تا بتوانید بهترین مدل را با بهترین قیمت در بازار خریداری کنید.

انواع ریسه های ال ای دی را بشناسید

ریسه شلنگی

ریسه شلنگی

مشاهده ارزانترین فروشنده ریسه های شلنکی

این روزها ریسه های شلنکی LED/SMD کارایی های زیادی در نورپردازی داخلی و خارجی جاهای عمومی تجاری یا خانه های مسکونی و دارند. از ریسه های شلنکی که در جهت نورپردازی ، روشنایی و اجرای نورمخفی در راویزهای سقفی و کناف، دور پنجره ها ، دور تابلوها ، دور کتیبه ها ، روشنایی پله ها، حواشی جداول، ساخت المان های نوری شهری و آذین بندی اطراف های خارجی و داخلی  کاربرد دارند. ریسه را در فاصله 1 متر به 1 متر امکان دارد که از هم جدا شوند.

ریسه نئون فلکس

ریسه نئون فلکس

مشاهده ارزانترین فروشنده ریسه های نئون فلکسی

ریسه LED نوع نئون فلکسی، مدل تازه نئون ها می باشند که بر عکس نئون های شیشه ای قدیمی که درون آنها گاز بوده که از ال ای دی نواری تشکیل شده اند. این نوع ریسه در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود و به شکل نواری است. و از لحاظ قیمت یکی از گرانترین ها در بازار است.

 

ریسه نواری

این ریسه که از نامش پیداست که به صورت نواری بوده و برای کارهای ظریف کاری مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد ریسه ال ای دی برای چه منظوری است؟

اگر شما می خواهید یک جشن مناسب و عین حال زیبایی داشته باشید از این چراغ های رسه جهت نصب در انواع جاهای مختلف استفاده نمایید. و یا به جشن کریسمس علاقه دارید بیشتر از این نوع ریسه های معرفی شده استفاده می شود حتی از ریسه در ویترین مغازه یا دور قاب عکس جهت جذابیت بیشتر استفاده می شوند.

پیشنهاد: راهنمایی خرید 5 مدل لامپ کم مصرف پرفروش + لیست قیمت روز

سخن آخر

در این مقاله به این نتیجه می رسیم که باید قبل خرید انواع ریسه باید نکاتی را در نظر بگیریم تا بتوانید یک مدل متناسب با نیاز خود را انتخاب کنیم ، و از آن نتیجه کاملی به دست آوریم. و چه برای جشن و کریسمس این ابزار را بخریم برای کار های ساختمنی در جهت تزین باید حتما این را به یاد داشته باشیم ، اگر برای نمای داخلی یا خارجی که در زمان کار رطوبت ایجاد می شود یا جایی است که دارای رطوبت است باید مدل ضد آب بودن ریسه را هم در نظر بگیریم چون این یکی از نکات مهم در هنگام خرید ریسه است.

مشاهده لیست قیمت پرفروش ترین ریسه ال ای دی

پیشنهاد خرید انواع مدل ریسه ال ای دی پرفروش بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
ریسه ال ای دی کد 100-LED طول 10 متر

ریسه ال ای دی کد 100-LED طول 10 متر

مشخصات

 • نوع لامپ
  ال ای دی
 • ابعاد
  1000x0.5x0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  125 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360 درجه
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 2 شاخه معمولی طول ریسه 10 متر سبک و انعطاف پذیر دارای کنترل رقص نور با توجه به طول 10 متری، ممکن است 98 لامپ ال ای دی به کار رفته باشد.
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی تک سبد مدل deco56 سایز 5 متری

ریسه ال ای دی تک سبد مدل deco56 سایز 5 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x0.3 سانتی‌متر
 • وزن
  181 گرم
 • تعداد LED
  300 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 16 رنگ بسیار زیبا
 • نوار پشت چسبدار
 • قابل استفاده در دکوراسیون و نما های مختلف
 • بدون نیاز به نصاب
 • دارای کنترل از راه دور
 • نور بسیار عالی
 • استفاده بسیار آسان
 • مناسب برای نور پردازی نما
 • تنظیم شدت نور
 • آداپتور 2 آمپری
 • طول سیم آداپتور 260 سانتیمتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل تم تولد 10 متری

ریسه ال ای دی مدل تم تولد 10 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  5 وات
 • بازه توان مصرفی
  5.5 تا 10 وات
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  3000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل RGB J طول ۵ متر

ریسه ال ای دی مدل RGB J طول ۵ متر

مشخصات

 • ابعاد
  18x18x9 سانتی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نوار ال ای دی چند رنگ پنج متری آداپتور 12 ولت کانکتور RGB ریسه پشت چسبدار قابل استفاده در دکوراسیون و نما های مختلف بدون نیاز به نصباب دارای کنترل از راه دور نور بسیار عالی استفاده بسیار آسان مناسب برای نور پردازی های مختلف تنظیم شدت نور کنترل
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی لوخو هوم مدل Mim-Light By طول 9 متر

ریسه ال ای دی لوخو هوم مدل Mim-Light By طول 9 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  850 سانتی‌متر
 • وزن
  125 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • فرکانس
  60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای دوشاخه استاندارد ایران و اروپا
 • دارای برد برنامه ریزی
 • طول عمر
  30000 ساعت
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل 5730 طول 10 متر

ریسه ال ای دی مدل 5730 طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x1.8x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  1400 گرم
 • تعداد LED
  1200 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  70 وات
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نوار ال ای دی تخت ( شلنگی) دو لاین
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی (سقف - زیر کابینت - زیر پله و ... )
 • -ضد آب (جهت نصب در نمای ساختمان )
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
 • -قابلیت برش در هر متر
 • -دارای 120 عدد LED در هر متر ( جمعا 1200 عدد )
 • -دارای خازن تقویتی در هر متر برای طول عمر بالاتر ونوردهی بیشتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل سوزنی طول 10 متری

ریسه ال ای دی مدل سوزنی طول 10 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x2x3 سانتی‌متر
 • وزن
  20 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مفتولی کد 100LED طول 10 متر

ریسه ال ای دی مفتولی کد 100LED طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000 سانتی‌متر
 • وزن
  45 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  50 وات
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - قابلیت استفاده در آب
 • - روشنایی به صورت ثابت
 • - دارای کلید خاموش و روشن
 • - منبع تغذیه: سه عدد باتری قلمی
 • - مناسب برای دکوراسیون و عکاسی و ...
 • - طول ریسه: 10 متر
 • میزان روشنایی
  100 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ستاره 5 متری

ریسه ال ای دی طرح ستاره 5 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  140 گرم
 • تعداد LED
  28 عدد
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی سی سی پی وای مدل RG08 طول 5 متر

ریسه ال ای دی سی سی پی وای مدل RG08 طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x14.5x6 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • تعداد LED
  60 عدد در هر متر عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  50 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - 15رنگ + رنگ سفید
 • - دارای ریموت کنترل
 • - دارای چهار افکت مختلف
 • -روشن و خاموش کردن بوسیله ریموت کنترل
 • -تغییر سرعت افکن های رقص نور
 • -کم و زیاد کردن شدت نور بوسیله ریموت کنترل
 • - قابلیت برش در هر 1 متر
 • - قابلیت استفاده در فضای باز
 • - مصرف برق در هر متر حدود 9 وات
 • - روشنایی 800 لومن در هر متر
 • - انعطاف پذیری بالا در هنگام نصب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مفتولی کد 50LED طول 5 متر

ریسه ال ای دی مفتولی کد 50LED طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • تعداد LED
  50 عدد
 • ولتاژ
  4.5 ولت
 • توان
  3 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • میزان روشنایی
  100 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح برف طول 3.5 متر

ریسه ال ای دی طرح برف طول 3.5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  0.5*350 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای کنترل رقص نور
 • 6 حالت تغییر نوردهی
 • ریموت دار
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه نئون فلکسی مدل NE1 طول 5 متر

ریسه نئون فلکسی مدل NE1 طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500*1.2*0.5 سانتی‌متر
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  8وات وات
 • بازه توان مصرفی
  5.5 تا 10 وات
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نئون فلکسی
 • 12ولت
 • موجود در 8 رنگ
 • حداقل طول برش 2.5 سانتی متر
 • 700 میلی آمپر به ازای هر متر
 • مناسب برای تابلو سازان،چراغ اسپرت اتومبیل،تابلو های تبلیغاتی فضای داخل و ...
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مفتولی کد MU5 طول 5 متر

ریسه ال ای دی مفتولی کد MU5 طول 5 متر

مشخصات کالاString Rice LED 5m Length MU5

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  4.5 ولت
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - قابلیت استفاده در آب
 • - منبع تغذیه: شارژر موبایل، تلویزیون ها و رادیو پخش های دارای پورت USB، کامپیوتر و ...
 • - استفاده راحت و آسان
 • - قابل استفاده برای تزئین مراسم جشن، اتاق، تزئین لوازم، دکوراسیون، عکاسی و ...
 • - دارای قابلیت انعطاف پذیری
 • طول عمر
  15000 ساعت
 • میزان روشنایی
  100 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ماه و ستاره کد 02 طول 3 متر

ریسه ال ای دی طرح ماه و ستاره کد 02 طول 3 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  405x3.5x1.7 سانتی‌متر
 • وزن
  85 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 2 شاخه معمولی
 • طول ریسه 3 متر
 • سبک و انعطاف پذیر
 • دارای کنترل رقص نور
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد Christmas Light طول 5 متر

ریسه ال ای دی کد Christmas Light طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  170 گرم
 • تعداد LED
  40 عدد
 • سایر توضیحات
  - حالت نوردهی این محصول به صورت «چندرنگ» است
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح برگ طول 2 متر

ریسه ال ای دی طرح برگ طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200x2x1 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل A طول 1 متر

ریسه ال ای دی مدل A طول 1 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1x1x100 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • فرکانس
  50 هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - 15رنگ + رنگ سفید
 • - دارای ریموت کنترل
 • - دارای چهار افکت مختلف
 • -روشن و خاموش کردن بوسیله ریموت کنترل
 • -تغییر سرعت افکن های رقص نور
 • -کم و زیاد کردن شدت نور بوسیله ریموت کنترل
 • - قابلیت برش در هر 1 متر
 • - قابلیت استفاده در فضای باز
 • - مصرف برق در هر متر حدود 9 وات
 • - روشنایی 800 لومن در هر متر
 • - انعطاف پذیری بالا در هنگام نصب
 • میزان روشنایی
  800 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل Azin Bandan Roshan-1122 طول 2.5 متر

ریسه ال ای دی مدل Azin Bandan Roshan-1122 طول 2.5 متر

مشخصات کالاAzin Bandan Roshan-1122 rope light 2.5 meter

مشخصات

 • ابعاد
  250x0.6x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  80 گرم
 • تعداد LED
  25 عدد
 • ولتاژ
  5 ولت
 • بازه توان مصرفی
  تا 5 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  تغذیه باطری قلمی(AA) در انتهای ریسه
 • فاصله LEDها در ریسه 10cm
 • کالای ایرانی
 • قابلیت فرم‌دهی
 • دوست‌دار محیط زیست
 • بازده نوری بالا
 • قابلیت استفاده در آب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی پرده مدل ستاره 220V

ریسه ال ای دی پرده مدل ستاره 220V

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  250 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  20 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  10.5 تا 20 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  بسیار زیبا و مناسب دکوراسیون
 • مصرف بسیار پایین
 • سیم شفاف
 • 2.5 متری
 • 138 ال ای دی
 • ورودی:220 ولت
 • دارای 8 افکت مختلف
 • بوسیله کلید
 • مستقیم با برق شهری
 • IP44
 • طول عمر
  60000 ساعت
 • میزان روشنایی
  500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد Bottle Light/2m

ریسه ال ای دی کد Bottle Light/2m

مشخصات کالاریسه ال ای دی مدل Bottle Light/2m

مشخصات

 • ابعاد
  200 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  5 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  تا 5 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  20000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح گوی کد 01 طول 3 متر

ریسه ال ای دی طرح گوی کد 01 طول 3 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  400x3.5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  110 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - طول ریسه سه متر بعلاوه یک متر سیم برای اتصال به برق
 • - دارای 2 شاخه معمولی
 • - طول ریسه 3 متر
 • - سبک و انعطاف پذیر
 • - دارای کنترل رقص نور
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد 100 طول 10 متر

ریسه ال ای دی کد 100 طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  125 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 2 شاخع معمولی
 • طول ریسه 10 متر
 • سبک و انعطاف پذیز
 • دارای کنترل رقص نور
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی سی‌ سی پی‌ وای مدل RG08 طول 10متر

ریسه ال ای دی سی‌ سی پی‌ وای مدل RG08 طول 10متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x1.5x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - قابلیت انتخاب 16 رنگ
 • - دارای یک عدد سوکت
 • - قابلیت تغییر میزان روشنایی ، حالت چشمک زن ، روشن ، خاموش و ... به وسیله ریموت
 • - قابلیت برش در هر 1 متر
 • - تراکم در هر متر : 60 عدد ال ای دی
 • - قابلیت استفاده در فضای باز
 • - مصرف برق در هر متر حدود 9 وات
 • - انعطاف پذیری بالا در هنگام نصب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد M-A طول 2 متر

ریسه ال ای دی کد M-A طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  18x18x5 سانتی‌متر
 • وزن
  376 گرم
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  فلت , دیواری , سقفی , ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  شکل ظاهری تخت می باشد .
 • سوکت همراه محصول می باشد .
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه شلنگی ال ای دی کد 5730 طول 5 متر

ریسه شلنگی ال ای دی کد 5730 طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1.8x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  850 گرم
 • تعداد LED
  600 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  35 وات
 • بازه توان مصرفی
  21 تا 50 وات
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نوار ال ای دی تخت ( شلنگی)
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد 100 LED

ریسه ال ای دی کد 100 LED

مشخصات کالاMulti Function 100 LED

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  125 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • فرکانس
  50 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه , سوزنی
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای دوشاخه معمولی(استاندارد ایران)
 • طول 9 متر
 • سبک
 • انعطاف پذیر
 • سیم شفاف
 • رقص نورهای متنوع
 • طول عمر
  30000 ساعت
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح کریسمس ستاره طول 5 متری

ریسه ال ای دی طرح کریسمس ستاره طول 5 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  140 گرم
 • تعداد LED
  28 عدد
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه اس ام دی کد 220 طول 30 سانتی متر

ریسه اس ام دی کد 220 طول 30 سانتی متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  0.7×1.5×30 سانتی‌متر
 • وزن
  20 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  220 ولت و بدون نیاز به آداپتور و منبع تغدیه
 • تراکم بسیار بالای اس ام دی جهت نوردهی زیاد
 • دارای طلق و گیره های دو سر و اتصالات مربوطه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح گل طول 10 متر

ریسه ال ای دی طرح گل طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x1x4 سانتی‌متر
 • وزن
  40 گرم
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مفتولی کد MU10 طول 10 متر

ریسه ال ای دی مفتولی کد MU10 طول 10 متر

مشخصات کالاString Rice LED 10m Length MU10

مشخصات

 • ابعاد
  10000 سانتی‌متر
 • وزن
  35 گرم
 • تعداد LED
  150 عدد
 • ولتاژ
  4.5 ولت
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - قابلیت استفاده در آب
 • - منبع تغذیه: شارژر موبایل، تلویزیون ها و رادیو پخش های دارای پورت USB، کامپیوتر و ...
 • - استفاده راحت و آسان
 • - قابل استفاده برای تزئین مراسم جشن، اتاق، تزئین لوازم، دکوراسیون، عکاسی و ...
 • - دارای قابلیت انعطاف پذیری
 • طول عمر
  15000 ساعت
 • میزان روشنایی
  120 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
کنترل کننده ریسه ال ای دی مدل TCL-24

کنترل کننده ریسه ال ای دی مدل TCL-24

مشخصات کالاکنترل کننده ریسه ال ای دی مدل TCL-24

مشخصات

 • ابعاد
  0.5×6×8 سانتی‌متر
 • وزن
  15 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • فرکانس
  50 ~ 60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • سایر توضیحات
  -کنترل کننده ریسه های ال ای دی کد 5050 فول کالر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
لامپ رشد گیاه 50 وات مدل F2525-4060

لامپ رشد گیاه 50 وات مدل F2525-4060

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  60x40x1 سانتی‌متر
 • وزن
  20 گرم
 • تعداد LED
  1 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  50 وات
 • فرکانس
  50 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  21 تا 50 وات
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  فلت , چراغ پروژکتور و وال واشر
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  فول اسپکتروم
 • مناسب رشد گیاهان گلخانه ای و آپارتمانی و سبزیجات
 • نیاز به هیت سینگ برای نصب
 • دارای سنسور محافظ ولتاژ
 • طول عمر
  50000 ساعت
 • میزان روشنایی
  120 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه شلنگی ال ای دی مدل AM-10 طول 10 متر

ریسه شلنگی ال ای دی مدل AM-10 طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1×0.8×100 سانتی‌متر
 • وزن
  1150 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • فرکانس
  50-80 هرتز
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  فلت
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - نوار ال ای دی تخت
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح برگ طول 5 متر

ریسه ال ای دی طرح برگ طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x9x2 سانتی‌متر
 • وزن
  7 گرم
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل مفتولی به طول 2 متر

ریسه ال ای دی مدل مفتولی به طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  1.5 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • سایر توضیحات
  با 3 عدد باتری قلمی کار میکند.
 • باتری همراه محصول نمیباشد.
 • طول عمر
  15000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل B طول 2 متر

ریسه ال ای دی مدل B طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1x1x200 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • فرکانس
  5 هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - 15رنگ + رنگ سفید
 • - دارای ریموت کنترل
 • - دارای چهار افکت مختلف
 • -روشن و خاموش کردن بوسیله ریموت کنترل
 • -تغییر سرعت افکن های رقص نور
 • -کم و زیاد کردن شدت نور بوسیله ریموت کنترل
 • - قابلیت برش در هر 1 متر
 • - قابلیت استفاده در فضای باز
 • - مصرف برق در هر متر حدود 9 وات
 • - روشنایی 800 لومن در هر متر
 • - انعطاف پذیری بالا در هنگام نصب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد 5730 طول 2 متر

ریسه ال ای دی کد 5730 طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200x1.8x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  340 گرم
 • تعداد LED
  240 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  14 وات
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نوار ال ای دی تخت ( شلنگی)
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح پر مدل GT طول 6 متر

ریسه ال ای دی طرح پر مدل GT طول 6 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  0.2 × 1.5* 600 سانتی‌متر
 • وزن
  110 گرم
 • تعداد LED
  73 عدد
 • توان
  55 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  -مناسب برای دکوراسیون و عکاسی
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل RGB طول 5 متر

ریسه ال ای دی مدل RGB طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  180 گرم
 • تعداد LED
  300 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  60 وات
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 8 رنگ بسیار زیبا
 • دارای افکت های جذاب
 • قابلیت هماهنگی و رقص نور با موزیک
 • نصب آسان
 • قابل استفاده در دکوراسیون های داخلی
 • بدون نیاز به نصاب
 • دارای ریموت کنترل
 • نور بسیار عالی
 • استفاده بسیار آسان
 • تنظیم شدت نور
 • آداپتور 5 آمپری
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد توری 220V

ریسه ال ای دی کد توری 220V

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  300*200 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  40 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  21 تا 50 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده در فضای خارجی دارای IP44
 • کارکرد با برق 220 ولت شهری
 • وجود برد کنترلر جهت اعمال و یا تغییر افکت رقص نور
 • بیش از 8 مدل رقص نور
 • طول عمر
  بیش از 50 هزار ساعت ساعت
 • میزان روشنایی
  500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل پرده 220V

ریسه ال ای دی مدل پرده 220V

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200*300 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  40 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  21 تا 50 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده در فضای خارجی دارای IP44
 • کارکرد با برق 220 ولت شهری
 • وجود برد کنترلر جهت اعمال و یا تغییر افکت رقص نور
 • بیش از 8 مدل رقص نور
 • طول عمر
  بیش از 50 هزار ساعت ساعت
 • میزان روشنایی
  500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل rgb musical ws2811-60led طول 5 متر

ریسه ال ای دی مدل rgb musical ws2811-60led طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  180 گرم
 • تعداد LED
  300 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  60 وات
 • فرکانس
  - هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A
 • قطر برش سقف
  - میلی‌متر
 • طول عمر
  3500 ساعت
 • میزان روشنایی
  - لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ستاره طول 2.5 متر

ریسه ال ای دی طرح ستاره طول 2.5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  250x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • تعداد LED
  138 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  10 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • شکل
  ریسه
 • قطر برش سقف
  2 میلی‌متر
 • طول عمر
  60000 ساعت
 • میزان روشنایی
  500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ستاره گیره ای طول 4 متر

ریسه ال ای دی طرح ستاره گیره ای طول 4 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  300*1*5 سانتی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • تعداد LED
  28 عدد
 • توان
  55 وات
 • بازه توان مصرفی
  5.5 تا 10 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  ریسه گیره ستاره مخصوص آویز عکس
 • دارای 28 عدد گیره ستاره ای
 • طول ریسه 4 متر
 • دارای کنترل هشت حالته
 • منبع تغذیه برق
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه نئون فلکسی مدل ME12 طول 5 متر

ریسه نئون فلکسی مدل ME12 طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  8 وات
 • بازه توان مصرفی
  5.5 تا 10 وات
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه شلنگی ال ای دی کد RGB طول 10 متر

ریسه شلنگی ال ای دی کد RGB طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2 * 1 * 1000 سانتی‌متر
 • وزن
  800 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  50 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - دو رنگ مطابق عکس(آبی و قرمز)
 • - دارای یک عدد سوکت
 • - قابلیت تغییر حالت روشنایی به وسیله دکمه روی سوکت
 • - قابلیت برش در هر 1 متر
 • - قابلیت استفاده در فضای باز
 • - مصرف برق در هر متر حدود 9 وات
 • - روشنایی 800 لومن در هر متر
 • - انعطاف پذیری بالا در هنگام نصب
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی پرده کد ماه و ستاره 220V

ریسه ال ای دی پرده کد ماه و ستاره 220V

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  250 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  20 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  10.5 تا 20 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  بسیار زیبا و مناسب دکوراسیون
 • مصرف بسیار پایین
 • سیم شفاف
 • 2.5 متری
 • 138 ال ای دی
 • ورودی:220 ولت
 • دارای 8 افکت مختلف
 • بوسیله کلید
 • مستقیم با برق شهری
 • IP44
 • طول عمر
  60000 ساعت
 • میزان روشنایی
  500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی روژ کد به طول 25 متر

ریسه ال ای دی روژ کد به طول 25 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2500 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • تعداد LED
  320 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  150 وات
 • فرکانس
  50 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  بالای 100 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  B22
 • سایر توضیحات
  دارای طول 25 متر و 320 LED
 • طول عمر
  30000 ساعت
 • میزان روشنایی
  1200 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مفتولی کد M5 به طول 5 متر

ریسه ال ای دی مفتولی کد M5 به طول 5 متر

مشخصات کالاString Rice LED 5m Length M5

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • تعداد LED
  50 عدد
 • ولتاژ
  4.5 ولت
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - قابلیت استفاده در آب
 • - منبع تغذیه: سه عدد باتری قلمی
 • - در 2 رنگ زرد و یاسی
 • - استفاده راحت و آسان
 • - قابل استفاده برای تزئین مراسم جشن، اتاق، تزئین لوازم، دکوراسیون، عکاسی و ...
 • - دارای قابلیت انعطاف پذیری
 • - دارای کلید خاموش و روشن
 • طول عمر
  15000 ساعت
 • میزان روشنایی
  100 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل bottle طول 6 متر

ریسه ال ای دی مدل bottle طول 6 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  0.2 × 1.5* 600 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • تعداد LED
  73 عدد
 • توان
  55 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  -دارای ده عدد بطری شیشه ای
 • -مناسب برای دکوراسیون و عکاسی
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح قلب کد 01 طول 3 متر

ریسه ال ای دی طرح قلب کد 01 طول 3 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  405x3.5x1.7 سانتی‌متر
 • وزن
  85 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 2 شاخه معمولی
 • طول ریسه 3 متر
 • سبک و انعطاف پذیر
 • دارای کنترل رقص نور
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه نئون فلکسی مدل v12 طول 1 متر

ریسه نئون فلکسی مدل v12 طول 1 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  10 وات
 • فرکانس
  1 هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A+++
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • قطر برش سقف
  25 میلی‌متر
 • طول عمر
  100000 ساعت
 • میزان روشنایی
  10000 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح چتر

ریسه ال ای دی طرح چتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  110*90*0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • شکل
  چتری
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه هوشمند مدل As plus app طول 5 متری

ریسه هوشمند مدل As plus app طول 5 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  140 گرم
 • تعداد LED
  300 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  -ریموت کنترل اختصاصی
 • - قابلیت تعویض رنگ و افکت توسط گوشی هوشمند
 • -دسترسی به ۱۶ میلیون رنگ توسط اپلیکشن
 • -دارای سنسور صدا
 • -امکان کم و زیاد کردن نور از ۰ درصد تا ۱۰۰درصد
 • -دارای حالت تغییر افکت اتوماتیک
 • -امکان زیاد و کم کردن سرعت افکتها
 • -قابلیت تنظیم زمان روشن و خاموش شدن ال ای دی ها در زمانهای تعریف شده
 • -قابلیت پیش فرض قرار دادن میکروفن (گوشی و یا دستگاه) برای ایجاد افکت
 • -قابلیت افزودن ریسه به میزان نیاز
 • طول عمر
  50000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل Decorative Lights به طول 5.5 متر

ریسه ال ای دی مدل Decorative Lights به طول 5.5 متر

مشخصات کالاریسه ال ای دی مدل Decorative Lights به طول 5.5 متر

مشخصات

 • وزن
  180 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • شکل
  ریسه
 • سایر توضیحات
  - دارای 20 لامپ ال ای دی
 • - شامل رنگ‌های سبز، زرد، قرمز و آبی
 • - قطر هر حباب لامپ: 4 سانتی‌متر
 • - روشنایی به صورت ثابت
 • - اتصال از طریق دوشاخه به برق شهری
 • - مناسب برای میهمانی، دکوراسیون و ...
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح برف طول 4 متر

ریسه ال ای دی طرح برف طول 4 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  12x5x7 سانتی‌متر
 • وزن
  80 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح منشوری طول 3 متر

ریسه ال ای دی طرح منشوری طول 3 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  300x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • رده مصرف انرژی
  A
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  ریسه ال ای دی کریستال 220 ولت
 • رقص نور ندارد
 • 3 متری و 20 عدد ال ای دی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه LED کد RML/5 طول 5 متر

ریسه LED کد RML/5 طول 5 متر

مشخصات کالاریسه LED کد RML/5 طول 5 متر

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • فرکانس
  60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  تا 5 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  15000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد USB5 طول 5 متر

ریسه ال ای دی کد USB5 طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  5000 سانتی‌متر
 • ولتاژ
  4.5 ولت
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده در آب
 • - منبع تغذیه: شارژر موبایل، تلویزیون ها و رادیو پخش های دارای پورت USB، کامپیوتر و ...
 • - استفاده راحت و آسان
 • - قابل استفاده برای تزئین مراسم جشن، اتاق، تزئین لوازم، دکوراسیون، عکاسی و ...
 • - دارای قابلیت انعطاف پذیری
 • میزان روشنایی
  100 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ستاره ای کد 02 طول 3 متر

ریسه ال ای دی طرح ستاره ای کد 02 طول 3 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  300*3.5*1 سانتی‌متر
 • وزن
  350 گرم
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  طول این ریسه 3 متر می اشد.
 • تعداد ستاره های ریسه 28 عدد
 • سایز هر ستاره : 3.5 سانتی متر
 • برای استفاده از این ریسه باید آن را به برق متصل نمایید.
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد 200 طول 20 متر

ریسه ال ای دی کد 200 طول 20 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2000*2*4 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • تعداد LED
  200 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • فرکانس
  50 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  21 تا 50 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  30000 ساعت
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد درب بطری طول 2 متر

ریسه ال ای دی کد درب بطری طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200*5*2 سانتی‌متر
 • وزن
  5 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  5 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  تا 5 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه , سوزنی , ال ای دی کوچک
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  20000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح کلبه کد RM4

ریسه ال ای دی طرح کلبه کد RM4

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  150x7x10 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • تعداد LED
  10 عدد
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  جنس کلبه ها پلاستیکی است
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه اس ام دی کد ZA طول 1 متر

ریسه اس ام دی کد ZA طول 1 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x1x0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  145 گرم
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • شکل
  فلت , دیواری , سقفی , ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل ستاره ای

ریسه ال ای دی مدل ستاره ای

مشخصات کالاریسه ال ای دی مدل ستاره ای

مشخصات

 • ابعاد
  200 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  5 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • سایر توضیحات
  با 3 عدد باتری قلمی کار میکند.
 • باتری همراه محصول نمیباشد.
 • طول عمر
  15000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
نوار ال ای دی کد 5050 - طول 5 متر

نوار ال ای دی کد 5050 - طول 5 متر

مشخصات کالاSMD LED Strip Light 5 m

مشخصات

 • ابعاد
  500×1×0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  40 وات
 • فرکانس
  50 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  21 تا 50 وات
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  20000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه شلنگی ال ای دی کد 5730 طول 10 متر

ریسه شلنگی ال ای دی کد 5730 طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x1.8x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  1800 گرم
 • تعداد LED
  1200 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  70 وات
 • بازه توان مصرفی
  51 تا 75 وات
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نوار ال ای دی تخت ( شلنگی)
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه شلنگی کی ام سی 5730 طول 50 متری

ریسه شلنگی کی ام سی 5730 طول 50 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40X40X15 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • تعداد LED
  100 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • فرکانس
  50 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  بالای 100 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  قرقره 50 متری ریسه
 • هر بسته سه عدد سوکت دارد
 • ریسه شلنگی از بهترین محصولات در عرضه نور پردازی میباشد بالاخص برای استفاده در نور مخفی این محصول ضد آب بوده و قابلیت استفاده در محیطهای باز را نیز داراست
 • طول عمر
  25000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل گیره ای طرح ستاره طول 4 متر

ریسه ال ای دی مدل گیره ای طرح ستاره طول 4 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  250 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  اکلیلی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح لامپ طول 5 متر

ریسه ال ای دی طرح لامپ طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  15*10*15 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • شکل
  حبابی
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  طول ریسه: 5 متر
 • دارای 6 عدد لامپ به همراه ال ای دی
 • رنگ: آفتابی
 • سایز هر لامپ: 15 سانتی متر
 • اتصال به برق شهری
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل Musical طول ۵ متر

ریسه ال ای دی مدل Musical طول ۵ متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x2x1 سانتی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  دیواری , سقفی , زیرکابینتی , ریسه , ال ای دی کوچک
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل یاس

ریسه ال ای دی مدل یاس

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  600 سانتی‌متر
 • تعداد LED
  72 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  55 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای گل یاس صورتی فومی
 • دارای گل رز سفید فومی
 • منبع تغذیه برق شهری
 • 6 متری
 • انعطاف پذیر
 • سبک
 • میزان روشنایی
  400 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل RGB02 طول 2.5 متر

ریسه ال ای دی مدل RGB02 طول 2.5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  250x0.2x0.2 سانتی‌متر
 • وزن
  25 گرم
 • تعداد LED
  25 عدد
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - قابلیت استفاده در آب ( محفظه باتری ضد آب نیست )
 • - روشنایی به صورت ثابت
 • - دارای کلید خاموش و روشن
 • - منبع تغذیه: 2 عدد باتری قلمی
 • - مناسب برای دکوراسیون ، عکاسی ، کمپینگ و ...
 • - طول ریسه: 2.5 متر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد M-A طول 4 متر

ریسه ال ای دی کد M-A طول 4 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  17x17x5 سانتی‌متر
 • وزن
  267 گرم
 • ولتاژ
  220-240 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  فلت , دیواری , سقفی , زیرکابینتی , ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  به شکل تخت می باشد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ماه و ستاره طول 4 متر

ریسه ال ای دی طرح ماه و ستاره طول 4 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  400x3x3 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ستاره طول 4 متر

ریسه ال ای دی طرح ستاره طول 4 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  12x5x7 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی پرده مدل ستاره 220T

ریسه ال ای دی پرده مدل ستاره 220T

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  250 سانتی‌متر
 • تعداد LED
  8 رشته عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  20 وات
 • بازه توان مصرفی
  10.5 تا 20 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 8 افکت مختلف به وسیله کلید
 • طول عمر
  60000 ساعت
 • میزان روشنایی
  500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه مانی نور لامپ خمین مدل Simple RGB طول 5 متر

ریسه مانی نور لامپ خمین مدل Simple RGB طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  73 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  60 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  50000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه شلنگی LED/SMD مدل 3014 حلقه 100 متری

ریسه شلنگی LED/SMD مدل 3014 حلقه 100 متری

مشخصات کالاLED Strip 3014 100m

مشخصات

 • وزن
  6000 گرم
 • تعداد LED
  120 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • فرکانس
  50 هرتز
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  155
 • شکل
  سقفی , زیرکابینتی , ریسه
 • سایر توضیحات
  دارای 10 سوکت کانکتور 220 ولت
 • قابلیت برش ریسه به متراژ دلخواه (ضریبی از یک متر)
 • طول عمر
  30000 ساعت
 • میزان روشنایی
  3200 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل هالیوودی طول 1.5 متر

ریسه ال ای دی مدل هالیوودی طول 1.5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  20 وات
 • بازه توان مصرفی
  10.5 تا 20 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  170
 • شکل
  دیواری
 • نوع پایه
  سیمی
 • طول عمر
  20000 ساعت
 • میزان روشنایی
  2000 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل 5730 طول 1 متر

ریسه ال ای دی مدل 5730 طول 1 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x1.8x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • تعداد LED
  120 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • بازه توان مصرفی
  5.5 تا 10 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  زیرکابینتی , ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  -نوار ال ای دی تخت ( شلنگی) دو لاین
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی (سقف - زیر کابینت - زیر پله و ... )
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
 • -دارای 120 عدد LED
 • -دارای خازن تقویتی برای طول عمر بالاتر ونوردهی بیشتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل پیچک طول 2 متر

ریسه ال ای دی مدل پیچک طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200x2x1 سانتی‌متر
 • وزن
  20 گرم
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای تزیینات دکوراسیون و عکاسی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل ماه و ستاره بزرگ نامتقارن کد ASFS52 طول 2.5 متر

ریسه ال ای دی مدل ماه و ستاره بزرگ نامتقارن کد ASFS52 طول 2.5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  250x2x90 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • تعداد LED
  138 عدد
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  تعداد آویز ها :
 • آویز ستاره بزرگ : 3 عدد
 • آویز ماه بزرگ : 3 عدد
 • آویز ستاره کوچک : 6 عدد
 • فعال با برق شهری
 • دارای 8 حالت افکت نور بی نظیر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل Snow/28 به طول 5 متر

ریسه ال ای دی مدل Snow/28 به طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • تعداد LED
  28 عدد
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  -مناسب تزئینات و دکوراسیون منزل و غیره
 • -دارای 2 حالت نوردهی ثابت و چشمک زن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی زمان نور مدل شلنگی 5730 طول 100 متر

ریسه ال ای دی زمان نور مدل شلنگی 5730 طول 100 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  27x27x11 سانتی‌متر
 • وزن
  7000 گرم
 • تعداد LED
  - عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  70 وات
 • فرکانس
  50 هرتز
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  تراکم SMD 120
 • متراژ 100 متر
 • حاوی 10 عدد رابط مبدل
 • طول عمر
  25000 ساعت
 • میزان روشنایی
  13500 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی توری مدل T2-220

ریسه ال ای دی توری مدل T2-220

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200*200 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • رده مصرف انرژی
  A
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای کنترل تغییر رقص نور
 • بیش از 8 مدل رقص نور
 • طول عمر
  50000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد یاقوت طول 8.5 متر

ریسه ال ای دی کد یاقوت طول 8.5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8.5x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • جنس محافظ
  شیشه
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح ماه و ستاره طول 5 متر

ریسه ال ای دی طرح ماه و ستاره طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x2 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  دارای 2 شاخه معمولی
 • طول ریسه 5 متر
 • سبک و انعطاف پذیر
 • روشنایی ثابت و زیاد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی 12 وات کد 5730 طول 2 متر

ریسه ال ای دی 12 وات کد 5730 طول 2 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  200×1.4×0.7 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • تعداد LED
  240 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  12 وات
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  فلت , ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  نوار ال ای دی تخت
 • - به همراه رابط ریسه
 • - مناسب برای نور مخفی
 • - مناسب براي نور خطي
 • - با مصرف برق پايين و عمر بالا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه اس ام دی 12 ولت مدل S1 طول ۵ متر

ریسه اس ام دی 12 ولت مدل S1 طول ۵ متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  0.3x0.8x500 سانتی‌متر
 • وزن
  255 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  30 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  مبتنی بر استاندراد محافظت در برابر آب IP65
 • طول عمر
  50000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه مانی نور لامپ خمین مدل فلکسی طول 5 متر

ریسه مانی نور لامپ خمین مدل فلکسی طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  445 گرم
 • ولتاژ
  12 ولت
 • توان
  60 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کافی شاپ ها، قفسه لباس ها و نورپردازی نماهای شهری و تبلیغاتی و غیره.
 • طول عمر
  50000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل f_2835 طول 30 سانتی متر

ریسه ال ای دی مدل f_2835 طول 30 سانتی متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x3x1 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  8 وات
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح کپسولی طول 5 متری

ریسه ال ای دی طرح کپسولی طول 5 متری

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • توان
  20 وات
 • فرکانس
  60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  10.5 تا 20 وات
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  بدون حرارت
 • مناسب برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب، چراغ خواب ، جشن ها، تولد، میهمانی ها
 • طول عمر
  30000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح گیره طول 3 متر

ریسه ال ای دی طرح گیره طول 3 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  300*1*1 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • تعداد LED
  20 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • رده مصرف انرژی
  A
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  ریسه ال ای دی گیره 220 ولت
 • رقص نور ندارد
 • 3 متری و 20 عدد ال ای دی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی مدل ART NOORA طول 10 متر

ریسه ال ای دی مدل ART NOORA طول 10 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1000x3x2 سانتی‌متر
 • وزن
  25 گرم
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی طرح گل و گیاه مدلR001 طول 4.8 متر

ریسه ال ای دی طرح گل و گیاه مدلR001 طول 4.8 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  480x2.5x3 سانتی‌متر
 • وزن
  110 گرم
 • تعداد LED
  40 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - طرح گل و گیاه
 • - دارای کنترلر با 8 حالت رقص نور
 • - دارای 2 شاخه معمولی
 • - سبک و انعطاف پذیر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه SMD مدل 4014 طول 30 سانتی متر بسته 2 عددی

ریسه SMD مدل 4014 طول 30 سانتی متر بسته 2 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x1.5x1 سانتی‌متر
 • وزن
  55 گرم
 • تعداد LED
  72 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • امکانات لامپ و چراغ
  محافظ
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  200
 • شکل
  دیواری , زیرکابینتی , ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  220 ولت و بدون نیاز به آداپتور و منبع تغدیه
 • تراکم بسیار بالای اس ام دی جهت نوردهی زیاد
 • دارای طلق و گیره های دو سر و اتصالات مربوطه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی USB کد 5V طول 5 متر

ریسه ال ای دی USB کد 5V طول 5 متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  500 سانتی‌متر
 • وزن
  80 گرم
 • تعداد LED
  50 عدد
 • ولتاژ
  5 ولت
 • توان
  5 وات
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  تا 5 وات
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  360
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  - رنگ RGB یا هفت رنگ به صورت رقص نور
 • میزان روشنایی
  1000 لومن
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ریسه ال ای دی کد 220 طول 50 سانتی متر

ریسه ال ای دی کد 220 طول 50 سانتی متر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  1 * 1.5 * 51 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • تعداد LED
  72 عدد
 • ولتاژ
  220 ولت
 • فرکانس
  50-60 هرتز
 • بازه توان مصرفی
  5.5 تا 10 وات
 • رده مصرف انرژی
  A
 • جنس محافظ
  پلاستیک
 • زاویه نوردهی
  180
 • شکل
  ریسه
 • نوع پایه
  سیمی
 • سایر توضیحات
  -نیم متری
 • -تراکم بالای لامپ ها
 • -220 ولت و بدون نیاز به آداپتور و منبع تغدیه
 • -دارای ریل و طلق و گیره های دو سر ریل و اتصالات مربوطه
 • طول عمر
  30000 ساعت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دو + 10 =