کاور چمدان از کجا بخرم
راهنمایی خرید کاور چمدان
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

امروزه با افزایش سفرها موضوع خرید کاور چمدان در کنار سایر موارد مرتبط با مسافرت بیش از پیش مطرح شده است. سفر به عنوان یک تفریح سالم برای همه افراد جامعه می‌تواند به عنوان یک راهکار مفید برای رفع خستگی‌های ذهنی و روحی باشد. البته برای هر سفر ملزوماتی لازم است. این وسایل کمک خواهند کرد تا سفر شما بهتر انجام شده و راحتی بیشتری در یک سفر داشته باشید. انتخاب یک چمدان خوب از مواردی است که باید قبل از هر سفر به آن دقت کنید. همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که خرید کاور چمدان را نیز جدی بگیرید. در این مطلب از کافه راهنما به انتخاب و خرید کاور چمدان خواهیم پرداخت.

کاور چمدان چیست و چه کاربردی دارد؟

کاور چمدان در واقع نوعی پوشش است که بر روی چمدان در حین سفر کشیده شده و از آسیب‌های احتمالی که ممکن است به چمدان وارد شود جلوگیری خواهد کرد. اگر در یک سفر هوایی دقت کنید چمدان‌های شما توسط مسئولین بار هواپیما از نقطه‌ای به نقطه دیگر منتقل شده و در این بین افراد بدون توجه کافی با چمدان شما برخورد می‌کنند. در نتیجه بارها اتفاق افتاده است که یک چمدان در حین جابجایی پاره شده، شکسته و یا کثیف شده است. هر کدام از این موارد می‌توانند مسافرت شما را خراب کنند و حتی مشکلاتی برای شما ایجاد کنند.

مشکلی برای تمامی سفرها

در سایر سفرهای دیگری که با وسایل عمومی انجام می‌شود نیز همین اتفاقات ممکن است پیش بیآید. مثلا وقتی با اتوبوس به جایی سفر می‌کنید، چمدان شما در صندوق اتوبوس قرار داده می‌شود. در این صندوق بسیاری از وسایل دیگر نیز قرار داده می‌شود که ممکن است باعث آلودگی و یا آسیب به چمدان شما خواهد بود. حتی در سفرهای خارجی نیز شما با این معضلات روبرو هستید و بدلیل زیاد بودن بار انواع مسافران، تقریبا در هیچ پایانه هوایی یا زمینی به وسایل و چمدان‌های شما توجه زیادی نشده و در کمترین حالت ممکن است چمدان شما کثیف شود.

حتی اگر با وسیله شخصی خودتان نیز به سفر بروید نیاز به خرید کاور چمدان خواهید داشت زیرا چمدان شما در معرض آلودگی‌های بسیاری قرار خواهد داشت. از آنجایی که چمدان‌ها برای استفاده در دوره‌های طولانی مدت خریداری شده و تمیزی آنها برای همه مهم است، کاورها کمک خواهند کرد تا چمدان شما همیشه تمیز باقی مانده و همچنین از بسیاری آسیب‌ها محافظت شود.

انواع کاور موجود در بازار

برخی از چمدان‌ها خودشان دارای کاورهایی هستند. البته از آنجایی که کاور شما ممکن است پس از مدتی خراب شود. بهتر است همیشه به یاد داشته باشید که می‌توانید یک کاور جدید و یا بهتر برای چمدان خود خریداری کنید. زیرا بسیاری از کاورهایی که بر روی چمدان‌ها عرضه می‌شوند از استقامت و کارایی بالایی برخوردار نیستند.

در حالت کلی شما می‌توانید مدل‌های مختلفی از کاور چمدان همچون کاور چمدان کشی، کاور چمدان شفاف، کاور چمدان پارچه ای و یا کاور چمدان برزنتی را خریداری کنید. باید اگر مقاومت در برابر سایش و پارگی برای شما اهمیت داشته باشد، کاورهایی همچون کاورهای برزنتی از مقاومت خوبی در برابر سایش برخوردار هستند. اما کاورهای دیگر نیز ویژگی‌هایی دارند که در نتیجه طرفداران خود را به دست آورده‌اند.

پیشنهادهای زیر را هم بخوانید :

نکات مهم قبل خرید کاور چمدان در زیر

نکات مهم قبل خرید کاور چمدان در زیرمشاهده لیست قیمت انواع کاور چمدان

نکات انتخاب و خرید کاور چمدان

اگر در خرید کاور چمدان خود نکاتی را رعایت کنید، استفاده از آن برای شما تجربه بهتری را به همراه خواهد داشت.

  • استقامت کاور

در زمان خرید کاور به یاد داشته باشید که این وسیله قرار است از وارد شدن آسیب به چمدان شما جلوگیری کند. در نتیجه بهتر است از کاورهایی خریداری کنید که خودشان به راحتی پاره نشوند.

  • لک نشدن

هرچند کاورها نسبت به چمدان‌ها قیمت کمتری دارند، اما بهتر است مدل‌هایی را خریداری کنید که در صورت کثیف شدن به آسانی تمیز شده و لک به راحتی بر روی آنها باقی نماند.

  • پوشش کامل

تمامی قسمت‌های چمدان شما در معرض آسیب و یا آلودگی قرار دارند پس بهتر است از کاورهایی استفاده کنید که پوشش کاملی بر روی چمدان شما ایجاد می‌کنند. مخصوصا در مورد کاور چمدان بزرگ سعی کنید در این موضوع با حساسیت بیشتری عمل کنید تا خیالتان از همه جهت راحت باشد.

  • قیمت کاور چمدان

کاورها قرار است نقش یک لایه محافظ را داشته باشند. در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم تا هزینه بسیار زیادی برای آنها صرف نکنید تا بتوانید به آسانی آنها را در صورت لزوم با خرید کاور چمدان جدید، جایگزین کنید.

مشاهده لیست قیمت انواع کاور چمدان

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

چهار × 2 =