خرید 30 مدل بهترین چمدان مارک ایرانی و خارجی

برای مشاهده کد تخفیف تا 90 درصد اینجا کلیک کنید


چمدان یکی از لازمه مهم در زندگی است که در هنگام مسافرت جهت حمل وسایل مورد نیاز کاربرد دارد ، بیشتر افراد به دنبال بهترین مارک چمدان مسافرتی ایرانی و خارجی هستنند که انواع مدل جامه دان خلبانی ، دلسی ، کارلتون و مدل های دیگر در سایت بهتر از بانه و منوچهری با قیمت حراج و تخفیف دار عرضه می شوند. که بستگی به خود شما دارد ، کدامین مدل مورد نیاز شما است. در این راهنمایی خرید جامدان ، نکات مهم هنگام سفارش این نوع محصول را باید بدانید و خرید خود را با بهترین کیفیت انجام دهید.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکاتی که باید قبل از خرید چمدان بدانید

نکاتی که باید قبل از خرید چمدان یا جامدان بدانید

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید چمدان جدیدی خرید کنید و نمی دانید برای انتخاب خود چه نکاتی را باید بررسی کنید؟ در اینجا چندین نکته مهم هنگام خرید شما نوشته شده است ، که از موارد ضروری به حساب می آیند که باید قبل خرید جامه دان آنها را بدانید تا انتخاب قابل قبولی داشته باشید ، نکات مهم در زیر توضیح داده شده.

بررسی کیفیت و با دوام بودن جامدان

اولین نکته ای که باید در هنگام خرید چمدان در نظر بگیرید جنس و کیفیت آن است. باید بررسی کنید که طول عمر و مقاومت مناسبی داشته باشد. در واقع ، چه بخواهید و چه نخواهید ، جامه دان شما گاهی پر از وسایل می شود که باید آنقدر محکم باشد تا از وسایل داخل آن محافظت کند. برای اینکه تصوری از سختی چمدان داشته باشید ، ابتدا مواد پوسته را بررسی کنید. مواد منحنی ، ساخته شده توسط شرکت ، آیا واقعاً جنس مناسبی دار؟ زیپ نیز باید محکم باشد و بهتر است مارکی را انتخاب کنید ، که ضمانت نامه مناسب و قابل قبولی داشته باشد.

چرخ های محصول

اگر قصد داشتید چمدان خود را به خوبی پر کنید و باید بتوانید آن را با خیالی آسوده در جاهای مختلف زمین جابجا کنید ،  چرخ ها هم مهم ترین نکته در هنگام خرید است. بررسی کنید که کیفیت آنها عاملی تعیین کننده در راحتی شما هنگام مسافرت خواهد بود. اگر چرخ و لاستیک ها به اندازه کافی محکم نباشند دچار مشکل خواهید شد ، واقعاً زندگی شما را آسان تر می کند. چرخ های چند جهته هنگام راندن مناسب ترین ها هستنند ، زیرا حرکت چمدان را آسان می کنند.

قابلیت انعطاف پذیری

بیشتر جامدان ها که امروز به فروش می رسند دارای چرخ هستنند. بررسی بعضی از افراد در این است که بفهمند باید چهار چرخ بگیرید یا دو چرخ؟ مسافرانی که چمدان های چهارچرخ را ترجیح می دهند چون می توانند 360 درجه بچرخند ، مانور آنها را آسان می کند. با چهار چرخ می توانید چمدان های کنار خود ، جلوی خود یا پشت خود را به راحتی بچرخانید. همچنین پیمایش در راهروهای هواپیما و سایر فضاهای تنگ نیز آسان است. اما یک نقطه ضعف نیز وجود دارد: اگر در یک شیب قرار گیرید ، کنترل این نوع چمدان می تواند سخت باشد.

بررسی وزن جامه دان

بررسی وزن چمدان ، جامدان

نمی دانید که کدام چمدان مناسب شما است؟ با بررسی انواع وزن و نوع مانند جامه دان‌های با اندازه و سایزهای مختلف مانند مدل های کوچک با ظرفیت وزن ۱۰ کیلوگرم ، سایز های نه بزرگ و نه کوچک با ظرفیت ۲۲ کیلوگرم و سایزهای بزرگ تر یا همانند مدل خانوادگی مناسب چند نفر با ظرفیت وزنی ۳۰ کیلوگرم طراحی شده اند. که بستگی به انتخاب شما دارد ، تا مدل مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی یا حضوری سفارش دهید.

کاربردی بودن محصول

هنگام انتخاب چمدان ، لازم است جنبه کارایی چمدان را همچنین در نظر بگیرید. اول از همه ، دسته محصول را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که محکم و راحت باشد و پس از آن بررسی کنید که حمل آن آسان است یا دشوار که در هنگام مسافرت با مشکل روبرو نشوید. و چندین نکته ای که خودتان می دانید و در این مقاله نوشته نشده را هم در قسمت نظرات انتهای این راهنمایی خرید مطرح نمایید ، تا دیگر دوستان هم بتوانند از نظرات شما استفاده نمایند. در زیر لیست قیمت روز انواع جامدان پیشنهاد داده شده است.

سخن آخر

در انتهای راهنمایی خرید چمدان به این نتیجه رسیدیم ، که باید اول از همه نوع و وزن مقدار ظرفیت جامه دان را بررسی کنیم. و بعد اطمینان حاصل کنیم ، که تمام قسمت ها از جمله جنس های بیرونی ، درونی و چرخ ها ، دسته ها جامه دان از کیفیت قابل قبولی طراحی شده اند. و می توانند بهترین باشند و از همه مهم تر طول عمر بسیاری داشته باشند. تا منجر به هزینه دوباره نشود.

مشاهده لیست قیمت پرفروش ترین های بازار

پیشنهاد خرید چمدان موجود در بازار

برای مشاهده مشخصات و توضیحات کامل بر روی هر یک از تصاویر یا دکمه محصولات کلیک نمایید ، تا به سایت فروشنده مراجعه شود و خرید خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

چمدان خلبانی کد s8700
چمدان خلبانی کد s8700
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
(سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت محصولات معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه قیمت کالاها در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

3 + دو =