توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

ضبط کننده صدا برای دانشجویان و خبرنگاران همراه با مدل های مخفی و مینی ، دانشجویی ، خودکار و مدل دستگاه کوچک و نامحسوس ضبط صدا موجود در بازار عرضه می شوند. حتی ویس رکوردر صدای خواننده با مدل های حرفه ای از میان این برندها مارک سونی،سامسونگ مطرح ترین هستنند، که با قیمت ارزان با راهنمای سایت کافه راهنما بتوانید بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید. سوال بیشتر خریداران این محصول ، دستگاه ضبط صدا از کجا بخرم . پس برای رسیدن به این سوال تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نکات مهم قبل خرید دستگاه ضبط کننده صدا باید بدانید. (ویس رکوردر چی بخرم)

ضبط کننده صدا

لیست قیمت دستگاه صدا ضبط صدا دست دوم

در نهایت ، به این بستگی دارد که شما چه چیزی می خواهید با دستگاه صدا ضبط کنید. با این حال ، چندین سؤال مهم وجود دارد که می توانید از خودتان بپرسید برای انتخاب بهترین ویس رکوردر صوت کدام مدل بهتر است:

 • در چه تنظیماتی ضبط می کنید؟
  • نیاز شما برای رکوردر صدا در بیرون است یا داخل؟
  • اتاق چقدر بزرگ یا کوچک است؟
  • آکوستیک چگونه است؟
  • آیا چندین بلندگو وجود دارد؟ آیا آنها میکروفون دارند؟
 • چه ویژگی های خاص کار ضبط شما را آسان تر می کند؟ به عنوان مثال ، آیا شما در مناطق کم نور و یا شب ضبط می کنید؟ در این صورت ، خرید دستگاهی که دارای صفحه نمایش نور پس زمینه باشد ، مناسب برای شما خواهد بود.
 • چرا ضبط می کنید؟ آیا شما برای خودتان ضبط می کنید تا به رونویسی متن تبدیل کنید؟ اگر ضبط فقط برای خودتان است ، ممکن است شما بخواهید در مورد برخی از ویژگی ها مانند کیفت دیگر نکات دستگاه مهم نباشد. اگر شما یا شخص دیگری در حال رونویسی صوتی هستید ، می خواهید به کیفیت صدا و پخش توجه زیادی داشته باشید.
 • چند بار ضبط می کنید؟ اگر قصد دارید ضبط را به طور منظم مرتباً انجام دهید ، دستگاهی که دارای باتری قابل شارژ قوی باشد می تواند نیاز شما را برطرف سازد.

آیا بهترین انتخاب ارزانترین آن بهترین است؟

به عبارت ساده ، نه. در حالی که تعداد زیادی دستگاه ضبط از جمله گوشی موبایل هوشمند و ساده شما وجود دارد که دارای امکان رکوردر در آنها وجود دارند ، همه اینها برابر نیستند. البته بیشتر گوشی های موبایل امکان ضبط دارند اما آیا شما می توانید صدا را در حالت پخش بشنوید؟

بعضی اوقات ارزان ترین دستگاه ها در دراز مدت هزینه بیشتری دارند. این امر به دلیل تعویض باتری و نیاز مداوم به خرید باتری های جدید ، موارد افزودنی گران قیمت (مانند هدفون) است که می توانند در حین جلسه ضبط کمک کنند ، یا قطعات جایگزینی که زیرا دستگاه شما نمی تواند در مقابل ساییدگی طبیعی از بین بروند. ، همه این موارد ممکن است ارزان به نظر برسند اما می توانند به سرعت اضافه شوند.

در پایان روز ، قیمت دستگاه ضبط کننده صدا بستگی به ویژگی هایی دارد که ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که ضبط کننده ای با کیفیت صوتی بالا ممکن است که کمی گران باشد. به منظور صرفه جویی در قیمت هزینه خود ، توصیه می کنیم تصمیم بگیرید که چه ویژگی هایی را که کاملاً به دستگاه ضبط صدا نیاز دارید و یا به (بیشتر آن بعداً) نیاز خواهید داشت. این امر به شما کمک می کند تا انتخاب خود را مناسب با نیاز شما باشد و تخمین خوبی در مورد قیمت داشته باشید. حتی اگر بودجه کمی هم دارید ، هنوز می توانید ضبط صدا با کیفیت خوب خریداری کنید.

 ۸ راهکار مهم که باید در خرید دستگاه ضبط کننده صدا یا ویس رکوردر در نظر بگیرید

خرید دستگاه ضبط کننده صدا

قبل از خرید دستگاه ضبط ویس چندین ویژگی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. برخی از عوامل زیر ممکن است نسبت به سایرین سنگینی بیشتری در چشم شما داشته باشند ، اما هنگام انتخاب کردن بهترین ضبط صدا برای شما ، توصیه می کنیم از لیست توضیحات زیر استفاده کنید و چند مدل مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

۱. کیفیت صدا

کیفیت صدا و ضبط هر دو مشخص می کنند که چگونه فایل ضبط شده شفاف و با کیفیت است یا نه ، کیفیت میکروفون و بالاتر بودن بیت در ثانیه (بیت) نیز می تواند صدای ضبط بلوری را شفاف کند.

برخی از دستگاه های صوتی دیجیتال می توانند شامل یک تنظیم ضبط متغیر باشند. این بدان معنی است که تنها با یک فشار ساده یک دکمه ، شما قادر خواهید بود کیفیت صدای مورد نیاز خود را ضبط کنید. به عنوان مثال ، ضبط کننده های سطح بالاتر حتی می توانند ضبط های واضح و شفاف تر از یک سالن کنسرت رکوردر کنند.

نکته: بیت های بالاتر بلندتر از فضای ذخیره سازی بیشتر استفاده می کنند تا در MIND که با ضبط ساعت های متفاوتی از AUDIO فاصله دارند ، بیشتر باقی بمانند.

۲. حمل راحت

ضبط کننده ها با اندازه و شکل های مختلف ، به طور معمول مانند اندازه یک گوشی هوشمند هستند و وزن آن در حدود چند اونس است. اگر برای یکی از ویژگی های اضافی در بازاریابی قرار دارید ، این موارد می توانند کمی بزرگتر و سنگین تر باشند (برخی حتی می توانند بیش از ۱۰ اونس وزن داشته باشند).

۳. فضای کافی (یا حافظه)

ظرفیت ذخیره سازی موجود در ضبط صوت یا صدا مدت زمانی را که شما قادر به ضبط کردن هستید قبل از نیاز به انتقال فایل ها به رایانه یا حذف آنها تعیین می کنید. فضای حافظه تحت تأثیر دو عامل مختلف از جمله: نوع پرونده (mp3 ، یا فرمت های دیگر) و کیفیت ضبط قرار دارد.

دستگاه ضبط دیجیتال نوآورانه دارای روشهای پیشرفته ذخیره سازی مانند حافظه فلش داخلی است. این امکان انتقال آسان پرونده ها با USB را فراهم می سازد.

حتی دستگاه های ضبط کننده وجود دارد که گزینه های حافظه بیشتری را به صورت کارت حافظه قابل جابجایی ارائه می دهند. این امر به ظرفیت نامحدودی اجازه می دهد که در بعضی شرایط بسیار مفید باشد. ضبط کننده های پیشرفته تر به شما امکان می دهند انواع مختلف رسانه ها و صد ها را در پوشه های جداگانه آرشیو بندی کنید.

۴. سهولت در اشتراک گذاری پرونده ها

در بیشتر مواقع ، باید فایل را بین دستگاه ضبط و رایانه انتقال دهید. این به طور معمول از طریق اتصال USB انجام می شود. در حالی که اکثر آنها باید با رایانه ها سازگار باشند ، توصیه می کنیم قبل از استفاده بررسی کنید.

علاوه بر این ، برخی از مارک های موجود در بازار وجود دارد که روشی متفاوت برای به اشتراک گذاری فایل ها ارائه می دهند و حتی یک درگاه USB ندارند. باز هم ، توصیه می کنیم قبل از خرید دستگاه ضبط ، را بررسی کنید و سادگی اشتراک فایل را داشته باشد.

۵. قابلیت ویرایش

علاوه بر کارکردهای اساسی ، اکثر دستگاه های ضبط با قابلیت ویرایش و سایر ویژگی ها مانند نشانه ، بررسی و پخش به صورت استاندارد را دارا هستنند.

برای ویژگی های پیشرفته تر از جمله برش ، حذف و همگرایی پرونده ها ، برنامه های رایانه ای زیادی وجود دارد که می توانند در این امر کمک کنند.

۶. عمر باتری

یکی از بهترین مزایای خرید ضبط کننده صدا در مقابل استفاده از یک برنامه ضبط در دستگاه شما ، ماندگاری باتری است. برای اطمینان از اینکه دستگاه شما در طول میانه ضبط قطع یا از بین نرفت ، توصیه می شود وسیله ای را انتخاب کنید که حداقل باتری آن ۴۸ ساعت باشد. علاوه بر این ، برخی از دستگاه ها وجود دارند که دارای باتری قابل شارژ هستند در حالی که برخی دیگر از باتری های معمولی استفاده می کنند. هیچ ارتباطی با کسی وجود ندارد ، همه چیز به اولویت شخصی کاهش می یابد.

نکته: برای طولانی تر شدن عمر باتری ، می توانید از قالب های صوتی و ضبط با کیفیت پایین استفاده کنید.

۷. فعال سازی صدا

این یکی از ویژگی های جالب فوق العاده مناسب است و از دردسر خارج می کند. در فعال سازی صدا ، ضبط کننده هنگام ضبط صدا به طور خودکار ضبط را آغاز می کند. علاوه بر این ، پس از یک دوره سکوت متوقف می شود. برای فعال کردن این ویژگی ، ساده است به عنوان یک دکمه روشن / خاموش. همه ضبط کننده های صوتی این ویژگی را ندارند ، بنابراین بررسی این دستورالعمل ها در لیست این دستگاه ها ضروری مهم است.

۸. زمان ضبط

ضبط های صوتی زیادی وجود دارد که می توانند بیش از ۱۰۰۰ ساعت ضبط کنند ، با این وجود ، زمان ضبط باید همیشه به آرامی انجام شود زیرا هرچه کیفیت صدا بالاتر باشد ، ساعت ضبط دستگاه نیز کمتر خواهد بود.

سایر ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • رابط: دکمه های فیزیکی و منوی اصلی ناوبری باید بصری باشند. عملکردهای اصلی مانند حرکت ، توقف ، مکث و ضبط باید قابل مشاهده باشند.
 • راه اندازی سریع: دکمه های یک لمسی برای روشن کردن و ضبط می توانند کمترین میزان ضعف منو را حفظ کنند. این یعنی ضبط آسان تر برای شما!

قبل از خرید و انتخاب ضبط کننده صدا تصمیم بگیرید که کدام ویژگی برای شما بسیار مهم است

اکنون که ویژگی های برتر جستجو در دستگاه ضبط صدا را می دانید ، زمان آن رسیده است که آنها را مطابق آنچه در یک مورد نیاز دارید ، بررسی کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک روزنامه نگار هستید که به مصاحبه و از آنجا مصاحبه می کنید ، ممکن است شارژ باتری و اندازه ضبط کننده وزن بیشتری نسبت به سایرین در لیست بالا داشته باشد. برعکس ، اگر برای جلسه کاری ضبط می کنید ، کیفیت خودکار و سهولت اشتراک پرونده ها ممکن است از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

بعد از اینکه ویژگی های برتر مورد نیاز در ضبط کننده صدا را انتخاب کردید ، مرحله بعدی برای انتخاب ضبط صدا با کیفیت عالی در شفافیت صدا نهفته است. می توانید با ذکر موقعیت هایی که در آن نیاز به استفاده از دستگاه ضبط دارید ، به این پاسخ دهید.

اگر در مکان هایی با صدای صوتی ضبط می کنید ، پخش کردن دستگاه ضبط با صدای با کیفیت عالی می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد. هنگامی که تنظیماتی را که در آن ضبط انجام خواهید داد، می دانید ، می توانید تحقیق کنید و نحوه عملکرد دستگاه های ضبط مختلف در تست های صوتی را مطالعه کنید. حتی می توانید به فروشگاه الکترونیکی محلی مراجعه کنید تا ببینید که آیا توصیه ای در مورد دستگاه خاص دارند یا خیر. اغلب اوقات ، مراجعه ها می توانند به بهترین محصول منجر شوند.

توضیحات بیشتر: در حال ضبط صدا یا رکوردر ویس در متن

تصور غلط درباره ضبط صدا این است که آنها می توانند صدای شما را به تنهایی در متن رونویسی کنند. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، باید خودتان این نرم افزار گران قیمت رایانه (یا ضبط کننده بسیار گران قیمت) را خریداری کنید. یک گزینه جایگزین برای بارگیری برنامه ضبط صوت رایگان Rev است که به شما امکان می دهد صوتی را با دستگاه خود ضبط کرده و برای یک متن تبدیل کنید.(rev)


مشخصات لیست قیمت خرید انواع ویس رکوردر دانشجویی ، خوانندگی و روزنامه نگاری همراه با بررسی نقاط ضعف و قدرت

در این قسمت با معرفی انواع مدل های برتر و پرفروش دستگاه رکوردر یا ضبط کننده صدا همرا با لیست قیمت روز و فروشنده های که تخفیف بر محصولات خود ارایه می دهند و ارزانترین و با کیفیت ترین ضبط صداها را جهت استفاده شما دوستان عزیز معرفی و راهنمایی می کنیم تا بهترین انتخاب و خرید خود را به صرفه انجام دهید.

۱ لیست قیمت خرید بیشترین تخفیف در ضبط کننده صدا ها برای خرید با صرفه

اگر دوست دارید از بیشترین تخفیف های محصولات ضبط صدا بهره ببرید و خرید ویژه ای داشته باشید این قسمت برای شما دوستانی که علاقه در صرفه جویی هزینه را دارید بهتر است. تا انتخاب تخفیف داری داشته باشید، و لذت کافی را از خرید خود ببرید.

توجه : جهت مشاهده بیشترین تخفیف ضبط کننده صدا بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

خرید بیشترین تخفیف در ضبط کننده صدا


۲ قیمت خرید رکوردر سونی مدل ICD-PX470 پرفروش و برترین مدل ضبط کننده صدا sony

ویس رکوردر سونی یکی از بهترین دستگاه ضبط صدا با مدل ICD-PX470 مناسب برای دانشجویان و خبرنگاران می باشد. که با امکان ضبط با فرمت‌های MP3 یا L-PCM ذخیره و سیو می کند.

خرید رکوردر سونی

مشاهده ارزانترین فروشنده ظبط کننده صدا سامسونگ

دارای حافظه داخلی ۴ گیگ است که حدود پنج هزار فایل صوتی را برای شما ضبط می کند که بستگی دارد کیفیت و فرمت را چگونه تنظیم کنید تا بیشتر یا کمتر فایل های صوتی را برای شما ذخیره سازی می کند.

نقاط قوت مزیت :

 • کیفیت عالی ضبط صدا
 • مصرف کم باتری
 • خوش دست
 • انتخاب حالت های متنوع

نقاط ضعف معایب : 

 • نداشتن گیره یا درگاه اتصال به سه پایه
 • نداشتن جعبه همراه، نداشتن هدفون

مشخصات :

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد ۱۹.۳ × ۱۱۴.۱ × ۳۸.۳ میلی متر
 • وزن ۷۴ گرم

حافظه

 • ظرفیت حافظه داخلی ۴ گیگابایت
 • میزان فایل های قابل ضبط ۵۰۰۰
 • نوع کارت حافظه قابل اتصال Micro SD

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت صوتی قابل پخش MP3 – WMA – AAC-LC – L-PCM
 • فرمت های ضبط صدا MP3 – L-PCM
 • اسپیکر دارد
 • رادیو ندارد
 • بلوتوث ندارد
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری دو عدد باتری نیم‌قلمی (AAA)
 • سایر امکانات – مجهز به میکروفون داخلی استریو
 • – عمر باتری: ۶۲ ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت ۴۸KBPS
 • – 57 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت ۱۲۸KBPS
 • – 55 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت ۱۹۲KBPS
 • – 55 ساعت برای ضبط با فرمت LPCM و سرعت ۱۹۲KBPS
 • – پشتیبانی تا حداکثر ۳۲ گیگابایت

اگر می خواهید مدل های دیگر اسامی ضبط کننده های صدا سونی با مدل های icd-px240 ، icd-ux560f ، ویس رکوردر مدل icd-ux560f مدل icd-px470 sony icd-px470 voice recorder  سونی همراه با قیمت روز را مشاهده نمایید. بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

نظرات خریداران در مورد دستگاه ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

من این رکوردر رو خریداری کردم وسیله ی بسیار کار امد و خوبیه.

من هنگام خرید بین این رکوردر و مدل ۴۴۰ شک داشتم.

چون اون نقد و بررسی خوبی داشت این نداشت و اون تعداد خریداران خیلی بیشتری داشت و طبق نظر دوستان میشد از کیفیتش با خبر شد که خیلی خوبه!

با یه سرچ کوچیک فهمیدم این مدل ارتقا یافته ۴۴۰ که چندتا قابلیت عالی بهش اضافه شده مثل ضبط با دو فرمت که ۴۴۰ فقط یه فرمت ضبط اونم mp3 داشت بعد اضافه شدن فرمت پخش جدید علاوه بر mp3 که این تو نقد و بررسی خود دیجی ذکر شده.

و چیزایی دیگه که تو نت یه چرخی بزنین مقایسه کنید دستتون میاد من یکی دو روزه دارم استفاده میکنم و راضیم البته اینم بگم این مدل یه چیزایی هم کم داره که تو ۴۴۰ هست اما این نداره اونم هدفون و کیف اما چون میدونستم هدفون کیفش نباید زیاد با کیفیت باشه و از خود دیجی هدفون سنهایزر تهیه کرده بودم.

برام اصلا امتیازی محسوب نمیشد نسبت به چیزایی عالیه که این داشت کیفشم دقیقا نمیدونم چطوریه احتمالا باید پارچه ای یا تهش چرمی باشه که نمیتونی در مقابل فشار و ضربه ازش محافظت کنه بنابراین اینم چیز مثبتی برام نبود.

من یه کیف بسیار عالی براش گرفتم که اسیب نبینه بعد بخاطر پشتیبانی از فرمت های پخش بیشتر از ۴۴۰ ، میتونی براتون نقش پخش کننده موزیکم خوب بازی کنه من تو پخش موزیکم مشکلی نداشتم

با اینکه ریکوردر هست و نسبت به کار اصلیش که ریکوردره نه پخش کننده و قیمتش به نظرم قابله قبوله و نباید با پلیر ها مقایسه بشه در کل خوب بود راضیم از کیفیت و ضبطش ازدیجی هم برای کالای اصل با گارانتی معتبر تشکر میکنم.
امیدوارم برای دوستانی که قصد خرید این رکوردر رو دارن مفید بوده باشه موفق باشید…

یکی از دوستانم قبلا از این رکوردر استفاده کرده بود و بسیار راضی بود و به بنده پیشنهاد خریدش رو داد .
بنده ۵ ماه از خریدم میگذره و در طول این ۵ ماه حتی یک بار هم با این رکوردر دچار مشکل نشدم و نتونستم هیچ ضعفی ازش بگیرم .
دو عدد باتری نیم قلمی خارجی به همراه هندزفری و یه کیف پارچه ای از اقلام این رکوردره و به نظرم کم و کسری نداشت.
خرید این محصول رو پیشنهاد میکنم .


یک دستگاه ضبط صوت با کیفیت و ایده‌آل مخصوصاً برای دانشجویان ضبط صدای استاد در کلاس

من یکی برای همسرم خریدم تا سر کلاس صحبت‌های اساتید رو ضبط کنه و توی خونه یا ماشین هم به راحتی بتونه اونا رو مرور کنه.
این دستگاه واقعاً سبک و در عین حال مقاومه.
داخل منو هم آپشن‌های مختلفی برای ضبط صوت در محیط‌های گوناگون و همچنین مدیریت فایل‌ها داره.
منوی دستگاه اصلاً گنگ نیست و کار کردن با اون واقعاً آسونه.

به نظر من بهترین دستگاه ضبط صدا برای دانشجویان


۳ رکوردر یا ضبط کننده صدا برند زوم دو مدل H5 مدل H6 

رکوردر یا ضبط کننده صدا زوم

مشاهده ارزانترین فروشنده ظبط کننده صدا

این مدل ضبط کننده صدا هم با مارک معروف رکوردر زوم با تنظیمات فنی مناسب به صورت های h1 ، h2n ، رکوردر زوم r24 و دیگر مدل های این برند است که ما امروز در سایت کافه راهنما دو مدل اچ ۵ و اچ ۶ زوم معروف و پرفروش را برای شما دوستان معرفی و نقد و بررسی می نماییم.

نقاط قوت مزیت :

 • قابلیت‌های مطلوب
 • سبک

نقاط ضعف معایب : 

 • قیمت بالا
 • بلوتوث ندارند
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارند

مشخصات h5  :

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد ۴۲.۱ × ۱۳۵.۲ × ۶۶.۸ میلی متر
 • وزن ۹۴ گرم

حافظه

 • نوع کارت حافظه قابل اتصال SDHC از ۴ تا ۳۲ گیگابایت

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • دقت صفحه نمایش ۶۴ × ۱۲۸ پیکسل
 • مشخصات صفحه نمایش Backlit LCD
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت صوتی قابل پخش WAV – MP3
 • فرمت های ضبط صدا WAV – MP3
 • اسپیکر دارد
 • رادیو ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری دو عدد باتری قلمی (AA)
 • سایر امکانات – مجهز به خروجی لاین آنالوگ XLR

مشخصات h6

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد ۶.۸ × ۶.۹ × ۱۴.۲ میلی متر
 • وزن ۲۸۰ گرم

حافظه

 • نوع حافظه کارت حافظه SD , کارت حافظه SDHC , کارت حافظه SDXC
 • ظرفیت حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • سایز صفحه نمایش ۲ اینچ
 • دقت صفحه نمایش ۳۲۰ × ۲۴۰ پیکسل
 • مشخصات صفحه نمایش LCD تمام رنگی
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت های ضبط صدا WAV, MP3
 • رادیو ندارد
 • بلوتوث ندارد
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری ۲ عدد AA
 • سایر امکانات نوع اتصال :USB 2.0
 • ضبط همزمان: ۸
 • حداکثر کانال ورودی: ۴
 • ورودی لاین آنالوگ
 • جک ۳.۵ میلی‌متری , TRS , XLR
 • خروجی لاین آنالوگ
 • جک ۳.۵ میلی‌متری
 • تعداد خروجی لاین آنالوگ:دو
اقلام همراه
رکوردر به همراه ۲ عدد میکروفون
 • ۲ عدد باتری AA
 • رو ۲ گیگا بایت

نظرات خریداران h5 رکوردر زوم

رکوردر های زوم (سری Handy Recorder) بسیار کار راه انداز و مناسب برای کارهای نیمه حرفه‌ای و حتی حرفه‌ای هستند. سری‌های قدیمی این مجموعه از متریال‌های خوبی در ساخت استفاده کرده بودند اما در این سری، متریال‌ها خیلی جذاب و ظاهراً با کیفیت نیست. اما به طور کل برای ضبط صدای با کیفیت، دستگاه خوبی است.


رکوردر ضبط کننده صدا سامسونگ

مشاهده ارزانترین فروشنده ظبط کننده صدا

نقاط قوت مزیت :

 • حافظه داخلی
 • قابلیت اتصال کارت حافظه
 • قابلیت استفاده به عنوان حافظه جانبی کامپیوتر
 • قابلیت ضبط با کیفیت RAW

نقاط ضعف معایب : 

 • کوچک بودن صفحه نمایش
 • بدنه پلاستیکی و امکان سور خوردن بالا
 • وای فای و بلوتوث ندارد

مشخصات :

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد ۱۱.۹ × ۱۱۰ × ۳۵ میلی متر
 • وزن ۵۸.۳ گرم

حافظه

 • نوع حافظه فلش
 • ظرفیت حافظه داخلی ۲ گیگابایت
 • میزان فایل های قابل ضبط – ۱۲ ساعت با کیفیت RAW
 • – 86 ساعت با کیفیت HQ
 • – 260 ساعت با کیفیت SQ
 • – 1040 ساعت با کیفیت LQ
 • نوع کارت حافظه قابل اتصال Micro SD تا ۱۶GB

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • سایز صفحه نمایش ۱.۱ اینچ
 • دقت صفحه نمایش ۱۲۸ × ۱۲۸ پیکسل
 • مشخصات صفحه نمایش CSTN LCD
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت صوتی قابل پخش MP3 WMA
 • فرمت های ضبط صدا
  – ضبط با کیفیت RAW فرمت WAV
 • – ضبط با کیفیت HQ فرمت MP3
 • – ضبط با کیفیت SQ فرمت MP3
 • – ضبط با کیفیت LQ فرمت MP3
 • اسپیکردارد
 • رادیو دارد
 • بلوتوث ندارد
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری باتری لیتیوم-پلمیر با کارکرد ۵۰ ساعت در حالت استفاده از هدفون، ۲۰ ساعت در حالت استفاده از اسپیکر و ۳۵ ساعت در حالت ضبط صدا
سایر امکانات
 • – بلندگوی داخلی
 • – قطع ضبط در هنگام سکوت
 • – قابلیت INTRO و تنظیم سرعت
 • – انتقال فایل بدون نیاز به نرم افزار
 • – مدت زمان شارژ باتری: ۳ ساعت
 • – دارای قابلیت اتصال میکروفون جداگانه
 • – دارای قابلیت تنظیم حالت ضبط صدا (مصاحبه – موسیقی – جلسه)
 • – دارای قابلیت پخش فایل‌های صوتی ذخیره شده
اقلام همراه
 • – ایرفون
 • – کابل USB
 • – سی‌دی نصب
نظرات خریداران رکوردر سامسونگ

دستگاه را از دیجی کالا خریداری نمودم ، ولی هنگام دریافت با یک نکته مواجه شدم دستگاه داری دو برچسب آکبندی است که یکی مربوط به شرکت سامسونگ به رنگ مشکی است و دیگری مربوط به شرکت سام سرویس به رنگ سفید که خدمات را برعهده دارد. در کمال تعجب یکی از برچسب ها باز بود ( برچسب اصلی سامسونگ) . لذا ناچار شدم دستگاه را به همان صورت به ظاهر نیمه آکبند برای دیجی کالا بفرستم که متاسفانه اطلاع دادند امکان دارد بقیه دستگاه ها هم چنین وضعیتی داشته باشند و تنها میتوانند پول را واریز کنند. نکته مهم اینجاست که مسایلی مانند قراردادن کارت گارانتی و غیره نیازی به باز کردن این چسب اصلی سامسونگ ندادرد و به آسانی قابل قرارگیری در جعبه است لذا با توجه به تاکید عبارت درج شده بر روی جعبه به انگلیسی do not accept if seal is broken آن را قبول نکردم و مستندات را برای پیگیری بیشتر به سامسونگ خاورمیانه تحت letter of complaint ارجاع دادم.


لیست قیمت انواع دستگاه ضبط کننده صدا پرفروش موجود بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 908

ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 908

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  108*30*15 سانتی‌متر
 • وزن
  27.5 گرم
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

مشخصات کالاSony ICD-PX470 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  19.3 × 114.1 × 38.3 سانتی‌متر
 • وزن
  74 گرم
 • اقلام همراه محصول
  میکروفون ایرفون سونی مدل ECM-TL02
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - مجهز به میکروفون داخلی استریو
 • - عمر باتری: 62 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت 48KBPS
 • - 57 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت 128KBPS
 • - 55 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت 192KBPS
 • - 55 ساعت برای ضبط با فرمت LPCM و سرعت 192KBPS
 • - پشتیبانی تا حداکثر 32 گیگابایت
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3 - WMA - AAC-LC - L-PCM
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 - L-PCM
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری نیم‌قلمی (AAA)
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا زوم مدل F1-SP

ضبط کننده صدا زوم مدل F1-SP

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  80x64x33 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  کارایی گسترده و امکان راه‌اندازی بسیار آسان
 • مجهز به دو کانال برای رکورد صدا
 • دارای میکروفون شاتگان SGH-6
 • دارای مانت SMF-1 جهت اتصال به دوربین
 • ورودی میکروفون استریو 1/8 اینچی
 • امکان رکورد 24-Bit/96 kHz با فرمت های MP3 و WAV
 • دارای صفحه نمایش و کنترل آسان جهت انجام عملیات ضبط
 • پشتیبانی از حداکثر 32 گیگابایتی حافظه microSD
 • امکان استفاده از دو باتری AAA تا 6.5 ساعت
 • دارای کابل مخصوص جهت اتصال به دوربین
 • ظرفیت حافظه داخلی
  ندارد گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  microSD
 • فرمت های ضبط صدا
  BWF, ID3v1, MP3, WAV
 • نوع باتری
  قلمی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 906

ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 906

مشخصات کالاTsco TR 906 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  36 × 95 × 12.7 سانتی‌متر
 • وزن
  75 گرم
 • اقلام همراه محصول
  - ایرفون
 • - کابل USB
 • - کیف حمل
 • - میکروفون
 • - مبدل شبکه
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - کیفیت ضبط صدا: 1536 کیلوبایت بر ثانیه برای فرمت WAV و 3192 کیلوبایت بر ثانیه برای فرمت MP3
 • - جنس بدنه: آلیاژ زینک
 • - فرکانس: 24 کیلوهرتز
 • - خروجی: 9+9 میلی‌وات در 320 اهم
 • - قدرت ضبط: 7 میلی‌آمپر و 23 میلی‌آمپر
 • - عمر باتری: 15 ساعت
 • - دارای خروجی Micro USB
 • - قابلیت اتصال کارت حافظه‌ی Micro SD
 • - قابلیت اتصال میکروفون
 • - قابلیت اتصال هدفون
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV - MP3
 • مشخصات باتری
  600 میلی‌آمپر
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا لنوو مدل +B550

ضبط کننده دیجیتالی صدا لنوو مدل +B550

مشخصات کالاLenovo - B550 Plus - Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  120x30x15 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD
 • فرمت های ضبط صدا
  Linear PCM/MP3
 • نوع باتری
  قلمی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX240

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX240

مشخصات کالاSony ICD-PX240 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  21.3x38.5x115.2 سانتی‌متر
 • وزن
  72 گرم
 • اقلام همراه محصول
  دو عدد باتری آلکالاین نیم قلمی سونی
 • کیف
 • دفترچه راهنما
 • امکانات و قابلیت‌ها
  حافظه داخلی: 4 گیگابایت
 • مدت زمان کارکرد متوالی با باتری:ضبط حداکثر 32 ساعت (8kbps) و 21 ساعت (192kbps)
 • فرکانس پاسخگویی: 75 تا 3000 هرتز (8kbps) - 75 تا 15000 هرتز (192kbps)
 • توان خروجی بلندگو: 300mW
 • اتصالات‏:‏Headphone Jack‏,‏Microphone In‏,‏ USB Port‏
 • فیلتر حذف نویز هوشمند با فناوری انحصاری سونی Intelligent Noise Cut
 • امکان ضبط 1043 ساعت صدا در حافظه داخلی ۴ گیگابایتی (MP3 8kbps)
 • دارای میکروفون مونو و بلندگوی داخلی
 • ضبط خودکار VOR
 • سازماندهی، محافظت، حذف فایل و ساخت پوشه
 • اتصال از طریق کابل USB
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  امکان ضبط 1043 ساعت صدا در حافظه داخلی ۴ گیگابایتی (MP3 8kbps)
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3
 • سایز صفحه نمایش
  1.5 اینچ
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3( 8kbps ‎- 48kbps - 128kbps - 192kbps)
 • مشخصات باتری
  Alkaline AAAx2
 • نوع باتری
  قلمی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا زوم مدل H5

ضبط کننده صدا زوم مدل H5

مشخصات کالاZoom H5 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  42.1 × 135.2 × 66.8 سانتی‌متر
 • وزن
  94 گرم
 • دقت صفحه نمایش
  64 × 128
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - مجهز به خروجی لاین آنالوگ XLR
 • نوع حافظه قابل اتصال
  SDHC از 4 تا 32 گیگابایت
 • مشخصات صفحه نمایش
  Backlit LCD
 • فرمت صوتی قابل پخش
  WAV - MP3
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV - MP3
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری قلمی (AA)
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 907

ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 907

مشخصات کالاTsco TR 907 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  121x19x16 سانتی‌متر
 • وزن
  140 گرم
 • اقلام همراه محصول
  دفترچه راهنما
 • یک عدد میکروفون
 • یک عدد هدفون
 • کابل شارژ از نوع microUSB
 • کابل AUX
 • کابل تلفن
 • امکانات و قابلیت‌ها
  بدنه ساخته شده از آلیاژ روی
 • قابلیت ضبط صدای استریو
 • قابلیت ضبط تماس های تلفنی با استفاده از کابل تلفن
 • فرکانس 48 کیلوهرتز
 • کیفیت ضبط صدا برای فرمت Mp3: 32/46/128/192 Kbps
 • کیفیت ضبط صدا برای فرمت WAV: 512/768/1024/1536 Kbps
 • توان ضبط صدا برای Mp3 برابر با 9 میلی آمپر ساعت و برای WAV برابر با 27 میلی آمپر ساعت
 • عمر باتری تا 55 ساعت ضبط صدا یا 3.5 ساعت پخش صدا
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  کارت حافظه microSD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت
 • مشخصات صفحه نمایش
  TFT رنگی
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 و WAV
 • مشخصات باتری
  لیتیوم-یون با ظرفیت 750 میلی آمپر ساعت
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا سونی مدل ICD-UX570F

ضبط کننده دیجیتالی صدا سونی مدل ICD-UX570F

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  102.8x36.6x12.2 سانتی‌متر
 • وزن
  48 گرم
 • اقلام همراه محصول
  - کیف قابل حمل
 • - دفترچه راهنما
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - ضبط صدا با فرمت MP3/LPCM توسط میکروفون-S حساس
 • - اتصال مستقیم به رایانه با درگاه USB یکپارچه
 • - حافظه داخلی ۴ گیگابایتی با قابلیت ارتقا توسط کارت microSD (SDHC/SDXC)
 • - کاهش خودکار صدای پس زمینه در هنگام ضبط صدا
 • - پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  LPCM 44.1 kHz/16 bit (STEREO) 5 hours 20 minutes
 • MP3 192 kbps (STEREO) 39 hours 45 minutes
 • MP3 128 kbps (STEREO) 59 hours
 • MP3 48 kbps (MONO) 159 hours
 • نوع حافظه قابل اتصال
  microSD
 • فرمت صوتی قابل پخش
  LPCM/MP3/AAC/WMA
 • فرمت های ضبط صدا
  Linear PCM/MP3
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-33 32GB

ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-33 32GB

مشخصات کالاIRIVER VR-33 32GB DIGITAL VOICE RECORDER

مشخصات

 • ابعاد
  10.5x3.7x1.0 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3 -WAV -WMA -OGG
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • مشخصات باتری
  نسل پیشرفته لیتیوم یونی
 • فرمت های ضبط صدا
  PCM/WAV/MP3
 • سایز صفحه نمایش
  اینچ
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
 • وزن
  170 گرم
 • مشخصات صفحه نمایش
 • نوع حافظه قابل اتصال
 • میزان فایل قابل ضبط
  PCM WAV 512KB/S UP TO1536 KB/S
 • LP/SP MP3 RECORDING 64KB/S UP TO 192 KB/S
 • ظرفیت حافظه داخلی
  32 گیگابایت
 • نوع حافظه
  داخلی فلش
 • امکانات و قابلیت‌ها
  سیستم حذف نویز هوشمند با قابلیت تنظیم در منو
 • سیستم اتوماتیک حساس به صدا هوشمند با قابلیت تنظیم در منو
 • قابلیت ضبط اتوماتیک مکالمات خط تلفن ثابت
 • دقت صفحه نمایش
 • اقلام همراه محصول
  هندزفری
 • کابل شارژ و اتصال به کامپیوتر میکرو یو اس بی
 • میکروفن یقه ای
 • کیت اتصال به خط تلفن ثابت
 • کابل AUX
 • دفترچه راهنما انگلیسی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-UX570

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-UX570

مشخصات کالاSony ICD-UX570 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  12.2x36.6x102.8 سانتی‌متر
 • وزن
  48 گرم
 • اقلام همراه محصول
  - کیف قابل حمل
 • - دفترچه راهنما
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - ضبط صدا با فرمت MP3/LPCM توسط میکروفون-S حساس
 • - اتصال مستقیم به رایانه با درگاه USB یکپارچه
 • - حافظه داخلی ۴ گیگابایتی با قابلیت ارتقا توسط کارت microSD (SDHC/SDXC)
 • - کاهش خودکار صدای پس زمینه در هنگام ضبط صدا
 • - پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  LPCM 44.1 kHz/16 bit (STEREO) 5 hours 20 minutes
 • MP3 192 kbps (STEREO) 39 hours 45 minutes
 • MP3 128 kbps (STEREO) 59 hours
 • MP3 48 kbps (MONO) 159 hours
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro
 • فرمت صوتی قابل پخش
  LPCM/MP3/AAC/WMA
 • فرمت های ضبط صدا
  Linear PCM/MP3
 • مشخصات باتری
  باتری لیتیوم یون
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX240

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX240

مشخصات کالاSony ICD-PX240 Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  38.5x115.2x21.3 سانتی‌متر
 • وزن
  72 گرم
 • اقلام همراه محصول
  یک جفت باطری آلکالاین سونی
 • - هدفون
 • - کیف
 • - کابل اتصال به کامپیوتر
 • - دفترچه راهنما
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  (MP3 (192Kbps-128Kbps-48Kbps-8Kbps
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3
 • سایز صفحه نمایش
  1.5 اینچ
 • مشخصات باتری
  Alkaline AAAx2
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا مدل 301

ضبط کننده دیجیتالی صدا مدل 301

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  98x33x10 سانتی‌متر
 • وزن
  25 گرم
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 و WMA
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  114.1x38.3x19.1 سانتی‌متر
 • وزن
  74 گرم
 • اقلام همراه محصول
  دو عدد باتری نیم‌قلمی
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مجهز به میکروفون داخلی استریو
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  micro SD
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3 - WMA - AAC-LC - L-PCM
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 - L-PCM
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری نیم‌قلمی (AAA)
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا لندر مدل LD-78

ضبط کننده دیجیتالی صدا لندر مدل LD-78

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  80x23x10 سانتی‌متر
 • وزن
  65 گرم
 • اقلام همراه محصول
  هندزفری
 • کابل MicroUSM
 • دفترچه راهنما
 • امکانات و قابلیت‌ها
  فرمت موزیک MP3-WAV
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV
 • مشخصات باتری
  220 میلی‌آمپر‌ساعت
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا مدل ADZEST SK-304 16G

ضبط کننده صدا مدل ADZEST SK-304 16G

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  15x20x100 سانتی‌متر
 • وزن
  75 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت ضبط تا ۴۵ ساعت مداوم.
 • ظرفیت حافظه داخلی
  16 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  micro SD
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 - Mp Wave
 • مشخصات باتری
  510 میلی آمپر
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT1200

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT1200

مشخصات کالاPhilips DVT1200 Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  19*37*108 سانتی‌متر
 • وزن
  49 گرم
 • دقت صفحه نمایش
  112*112
 • امکانات و قابلیت‌ها
  Micro SD memory card slot
 • مجهز به جک 3.5میی‌متری
 • مجهز به جک اتصال میکروفون
 • پاسخ‌فرکانسی: 750 - 18000هرتز
 • نوع حافظه
  NAND Flash
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD memory card با قاببلیت ساپورت تا 32 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  (WAV(ADPCM and PCM
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری AAA
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا زوم مدل H1n

ضبط کننده صدا زوم مدل H1n

مشخصات کالاZoom H1n Handy Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  137*32*50 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • اقلام همراه محصول
  دفترچه راهنما
 • دقت صفحه نمایش
  96*46
 • امکانات و قابلیت‌ها
  امکان شارژ مستقیم از طریق درگاه USB
 • امکان اتصال میکروفون خارجی از طریق پورت LINE IN
 • امکان اتصال هدفون از طریق پورت LINE OUT
 • پیچ اتصال به سه پایه دوربین
 • نوع حافظه
  کارت حافظه microSD/microSDHC کلاس 4 به بالا نهایتا 32 گیگابایت
 • ظرفیت حافظه داخلی
  ندارد گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  microSD/microSDHC
 • مشخصات صفحه نمایش
  مونوکروم LCD
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  2
 • فرمت صوتی قابل پخش
  WAV - MP3
 • سایز صفحه نمایش
  1.25 اینچ
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV-MP3
 • مشخصات باتری
  2 عدد باطری نیم قلمی AAA
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل TX660

ضبط کننده صدا سونی مدل TX660

مشخصات کالا

مشخصات

 • دقت صفحه نمایش
  ندارد
 • فرمت های ضبط صدا
  LinearPCM/MP3
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • نوع باتری
  لیتیوم-یون (Li-ion)
 • مشخصات باتری
  Li.ion
 • سایز صفحه نمایش
  1.7 اینچ
 • امکانات و قابلیت‌ها
  طراحی سبک و فوق العاده نازک
 • میکروفون استریو دیجیتالی بهبود یافته بدون کاهش حساسیت میکروفون
 • کاهش صدای پس زمینه با ضبط خودکار صدا
 • ویژگی One Push Recording استفاده کنید و ضبط بلافاصله شروع می شود ، حتی اگر دستگاه خاموش باشد.
 • حداکثر 636 ساعت را در یک مرحله ضبط کنید
 • کانکتور میکرو USB داخلی-کابل ارائه شده است
 • میکروفون داخلی
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3/WAV/WMA/AAC
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  2
 • مشخصات صفحه نمایش
  OLED
 • نوع حافظه قابل اتصال
  داخلی
 • میزان فایل قابل ضبط
  5000
 • ظرفیت حافظه داخلی
  16 گیگابایت
 • نوع حافظه
  داخلی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-182 8GB

ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-182 8GB

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x35x11 سانتی‌متر
 • وزن
  90 گرم
 • اقلام همراه محصول
  کابل یو اس بی
 • هندز فری
 • میکروفن یقه ای
 • کیت اتصال به خط تلفن ثابت
 • امکانات و قابلیت‌ها
  ظبط هوشمند مکالمات تلفن ثابت
 • نوع حافظه
  داخلی فلش
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  MP3 32 KB/S - 128 KB/S - 192 KB/S
 • 512 KB/S - 1024 KB/S - 1536 KB/S
 • نوع حافظه قابل اتصال
  میکرو اس دی
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3 - WAV - WMA
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 - WAV
 • مشخصات باتری
  لیتیوم یونی 1200 میلی آمپر ساعتی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتال صدا مدل 303

ضبط کننده دیجیتال صدا مدل 303

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  100x35x11 سانتی‌متر
 • وزن
  35 گرم
 • اقلام همراه محصول
  میکروفن یقه ای
 • هدفون تو گوشی
 • کانکتور اتصال به تلفن
 • کابل تلفن
 • کابل صدا 1 به 1 AUX
 • کابل شارژ
 • دفترچه راهنما
 • نوع حافظه
  Micro SD
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 و WMA
 • مشخصات باتری
  1000mAh/3.7v
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT1110

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT1110

مشخصات کالاPhilips DVT1110 Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  19*34*108 سانتی‌متر
 • وزن
  46 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مجهز به جک 3.5میی‌متری
 • پاسخ‌فرکانسی: 750 - 18000هرتز
 • نوع حافظه
  TF card
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  17ساعت در مد HD
 • 23ساعت در مد SP
 • سایز صفحه نمایش
  1.3 اینچ
 • فرمت های ضبط صدا
  WAW
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری AAA
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا لندر مدل LD-79

ضبط کننده دیجیتالی صدا لندر مدل LD-79

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  98x30x13.5 سانتی‌متر
 • وزن
  88 گرم
 • اقلام همراه محصول
  هندزفری
 • کابل MicroUSM
 • دفترچه راهنما
 • امکانات و قابلیت‌ها
  فرمت موزیک MP3-WAV
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV
 • مشخصات باتری
  1200 میلی‌آمپر‌ساعت
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT2110

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT2110

مشخصات کالاPhilips DVT2110 Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  128x47x16 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3, WMA
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • مشخصات باتری
  باتری لیتیومی قابل شارژ
 • فرمت های ضبط صدا
  (MPEG1 layer 3 (MP3
 • (PCM (WAV
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD color display
 • وزن
  76 گرم
 • میزان فایل قابل ضبط
  (2147h (MP3, 8 kbps
 • (536h (MP3, 32 kbps
 • (268h (MP3, 64 kbps
 • (178h (MP3, 96 kbps
 • (134h (MP3, 128 kbps
 • (89h (MP3, 192 kbps
 • (67h (MP3, 256 kbps
 • (53h (MP3, 320 kbps
 • (24h (PCM, 22 kHz/16 bit
 • (12h (PCM, 44.1 kHz/16 bit
 • (11h (PCM, 48 kHz/16 bit
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  microSD
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دو میکروفون ضبط صدای استریو و با کیفیت
 • قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق کابل USB
 • قابلیت Auto-divide
 • قابلیت Auto-bookmark
 • صفحه نمایش رنگی به منظور راحتی دید و راحتی استفاده
 • قابلیت ضبط به صورت MP3 و PCM
 • توان خروجی اسپیکر 200mW
 • قابلیت کاهش نویز Noise cut
 • پاسخ فرکانسی 50–20,000 Hz
 • پورت 3.5 mm به منظور اتصال هدفون
 • اکولایزر اسپیکر: Classic, Jazz, Pop, Rock
 • Repeat file, Repeat all, Random :Playback mode
 • پشتیبانی از ID3 tag
 • ظرفیت باتری: 1000 mAh
 • دقت صفحه نمایش
  240 × 320
 • اقلام همراه محصول
  کابل USB-C
 • دفترچه راهنما
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT7110

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT7110

مشخصات کالاPhilips DVT7110 Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  129x47x19 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3, WMA
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • فناوری‌های ارتباطی
  شبکه بی سیم Wi-Fi
 • مشخصات باتری
  باتری لیتیومی قابل شارژ
 • فرمت های ضبط صدا
  (MPEG1 layer 3 (MP3
 • (PCM (WAV
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD full color display
 • وزن
  93 گرم
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD memory card با قاببلیت ساپورت تا 32 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  (2147h (MP3, 8 kbps
 • (536h (MP3, 32 kbps
 • (268h (MP3, 64 kbps
 • (178h (MP3, 96 kbps
 • (134h (MP3, 128 kbps
 • (89h (MP3, 192 kbps
 • (67h (MP3, 256 kbps
 • (53h (MP3, 320 kbps
 • (24h (PCM, 22 kHz/16 bit
 • (12h (PCM, 44.1 kHz/16 bit
 • (11h (PCM, 48 kHz/16 bit
 • ( 3h (PCM, 96 kHz/24 bit
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  NAND Flash
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای تجهیزات کمکی به منظور استفاده حین تصویربرداری
 • نرم افزار مختص موبایل این نسل با تلفنهای همراه با سیستم عامل Android 9/8/7/6, iOS 12/11 سازگاری دارد.
 • کیفیت ضبط 24bit/96 kHz
 • Charging time (full charge): 3 hours
 • Auto-divide function: 15, 30, 60 minutes
 • Bookmark function: up to 32 per file
 • (Limiter (attack time/decay time): slow (32/128 ms), medium (16/64 ms), fast (8/16 ms
 • توان خروجی اسپیکر 200mW
 • پاسخ فرکانسی اسپیکر 50–20,000 هرتز
 • Pre-recording mode: 5, 10, 15 seconds buffer قابلیت ضبط پیش فرض
 • جک 3.5 میلی متری اتصال هدفون
 • سوکت اتصال میکروفون
 • دقت صفحه نمایش
  240 × 320
 • اقلام همراه محصول
  کابل USB-C
 • پایه نگهدارنده به منظور قرار کرفتن روی دوربین
 • خز ضد باد
 • کابل اتصال صدای 3.5 میلی متری
 • دفترچه راهنما
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT4110

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT4110

مشخصات کالاPhilips DVT4110 Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  129x47x19 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3, WMA
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • فناوری‌های ارتباطی
  شبکه بی سیم Wi-Fi
 • مشخصات باتری
  باتری لیتیومی قابل شارژ
 • فرمت های ضبط صدا
  (MPEG1 layer 3 (MP3
 • (PCM (WAV
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD color display
 • وزن
  93 گرم
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD memory card با قاببلیت ساپورت تا 32 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  (2147h (MP3, 8 kbps
 • (536h (MP3, 32 kbps
 • (268h (MP3, 64 kbps
 • (178h (MP3, 96 kbps
 • (134h (MP3, 128 kbps
 • (89h (MP3, 192 kbps
 • (67h (MP3, 256 kbps
 • (53h (MP3, 320 kbps
 • (24h (PCM, 22 kHz/16 bit
 • (12h (PCM, 44.1 kHz/16 bit
 • (11h (PCM, 48 kHz/16 bit
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  NAND Flash
 • امکانات و قابلیت‌ها
  نرم افزار مختص موبایل این نسل با تلفنهای همراه با سیستم عامل Android 9/8/7/6, iOS 12/11 سازگاری دارد.
 • Auto-divide function: 15, 30, 60 minutes
 • Bookmark function: up to 32 per file
 • (Limiter (attack time/decay time): slow (32/128 ms), medium (16/64 ms), fast (8/16 ms
 • توان خروجی اسپیکر 200mW
 • پاسخ فرکانسی اسپیکر 50–20,000 هرتز
 • Pre-recording mode: 5, 10, 15 seconds buffer قابلیت ضبط پیش فرض
 • جک 3.5 میلی متری اتصال هدفون
 • دقت صفحه نمایش
  240 × 320
 • اقلام همراه محصول
  کابل USB-C
 • دفترچه راهنما
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا نیوزمای مدل RD07 8GB

ضبط کننده دیجیتالی صدا نیوزمای مدل RD07 8GB

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10x3x1 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3 / WAV /WMA
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • نوع باتری
  لیتیوم-یون (Li-ion)
 • مشخصات باتری
  300 میلی آمپری
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 / WAV
 • سایز صفحه نمایش
  1.2 اینچ
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  تک رنگ
 • وزن
  67 گرم
 • مشخصات صفحه نمایش
  1.2 اینچ OLED
 • نوع حافظه قابل اتصال
  میکرو اس دی کارت
 • میزان فایل قابل ضبط
  250 ساعت با کیفیت 64KB/S بر روی 8 گیگابایت
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  فلش
 • امکانات و قابلیت‌ها
  تکنولوژی ضبط صدا H-REC
 • سیستم کنترل و حذف نویز هوشمند محیط NRS
 • سیستم تنظیم خودکار و دستی حساسیت میکروفون AGC
 • سنسور اتوماتیک هوشمند حساس به صدا VAS
 • پشتیبانی از کارت حافظه تا 64 گیگابایت
 • بدنه یکپارچه فلز
 • دو میکروفون 360 درجه
 • دقت صفحه نمایش
  120x120
 • اقلام همراه محصول
  کابل شارژ USB
 • هندزفری
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 906 به همراه یک عدد رم ریدر هدیه

ضبط کننده صدا تسکو مدل TR 906 به همراه یک عدد رم ریدر هدیه

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  36 × 95 × 12.7 سانتی‌متر
 • وزن
  80 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - کیفیت ضبط صدا: 1536 کیلوبایت بر ثانیه برای فرمت WAV و 3192 کیلوبایت بر ثانیه برای فرمت MP3
 • - جنس بدنه: آلیاژ زینک
 • - فرکانس: 24 کیلوهرتز
 • - خروجی: 9+9 میلی‌وات در 320 اهم
 • - قدرت ضبط: 7 میلی‌آمپر و 23 میلی‌آمپر
 • - عمر باتری: 15 ساعت
 • - دارای خروجی Micro USB
 • - قابلیت اتصال کارت حافظه‌ی Micro SD
 • - قابلیت اتصال میکروفون
 • - قابلیت اتصال هدفون
 • نوع حافظه
  داخلی
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • فرمت صوتی قابل پخش
  WAV - MP3
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ اینچ
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV - MP3
 • مشخصات باتری
  600 میلی‌آمپر
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا الیمپوس مدل VN-732PC

ضبط کننده دیجیتالی صدا الیمپوس مدل VN-732PC

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  17x39x108 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • اقلام همراه محصول
  باتری
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3-WMA
 • نوع باتری
  قلمی
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا الیمپوس مدل VN-731

ضبط کننده دیجیتالی صدا الیمپوس مدل VN-731

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  17x39x108 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • ظرفیت حافظه داخلی
  2 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  WMA
 • نوع باتری
  قلمی
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده صدا سونی مدل ا ICD-PX370

ضبط کننده صدا سونی مدل ا ICD-PX370

مشخصات کالا

مشخصات

 • دقت صفحه نمایش
  0.2
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3
 • مشخصات باتری
  Dry Battery-AAAx2
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ
 • امکانات و قابلیت‌ها
  رکوردر صدا SONY ICD-PX370 یکی از ارزان ترين ضبط کننده هاي صدای دیجیتال شركت سوني مي باشد،اما در عین حال شاید این محصول مناسب ترین ویس رکوردر برای دانشجویان و خبرنگاران و روزنامه نگاران و روابط عمومی شرکت ها می باشد. این محصول دارای یک میکروفون در بالای دستگاه است که موجب ضبط مونو توسط ضبط خبرنگاری سونی PX370 می شود.
 • رکوردر صدا SONY ICD-PX370 دارای یک نمایشگر بزرگ است که به راحتي امكان استفاده از منو ها و قابليت هاي دستگاه را فراهم می كند و با توجه به این نمايشگر بزرگ و كليد های بزرگ برجسته تجربه كاربری لذت بخشی را فراهم مي كند. با توجه به اندازه كوچك و حافظه داخلی 4 گيگابایت و امكان ضبط صدا با فرمت MP3 و انتقال آسان به كامپيوتر، يك دستگاه ضبط صدا قدرتمند با قيمت مناسب در اختيار داريد. البته شایان ذکر است که حافظه ی این رکوردر را می توان تا 16 گیگابایت افزایش داد.
 • همچنین با اتصال رکوردر صدا SONY ICD-PX370 به لاین تلفن می توانید مکالمات تلفنی خود را ضبط کنید و نگران پرشدن حافظه آن نباشید زیرا این محصول نیز دارای سیستم VOR می باشد که هنگام سکوت پروسه ضبط را متوقف می کند.
 • یکی از شاخصه های بارز این محصول این است کهبا پورت USB مستقیم به لپ تاپ وصل می شود و نیازی به اتصال با دستگاه ندارد.
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  1
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD
 • میزان فایل قابل ضبط
  5000
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • نوع حافظه
  داخلی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-3

ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-3

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10X3X1 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3,WAV,WMA,OGG
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • نوع باتری
  لیتیوم-یون (Li-ion)
 • مشخصات باتری
  لیتیوم یونی 400 میلی آمپری
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 64/128/256/512 KB/S
 • WAV 512/1025/1526 KB/S
 • سایز صفحه نمایش
  1.1 اینچ
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  تک رنگ
 • وزن
  77 گرم
 • مشخصات صفحه نمایش
  OLED
 • نوع حافظه قابل اتصال
  میکرو اس دی تا ظرفیت 64 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  250 ساعت فرمت MP3 64 KB/S بر روی 8 گیگ
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  فلش
 • امکانات و قابلیت‌ها
  تکنولوژی هوشمند حذف نویز محیط (AGC)
 • سمپل فرکانس ضبط صدا برابر با 1536 KB/S
 • رکورد زمانبندی شده (TIME RECORDING)
 • بدنه یکپارچه فلزی
 • 40 ساعت رکورد مداوم با یکبار شارژ
 • سیستم هوشمند سنسور حساس به صدا (VAS )
 • پشتیبانی از مموری کارت تا ظرفیت 64 گیگابایت
 • دقت صفحه نمایش
  800 پیکسل در اینچ
 • اقلام همراه محصول
  هندزفری
 • کابل شارژ و اتصال به کامپیوتر USB
 • دفترچه راهنما
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT8110

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT8110

مشخصات کالاPhilips DVT8110 Digital Voice Recorder

مشخصات

 • ابعاد
  129x47x19 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3, WMA
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • درگاه‌های ارتباطی
  MP3 پلیر
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • فناوری‌های ارتباطی
  شبکه بی سیم Wi-Fi
 • مشخصات باتری
  باتری لیتیومی قابل شارژ
 • فرمت های ضبط صدا
  (MPEG1 layer 3 (MP3
 • (PCM (WAV
 • سایز صفحه نمایش
  2 اینچ
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD full color display
 • وزن
  93 گرم
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD memory card با قاببلیت ساپورت تا 32 گیگابایت
 • میزان فایل قابل ضبط
  (2147h (MP3, 8 kbps
 • (536h (MP3, 32 kbps
 • (268h (MP3, 64 kbps
 • (178h (MP3, 96 kbps
 • (134h (MP3, 128 kbps
 • (89h (MP3, 192 kbps
 • (67h (MP3, 256 kbps
 • (53h (MP3, 320 kbps
 • (24h (PCM, 22 kHz/16 bit
 • (12h (PCM, 44.1 kHz/16 bit
 • (11h (PCM, 48 kHz/16 bit
 • ( 3h (PCM, 96 kHz/24 bit
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  NAND Flash
 • امکانات و قابلیت‌ها
  نرم افزار مختص موبایل این نسل با تلفنهای همراه با سیستم عامل Android 9/8/7/6, iOS 12/11 سازگاری دارد.
 • کیفیت ضبط 24bit/96 kHz
 • Auto-divide function: 15, 30, 60 minutes
 • Bookmark function: up to 32 per file
 • (Limiter (attack time/decay time): slow (32/128 ms), medium (16/64 ms), fast (8/16 ms
 • توان خروجی اسپیکر 200mW
 • پاسخ فرکانسی اسپیکر 50–20,000 هرتز
 • Pre-recording mode: 5, 10, 15 seconds buffer قابلیت ضبط پیش فرض
 • جک 3.5 میلی متری اتصال هدفون
 • سوکت اتصال میکروفون
 • دقت صفحه نمایش
  240 × 320
 • اقلام همراه محصول
  کابل USB-C
 • کیف نگه دارنده ضبط کننده و میکروفون 360 درجه
 • دفترچه راهنما
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-2 8GB

ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-2 8GB

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10X5X1 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3,WAV,WMA,OGG,
 • نوع باتری
  لیتیوم-یون (Li-ion)
 • مشخصات باتری
  لیتیوم یونی 800 میلی آمپری
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 64/128/256/512 KB/S
 • WAV 512/1025/1526 KB/S
 • سایز صفحه نمایش
  1.3 اینچ
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  تک رنگ
 • وزن
  79 گرم
 • مشخصات صفحه نمایش
  OLED
 • نوع حافظه قابل اتصال
  میکرو اس دی
 • میزان فایل قابل ضبط
  250 ساعت فرمت MP3 64 KB/S بر روی 8 گیگ
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  داخلی
 • امکانات و قابلیت‌ها
  تکنولوژی هوشمند حذف نویز محیط (AGC)
 • سمپل فرکانس ضبط صدا برابر با 1536 KB/S
 • رکورد زمانبندی شده (TIME RECORDING)
 • سیستم هوشمند سنسور حساس به صدا (VAS )
 • پشتیبانی از مموری کارت تا ظرفیت 64 گیگابایت
 • بدنه یکپارچه فلزی
 • 40 ساعت رکورد مداوم با یکبار شارژ
 • دقت صفحه نمایش
  800 پیکسل در اینچ
 • اقلام همراه محصول
  هندزفری
 • کابل شارژ و اتصال به کامپیوتر USB
 • دفترچه راهنما
 • امکانات ضبط کننده صدا
  ارتقا حافظه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

یک × پنج =