توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

ضبط کننده صدا برای دانشجویان و خبرنگاران همراه با مدل های مخفی و مینی ، دانشجویی ، خودکار و مدل دستگاه کوچک و نامحسوس ضبط صدا موجود در بازار عرضه می شوند. حتی ویس رکوردر صدای خواننده با مدل های حرفه ای از میان این برندها مارک سونی،سامسونگ مطرح ترین هستنند، که با قیمت ارزان با راهنمای سایت کافه راهنما بتوانید بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید. سوال بیشتر خریداران این محصول ، دستگاه ضبط صدا از کجا بخرم . پس برای رسیدن به این سوال تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

نکات مهم قبل خرید دستگاه ضبط کننده صدا باید بدانید. (ویس رکوردر چی بخرم)

ضبط کننده صدا

در نهایت ، به این بستگی دارد که شما چه چیزی می خواهید با دستگاه صدا ضبط کنید. با این حال ، چندین سؤال مهم وجود دارد که می توانید از خودتان بپرسید برای انتخاب بهترین ویس رکوردر صوت کدام مدل بهتر است:

 • در چه تنظیماتی ضبط می کنید؟
  • نیاز شما برای رکوردر صدا در بیرون است یا داخل؟
  • اتاق چقدر بزرگ یا کوچک است؟
  • آکوستیک چگونه است؟
  • آیا چندین بلندگو وجود دارد؟ آیا آنها میکروفون دارند؟
 • چه ویژگی های خاص کار ضبط شما را آسان تر می کند؟ به عنوان مثال ، آیا شما در مناطق کم نور و یا شب ضبط می کنید؟ در این صورت ، خرید دستگاهی که دارای صفحه نمایش نور پس زمینه باشد ، مناسب برای شما خواهد بود.
 • چرا ضبط می کنید؟ آیا شما برای خودتان ضبط می کنید تا به رونویسی متن تبدیل کنید؟ اگر ضبط فقط برای خودتان است ، ممکن است شما بخواهید در مورد برخی از ویژگی ها مانند کیفت دیگر نکات دستگاه مهم نباشد. اگر شما یا شخص دیگری در حال رونویسی صوتی هستید ، می خواهید به کیفیت صدا و پخش توجه زیادی داشته باشید.
 • چند بار ضبط می کنید؟ اگر قصد دارید ضبط را به طور منظم مرتباً انجام دهید ، دستگاهی که دارای باتری قابل شارژ قوی باشد می تواند نیاز شما را برطرف سازد.

آیا بهترین انتخاب ارزانترین آن بهترین است؟

به عبارت ساده ، نه. در حالی که تعداد زیادی دستگاه ضبط از جمله گوشی موبایل هوشمند و ساده شما وجود دارد که دارای امکان رکوردر در آنها وجود دارند ، همه اینها برابر نیستند. البته بیشتر گوشی های موبایل امکان ضبط دارند اما آیا شما می توانید صدا را در حالت پخش بشنوید؟

بعضی اوقات ارزان ترین دستگاه ها در دراز مدت هزینه بیشتری دارند. این امر به دلیل تعویض باتری و نیاز مداوم به خرید باتری های جدید ، موارد افزودنی گران قیمت (مانند هدفون) است که می توانند در حین جلسه ضبط کمک کنند ، یا قطعات جایگزینی که زیرا دستگاه شما نمی تواند در مقابل ساییدگی طبیعی از بین بروند. ، همه این موارد ممکن است ارزان به نظر برسند اما می توانند به سرعت اضافه شوند.

در پایان روز ، قیمت دستگاه ضبط کننده صدا بستگی به ویژگی هایی دارد که ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که ضبط کننده ای با کیفیت صوتی بالا ممکن است که کمی گران باشد. به منظور صرفه جویی در قیمت هزینه خود ، توصیه می کنیم تصمیم بگیرید که چه ویژگی هایی را که کاملاً به دستگاه ضبط صدا نیاز دارید و یا به (بیشتر آن بعداً) نیاز خواهید داشت. این امر به شما کمک می کند تا انتخاب خود را مناسب با نیاز شما باشد و تخمین خوبی در مورد قیمت داشته باشید. حتی اگر بودجه کمی هم دارید ، هنوز می توانید ضبط صدا با کیفیت خوب خریداری کنید.

 8 راهکار مهم که باید در خرید دستگاه ضبط کننده صدا یا ویس رکوردر در نظر بگیرید

خرید دستگاه ضبط کننده صدا

قبل از خرید دستگاه ضبط ویس چندین ویژگی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. برخی از عوامل زیر ممکن است نسبت به سایرین سنگینی بیشتری در چشم شما داشته باشند ، اما هنگام انتخاب کردن بهترین ضبط صدا برای شما ، توصیه می کنیم از لیست توضیحات زیر استفاده کنید و چند مدل مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.

1. کیفیت صدا

کیفیت صدا و ضبط هر دو مشخص می کنند که چگونه فایل ضبط شده شفاف و با کیفیت است یا نه ، کیفیت میکروفون و بالاتر بودن بیت در ثانیه (بیت) نیز می تواند صدای ضبط بلوری را شفاف کند.

برخی از دستگاه های صوتی دیجیتال می توانند شامل یک تنظیم ضبط متغیر باشند. این بدان معنی است که تنها با یک فشار ساده یک دکمه ، شما قادر خواهید بود کیفیت صدای مورد نیاز خود را ضبط کنید. به عنوان مثال ، ضبط کننده های سطح بالاتر حتی می توانند ضبط های واضح و شفاف تر از یک سالن کنسرت رکوردر کنند.

نکته: بیت های بالاتر بلندتر از فضای ذخیره سازی بیشتر استفاده می کنند تا در MIND که با ضبط ساعت های متفاوتی از AUDIO فاصله دارند ، بیشتر باقی بمانند.

2. حمل راحت

ضبط کننده ها با اندازه و شکل های مختلف ، به طور معمول مانند اندازه یک گوشی هوشمند هستند و وزن آن در حدود چند اونس است. اگر برای یکی از ویژگی های اضافی در بازاریابی قرار دارید ، این موارد می توانند کمی بزرگتر و سنگین تر باشند (برخی حتی می توانند بیش از 10 اونس وزن داشته باشند).

3. فضای کافی (یا حافظه)

ظرفیت ذخیره سازی موجود در ضبط صوت یا صدا مدت زمانی را که شما قادر به ضبط کردن هستید قبل از نیاز به انتقال فایل ها به رایانه یا حذف آنها تعیین می کنید. فضای حافظه تحت تأثیر دو عامل مختلف از جمله: نوع پرونده (mp3 ، یا فرمت های دیگر) و کیفیت ضبط قرار دارد.

دستگاه ضبط دیجیتال نوآورانه دارای روشهای پیشرفته ذخیره سازی مانند حافظه فلش داخلی است. این امکان انتقال آسان پرونده ها با USB را فراهم می سازد.

حتی دستگاه های ضبط کننده وجود دارد که گزینه های حافظه بیشتری را به صورت کارت حافظه قابل جابجایی ارائه می دهند. این امر به ظرفیت نامحدودی اجازه می دهد که در بعضی شرایط بسیار مفید باشد. ضبط کننده های پیشرفته تر به شما امکان می دهند انواع مختلف رسانه ها و صد ها را در پوشه های جداگانه آرشیو بندی کنید.

4. سهولت در اشتراک گذاری پرونده ها

در بیشتر مواقع ، باید فایل را بین دستگاه ضبط و رایانه انتقال دهید. این به طور معمول از طریق اتصال USB انجام می شود. در حالی که اکثر آنها باید با رایانه ها سازگار باشند ، توصیه می کنیم قبل از استفاده بررسی کنید.

علاوه بر این ، برخی از مارک های موجود در بازار وجود دارد که روشی متفاوت برای به اشتراک گذاری فایل ها ارائه می دهند و حتی یک درگاه USB ندارند. باز هم ، توصیه می کنیم قبل از خرید دستگاه ضبط ، را بررسی کنید و سادگی اشتراک فایل را داشته باشد.

5. قابلیت ویرایش

علاوه بر کارکردهای اساسی ، اکثر دستگاه های ضبط با قابلیت ویرایش و سایر ویژگی ها مانند نشانه ، بررسی و پخش به صورت استاندارد را دارا هستنند.

برای ویژگی های پیشرفته تر از جمله برش ، حذف و همگرایی پرونده ها ، برنامه های رایانه ای زیادی وجود دارد که می توانند در این امر کمک کنند.

6. عمر باتری

یکی از بهترین مزایای خرید ضبط کننده صدا در مقابل استفاده از یک برنامه ضبط در دستگاه شما ، ماندگاری باتری است. برای اطمینان از اینکه دستگاه شما در طول میانه ضبط قطع یا از بین نرفت ، توصیه می شود وسیله ای را انتخاب کنید که حداقل باتری آن 48 ساعت باشد. علاوه بر این ، برخی از دستگاه ها وجود دارند که دارای باتری قابل شارژ هستند در حالی که برخی دیگر از باتری های معمولی استفاده می کنند. هیچ ارتباطی با کسی وجود ندارد ، همه چیز به اولویت شخصی کاهش می یابد.

نکته: برای طولانی تر شدن عمر باتری ، می توانید از قالب های صوتی و ضبط با کیفیت پایین استفاده کنید.

7. فعال سازی صدا

این یکی از ویژگی های جالب فوق العاده مناسب است و از دردسر خارج می کند. در فعال سازی صدا ، ضبط کننده هنگام ضبط صدا به طور خودکار ضبط را آغاز می کند. علاوه بر این ، پس از یک دوره سکوت متوقف می شود. برای فعال کردن این ویژگی ، ساده است به عنوان یک دکمه روشن / خاموش. همه ضبط کننده های صوتی این ویژگی را ندارند ، بنابراین بررسی این دستورالعمل ها در لیست این دستگاه ها ضروری مهم است.

8. زمان ضبط

ضبط های صوتی زیادی وجود دارد که می توانند بیش از 1000 ساعت ضبط کنند ، با این وجود ، زمان ضبط باید همیشه به آرامی انجام شود زیرا هرچه کیفیت صدا بالاتر باشد ، ساعت ضبط دستگاه نیز کمتر خواهد بود.

سایر ویژگی هایی که باید در نظر بگیرید شامل موارد زیر است:

 • رابط: دکمه های فیزیکی و منوی اصلی ناوبری باید بصری باشند. عملکردهای اصلی مانند حرکت ، توقف ، مکث و ضبط باید قابل مشاهده باشند.
 • راه اندازی سریع: دکمه های یک لمسی برای روشن کردن و ضبط می توانند کمترین میزان ضعف منو را حفظ کنند. این یعنی ضبط آسان تر برای شما!

قبل از خرید و انتخاب ضبط کننده صدا تصمیم بگیرید که کدام ویژگی برای شما بسیار مهم است

اکنون که ویژگی های برتر جستجو در دستگاه ضبط صدا را می دانید ، زمان آن رسیده است که آنها را مطابق آنچه در یک مورد نیاز دارید ، بررسی کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک روزنامه نگار هستید که به مصاحبه و از آنجا مصاحبه می کنید ، ممکن است شارژ باتری و اندازه ضبط کننده وزن بیشتری نسبت به سایرین در لیست بالا داشته باشد. برعکس ، اگر برای جلسه کاری ضبط می کنید ، کیفیت خودکار و سهولت اشتراک پرونده ها ممکن است از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

بعد از اینکه ویژگی های برتر مورد نیاز در ضبط کننده صدا را انتخاب کردید ، مرحله بعدی برای انتخاب ضبط صدا با کیفیت عالی در شفافیت صدا نهفته است. می توانید با ذکر موقعیت هایی که در آن نیاز به استفاده از دستگاه ضبط دارید ، به این پاسخ دهید.

اگر در مکان هایی با صدای صوتی ضبط می کنید ، پخش کردن دستگاه ضبط با صدای با کیفیت عالی می تواند یک سرمایه گذاری خوب باشد. هنگامی که تنظیماتی را که در آن ضبط انجام خواهید داد، می دانید ، می توانید تحقیق کنید و نحوه عملکرد دستگاه های ضبط مختلف در تست های صوتی را مطالعه کنید. حتی می توانید به فروشگاه الکترونیکی محلی مراجعه کنید تا ببینید که آیا توصیه ای در مورد دستگاه خاص دارند یا خیر. اغلب اوقات ، مراجعه ها می توانند به بهترین محصول منجر شوند.

توضیحات بیشتر: در حال ضبط صدا یا رکوردر ویس در متن

تصور غلط درباره ضبط صدا این است که آنها می توانند صدای شما را به تنهایی در متن رونویسی کنند. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، باید خودتان این نرم افزار گران قیمت رایانه (یا ضبط کننده بسیار گران قیمت) را خریداری کنید. یک گزینه جایگزین برای بارگیری برنامه ضبط صوت رایگان Rev است که به شما امکان می دهد صوتی را با دستگاه خود ضبط کرده و برای یک متن تبدیل کنید.(rev)


مشخصات لیست قیمت خرید انواع ویس رکوردر دانشجویی ، خوانندگی و روزنامه نگاری همراه با بررسی نقاط ضعف و قدرت

در این قسمت با معرفی انواع مدل های برتر و پرفروش دستگاه رکوردر یا ضبط کننده صدا همرا با لیست قیمت روز و فروشنده های که تخفیف بر محصولات خود ارایه می دهند و ارزانترین و با کیفیت ترین ضبط صداها را جهت استفاده شما دوستان عزیز معرفی و راهنمایی می کنیم تا بهترین انتخاب و خرید خود را به صرفه انجام دهید.

1 لیست قیمت خرید بیشترین تخفیف در ضبط کننده صدا ها برای خرید با صرفه

اگر دوست دارید از بیشترین تخفیف های محصولات ضبط صدا بهره ببرید و خرید ویژه ای داشته باشید این قسمت برای شما دوستانی که علاقه در صرفه جویی هزینه را دارید بهتر است. تا انتخاب تخفیف داری داشته باشید، و لذت کافی را از خرید خود ببرید.

توجه : جهت مشاهده بیشترین تخفیف ضبط کننده صدا بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

خرید بیشترین تخفیف در ضبط کننده صدا


2 قیمت خرید رکوردر سونی مدل ICD-PX470 پرفروش و برترین مدل ضبط کننده صدا sony

ویس رکوردر سونی یکی از بهترین دستگاه ضبط صدا با مدل ICD-PX470 مناسب برای دانشجویان و خبرنگاران می باشد. که با امکان ضبط با فرمت‌های MP3 یا L-PCM ذخیره و سیو می کند.

خرید رکوردر سونی

مشاهده ارزانترین فروشنده ظبط کننده صدا سامسونگ

دارای حافظه داخلی 4 گیگ است که حدود پنج هزار فایل صوتی را برای شما ضبط می کند که بستگی دارد کیفیت و فرمت را چگونه تنظیم کنید تا بیشتر یا کمتر فایل های صوتی را برای شما ذخیره سازی می کند.

نقاط قوت مزیت :

 • کیفیت عالی ضبط صدا
 • مصرف کم باتری
 • خوش دست
 • انتخاب حالت های متنوع

نقاط ضعف معایب : 

 • نداشتن گیره یا درگاه اتصال به سه پایه
 • نداشتن جعبه همراه، نداشتن هدفون

مشخصات :

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد 19.3 × 114.1 × 38.3 میلی متر
 • وزن 74 گرم

حافظه

 • ظرفیت حافظه داخلی 4 گیگابایت
 • میزان فایل های قابل ضبط 5000
 • نوع کارت حافظه قابل اتصال Micro SD

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت صوتی قابل پخش MP3 – WMA – AAC-LC – L-PCM
 • فرمت های ضبط صدا MP3 – L-PCM
 • اسپیکر دارد
 • رادیو ندارد
 • بلوتوث ندارد
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری دو عدد باتری نیم‌قلمی (AAA)
 • سایر امکانات – مجهز به میکروفون داخلی استریو
 • – عمر باتری: 62 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت 48KBPS
 • – 57 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت 128KBPS
 • – 55 ساعت برای ضبط با فرمت MP3 و سرعت 192KBPS
 • – 55 ساعت برای ضبط با فرمت LPCM و سرعت 192KBPS
 • – پشتیبانی تا حداکثر 32 گیگابایت

اگر می خواهید مدل های دیگر اسامی ضبط کننده های صدا سونی با مدل های icd-px240 ، icd-ux560f ، ویس رکوردر مدل icd-ux560f مدل icd-px470 sony icd-px470 voice recorder  سونی همراه با قیمت روز را مشاهده نمایید. بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

نظرات خریداران در مورد دستگاه ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

من این رکوردر رو خریداری کردم وسیله ی بسیار کار امد و خوبیه.

من هنگام خرید بین این رکوردر و مدل 440 شک داشتم.

چون اون نقد و بررسی خوبی داشت این نداشت و اون تعداد خریداران خیلی بیشتری داشت و طبق نظر دوستان میشد از کیفیتش با خبر شد که خیلی خوبه!

با یه سرچ کوچیک فهمیدم این مدل ارتقا یافته 440 که چندتا قابلیت عالی بهش اضافه شده مثل ضبط با دو فرمت که 440 فقط یه فرمت ضبط اونم mp3 داشت بعد اضافه شدن فرمت پخش جدید علاوه بر mp3 که این تو نقد و بررسی خود دیجی ذکر شده.

و چیزایی دیگه که تو نت یه چرخی بزنین مقایسه کنید دستتون میاد من یکی دو روزه دارم استفاده میکنم و راضیم البته اینم بگم این مدل یه چیزایی هم کم داره که تو 440 هست اما این نداره اونم هدفون و کیف اما چون میدونستم هدفون کیفش نباید زیاد با کیفیت باشه و از خود دیجی هدفون سنهایزر تهیه کرده بودم.

برام اصلا امتیازی محسوب نمیشد نسبت به چیزایی عالیه که این داشت کیفشم دقیقا نمیدونم چطوریه احتمالا باید پارچه ای یا تهش چرمی باشه که نمیتونی در مقابل فشار و ضربه ازش محافظت کنه بنابراین اینم چیز مثبتی برام نبود.

من یه کیف بسیار عالی براش گرفتم که اسیب نبینه بعد بخاطر پشتیبانی از فرمت های پخش بیشتر از 440 ، میتونی براتون نقش پخش کننده موزیکم خوب بازی کنه من تو پخش موزیکم مشکلی نداشتم

با اینکه ریکوردر هست و نسبت به کار اصلیش که ریکوردره نه پخش کننده و قیمتش به نظرم قابله قبوله و نباید با پلیر ها مقایسه بشه در کل خوب بود راضیم از کیفیت و ضبطش ازدیجی هم برای کالای اصل با گارانتی معتبر تشکر میکنم.
امیدوارم برای دوستانی که قصد خرید این رکوردر رو دارن مفید بوده باشه موفق باشید…

یکی از دوستانم قبلا از این رکوردر استفاده کرده بود و بسیار راضی بود و به بنده پیشنهاد خریدش رو داد .
بنده 5 ماه از خریدم میگذره و در طول این 5 ماه حتی یک بار هم با این رکوردر دچار مشکل نشدم و نتونستم هیچ ضعفی ازش بگیرم .
دو عدد باتری نیم قلمی خارجی به همراه هندزفری و یه کیف پارچه ای از اقلام این رکوردره و به نظرم کم و کسری نداشت.
خرید این محصول رو پیشنهاد میکنم .


یک دستگاه ضبط صوت با کیفیت و ایده‌آل مخصوصاً برای دانشجویان ضبط صدای استاد در کلاس

من یکی برای همسرم خریدم تا سر کلاس صحبت‌های اساتید رو ضبط کنه و توی خونه یا ماشین هم به راحتی بتونه اونا رو مرور کنه.
این دستگاه واقعاً سبک و در عین حال مقاومه.
داخل منو هم آپشن‌های مختلفی برای ضبط صوت در محیط‌های گوناگون و همچنین مدیریت فایل‌ها داره.
منوی دستگاه اصلاً گنگ نیست و کار کردن با اون واقعاً آسونه.

به نظر من بهترین دستگاه ضبط صدا برای دانشجویان


3 رکوردر یا ضبط کننده صدا برند زوم دو مدل H5 مدل H6 

رکوردر یا ضبط کننده صدا زوم

مشاهده ارزانترین فروشنده ظبط کننده صدا

این مدل ضبط کننده صدا هم با مارک معروف رکوردر زوم با تنظیمات فنی مناسب به صورت های h1 ، h2n ، رکوردر زوم r24 و دیگر مدل های این برند است که ما امروز در سایت کافه راهنما دو مدل اچ 5 و اچ 6 زوم معروف و پرفروش را برای شما دوستان معرفی و نقد و بررسی می نماییم.

نقاط قوت مزیت :

 • قابلیت‌های مطلوب
 • سبک

نقاط ضعف معایب : 

 • قیمت بالا
 • بلوتوث ندارند
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارند

مشخصات h5  :

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد 42.1 × 135.2 × 66.8 میلی متر
 • وزن 94 گرم

حافظه

 • نوع کارت حافظه قابل اتصال SDHC از 4 تا 32 گیگابایت

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • دقت صفحه نمایش 64 × 128 پیکسل
 • مشخصات صفحه نمایش Backlit LCD
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت صوتی قابل پخش WAV – MP3
 • فرمت های ضبط صدا WAV – MP3
 • اسپیکر دارد
 • رادیو ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری دو عدد باتری قلمی (AA)
 • سایر امکانات – مجهز به خروجی لاین آنالوگ XLR

مشخصات h6

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد 6.8 × 6.9 × 14.2 میلی متر
 • وزن 280 گرم

حافظه

 • نوع حافظه کارت حافظه SD , کارت حافظه SDHC , کارت حافظه SDXC
 • ظرفیت حافظه داخلی 16 گیگابایت

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • سایز صفحه نمایش 2 اینچ
 • دقت صفحه نمایش 320 × 240 پیکسل
 • مشخصات صفحه نمایش LCD تمام رنگی
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت های ضبط صدا WAV, MP3
 • رادیو ندارد
 • بلوتوث ندارد
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری 2 عدد AA
 • سایر امکانات نوع اتصال :USB 2.0
 • ضبط همزمان: 8
 • حداکثر کانال ورودی: 4
 • ورودی لاین آنالوگ
 • جک 3.5 میلی‌متری , TRS , XLR
 • خروجی لاین آنالوگ
 • جک 3.5 میلی‌متری
 • تعداد خروجی لاین آنالوگ:دو
اقلام همراه
رکوردر به همراه 2 عدد میکروفون
 • 2 عدد باتری AA
 • رو 2 گیگا بایت

نظرات خریداران h5 رکوردر زوم

رکوردر های زوم (سری Handy Recorder) بسیار کار راه انداز و مناسب برای کارهای نیمه حرفه‌ای و حتی حرفه‌ای هستند. سری‌های قدیمی این مجموعه از متریال‌های خوبی در ساخت استفاده کرده بودند اما در این سری، متریال‌ها خیلی جذاب و ظاهراً با کیفیت نیست. اما به طور کل برای ضبط صدای با کیفیت، دستگاه خوبی است.


رکوردر ضبط کننده صدا سامسونگ

مشاهده ارزانترین فروشنده ظبط کننده صدا

نقاط قوت مزیت :

 • حافظه داخلی
 • قابلیت اتصال کارت حافظه
 • قابلیت استفاده به عنوان حافظه جانبی کامپیوتر
 • قابلیت ضبط با کیفیت RAW

نقاط ضعف معایب : 

 • کوچک بودن صفحه نمایش
 • بدنه پلاستیکی و امکان سور خوردن بالا
 • وای فای و بلوتوث ندارد

مشخصات :

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد 11.9 × 110 × 35 میلی متر
 • وزن 58.3 گرم

حافظه

 • نوع حافظه فلش
 • ظرفیت حافظه داخلی 2 گیگابایت
 • میزان فایل های قابل ضبط – 12 ساعت با کیفیت RAW
 • – 86 ساعت با کیفیت HQ
 • – 260 ساعت با کیفیت SQ
 • – 1040 ساعت با کیفیت LQ
 • نوع کارت حافظه قابل اتصال Micro SD تا 16GB

صفحه نمایش

 • صفحه نمایش دارد
 • سایز صفحه نمایش 1.1 اینچ
 • دقت صفحه نمایش 128 × 128 پیکسل
 • مشخصات صفحه نمایش CSTN LCD
 • صفحه نمایش لمسی ندارد

سایر قابلیت ها

 • فرمت صوتی قابل پخش MP3 WMA
 • فرمت های ضبط صدا
  – ضبط با کیفیت RAW فرمت WAV
 • – ضبط با کیفیت HQ فرمت MP3
 • – ضبط با کیفیت SQ فرمت MP3
 • – ضبط با کیفیت LQ فرمت MP3
 • اسپیکردارد
 • رادیو دارد
 • بلوتوث ندارد
 • شبکه بی سیم Wi-Fi ندارد
 • پورت USB دارد
 • مشخصات باتری باتری لیتیوم-پلمیر با کارکرد 50 ساعت در حالت استفاده از هدفون، 20 ساعت در حالت استفاده از اسپیکر و 35 ساعت در حالت ضبط صدا
سایر امکانات
 • – بلندگوی داخلی
 • – قطع ضبط در هنگام سکوت
 • – قابلیت INTRO و تنظیم سرعت
 • – انتقال فایل بدون نیاز به نرم افزار
 • – مدت زمان شارژ باتری: 3 ساعت
 • – دارای قابلیت اتصال میکروفون جداگانه
 • – دارای قابلیت تنظیم حالت ضبط صدا (مصاحبه – موسیقی – جلسه)
 • – دارای قابلیت پخش فایل‌های صوتی ذخیره شده
اقلام همراه
 • – ایرفون
 • – کابل USB
 • – سی‌دی نصب
نظرات خریداران رکوردر سامسونگ

دستگاه را از دیجی کالا خریداری نمودم ، ولی هنگام دریافت با یک نکته مواجه شدم دستگاه داری دو برچسب آکبندی است که یکی مربوط به شرکت سامسونگ به رنگ مشکی است و دیگری مربوط به شرکت سام سرویس به رنگ سفید که خدمات را برعهده دارد. در کمال تعجب یکی از برچسب ها باز بود ( برچسب اصلی سامسونگ) . لذا ناچار شدم دستگاه را به همان صورت به ظاهر نیمه آکبند برای دیجی کالا بفرستم که متاسفانه اطلاع دادند امکان دارد بقیه دستگاه ها هم چنین وضعیتی داشته باشند و تنها میتوانند پول را واریز کنند. نکته مهم اینجاست که مسایلی مانند قراردادن کارت گارانتی و غیره نیازی به باز کردن این چسب اصلی سامسونگ ندادرد و به آسانی قابل قرارگیری در جعبه است لذا با توجه به تاکید عبارت درج شده بر روی جعبه به انگلیسی do not accept if seal is broken آن را قبول نکردم و مستندات را برای پیگیری بیشتر به سامسونگ خاورمیانه تحت letter of complaint ارجاع دادم.


لیست قیمت انواع دستگاه ضبط کننده صدا پرفروش موجود بازار

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX470

مشخصات

 • ابعاد
  114.1x38.3x19.1 سانتی‌متر
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3 - WMA - AAC-LC - L-PCM
 • انواع حافظه
  حافظه داخلی
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری نیم‌قلمی (AAA)
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3 - L-PCM
 • سایز صفحه نمایش
  اینچ
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
 • وزن
  74 گرم
 • مشخصات صفحه نمایش
 • نوع حافظه قابل اتصال
  micro SD
 • میزان فایل قابل ضبط
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • نوع حافظه
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مجهز به میکروفون داخلی استریو
 • دقت صفحه نمایش
 • اقلام همراه محصول
  دو عدد باتری نیم‌قلمی
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
نظرات خریداران
 1. من چند روز نیاز داشتم استفاده کردم دیگه لازم ندارم اگه کسی خاست بهش میفروشم باتریش و هنوز دست نزدم پلمپه خودشم تمیز و نو مونده 10روز پیش خریدمش.

 2. 5 سال پیش خریداری کردم و به شدت از خریدم راضی هستم ، در زمان سکوت به صورت اتوماتیک ضبطی انجام نمی دهد (در صورتی که سکوت بیش از 15 یا 20 دقیقه طول بکشد) به محض پخش صدا مجدد ضبط را آغاز میکند. کیفیت ضبط صدا خوب است و اسپیکر ها هم همینطور از کیفیت خوبی برخوردارند.

 3. اصلا کیفیت ندارد، مرجوع کردم گفتند چون پلمپ باز شده امکان مرجوع کردن نیست. خوب تا وقتی باز نشود که نمی توان کیفیت ضبط را بدانم!! به هر صورت اصلا خریدش را پیشنهاد نمی کنم.

 4. دستگاه خوبی هست اما خیلی گران هست حداقل کیف و میکروفن و گوشی هم به همراه ش فروشنده باید می داد چون قیمتش خیلی بالا هست.


ضبط کننده صدا ریمکس مدل RP3

ضبط کننده صدا ریمکس مدل RP3

 • نوع باتری: لیتیوم-یون (Li-ion)
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده دیجیتالی صدا سونی مدل ICD-UX570F

ضبط کننده دیجیتالی صدا سونی مدل ICD-UX570F

 • نوع باتری: لیتیومی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-UX570

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-UX570

 • نوع باتری: لیتیومی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX240

ضبط کننده صدا سونی مدل ICD-PX240

 • نوع باتری: قلمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-33 32GB

ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل VR-33 32GB

 • نوع باتری: لیتیومی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT1200

ضبط کننده دیجیتالی صدا فیلیپس مدل DVT1200

مشخصات

 • ابعاد
  19*37*108 سانتی‌متر
 • وزن
  49 گرم
 • دقت صفحه نمایش
  112*112
 • امکانات و قابلیت‌ها
  Micro SD memory card slot مجهز به جک 3.5میی‌متری مجهز به جک اتصال میکروفون پاسخ‌فرکانسی: 750 - 18000هرتز
 • نوع حافظه
  NAND Flash
 • ظرفیت حافظه داخلی
  4 گیگابایت
 • نوع حافظه قابل اتصال
  Micro SD memory card با قاببلیت ساپورت تا 32 گیگابایت
 • فرمت های ضبط صدا
  (WAV(ADPCM and PCM
 • مشخصات باتری
  دو عدد باتری AAA
 • درگاه‌های ارتباطی
  پورت USB
 • امکانات ضبط کننده صدا
  اسپیکر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل H1n VP

ضبط کننده صدا زوم مدل H1n VP

مشخصات

 • دقت صفحه نمایش
  96x64
 • فرمت های ضبط صدا
  Wave - MP3
 • مشخصات باتری
  بدون باتری داخلی
 • سایز صفحه نمایش
  1.25 اینچ
 • امکانات و قابلیت‌ها
  رکوردر صدا به همراه لوازم جانبی نظیر کیف حمل - بادگیر - اداپتور و کابل USB
 • فرمت صوتی قابل پخش
  Wave - MP3
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  صفر
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD - 96×64
 • نوع حافظه قابل اتصال
  کارت حافظه میکرو SD
 • میزان فایل قابل ضبط
  قابلیت ضبط تا 32 گیگ
 • ظرفیت حافظه داخلی
  گیگابایت
 • نوع حافظه
  بدون حافظه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا سونی مدل TX660

ضبط کننده صدا سونی مدل TX660

 • نوع باتری: لیتیوم-یون (Li-ion)
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل R12

ضبط کننده صدا زوم مدل R12

 • نوع باتری: قلمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل F1-SP

ضبط کننده صدا زوم مدل F1-SP

 • نوع باتری: قلمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل ZOOM M4

ضبط کننده صدا زوم مدل ZOOM M4

 • فناوری‌های ارتباطی: پورت USB
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل F1-LP

ضبط کننده صدا زوم مدل F1-LP

 • نوع باتری: قلمی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده دیجیتالی صدا مدل LM

ضبط کننده دیجیتالی صدا مدل LM

مشخصات

 • دقت صفحه نمایش
  عالی
 • فرمت های ضبط صدا
  MP3,WAV
 • مشخصات باتری
  لیتیومی
 • سایز صفحه نمایش
  25 × 25 میلی متر اینچ
 • امکانات و قابلیت‌ها
  تراشه های کاهش نویز مجهز به پردازنده موسیقی HDاستریو
 • فرمت صوتی قابل پخش
  MP3,WAV
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  یک
 • مشخصات صفحه نمایش
  نور پس زمینه برای دید در شب/ led recording
 • نوع حافظه قابل اتصال
  USB jack
 • میزان فایل قابل ضبط
  144ساعت
 • ظرفیت حافظه داخلی
  8 گیگابایت
 • نوع حافظه
  داخلی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل F2-BT

ضبط کننده صدا زوم مدل F2-BT

مشخصات

 • وزن
  32 گرم
 • سایز صفحه نمایش
  ندارد اینچ
 • مشخصات باتری
  AAA x2
 • فرمت های ضبط صدا
  WAV / MP3
 • فرمت صوتی قابل پخش
  WAV / MP3
 • اقلام همراه محصول
  3 عدد بادگیر / گیره یقه ای / میکروفون یقه ای / دفترچه راهنما
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  ندارد
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • نوع حافظه قابل اتصال
  کارت حافظه
 • میزان فایل قابل ضبط
  512 گیگ
 • ظرفیت حافظه داخلی
  ندارد گیگابایت
 • نوع حافظه
  MICRO SD
 • امکانات و قابلیت‌ها
  پرتابل بودن / بلوتوس
 • دقت صفحه نمایش
  ندارد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل R20

ضبط کننده صدا زوم مدل R20

مشخصات

 • وزن
  1400 گرم
 • سایز صفحه نمایش
  4.3 اینچ
 • مشخصات باتری
  بدون باتری داخلی
 • فرمت های ضبط صدا
  44.1kHz, 16/24-bit, mono/stereo WAV
 • فرمت صوتی قابل پخش
  Wave
 • دقت صفحه نمایش
  320×240
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  1
 • مشخصات صفحه نمایش
  320×240
 • نوع حافظه قابل اتصال
  کارت حافظه SD
 • میزان فایل قابل ضبط
  قابلیت ضبط تا 1 ترابایت
 • ظرفیت حافظه داخلی
  بدون حافظه گیگابایت
 • نوع حافظه
  بدون حافظه
 • امکانات و قابلیت‌ها
  رکوردر صوتی 8 کاناله با امکان ضبط 8 ترک به‌صورت جداگانه و پلی بک 16 ترک - دارای 6 ورودی XLR و 2 ورودی کومبو - دارای 7 افکت محبوب و پرکاربرد - دارای خروجی هدفون و بلندگو جهت مانیتورینگ سیگنال صوتی - دارای نمایشگر LCD رنگی و لمسی - دارای پری آمپ حرفه‌ای میکروفون با نویز بسیار پایین - امکان ضبط با نرخ نمونه‌برداری 24 بیت – 44 کیلوهرتز - امکان ذخیره‌سازی بر روی کارت حافظه تا 1 ترابایت - امکان کنترل از راه دور به‌وسیله دانگل BTA-1 امکان استفاده به‌عنوان کارت صدا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل F3

ضبط کننده صدا زوم مدل F3

مشخصات

 • دقت صفحه نمایش
  96x64
 • فرمت های ضبط صدا
  Wave 44.1/48/ 88.2/96/192 kHz
 • مشخصات باتری
  بدون باتری داخلی
 • سایز صفحه نمایش
  1.5 اینچ
 • امکانات و قابلیت‌ها
  کوچک وقابل حمل - قابلیت ضبط با فرمت Wave
 • فرمت صوتی قابل پخش
  Wave iXML BWF
 • تعداد رنگ صفحه نمایش
  1
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD - 96×64
 • نوع حافظه قابل اتصال
  کارت حافظه میکرو SD
 • میزان فایل قابل ضبط
  تا 1 ترابایت
 • ظرفیت حافظه داخلی
  بدون حافظه گیگابایت
 • نوع حافظه
  بدون حافظه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل X07 32GB

ضبط کننده دیجیتالی صدا آیریور مدل X07 32GB

 • فناوری‌های ارتباطی: پورت USB
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده دیجیتالی صدا لندر مدل LD-79

ضبط کننده دیجیتالی صدا لندر مدل LD-79

 • نوع باتری: لیتیومی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
ضبط کننده صدا زوم مدل ZOOM M3

ضبط کننده صدا زوم مدل ZOOM M3

 • نوع باتری: قلمی AA
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

هشت − شش =