بهترین مودم وای فای adsl – قیمت خرید 36 مدل پرفروش در 2021

برای مشاهده کد تخفیف تا 90 درصد اینجا کلیک کنید


مودم وای فای یکی از روش های اصولی جهت وصل شدن به اینترنت از طریق تلفن ثابت مخابرات است. که جهت راهنمایی خرید انواع مودم روتر یا بیسیمی با قیمت مناسب در سایت کافه راهنما 8 مدل پرفروش برتر در قسمت زیر معرفی و نقد و بررسی می شود.


راهنمای خرید مودم دست دوم ، برای افرادی که هزینه کافی خرید مودم را ندارند یا اگر هم دارند می خواهند با هزینه بسیار کم یک مودم با کیفیت قابل قبولی بخرند ، در این سایت که ما برای شما معرفی می کنیم. که افراد زیادی هستنند که مودم دست دوم خود را برای فروش گذاشته اند و دیگر نیازی به آن ندارند مانند شهر های تهران ، تبریز ، اصفهان ، شیراز و دیگر شهرهای ایران ، که شما با پیشنهاد قیمت مزایده ای یا قیمتی که خود فروشنده پیشنهاد داده اقدام به خرید نمایید.

مشاهده لیست قیمت مودم دست دوم

راهنمای خرید مودم دست دوم

مودم دست دوم را از کجا بخریم ؟ این سوال حتما در ذهن شما هم هست ، که می خواهید مودم ارزان و با قیمت پایین خریداری کنید ، تا با هزینه کم کار خود را راه بی اندازید ، که قبل خرید مودم باید نکات مهم انتخاب و سفارش این نوع محصولات در بازار بدانید. که حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای خرید مودم دست دوم

نکات مهم هنگام خرید مودم دست دوم

در قسمت اول این مقاله با بررسی انواع نکته های ضروری و مهم می توانیم یک مودم دست دوم یا حتی در حد نو از طریق فروشگاه های اینترنتی واسط و یا از طریق فروشنده های بیرونی مدل باب میل با هزینه کمتر را انتخاب خریداری کنیم. و از آن لذت کافی را ببریم. در این راهنمایی خرید سعی شده نکات مهم و کابردی در زمان خرید ، نوشته شده است.

نکات مهم هنگام خرید مودم دست دوم

بررسی مودم از نظر سالم بودن

مودمی که انتخاب می کنید خودتان حتما می دانید که وسایل های دست دوم ممکن است خراب یا نقص فنی داشته باشند. در این زمینه قبل خرید قطعی ، مودم را به صورت حضوری تست کنید بعد این که مطمئن شدید مودم سالم است ، خرید خود را انجام دهید. حتما به ذهن شما این خطور می کند که اگر به صورت اینترنتی سفارش دهیم چه کنیم ، اصلا نگران نباشید ، در این زمان از یک فروشگاه معتبر قابل قبول واسط مانند سایت فروشگاهی ایسام و دیگر سایت های که در این زمینه کار می کنند سفارش خود را انجام دهید و بعد تحویل محصول و بررسی کالا از نظر گفته فروشنده مطابقت داشته باشد با تایید در سایت واسط می توانید پول فروشنده را بدهید. و اگر به صورت برعکس است طبق گفته فروشنده کالا درست نبود برگشت محصول را از طریق سایت واسط انجام دهید. و در صورت انتخاب نکردن وسایل جایگزین ، پول شما به حساب بانکی برگشت داده می شود.

مشاهده لیست قیمت مودم دست دوم در ایسام

نوع مودم

در این نکته به نوع مودم می پردازیم که باید بدانید برای چه چیزی می خواهید چون مودم ها از نظر امکانات با هم دیگر فرق دارند به طور مثال به صورت های بیسیمی و سیمی طراحی می شون که با پیشرفت علم امروزه بیشتر آنها به صورت های بیسمیمی وای فای هستنند. چون در اینجا برای راهنمایی خرید مودم دست دوم می پردازیم ممکن است که مدل های قدیمی هم در سایت های مختلف جهت فروش توسط افراد گذاشته میشوند که دیگر نیاز به آن ندارند و می خواهند مدل های جدید با امکانات بیشتری را خریداری کنند.

تفاوت بین مودم و روتر در چیست؟

بازار تجهیزات شبکه رایانه امروزی چنین انتخاب عظیمی از دستگاه های سیمی و بی سیم را ارائه می دهند که جای تعجب ندارد که چرا بعضی از فناوری ها ممکن است در بعضی مواقع گیج کننده باشند. آنچه باعث تعجب بیشتر می شود این واقعیت است که بیشتر این دستگاه ها از فناوری های مشابه استفاده می کنند ، عملکردهای مشابهی را انجام می دهند ، اغلب در طراحی مشابه هستند و به همان نوع کابل ها نیز احتیاج دارند.

مشاهده لیست قیمت و خرید انواع مودم دست دوم در حد نو

مودم و روتر نیز این لیست را درست در کنار نقاط دسترسی ، پل ها ، تکرار کننده ها و چندین دستگاه شبکه رایانه ای دیگر ایجاد می کنند. تفاوت یک مودم و روتر از آن واضح تر است ، به عنوان مثال ، تفاوت بین یک نقطه دسترسی و یک الحاق کننده دامنه ، اما در هر صورت مهم است که به عنوان مصرف کننده اطلاع داده شود ، به خصوص هنگام جستجو برای شبکه جدید. تجهیزات.

نام مودم یک اصطلاح کوتاه است که از فرآیندهای فنی که دستگاه انجام می دهد ، یعنی دولاسیون و تغییر شکل گرفته است. در اوایل شبکه سازی ، از اصطلاح مودم برای توصیف دستگاهی استفاده می شد که گفتار را به سیگنال های آنالوگ (و برعکس) تبدیل می کرد تا از طریق خطوط تلفن منتقل شود. از آن زمان ، این اصطلاح گسترش یافته است تا انواع دستگاههایی را انجام دهد که اصولگرایی-تخریب (یا رمزگذاری-رمزگشایی) را به اساسی ترین مفهوم آن انجام می دهند. مدولاسیون و تخریب فرایندهایی است که به وسیله آنها سیگنالهایی که بین شبکه های مختلف حرکت می کنند به اشکال مختلف سیگنالهای مناسب برای انتقال از طریق کابل ها یا رسانه های دیگر تبدیل می شوند.

به این روش فکر کنید: انتقال یخ خالص بر روی لوله هایی که برای آب طراحی شده اند غیرممکن است (و نه عملی) ، اما ذوب یخ امکان پذیر است. تقریباً مانند یخ ذوب می شود تا از طریق لوله به عنوان آب منتقل شود و سپس در انتهای دیگر منجمد شود ، داده های رایانه از یک فرم به فرم دیگر تبدیل می شوند تا از طریق کابل یا بی سیم منتقل شوند و سپس به قسمت اصلی خود در مقصد برگردانده شوند. . با یخ ، فرم تغییر می کند ، اما ترکیب شیمیایی چنین نیست – برای داده ها نیز به همین دلیل صدق می کند زیرا فرم آن تغییر می کند ، اما اطلاعات موجود در داخل اینگونه نیست.

این کار تبدیل و برگرداندن سیگنالهای مسافرتی از یک شبکه محلی از طریق زیرساخت اینترنت به شبکه محلی دیگر ، کار مودم است.

مودم

روتر. روترها دستگاههای شبکه رایانه ای هستند که به دو عملکرد اصلی کار می کنند: [1] ایجاد یک شبکه محلی و حفظ اطلاعات [2] داده های ورودی و خروج از شبکه و داده هایی که در داخل آن حرکت می کنند را مدیریت می کنند.

پس از راه‌اندازی و آماده رفتن ، روتر یک شبکه محلی ایجاد می کند (اغلب به طور اختصاری LAN). LAN شبکه ای رایانه ای است که چندین دستگاه انتهای مختلف را در یک منطقه کوچک ، مانند خانه یا محل کار ، بهم متصل می کند. دستگاههای متصل به LAN – بصورت بی سیم یا با استفاده از کابل ها – در صورت دسترسی به اینترنت ، می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و داده ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

به عبارت ساده تر ، روتر دفتر پست جهان دنیای شبکه رایانه است. با دریافت نامه (از طریق بسته های داده) از سراسر جهان (به عنوان مثال اینترنت) ، این سازماندهی و ارسال به شهروندان (دستگاه های نهایی) در آن منطقه خاص (یعنی شبکه محلی) انجام می شود. همچنین می توانید ایمیل در میان شهروندان در همان منطقه و به آدرس های خارج از آن ارسال شود. کلیه نامه ها از طریق اداره پست پردازش می شوند.

قسمت گیج کننده. مردم اغلب به دو دلیل مودم و روتر را اشتباه می گیرند. اولین ارتباط است. هر دو دستگاه اغلب در همان ساختار شبکه یافت می شوند. با ورود داده ها به محل ، ابتدا توسط مودم پردازش می شود و پس از آن به روتر می رود و در آنجا به دستگاه های انتهایی مناسب هدایت می شود. این واقعیت که هم مودم و هم روتر در یک خط ترافیک ، در کنار یکدیگر قرار دارند و در نهایت رسیدن به همان هدف یعنی تحویل و ارسال اطلاعات ، ممکن است مصرف کنندگان گاهی اوقات یکی را برای دیگری اشتباه کنند.

دلیل دوم عملکرد دوگانه است. روترها / مودم های ترکیبی عملکردهای دو دستگاه جداگانه را برای ایجاد یک راه حل شبکه واحد جمع می کنند. با این حال ، از آنجا که عملکرد مسیریابی برای مصرف کنندگان آشکارتر است ، این دستگاه ها بیشتر به عنوان روتر شناخته می شوند. این تصور غلط را ایجاد می کند که روترها بطور پیش فرض نیز مدولاسیون و از بین بردن را انجام می دهند و اصطلاح روتر و مودم قابل تعویض است. این در حالی است که اینگونه نیست.

تمایزات مودم و روتر اساساً دستگاه های مختلفی هستند. همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، مودم ها یک نوع سیگنال داده را به یک نوع دیگر تبدیل می کنند (نوع مناسب دستگاه ها در یک شبکه محلی) ، در حالی که روتر ها داده های دریافت شده از مودم را به تلفن های هوشمند ، لپ تاپ و سایر دستگاه های نهایی در شبکه توزیع می کنند. .

روترها همچنین شبکه های محلی را ایجاد و نگهداری می کنند و به چندین دستگاه امکان برقراری ارتباط و اشتراک گذاری داده ها با یکدیگر را می دهند. شبکه محلی بدون در نظر گرفتن دسترسی به اینترنت می تواند وجود داشته باشد.

از طرف دیگر مودم ها نمی توانند LAN ایجاد کنند و همچنین نمی توانند مستقیماً با چندین دستگاه ارتباط برقرار کنند. با این وجود ، آنها برای دسترسی به اینترنت ضروری هستند.

فن آوری های LigoWave راه حل اختصاصی مودم یا روتر را ارائه نمی دهد ، اما این فناوری ها به هیچ وجه مفهومی خارجی برای نحوه کار دستگاه های LigoWave نیست.

مودم یکی از مهمترین قطعات سخت افزاری است که در دستگاه های LigoWave مورد استفاده قرار می گیرد. مودم های یکپارچه چندگانه نه تنها سازگاری گسترده ای با سایر تجهیزات از جمله سایر تولید کنندگان فراهم می کند بلکه جهانی بودن ، کاربردی بودن و عملکرد بیشتر را نیز تضمین می کند.

در مورد مسیریابی ، سری Infinity LigoWave از نقاط دسترسی بی سیم به حالت روتر مجهز شده است. این ارتباط محلی را برای هر دستگاه پایان Wi-Fi مبتنی بر مکان و برنامه صرفنظر می کند. بنابراین دستگاههای بینهایت می توانند جایگزینی برای روترهای معمولی باشند.

مطلع باشید.در حالی که مودم و روتر برای بعضی ها گیج کننده است ، اصول و کارکردهای اصلی تفاوت چشمگیری دارند. دستگاه ها نه تنها در دو سطح مختلف درون شبکه قرار دارند بلکه عملکردهای مختلفی را نیز انجام می دهند: مودم ها سیگنال هایی را که از شبکه محلی خارج می شوند و خارج می شوند ، تبدیل می کنند ، در حالی که روتر ها داده ها را از ، و بین دستگاه ها توزیع می کنند. بنابراین ، دفعه بعدی که به مودم یا روتر جدید نیاز دارید ، مطمئن باشید که در هنگام خرید تصمیم آگاهانه اتخاذ خواهد شد. (ligowave)

1 قیمت خرید مودم روتر ADSL2 Plus بی‌ سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2740U

مودم روتر ADSL2 Plus بی‌ سیم N300 دی-لینک

مشاهده قیمت و خرید محبوب ترین مودم روتر adsl2 plus

نقاط قوت :

انتن دهی قوی

تنظیم راحت و آسان

مناسب برای کاربری خانگی

قیمت بصرفه

معایب :

پشتیبانی نکردن از سرعت های بیشتر از 1mb/s

مشخصات  این محصول :

رابط‌‌ ها:پورت RJ-11

کیفیت خدمات (QoS):دارد

تعداد پورت اترنت RJ-45:چهار عدد

فرکانس قابل پشتیبانی:2.4 گیگاهرتز

تعداد آنتن:دو عدد

نظرات خریداران در مورد مودم روتر ADSL2 Plus بی‌ سیم

من این و خریدم از دیجی کالا h/w A1 هست اوایل همش وایفایش قطع میشد ولی وقتی که نرم افزار مودم رو از سایت دی لینک دات آی آر اپدیت کردم وایفایش دیگه قطع نمیشه! دوستانی که مشکل قطعی وایفای دارند توجه کنند :
1) پشت مودم رو نگاه کنید و h/w مودم رو یادداشت کنید
(2 برید سایت دی لینک دات آی آر و دنبال نرم افزار مربوط به مودم خودتون بگردید
3) حتما نرم افزاری که دانلود میکنید مربوط به نسخه سخت افزاری مودم خودتون باشه.. بالای سایت دی لینک هم اخطاریه زده…
5( نرم افزاری که دانلود میکنید شاید ورژنش تغییر نکرده باشه ولی تاریخ ساختش تغییر کرده و جدیدتره و مشکل قطعی وایفای هم حل شده است
از دیجی کالا خواهش میکنم این کامنت را انتشار دهد با تشکر.


3 قیمت خرید مودم روتر N300 بی‌ سیم ADSL2+ دی-لینک مدل DSL-124

قیمت خرید مودم روتر N300

مشاهده قیمت و خرید محبوب ترین مودم روتر  N300


7 خرید مودم ارزان ایرانی روتر ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل A154

مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل A154

مشاهده قیمت و خرید محبوب ترین مودم ایرانی یوتل

خرید بهترین مودم ارزان مخابرات برای اکثر افرادی که هزینه کافی جهت خرید مودم های گران قیمت را ندارند، مودم روتر مارک یوتل مدل A154 با قیمت مناسب که ارزانترین هم است برای استفاده در منزل یا محل کار به عنوان یک وای فای با سرعت مناسب در اینجا با نقد و بررسی این محصول می پردازیم و نظرات کاربران و خریداران راضی  و ناراضی را در جهت خرید این مودم ارزان قیمت در این صفحه قرار می دهیم.

امتیاز و نظرات کاربران به مودم روتر برند یوتل مدل A154

امتیاز و نظرات کاربران به مودم روتر برند یوتل

من یه مودم دیگه دارم و این رو نخریدم ولی از نظر دوستان مودم خوبیه و کیفیت هم داره و می خوام اگه شد بخرمش فقط بیایم یه قولی به خودمون بدیم وقتی کالایی ایرانی وجود داره که نیازمون رو برطرف می کنه و کیفیت مقرون به صرفه ای هم داره سراغ کالا های خارجی مثل تی پی لینک و دی لینک نریم اونا مشتری خودشونو دارن برند های ایرانی هستند که باید اول توسط ایرانیا حمایت بشن بعد هم انشاءالله اگه خدا خواست مشتریان جهانی پیدا کنند
من هم یک علاقه مند به حوزه شبکه و امنیت شبکه هستم که دارم تحصیل می کنم برای رسیدن به این هدف و توقع حمایت هم از مردم دارم پس می خوام خودم اول حمایت کنم و اولین گزینه ام برای خرید مودم یه مودم ایرانی باشه
زنده باد تولید کنندگان وکارگران و کارآفرینان زحمت کش ایرانی که موجب پیشرفت مملکت هستند انشاءالله هم مردم و هم دولت حمایتشون کنند و اگه مشکلی دارند حل بشه.


نمیدونستم مودم ایرانی هم وجود داره، وقتی خواستم بخرم، فروشنده پیشنهاد کرد.
نردیک دوهفتس خریدمش. مشکلی باش نداشتم. قیمتش که عالی بود. همراه مودم، همه تجهیزات لازم نصبش وجود داره، مثل دو عدد سیم تلفن، یک عدد کابل شبکه، یک عدد اسپلیتر.
با تجربه‌ی کوتاهی که داشتم، پیشنهاد می‌کنم.


دوست عزیزمون گفتن توی آپلود به مشکل میخورید!
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم که توی فناوری ADSL که این مودم هم مخصوص این فناوریه ، پروفایل مشترکین طوری تنظیم میشه که آپلود تمامی پهنای باندها روی 1 مگابیت هست.
در نتیجه شما اصلا به مشکلی برنمیخورید .


 • نحوه نمایش محصول ها
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V4
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V4
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V1
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V1
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر بی سیم ADSL2 Plus و VDSL2 دی لینک مدل DSL-224 NEW
مودم روتر بی سیم ADSL2 Plus و VDSL2 دی لینک مدل DSL-224 NEW
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus تی پی-لینک مدل W8961N
مودم روتر بی‌سیم ADSL2 Plus تی پی-لینک مدل W8961N
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل A154
مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل A154
 • تعداد آنتن: یک عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل TD-W9960-v1.20
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل TD-W9960-v1.20
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر +ADSL2 نتربیت مدل نتنزا 2740U
مودم روتر +ADSL2 نتربیت مدل نتنزا 2740U
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌ سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2740U
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌ سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2740U
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم N300 دی-لینک مدل DSL-124 New
مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم N300 دی-لینک مدل DSL-124 New
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل A304
مودم روتر ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل A304
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر +ADSL2 نتربیت مدل ND-4230NU
مودم روتر +ADSL2 نتربیت مدل ND-4230NU
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL بی سیم تی پی-لینک مدل TD-W9960 V1
مودم روتر VDSL/ADSL بی سیم تی پی-لینک مدل TD-W9960 V1
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V4
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V4
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL دی-لینک مدل 2740
مودم روتر ADSL دی-لینک مدل 2740
امکان برگشت کالا در گروه مودم - روتر ADSL با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus تندا مدل D301 V2
مودم روتر ADSL2 Plus تندا مدل D301 V2
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر بی سیم VDSL/ADSL ایسوس مدل DSL-N16
مودم روتر بی سیم VDSL/ADSL ایسوس مدل DSL-N16
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: نشانگر LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر یو.تل ADSL2 Plus بی سیم مدل A304U
مودم روتر یو.تل ADSL2 Plus بی سیم مدل A304U
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V3.2
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N_V3.2
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2750U New
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2750U New
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL بی‌سیم 300Mbps تی پی-لینک مدل TD-W9970
مودم روتر VDSL/ADSL بی‌سیم 300Mbps تی پی-لینک مدل TD-W9970
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: نشانگر LED
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل Archer VR300
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل Archer VR300
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 بی‌ سیم مرکوسیس مدل MW-300D
مودم روتر ADSL2 بی‌ سیم مرکوسیس مدل MW-300D
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر یو.تل VDSL/ADSL Plus بی سیم مدل V301
مودم روتر یو.تل VDSL/ADSL Plus بی سیم مدل V301
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: دو عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر باسیم ADSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2520U-Z2
مودم روتر باسیم ADSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2520U-Z2
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: یک عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل TD-W9970-VER4.0
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل TD-W9970-VER4.0
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N
مودم روتر +ADSL2 تی پی-لینک مدل TD-W8961N
 • تعداد آنتن: دو عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر بی سیم VDSL/ADSL زایکسل مدل VMG5301-T20A
مودم روتر بی سیم VDSL/ADSL زایکسل مدل VMG5301-T20A
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: نشانگر LED
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2/VDSL2 Plus بی سیم دی-لینک مدل DSL-2877AL
مودم روتر ADSL2/VDSL2 Plus بی سیم دی-لینک مدل DSL-2877AL
 • تعداد آنتن: سه عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز، پنج گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر +ADSL2   مدل TD-W8961N_V1           غیر اصل
مودم روتر +ADSL2   مدل TD-W8961N_V1 غیر اصل
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL/VDSL بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51
مودم روتر ADSL/VDSL بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51
 • تعداد آنتن: سه عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: دو عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز، پنج گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL هوآوی مدل HG630
مودم روتر VDSL/ADSL هوآوی مدل HG630
امکان برگشت کالا در گروه مودم - روتر ADSL با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL2/ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل V304F New
مودم روتر VDSL2/ADSL2 Plus بی سیم یوتل مدل V304F New
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر بی سیم LTE تی پی لینک مدل Archer MR100
مودم روتر بی سیم LTE تی پی لینک مدل Archer MR100
 • تعداد آنتن: دو عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 تی پی-لینک مدل VDSL/ADSL Archer VR400_V3
مودم روتر ADSL2 تی پی-لینک مدل VDSL/ADSL Archer VR400_V3
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر بی سیم مرکوسیس مدل AC12
مودم روتر بی سیم مرکوسیس مدل AC12
 • تعداد آنتن: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز، پنج گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL بی‌سیم N150 ایسوس مدل DSL-N10S
مودم روتر ADSL بی‌سیم N150 ایسوس مدل DSL-N10S
 • تعداد آنتن: یک عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: یک عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر هوآوی مدل HG231F
مودم روتر هوآوی مدل HG231F
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2740U
مودم روتر ADSL2 Plus دی-لینک مدل DSL-2740U
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم زایکسل مدلP-650-T1 به همراه روتر زایکسل NBG-418N
مودم زایکسل مدلP-650-T1 به همراه روتر زایکسل NBG-418N
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم-روتر بی‌سیم AC1200 تی پی-لینک مدل Archer VR400_V2
مودم-روتر بی‌سیم AC1200 تی پی-لینک مدل Archer VR400_V2
 • تعداد آنتن: سه عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: نشانگر LED
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز، پنج گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل Archer VR2100
مودم روتر VDSL/ADSL تی پی-لینک مدل Archer VR2100
امکان برگشت کالا در گروه مودم - روتر ADSL با دلیل "انصراف از خرید" تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ایسوس مدل DSL-AX82U
مودم روتر ایسوس مدل DSL-AX82U
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر دی-لینک مدل 2520u
مودم روتر دی-لینک مدل 2520u
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: یک عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Virtual Server
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2790U
مودم روتر ADSL2 Plus بی‌سیم N300 دی-لینک مدل DSL-2790U
 • تعداد آنتن: دو عدد
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: سه عدد
 • قابلیت‌های مودم - روتر ADSL: Port Forwarding
 • فرکانس قابل پشتیبانی: 2.4 گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مودم TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60
مودم TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60
 • تعداد پورت اترنت RJ-45: چهار عدد
 • فرکانس قابل پشتیبانی: پنج گیگاهرتز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
(سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت محصولات معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه قیمت کالاها در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

هفت + 15 =