بهترین پاوربانک + قیمت خرید 38 مدل 2021[همراه بانک]

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

پاوربانک بهترین وسیله برای شارژ کردن تلفن همراه است که با راهنمایی خرید انواع مدل پرفروش با بهترین کیفیت و قیمت روز ، انواع مدل همراه بانک (شارژر همراه) معرفی برندهای معروف و فروشنده ارزان برای خرید با صرفه شما دوستان عزیز معرفی شده است. در هنگام خرید پاور بانک توجه زیادی باید داشته باشید که باید بدانید چه چیزی انتخاب می کنید. این فقط هزینه نیست بلکه راهنمایی صحیح برای استفاده شماست.

مشاهده نقد و بررسی انواع پاور بانک خورشیدی

چندین نکته مهم قبل خرید بهترین پاور بانک (شارژر همراه)
هنگام خرید پاور بانک نکات مختلفی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. در اینجا چند نکات کلیدی انتخاب شده است.

 • انتخاب ظرفیت های شارژ براساس نیاز: یکی از مهمترین نکاتی که هنگام خرید یا انتخاب همراه بانک باید در نظر بگیرید ظرفیت مورد نیاز است. به آنچه که باید شارژ شود فکر کنید زیرا یک تبلت شارژ بیشتری نسبت به گوشی موبایل استفاده می کند. همچنین برخی از تلفن های هوشمند نسبت به سایرین شارژ بیشتری نیاز دارند. برای اطلاع از مشخصات گوشی هوشمند خود نگاهی بیندازید. ظرفیت باتری در زیر باتری نوشته شده است.میزان بار در میلی آمپر ساعت اندازه گیری می شود. این به معنی ساعت میلی میل است. بنابراین یک باتری هزار میلی آمپر ساعتی 1000 میلی آمپر ساعت ، یعنی 1A برای یک ساعت را تأمین می کند. تلفن های قدیمی احتمالاً ظرفیتهای زیر 1000 میلی آمپر ساعت دارند ، اما تلفنهای مدرن تا 3000 میلی آمپر ساعت دارند. به عنوان مثال iPhoneX دارای ظرفیت باتری 2716 میلی آمپر ساعت و غیره است.برای تهیه شارژ کامل ، ظرفیت پاوربانک باید کمی بیشتر از دستگاه شارژ شده باشد – همیشه بهتر است کمی اضافی داشته باشید تا مطمئن شوید که شارژ کامل دستگاه را دریافت می کنید.

شایان ذکر است که باتری های موجود در تبلت ها دارای باتری های بسیار بزرگتری هستند ، بنابراین در صورت شارژ کردن لپ تاپ به یک پاوربانک بسیار قئرت مند احتیاج خواهید داشت.

 • جریان شارژ خروجی پاور بانک: در هنگام خرید همراه بانک نیز باید درمورد مقدار که می تواند شارژ خود را تأمین کند ، فکر کنید. این روی زمان شارژ تأثیر می گذارد.شما می توانید درباره آنچه در مورد شارژرهایی که با دستگاه تهیه شده اند ، ایده بگیرید. بسیاری از دستگاه های USB کوچک فقط انتظار دارند که شارژ تقریباً نیمی از آمپر داشته باشند ، تلفن ها ممکن است حدود یک آمپر و تبلت ها در حدود 2.5 آمپر باشند.اگر هر چیزی قابلیت شارژ سریع را داشته باشد ، جریان بیشتری می گیرد ، احتمالاً 3 آمپری هستنند. با داشتن دستگاه های بیشتر که از این قابلیت استفاده می کنند ، لازم به ذکر است.به طور معمول ، پاوربانک ها دارای چه شارژی می توانند تحویل دهند. هرچه حداکثر جریان ارائه شده کمتر باشد ، شارژ دستگاه طولانی تر خواهد شد. برخی از همراه بانک های بزرگتر دارای چندین خروجی هستند و هر خروجی در پاوربانک مشخص و اغلب نوشته می شود. با این حال آگاه باشید که اگر یک دستگاه دارای چندین خروجی باشد ، ممکن است قادر نباشد حداکثر جریان را به همه خروجی ها به طور همزمان تحویل دهد.

بنابراین اگر می خواهید بار شارژ سریع دریافت کنید ، پس از آن یک پاور بانک با جریان خروجی بالا خریداری کنید. اگر تلفن یا دستگاه قادر به گرفتن حداکثر جریان نیست ، نگران نباشید ، تنها آنچه را که می تواند اداره کند ، خواهد گرفت.

 • تعداد پورت ها: شارژر همراه اولیه فقط دارای یک درگاه خروجی واحد بودند اما با افرادی که بیشتر از آنها استفاده می کنند و می خواهند همزمان چندین دستگاه را شارژ کنند ، بسیاری از پاور بانک های بزرگتر دارای دو پورت و بعضا بیشتر هستند. فقط بررسی کنید که قابلیت های جریان خروجی برای هر پورت – آیا آنها کافی هستند؟ همچنین بخاطر داشته باشید که اگر چندین دستگاه به طور همزمان شارژ شوند ، ممکن است پاوربانک حداکثر جریان را به هر پورت ندهد ، ممکن است یک خروجی حداکثر کلی وجود داشته باشد که با کاهش سرعت شارژ دستگاه ها ، بین خروجی ها به اشتراک گذاشته می شود.
 • اندازه و وزن: اندازه و وزن هنگام خرید همراه بانک یک نکته مهم محسوب می شود ، به خصوص اگر در هنگام سفر قصد استفاده از آن را دارید. هرچه ظرفیت شارژ پاور بانک بیشتر باشد بهتر است و وزن شارژر همراه کمتر باشد خوب است چون حمل آن راحت تر است.
 • مقایسه باتری لیتیم-یون در مقابل لیتیوم پلیمر: دو فناوری باتری اصلی وجود دارد که در پاور بانک ها مورد استفاده قرار می گیرند: لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر. اگرچه در اکثر بسیار مشابه است ، چند تفاوت جزئی وجود دارد. یون لیتیوم چگالی توان بالای آنها است ، فقدان آن چیزی که به آن اثر حافظه می گویند (هنگامی که باتری ها به مرور زمان سخت تر می شوند) و هزینه قابل توجهی پایین تر از لیتیوم پلیمر است. باتری های لیتیوم-پلیمر به طور کلی استحکام و انعطاف پذیری بیشتری دارند ، به خصوص هنگامی که از ابعاد و شکل ساخت آنها صحبت می شود و تمایل به ماندگاری بیشتری دارند. آنها همچنین سبک وزن هستند ، از مشخصات بسیار پایینی برخوردار هستند و احتمال کمتری برای رنج الکترولیت نشت دارند.برخی از مشخصات همراه بانک بیان می کنند که آیا آنها لیتیوم یونی یا لیتیوم پلیمر هستند ، اما همه آنها نیست.
 • کانکتورهای شارژ: اگرچه خروجی در پاوربانک ها تقریباً به طور کلی USB Type A هستند – کانکتور USB بزرگ که برای رابط با شارژر USB ، درایوهای فلش و غیره استفاده می شود ، کانکتور مورد استفاده برای شارژ کردن پاوربانک متفاوت است.
اتصالات معمولی برای پاوربانک
 • به طور معمول میکرو USB ، و گاهی اوقات یک مینی USB است.
 • نحوه شارژ پاوربانک: شایان ذکر است که باید خود همراه بانک را شارژ کنید. هرچه ظرفیت بیشتر باشد ، مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید. اگر فقط یک شارژر 1 آمپر دارید و پاور بانک ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت دارد ، پس از آن زمان شارژ آن 5 ساعت زمان می برد – خوب کمی طولانی تر زیرا همه شارژهایی که وارد همراه بانک می شوند به شارژ ذخیره شده تبدیل نمی شوند. یک عامل بهره وری احتمالاً 80٪ یا بیشتر است ، بنابراین مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید.
 • مزایا: هنگام خرید پاور بانک ، نکات را فراموش نکنید. همه شارژرهای همراه برق با شارژ دستگاه از طریق همراه بانک یا شارژ کردن خود پاور بانک همراه نیستند. به ویژه که ممکن است بانکهای قدرت بودجه ای به وجود نیایند ، با فرض اینکه شما خودتان را تأمین کنید. (electronics)

پیشنهاد انواع بهترین پاور بانک های پرفروش و برتر و بررسی نقاط قوت و ضعف

شما میتوانید با انتخاب مناسب ترین پاور بانک همراه نیاز خود را بر طرف سازید در اینجا انواع مدل و برند های مشهور با قیمت های روز ارزان تا گران را برای خریداران معرفی کرده ایم تا بتوانند بهترین مدل شارژر همراه را خریداری کنند.تا بعد دچار مشکل نشوند.

و ما مشکلات و ضعف و قوت هر کدام از همراه بانک ها را مطرح کرده ایم حتی نظرات مفید کاربران و خریداران را نیز در توضیحات پاور بانک ها جهت خرید بهتر شما قرار  داده ایم.

1 قیمت پاور بانک ۱۰۰۰۰ ورژن مدل PLM09ZM شیائومی

قیمت پاور بانک ۱۰۰۰۰

مشاهده ارزانترین فروشنده پاور بانک شیائومی

یکی از پرفروش ترین بهترین پاور بانک شیائومی یا شارژر همراه است که به خاطر کیفیت خوب و قیمت ارزانتر نسبت به برندهای دیگر طرفداران زیادی پیدا کرده است و ما با معرفی پرفروش ترین مدل همراه بانک شیائومی همراه با نقاط قوت و ضعف و مشخصات اصلی ، و گذاشتن مفیدترین نظرات خریداران در مورد این محصول پرفروش ، تا شما انتخاب با صرفه تری داشته باشید.

نقاط قوت مزیت :

 • فست شارژ دو جانبه ، همه زود شارژ میشه هم سریع شارژ میکنه
 • عملکردش عالیه
 • ظریفیتش واقعا 10000 هست
 • کیفیت بالایی داره
 • کاور ژله ای براش موجوده

نقاط ضعف معایب : 

 • دیر شارژ میشه
  • خش‌ پذیر بودن بدنه (و در رنگ سرمه‌ای، لکّه پذیر بودن)

مشخصات :

 • کلاس وزنی:معمولی|200 تا 400 گرم
 • تعداد درگاه خروجی:2 عدد
 • محدوده ظرفیت:5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت های ویژه:امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
پیشنهاد :راهنمایی خرید 10 مدل از برترین گوشی های موبایل شیائومی + نقد و بررسی

نظرات خریداران شارژر همراه شیاومی مدل PLM09ZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

نظرات خریداران شارژر همراه شیاومی

من تازه خریدم ولی تو اولین باری که گذاشتمش رو شارژ سریع شارژ شد.
چند تا نکته هست که باید بهش توجه کنید. اگه برای شما هم دفترچه راهنما باهاش نبود:
. وقتی پاروبانک رو میذارید که شارژ بشه باید فقط یکی از چراغ ها چشمک بزنه. یعنی مثلا اگر ۵۶ درصد شارژ داشت از قبل باید دو تا از چراغ‌ها روشن باشن و بعدی چشمک زن.
. درصورتی که همه چراغ‌ها باهم چشمک بزنن در حال شارژ خود پاوربانک یعنی مشکلی وجود داره و پاوربانک شارژ نمیشه.
.وقتی که دارید باهاش گوشیتون رو شارژ میکنید باید تمام چراغ‌های باقیمونده چشمک بزنن. یعنی اگه همراه بانک ۵۶درصد شارژ تو خودش داشته باشه باید سه تا از چراغ‌هاش چشمک زن باشن و آخری خاموش
.اگر میخواید دستگاه‌های کوچکتر مثل هدفون و ساعت و اینا رو شارژ کنید و میبینید که شارژ نمیشه، رو دکمه پاور دابل کلیک کنید تا به حالت کم مصرف یا همچین چیزایی بره. تو این حالت وقتی درحال شارژ با همراه بانک هستید، فقط یکی از چراغ‌ها چشمک میزنه. مثلا برای ۵۶درصد باید فقط چراغ سوم چشمک بزنه.
برای خروج از این وضعیت و شارژ صحیح گوشی باید یک بار دکمه پاور رو بزنید تا به حالت عادی بره.


یه نقد و بررسی اجمالی در حدی که فقط شک و شبه شما رو برطرف کنه

1 دوستان این پاوربانک ظرفیت ده هزار میلی آمپر ساعتی داره و این ی ظرفیت اسمیه ی ظرفیت واقعی داره که بسته به مدل گوشی شما و تکنولوژی فست شارژتون به شما تعداد دفعات شارژ رو ارائه میده (معمولا ۳ الی ۴ بار (میانگین))

2 شارژ کردن کردن همراه بانک و شارژ شدن گوشی توسط این دستگاه هم از آب خوردن راحت تره از اونجایی که شما از شکل ظاهری پورتا میتونید نگاه کنید دو پورت خروجی که باش میتونید گوشیاتون رو بهش متصل کنید و ی پورت ورودی که با اون پاور بانکتون رو شارژ میکنید قابل توجه دوستان این پاور بانک هم قابلیت فست شارژ رو داره واسه موبایل هم بالعکس جالب تر از همه خود پاور بانک هم به صورت فست شارژ میتونه شارژ بشه که این عمل فقط با ی آداپتور فست شارژ موبایلتون صورت میگیره

3 ظاهری ساده شکیل جذاب و خوشدست رو داره وزرنش هم نسبت به رقباش معقول تره بالای پاور رو نگاه کنید دوتا پورت خروجی و ی ورودی به همراه نشانگرLED و یک دکمه است که همشو براتون توضیح میدم , خب راجب پورتها که همه جی واضحه میریم سراغ نشانگر LED چهارتا چراغ هست که این چراغ ها هنگام شارژ کردن موبایلتون هر سه ثانیه ی بار چشمک میزنند و تعداد چراغ های روشن از این چهارتا هنگام شارز کردن موبایلتون بستگی به شارژ خود همراه بانک داره (برای مثال:شما دارید گوشیتون رو شارژ میکنید و دوتا چراغ چشمک میزنه این به این معناست که دستگاه پاور بانک شما شارژش نصف شده یا مثن هرچهارتا چراغش چشمک میزنه ینی شارژش کاملا پره) و برای شارژ کردن خود همراه بانک هم وقتی اونو به شارژ متصل میکنید چراغ هایی که ثابتن نشون میده که پاوربانک شما اینقدر شارژ داره برای مثال سه چراغ ثابته و چراغ چهارم داره چشمک میزنه به این معناست که همراه بانک داره مرحله آخر شارژو طی میکنه ینی از صد درصد هفتاد و پنج درصدش شارژ شده.
حالا راجب اون دکمه واستون توضیح بدم این پاور بانک دکمه ای به نام دکمه خاموش و روشن نداره و اون دکمه صرفا جهت اینه که شما اگه گوشیتون قابلیت فست شارژ رو داشته باشه از حالت شارژ عادی به فست شارژ تغییر بدین یا اگه بخواین عادی شارژ کنین با فشردن همون دکمه بر میگرده به حالت عادی
اینم بگم راجب خاموش یا روشن شدن پاورتون اصلا نیازی نیست شما برای خاموش و روشن کردنش کاری بکنید فقط دستگاهتون رو متصل میکنید به صورت اتوماتیک خودش شارژ میشه و اگه پاور به هیچی وصل نباشه چراغ های LED شروع میکنه به چشمک زدن و پس از چند ثانیه پاور خاموش میشه

جمع بندی : اگه دنبال ی دستگاه خوب برای استفاده روزمره,مسافرت,تفریح و یا هرجای دیگه ای هستید من این همراه بانک رو به شما پیشنهاد میکنم که واقعا نیاز های شمارو تامین میکنه.

-ظاهر زیبا
-جنس عالی بدنه
-تکنولوژی پیشرفته شارژ سریع به همراه تنظیم ولتاژ
– کیفیت عالی
از برگ برنده های این محصول شیائومی هستن.


کسایی که میگن فست شارژ نیست خدمتتون عرض کنم که اول گوشیتون باید فست شارژ باشه تا فست شارژ بکنه اگه گوشیتون این تکنولوژی رو نداره بدردتون نمیخوره بعد که میگن دیر شارژ میشه چون با شارژر فست شارژ نمیکنید پس معلومه دیر شارژ میشه من الجی وی 20 دارم خوب شارژ میکنه با شارژر فست هم تقریبا 5 ساعت شارژ میشه ولی ظرفیتش 10000 هزار نیست 7 هزاره خود کارشناس دیجی کالا هم همینو میگه. اکثر همراه بانک ها همینن


قیمت ، خرید پاور بانک سامسونگ

پاور بانک سامسونگ یکی از پر طرفدارترین شارژر همراه است که با تولید انواع مدل و ظرفیت های 40000 ، 20000  ، 10000 ، 30000  ، 40000 ، 10200 همراه با لیست قیمت انواع همراه بانک سامسونگ و معرفی پرفروش ترین مدل برای خریداران این محصول راهنمایی شده است و پرفروش ترین این رند ورژن 5000 ظرفیت می باشد.

نقاط قوت مزیت :

 • سرعت بالا
 • بسیار سبک
 • کوچک و باریک
 • قیمت مناسب

نقاط ضعف معایب : 

 • ضعیف بودن بدنه
 • یک پورت داشتن

مشخصات :

 • کلاس وزنی:سبک|100 تا 200 گرم
 • شدت جریان خروجی:1.5 آمپر
 • تعداد درگاه خروجی:1 عدد
 • محدوده ظرفیت:5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت

نظرات خریداران شارژر همراه سامسونگ مدل EB-P3020 ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت

نظرات خریداران شارژر همراه سامسونگ

پاور بانک سبک و خوش دستی هست. انتظار تعداد دفعات شارژ بالا را نباید داشت چون ۵۰۰۰ آمپره اما سبک بودنش باعث میشه با خیال راحت تو کیف بزاری و نگران سنگین شدن کیفت نباشی.


وزنش نسبت به ظرفیتش متناسب، بعد ۸ ماه استفاده پورت ۲ آمپرش از کار افتاد و الآن با یک آمپر شارژ میکنم، گوشی j7 حداقل ۴ بار شارژ میکنه، اگر پاور بانک با ظرفیت ۱۳۰۰۰ هم کارتون راه میندازه خرید برند Anker تو پیشنهاد شگفت انگیز مناسب تر


 • نحوه نمایش محصول ها
شارژر همراه خورشیدی مدل 820W ظرفیت 20000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی مدل 820W ظرفیت 20000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژ خورشیدی از طریق پنل : 5.5V =800mA
 • چراغ قوی
 • امکان شارژ وایرلسی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  60 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل YD-820S ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل YD-820S ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژ خورشیدی از طریق پنل : 5.5V =1000mA
 • چراغ قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل 820W ظرفیت 20000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی مدل 820W ظرفیت 20000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژ خورشیدی از طریق پنل : 5.5V =800mA
 • چراغ قوی
 • امکان شارژ وایرلسی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل 820 ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل 820 ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژ خورشیدی از طریق پنل : 5.5V =800mA
 • چراغ قوی
 • امکان شارژ وایرلسی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی یی شاین مدل ES980S ظرفیت 20000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی یی شاین مدل ES980S ظرفیت 20000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.2 آمپر , 1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  570 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل I26S ظرفیت 26800 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل I26S ظرفیت 26800 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  امکان شارژ خورشیدی
 • ضد آب
 • چراغ قوه قوی
 • حمل آسان با طناب آویزان
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  26800
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  3.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مناسب برای مسافرت
 • مناسب برای کمپینگ
 • مناسب برای کوهنوردی
 • مناسب برای نگهبانی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی یی شاین مدل ES965S ظرفیت 20000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی یی شاین مدل ES965S ظرفیت 20000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  580 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل FW33 ظرفیت 33600 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل FW33 ظرفیت 33600 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژر سریع Super Fast Charging 18W
 • امکان شارژ خورشیدی Solar Power Bank
 • شارژ وایرلس Wireless Charging 10W
 • ضدآب
 • چراغ قوه قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  33600
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.2 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  670 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل YD-820S ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل YD-820S ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژ خورشیدی از طریق پنل : 5.5V =1000mA
 • چراغ قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل I26S ظرفیت 26800 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل I26S ظرفیت 26800 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  امکان شارژ خورشیدی
 • ضد آب
 • چراغ قوه قوی
 • حمل آسان با طناب آویزان
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  26800
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  3.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مناسب برای مسافرت
 • مناسب برای کمپینگ
 • مناسب برای کوهنوردی
 • مناسب برای نگهبانی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل Move ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل Move ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  باتری 10000 میلی آمپر
 • قابلیت شارژ خورشیدی
 • پنل ای ای دی با قابلیت روشنایی پیوسته، چشمک زن و فلشر
 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ خورشیدی , دارای چراغ قوه
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  فلز و پلاستیک
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  175 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل YD-820S ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل YD-820S ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  شارژ خورشیدی از طریق پنل : 5.5V =1000mA
 • چراغ قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  630 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی یی شاین مدل ES982S ظرفیت 20000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی یی شاین مدل ES982S ظرفیت 20000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  540 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل SOLBAT2 ظرفیت 1500 میلی آمپر ساعت           غیر اصل

شارژر همراه خورشیدی مدل SOLBAT2 ظرفیت 1500 میلی آمپر ساعت غیر اصل

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  1500
 • تعداد درگاه خروجی
  یک عدد
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  1.5 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • وزن
  183 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل 819W Wireless ظرفیت 25000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی مدل 819W Wireless ظرفیت 25000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  ضدآب
 • امکان شارژ خورشیدی
 • امکان شارژ وایرلسی
 • چراغ قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  25000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر , 2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مناسب برای کمپینگ
 • مناسب برای مسافرت
 • مناسب برای کوهنوردی یا پیاده روی
 • مناسب برای نگهبانی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  550 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل TPS 916 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل TPS 916 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاTPS 916 10000mAh Solar Power Bank

مشخصات

 • مشخصات فنی
  باتری 10000 میلی آمپر ساعت
 • دارای پنل خورشیدی مونو کریستال 1 وات
 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ خورشیدی
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر , 2.4 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  اندروید و آی او اس
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  250 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل Move Power ظرفیت 15000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل Move Power ظرفیت 15000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  15000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ خورشیدی , دارای چراغ قوه
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  فلز و پلاستیک
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  فلز
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت شارژ با نور خورشید یا لامپ
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  310 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل 819W Wireless ظرفیت 25000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل 819W Wireless ظرفیت 25000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  ضدآب
 • امکان شارژ خورشیدی
 • امکان شارژ وایرلسی
 • چراغ قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  25000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر , 2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مناسب برای کمپینگ
 • مناسب برای مسافرت
 • مناسب برای کوهنوردی یا پیاده روی
 • مناسب برای نگهبانی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  550 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل 819W Wireless ظرفیت 25000 میلی آمپر

شارژر همراه خورشیدی مدل 819W Wireless ظرفیت 25000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  ضدآب
 • امکان شارژ خورشیدی
 • امکان شارژ وایرلسی
 • چراغ قوی
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  25000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر آب , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه , امکان شارژ بی‌سیم , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر , 2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مناسب برای کمپینگ
 • مناسب برای مسافرت
 • مناسب برای کوهنوردی یا پیاده روی
 • مناسب برای نگهبانی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  550 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی جی پاس مدل GSC1752 ظرفیت 3200 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه خورشیدی جی پاس مدل GSC1752 ظرفیت 3200 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  توان پنل خورشیدی : 0.4 وات
 • بیشینه ولتاژ پنل خورشیدی : 5.5 ولت
 • جریان خروجی پنل خورشیدی ( در شرایط استاندارد) : 136 میلی آمپر
 • ظرفیت باتری لیتیوم یون شارژی دستگاه : 3200 میلی آمپر ساعت
 • ولتاژ خروجی : 5.5 ولت
 • بیشینه جریان خروجی ( با آزمایش های انجام شده ) : 950 میلی آمپر
 • مدت زمان شارژ با نور خورشید : 10 الی 12 ساعت
 • مدت زمان شارژ با شارژر 500 میلی آمپری همراه دستگاه : 3 الی 4 ساعت
 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  3200
 • تعداد درگاه خروجی
  یک عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ خورشیدی , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • محدوده ظرفیت
  کم‌تر از 6000 میلی‌آمپرساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  از جنس آلومینیوم
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  0.5 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.3 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  فلز
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت شارژ با نور خورشید
 • وزن
  135 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه خورشیدی مدل CK7W ظرفیت 15000 میلی آمپرساعت

شارژر همراه خورشیدی مدل CK7W ظرفیت 15000 میلی آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  ظرفیت 15000mA
 • دارای استاندارد IPX4 (مقاوم در برابر قطرات آب و گردوغبار)
 • قابلیت انتخاب نحوه‌ی شارژ باتری پاور بانک از طریق درگاه USB یا خورشیدی
 • دارای پنل خورشیدی 7W/250mA
 • دارای کابل شارژ و دفترچه راهنما
 • زمان مورد نیاز برای شارژ از طریق پنل خورشیدی: 4 ساعت زیر نور مستقیم آفتاب
 • قابلیت شارژ از طریق شارژر گوشی موبایل
 • قابلیت استفاده از صفحه خورشیدی به عنوان شارژر مستقیم گوشی در مواقع اضطراری
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  15000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , امکان شارژ خورشیدی , مقاوم در برابر ضربه , دارای چراغ قوه
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • توضیحات جنس بدنه
  جنس بدنه پاور بانک پلاستیکی. جنس صفحه خورشیدی برزنتی
 • شدت جریان ورودی
  2.4 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.1 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5.1
 • سازگار با
  کلیه گوشی های آیفون و اندروید و تبلت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  مکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • شارژ ایمن (MultiProtect)
 • دارای جیب جهت نگهداری گوشی
 • قابلیت استفاده آسان روی کوله پشتی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • وزن
  550 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه لیتو مدل LP-14 ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت

شارژر همراه لیتو مدل LP-14 ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  10000 میلی آمپر ساعت
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انواع گوشی‌های موبایل هوشمند
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  220 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه لیتو مدل LP-8 ظرفیت 20000 میلی‌آمپر ساعت

شارژر همراه لیتو مدل LP-8 ظرفیت 20000 میلی‌آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  20000 میلی آمپر ساعت
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 1.67 آمپر مخصوص موبایل , 2.0 آمپر , 2.2 آمپر , 2.4 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انوع گوشی‌های موبایل هوشمند و تبلت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  توان 20 وات
 • وزن
  410 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه کین واله مدل 2021 KV-V76i ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه کین واله مدل 2021 KV-V76i ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , دارای چراغ قوه , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  200 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه کین واله مدل KV-V76i ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه کین واله مدل KV-V76i ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , دارای چراغ قوه , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  1.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  205 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه لیتو مدل LP-20 ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت

شارژر همراه لیتو مدل LP-20 ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  10000 میلی آمپر ساعت
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  تمامی گوشی‌های هوشمند و تبلت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  توان 22.5 وات
 • وزن
  225 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه لیتو مدل LP-4 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه لیتو مدل LP-4 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  409 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه لیتو مدل LP-16 ظرفیت 20000 میلی‌آمپر ساعت

شارژر همراه لیتو مدل LP-16 ظرفیت 20000 میلی‌آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  20000 میلی آمپر ساعت
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع کوالکام (QC)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 1.67 آمپر مخصوص موبایل , 2.2 آمپر , 3.0 آمپر , 5.0 آمپر مخصوص تبلت و موبایل
 • شدت جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انوع گوشی‌های موبایل هوشمند و تبلت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  توان 22.5 وات
 • وزن
  405 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه آپاما مدل AP-15 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه آپاما مدل AP-15 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی‌های موبایل، دوربین‌های دیجیتال، موزیک پلیرها و دیگر ابزارهای جانبی دیجیتال
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای کابل تبدیل USB به microUSB
 • وزن
  406 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه راو پاور مدل PD ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه راو پاور مدل PD ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای دو درگاه شارژ ورودی microUSB و لایتنینگ
 • دارای درگاه USB-C مجهز به فناوری PD با امکان استفاده به صورت ورودی و خروجی و توان 18 وات
 • دارای درگاه خروجی USB مجهز به فناوری شارژر هوشمند iSmart
 • دارای درگاه خروجی USB مجهز به فناوری شارژ سریع QC
 • دارای بدنه مستحکم و مقاوم در برابر سرخوردن و خط و خش
 • وزن
  440 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه آپاما مدل AP-5 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه آپاما مدل AP-5 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  215 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل Redmi ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت به همراه کابل تبدیل microUSB

شارژر همراه شیائومی مدل Redmi ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت به همراه کابل تبدیل microUSB

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 2.4 آمپر , 3.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.1 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5.1
 • سازگار با
  تمامی دستگاه های دیجیتال قابل حمل 5 ولت از جمله گوشی،تبلت،دوربین فیلم برداری و عکس برداری mp3 - mp4 - GPS و ...
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - قابلیت محافظت در برابر افزایش شارژ ، شدت جریان ، ولتاژ ، حرارت ، تخلیه شارژ و اتصال کوتاه
 • - ایمن و محافظت شده در برابر افزایش اتصال کوتاه، افزایش شارژ، تخلیه شارژ، جریان، ولتاژ، حرارت و ریست شدن
 • - دارای بدنه ای مقاوم در برابر ضربه
 • - همراه با کابل تبدیل USB به microUSB طول 25 سانتی متر
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  470 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل Redmi PB200LZM ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه شیائومی مدل Redmi PB200LZM ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاXiaomi Redmi PB200LZM 20000mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 2.4 آمپر , 3.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.1 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5.1
 • سازگار با
  تمامی دستگاه های دیجیتال قابل حمل 5 ولت از جمله گوشی،تبلت،دوربین فیلم برداری و عکس برداری،mp3،mp4،GPS و ...
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - قابلیت محافظت در برابر افزایش شارژ ، شدت جریان ، ولتاژ ، حرارت ، تخلیه شارژ ، اتصال کوتاه و ضربه
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  470 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاAnker A1214 PowerCore 10400mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10400
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه , فناوری PowerIQ
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال و موزیک پلیرها
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه به طور همزمان
 • قابلیت شارژ سریع با ترکیب دو تکنولوژی Power IQ و VoltageBoost
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • وزن
  240 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انکر مدل A1271 PowerCore ظرفیت 20100 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انکر مدل A1271 PowerCore ظرفیت 20100 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاAnker A1271 PowerCore 20100mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20100
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge)
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  2.4 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال و موزیک پلیرها
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه به طور همزمان
 • شدت جریان خروجی در هر یک از درگاه های خروجی به تنهایی: 2.4 آمپر
 • شدت جریان خروجی: در مجموع 4.8 آمپر
 • دارای مدارهای محافظت شده در برابر اتصال کوتاه و افزایش ولتاژ و شارژ بیش از حد
 • قابلیت تشخیص شدت جریان به صورت هوشمند
 • دارای تکنولوژی شارژ سریع Power IQ
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  356 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل Redmi PB100LZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه شیائومی مدل Redmi PB100LZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاXiaomi Redmi PB100LZM 10000mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  2.4 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.6 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.1 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  تمامی دستگاه های دیجیتال قابل حمل 5 ولت از جمله گوشی، تبلت، دوربین فیلمبرداری و عکس برداری، mp3 ،mp4 ،GPS و بسیاری دیگر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت محافظت در برابر افزایش شارژ ، شدت جریان ، ولتاژ ، حرارت ، تخلیه شارژ ، اتصال کوتاه و ضربه
 • دارای پورت USB-C ورودی (برای شارژ شدن پاوربانک)
 • دارای ولتاژ ورودی ۵ ولت
 • دارای ولتاژ خروجی ۵.۱ ولت
 • دارای آمپر (شدت‌جریان) ورودی ۲.۶ ‌آمپرساعت
 • دارای آمپر (شدت‌جریان) ورودی ۲.۴ و ۲.۶ ‌آمپرساعت
 • دارای ۲ درگاه USB Type-A برای خروجی
 • دارای ۲ درگاه USB-C و microUSB برای ورودی
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  240 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه لیتو مدل LP-3 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه لیتو مدل LP-3 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  215 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل Redmi ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت به همراه کابل تبدیل  microUSB

شارژر همراه شیائومی مدل Redmi ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت به همراه کابل تبدیل  microUSB

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , مدیریت هوشمند شارژ , مقاوم در برابر ضربه
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  2.4 آمپر , 2.5 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.1 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5.1
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  247 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ریمکس مدل RPP-222 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ریمکس مدل RPP-222 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , دارای چراغ قوه , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , کابل متصل به بدنه , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  تبلت و موبایل
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  246 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ریمکس مدل RPP-200 ظرفیت 50000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ریمکس مدل RPP-200 ظرفیت 50000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  50000
 • تعداد درگاه خروجی
  چهار عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , دارای چراغ قوه , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , فناوری USB PD 2.0 , کابل متصل به بدنه
 • محدوده ظرفیت
  بیش از 25000 میلی‌آمپرساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انواع موبایل
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  1105 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ای دیتا مدل P20000QCD ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ای دیتا مدل P20000QCD ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاAdata P20000QCD 20000mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , شارژ ایمن (MultiProtect) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , فناوری USB PD , مدیریت هوشمند شارژ
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  365 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انرجایزر مدل UE20009 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انرجایزر مدل UE20009 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , مدیریت هوشمند شارژ
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  416 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ریمکس مدل 207 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ریمکس مدل 207 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ بی‌سیم , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , فناوری USB PD
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انوع موبایل
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  487 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انکر مدل A1215 ظرفیت 13000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انکر مدل A1215 ظرفیت 13000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  13000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , مدیریت هوشمند شارژ
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک مقاوم در برابر خط و خش
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال و موزیک پلیرها
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت اتصال و شارژ دو دستگاه به طور همزمان
 • شدت جریان خروجی در هر یک از درگاه ها به طور مجزا: 3.0 آمپر (در حالت حداکثر)
 • محافظت شده در برابر افزایش ولتاژ، جریان و دما
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • وزن
  240 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه سیلیکون پاور مدل GS15 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه سیلیکون پاور مدل GS15 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاSilicon-Power GS15 20000mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  بدنه پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  ورودی: Micro-USB: DC 5V⎓2A ; Type-C: DC 5V⎓2A
 • خروجی: USB1 (USB Type-A): 5V⎓2.1A ; USB2 (USB Type-A): 5V⎓2.1A ; USB1+USB2: 5V⎓2.1A (max.)
 • smartSHIELD
 • مدت زمان شارژ: ۱۱ ساعت
 • دارای دکمه خاموش و روشن
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  400 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پاور بانک یوسمز مدلpower bank PB9 Mini با ظرفیت 10000میلی آمپر ساعت

پاور بانک یوسمز مدلpower bank PB9 Mini با ظرفیت 10000میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاUsams PB9 Mini powerbank 10000 Mah

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  10 تا 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  تمامی گوشی ها و تبلت ها
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  کوچک و بسیار سبک با ظرفیت واقعی 10000 میلی آمپر
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  190 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انرجایزر مدل UE30057PQ ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انرجایزر مدل UE30057PQ ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  Energizer UE30057PQ ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت با سه خروجی شامل 2 USB-A هوشمند و 1 USB-C را فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد تا در حین حرکت مقدار زیادی از دستگاه را شارژ کنید. فناوری USB-C Power Delivery به شما این امکان را می دهد تا iPhone8/8 Plus/X/XR/11/11Pro را تنها در 30 دقیقه از 0 تا 50 درصد شارژ کنید. USB-C هوشمند از شارژ سریع برای سامسونگ ، هواوی و سایر دستگاه های سازگار Android پشتیبانی می کند. نشانگر LCD سطح باتری و وضعیت شارژ را در یک نگاه سریع نشان می دهد ، UE30057PQ یک پاوربانک مناسب برای گوشی های هوشمند ، رایانه لوحی و موارد دیگر است.
 • با توجه به اینکه در اینده نزدیک نسل جدید گوشیهای هوشمند با توان سرعت 18W به بالا شارژ میشود کمپانی انرجایزر با به کار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی در پاور بانک دست به تولید اولین پاور بانک با توان خروجی 22.5W را در جهان زده که هم اکنون در ایران توسط شرکت داده پرداز رایانه متین عرضه میگردد
 • البته این نکنه مهم که اگر با کابل اورجینال گوشی همراه خود استفاده نمیایید با این پاوربانک میتوانید به صورت سوپر فست شارژ که در گوشی های نسل جدید مانندOPPO -Huawei- iPhone-Samsung میباشد استفاده نمیایید
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  30000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , شارژ ایمن (MultiProtect) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , فناوری iSMART , فناوری SuperCharge , فناوری USB PD , مدیریت هوشمند شارژ
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  OPPO -Huawei- iPhone-Samsung
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  با توجه به اینکه در اینده نزدیک نسل جدید گوشیهای هوشمند با توان سرعت 18W به بالا شارژ میشود کمپانی انرجایزر با به کار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی در پاور بانک دست به تولید اولین پاور بانک با توان خروجی 22.5W را در جهان زده که هم اکنون در ایران توسط شرکت داده پرداز رایانه متین عرضه میگردد
 • البته این نکنه مهم که اگر با کابل اورجینال گوشی همراه خود استفاده نمیایید با این پاوربانک میتوانید به صورت سوپر فست شارژ که در گوشی های نسل جدید مانندOPPO -Huawei- iPhone-Samsung میباشد استفاده نمیایید
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  633 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ریمکس مدل RPP-96 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ریمکس مدل RPP-96 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انواع موبایل
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  224 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پاور بانک مدل Mi ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت           غیر اصل

پاور بانک مدل Mi ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت غیر اصل

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10400
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ لپ‌تاپ (با داشتن پورت AC) , امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  1.2 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  اکثر گوشی های مبایل ,تبلت,موزیک پلیر و دوربین های دیجیتال
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای بدنه ی المینیومی
 • دارای نشانگر LED میزان شارژ
 • قابلیت 4.5 بار شارژگوشی آیفون5S و 1.5 بارآی پد مینی
 • محافظت شده در برابر اتصال کوتاه و افزایش جریان,ولتاژ
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • وزن
  250 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل PLM13ZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه شیائومی مدل PLM13ZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاXiaomi PLM13ZM 10000mAh Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  تکنولوژی Quick Charge 3.0
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.4 آمپر , 2.5 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  450 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انکر مدل A1263 PowerCore با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انکر مدل A1263 PowerCore با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاAnker A1263 PowerCore 10000mAh Portable Charger Power Bank

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  یک عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , فناوری PowerIQ
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شارژ
 • شدت جریان خروجی
  2.4 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال و موزیک پلیرها
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - شدت جریان خروجی: 2.4 آمپر
 • - دارای نشانگرهای LED برای نمایش وضعیت شارژ باتری
 • - مقاوم در برابر خط و خش
 • - محافظت شده در برابر افزایش ولتاژ، جریان و دما
 • - دارای تکنولوژی شارژ سریع QI
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • وزن
  170 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژ همراه ریمکس مدل RPP-238 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژ همراه ریمکس مدل RPP-238 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر رنگی
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  سه عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 1.0 , فناوری USB PD
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.0 آمپر , 3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.5 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انواع موبایل
 • وزن
  432 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انرجایزر مدل UE10058 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انرجایزر مدل UE10058 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  توجه داشته باشید در پاور بانک های LCDدادن نوسان در جلوی دید شماست در بعضی اوقات شما میبینید که پاور با سرعت بالا در حال شارژ شدن هست و در برخی زمان ها در حالت شارژ گوشی متوجه میشود که سرعت کم شدن عدد شارژ داخلی پاور بانک بیشتر از قبل هست که تمامی این موارد طبیعی است جریان و گرمای داخلی ویا اینکه پاور بانک در حال شارژ اولیه 20 درصد یا شارژ اخر 80 درصد باشد یا اینکه در حال تخلیه است کاملا زمان تعغیر عدد متفاوت میباشد
 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  صفحه نمایش LCD
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , مدیریت هوشمند شارژ
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  امکان شارژ بی‌سیم
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  تبلت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای کابل MICRO USB
 • دارای دفتر چه راهنما
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  226 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انکر مدل A1266 PowerCore Speed With Quick Charge 3.0 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه انکر مدل A1266 PowerCore Speed With Quick Charge 3.0 با ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاAnker A1266 PowerCore Speed With Quick Charge 3.0 10000mAh Charger Power Bank

مشخصات

 • مشخصات فنی
  - شدت جریان ورودی: 5V/2A
 • - شدت جریان خروجی: 5-8V⎓3A / 8-10V⎓2.4A / 10-12V⎓2A
 • -3.3 مرتبه شارژ آیفون
 • -2.3 مرتبه شارژ آیفون پلاس
 • -2.5 مرتبه شارژ گلکسی
 • -1 مرتبه ipad mini 3
 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  یک عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , شارژ ایمن (MultiProtect) , مدیریت هوشمند شارژ , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , مقاوم در برابر ضربه
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر , 2.4 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  مناسب برای انواع گوشی‌ها و تبلت‌ها و دستگاه‌های پخش موزیک همراه (MP3 Player) عرضه‌شده است
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم-یونی
 • وزن
  198 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه سامسونگ مدل EB-P5300 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه سامسونگ مدل EB-P5300 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  Super Fast Charge, PD 3.0 PDO/PPS, AFC, QC 2.0 max. 25W
 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , شارژ ایمن (MultiProtect) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  17001 تا 25000 میلی‌آمپرساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • توضیحات جنس بدنه
  فلز
 • شدت جریان خروجی
  1.2 آمپر مخصوص موبایل , 1.67 آمپر مخصوص موبایل , 2.1 آمپر مخصوص تبلت و موبایل , 2.2 آمپر , 2.2 آمپر مخصوص تبلت و موبایل , 2.8 آمپر مخصوص تبلت و موبایل , 3.0 آمپر مخصوص تبلت و موبایل
 • شدت جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  گوشی موبایل وتبلت
 • جنس بدنه
  استیل
 • وزن
  392 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پک باتری اپل مدل MagSafe مخصوص گوشی‌ های iPhone 12 ظرفیت 1460 میلی‌آمپرساعت

پک باتری اپل مدل MagSafe مخصوص گوشی‌ های iPhone 12 ظرفیت 1460 میلی‌آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  خیلی سبک|کمتر 100 گرم
 • ظرفیت اسمی
  1460
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ بی‌سیم
 • محدوده ظرفیت
  کم‌تر از 6000 میلی‌آمپرساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  بدنه ساخته شده از پلاستیک
 • سازگار با
  گوشی‌های اپل iPhone 12 و iOS 14.7 به ‌بالا
 • جنس بدنه
  پلاستیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل PLM09ZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه شیائومی مدل PLM09ZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاXiaomi PLM09ZM 10000mAh Power Bank

مشخصات

 • مشخصات فنی
  ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم
 • دارای پورت microUSB برای شارژ پاوربانک
 • ورودی: 5ولت/2 آمپر، 9 ولت/2 آمپر، 12 ولت/ 1.5 آمپر
 • خروجی: 5.1 ولت/2.4 آمپر، 9 ولت/1.6 آمپر، 12 ولت، 1.2 آمپر
 • دارای کابل microUSB
 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , شارژ ایمن (MultiProtect)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  1.2 آمپر , 2.4 آمپر , 1.6 آمپر
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه های از این قبیل
 • جنس بدنه
  فلز
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  243 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه سیلیکون پاور مدل GS20 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه سیلیکون پاور مدل GS20 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  320 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پاور بانک شیائومی 10000 Mi Power Bank به همراه کاور سیلیکونی  کد 1

پاور بانک شیائومی 10000 Mi Power Bank به همراه کاور سیلیکونی کد 1

مشخصات کالاپاور بانک شیائومی 10000 Mi Power Bank به همراه کاور سیلیکونی کد 1

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000 میلی آمپر ساعت
 • تعداد درگاه خروجی
  یک عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge)
 • شدت جریان خروجی
  2.4 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و دیگر دستگاه های از این قبیل
 • امکانات و قابلیت‌ها
  ولتاژ ورودی: 5/9/12 ولت
 • ولتاژ خروچی: 5.1/9/12 ولت
 • دارای بدنه آلومینیومی خوش ساخت
 • سیستم امنیتی چندلایه
 • قابلیت شارژ دستگاه هایی با ولتاژ پایین (هدست یا مچ بند شیاومی)
 • مدت زمان شارژ شدن باتری پاور بانک با شارژر 18 وات: 4.2 ساعت
 • مدت زمان شارژ شدن باتری پاور بانک با شارژر 10 وات: 6.2 ساعت
 • ایمن و محافظت شده در برابر افزایش اتصال کوتاه، افزایش شارژ، تخلیه شارژ، جریان، ولتاژ، حرارت و ریست شدن
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  300 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پاوربانک ریمکس مدل RPP-199 ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک ریمکس مدل RPP-199 ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر شارژ به درصد
 • ظرفیت اسمی
  30000
 • تعداد درگاه خروجی
  پنج عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , دارای چراغ قوه , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , فناوری USB PD , کابل متصل به بدنه , مقاوم در برابر آب
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انواع موبایل
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای چهار نوع کابل متصل به بدنه، مقاوم در برابر آب، کاملا ایمن در شرایط آتش سوزی، تغییرات جریانی، اتصال کوتاه و ...
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  700 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه شیائومی مدل Mi Power Bank 3 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه شیائومی مدل Mi Power Bank 3 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • مشخصات فنی
  پشتیبانی از تکنولوژی شارژ سریع دوطرفه
 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ لپ‌تاپ (با داشتن پورت AC) , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  انواع گوشی های موبایل- لپ تاب- مک بوک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  300 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه پاورولوجی مدل power Generator ظرفیت 140400 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه پاورولوجی مدل power Generator ظرفیت 140400 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  ۱۴۰۴۰۰
 • تعداد درگاه خروجی
  پنج عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ لپ‌تاپ (با داشتن پورت AC) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , دارای چراغ قوه
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر , 3.1 آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  6000 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه سیلیکون پاور مدل GP10 ظرفیت 10000 میلی‌آمپرساعت

شارژر همراه سیلیکون پاور مدل GP10 ظرفیت 10000 میلی‌آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  1.0 آمپر , 2.1 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.1 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • سازگار با
  همه دستگاه‌ها
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  180 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه باسئوس مدل AMBLIGHT ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه باسئوس مدل AMBLIGHT ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  صفحه نمایش LCD
 • ظرفیت اسمی
  30000
 • تعداد درگاه خروجی
  پنج عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ لپ‌تاپ (با داشتن پورت AC) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , تکنولوژی Quick Charge 1.0 , تکنولوژی Quick Charge 2.0 , تکنولوژی Quick Charge 3.0 , شارژ ایمن (MultiProtect) , تخصیص هوشمند شدت جریان خروجی (Fit Charge) , فناوری USB PD
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • قابلیت‌های دستگاه
  پشتیبانی از فناوری شارژ سریع Power Delivery (PD)
 • شدت جریان خروجی
  1.5 آمپر , 2.5 آمپر , 3.0 آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  300 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ای دیتا مدل T10000 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ای دیتا مدل T10000 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالاAdata T10000 10000mAh Power Bank

مشخصات

 • مشخصات فنی
  دارای الگوی پوششی برای مقاومت در برابر سر خوردن و گریپ بهتر
 • مقاوم در برابر اثرانگشت و لکه
 • امکان شارژ همزمان دو دستگاه
 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ شدن سریع پاوربانک (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.0 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5 ولت
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  217 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه ریمکس مدل RPP-195 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

شارژر همراه ریمکس مدل RPP-195 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ کردن سریع‌تر موبایل (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , قابلیت استفاده به عنوان پاوربانک
 • شدت جریان خروجی
  2.5 آمپر
 • شدت جریان ورودی
  2.5 آمپر
 • ولتاژ خروجی
  5.0 ولت
 • ولتاژ ورودی
  5
 • سازگار با
  انواع موبایل
 • نوع باتری
  لیتیوم پلیمری
 • وزن
  408 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پاوربانک مکس کو مدل Razor ظرفیت 8000 میلی آمپر

پاوربانک مکس کو مدل Razor ظرفیت 8000 میلی آمپر

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  معمولی|200 تا 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  8000
 • تعداد درگاه خروجی
  یک عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  طراحی فانتزی
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  2.0 آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  200 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
پاوربانک ریمکس مدل RPP-151

پاوربانک ریمکس مدل RPP-151

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سبک|100 تا 200 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  نشانگر LED
 • ظرفیت اسمی
  10000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , شارژ ایمن (MultiProtect) , طراحی فانتزی , نازک (ضخامت 2 سانتی‌متر و کم‌تر)
 • محدوده ظرفیت
  5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • شدت جریان خروجی
  3.0 آمپر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  235 گرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
شارژر همراه انرجایزر مدل UE20058 ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

شارژر همراه انرجایزر مدل UE20058 ظرفیت 20000 میلی آمپرساعت

مشخصات کالا

مشخصات

 • کلاس وزنی
  سنگین|بیشتر از 400 گرم
 • نحوه نمایش میزان شارژ باتری
  صفحه نمایش LCD
 • ظرفیت اسمی
  20000
 • تعداد درگاه خروجی
  دو عدد
 • قابلیت‌های ویژه
  امکان شارژ تبلت (با شدت‌جریان 2.0 آمپر و بالاتر) , مدیریت هوشمند شارژ
 • محدوده ظرفیت
  بیشتر از 15 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 • توضیحات جنس بدنه
  پلاستیک ABS
 • شدت جریان خروجی
  2.1 آمپر