متاورس
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

غیرممکن است اهل گشت و گذار در اینترنت و مطالعه درباره موضوعاتی مانند ارز دیجیتال باشید اما واژه متاورس را نشنیده باشید. اما بسیاری از افراد هنگامی که برای اولین بار با این واژه رو به رو می شوند می پرسند اصلا متاورس چیست؟ این واژه اولین بار توسط چه کسی به کار گرفته شد؟ اگر شما هم به عنوان فردی که به موضوعات دنیای دیجیتالی مانند انواع دسته بندی ارزهای دیجیتال و مانند آن علاقه مند هستید همچین سوالاتی دارید ادامه مطلب را از دست ندهید.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

متاورس و تاریخچه آن

در یک بیان ساده متاورس را می توان یک جهان برتر از جنس فضاهای دیجیتال سه بعدی دانست. به طوری که افراد درحالی که در دنیای واقعی پشت سیستم کامیوتری خود هستند با ساخت یک آواتار سه بعدی به گشت و گذار در این دنیا می پردازند. اگر بخواهیم توضیح بهتری در این باره بدهیم می توانیم بگوییم که متاورس در اصل ایده ای برای ترکیب دنیای فیزیکی و دیجیتالی می باشد. شاید بین این دنیا و نیز دنیای متاورس شباهت های زیادی دیده شود. اما این را باید بدانید که متاورس دنیایی فراتر از دنیای حقیقی خودمان می باشد.

متاورس دنیایی است که از تمامی رویداد های دنیای دیجیتالی میزبانی می کند. این موارد می توانند شامل ایمیل و بازی های سه بعدی دیجیتالی و … باشند. بسیاری از نخبگانی که در این حوزه فعالیت می کنند دنبال ترکیب کردن تمامی عناصر دنیای دیجیتال در این دنیا هستند. به طوری که به عقیده کارشناسان متاورس می تواند بستر فعل و انفعالات حوزه اجتماعی در آینده باشد. اما بحثی که مطرح می شود این است که اصلا تاریخچه واژه متاورس چیست؟

متاورس و تاریخچه آن

تاریخچه این واژه به سال 1992 برمیگردد. به طوری که در رمان snow crash از neal Stephenson از این واژه نام برده شد. رمانی که به بیان وقایع زندگی هکر و یک پیک پیتزا برای مافیا می پردازد. اما 19 سال بعد این واژه در رمان Ready Player One این واژه برای توصیف دنیایی به کار گرفته شد که رو به گسترش می باشد. رمانی که در سال 2016 به کارگردانی Stephen Spilberg فیلم سینمایی آن نیز ساخته شد.

شاید بتوان جدی ترین قسمت این داستان را کشف ویتالیک بوترین دانست. کسی که دریافت در بازی World Of Warcraft کاراکتر موردنظر او حذف شده است. فردی که بنیان‌گذار بلاک چین و ارز دیجیتال اتریوم بود. همین امر سبب شد تا او تصمیم بگیرد توسعه برنامه های غیرمتمرکز را در دستور کار قرار دهد.

آیا تصمیم به آشنایی بیشتر با دنیای متاورس و ارز های دیجیتال دارید؟ چرا از دوره های آموزشی آکادمی بیت میت استفاده نمی کنید؟

آکادمی آموزشی بیت میت

بیت میت ارائه کننده بهترین خدمات مورد نیاز شما در حوزه ارز های دیجیتال و نیز دنیای متاورس درخدمت شماست تا هرآنچه که برای ورود به این حوزه ها نیاز دارید را خدمت شما آموزش دهد. اما ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که خدمات آکادمی آموزشی بیت میت تنها یکی از چندین خدمات بیت میت می باشد. در صورتی که با اصول خرید و فروش ارز های دیجیتال آشنا باشید در هر زمانی می توانید از طریق صرافی آنلاین بیت میت این کار را انجام دهید.

آکادمی آموزشی بیت میت

اما سؤال پیش می آید که چرا باید برای امور ارز دیجیتال از صرافی آنلاین بیت میت استفاده کنیم. پاسخ شما در لیست زیر نهفته شده است:

  • ارائه کیف پول های رایگان و یکپارچه به منظور نگهداری ارز های دیجیتال شما
  • برای استفاده از این صرافی نیازی به احراز هویت ندارید مگر اینکه از سقف خرید ده میلیون تومانی عبور کنید.
  • برخورداری از امنیت بالا که منطبق بر آخرین تجربه های صنعت می باشد دیگر مشخصه صرافی آنلاین بیت میت Bitmit.co می باشد.

Bitmit.com

سخن آخر

در این مطلب درباره موضوع متاورس چیست؟ و نکاتی که باید در مورد آن بدانیم توضیحات کافی را خدمت شما ارائه کردیم. پس از ارائه توضیحاتی درباره متاورس و نیز تاریخچه آن درباره خدمات صرافی آنلاین بیت میت برای شما کامل ترین توضیحات را شرح دادیم. به طور کلی برخورداری از امنیت کافی یکی از مشخصه های اصلی یک صرافی می باشد. به همین علت به شما توصیه می کنیم به منظور داشتن اطمینان از بابت حفظ سرمایه از خدمات صرافی آنلاین بیت میت بهره‌مند شوید. coinmarketcap.com

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

ده − 3 =