22 مدل ارزانترین گوشی تلفن ثابت رومیزی و بیسیم + قیمت و خرید

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

راهنمایی خرید انواع گوشی تلفن ثابت رومیزی و بیسیم ، ساخت ژاپن و ایران مدل های پاناسونیک ، تکنوتل و زیمنس معرفی جدیدترین و بهترین گوشی تلفن ثابت با قیمت مناسب ارزان ، فروشنده این نوع محصولات در سایت دیجی کالا همراه با نقد و بررسی هر کدام.

 هنگام خرید تلفن بی سیم و رومیزی جدید ، شاید کمی دشوار باشد که برای فهمیدن مزایا و معایب مربوط انواع مدل های مختلف چه چیزهای هستنند. دانستن اینکه در هنگام خرید تلفن بی سیم DECT به دنبال چه چیزی باشید می تواند مشکل باشد.

دانستن اینکه آنها چه کاری می توانند انجام دهند و مشخصات و امکانات اصلی آنها چه چیزهای هستنند، برای بسیاری از تصمیماتی که باید قبول شود ، مهم است.

در اینجا ، برخی از نکات کلیدی را که باید هنگام خرید تلفن بی سیم DECT به آنها توجه کنیم ، توضیح داده می شوند تا بتوانید بهترین مدل گوشی تلفن را داشته باشید.

تلفن معمولی DECT روی میز

مشاهده لیست قیمت روز انواع تلفن ثابت

انواع مارک گوشی تلفن ثابت

 • برند پاناسونیک Panasonic()
 • برند صاایران (Sairan)
 • برند سیسکو (Cisco)
 • برند آلکاتل (Alcatel)
 • برند گیگاست (Gigaset)
 • تکنوتل (Technotel)

نکات کلیدی مهم قبل از خرید گوشی تلفن ثابت رومیزی و بیسیم

امروزه تلفنهای بی سیم DECT دارای امکانات بسیاری هستند که برخی از آنها به صورت جدید اضافه شده اند.

برخی از نکات مفید در توضیحات زیر آورده شده است.

بلوک تماس

با افزایش تعداد تماس های مزاحم ، امکان مسدود کردن این تماس ها به طور فزاینده ای افزایش می یابد. امروزه ، حتی مدل های بی سیم تلفن ثابت اجازه می دهند تا پنجاه شماره مسدود شوند. برخی دیگر ممکن است تماسها را براساس نوع ، به عنوان مثال تماس های بین المللی یا تماس هایی با شماره های توقیف شده منع کنند. پیچیده ترین تلفن های مسدود کننده تماس حتی می تواند به عنوان نوعی منشی مجازی عمل کند ، از هر کسی که شما را صدا می کند نام خود را قبل از تلفن بگذارید ، از شما سؤال می کند که آیا می خواهید تماس بگیرید.

 

محدوده

محدوده مسئله مهم برای هر تلفن بی سیم است. ممکن است لازم باشد بدون نیاز به نگرانی در مورد از بین رفتن ارتباط ، در اطراف خانه یا محل کار قدم بزنید. در حالی که شما آنچه را که هنگام خرید تلفن برای بسیاری از نقاط بدون سیم جا به جا استفاده می کنید ، به طور کلی اکثر امکانات تلفن های بی سیم تقریباً یکسانی دارند. حدود گیرنده به طول 50 متر در داخل خانه و 300 متر در فضای باز امکان تماس گرفتن را دارند.

اما دیوارها و اشیاء دیگر می توانند ضعف قابل توجهی را به سیگنال اضافه کنند ، بنابراین ارقام 50 متری را در داخل خانه حساب نکنید.برای رفع این مشکل ، می توان از تکرار کننده DECT استفاده کرد. این می تواند به خط برق وصل شود و سیگنال را تکرار می کند و به دامنه آن افزوده می شود. اینها برای پوشاندن نقاط خلوتی ایده آل هستند.

تکرارکننده را در جایی که می تواند سیگنال را از ایستگاه پایه دریافت کند ، ببندید و همچنین پوشش نقاط انتهایی را فراهم کنید. این تکرار کننده ها گاهی اوقات می توانند در بسته های متعدد تلفن خریداری شوند ، اما می توان آنها را نیز جداگانه خریداری کرد ، اما برای دسترسی به شبکه DECT باید راه اندازی شود ، اما این به طور معمول ساده است.

دستگاه پاسخگو

بیشتر تلفن های بی سیم اکنون دارای یک دستگاه پاسخگو هستند. اگر یک دستگاه پاسخگو مهم است ، گزینه های مختلفی وجود دارد – برخی از تلفن های بی سیم کنترل کامل در داخل پایه دارند ، در حالی که برخی دیگر امکان دسترسی از طریق گوشی را دارند. ضبط و ذخیره تعداد پیام های پایه باعث می شود مشاهده و دسترسی به پیام ها آسان تر شود ، اما به اندازه تعداد افزوده می شود.یکی دیگر از موارد توجه هنگام خرید تلفن بی سیم با امکانات پاسخگویی ، ظرفیت ضبط است. بعضی از مدل های پایانی کمتر از 10 دقیقه دارند ، در حالی که بهترین ها ساعتی پیام را ضبط می کنند – خوب است که بخواهید آنچه را لازم دارید و مشخصات مدل های مختلف را بررسی کنید.

گوشی های منفرد یا چندگانه

تلفن های بی سیم معمولاً در بسته های منفرد ، دوقلو ، سه قلو و چهارگانه عرضه می شوند. اگر به بیش از یک گوشی مورد نیاز باشد ، در هنگام خرید کل سیستم به عنوان چند پکیج ، معمولاً گوشی های اضافی ارزان تر هستند. آنها همچنین آماده شده اند تا به عنوان یک سیستم واحد برنامه ریزی شوند. با این حال ، اگر گوشی های اضافی لازم باشد ، لازم نیست همه آنها از همان تولید کننده باشند – این مزیت استاندارد سازی است زیرا تمام تلفن های مدرن با پروتکل دسترسی عمومی (شکاف) سازگار هستند. این بدان معنی است که از هر گوشی سازگار با هر واحد پایه قابل استفاده است.

شناسه تماس گیرنده

شناسه تماس گیرنده یک عملکرد بسیار مفید است – این شماره یا شناسه دیگر را برای تماس دریافتی نشان می دهد. شناسه تماس گیرنده عملکرد تلفن نیست و تلفنهای بی سیم مدرن DECT قادر خواهند بود این قابلیت را نشان دهند زیرا Caller ID فعال است. در عوض Caller ID سرویسی است که توسط ارائه دهنده شبکه ارتباطات از راه دور ارائه می شود ، گاهی اوقات برای اشتراک ، اما خدماتی است که توسط ارائه دهنده شبکه ارتباطات از راه دور ارائه می شود. با این حال برخی از تلفنهای بی سیم پیشرفته DECT از قابلیتهای دیگری مانند Picture Caller ID یا Talking Caller ID برخوردار هستند که ممکن است در برخی موارد مفید باشد. اگر به این قابلیت احتیاج دارید به تلفن بی سیم وابسته خواهد بود ، بنابراین این یک نکته برای بررسی هنگام خرید تلفن DECT بی سیم است.

انتقال تماس و رابط

با استفاده از بسیاری از تلفن های بی سیم DECT در شبکه های تلفن های مختلف ، اغلب استفاده از تلفن ها به عنوان واسطه یا استفاده دیگر از این مرکز برای انتقال تماس از یک گوشی به گوشی دیگر ، بسیار مفید است. این ویژگی ها در تمام گوشی های مدرن DECT موجود است و بنابراین به فرم اصلی آن نباید بر روند خرید تأثیر بگذارد. سهولت استفاده ممکن است مسئله ای باشد ، بنابراین ممکن است ارزش جستجو را داشته باشد. اگر انتقال تماس و واسطه در لیست ویژگی ها در تبلیغات ظاهر نمی شود ، پس بررسی کنید که در دسترس است.

نام تجاری

هنگام خرید تلفن بی سیم ، یکی از ویژگی های اصلی می تواند نام تجاری آن باشد. مارک های ناشناخته ممکن است از کیفیت پایین تری برخوردار باشند و ممکن است استفاده از چنین دستگاه ها چندان معتبر نباشد. برخی از شرکت های معروف و مشهور  نیاز به ارائه مستمر محصول با کیفیت بالا دارند و به همین دلیل علاقه ای به حفظ کیفیت و راضی کردن مشتریان خود را دارند.

قیمت

در نظر داشته باشید که چقدر می خواهید هزسنه کنید. در میان قیمت پایین و قیمت بالای بازار تفاوت وجود دارد. این بسیار بستگی دارد که شما چه نوع تلفن بی سیم بخرید. بطور گسترده بازار می تواند به سه دسته بسیار ناچیز تقسیم شود:

کم هزینه

تلفن های بی سیم بودجه اغلب برای شخصی که می خواهد عملکرد اساسی داشته باشد ایده آل است و احتمالاً از تمام امکانات ارائه شده توسط مدل های بالاتر دارا هستنند. اما فقط به دلیل کم هزینه بودن به معنای کمبود کیفیت صدا نیست. خرید تلفن در لیست ارزان ممکن است به این معنی باشد که قابلیت استفاده آنچنان خوب نیست و یک ظاهر طراحی ممکن است کمی اساسی تر باشد – احتمالاً برای کسی که خیلی از تلفن خود استفاده نمی کند ایده آل است. اما هنوز هم احتمالاً بهترین انتخاب برای داشتن یک مارک مشهور است زیرا این امر تضمین کیفیت را می کند.

دامنه متوسط

هنگام خرید تلفن بی سیم میان رده ، یک ظاهر طراحی شده باید کمی بهتر شود و احتمالاً عملکرد بیشتری نیز وجود دارد – مسدود کردن تماس ، نظارت بر اتاق ، بلوتوث و احتمالاً حتی هماهنگ سازی داده ها. انتخاب زیادی در این محدوده وجود دارد و این بدان معناست که انتخاب برخی از مدل های بسیار خوب و صرف هزینه بیشتر را دارد.

پایان بالا: پایان

بالای دامنه هزینه برای افرادی که کمی چیز اضافی می خواهند محفوظ است. اگرچه ممکن است تفاوت زیادی از نظر امکانات از نظر وجود نداشته باشد ، اما ظاهراً ظاهر و احساس بسیار بهتری خواهد بود. هنگام خرید تلفن در این بخش ، اطمینان حاصل کنید که این همان چیزی است که شما می خواهید ، در غیر این صورت می توانید هزینه های زیادی را برای امکانات بیشتر هزینه کنید.

ویژگی های مکانیکی

هنگام خرید تلفن بی سیم ، اغلب در نظر گرفتن برخی از خصوصیات مکانیکی مفید است. ممکن است برخی از تلفن ها “احساس” بهتر از سایرین داشته باشند. با این وجود بتن بیشتر ممکن است شامل اندازه دکمه ها باشد. این ممکن است برای کاربران قدیمی مسأله باشد و برخی از مدل های بزرگ دکمه بزرگ در دسترس هستند.

این روزها با داشتن بسیاری از تلفن های بی سیم مختلف DECT در بازار ، باید کمی زمان صرف کنید تا آنچه را که واقعاً می خواهید تنظیم کنید. اغلب اگر هزینه بیشتری پرداخت می کنید کالای بهتری دریافت می کنید ، و این در مورد برخی از جنبه های تلفن های بی سیم صادق است ، اما بدانید که چه می خواهید و چه چیزی در دسترس است ، و گاهی اوقات می توانید یک بی سیم کاملاً سرویس پذیر را با قیمت کمتر از برخی گران ترین است را خریداری کنید. این هزینه را می داند که می خواهید چه چیزی را می خواهید ، بهترین کارها چیست و چه امکاناتی را می خواهید.

یکی از راه های مهم اطمینان از خرید مناسب تلفن بی سیم DECT ، خواندن بررسی های آنلاین است.

یک جستجوی سریع تعداد زیادی از محصولات فعلی را نشان می دهد. همیشه نظرات گسترده ای وجود خواهد داشت ، بنابراین فقط به این دلیل که یک نفر چیزی را دوست ندارد به معنای کمبود هزینه نیست. به تعصب کلی نظرات توجه کنید و بهترین ها را برای خرید انتخاب کنید.

(electronics)

1مشخصات ، قیمت خرید تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3611BX

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3611BX

مشاهده ارزانترین فروشنده تلفن ثابت

مشخصات :

 • تعداد خطوط
  1 عدد
 • دفترچه تلفن
  دارد
 • توضیحات دفترچه تلفن
  دارای ظرفیت ورودی 50 مخاطب
 • نمایشگر
  دارد
  • Caller ID
   دارد

نظرات خریداران در مورد تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3611BX 

به نظرم این گوشی برای محیط کار دفتر و مغازه … خیلی میتونه مناسب باشه جایی که نیاز به زیبایی ظاهری و امکانات زیاد نداشته باشه ولی استحکام و دوام گوشی مهم باشه چون استحکام بالایی داره و از کیفیت و وضوح صدای بالایی برخورداره ولی برای خونه زیاد مناسب نیست چون ظاهر قدیمی و نه چندان قشنگی داره که من زیاد خوشم نیومد با یه مقدار هزینه بیشتر میشه مدلای خیلی بهتر از این تهیه کرد که هم ظاهر و هم کیفیت خوبی داشته باشن و به هیچ عنوان برای افراد مسن توصیه نمیکنم.

چون صفحه کوچکی داره که برای افراد مسن خیلی سخته که ازش استفاده کنن، در مجموع گوشیه خوبیه اگه ازش توقع زیادی نداشته باشی از لحاظ کارایی عالی ولی از لحاظ ظاهری و امکانات بد!

نقاط قوت مزیت :

 • طول عمر مناسب باتری
 • کیفیت صدای مناسب
 • طراحی مدرن
 • رویت شماره مخاطب دوم ( نمایش شماره پشت خط )
 • اسپیکر بسیار قوی


بعضی دوستان اشاره کرده بودن که خوب شارژ نگه نمی داره اما به نظر من که خیلی خوبه. کیفیت صداش عالی و از همه مهمتر اینکه 100 بار هم زمین بخوره هیچیش نمیشه. من دو بار دیگه برای هدیه خریدم چون خیلی راضی هستم.


 • نحوه نمایش محصول ها
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3611BX

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3611BX

مشخصات

 • وزن
  265 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  بلندگوی دیجیتال، قطع صدای زنگ در ساعات تنظیمی، دارای تکنولوژی بهبود کیفیت صدای دیجیتال، اعلام اطلاعات تماس گیرنده، صفحه نمایش نورانی
 • فرکانس
  2.4
 • برد
  داخلی حداکثر 50 متر و خارجی حداکثر 300 متر
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  118 × 122 × 59
 • توضیحات دفترچه تلفن
  دارای ظرفیت ورودی 50 مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  5
 • ابعاد گوشی
  32 × 48 × 155
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن مدل L019

تلفن مدل L019

مشخصات

 • وزن
  370 گرم
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ابعاد پایه
  200x150x60
 • ابعاد گوشی
  200x50x30
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG6811

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG6811

مشخصات

 • وزن
  پایه: 98 گرم - وزن گوشی: 129 گرم
 • ویژگی‌های دستگاه
  نور پس زمینه صفحه کلید
 • توضیحات صفحه نمایش
  دارای نور سفید
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای 10 آهنگ مختلف برای گوشی، دارای دکمه نشانگر بر روی پایه دستگاه به منظور پیدا نمودن تلفن بی سیم، دارای قابلیت قفل صفحه کلید، دارای دکمه NR به منظور کاهش صدای بیرونی در مکالمه، دارای مد شب به منظور زنگ نخوردن تلفن در ساعات تعیین شده، قابلیت نشان دادن تا 50 شماره تماس گرفته شده، قابلیت تنظیم Alarm
 • فرکانس
  1.9
 • برد
  60 متر داخلی و 300 متر خارجی
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  107x86x77
 • توضیحات دفترچه تلفن
  قابلیت ذخیره 100 شماره
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  15
 • ابعاد گوشی
  48x29x164
 • شارژدهی
  170
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1611

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG1611

مشخصات

 • وزن
  126 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای آلارم،
 • فرکانس
  1.9
 • برد
  50 تا 300 متر
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ابعاد پایه
  30 × 159 × 49
 • توضیحات دفترچه تلفن
  قابلیت ذخیره 50 مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  تا 15
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن پاشافون مدل KT-T2019CID

تلفن پاشافون مدل KT-T2019CID

مشخصات

 • قابلیت‌های دستگاه
  تنظیم بلندی صدا
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3811BX

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3811BX

مشخصات

 • توضیحات صفحه نمایش
  دارای صفحه نمایش 1.8 اینچی
 • امکانات و قابلیت‌ها
  نگهداری شارژ مناسب، دارای سیستم هوشمند و تنظیمات دستی، قطع زنگ در حالت شب، 10 آهنگ مختلف، قابلیت محدود کردن تماس‌های ورودی،
 • فرکانس
  2.4
 • برد
  داخلی حداکثر 50 متر و خارجی حداکثر 300 متر
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  امکان برقراری تماس از طریق پایه
 • ابعاد پایه
  173 × 163 × 137
 • توضیحات دفترچه تلفن
  دارای ظرفیت ورودی 100 مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  در حالت مکالمه تا 10 ساعت و در حالت آماده به کار تا 144
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3711

مشخصات

 • وزن
  508 گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  1.8inch Alphanumeric Display
 • امکانات و قابلیت‌ها
  دارای تکنولوژی بهبود کیفیت صدای دیجیتال دارای حالت شب تنظیم صدای سیستم دارای قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده با قابلیت ذخیره 50 شماره دارای چراغ نمایش برای تماس ورودی
 • برد
  50 متر داخلی و 300 متر خارجی
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  128 × 98 × 205
 • توضیحات دفترچه تلفن
  ظرفیت ورودی دفترچه تلفن 100 مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  10
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGB110

تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGB110

مشخصات

 • وزن
  180 گرم
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • شارژدهی
  حداکثر 200
 • ابعاد گوشی
  145 × 33 × 48
 • شارژدهی مکالمه
  حداکثر 10
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • توضیحات دفترچه تلفن
  50 شماره
 • ابعاد پایه
  77 × 59 × 87
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • برد
  50 متر داخلی - 300 متر خارجی
 • فرکانس
  1.9
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • امکانات و قابلیت‌ها
  ساعت Alarm با قابلیت Snooze 5 زنگ مختلف وزن پایه 70 - گوشی 110 گرم 10 شماره برای Redial Mute - Flash - KeyLock قابلیت پیدا کردن گوشی شارژ باتری در 7 ساعت
 • توضیحات صفحه نمایش
  1.4 اینچی - تک خطی - 12 عددی - نور پس‌زمینه
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن باسیم پاناسونیک KX-TS500MX

تلفن باسیم پاناسونیک KX-TS500MX

مشخصات

 • وزن
  475 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  - دارای کلید Redial - دارای قابلیت کنترل صدا در شش مرحله - امکان تنظیم صدای زنگ دستگاه در سه حالت قطع، کم و زیاد
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  150x200x96
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGC1711

مشخصات

 • وزن
  130 گرم
 • منبع تغذیه
  باتری نیم قلمی سایز AAA
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  96 × 100 × 53
 • توضیحات دفترچه تلفن
  قابلیت ذخیره 50 مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  15
 • ابعاد گوشی
  30 × 47 × 159
 • شارژدهی
  170
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGF310

تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGF310

مشخصات

 • وزن
  پایه 580 - گوشی 140 گرم
 • قابلیت‌های دستگاه
  امکان برقراری تماس از طریق پایه
 • شارژدهی
  330
 • ابعاد گوشی
  168 × 30 × 48
 • شارژدهی مکالمه
  17
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • توضیحات دفترچه تلفن
  100 شماره
 • ابعاد پایه
  103 × 163 × 222
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ویژگی‌های دستگاه
  Room Monitoring
 • برد
  50 متر داخلی - 300 متر خارجی
 • فرکانس
  1.9
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • امکانات و قابلیت‌ها
  صفحه‌نمایش با قابلیت تغییر زاویه و نور پس‌زمینه قابلیت استفاده طی قطعی برق دکمه‌ی Call Block بر روی بیس اصلی با ظرفیت 100 شماره حالت Do Not Disturb برای Silent کردن تماس‌های ورودی با قابلیت تعیین شماره‌های استثنا قابلیت افزایش گوشی‌های بی‌سیم تا 6 عدد مدل گوشی اضافه برای افزایش تعداد گوشی‌های بی‌سیم (KX-TGFA30) قابلیت Eco هوشمند قابلیت Clear Sound قابلیت کاهش صدای مزاحم محیط در گوشی بی‌سیم قابلیت Equalizer ساعت و Alarm پیشرفته Hold - Mute - Flash قفل صفحه‌کلید قابلیت پیدا کردن گوشی بی‌سیم Caller Waiting Caller ID (مشروط به پشتیبانی مخابرات) شارژ باتری در 7 ساعت
 • توضیحات صفحه نمایش
  گوشی: 1.8 اینچی 65 × 103 پیکسلی - صفحه‌نمایش پایه: 3.4 اینچی - 65 × 103 پیکسل - 3 خطی
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن میکروتل مدل tsc880cid

تلفن میکروتل مدل tsc880cid

مشخصات

 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  کالر ای دی با دو سیستم (fsk/dtmf) دارای حافظه ثبت شماره تماس و دریافتی دارای سیستم بلندگو قابلیت تنظیم شدت نور صفحه نمایشگر دارای نمایش تاریخ و ساعت دارای دو سیستم شماره گیری تن و پالس(tone/pulse) قابلیت پیش شماره گیری و تصحیح قابلیت تکرار اتوماتیک شماره گیری تا برقراری اتصال قابلیت تنظیم صدای زنگ قفل شماره گیری و صفر بند ساعت زنگدار
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ابعاد پایه
  220*170*70
 • توضیحات دفترچه تلفن
  قابلیت زخیره 10 عدد شماره تلفن
 • ابعاد گوشی
  200*55*38
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG6711

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG6711

مشخصات

 • وزن
  140 گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  دارای صفحه نمایش 1.8 اینچی
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت تکرار 10 شماره آخر دارای کلید مود شب دارای کلید بر روی پایه برای پیدا کردن گوشی قابلیت تنظیم پاسخگویی با هر کلیدی قابلیت کپی شماره از روی گوشی بر روی گوشی دیگر دارای 30 زنگ متنوع
 • فرکانس
  1.9
 • برد
  داخلی حداکثر 50 متر و خارجی حداکثر 300 متر
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  82 × 91 × 108
 • توضیحات دفترچه تلفن
  قابلیت ذخیره 100 شماره مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  در حالت مکالمه تا 15 ساعت و در حالت آماده به کار تا 170
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG6821

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG6821

مشخصات

 • وزن
  129 گرم
 • ویژگی‌های دستگاه
  نور پس زمینه صفحه کلید
 • توضیحات صفحه نمایش
  دارای نور سفید
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت استفاده در مواقع قطع برق (در صورت گذاشتن تلفن بی سیم بر روی پایه) دارای 40 آهنگ مختلف برای گوشی دارای دکمه نشانگر بر روی پایه دستگاه به منظور پیدا نمودن تلفن بی سیم دارای قابلیت قفل صفحه کلید دارای دکمه NR به منظور کاهش صدای بیرونی در مکالمه دارای مد شب به منظور زنگ نخوردن تلفن در ساعات تعیین شده قابلیت نشان دادن تا 50 شماره تماس گرفته شده قابلیت تنظیم Alarm قابلیت اتصال تا شش گوشی قابلیت برقراری مکالمات به صورت هندزفری با استفاده از اسپیکر
 • فرکانس
  1.9
 • برد
  60 متر داخلی و 300 متر خارجی
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  77 × 86 × 107
 • توضیحات دفترچه تلفن
  قابلیت ذخیره 100 شماره
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  15
 • حافظه منشی
  30
 • شارژدهی
  170
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3712

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TG3712

مشخصات

 • وزن
  140 گرم
 • ویژگی‌های دستگاه
  نور پس زمینه صفحه کلید
 • توضیحات صفحه نمایش
  1.8 inch Alphanumeric Display
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت مکالمه در هنگام قطع برق (با قرار دادن گوشی بر روی دستگاه)
 • فرکانس
  2.4
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • ابعاد پایه
  126x90x77
 • توضیحات دفترچه تلفن
  دارای ظرفیت ورودی 100 مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  دو عدد
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX

مشخصات

 • وزن
  550 گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  3 خط
 • امکانات و قابلیت‌ها
  3 مرحله تنظیم بلندی صدای زنگ، جلوگیری از شماره گیری اعداد خاص، 2 عدد حداکثر :(صفربند)، بند گوشی بلند 396.24 میلی متری، 20 شماره مستقیم و 10 سریع
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • قابلیت‌های دستگاه
  دسترسی سریع به شماره
 • ابعاد پایه
  93 × 172 × 220
 • توضیحات دفترچه تلفن
  دارای ظرفیت ورودی 99 مخاطب
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGK210

تلفن بی سیم پاناسونیک مدل KX-TGK210

مشخصات

 • وزن
  650 گرم
 • برد
  حدود 150 متر
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ابعاد پایه
  70*250*70
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن طرح دندان

تلفن طرح دندان

مشخصات

 • وزن
  1000 گرم
 • ویژگی‌های دستگاه
  گوشی تلفن
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGC220

تلفن بی‌سیم پاناسونیک مدل KX-TGC220

مشخصات

 • وزن
  120 گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایشگر 1.6 اینچی FullDot Monochrome و 65 × 103 پیکسل نورانی
 • امکانات و قابلیت‌ها
  قابلیت ذخیره 30 شماره تلفن در لیست سیاه (Call Block) ذخیره 10 تماس اخر گرفته شده دارای سیستم انتظار تماس Hold دارای سیستم قطع موقت صدا در حین صحبت دارای سیستم قطع سریع تماس Flash قابلیت قفل کردن صفحه کلید دارای حالت Nightmode دارای ساعت و آلارم دارای 15 زنگ برای گوشی بی‌سیم دارای سیستم Eco Mode
 • منبع تغذیه
  آداپتور
 • فرکانس
  1.9
 • برد
  حدود 50 متر داخلی - حدود 300 متر خارجی
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ابعاد پایه
  107x96x77
 • توضیحات دفترچه تلفن
  ذخیره 50 شماره مخاطب
 • تعداد گوشی های بی سیم
  یک عدد
 • شارژدهی مکالمه
  16
 • ابعاد گوشی
  47x30x164
 • حافظه منشی
  18
 • شارژدهی
  200
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
تلفن مدل KX-T8206CID

تلفن مدل KX-T8206CID

مشخصات

 • وزن
  250 گرم
 • امکانات و قابلیت‌ها
  سیستم شماره انداز FSK-DTMF دارای حافظه شماره انداز حالت تن و پالس مونتاژ چین
 • ویژگی‌ها
  Caller ID
 • ابعاد پایه
  210x160x60
 • ابعاد گوشی
  210x50x30
 • تعداد خطوط
  یک عدد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

یک × 5 =