۱۰ رمان عاشقانه جدید پرفروش جذاب و معروف را بشناسید

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

اگر شما هم طرفدار رمان های عاشقانه جدید پرفروش هستید که می خواهید رمانسرا یا کتاب های فوق‌العاده عاشقانه و جذاب ایرانی و خاجی ترجمه شده را بخوانید در سایت کافه راهنما ۱۰ رمان برتر که بیشترین طرفداران را دارد برای خواندن شما دوستان پیشنهاد داده می شوند که امیدوارم از این میان بهترین ها را برای خود انتخاب کنید و از داستان ها عشقی لذت ببرید و از انتخاب خود راضی باشید.

در ادامه مجموعه کتاب های برتر برای خواندن پیشنهاد داده می شوند ، در این مقاله بر روی رمان های عاشقانه تمرکز کرده ایم ، از آثار کلاسیک گرفته تا خوانش های جذاب و برتر نویسنده های امروزی که همگی طرفداران خود را دارند. و بستگی به خود شما دارد که کدامین سبک نوشته را دوست دارید واز خواندن آن لذت بیشتری می ببرید.

۱ کتاب ملت عشق نوشته الیف شافاک

کتاب ملت عشق  الیف شافاک

الیف شافاک در رمان ملت عشق، دو روایت موازی شگفت انگیز را پی گرفته است-یکی معاصر و دیگری در قرن سیزدهم، در زمانی که مولانا با مرشد روحانی خود و درویشی خانه به دوش، شمس تبریزی مواجه می شود. این دو روایت در کنار هم، پیام جاودانه و بی انتهای عشق در اشعار مولانا را به ذهن متبادر می کنند. الا روبنشتاین، زنی چهل ساله و درگیر در ازدواجی ناموفق است. او به تازگی در سمت ویراستاری کتاب مشغول فعالیت شده و اولین وظیفه ی جدی اش، خواندن و تهیه ی گزارش از کتابی به نام «کفر شیرین»، نوشته ی عزیز زاهارا است. الا با خواندن رمان ملت عشق، مسحور داستان جست وجوی شمس برای یافتن مولانا و نقش او در تبدیل واعظی موفق اما ناخشنود به سالکی متعهد، شاعری بااحساس و ترویج دهنده ی عشق می شود. او همچنین، تحت تأثیر درس ها یا قوانین شمس قرار می گیرد-درس هایی که بینشی عمیق به فلسفه ای کهن بر پایه ی یگانگی همه ی انسان ها و ادیان، و حضور بی چون و چرای عشق در تک آدمیان به مخاطب خود ارائه می کند. الا با خواندن ادامه ی کتاب، متوجه شباهت داستان مولانا با زندگی خود شده و درمی یابد که عزیز زاهارا، همانند شمس، برای آزادی و رهایی او از رنج های دنیا وارد زندگی اش شده است.

۲ کتاب دلی که نداشتی نوشته فاطمه سلیمانی ازندریانی

کتاب دلی که نداشتی نوشته فاطمه سلیمانی ازندریانی

داستان این کتاب درباره دختری دهه هفتادی است که پدر و مادرش را در کودکی از دست داده و دوست پدرش سرپرستی اش را بر عهده گرفته است. مضمون این داستان، ماجرای زندگی و درگیری عاشقانه ی این دختر است. همچنین خرده داستان هایی از آدم هایی که با این دختر و این خانواده مرتبط هستند نیز داستان را پیش می برد.

۳ کتاب غرور و تعصب نویسنده جین آستین

کتاب غرور و تعصب نویسنده جین آستین

کتاب غرور و تعصب، رمانی ارزشمند و ماندگار نوشته ی جین آستین است که نخستین بار در سال ۱۸۱۳ انتشار یافت. داستان این رمان به رشد عاطفی قهرمان کتاب، الیزابت بنت، می پردازد. الیزابت در روند اتفاقات، به نادرستی تصمیمات عجولانه پی می برد و فرق بین چیزهای اضافی و ضروری در زندگی را می آموزد. آقای بنت، پنج دختر دارد اما به دلایلی هیچ یک از دخترانش نمی توانند دارایی های او را به ارث ببرند. همسر آقای بنت هم ثروتی از خود ندارد، بنابراین برای این پنج دختر ضروری است که حداقل یکی از آن ها با مردی ثروتمند ازدواج کند تا بتواند بعد از مرگ او، از خانواده حمایت مالی کند. جین آستین در این اثر جاودان با هنرمندی تمام بر موضوع ازدواج از روی عشق و علاقه تأکید می کند و با طنزی درخشان، به موضوعاتی چون چگونگی رفتار انسان ها، تحصیلات، ازدواج و پول در زمانه ی خود می پردازد.

۴ کتاب چشمهایش نوشته بزرگ علوی

کتاب چشمهایش نوشته بزرگ علوی

کتاب چشم هایش، رمانی نوشته ی بزرگ علوی است که اولین بار در سال ۱۹۵۲ به چاپ رسید. این رمان جاودان و ارزشمند، داستان دختری از طبقه ی مرفه جامعه ی ایران به نام فرنگیس را روایت می کند که زندگی پُر ناز و نعمتش، باعث شده که او مهارت خاصی برای درآوردن پول نداشته باشد. او با ناامیدی در یک دانشکده ی هنری در پاریس حضور می یابد و متوجه می شود که نقص ها و اشکالات زیادی در کار او به عنوان یک نقاش وجود دارد. او به ایران باز می گردد تا در فعالیت های سیاسی استاد ماکان، برجسته‌ترین نقاش ایران، مشارکتی داشته باشد. کتاب چشم هایش که محبوب ترین رمان بزرگ علوی به شمار می آید، تصویری واقع گرایانه و ملموس از ایران در دوره ای پرتلاطم از نوگرایی های تحمیل شده را ارائه می کند.

۵ رمان خاطرات استفان ۱ تا ۶ نویسنده ال جی اسمیت

رمان خاطرات استفان 1 تا 6 نویسنده ال جی اسمیت

توضیحات بیشتر و خرید این محصول

جنگ داخلی آمریکا در جریان است. سه نوجوان اهل میستیک فالز ویرجینیا در پس زمینه ای از املاکی بزرگ، ثروتی غیرقابل تصور و اسراری مرگبار، وارد مثلث عشقی سوزانی می شوند که تا ابدیت ادامه می یابد. استفان و دیمن دو برادرند که ازهم جدا نمی شوند تا اینکه زنی زیبا و مرموز به نام کاترین وارد زندگی شان می شود و همه چیز را به هم می ریزد. برادری شان به رقابت تبدیل می شود. سالواتوره ها برای تحت تاثیر قرار دادن کاترین به رقابت می پردازند تا کشف کنند که پشت لباس های ابریشمی مجلل و سنگ های زینتی درخشانش چه راز وحشتناکی را پنهان می کند، اینکه کاترین یک خون‌آشام است و او قصد دارد دو برادر را به خوناشام تبدیل کند تا بتواند برای همیشه آنها را در کنار خود نگه دارد. تبار بر اساس سریال تلویزیونی خاطرات خون‌آشام نوشته شده است تا نشان دهد که مثلث عشقی سریال از کجا آغاز شده است.


۶ کتاب بلندی های بادگیر نوشته امیلی برونته

رمان بلندی های بادگیر نوشته امیلی برونته

بلندی های بادگیر، داستان پرشور و طوفانی عشق جنون آمیز و به نوعی شیطانی میان کاترین ارنشاو و هیثکلیف است. هیثکلیف، کودکی سرراهی بود که پدر کاترین، او را به فرزندی پذیرفت. پس از مرگ آقای ارنشاو، هیثکلیف توسط برادر کاترین، هیندلی، مورد آزار و تحقیر قرار می گرفت؛ او با فکر این که عشقش به کاترین، کاملا یک طرفه است، بلندی های بادگیر را ترک می کند و سال ها بعد در هیبت مردی ثروتمند و باوقار بازمی گردد. او با این هدف به خانه ی سابقش بازگشته که انتقام سختی از عاملین بدبختی های گذشته اش بگیرد. اتفاقات داستان، پر از آشوب و گهگاهی خشونت آمیز هستند، اما ساختار پیچیده، توصیفات هنرمندانه از شخصیت ها و تخیلات و تصویرسازی های شاعرانه ، این اثر را به رمانی منحصربه فرد و شاهکاری در طول تاریخ ادبیات انگلیس بدل کرده است. کتاب بلندی های بادگیر، به خاطر به تصویر کشیدن پیچیدگی ها و آشفتگی های ذهنی شخصیت ها و نقد هنجارها و ارزش های جامعه ی ویکتوریایی با توجهی ویژه به مسائلی چون تزویر در دین، اخلاقیات، طبقه های اجتماعی و برابری جنسیتی، تأثیر شگرفی بر اذهان عمومی گذاشت.

توضیحات بیشتر و خرید این محصول با انواع مترجم


۷ رمان رستاخیز نویسنده لئو تولستوی

رمان رستاخیز نویسنده لئو تولستوی

کتاب رستاخیز، رمانی نوشته ی لئو تولستوی است که اولین بار در سال ۱۸۹۹ به چاپ رسید. شاهزاده دمیتری نکلیودف که جزو هیئت ژوری در دادگاه محاکمه ی فردی متهم به قتل است، ناگهان با صحنه ای شوکه کننده مواجه می شود. او می بیند که زندانی، کاتیوشا است؛ خدمتکاری جوان که دمیتری سال ها پیش، او را اغوا و در نهایت رها کرد. دمیتری که می بیند در حال مواجه شدن با عواقب کارهایش است، تصمیم می گیرد تا از زندگی لوکس و مرفه خود بگذرد و هر طور که شده، کاتیوشا را نجات دهد… حتی اگر این کار به معنای رفتن به دنبال او در تبعیدش به سیبری باشد. اما آیا انسان می تواند رستگاری حقیقی را از طریق نجات شخصی دیگر پیدا کند؟ کتاب رستاخیز با خلق تصویری وسیع از زندگی، توانایی های خیره کننده ی تولستوی در داستان سرایی را به ما نشان می دهد.

۸ رمان سال بلوا نوشته عباس معروفی

رمان سال بلوا نوشته عباس معروفی

کتاب سال بلوا، رمانی نوشته ی عباس معروفی است که نخستین بار در سال ۱۹۹۲ وارد بازار نشر شد. داستان این رمان ارزشمند و به یاد ماندنی در قالب خاطراتی در ذهن شخصیت اصلی، دختری به نام نوشافرین، روایت می شود. نوشافرین یا نوشا، دختر مردی پرنفوذ به نام سرهنگ نیلوفری است که به منظور پیشرفت در کار خود، به شهری کوچک در حوالی استان سمنان به نام سنگسر می رود. سرهنگ معتقد است دخترش آن قدر شایسته است که می تواند ملکه ی ایران شود و عزم خود را جزم کرده که بهترین زندگی را برای نوشا بیافریند. اما اتفاقات به این سادگی ها که او فکر می کرد، پیش نخواهد رفت. نوشا از طرف دیگر، در گرداب عشق کوزه گری اسرارآمیز می افتد و حاضر است برای معشوق خود دست به هر کاری بزند. اما دست سرنوشت، برای نوشا هم خواب های دیگری دیده است. رمان سال بلوا، اثری فوق‌العاده جذاب و خردمندانه است که موضوعاتی چون عشق ممنوعه، قدرت طلبی و محدودیت های تحمیل شده بر زنان را به زیباترین شکل به تصویر می کشد.

توضیحات بیشتر و خرید این محصول


۹ رمان یک عاشقانه ی آرام نوشته نادر ابراهیمی

رمان یک عاشقانه ی آرام نوشته نادر ابراهیمی

رسیدن، پله ی اول مناره ایست که بر اوج آن، اذان عاشقانه می گویند. برنامه ای برای بعد از وصل – برنامه ای برای تداوم بخشیدن به وصل. از وصل ممکن و آسان تن به وصل دشوار و خطر روح. برنامه ای برای سربندی قاهرانه در برابر خاطره شدن. برنامه ای برای ابد. برای آن سوی مرگ … برای بقای مطلق. برای بی زمانی عشق …

توضیحات بیشتر و خرید این محصول


۱۰ رمان همه می‌میرند نویسنده سیمون دوبووار

رمان همه می‌میرند نویسنده سیمون دوبووار

کتاب همه می میرند، رمانی نوشته ی سیمون دوبووار است که نخستین بار در سال ۱۹۴۶ منتشر شد. کنت ریموند فوسکا، نجیب زاده ای ایتالیایی است که به زندگی ابدی محکوم شده است. رژین، دختری جوان و زیبا است که در تئاتر بازیگری می کند. رژین نمی تواند وجود مستقل دیگران را بپذیرد و در حقیقت، حتی حضور دیگران در اطرافش باعث آزردگی خاطر او می شود. او آنچنان خودشیفته و خودخواه است که خیلی از اوقات به خاطر حسادت به آن هایی که بیدارند، خود را از خواب محروم می کند. رژین آرزوی جاودانگی را در سر می پروراند و به شکلی متناقض، از دنیایی طلب توجه می کند که آن را بی ارزش می‌داند. این شخصیت روزی با فوسکا آشنا و از راز او باخبر می شود. رژین شیفته ی فوسکا می گردد و تمام ذهنش را این فکر به خود مشغول می کند که نمایش هایش در تئاتر در ذهن فوسکا جاودان خواهد شد. فوسکا شروع به روایت گذشته ی خود می کند و کارهایش در طول هفت قرن گذشته را برای رژین شرح می دهد. اما این خاطرات طولانی، چه تأثیری بر دختر جاه طلب داستان دارد؟

پیشنهاد: ۱۰رمان پرفروش برتر برای نوجوان ها (بهترین و محبوب ترین کتاب ها)

مشاهده لیست قیمت پرفروش ترین کتاب ها

سخن آخر

در این مقاله ۱۰ رمان بتر و پرفروش عاشقانه معرفی شده است که طرفداران زیادی در میان افراد علاقه به کتاب رمان دارند. که در سایت کافه راهنما پیشنهاد داده شده است که امیدواریم از این کتاب های پرفروش یک انتخاب مناسب و بجایی داشته باشید و از خواندن آن لذت کافی را برده باشید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

13 − نه =