راهنمایی خرید حوله کودک و نوزاد [36مدل پرفروش]

راهنمایی خرید حوله کودک و نوزاد نکات ضروری قبل انتخاب

راهنمایی خرید حوله کودک و نوزاد

در این مقاله قصد داریم راهنمایی خرید حوله کودک و نوزاد را در اختیار شما قرار دهیم. برای جلو گیری از ابتلا به بیماری های پوستی و انواع حساسیت ها در کودکان و نوزادان، مهم ترین کار استفاده از حوله های لطیف و با کیفیت است. ممکن است پیش آمده باشد که بعد از حمام، نوزاد یا کودک شما دچار سرما خوردگی شود، برای جلو گیری از این اتفاق یهترین راه حل خرید حوله کودک و نوزاد با کیفیت است. اگر به دنبال خرید یک حوله با کیفیت عالی برای نوزاد خود هستید، بهترین انتخاب، خرید حوله نوزادی ترک می باشد.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکاتی برای خرید حوله کودک و نوزاد

هنگام خرید دقت کنید از حوله های معطر موجود در بازار خریداری نکنید چرا که این دسته از حوله ها حاوی مواد شیمیایی هستند که به مرور زمان باعث ایجاد یک سری بیماری ها مانند بیماری های پوستی و تنفسی در نوزاد می شوند. هنگام خرید به جنس و سایز حوله تن پوش کودک حتما توجه داشته باشید. سعی کنید برای فصل های سرد سال حوله های ضخیم خریداری کنید، همچنین هرچه اندازه حوله بزرگ تر باشد، پوشاندن نوزد توسط آن راحت تر است البته باید دقت کنید که چه سایز حوله تن پوشی را برای کودک خود تهیه کنید تا برای او اندازه باشد.

می توانید حوله نوزاد ایرانی را با قیمت ارزان و کیفیت عالی خریداری کنید. برای نوزادان و کودکان حتما باید حوله های نرم و اطیف را استفاده کنید که برای این منظور بهترین گزینه حوله نوزاد لایکو می باشد. مواد اولیه مورد استفاده در حوله بسیار مهم هستند، بهترین مواد اولیه برای ساخت حوله نوزاد استفاده از پنبه است، حوله نوزادی کارترز با استفاده از پنبه به عنوان ماده اولیه ساخت حوله، این امکان را فراهم کرده است بتوانید یک حوله نرم و لطیف، سازگار با پوست نوزادتان خریداری کنید.

چند نوع پنبه برای حوله کودک و نوزاد وجود دارد

1. پنبه مصری: این نوع از پنبه ها بسیار نرم و لطیف هستند و رشته های آن ها نیز بلند تر است. همچنین نسبت به سایر انواع پنبه، رطوبت بسیار بیشتری را به خود جذب می کنند. سرویس حوله های نوزاد چیکو تمام این مزایا و امکانات را برای خریداران فراهم کرده است.

2. پنبه سوپیما: رشته های این پنبه نسبت به رشته های پنبه مصری کوتاه تر هستند که محصول کشور آمریکا هستند. ماندگاری این نوع پنبه نسبت به پنبه مصری ماندگاری بیشتری دارند.

3. پنبه استاندارد: این نوع از پنبه ها دارای طول عمر کوتاه تری نسبت به دو نوع دیگر هستند. همچنین کیفیت و جذب رطوبت آن نیز کم تر است.

انواع حوله های کودک و نوزاد

1. حوله کاغذی: این نوع از حوله ها به طور کامل دور نوزاد پیچیده می شوند و از لغزش و تکان خوردن نوزاد بعد از حمام و در نتیجه افتادن او جلو گیری می کند. کودکانی که سر کوتاه تری دارند بهترین گزینه برای آن ها استفاده از حوله های کاغذی می باشد.

انواع حوله های کودک و نوزاد

پیشنهاد: راهنمایی خرید سیسمونی نوزاد [ لیست قیمت روز ]

2. حوله کلاه دار: هنگام استفاده از این نوع حوله ها نسبت به سایرین آسان تر است. به خوبی دور نوزاد پیچیده می شود و شکل آن ها معمولا مربعی است و نیاز بهبرش و دوخت خاصی ندارند. مهم ترین مسئله ای که هنگام خرید باید به آن توجه کنید، این است که سایز آن اندازه سر کودک باشد. حوله نوزاد کلاه دار لایکو بهترین انتخاب برای نوزاد شما خواهد بود.

حوله کودک و نوزاد چگونه باید شسته شود

مناسب ترین دما برای شستشوی حوله کودک و نوزاد دمای 85 درجه می باشد چون معمولا میکروب ها در دمای بالای 75 درجه هنگام شستشو از بین می روند. همچنین دقت کنید که حما حوله را جدا از سایر لباس ها در ماشین لباسشویی قرار دهید چون پوست کودکان بسیار حساس است و ممکن است باعث شود که پوست کودک خراب شود. مناسب ترین روش برای خشک کردن حوله کودکان قرار دادن آن ها در برابر نور مستقیم آفتاب است. حوله کودک حتما باید چند روز یک بار مورد شستشو قرار گیرد. بهترین مکان نیز برای نگهداری حوله کودک، قرار دادن آن ها در مکانی خشک است تا مورد نفوذ باکتری و میکروب قرار نگیرند.

انتخاب حوله کودک بسیار امر حساسی است و باید با دقت زیادی انجام شود. حوله کودک لایکو تمام خصوصیات گفته شده را دارد.

لیست قیمت حوله کودک و نوزاد موجود در بازار

حوله تن پوش کودک طرح السا سایز 90

۲۴۰,۰۰۰
٪۱۰
۲۱۶,۰۰۰ تومان

خشک کن نوزاد مدل 5422

۳۷,۷۹۰ تومان

حوله نوزادی کد Sa10

۷۰,۰۰۰
٪۱۶
۵۹,۰۰۰ تومان

حوله نوزادی مدل DK-H1

۱۲۵,۰۰۰ تومان

  

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

18 − دوازده =