راهنمایی خرید 7 مدل بهترین ذره بین معمولی و قویی پرفروش ترین

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

معرفی انواع ذره بین بزرگ قوی و معمولی همراه با بررسی قیمت نقاط قوت و ضعف هر یک از ذره بین ها برای خرید و انتخاب آسان شما از میان پرفروش ترین و جدیدترین مدل ها و معرفی ارزانترین فروشنده این محصولات

انتخاب ذره بین مناسب برای اهداف کاری خود

انتخاب ذره بین مناسب برای کار شما ، ابتدا مشخص کنید که از چه ابزاری برای کار استفاده می شود. سپس اندازه و مناسب به موضوع کاری را انتخاب کنید. و در آخر ، شخصیت سطح شی را تجزیه و تحلیل کنید. سپس جنبه های ذره بین را بررسی کنید:

مشاهده لیست قیمت روز ذره بین

مشاهده لیست قیمت ذره بین دست دوم

تعداد عناصر:

لنزهای منفرد برای قدرتهای پایین رضایت بخش هستند. برای افزایش قدرت تفکیک و تصحیح ناهنجاریهای کرومی یا دیگر ، به ذره بین قدرت بالاتر به دو یا چند عنصر لنز احتیاج دارید.

فاصله کاری:

فاصله از ذره بین تا جسم مورد نظر فاصله کار است. این فاصله با توجه به نوع کارهایی که باید در زیر ذره بین انجام شود یک نکته مهم است. اگر کار شما به استفاده از ابزارها نیاز دارد ، ذره بین با فاصله کاری طولانی امکان فضای کافی را برای استفاده از هر دو ابزار و مشاهده راحت جسم فراهم می کند. ذره بین های فاصله کوچک کار با قدرت بالاتر برای کارهای بازرسی در نزدیکی ترجیح داده می شوند.

میدان دید:

میدان دید منطقه ای است که از طریق ذره بین دیده می شود. با افزایش قدرت ، قطر لنز و میدان دید کاهش می یابد. در قدرت 5 (5X) ، میدان دید در حدود 1.5 “است. در 10 قدرت (10X) ، حدود 0.5” است. معمولاً برای اسکن سطوح بزرگتر و قدرت زیاد برای مناطق کوچک بهتر است از قدرت کم استفاده شود.

تسکین چشم:

حداکثر فاصله چشم می تواند از ذره بین باشد و هنوز نمای کاملی از خود نشان می دهد. تسکین چشم طولانی تر به طور کلی مشاهده راحت تری را ارائه می دهد.

عمق میدان:

فاصله بین نزدیکترین و دورترین نقاطی که ذره بین در یک موقعیت ثابت در کانون قرار می گیرند. با افزایش قدرت عمق میدان کاهش می یابد.

پوشش:

سطح لنزهای پوشیده شده با پوشش های ضد انعکاس ویژه باعث کاهش افت نور می شوند و به خصوص برای کاربردهای کم نور بسیار مفید هستند.

بزرگنمایی:

فرض بر این است که 10 “نزدیکترین فاصله ای است که چشم انسان می تواند برای رؤیت راحت باشد. یک جسم فقط 1” از چشم شما 10 برابر بزرگتر خواهد بود ، اما خارج از تمرکز است. عملکرد ذره بین این است که به چشم شما در تمرکز نزدیکتر کمک کند. از آنجا که یک لنز با فاصله 1 “فاصله کانونی بینایی روشن از 1 به پایین می بخشد ، یک جسم در این فاصله به وضوح دیده می شود و در هنگام مشاهده از فاصله 10” به فاصله 10 برابر نزدیکتر از آن است. توان 10 برابر یا 10: با استفاده از این تعریف ، قدرت ذره بین یک لنز می تواند به شرح زیر باشد: MP = 10 / FL اگر فاصله کانونی در اینچ مشخص شده باشد. اگر طول کانونی در mm مشخص شود ، فرمول MP = 250 / FL.

قدرت ذره بین بسته به فاصله کار ، فاصله تسکین چشم و ویژگی های چشم ناظر کمی متفاوت خواهد بود.

اندازه در مقابل قدرت در نقش برجسته ها

یک ذره بین بسیار سبک وزن ، قطر بزرگی دارد ، یک منطقه دید وسیع را ارائه می دهد و بزرگنمایی بدون اعوجاج بالا را ارائه می دهد. با این وجود ، ترکیب همه این ویژگی ها در یک واحد از نظر نوری غیرممکن است. قدرت ذره بین یک لنز به طول کانونی آن (fl) بستگی دارد. فاصله کانونی نیز به نوبه خود به انحنای لنز بستگی دارد. هرچه انحنای بیشتر باشد ، فاصله کانونی کوتاه تر و قدرت بیشتر است. در طراحی ذره بین ساده و ارزان ، قطر عدسی به طور معمول با افزایش انحنای افزایش قدرت افزایش می یابد. در مقابل ، با کاهش انحنای پایین برای کاهش قدرت ، قطر به طور کلی با افزایش نتیجه در ناحیه مشاهده افزایش می یابد. علاوه بر این ، اعوجاج معمولاً با افزایش انحنای بدن افزایش می یابد. بدین ترتیب، ذره بین با قطر بزرگ معمولاً منطقه دید بیشتری و قدرت کمتری را ارائه می دهد. بنابراین ، هر دو میدان دید وسیع و قدرت ذره بین زیاد نمی توانند بدون استفاده از لنزهای دقیق ، پر وزن و پر هزینه ، در یک طرح واحد قرار بگیرند.

در حال انتخاب یک تصویربرداری و قسمت دیداری

نمونه هایی از منطقه مشاهده با استفاده از قدرت بزرگنمایی زیر:

بزرگنمایی 6 برابر
6X
بزرگنمایی 9 برابر
9X
بزرگنمایی 12 برابر
12X
بزرگنمایی 20 برابر
20X

سیستم های اپتیکی اصلی MAGNIFIER

لنزهای ساده

لنزهای ساده:

لنز ساده یک لنز مثبت مثبت است. لنزهای ساده برای کارهایی که فقط به ذره بین قدرت کم نیاز دارند ، مانند بزرگنمایی خواندن 2X یا 3X ، رضایت بخش هستند. ذره بین لنزهای ساده رنگ را در حاشیه های بیرونی تصویر تحریف می کنند و در نتیجه وضوح خود را از دست می دهند.

لنزهای ساده

لنزهای دوبل:

لنز دوبلت دو لنز ساده است که در رابطه با یکدیگر استفاده می شود اما با هم سیمان نشده اند. دوبل تصویری با کیفیت بهتر تولید می کند زیرا برخی از اعوجاج رنگ تصویر بیرونی را تصحیح می کند.

لنزهای ساده

آکرومات:

یک آکرومات یک لنز ساده مثبت است که به یک لنز ساده منفی چسبانیده می شود. مزیت اصلی این است که برای دو رنگ اصلاح می شود و در قدرت های بالا به خوبی کار می کند. اکثر ذره بین ها با کیفیت بالا از آکرومات استفاده می کنند تا رنگ مو را در لبه اشیا از بین ببرد.

لنزهای ساده

سه قلو:

سیمان کردن سه لنز در کنار هم یک لنز سه گانه تولید می کند. سه قطعه تصویر با کیفیت بهتری ایجاد می کنند ، برای سه رنگ اصلاح می شوند ، و اعوجاج تصویر کمی یا بدون ایجاد آن ندارند. آنها به بهترین وجه برای مشاغلی استفاده می شوند که در سطح ذره بین نیاز به دقت زیادی دارند.

کیفیت سیستم های مگنیفایر

چقدر برای ذره بین هزینه می کنید باید توسط برنامه کاربردی که در آن استفاده شده تعیین شود. خرید ارزانترین ذره بین می تواند منجر به نتایج رضایت بخش و ناامیدکننده شود. هر ذره بین که بخرید باید ابزاری باشد که بتواند سخت افزارهای محیطی را که در آن استفاده خواهد شد ، متناسب کند. علاوه بر این ، ممکن است انتظار نباشد که همان ذره بین الزامات چندین عملکرد را برآورده سازد. در زیر چندین عامل مؤثر بر کیفیت ذره بین و همچنین عملکردی که برای آن مناسب تر است وجود دارد.

زمینه صافی و اندازه

با توجه به قوانین فیزیکی ، قسمت بیرونی تصویر که توسط یک لنز ساده شکل گرفته ممکن است خارج از تمرکز ظاهر شود. این به دلیل انحنای لنز ایجاد می شود. هر چه بزرگنمایی بیشتر – و انحنای بیشتر لنزها – مشکل بیشتر باشد. با طراحی ذره بین که بیش از یک لنز دارد می توان به راحتی این کار را برطرف کرد. سه گانه دارای یک “میدان مسطح” است که بدین معنی است که کل منطقه دید در حال تمرکز و تحریف نیست.

تقسیم رنگ

به دلیل قوانین جسمی ، لنزها می توانند جلوی رنگ کاذب را به تصویر بدهند که حاشیه های رنگ کاذب معروف به انحراف کرومیک است. لنزهای ساده رنگهای مختلف را در نقاط مختلف متمرکز می کنند. آکرومات ها با دو لنز ساده با هم پیمان شده اند و این باعث می شوند بسیاری از رنگ ها در همان نقطه تمرکز کنند.

راهنمای انتخاب انواع ذره بین

 

تایپ کنید قدرت مزایا کاربران و موارد استفاده
مقایسه کننده ها 6X-12X مجهز به رتیكول برای اندازه گیری دقیق قطعات كوچك ، زاویه ، سوراخ ، قطر ، اندازه نخ و غیره چاپگرها ، عکاسی هوایی ، کاربران کد مغناطیسی ، ماشینیست ها ، بازرسی مدار چاپی
لوپ ها 2X-10X برای بازرسی آسان دستی روی چشم پوشیده یا روی یک قاب عینک سوار شده است ساعت سازان ، جواهرات ساز ، بازرسان QC ، سازندگان ابزار ، سازندگان ابزار
آزمایشگران کتانی 5X-9X ذره بین با پایه تاشو دارای مقیاس شبکه ای برای استفاده بدون هندزفری است شمارش موضوعات در منسوجات ، چاپ ، حکاکی ، تخته مدار
ذره بین پایه های مات 6X-12X پایه از نور نامطلوب خاموش می شود ، مستقیماً روی کار استراحت می کند ، شبکیه ها را می پذیرد بررسی منفی ، سلب کار روی میز نور ، تراز کردن سیستم های دوربین
ذره بین های شفاف پایه 6X-12X برای بررسی نقاط دقیق ، پایه نور را تصدیق می کند ویراستاران ، جمع آوری تمبر / سکه ، عکاسان
سه پایه هیستینگز 7X-20x دستی ، اندازه جیب ، تصحیح رنگ ، درست مسطح سنگ شناسان ، حکاکی کنندگان ، ماشینیست ها ، ویراستاران ، چاپگرها ، چاپگرهای عکس
میکروسکوپ های اندازه گیری مستقیم 20X-300X اندازه میکروسکوپ “جیب” برای مشاغل نیاز به بیش از 20 برابر قدرت ، رتیکول های موجود است بسیار متنوع برای تشخیص نقص ، خراش و نواقص

edmundoptics

مخترع ذره بين كيست ؟ 

مخترع ذره بین توسط یک مسلمان عرب ، که یکی از بزرگترین فیزیکدان و ریاضیدان بوده با نام و اسم ابن هیثم شناخته شده که این وسیله را اختراع کرده است. در علم و فناوری های بیشتر به کار می رود. جهت پیدا کرده بهترین ابزار بزرگ نمایی موجودات و اشیای ریز در زیر می توانید محصولات را مشاهده نمایید.(منبع)

1 قیمت خرید ذره بین مدل 9882

خرید ذره بین مدل 9882

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  35*40*20 میلی متر
 • وزن
  20 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیکی

مشخصات فنی

 • گستره قطر عدسی
  10 تا 30 میلی متر
 • قطر عدسی
  10 میلی متر
 • بزرگنمایی
  60 برابر
 • جنس عدسی
  پلاستیکی

نقاط قوت :

 • کوچک
 • زیبا
 • کیفیت مقبول
 • مناسب برای کسانی که نیاز به ذره بین قوی همراه دارند

نقاط ضعف : 

 • بدنه ضعیف

نظرات خریداران در مورد این محصول

سلام ، من برای کار الکترونیک گرفتم ، اندازش نسبت به تو عکس منو شوکه کرد برای خواندن اعداد روی آیسی باید عدسی به آیسی حتما بچسبه با فاصله نمیشه خوند بعضی جاها قابل استفاده نیست اما در حالت کلی بزرگ نمایی خوبی داره .

دیروز که این ذره بین به دستم رسید، واقعا از اندازه کوچیکش شگفت زده شدم. اما بعد از تست و استفاده، خیلی لذت بردم و به راحتی تونستم روی بعضی از قطعات موبایل رو که با ذره بین های معمولی نمیشد خوند، بخونم. چون خودش نورپردازی داره، به خاطر همین میتونین ذره بین رو کاملا به سوژه مورد نظرتون بچسبونین و به راحتی نوشته ها رو بخونین. البته این رو هم بگم که با دست به لنز گوشی موبایل هم چسبوندمش و تونستم عکسهای ماکروی خیلی باکیفیتی هم بگیرم.
برای دیدن پیکسل سوختگی گوشی ها و خوندن آی سی ها و … دیدن حشرات و … از نزدیک، یک ذره بین خوب و با کیفیته. مخصوصا اینکه قیمتش هم خیلی پایینه.
من که راضی بودم و به عنوان یک ابزار مفید، همیشه همراهمه.
امیدوارم دوستان عزیزی که کنجکاو دیدن اجسام و … از نزدیک هستند، این ذره بین رو تهیه کنند و لذت ببرند.


بسیار جالب و کوچک هست طوری که اندازه کمی بزرگتر از یه جعبه کبریت داره برای کسانی که نیاز به ذره بین قوی همراه دارند بسیار مناسب هس و برای هیجان زده کردن بچه ها هم عالیه کلا پسرم هر گیاهی میبینه رو با این یه مدت سرگرم میشه خیلی جذابه


2 خرید ذره بین صفحه ای هلیکس مدل A4 Sheet

ذره بین صفحه ای هلیکس مدل A4 Sheet

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

ویژگی ها

 • امکانات دیگر
  – مناسب برای خواندن سطوح چاپی بزرگ مانند روزنامه، نقشه و کتاب
 • – سایز A4
 • – وزن سبک
 • – قابل نگهداری در یک دست دست
 • – قابلیت حمل آسان بین کتاب یا داخل پوشه
 • – دارای لنزهای مقاوم
 • – مقاوم در برابر خراش

نقاط قوت :

 • سایز بزرگ

نقاط ضعف : 

 • عدم شفافیت و وضوح

نظرات خریداران درباره ذره بین صفحه ای هلیکس مدل A4 Sheet

برای افرادی که میخوان یه سری کاغذ رو فقط بخونن و چشمشون مشکل داره کاربردیه نسبتا ولی باید توجه داشته باشید که مثل یه ذره‌بین معمولی دیگه نمیشه ازش استفاده کرد و روش یه سری شیار داره. بزرگنماییش هم خیلی زیاد نیست.


3 خرید قیمت ذره بین مدل NO9890

قیمت ذره بین مدل NO9890

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

مشخصات فنی

 • گستره قطر عدسی
  10 تا 30 میلی متر
 • قطر عدسی
  25 میلی متر
 • بزرگنمایی
  40 برابر
 • گستره بزرگنمایی
  40 تا 60 برابر
 • جنس عدسی
  کریستالی

ذره بین دوم

 • ذره بین دوم
  ندارد
 • بزرگنمایی ذره بین دوم
  – برابر

نقاط قوت :

 • نور قوی
 • کیفیت ساخت قابل قبول
 • زیبا

نقاط ضعف : 

 • جعبه ی بی کیفیت

پیشنهادات خریداران ذره بین مدل NO9890


4 خرید ذره بین جواهرشناسی مدل MG21011

ذره بین جواهرشناسی

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

نقاط قوت :

 • طراحی زیبا
 • بزرگنمایی فوق العاده
 • کیفیت ساخت کاملا مناسب
 • قیمت مناسب

نقاط ضعف : 

 • کوچک بودن عدسی

 

پیشنهادات خریداران

در کل خوبه نسبت به قیمتش و ارزش خریدن رو داره اما به جز ویژگی اصلی که برای جواهرات هستش خیلی نمیشه رو دیدن چزای ریز برای مورد های دیگه مثل برد گوشی که من میخواستم برای اینکار نمیشه حساب کرد چون باید خیلی نزدیک بیاری تا بتونی ببینی البته این از دقت کم من بود ولی اینو اضافه کنم که چراغ ال ای دی واقعا کمک زیادی به دید میکنه.


دیروز این ذره بین بدستم رسید.چندین مدل قبلا گرفته بودم البته با بزرگنمایی ۳۰ برابر ولی این یکی واقعا محشر بود.کیفیت ساختش قابل قبوله و در کل حتما پیشنهاد میکنم بهتون.اون دوستمون هم که گفتن بدون نور بدرد نمیخوره باید بگم اصلا اینطور نیست.اگر بخواید در شب استفاده کنید که خب چشم آدم هم نمیبینه ولی در روز یا حتی نور کم هم کاربرد عالی ای داره اگرچه نور زیاد باشه کیفیتش به مراتب بالاتر میره.5 قیمت خرید ذره بین مدل ZD-10M

خرید ذره بین مدل ZD-10M

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

نور کمکی

 • نور کمکی
  White LED
 • نوع باتری
  نیم قلمی
 • تعداد باتری
  3 عدد

نقاط قوت :

 • گستره قطر عدسی:60 تا 90 میلی متر
 • گستره بزرگنمایی:10 تا 02 برابر
 • جنس عدسی:کریستالی
نقاط ضعف : 
 • پلاستیکی
 • قابلیت تعویض لنز را ندارد
 • ذره بین دوم ندارد

 

نظر خریدار

به عنوان هدیه روز پدر خریدم. ابزاری مفید و کاربردی می باشه.


6 قیمت خرید عینک ذره بینی تعمیرات مدل BAMA103

خرید عینک ذره بینی تعمیرات

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

مشخصات فیزیکی

 • ابعاد
  200X40X40 میلی متر
 • وزن
  60 گرم
 • جنس بدنه
  فلزی

نقاط قوت :

 

نقاط ضعف : 
 

نظرات کاربران

فقط بدرد کسایی میخوره که کلکسیون سکه یا اشیا قیمتی ریز دارن با کسایی که ساعت تعمیر میکنن
بدرد تعمیرات قطعات الکترونیکی نمیخوره


7خرید اینترنتی ذره بین پروسکیت مدل MA-1503I

ذره بین پروسکیت

مشاهده ارزانترین فروشنده ذره بین

مشخصات :

 • ابعاد 1200×300 میلی متر
 • وزن 4500 گرم
 • جنس بدنه فلزی

مشخصات فنی

 • گستره قطر عدسی 120 تا 150 میلی متر
 • قطر عدسی 190*155 میلی متر
 • بزرگنمایی 1.75 برابر
 • جنس عدسی کریستالی

مشاهده لیست قیمت روز ذره بین

مشاهده لیست قیمت ذره بین دست دوم

پیشنهاد خرید انواع ذره بین موجود در بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
ذره بین مدل 100mm

ذره بین مدل 100mm

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین هدلایتی پیشرفته مدل 9898B1

ذره بین هدلایتی پیشرفته مدل 9898B1

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین گلس کد cm757575

ذره بین گلس کد cm757575

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل Glass 40mm

ذره بین مدل Glass 40mm

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل80 MAG

ذره بین مدل80 MAG

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین پایه دار رومیزیسومو مدل SM172

ذره بین پایه دار رومیزیسومو مدل SM172

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل ZD-10G

ذره بین مدل ZD-10G

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل m-90

ذره بین مدل m-90

 • جنس عدسی: کریستالی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل M60

ذره بین مدل M60

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین جواهرشناسی مدل MG21011

ذره بین جواهرشناسی مدل MG21011

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG21007

ذره بین مدل MG21007

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
عینک ذره بینی تعمیرات مدل BAMA103

عینک ذره بینی تعمیرات مدل BAMA103

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین 70 میلیمتری مدل TLK974

ذره بین 70 میلیمتری مدل TLK974

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG6B-1B

ذره بین مدل MG6B-1B

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل 9892B1

ذره بین مدل 9892B1

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل go58magnifier

ذره بین مدل go58magnifier

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین یاکسون مدل 929

ذره بین یاکسون مدل 929

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل CH8015

ذره بین مدل CH8015

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین magnifier مدل01

ذره بین magnifier مدل01

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG13B-9A

ذره بین مدل MG13B-9A

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل 60mm

ذره بین مدل 60mm

 • جنس عدسی: کریستالی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کد cmgla666

ذره بین کد cmgla666

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG14117

ذره بین مدل MG14117

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین گلاس مدل Z100

ذره بین گلاس مدل Z100

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل QK-9001

ذره بین مدل QK-9001

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG16129 - A کد BT1

ذره بین مدل MG16129 - A کد BT1

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لوپ مهندسی مدل RT111

لوپ مهندسی مدل RT111

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین صفحه ای هلیکس مدل A4 Sheet

ذره بین صفحه ای هلیکس مدل A4 Sheet

مشخصات کالاHelix A4 Sheet Magnifier

مشخصات

 • ابعاد
  280 × 210 میلی‌متر
 • وزن
  136 گرم
 • ساختار بدنه
  پلاستیک
 • بزرگنمایی
  2 برابر
 • سایر توضیحات
  - مناسب برای خواندن سطوح چاپی بزرگ مانند روزنامه، نقشه و کتاب
 • - سایز A4
 • - وزن سبک
 • - قابل نگهداری در یک دست دست
 • - قابلیت حمل آسان بین کتاب یا داخل پوشه
 • - دارای لنزهای مقاوم
 • - مقاوم در برابر خراش
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین سومو مدل SM173

ذره بین سومو مدل SM173

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین یاکسون مدل 928A

ذره بین یاکسون مدل 928A

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین چشمی مدل 7506-6x

ذره بین چشمی مدل 7506-6x

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین هدلایتی مدل MG81001

ذره بین هدلایتی مدل MG81001

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کد 50

ذره بین کد 50

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین دلی مدل 9091

ذره بین دلی مدل 9091

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین پایه دار رومیزی چراغدار مدل MG3B-1D

ذره بین پایه دار رومیزی چراغدار مدل MG3B-1D

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 120 تا 150 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
عینک ذره بینی تعمیرات کد 2021

عینک ذره بینی تعمیرات کد 2021

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل RT203

ذره بین مدل RT203

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین هدلایتی مدل MG81001

ذره بین هدلایتی مدل MG81001

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل 75MM

ذره بین مدل 75MM

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل Magic-Ta70

ذره بین مدل Magic-Ta70

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG81001-G

ذره بین مدل MG81001-G

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل 8775G مجموعه 2 عددی

ذره بین کامار مدل 8775G مجموعه 2 عددی

 • جنس عدسی: کریستالی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین نایت اسکای 9582           غیر اصل

ذره بین نایت اسکای 9582 غیر اصل

 • بازه بزرگنمایی: 40 تا 60 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کد 183

ذره بین کد 183

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین گلس مدل 75mm

ذره بین گلس مدل 75mm

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کد TB 3021

ذره بین کد TB 3021

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل چراغ دار کد 2020

ذره بین مدل چراغ دار کد 2020

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 40 تا 60 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل نقشه خوانی کد 60mm

ذره بین مدل نقشه خوانی کد 60mm

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین طرح عینکی مدل Watch Repair کد 98

ذره بین طرح عینکی مدل Watch Repair کد 98

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لوپ اینسایز مدل 7523

لوپ اینسایز مدل 7523

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل GK02-13

ذره بین مدل GK02-13

 • جنس عدسی: کریستالی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره‌ بین سفتانگ مدل HG-BL010

ذره‌ بین سفتانگ مدل HG-BL010

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل CH75-10L

ذره بین مدل CH75-10L

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین لوپ مدل RT206

ذره بین لوپ مدل RT206

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مهندسی مدل RT301

ذره بین مهندسی مدل RT301

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل CH8014

ذره بین مدل CH8014

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کد MG3B-1A

ذره بین کد MG3B-1A

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 120 تا 150 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل کلاسیک مدل nm

ذره بین مدل کلاسیک مدل nm

 • جنس عدسی: پلاستیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل 8713A مجموعه 2 عددی

ذره بین کامار مدل 8713A مجموعه 2 عددی

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 120 تا 150 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG6B

ذره بین مدل MG6B

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل TB 6L

ذره بین مدل TB 6L

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل 81002

ذره بین کامار مدل 81002

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل Magic-Ta60

ذره بین مدل Magic-Ta60

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کیریکا مدل لوپا کن منگو کد 60mm

ذره بین کیریکا مدل لوپا کن منگو کد 60mm

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره‌ بین مدل MG21011

ذره‌ بین مدل MG21011

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 40 تا 60 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل nad-ko54

ذره بین مدل nad-ko54

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لوپ پروسکیت مدل MA-1006F

لوپ پروسکیت مدل MA-1006F

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین سومو مدل SM104

ذره بین سومو مدل SM104

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل چراغ دار

ذره بین مدل چراغ دار

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه بزرگنمایی: 40 تا 60 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل ZD-10M

ذره بین مدل ZD-10M

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل cmth-600559

ذره بین مدل cmth-600559

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل 8711G مجموعه 2 عددی

ذره بین کامار مدل 8711G مجموعه 2 عددی

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 120 تا 150 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
لوپ کامار مدل LTS176-61

لوپ کامار مدل LTS176-61

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل 9892E

ذره بین کامار مدل 9892E

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل MG10085-3

ذره بین مدل MG10085-3

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کرونا مدل 5x75 کد132937

ذره بین کرونا مدل 5x75 کد132937

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل 2-TH-600558

ذره بین مدل 2-TH-600558

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کد987

ذره بین کد987

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین پروسکیت مدل MA-1004

ذره بین پروسکیت مدل MA-1004

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 60 تا 90 میلی‌متر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین پی جی دی کد 2165

ذره بین پی جی دی کد 2165

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل C10

ذره بین مدل C10

 • جنس عدسی: کریستالی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل 12 Pro A2408

ذره بین مدل 12 Pro A2408

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مپد مدل ergo LOGIC

ذره بین مپد مدل ergo LOGIC

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل TB 10L

ذره بین مدل TB 10L

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 90 تا 120 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 20 تا 40 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل A8010

ذره بین مدل A8010

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین فلزی دلی مدل 9095

ذره بین فلزی دلی مدل 9095

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین نایت اسکای 21008

ذره بین نایت اسکای 21008

 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 40 تا 60 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل cmp-pocket spiegel

ذره بین مدل cmp-pocket spiegel

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل ورقی کد 197

ذره بین مدل ورقی کد 197

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل SO75A مجموعه 2 عددی

ذره بین کامار مدل SO75A مجموعه 2 عددی

 • جنس عدسی: پلاستیک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل دور کد 1212

ذره بین مدل دور کد 1212

 • جنس عدسی: کریستالی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل magnifier01 کد 146421

ذره بین مدل magnifier01 کد 146421

 • جنس عدسی: کریستالی
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل nad-bozo10

ذره بین مدل nad-bozo10

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین کامار مدل SA75A مجموعه 2 عددی

ذره بین کامار مدل SA75A مجموعه 2 عددی

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین تامکس مدل 558

ذره بین تامکس مدل 558

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل SL31 کد 741

ذره بین مدل SL31 کد 741

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 10 تا 20 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل نقشه خوانی کد 50mm

ذره بین مدل نقشه خوانی کد 50mm

 • جنس عدسی: کریستالی
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • نور کمکی: تنگستن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین پی جی دی مدل x45 کد 1875

ذره بین پی جی دی مدل x45 کد 1875

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 10 تا 30 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 40 تا 60 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین پروسکیت مدل MA-019

ذره بین پروسکیت مدل MA-019

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • بازه قطر عدسی: 30 تا 60 میلی‌متر
 • بازه بزرگنمایی: 2 تا 10 برابر
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
ذره بین مدل BW09-3

ذره بین مدل BW09-3

 • جنس عدسی: پلاستیک
 • نور کمکی: White LED
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید