خرید اکسپلور اینستاگرام
راهنمایی خرید اکسپلور اینستاگرام
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

همیشه کاربران اینستاگرام از اکسپلور اینستا به عنوان یکی از بخش های جذاب این نرم افزار یاد می کنند. طوری که صفحات اینستاگرامی همیشه به دنبال این بوده اند که به این بخش خود را رسانده و به افراد بیشتری معرفی شوند. دیده شدن در اکسپلور و دریافت لایک اکسپلور آرزوی هر دارنده صفحه اینستاگرامی می باشد. سیل عظیمی از کاربران هنگامی که پست شما در اکسپلور دیده شود ممکن است با محتوای شما تعامل کنند.

شما به عنوان دارنده صفحه اینستاگرامی اگر می خواهید در اکسپلور پست های شما دیده شوند و افزایش فالوور را در همین راستا کسب کنید باید به گونه ای عمل کنید تا تعامل کاربران با محتوای شما افزایش یابد. یعنی آمار بازدید و لایک و کامنت و البته ذخیره کردن پست شما افزایش یابد. بسیاری از افراد در این باره به دنبال پکیج ورود به اکسپلور رایگان هستند. برخی دیگر هم به دنبال انواع ربات ورود به اکسپلور اینستا می روند.

اما بسیاری از افراد می پرسند که اصلا خدمات اکسلپور اینستاگرام چطور می باشد؟ و چگونه می توان به سرعت سبب ورود پیج به اکسپلور اینستاگرام شد. خرید خدمات اکسلپور اینستاگرام می تواند گزینه مناسبی در این باره باشد. با ما همراه باشید تا در این باره توضیحات کاملی را خدمت شما ارائه کنیم.

پیشنهاد که حتما بخوانید: راهنمایی خرید فالوور روبیکا

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

بسته های ترکیبی ورود به اکسپلوراینستاگرام

خرید ورود به اکسپلور اینستاگراممشاهده سایر بسته های از بسته 4000 تایی تا 25,000


بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام برای پست های آینده

خرید بسته ورود به اکسپلور اینستاگرام برای پست های آینده

مشاهده سایر اکسپلور به پست آینده 4000 تایی تا 25,000

بسته ورود به اکسپلور اتوماتیک هرمکس چگونه کار میکند؟

بسته های اکسپلور اتوماتیک هرمکس را میتوانید برای پست های بعدی یا پست هایی که در آینده میخواهید در پیج تان ارسال کنید، ثبت بفرمایید. نحوه انجام کار هم به این صورت است که ربات های هرمکس بصورت مکرر و شبانه روزی پیج شما را در فواصل زمانی کوتاه چک میکنند و اگر شما پست جدیدی ارسال کنید سریع متوجه پست جدید شده و سفارش را برای پست مربوطه ارسال میکند. در این بسته ها به صورت همزمان مقدار لایک، بازدید، اشتراک گذاری، سیو پست و ریچ و ایمپرشن پست شما افزایش داده می شود که همین امر باعث می شود اینستاگرام به پست شما توجه کرده و احتمال ورود به صفحه اکسپلور برای پست تان تا 80 درصد افزایش یابد..

چند نکته برای خدمات اکسلپور اینستاگرام و خرید آن

در این بخش باید چند نکته را برای شما مطرح کنید تا ورودی موفق به اکسپلور اینستاگرام داشته باشید. مهم ترین این موارد به شرح زیرند:

 • باید برای خود مشخص کنید که می خواهید کدام پست شما وارد اکسپلور اینستا شود. بهتر است پستی را انتخاب کنید که نهایت مهارت و خلاقیت خود را صرف آن کرده اید.
 • به سایتی که خدمات اکسپلور اینستاگرام را ارائه می کند وارد شوید و در آن ثبت نام کنید.
 • سپس در میان خدماتی که در این سایت برای اکسپلور اینستاگرام وجود دارد خدماتی را که مدنظر شماست انتخاب کنید.
 • حالا نوبت به این می رسد که لینک پست مدنظر خود را در سایت وارد کنید.
 • حالا نوبت به این می رسد که وارد درگاه پرداخت شوید و هزینه مربوط به خدماتی که قصد دریافت آن را دارید بپردازید .
 • معمولا در این مرحله کل فرایند به پایان می رسد و می توانید نتیجه را ببینید.

چه زمانی می توان خدمات ورود به اکسپلور اینستا را خریداری کرد؟

بهترین زمان برای خرید این خدمات درست زمانی است که پست را منتشر می کنید. اگر مدت زمان زیادی از انتشار پست گذشته است و هنوز برای آن خدمات اکسپلور اینستاگرام را خریداری نکرده اید از اینجا به بعد هم این خدمات بی تاثیر خواهند بود.

آیا الزامی وجود دارد که پست منتخب جالب باشد؟

اینکه بگوییم حتما و حتما باید پست شما جالب باشد این گفته درست نیست. اما اگر پست شما جذاب باشد این احتمال وجود دارد که چندین روز بازهم به دریافت ورودی اکسپلور ادامه دهد. برای همین بهتر است خرید اکسپلور را برای جذاب ترین پست خود خریداری کنید.

پیج ما برای خرید خدمات اکسپلور باید دارای چه حالتی باشد؟

اگر قصد این را دارید که پست های خود را وارد بخش اکسپلور کنید باید پیچ خود را در حالت بیزینس قرار دهید. این امر سبب می شود تا بتوانید آمار پست خود را بعد از ورود به اکسپلور مشاهده کنید. در غیر این حالت نمی توانید آمار پست خود را آنالیز کنید.

اگر هم پست ما وارد اکسپلور شده باشد چطور می توان به این امر پی برد؟

این سوالی است که بسیاری از افراد برای اطمینان از واقعی بودن این خدمات از ما می پرسند. شما کار زیادی را برای این امر نیازی نیست انجام دهید. فقط پس از خرید این خدمات بروید و سری به بخش این سایتس بزنید. در بخش اینستایتس پستی که برایش خدمات اکسپلور اینستاگرام را خریداری کرده اید می توانید ورودی ها را به خوبی بررسی کنید.

چه عواملی بر ورود پست به اکسپلور موثر می باشند؟

می توان ادعا کرد که مهم ترین سوالی که در حوزه اکسپلور اینستاگرام باید پاسخ دهیم همین سوال می باشد. مهم ترین این عوامل به شرح زیر می باشند:

 • اولین عامل داشتن آمار بالای تعامل با پست می باشد.
 • مشاهده پروفایل که به Profile Visit نیز شناخته می شود مورد مهم دیگری در این باره است.
 • رشد آمار سیو پست شما هم می تواند در ورود شما به اکسلپور نقش داشته باشد.
 • استفاده از هشتگ را به هیچ وجه در این باره فراموش نکنید.
 • پست شما هرچه بیشتر Share شود خواهید دید که آمار ورود شما به اکسپلور هم رشد می کند.

خدمات اکسلپور اینستاگرام شامل چه مواردی می شود؟

یادتان باشد که بسیاری از صفحات اینترنتی به طور تضمینی این پکیج ها را به فروش نمی رسانند. شما برای ورود به اکسپلور باید برای پست خود موارد مختلف را به طور جداگانه خریداری کنید. برای نمونه می توان به reach و البته Impression و … اشاره کرد. اما بد نیست درباره هریک از مولفه ها توضیح جداگانه ای هم بدهیم. با ما همراه باشید.

شرح مفاهیم Reach و Impression

مفهوم ریچ از افرادی خبر می دهند که حتی برای چند ثانیه هم که شده برای دیدن پست های شما وقت می گذارند. اما مفهوم ایمپرشن قدری کلی تر و درنتیجه متفاوت می باشد. ایمپرشن به مجموعه بازدید افراد از پست شما گفته می شود. ممکن است یکی از پست های شما توسط یک نفر 15 بار بازدید شود. ممکن است مقدار ایمپرشن هم در این حالت همین 15 باشد. بنابراین یکی از راه هایی که می توان پیج خود را وارد اکسپلور کرد افزایش آمار همین ریچ و ایمپرشن می باشد. این مولفه ها یعنی ریچ و ایمپرشن را می توانید از سایت های ارائه کننده خدمات اکسپلور اینستاگرام خریداری کنید.

اشتراک پست اینستاگرام

دیگر عامل مهم برای ورود پست شما به اکسپلور اشتراک گذاری یا همان Share کردن پست های شما در اینستاگرام می باشد. یعنی اینکه این پست مدنظر شما چقدر توسط فردی به دیگر افراد فرستاده شده است. هرچه پست های بیشتر اشتراک گذاری شوند به تبع احتمال ورود شما به اکسپلور اینستاگرام می باشد. به بیان بهتر اشتراک گذاری پست شما اینستاگرام را از محبوب بودن آن باخبر می کند. بنابراین می توانید شیر اینستاگرام را هم برای پست خود خریداری کنید.

Save شدن پست عامل مهم دیگر ورود شما به اکسپلور

هرچه یک پست جذاب تر باشد احتمال اینکه توسط فردی ذخیره شود بیشتر می شود. برای همین است که شما را به تولید محتوای جذاب در اینستاگرام تشویق می کنیم. هرچه سیو شدن پست های شما از سوی افراد مختلف افزایش یابد احتمال دیده شدن آن در اکسپلور بیشتر است. به بیان بهتر همین سیو شدن نشان می دهد که محبوبیت پست شما بالاست. برای همین اینستاگرام برای پست شما ارزش قائل شده و آن را به افراد بسیاری نشان خواهد داد.

نظر گذاشتن زیر پست اینستاگرام

همانطور که گفتیم تعامل کاربران با پست های شما بسیار در ورود شما به اکسپلور نقش دارد. یکی از شکل های مختلف این تعامل کردن را می توان گذاشتن کامنت زیر پست دانست. instagram همان ابتدای انتشار پست از سوی شما به این مهم توجه می کند. درصورتی که بتوانید تعداد قابل توجهی کامنت را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنید به خوبی محبوبیت پست خود را برای اینستاگرام به رخ کشیده اید. برای همین خرید کامنت اینستاگرام به عنوان یکی از انواع خدمات اکسپلور اینستاگرام می تواند برای پست شما مفید باشد.

Profile Visit

مفهوم پروفایل ویزیت درباره افرادی خبر می دهد که به طور مستقیم وارد صفحه اینستاگرامی شما شده اند. این مولفه را می توان از ارزشمندترین موارد برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام تلقی کرد. به طوری که درصورت افزایش آمار پروفایل ویزیت باید انتظار ورود خود را به اکسپلور بکشید. طوری که افراد از جایی به بعد به شدت به بازدید از صفحه شما تشویق خواهند شد. اگر قصد خرید خدمات اکسپلور اینستاگرام را دارید این مولفه را هم در کنار سایر مولفه ها خریداری کنید.

یعنی علاوه بر مولفه هایی مانند ایمپرشن و نیز ریچ و … پروفایل ویزیت را هم خریداری کنید. خرید پروفایل ویزیت درکنار سایر مولفه ها سبب می شود تا افزایش آمار شما برای اینستاگرام طبیعی تر جلوه کند. اگر می خواهید پست شما در اکسپلور دیده شود باید تمامی این مولفه ها به موازات هم رشد کنند. درصورتی که برای خرید یکی از این مولفه ها تنها اقدام کنید این اقدام شما هیچ تاثیر مثبتی روی احتمال ورود شما به اکسپلور نخواهد داشت.

ورود به اکسپلور اینستاگرام چرا مهم است؟

اگر دارای کسب و کار هستید و قصد معرفی خود و کسب و کارتان را به مشتریان زیادی دارید ورود به اکسپلور از نان شب هم واجب تر است. شاید بسیاری از پیج های موفق اینستا از نظر جلب مشتری تنها همین هدف را برای افزایش فالوور و درنتیجه افزایش فالوور دنبال کرده باشند. به طوری که به هیچ وجه برای تبلیغات اینستاگرام هزینه نکرده اند. این افراد سرمایه خود را تنها برای اکسپلور اینستاگرام صرف کرده اند. خیلی وقت ها پیج های اینستاگرامی با تمرکز بر همین اکسپلور توانسته اند فالوور های چند ده هزار نفری در ماه جذب کنند.

این آمار سبب می شود آمار ورودی اکسلپور این صفحات هم رشد کند. طوری که چندین هزار نفر بتوانند پست این حساب کاربری را ببینند. خب چه چیزی بهتر از این؟ بهتر از اینکه هزاران نفر محتوای پیج شما را ببینند. آن هم بدون اینکه بخواهید هزینه ای کنید. در این باره می توان بین اکسپلور و گوگل شباهت برقرار کرد. چرا که هردو هم هزینه ای دریافت نمی کنند و هم دارای عملکردی هدفمند می باشند.

کدامیک گزینه بهتری برای سرمایه گذاری است؟ اکسپلور یا تبلیغات؟

شاید تبلیغ هم برای دیده شدن در اینستا گزینه بدی نباشد. اما این را بدانید که در این باره باید هم نحوه تبلیغ کردن را بلد باشید و هم اینکه باید توان مالی مناسبی را داشته باشید. ممکن است بسیاری از اوقات شما با تبلیغ هم شاهد رشد چشمگیری در صفحه خود نباشید. چرا که ممکن است پیج شما با فالوور های غیر واقعی پر شوند. به همین دلیل احتمال هدر رفتن سرمایه شما وجود دارد. اما هزینه کردن برای ورودی اکسپلور اینستاگرام نیاز به تعرفه های هنگفتی نیست.

تنها یکبار نیاز است تا روی اکسپلور کار کنید. خواهید دید که به مرور صحفه اینستاگرامی شما خود را در اکسپلور به بقیه نشان خواهد داد. طوری که پستی که منتشر می کنید خود را در اکسپلور نشان دهد. همین موارد نتیجه ای جز افزایش ورودی های پیج شما نخواهد داشت. پس اکسپلور را می توان گزینه بهتری برای سرمایه گذاری دانست.

برای ورود سریع به اکسپلور اینستاگرام, این خدمات را خریداری کنید.

یکی از سریع ترین راه ها برای ورود به اکسپلور اینستاگرام خرید این مورد می باشد. با این کار دیگر نیازی نیست که زمان زیادی را صرف رفتن به اکسپلور کنید. به علاوه اینکه از خرید فالوور اینستاگرام هم بی نیاز خواهید شد.

چه کسانی می توانند خدمات اکسپلور اینستاگرام را خریداری کنند؟

تمامی افرادی که در لیست زیر نام می بریم می توانند از خدمات اکسپلور اینستاگرام بهره مند شوند:

 • افرادی که قصد تبدیل شدن به بلاگری موفق را دارند. برای نمونه می توان به فود بلاگر ها و … اشاره کرد.
 • افرادی که می خواهند کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنند.
 • افرادی که قصد افزایش شهرت به عنوان یک بازیگر طنز و یا … را دارند.

چگونه اکسپلور اینستاگرام را فعال کنیم؟

برای فعال کردن اکسپلور اینستاگرام هیچ دکمه یا تیک برای فعال کردن نیاز نیست ، فقط باید بدانید چه پست های را اینستاگرام وارد Explorer می کند. ابتدا مطمئن شوید که پستی که انتشار می دهد برای مخاطب شما جذاب است و باعث لایک و کامنت بینده می شود یا نه. سپس، به فکر بالا اومدن در اکسپلور باشد و دیده شوید. تا مخاطب از صفحه‌ای شما دیدن نمایید ، و باعث مشتری شدن یا یک فالووریونیک و هدف باشد. محتوا بر اساس مواردی مانند پست‌هایی که دوست داشته‌اند، چه کسانی را دنبال می‌کنند و عوامل دیگر به‌صورت الگوریتمی تعیین می‌شود. اگر چیزی را می خواهید دوست دارید، و یک پیج پر بازدید با درامد بالا را جویا هستید. باید تلاش کنید تا مخاطب های هدف را در دست نگهدارید تا یک بلاگر موفق در اینستاگرام شوید. تا عکس ها وارد اکسپلور شوند.

نکات مهم  قبل خرید اکسپلور اینستاگرام

– بررسی و ارزیابی نیازها و هدفهای خود از استفاده از اینستاگرام
– بررسی و مقایسه قیمت و ویژگی‌های مختلف اکسپلور اینستاگرام
– مطالعه نظرات و بازخوردهای مشتریان قبلی درباره اکسپلور اینستاگرام
– اطمینان حاصل کردن از سازگاری اکسپلور اینستاگرام با دستگاه و سیستم عامل شما
– بررسی وضعیت و گارانتی محصول قبل از خرید
– مطالعه شرایط و قوانین استفاده از اکسپلور اینستاگرام
– بررسی امکانات پشتیبانی و آپدیت‌های آتی اکسپلور اینستاگرام
– مشاوره با کارشناسان و دوستان با تجربه قبل از خرید اکسپلور اینستاگرام

پیشنهاد حتما بخوانید: 4 ربات برتر برای ارسال پست زمانبندی شده اینستاگرام

سخن آخر

در این مطلب تمامی نکات قابل ذکر درباره خرید اکسپلور اینستاگرام را خدمت شما شرح دادیم. اکسپلور اینستاگرام را می توان بستر مهمی برای دیده شدن افراد مختلف دانست. به همین دلیل است که بسیاری از افراد برای ورود به این بخش برنامه ریزی و گاه هزینه می کنند. راه های مختلفی را برای افزایش محبوبیت پست و درنتیجه ورود آن به اکسپلور خدمت شما عنوان کردیم. به طور کلی باید محبوبیت پست شما افزایش پیدا کند تا اینستاگرام آن را لایق ورود به اکسپلور بداند.

در این باره می توان به افزایش کامنت ها و نیاز رشد آمار لایک ها و ویو ها و … اشاره کرد. بنابراین باید تمامی این موارد را خریداری کنید تا این امر طبیعی به نظر برسد. تنها خرید یکی از این موارد کفایت نمی کند. باید درنظر داشته باشید که پروفایل ویزیت و نیز ویو و لایک و … همه و همه باید به موازات هم باشند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

14 − سه =