بهترین درگاه پرداخت اینترنتی معتبر بانکی و مستقیم
بهترین درگاه پرداخت اینترنتی معتبر
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

در این مقاله از کافه راهنما قرار است مهم ترین درگاه های پرداخت اینترنتی را بررسی کنیم. نه مورد از بهترین درگاه های پرداخت الکترونیکی را قرار است در لیست درگاه های پرداخت اینترنتی مورد بررسی قرار دهیم. استفاده از هر درگاه پرداخت واسط دارای مزایا و گاها معایبی می باشد که به بررسی هریک از موارد خواهیم پرداخت. اجاره درگاه پرداخت یکی از ضروری ترین گام هایی است که افراد دارای فروشگاه های اینترنتی بردارند. اگر شما هم قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارید و می خواهید با انواع درگاه پرداخت آشنا شوید این مطلب مختص شماست. پس با ما همراه باشید.

نکات مهم هنگام انتخاب بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی معتبر بانکی

– بررسی نوع و تنوع درگاه های پرداخت اینترنتی موجود در بازار
– بررسی قابلیت ها و ویژگی های هر درگاه پرداخت
– مقایسه قیمت ها و کارمزدهای هر درگاه
– بررسی سطح امنیت و حفاظت درگاه پرداخت
– بررسی تجربه و نظرات کاربران در مورد هر درگاه
– بررسی سابقه و رتبه بندی درگاه های پرداخت از سوی مراجع مختلف
– بررسی سازگاری درگاه با نوع فروشگاه یا وبسایت
– بررسی راحتی و سرعت استفاده از درگاه
– بررسی امکانات پشتیبانی و خدمات مشتریان هر درگاه

لیست درگاه های پرداخت اینترنتی

همانطور که در مقدمه این مقاله گفتیم قرار است نه مورد از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی را خدمت شما شرح دهیم. اگر می خواهید درگاه پرداخت واسط خوبی را تهیه کنید نیازی به دریافت مجوزی آن چنانی نیست. جالب این است که سایت های اینترنتی که جنبه فروشگاهی دارند تنها موردی نیستند که می توانند از این درگاه ها استفاده کنند. بلکه کانال های مجازی که دارای ماهیت فروشگاهی دارند نیز می توانند از این درگاه ها استفاده کنند. این نه مورد از انواع درگاه پرداخت که قصد معرفی آن را در این مقاله داریم به شرح زیر می باشند:

 • زرین پال
 • پی پینگ
 • بیت پی
 • نکست پی
 • آیدی پی
 • آقای پرداخت
 • پی
 • زیبال
 • سپرده

اما هریک از موارد بالا دارای چه مزایایی می باشند؟ آیا علی رغم داشتن مزایا معایبی هم دارند. با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر خدمت شما توضیح دهیم.

زرین پال

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

یکی از اصلی ترین ارائه کننده های درگاه پرداخت اینترنتی را می توان زرین پال دانست. اگر می بینید این روز ها بسیاری از شرکت و موسسات توانایی ارائه خدمات مالی را به صورت آنلاین دارند به می توان تاحدود زیادی مدیون این درگاه دانست. زرین پال را می توان اولین سایت های ارائه کننده درگاه پرداختی دانست. این شرکت طیفی گسترده از خدمات مربوط به تراکنش های مالی را ارائه می کند. برای نمونه اقدام به ارائه کارت هایی تحت عنوان زرین کارت می کند که کار همان عابر بانک های معمولی را می کنند.

امکان مدیریت حساب در زرین پال بسیار راحت است. در زمان دلخواه هم می توانید در بستر زرین پال اقدام به تسویه مالی کنید. البته که می دانید برای این تسویه نیاز به کسر کارمزد می باشد. نکته جالب درباره زرین پال این است که روز های سه شنبه کارمزد تراکنش ها صفر درنظر گرفته می شود. بهتر از همه این موارد اینکه نسخه نرم افزار موبایل نیز برای خدمات زرین پال ارائه شده است که می توان برای انجام امور مختلف مالی از آن استفاده کرد.

مزایای استفاده از زرین پال

مهم ترین این مزایا به شرح زیرند:

 • عدم کسر هرگونه کارمزد در روز های سه شنبه
 • ارائه نرم افزار مخصوص گوشی های موبایل
 • ارائه خدمات پرداختی درست به همراه لوگو و نام شما
 • ارائه نشانی اینترنتی پرداخت

معایب استفاده از زرین پال

دربرابر مزایایی که زرین پال دارد معایب زیر را نیز دارد:

 • این درگاه پرداخت از پشتیبانی قابل قبولی و مناسبی برخوردار نمی باشد.
 • خدمات زرین گیت و نیز زریت کارت دارای هزینه های جداگانه ای می باشند.

مشاهده سایت زرین پال


پی پینگ

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی پی پینگ

دومین درگاه پرداخت واسی که قصد بررسی آن را داریم پی پینگ می باشد. پی پینگ را می توان از جمله درگاه های نوپا و تازه پا به عرصه گذاشته دانست. این درگاه دارای خط مشی و روشی کاملا متفاوت با سایر رقبایش می باشد. بدنیست درباره برخی از خدمات این درگاه پرداخت به صورت تخصصی صحبت کنیم. با ما همراه باشید. بسیاری از افراد ممکن است از نظر آنلاین بودن فعالیت آن چنانی نداشته باشند. اما نیاز به درگاه پرداخت دارند.

به این افراد پیشنهاد استفاده از پی پینگ را می دهیم. برای نمونه فرض کنید فردی موظف است مبلغی به شما تقدیم کند. می توانید فرمی جداگانه خاص او طراحی کنید و برایش بفرستید. هم چنین برای اموری مانند پرداخت های ماه به ماه نیز می توانید از این درگاه پرداخت استفاده کنید. از طرف دیگر برای افرادی که برند های ثبت شده می باشند نیز پی پینگ گزینه مناسبی می باشد. می توانید فرم های پرداخت ایجاد کنید و در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

ثبت نام ، مشاهده سایت پی پینگ


بیت پی

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی

استفاده از این درگاه پرداخت ابتدا از سال 95 شروع شد. تا به امروز پیشرفت های این درگاه پرداخت به گونه ای بوده اند که سبب می شود آن را بتوان یکی از بهترین ها درنظر بگیریم. بیت پی امکان داشتن درگاه اختصاصی را برای افراد دارای شرکت و … با لوگوی اختصاصی شرکت فراهم می کند. انواع مختلفی از درگاه ها از سوی شرکت بیت پی ارائه می شوند که کارمزد هریک به شرح زیر می باشند:

 • درگاه اختصاصی : یک درصد
 • درگاه واسط : نیم درصد تا 5000 تومان در بیشترین حالت
 • درگاه مستقیم : یک درصد تا 10000 تومان در بیشترین حالت

برای تسویه حساب در بستر بیت پی دو راه وجود دارد. هم می توانید این کار را به شکل کارت به کارت و هم به شکل پایا می توانید این کار را پیش ببرید.

مزایای استفاده از بیت پی

از مهم ترین مزایای استفاده از درگاه بیت پی می توان به این موارد اشاره کرد:

 • داشتن پشتیبانی حرفه ای
 • فراهم بودن امکان تسویه در کمترین مدت زمان
 • درنظر گرفتن کمترین کارمزد
 • راه اندازی سریع

معایب استفاده از بیت پی

مهم ترین معایبی که در این باره می توانیم اشاره کنیم موارد زیر می باشند:

 • عدم امکان ارائه فاکتور به صورت جداگانه
 • عدم مشاهده دکمه پرداخت

ثبت نام ، مشاهده سایت بیت پی


نکست پی

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی

دیگر شرکت ارائه کننده درگاه های واسط نکست پی می باشد. نکست پی خود از سال 95 به کاربران به عنوان ارائه کننده درگاه های پرداخت معرفی کرده است. این درگاه در مدت زمان کمی که خود را معرفی کرده است توانسته کاربران زیادی را مجاب به استفاده از خود کند. برخی از کاربران به این موضوع اشاره کرده اند که عملکرد این درگاه دارای کندی خاصی می باشد. شاید این مشکل ریشه در ناسازگاری افزونه مشهور ووکامرس با سایت این شرکت می باشد. در ادامه به مزایا و معایب استفاده از نکست پی اشاره خواهیم کرد

مزایای استفاده از نکست پی

مهم ترین مزایای استفاده از نکست پی را می توان موارد زیر دانست:

 • امکان تسویه سریع و بدون تاخیر
 • امکان استفاده از خدمات بدون کارمزد تا 45 روز
 • زمان کم مورد نیاز برای راه اندازی آن
 • داشتن سود و درآمد درصورت معرفی عضو جدید

معایب استفاده از نکست پی

درمقابل مزایای فوق نکست پی دارای معایب زیر نیز می باشد:

 • امکان استفاده تنها از دو بانک برای خدمات این درگاه وجود دارد.
 • امکان ارائه گزینه پرداخت مستقیم وجود ندارد.

در ادامه نوبت به بررسی درگاه آیدی پی می رسد. با ما همراه باشید.

ثبت نام ، مشاهده سایت نکست پی


آیدی پی

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی آیدی پی

آیدی پی نیز دیگر شرکت ارائه کننده درگاه پرداخت واسط می باشد که می خواهیم در این بخش به بررسی آن بپردازیم. می توانید به دو صورت خدمات آیدی پی را دریافت کنید. هم می توانید استفاده از آیدی پی را به صورت درگاه شخصی استفاده کنید و هم می توانید از خدمات این شرکت برای سایت و نرم افزار استفاده کنید. شما می توانید یک بستر پرداخت با مشخصه های دلخواه را طراحی کنید. سپس آن را دراختیار کسانی بگذارید که قرار است مبلغی را که از آن ها طلب دارید پرداخت کنند.

به علاوه اینکه می توانید برای هریک از محصولات و یا خدمات خود یک صفحه پرداخت با مشخصه های اختصاصی طراحی کنید. یا برای فروشگاه اینترنتی خود از این درگاه پرداخت استفاده کنید. طیفی از پلاگین ها و ابزار های مشابه را می توانید از سایت آیدی پی دریافت کنید و برای خدمات پرداخت خود از آن ها استفاده کنید.

مزایای استفاده از آیدی پی

مهم ترین مزایایی که می توان درباره خدمات آیدی پی برشمرد به شرح زیر می باشند:

 • هزینه کارمزدی که این شرکت برای خدماتی که به شما دریافت می کند بسیار ناچیز می باشد.
 • این درگاه مورد تایید بانک مرکزی می باشد. 78
 • این درگاه دارای پشتیبانی بسیار خوبی می باشد.
 • تسویه در این درگاه به طور کاملا اختصاصی و بانظم و راس ساعت 11 صورت می گیرد.

معایب استفاده از آیدی پی

این سرویس دارای مزایای بسیاری می باشد اما در مقابل این مزایا یک عیب نسبتا چشمگیر هم دارد. این عیب عدم ارائه پلاگین و ابزار های اختصاصی برای طراحی فرم های اختصاصی می باشد.

ثبت نام ، مشاهده سایت آیدی پی


آقای پرداخت

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت

ششمین شرکت ارائه کننده سرویس های پرداخت واسط اقای پرداخت می باشد. این درگاه نسبت به سایر درگاه هایی که در این مقاله تا قبل از این مورد به آن ها اشاره کرده ایم دارای قدمت کمتری می باشد. به طوری که این درگاه از سال 1397 است که این شرکت خود را به عنوان ارائه کننده خدمات پرداخت واسط معرفی کرده است. کارمزد های یک درصدی و نیز یک و نیم درصدی این بستر پرداخت سبب شده است تا به طرفداران این درگاه اینترنتی افزوده شود.

این درگاه از یک نظر قابل اطمینان می باشد. آن هم فعالیت این درگاه در بستر شاپرک می باشد. افرادی که قصد استفاده از خدمات آقای پرداخت را دارند کار سخت و زمان زیادی برای راه اندازی این درگاه ندارند. اما راه اندازی این درگاه نیاز به احراز هویت دارد.

مزایای استفاده از آقای پرداخت

علی رفم نوپا بودن درگاه های آقای پرداخت نمی توان درگاه های این شرکت را خالی از مزیت دانست. مهم ترین مزایای استفاده از این درگاه ها به شرح زیر می باشند:

 • درنظر گرفتن کارمزد کم
 • ارائه طیف مختلفی از پلاگین ها
 • راه اندازی در سریع ترین زمان
 • امکان ارائه انواع درگاه های مستقیم و غیرمستقیم
 • دارا بودن راهنمای قابل فهم برای سایت
 • برخورداری از پشتیبانی برخط و نیز تلفنی

می بینید که درگاه های اقای پرداخت علی رغم برخورداری از قدمت کم دارای مزایای بسیاری می باشند. اما نوبت به بررسی هفتمین درگاه پرداخت می رسد. با ما همراه باشید.

ثبت نام ، مشاهده سایت اقای پرداخت


پی

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی پی

پی یا همان Pay هفتمین شرکت ارائه کننده درگاه های پرداخت آنلاین می باشد. رتبه الکسایی که این درگاه موفق به کسب آن شده است 188 می باشد. اگر می خواهید امکان جداکردن درامد های چندین سایت برای شما فراهم شود می توانید از محدودیت هایی که امکان اعمال آن ها وجود دارد استفاده کنید.

همچنین می توانید موجود خود در این سایت به سایر افرادی که از این درگاه استفاده می کنند و به بیان بهتر دارای حساب در این درگاه هستند ارسال کنید. مزیت فوق زمانی به وجود می آید که بخواهید هنگام ایجاد شکل در درگاه ها بازهم مبلغ موردنظر خود را واریز کنید. کارمزد این درگاه بسیار کم می باشد. اما مانند سایر درگاه هایی که بالاتر اشاره کردیم این درگاه نیز دارای مزایا و نیز معایب خاص خود می باشد. پس با ما همراه باشید تا این درگاه را هم زیر ذره بین ببریم.

مزایای استفاده از درگاه پی

مهم ترین مزایای استفاده از درگاه های آیدی پی به شرح زیر می باشند:

 • دارا بودن کارمزد بسیار کم و برابر با یک درصد
 • برخورداری از خدمات پشتیبانی بدون نقص
 • دارا بودن خدمات کیف پول
 • ارائه درگاه با نام کسب و کاری که دارا هستید
 • معایب استفاده از درگاه پی

استفاده از درگاه پی دات کام درکنار داشتن مزایای بسیار تنها دارای یک عیب می باشد. این عیب این است که این شرکت به سایت های معمولی خدماتی را ارائه نمی کند.

ثبت نام ، مشاهده سایت پی


زیبال

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

زیبال نهمین شرکت ارائه کننده اختصاصی خدمات پرداخت می باشد که قصد بررسی آن را داریم. زیبال از سال 1396 است که خدمات پرداخت را خدمت متقاضیان عزیز ارائه می کند. اما دو سال بعد یعنی در سال 1398 این شرکت توانست تاییدیه بانک مرکزی را دریافت کند. یکی از مشخصه های بسیار مهم درگاه های زیبال قابلیت سوئیچینگ می باشد. زیبال که در اصل با نام نوین زیبال شناخته می شود دارای مزایای بسیار مهمی می باشد که به آن ها خواهیم پرداخت.

یکی از اصلی ترین مشخصه هایی که یک بستر ارائه کننده پرداخت اینترنتی باید داشته باشد پشتیبانی خوب می باشد. پشتیبانی زیبال بسیار خوب و بدون نقص می باشد. شما عزیزان در هر زمان می توانید از طریق ارسال تیکت و نیز داشتن تماس تلفنی موارد موردنظر را با پشتیبانی زیبال مطرح کنید. به طوری که در تمامی مراحل استفاده از این درگاه از جمله مراحل نصب می توانید روی پشتیبانی بی نقص زیبال حساب کنید.

استفاده از زیبال دارای چه مزایایی می باشد؟

به طور تخصصی می خواهیم به بررسی مزایای استفاده از درگاه زیبال بپردازیم.

 • اولین مزیت را می توان سرعت بالای ریدایرکت دانست. یکی از دغدغه های کاربرانی که از درگاه های اینترنتی استفاده می کنند مسیردهی هوشمند و با سرعت بالا می باشد. چنین مشخصه ای سبب می شود تا بدون هرگونه نگرانی اکان هرگونه تراکنش از سوی کاربران فراهم شود.
 • یک مشخصه جالب دیگری که درباره درگاه های زیبال صادق است را می توان سرویس تقسیم دانست. به طوری که مبالغ موجود در کیف پول خود را بین حساب های بانکی مختلف خود تقسیم کنید. به بیان بهتر می توانید موجودی یک حساب کاربری را در زمان دلخواه بین حساب های بانکی مختلف تقسیم کنید.
 • از طرف دیگر شما با استفاده از سرویس زیبال به طیفی از گزارش های پیامک و نیز تلگرام و … دسترسی خواهید داشت. با استفاده از چنین سرویس هایی خواهید توانست میزان فروش و اطلاعات دیگری در این حوزه را بررسی کنید.

انواع درگاه های پرداخت آنلاین زیبال

زیبال از جمله شرکت هایی است که تلاش کرده تمامی نیاز ها به یک درگاه مناسب را برطرف کند. برای همین سه نوع درگاه مختلف را به شرح زیر ارائه می کند:

 • ارائه درگاه پرداخت واسط: برای این روش ابتدا باید کاربرانی که از سایت شما استفاده می کنند ابتدا تاییدیه بخش تایید سایت زیبال را با وارد شدن به آن دریافت کنند. پس از تایید کاربران شما خواهند توانست از صفحه اصلی پرداخت استفاده کنند.
 • ارائه درگاه های پرداخت مستقیم: این مورد زمانی بکار می آید که بخواهیم کاربر برای خرید مستقیم به صفحه پرداخت هدایت شود.
 • ارائه درگاه پرداخت اختصاصی: این مورد برای زمانی است که هنگام عملیات پرداخت کاربران بخواهید نام و لوگوی سایت خود را برای آنان به نمایش بگذارید. طوری که کاربران از اینکه این درگاه پرداخت مختص سایت شماست آسوده خاطر می شوند.

خدمات مختلف شرکت زیبال

در این بخش می خواهیم به بررسی چند مورد از خدمات مهم شرکت زیبال بپردازیم. با ما همراه باشید.

 • امکان پرداخت در محلی که خریدار حضور دارد با استفاده از خدمات زیبال فراهم است. به طوری که کارتخوان های مخصصو زیبال امکان اتصال به نرم افزار و یا سایت را دارند. به همین دلیل درست در زمان انجام تراکنش نتیجه به سرعت به سایت و یا نرم افزار ارسال می شود. این مورد سبب برقراری نوعی نظم و یکپارچگی می شود که خود سبب افزایش سرعت پاسخ دهی به کاربران می شود.
 • خدمات دیگری که از سوی زیبال ارائه می شود خدمتی تحت عنوان کیف پول ناحیه کاربری می باشد. می توانید مبلغ موجود در حساب زیبال خود را بین حساب های مختلف با نسبت دلخواه تقسیم کنید. جالب تر اینکه هیچ گونه دانش فنی و نیز مهارت کد نویسی را برای استفاده از خدمات کیف پول نیاز ندارید.

ثبت نام ، مشاهده سایت زیبال


سپرده

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی سپرده

آخرین شرکت ارائه کننده درگاه های پرداخت که قصد بررسی آن را در این مقاله داریم سپرده می باشد. سپرده نیز مانند تمام ارائه کنندگان دیگر پرداخت که در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم دارای خدماتی می باشد که قصد بررسی آن را داریم.

یکی از خدمات سپرده را می توان ساخت لینک پرداخت شخصی دانست. به طوری که می توانید به کمک آن از مشتریان خود در شبکه های اجتماعی پول خود را دریافت کنید. فراهم کردن امکان پرداخت پول در اینستاگرام و تلگرام خود می تواند ایجاد اعتماد را در مشتریان به همراه داشته باشد.

تسویه حسابی که در بستر سپرده انجام می شود هم در نوع خود بی نقص است. به طوری که این تسویه حساب درست مانند کارتخوان صورت می گیرد. واریزی هایی که امروز صرت گرفته اند یک روز بعد خود را در حساب شما نشان خواهند داد. تفاوتی نیست بین حالتی که واریزی از طریق وب سایت انجام شده باشد یا لینک مستقیم پرداخت و …. باعث تسویه حساب شده باشند.

همچنین تحویل درگاه پرداخت به سرعت صورت می گیرد. به طوری که یکی از پر سرعت ترین درگاه پرداخت میزبان را خواهید دید. تمام تلاش سپرده این است که خدمات پرداخت را به خوبی به کاربران ارائه کند.

مشخصه دیگر درگاه های پرداختی که از سوی سپرده ارائه می شوند امنیت آن ها می باشد. به طوری که حفاظت از اطلاعات کاربران به صورت کاملا تضمینی صورت گرفته و ایمن ترین بستر پرداخت ایجاد می شود.

ثبت نام ، مشاهده سایت سپرده

کدام درگاه پرداخت بهتر است؟

از بین نه مقاله ای که در بالا به آن ها اشاره کردیم هریک مزایایی را داشتند. به علاوه دربرابر مزایایی که داشتند معایبی هم برخی دارا بودند. به طور کلی برخورداری از پشتیبانی خوب و نیز تعیین کارمزد کم و البته طراحی صفحه پرداخت با استفاده از نام و لوگوی شما می تواند مزایای یک درگاه پرداخت خوب باشد. به همین دلیل شما باید از بین موارد بالا بررسی کنید که کدام درگاه مشخصه های مدنظر شما را دارد. به تبع آن درگاه بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

ویژگی های که باید یک درگاه پرداخت داشته باشد

بین استانداردهای امنیتی، قابلیت های یکپارچه سازی، گزینه های پرداخت و سطح پشتیبانی؛ در اینجا چیزی است که شما باید در نظر بگیرید.

استانداردهای رمزگذاری

با آنلاین افزایش سرعت کلاهبرداری ، برای هر کسب و کاری که پرداخت های آنلاین انجام می دهد، مهم است که اطمینان حاصل کند که داده های مشتریان خود هنگام پردازش پرداخت ها ایمن نگه داشته می شود. درگاه پرداختی که انتخاب می کنید داده های حساس پرداخت مشتریان شما را مدیریت می کند، بنابراین بررسی استانداردهای امنیتی آنها ضروری است.

بزرگترین سوال امنیتی که باید بپرسید این است: آیا آنها از بالاترین سطح PCI DSS Compliance استفاده می کنند؟

استاندارد امنیت داده‌های صنعت کارت پرداخت یا PCI DSS مجموعه‌ای از قوانین شناخته شده بین‌المللی است که توسط شورای استانداردهای امنیتی PCI برای تسهیل مجموعه‌ای از استانداردها برای پردازش، مدیریت و ذخیره اطلاعات حساس کارت اعتباری ایجاد شده است.

اگر درگاه پرداخت دارای گواهی انطباق با PCI DSS سطح 1 باشد ، می توانید مطمئن باشید که آنها از بالاترین سطح رمزگذاری موجود استفاده می کنند. این بدان معنی است که تمام داده های پرداخت با بالاترین معیارهای امنیت آنلاین محافظت می شود.

سازگاری

اکثر درگاه‌های پرداخت می‌خواهند پایگاه‌های کاربری خود را به حداکثر برسانند، بنابراین تمرکزشان بر سازگاری با هر چه بیشتر سیستم‌های تکنولوژیکی است. برخی با ساده‌سازی ادغام‌های خود و حذف نیاز به استخدام یک توسعه‌دهنده وب برای افزودن راه‌حل پرداخت دیجیتالی خود به وب‌سایت شما، این کار را بیشتر انجام می‌دهند.

ممکن است نیازهای منحصر به فرد یا درخواست خاصی مانند پیوند دادن درگاه پرداخت خود به پلتفرم وب سایت یا نرم افزار صورتحساب مورد استفاده داشته باشید. بنابراین به دنبال درگاه پرداختی باشید که از قبل دارای افزونه های مورد نیاز شما باشد یا به پلاگین ها اجازه دهد تا به طور یکپارچه با پلتفرم ها و نرم افزارهای موجود شما یکپارچه شوند

پیشنهاد: بهترین صرافی ارز دیجیتال

سخن آخر

در دنیایی که کسب و کار ها به خصوص در دوران شیوع کرونا شکل آنلاین پیدا کرده اند باید بستری آنلاین برای پرداخت هزینه ها نیز ایجاد شود. به همین دلیل بسیاری از شرکت های ارائه کننده درگاه پرداخت به منظور ارائه خدمات خود اعلام آمادگی کرده اند. در این مقاله به بررسی نه مورد از بهترین ارائه کنندگان درگاه های پرداخت اشاره کردیم. اگر دارای یک سایت اینترنتی هستید و قصد فروش محصول یا ارائه هرگونه خدمات را دارید می توانید یکی از این نه مورد را انتخاب کنید.

به منظور آشنایی بهتر شما اقدام به شرح مزایا و معایب هریک از موارد فوق کردیم. طوری که شما عزیزان بدانید کدام درگاه مناسب کسب و کار شماست. این را بدانید که علاوه بر کارمزد کم و پشتیبانی کم داشتن ایمنی بالا هم یک مشخصه مهم برای درگاه مناسب شما می باشد. برای همین نسبت به ایمن بودن درگاه هم اطمینان حاصل کنید. معمولا درگاه هایی که صفحه پرداخت مختص لوگوی شما را دارند برای جلب اعتماد مشتری مناسب تر می باشند. امیدواریم با خواندن این مطلب به خوبی با درگاه های پرداخت مختلف آشنا شده باشید.

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

17 − پنج =