بهترین دستگاه حضور و غیاب
راهنمایی خرید دستگاه حضور و غیاب
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 
راهنمایی کلی و جامع برای خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب ، انواع مدل اثر انگشتی و تشخیص چهره ، مخصوص محل کار جهت ایجاد سیستم های هوشمند برای مدیریت کارمندان ایرانی و خارجی گذاشته می شوند. که بیشتر افراد به دنبال بهترین و باکیفیت ترین ها هستنند. تا از نظر قیمت ارزان و هم از نظر کیفیت خوب عالی باشند. پس برای انتخاب برترین مدل سیستم حضور و غیاب نکات زیر را هم بخوانید. ود آخر این مقاله لیست قیمت پرفروش ترین ها را مشاهده و بعد بررسی خرید اینترنتی سفارش دهید.
بهترین دستگاه حضور و غیاب

 

برای چه منظوری از دستگاه حضور و غیاب استفاده می شود

1. افزایش امنیت: دستگاه حضور و غیاب می تواند برای افزایش امنیت در محیط کار استفاده شود. با استفاده از این دستگاه، تنها افراد مجاز به ورود به محیط کار دسترسی خواهند داشت و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری خواهد شد.

2. ثبت وقت کارکنان: دستگاه حضور و غیاب می تواند برای ثبت وقت ورود و خروج کارکنان به کاربرد داشته باشد. این اطلاعات می تواند برای محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان استفاده شود و به اداره منابع انسانی کمک می کند تا به طور دقیق تر و با دقت بیشتری حقوق کارکنان را محاسبه کند.

3. مدیریت نیروی انسانی: با استفاده از دستگاه حضور و غیاب، می توان به طور دقیق تر و کامل تر نیروی انسانی در سازمان را مدیریت کرد. این دستگاه می تواند اطلاعاتی مانند تعداد ساعات کارکرد، تاخیر و غیبت ها و تعطیلی ها را به صورت دقیق ثبت کند و به مدیران کمک کند تا بهترین تصمیمات را در مورد منابع انسانی بگیرند.

4. افزایش بهره وری: دستگاه حضور و غیاب می تواند در افزایش بهره وری سازمان نقش مهمی ایفا کند. با دقیق ثبت کردن ساعات کارکرد کارکنان، می توان مشکلاتی مانند کاهش بهره وری و هدررفت منابع را شناسایی کرد و راهکارهای مناسب برای بهبود عملکرد و افزایش بهره وری پیشنهاد داد.

5. محدود کردن سوء استفاده: دستگاه حضور و غیاب می تواند برای جلوگیری از سوء استفاده از منابع سازمان مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این دستگاه، می توان دسترسی به منابعی مانند اتاق ها، وسایل و تجهیزات محدود شود و از استفاده غیرمجاز افراد جلوگیری کرد.

نکات مهم برای انتخاب دستگاه حضور و غیاب

محل کار هوشمندتر ، یکی از ویژگی های زمان مجهز به فناوری است. با استفاده از مکانیزم های جدیدتر و مدرن برای آسان تر و روانتر کردن مدیریت کارمندان ، جای تعجب نیست که بیشتر محل های کار به حضور سیستم حضور و غیاب روی آورده اند. این سیستم چندین کاربرد دارد – اجازه دسترسی مقدماتی ، ثبت حضور ، بهبود بهره وری ، افزایش پاسخگویی از همه ذینفعان را می دهد. از این رو ، انتخاب نوع صحیح سیستم برای اطمینان از دریافت هر آنچه که نیاز دارید مهم است.

در زیر مواردی ذکر شده است که هنگام انتخاب سیستم حضور و غیاب مناسب برای محل کار خود باید در نظر بگیرید:

نوع امنیت

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید نوع قفل بیومتریک مورد نظر شماست. آیا شما فقط به یک اسکنر اثر انگشت بیومتریک نیاز دارید؟ یا به اثر انگشت و همچنین اسکنر شبکیه نیاز دارید؟ یا آیا می خواهید اثر انگشت و پین به عنوان شناسنامه داشته باشید؟ اگر دفتر کوچک تری داشته باشید که اطلاعات حساس و محدود آن در محل آن ذخیره شده باشد ، یک اسکنر اثر انگشت ساده می تواند کافی باشد. با این حال ، برای محل های کار بزرگتر که با داده های حساس یا مواردی مانند خزانه بانکی یا ساختمان تحقیقات دولتی کار می کنند ، سیستم با امنکانات پیشرفته‌تر بهتر است.

ظرفیت ذخیره‌سازی

یک سیستم قفل بیومتریک در می تواند تعداد مشخصی از اثر انگشت یا سایر اطلاعات بیومتریک را ذخیره کند. خواه فقط 10 اثر انگشت باشد یا 1000 ، ابتدا نیازهای خود را درک کنید. اگر هر چند ماه یکبار کارمند اضافه می شود و مایلید چندین سال دیگر همان سیستم کنترل دسترسی بیومتریک را نصب کنید ، باید سیستمی را در نظر بگیرید که بتواند تعداد بیشتری اثر انگشت را ذخیره کند. در غیر این صورت ، ممکن است مجبور شوید بعداً روی مورد جدیدی سرمایه گذاری کنید یا بعداً در زمینه امنیت مصالحه کنید.

ویژگی های دوام را بررسی کنید قفل درب اثر انگشت

نمی خواهید که حسگر آن بتواند هر از چند گاهی با چند خراش ناخن دچار خراش شود ، این طور نیست؟ یک سیستم بیومتریک انتخاب کنید که دارای ویژگی های دوام مانند سنسورهای ضد خراش و ساخته شده مقاوم در برابر آب باشد. این تضمین می کند که امنیت و سرمایه گذاری شما در فناوری برای مدت زمان طولانی تری با شماست.

زمان شناسایی بیومتریک

شما نمی خواهید یک صف طولانی از کارمندان که در خارج از درب منتظر هستند ساده باشد زیرا اسکنر اثر انگشت برای تشخیص اثر انگشت کارمند بسیار طولانی می شود ، درست است؟ سیستم های بیومتریک که اسکنر اثر انگشت / شبکیه آنها را اسکن کرده ، شناسایی کرده و اجازه دسترسی / عدم دسترسی به آنها را در چند میلی ثانیه برای عملکرد روان می دهد ، بررسی کنید. در غیر این صورت ، کارمندان مجبورند خیلی زودتر بیایند و منتظر بمانند تا اثر انگشت خود را ثبت کنند ، و در نتیجه برای نیروی کار آزار دهنده و سخت است.

ادغام آسان

یکی از محبوب ترین کاربردهای سیستمی که حضور بیومتریک را ثبت می کند ، استفاده از اطلاعات کارکنان در داخل و خارج برای تعیین وقت بیش از حد و همچنین غیبت آنها است. هنگامی که در سیستم مدیریت حقوق و دستمزد کارمندان ادغام می شود ، سیستم بیومتریک می تواند به بخش منابع انسانی کمک کند تا به راحتی دستمزد یا حقوق بدهی به کارمند را درک کند. علاوه بر این ، به عنوان یک ثبت کننده بی طرفانه ساعت کار کارمندان عمل می کند.

در سیستم حضور و غیاب چه چیزی را جستجو کنیم

با وجود بسیاری از سیستم های موجود در بازار ، دشوار است که بفهمید کدام یک برای تجارت شما مناسب است. هنگامی که شما در حال خرید یک سیستم هستید ، کارشناسان می گویند موارد مختلفی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید:

 • گزینه های انعطاف‌پذیر برای ردیابی زمان: به  دنبال سیستمی بگردید که به کارمندان امکان ثبت ساعات کاری خود را به روش های مختلف ، از طریق رایانه متصل به اینترنت ، تلفن هوشمند ، تبلت ، ساعت هوشمند ، تلفن یا پیام های متنی داشته باشد.
 • زمان سنجی دقیق:  بهترین سیستم حضور و غیاب اطمینان می دهد که کارفرمایان به کارمندان خود برای زمان واقعی که کار می کنند و نه ساعاتی که برنامه ریزی شده اند پرداخت می کنند.
 • پیگیری برای همه مسائل زمانی:  اطمینان حاصل کنید که سیستمی را انتخاب می کنید که تمام نیازهای مربوط به زمان شما را برطرف کند ، نه اینکه فقط به کارمندان اجازه دهد داخل و خارج شوند. این شامل تمام برنامه کارمندان و مدیریت PTO است. علاوه بر این ، برای مشاغلی که مدت زمان کار مشتری در پروژه های خود را از مشتری دریافت می کنند ، ممکن است سیستمی را بخواهید که ردیابی شغل را ارائه دهد ، که مدت زمان کارمندان در پروژه های خاص را ثبت کند.
 • سازگاری با تلفن همراه:  از آنجا که بسیاری از کارمندان و مدیران خارج از دفتر کار می کنند ، شما سیستمی می خواهید که با دستگاه های تلفن همراه سازگار باشد بنابراین از هرجای دیگر قابل دسترسی باشد. این شامل راه حل هایی است که نه تنها به کارگران از راه دور امکان ورود و خروج را می دهد بلکه موقعیت مکانی آنها را نیز ردیابی می کند تا کارفرمایان بدانند از جایی که قرار است کار کنند کار می کنند. ژئوتکنولوژی می تواند برای کارفرمایان بسیار ارزشمند باشد که محدود کردن مکان ورود و خروج کارمندان یا ثبت دقیق مکان هایی که شیفت خود را شروع و پایان می دهند ، باشد.
 • سهولت استفاده:  سیستمی را جستجو کنید که به راحتی قابل استفاده باشد ، دارای یک رابط بدون سر و صدا و امکان سرویس دهی شخصی به کارمندان را داشته باشد. یادگیری این سیستم نباید سخت باشد و مطمئناً نیازی به ساعتها آموزش ندارد.
 • ادغام ها:  سیستمی را انتخاب کنید که با برنامه ها و نرم افزارهایی که قبلاً استفاده کرده اید مانند برنامه های منابع انسانی و حقوق و دستمزد ادغام شود. 
 • هشدارهای فعال:  بعضی از سیستم ها اعلان هایی را ارائه می دهند که کارمندان در حال نزدیک شدن به وقت اضافه کاری یا فراموش کردن ساعت ورود یا خروج هستند. این می تواند در کنترل هزینه ها مفید باشد.
 • ویژگی های دنباله حسابرسی:  امکان مشاهده داده های صفحه اصلی ، به همراه هرگونه تغییر توسط مدیر یا سرپرست ، می تواند در صورت حسابرسی مهم باشد.

مزایا و معایب دستگاه حضور و غیاب

مزایا و معایب دستگاه حضور و غیاب

بزرگترین مزیت این سیستم های دیجیتال این است که نیازی به کارت های زمانی دستی ندارند. تمام وقت به صورت الکترونیکی و با محاسبات انجام شده برای شما جمع‌آوری می شود. این امر احتمال خطاها را کاهش داده و شخصی را که مسئول شمارش تمام این اطلاعات برای کار در سایر کارها بود ، آزاد می کند.

نکته مثبت دیگر این است که این سیستم ها تمام نیازهای زمانی شما – حضور کارمندان ، PTO و برنامه ریزی – را در یک برنامه مدیریت می کنند. این می تواند هم مقرون به صرفه باشد و هم باعث افزایش بهره وری شود ، زیرا کارمندان برای درخواست وقت مرخصی یا مشاهده برنامه های خود ، وقت خود را برای جابجایی بین برنامه های مختلف از دست نمی دهند.

بزرگترین اشکال در سیستم های حضور غیاب زمان گران بودن آنها نسبت به روش دستی قدیمی است که کارمندان هر روز ساعتهای خود را یادداشت می کنند یا روی کارت زمانی کاغذ می زنند و از آن خارج می شوند. نکته منفی احتمالی دیگر این است که آنها معمولاً کارفرمایان را مجبور می کنند این تصور را که درخواست از کارکنان برای پیگیری زمان خود نوعی کنترل خرد است ، کاهش دهند.

یکی دیگر از مزایای سیستم حضور و غیاب این است که بار را بر دوش حسابداری شما کم می کند. این اغلب نشان دهنده پس انداز قابل توجهی برای مشاغل کوچک است که معمولاً فقط یک یا دو نفر مسئول هستند. وقتی حقوق و دستمزد تحت یک سیستم سنتی اجرا می‌شود، جمع‌آوری و حساب کردن آنها می‌تواند 5 تا 10 ساعت یا بیشتر طول بکشد. با سیستم حضور و غیاب، این فرآیند در چند دقیقه فشرده می شود. داده‌ها قبلاً وارد شده‌اند و برای تکمیل فرآیند به کمی بیشتر از چند کلیک و یک فرد نیاز دارد. بسته به اندازه کارکنان حقوق و دستمزد شما، این می تواند صرفه جویی قابل توجهی در کار ایجاد کند

زمان که می تواند به سایر کارمندان و ابتکارات تخصیص داده شود. ملاحظات خرید این راهنمای خرید همه چیزهایی را که برای تصمیم گیری آگاهانه خرید در مورد سیستم حضور و غیاب شرکت خود نیاز دارید را پوشش می دهد. از انواع متداول و ویژگی‌های پرطرفدار گرفته تا سوالاتی که می‌توانید برای مقایسه مؤثر نمایندگی‌ها از آنها استفاده کنید، به شما پرفروش ترین ها رو در انتها نشان می‌دهیم

 • نحوه نمایش محصول ها
دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل TIK-CA New

دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل TIK-CA New

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.2 گرم
 • سایر مشخصات
  گزارش گیری به صورت پویا
 • مدیریت پرسنل
 • تعریف ساعات و شیف کاری به صورت اختصاصی و پویا
 • مدیریت مرخصی
 • مدیریت ماموریت
 • مدیریت اطلاعیه ها
 • امکان کارکرد بصورت آفلاین
 • امکان کارکرد با پاوربانک در مواقع اضطراری
 • ثبت ورود خروج از طریق کارت و نرم افزار موبایل اندروید
 • نیاز به اینترنت برای ثبت ورود و خروج
 • امکان ذخیره ترددها در حافظه در صورت عدم دسترسی به اینترنت
 • اتصال دهنده
  WiFi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  کارت , گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  نامحدود
 • نحوه برنامه ریزی
  پنل کاربری و موبایل اپلیکیشن
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  نامحدود
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب مدل NP620 AC

دستگاه حضور و غیاب مدل NP620 AC

مشخصات کالاNP620 AC Time Attendance Device

مشخصات

 • وزن
  0.13 گرم
 • سایر مشخصات
  ابعاد بسیار کوچک
 • قابلیت نصب رومیزی
 • قابلیت کنترل قفل های برقی
 • قابلیت اتصال به منبع تغذیه خارجی توسط کابل های اکسس کنترل
 • قابلیت ثبت تردد توسط کارت RFID
 • زبان منوی فارسی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  100.000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1.000
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  1.000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب مدل FS400

دستگاه حضور و غیاب مدل FS400

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.5 گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت های استاندارد : Automatic Status Switch, Self-Service Query, DST و T9 Input, 9 Digit User ID و Scheduled Bell, Photo ID, Lock, sensor, Exit button
 • قابلیت های اختیاری : ID/Mifare Cards
 • منبع تغذیه : DC 5V 0.8A
 • دمای عملیاتی : 0-45 درجه
 • رطوبت : 20%-80%
 • کنترل دسترسی : Lock و Door Sendor و Exit Button و Alarm
 • دارای نرم افزار فارسی رایگان
 • قابلیت تنظیم تاریخ شمسی یا میلادی
 • توضیحات صفحه نمایش
  TFT تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP, USB-Host
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50.000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  400
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  250
 • زمان شناسایی
  0.1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-260

دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-260

مشخصات کالاKaraban KTA-260 Time Attendance

مشخصات

 • وزن
  1 گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار - دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • زمان شناسایی
  1
 • ظرفیت کارت
  10000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-630

دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-630

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.5 گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی
 • نرم افزار حضور و غیاب با پرسنل 20 نفر رایگان
 • نرم افزار حقوق و دستمزد پایه
 • تخلیه اطلاعات از طریق USB
 • امکان تعریف 10 اثرانگشت برای هر نفر
 • قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت
 • امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی
 • امکان نمایش تصاویر به صورت اسلاید
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار - دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  500
 • زمان شناسایی
  کمتر از 1 ثانیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب فراافزار مدل FARA AF_100

دستگاه حضور و غیاب فراافزار مدل FARA AF_100

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر مشخصات
  18ماه گارانتی
 • سنسور ضد تقلب
 • مجهز به UPS داخلی
 • ثبت کمتر از یک ثانیه
 • حداکثر سرعت در تشخیص اثر انگشت
 • نرم افزار تحت وب رایگان
 • صفحه نمایش رنگی با قابلیت تم های مختلف
 • دارای برد چهارلایه
 • خدمات و پشتیبانی و نصب و آموزش آنلاین (رایگان)
 • نرم افزار پایه رایگان
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8اینچی tft تمام رنگی در کلیه صفحات
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP شبکه،USBکابل،کارت حافظه(فلش)
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  300000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.8
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630 Wifi

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630 Wifi

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.5 گرم
 • سایر مشخصات
  شبکه بیسیم
 • سخنگوی فارسی
 • نرم افزار حضور و غیاب با پرسنل 20 نفر رایگان
 • نرم افزار حقوق و دستمزد پایه
 • تخلیه اطلاعات از طریق USB
 • امکان تعریف 10 اثرانگشت برای هر نفر
 • قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت
 • امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی
 • امکان نمایش تصاویر به صورت اسلاید
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB - TCP/IP - Wifi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار - دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  400
 • زمان شناسایی
  کمتر از 1 ثانیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل +MB 201 G

دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل +MB 201 G

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.345 گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل شبکه ، فلش ، wifi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  300
 • زمان شناسایی
  زیر 1
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب  کارابان مدل KTA-620

دستگاه حضور و غیاب  کارابان مدل KTA-620

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.8 گرم
 • سایر مشخصات
  منبع تغذیه 5 ولت
 • قابل استفاده در دمای 0-45 درجه و رطوبت 20%-80%
 • امکان اتصال به قفل برقی
 • دارای نرم افزار حضور و غیاب کاملا فارسی
 • امکان نمایش تاریخ دستگاه به صورت فارسی یا انگلیسی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه - یو اس بی
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  400
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  200
 • زمان شناسایی
  0.1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه اسکنر اثر انگشت فوترونیک مدل FS88HS

دستگاه اسکنر اثر انگشت فوترونیک مدل FS88HS

مشخصات کالاFutronic FS88HS Fingerprint Scanner

مشخصات

 • وزن
  0.21 گرم
 • سایر مشخصات
  قابل اتصال از طریق کابل USB 2.0 به طول 2 متر (از اقلام همراه)
 • دمای استاندارد عملکرد: از منفی 10 تا 55 درجه سانتیگراد
 • ابعاد صفحه اسکنر اثرانگشت: 16.26 در 24.38 میلیمتر
 • ابعاد تصویر اسکن شده: 320 در 480 پیکسل
 • وضوح تصویر: 500 DPI
 • فرمت تصویر: 8 بیت 256 سیاه و سفید
 • حجم تصویر خام اثرانگشت: 150 کیلوبایت
 • چیپ کارت خوان: ACS AC1038
 • پشتیبانی از کارت های SLE4418/28/32/42
 • پشتیبانی از کارت های Atmel AT88SC153 و AT88SC1608
 • پشتیبانی از اکثر کارت های حافظه دار (از 1 تا 1024 کیلوبیت)
 • مقاوم در مقابل حداکثر الکتریسیته ساکن تماسی 8 کیلو ولت و هوایی 16 کیلو ولت
 • دارای گواهینامه های ISO7816 ، PC/SC و EMV
 • پشتیبانی از PPS با سرعت 1743 تا 305200 بیت بر ثانیه
 • سازگاری با تمامی ویندوزها: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
 • اتصال دهنده
  USB 2.0
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • امکان تعریف اثر انگشت
  بله
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل K14

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل K14

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.8 گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تعریف 10 نمونه اثر انگشت برای هر نفر
 • منبع تغذیه: 5v DC 2A
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8 اینچ تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB - TCP/IP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  10
 • نحوه برنامه ریزی
  منو-دستگاه-نرم افزار
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.8
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11

دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه رایگان نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار
 • ارائه آپدیت های نرم افزاری
 • پشتیبانی تلفنی و اینترنتی
 • استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UFace 302

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UFace 302

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  1.6 گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچ
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  (TCP/IP,wigand,RS485, USB,RS232(optional
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  4000
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  3000
 • زمان شناسایی
  1
 • ظرفیت کارت
  10000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل (+ZUF200+ ( MB20

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل (+ZUF200+ ( MB20

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.8 گرم
 • سایر مشخصات
  دارای یک نسخه نرم افزار پایه حضور و غیاب و حقوق و دستمزد زمان پرداز به صورت رایگان
 • درای یک عدد کارت +آدابتور+پایه+پیچ و رول پلاک و...
 • توضیحات صفحه نمایش
  رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل شبکه و فلش مموری
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  400
 • زمان شناسایی
  0.7
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه دستگاه حضور و غیاب مدل NP567

دستگاه دستگاه حضور و غیاب مدل NP567

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.345 گرم
 • سایر مشخصات
  نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد سطح یک - رایگان
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  LAN , USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , کف دست
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  3000
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  1000
 • زمان شناسایی
  0.1
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 201 G

دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 201 G

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.345 گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  10 اثرانگشت برای هر فرد
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  300
 • زمان شناسایی
  1
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2.8 اینچی میلی متر
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • زمان شناسایی
  0.5
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  300
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , تشخیص چهره , کارت , کلمه عبور
 • وزن
  300 گرم
 • قابلیت‌های اتصال
  شبکه بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • اتصال دهنده
  TCP/IP |USB
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8 اینچ با منوى فارسى و قابليت نمايش عكس پرسنل
 • سایر مشخصات
  - منوى فارسى و قابليت نمايش عكس پرسنل
 • - قابليت شبكه اتصال به wifi
 • - نرم افزار لينوكس
 • - دارای مبدل شارژر
 • - دارای قابليت Net Software
 • - با پشتیبانی یکساله نرم افزار
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38762

دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38762

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.380 گرم
 • سایر مشخصات
  قابليت ثبت 200 چهره
 • قابليت ثبت 500 اثر انگشت
 • قابليت ثبت 1000 کارت
 • قابلیت ثبت 50000 تردد
 • صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی
 • پردازنده Multi-Bio CPU 1.2 GHz
 • قابلیت‌های اختیاری ID / MF Card
 • رطوبت 80%-20%
 • دمای عملیاتی 45-0 درجه
 • منبع تغذیه DC 5V 0.8A
 • ارتباط از طريق پورت USB يا پورت شبكه
 • قابلیت‌های استاندارد Scheduled-bell, Self-Service Query, Automatic Status Switch, DST, T9 Input, 9 Digit user ID, External bel
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  ارتباط از طريق پورت USB يا پورت شبكه
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  500
 • امکان تعریف اثر انگشت
  بله
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل k14

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل k14

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2.8 اینچی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  2000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل ATC11

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل ATC11

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.2 گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت های دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11:
 • x قابليت ثبت 500 اثر انگشت
 • x قابلیت ثبت 50000 تردد
 • x صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی
 • x پروتکل ارتباطی USB Host
 • x منبع تغذیه 5V 800mA
 • x قابلیت اتصال از طریق USB
 • x قابلیت‌های استاندارد Scheduled-bell, SSR Recorder, 9 Digit User, T9 Input, Record
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  فارسی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX15

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX15

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2.8 اینچی میلی متر
 • وزن
  400 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل +Tik-Box TIK-CA

دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل +Tik-Box TIK-CA

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.2 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  گزارش گیری به صورت پویا
 • مدیریت پرسنل
 • تعریف ساعات و شیف کاری ثابت و متغیر به صورت اختصاصی و پویا
 • تعیین ساعت ناهار و استراحت در شیفت ثابت
 • تعیین درصد تعطیل کاری
 • نمایش کسر از کار در گزارشات
 • مدیریت اضافه کاری
 • مدیریت مرخصی ها (استعلاجی، استحقاقی، بدون حقوق و ساعتی)
 • مدیریت ماموریت ها
 • مدیریت اطلاعیه ها
 • امکان کارکرد بصورت آفلاین
 • امکان فعال سازی پیامک ورود و خروج پرسنل به مدیریت
 • امکان کارکرد با پاوربانک در مواقع اضطراری
 • ثبت ورود خروج از طریق کارت و نرم افزار موبایل اندروید
 • نیاز به اینترنت برای ثبت ورود و خروج
 • امکان ذخیره ترددها در حافظه در صورت عدم دسترسی به اینترنت
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایش ساعت و تاریخ
 • نمایش اتصال و عدم اتصال به وای فای و اینترنت
 • نمایش پیام ثبت تردد
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  WiFi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  شبکه بی سیم
 • نحوه ثبت تردد
  کارت , گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  نامحدود
 • نحوه برنامه ریزی
  پنل کاربری و موبایل اپلیکیشن
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  نامحدود
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2.8 اینچی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • توضیحات صفحه نمایش
  رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , تشخیص چهره , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  1500
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  1000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب مدل k40+

دستگاه حضور و غیاب مدل k40+

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  1 گرم
 • سایر مشخصات
  دارای باطری داخلی
 • نرم افزار کاملا ساده و روان جهت گزارشات متعدد
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه - یو اس بی
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • زمان شناسایی
  1
 • ظرفیت کارت
  10000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-5 User

دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-5 User

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • سایر مشخصات
  امکان ثبت تردد توسط گوشی موبایل (Android & iOS)
 • 5 عدد ثبت مجاز برای ثبت لوکیشن
 • 5 عدد ثبت مجاز کارمند
 • قابلیت مشاهده لحظه ای ورود و خروج کارکنان توسط مدیر
 • ثبت اطلاعات ورود و خروج در فضای ابری
 • کارکرد دستگاه به صورت بی سیم
 • قابلیت ثبت مکانیزه مرخصی و ماموریت
 • قابلیت مشاهده گزارش از طریق اپلیکیشن
 • قابلیت دریافت گزارش از وب پنل مدیریت
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  بی نهایت
 • زبان
  فارسی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور غیاب فرا افزار مدل Ac- 220

دستگاه حضور غیاب فرا افزار مدل Ac- 220

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.5 گرم
 • سایر مشخصات
  تعریف 10 اثر انگشت برای هر شخص،
 • 1.دارای سنسور اثر انگشت انحصاری، که با بالاترین کیفیت، اثر انگشت هر فرد را در کمتر از 3 ثانیه اسکن كرده و تشخیص می دهد. (ضد تقلب)
 • 2. نرم‌افزار انحصاری کاملا رایگان تحت وب فارسی، بسیار کامل و ساده و بدون هیچگونه محدودیت در وارد کردن ، تعداد شیفت, تعداد پرسنل, گروه کاری و انواع گزارشات را در قالب اکسل و تحت وب ارائه میدهد.
 • 3. راه‌اندازی، آموزش کاملا رایگان ; ، اراِئه ویدیوهای آموزشی و پشتیبانی بصورت تلفنی و اینترنتی انجام می شود.
 • 4. ارائه شبکه فروش و خدمات گسترده در سراسر کشور صورت می پذیرد.
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8اینچ TFTتمام رنگی در کلیه صفحات
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP شبکه،USBکابل،کارت حافظه(فلش)
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  300000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ندارد
 • زمان شناسایی
  0.8
 • ظرفیت کارت
  2000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-50 User

دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-50 User

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • سایر مشخصات
  امکان ثبت تردد توسط گوشی موبایل (Android & iOS)
 • 5 عدد ثبت مجاز برای ثبت لوکیشن
 • 50 عدد ثبت مجاز کارمند
 • قابلیت مشاهده لحظه ای ورود و خروج کارکنان توسط مدیر
 • ثبت اطلاعات ورود و خروج در فضای ابری
 • کارکرد دستگاه به صورت بی سیم
 • قابلیت ثبت مکانیزه مرخصی و ماموریت
 • قابلیت مشاهده گزارش از طریق اپلیکیشن
 • قابلیت دریافت گزارش از وب پنل مدیریت
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  بی نهایت
 • زبان
  فارسی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-15 User

دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-15 User

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  بی نهایت
 • زبان
  فارسی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب مدل NP587

دستگاه حضور و غیاب مدل NP587

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.345 گرم
 • سایر مشخصات
  نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد سطح یک- رایگان
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  LAN , USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  3000
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  1000
 • زمان شناسایی
  0.1
 • ظرفیت کارت
  300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور غیاب زد کی تی اکو مدل K14 Eco

دستگاه حضور غیاب زد کی تی اکو مدل K14 Eco

مشخصات کالاZKTeco K14 Eco Time Attendance

مشخصات

 • وزن
  0.6 گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی ، منوی فارسی
 • ظرفیت اثر انگشت 2000
 • قابلیت تعریف 10 اثر انگشت برای هر نفر
 • سنسور نوری ضد خش
 • نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان
 • توضیحات صفحه نمایش
  رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ندارد
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  ندارد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور غیاب مدل F400

دستگاه حضور غیاب مدل F400

مشخصات کالا1500

مشخصات

 • وزن
  0.3 گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تعریف ۱۰ اثر انگشت برای هر شخص
 • توضیحات صفحه نمایش
  ۳ اینچ با منوی فارسی و قابلیت نمایش عکس پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ندارد
 • زمان شناسایی
  کمتر از نیم ثانیه
 • ظرفیت کارت
  10000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب مدل NF50

دستگاه حضور و غیاب مدل NF50

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  0.75 گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی ، منوی فارسی
 • خروجی رله (درب باز کن)
 • نرم افزار حضور و غیاب (شیفت ثابت) و نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان
 • کارت از نوع 125KH بدون تماس
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه لمسی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  300
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب زد کی‌تی‌اکو مدل UFace302

دستگاه حضور و غیاب زد کی‌تی‌اکو مدل UFace302

مشخصات کالا

مشخصات

 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  3000
 • ظرفیت کارت
  10000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38784

دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38784

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  2 گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت ثبت 3000 چهره
 • قابلیت ثبت 4000 اثر انگشت
 • قابليت ثبت 10000 کارت (اختیاری)
 • قابلیت ثبت 100000 تردد
 • صفحه نمایش لمسی ۴٫۳ اینچی
 • پردازنده Multi-Bio CPU 1.2 GHz
 • حافظه 256M Flash, 128M RAM
 • پروتکل ارتباطی TCP/IP, USB Host
 • قابلیت ارائه امکانات اختصاصی تایگر
 • قابلیت‌های اختیاری Mifare Card, ADMS, WI-FI/GPRS/3G, Web server
 • رطوبت 80%-20%
 • منبع تغذیه DC 12V 3A
 • دمای عملیاتی 45-0 درجه
 • اكسس كنترل ساده
 • سنسور نوری ضد خش و ضد تقلب
 • امكان تعریف آلارم های زمان بندی شده
 • دارای سیستم نوری مادون قرمز برای تشخیص در نور کم و نامناسب
 • امكان تعریف بازه های زمانی جهت فعال یا غیر فعال بودن دستگاه جهت ثبت تردد
 • قابلیت‌های استاندارد Scheduled-bell, Self-Service Query, Work code, Automatic Status Switch, Photo ID, T9 Input, 9 Digit user ID, DST,
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش لمسی ۴٫۳ اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  پروتکل ارتباطی TCP/IP, USB Host
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  بله
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  3000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-98710

دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-98710

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , تشخیص چهره , کارت , کف دست , کلمه عبور
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  6000
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • امکان تعریف اثر انگشت
  6000
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • وزن
  500 گرم
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • توضیحات صفحه نمایش
  لمسی رنگی 5 اینچی
 • سایر مشخصات
  ارائه رایگان نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار
 • ارائه آپدیت های نرم افزاری تا اتمام گارانتی به صورت رایگان
 • پشتیبانی تلفنی و اینترنتی رایگان در طول مدت گارانتی
 • استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • رزولوشن صفحه نمایش
  پیکسل 720 × 1280
 • ظرفیت کارت
  10000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور غیاب فراافزار مدلFARA -Ac 600

دستگاه حضور غیاب فراافزار مدلFARA -Ac 600

مشخصات کالاFaraafzar Ac 600 Time Attendance Terminal

مشخصات

 • سایر مشخصات
  تعریف 10 اثر انگشت برای هر شخص،مجهز به UPS داخلی جهت کارکرد دستگاه هنگام قطع برق
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8اینچی TFTتمام رنگی در کلیه صفحات
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP شبکه،USBکابل،کارت حافظه(فلش)
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  300000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.5ثانیه
 • ظرفیت کارت
  2000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-30 User

دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-30 User

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  بی نهایت
 • زبان
  فارسی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38312

دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38312

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2.8 اینچی میلی متر
 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار
 • ارائه آپدیت های نرم افزاری
 • استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB_WIFI
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  30000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  3000
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  5000
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

1 نظر

 1. من فکر میکنم طبق توضیحات مقاله از میان این همه دستگاه به منظور انتخاب بهترین سیستم حضور و غیاب و کسب بیشترین رضایت از خرید، باید فاکتورهایی مانند شرایط محیط کار و قیمت دستگاه حضور و غیاب را مد نظر قرار داد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

10 − چهار =