بهترین دستگاه حضور و غیاب
راهنمایی خرید دستگاه حضور و غیاب
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 
راهنمایی کلی و جامع برای خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب ، انواع مدل اثر انگشتی و تشخیص چهره ، مخصوص محل کار جهت ایجاد سیستم های هوشمند برای مدیریت کارمندان ایرانی و خارجی گذاشته می شوند. که بیشتر افراد به دنبال بهترین و باکیفیت ترین ها هستنند. تا از نظر قیمت ارزان و هم از نظر کیفیت خوب عالی باشند. پس برای انتخاب برترین مدل سیستم حضور و غیاب نکات زیر را هم بخوانید. ود آخر این مقاله لیست قیمت پرفروش ترین ها را مشاهده و بعد بررسی خرید اینترنتی سفارش دهید.
بهترین دستگاه حضور و غیاب

 

برای چه منظوری از دستگاه حضور و غیاب استفاده می شود

1. افزایش امنیت: دستگاه حضور و غیاب می تواند برای افزایش امنیت در محیط کار استفاده شود. با استفاده از این دستگاه، تنها افراد مجاز به ورود به محیط کار دسترسی خواهند داشت و از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری خواهد شد.

2. ثبت وقت کارکنان: دستگاه حضور و غیاب می تواند برای ثبت وقت ورود و خروج کارکنان به کاربرد داشته باشد. این اطلاعات می تواند برای محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان استفاده شود و به اداره منابع انسانی کمک می کند تا به طور دقیق تر و با دقت بیشتری حقوق کارکنان را محاسبه کند.

3. مدیریت نیروی انسانی: با استفاده از دستگاه حضور و غیاب، می توان به طور دقیق تر و کامل تر نیروی انسانی در سازمان را مدیریت کرد. این دستگاه می تواند اطلاعاتی مانند تعداد ساعات کارکرد، تاخیر و غیبت ها و تعطیلی ها را به صورت دقیق ثبت کند و به مدیران کمک کند تا بهترین تصمیمات را در مورد منابع انسانی بگیرند.

4. افزایش بهره وری: دستگاه حضور و غیاب می تواند در افزایش بهره وری سازمان نقش مهمی ایفا کند. با دقیق ثبت کردن ساعات کارکرد کارکنان، می توان مشکلاتی مانند کاهش بهره وری و هدررفت منابع را شناسایی کرد و راهکارهای مناسب برای بهبود عملکرد و افزایش بهره وری پیشنهاد داد.

5. محدود کردن سوء استفاده: دستگاه حضور و غیاب می تواند برای جلوگیری از سوء استفاده از منابع سازمان مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این دستگاه، می توان دسترسی به منابعی مانند اتاق ها، وسایل و تجهیزات محدود شود و از استفاده غیرمجاز افراد جلوگیری کرد.

نکات مهم برای انتخاب دستگاه حضور و غیاب

محل کار هوشمندتر ، یکی از ویژگی های زمان مجهز به فناوری است. با استفاده از مکانیزم های جدیدتر و مدرن برای آسان تر و روانتر کردن مدیریت کارمندان ، جای تعجب نیست که بیشتر محل های کار به حضور سیستم حضور و غیاب روی آورده اند. این سیستم چندین کاربرد دارد – اجازه دسترسی مقدماتی ، ثبت حضور ، بهبود بهره وری ، افزایش پاسخگویی از همه ذینفعان را می دهد. از این رو ، انتخاب نوع صحیح سیستم برای اطمینان از دریافت هر آنچه که نیاز دارید مهم است.

در زیر مواردی ذکر شده است که هنگام انتخاب سیستم حضور و غیاب مناسب برای محل کار خود باید در نظر بگیرید:

نوع امنیت

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید نوع قفل بیومتریک مورد نظر شماست. آیا شما فقط به یک اسکنر اثر انگشت بیومتریک نیاز دارید؟ یا به اثر انگشت و همچنین اسکنر شبکیه نیاز دارید؟ یا آیا می خواهید اثر انگشت و پین به عنوان شناسنامه داشته باشید؟ اگر دفتر کوچک تری داشته باشید که اطلاعات حساس و محدود آن در محل آن ذخیره شده باشد ، یک اسکنر اثر انگشت ساده می تواند کافی باشد. با این حال ، برای محل های کار بزرگتر که با داده های حساس یا مواردی مانند خزانه بانکی یا ساختمان تحقیقات دولتی کار می کنند ، سیستم با امنکانات پیشرفته‌تر بهتر است.

ظرفیت ذخیره‌سازی

یک سیستم قفل بیومتریک در می تواند تعداد مشخصی از اثر انگشت یا سایر اطلاعات بیومتریک را ذخیره کند. خواه فقط 10 اثر انگشت باشد یا 1000 ، ابتدا نیازهای خود را درک کنید. اگر هر چند ماه یکبار کارمند اضافه می شود و مایلید چندین سال دیگر همان سیستم کنترل دسترسی بیومتریک را نصب کنید ، باید سیستمی را در نظر بگیرید که بتواند تعداد بیشتری اثر انگشت را ذخیره کند. در غیر این صورت ، ممکن است مجبور شوید بعداً روی مورد جدیدی سرمایه گذاری کنید یا بعداً در زمینه امنیت مصالحه کنید.

ویژگی های دوام را بررسی کنید قفل درب اثر انگشت

نمی خواهید که حسگر آن بتواند هر از چند گاهی با چند خراش ناخن دچار خراش شود ، این طور نیست؟ یک سیستم بیومتریک انتخاب کنید که دارای ویژگی های دوام مانند سنسورهای ضد خراش و ساخته شده مقاوم در برابر آب باشد. این تضمین می کند که امنیت و سرمایه گذاری شما در فناوری برای مدت زمان طولانی تری با شماست.

زمان شناسایی بیومتریک

شما نمی خواهید یک صف طولانی از کارمندان که در خارج از درب منتظر هستند ساده باشد زیرا اسکنر اثر انگشت برای تشخیص اثر انگشت کارمند بسیار طولانی می شود ، درست است؟ سیستم های بیومتریک که اسکنر اثر انگشت / شبکیه آنها را اسکن کرده ، شناسایی کرده و اجازه دسترسی / عدم دسترسی به آنها را در چند میلی ثانیه برای عملکرد روان می دهد ، بررسی کنید. در غیر این صورت ، کارمندان مجبورند خیلی زودتر بیایند و منتظر بمانند تا اثر انگشت خود را ثبت کنند ، و در نتیجه برای نیروی کار آزار دهنده و سخت است.

ادغام آسان

یکی از محبوب ترین کاربردهای سیستمی که حضور بیومتریک را ثبت می کند ، استفاده از اطلاعات کارکنان در داخل و خارج برای تعیین وقت بیش از حد و همچنین غیبت آنها است. هنگامی که در سیستم مدیریت حقوق و دستمزد کارمندان ادغام می شود ، سیستم بیومتریک می تواند به بخش منابع انسانی کمک کند تا به راحتی دستمزد یا حقوق بدهی به کارمند را درک کند. علاوه بر این ، به عنوان یک ثبت کننده بی طرفانه ساعت کار کارمندان عمل می کند.

در سیستم حضور و غیاب چه چیزی را جستجو کنیم

با وجود بسیاری از سیستم های موجود در بازار ، دشوار است که بفهمید کدام یک برای تجارت شما مناسب است. هنگامی که شما در حال خرید یک سیستم هستید ، کارشناسان می گویند موارد مختلفی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید:

 • گزینه های انعطاف‌پذیر برای ردیابی زمان: به  دنبال سیستمی بگردید که به کارمندان امکان ثبت ساعات کاری خود را به روش های مختلف ، از طریق رایانه متصل به اینترنت ، تلفن هوشمند ، تبلت ، ساعت هوشمند ، تلفن یا پیام های متنی داشته باشد.
 • زمان سنجی دقیق:  بهترین سیستم حضور و غیاب اطمینان می دهد که کارفرمایان به کارمندان خود برای زمان واقعی که کار می کنند و نه ساعاتی که برنامه ریزی شده اند پرداخت می کنند.
 • پیگیری برای همه مسائل زمانی:  اطمینان حاصل کنید که سیستمی را انتخاب می کنید که تمام نیازهای مربوط به زمان شما را برطرف کند ، نه اینکه فقط به کارمندان اجازه دهد داخل و خارج شوند. این شامل تمام برنامه کارمندان و مدیریت PTO است. علاوه بر این ، برای مشاغلی که مدت زمان کار مشتری در پروژه های خود را از مشتری دریافت می کنند ، ممکن است سیستمی را بخواهید که ردیابی شغل را ارائه دهد ، که مدت زمان کارمندان در پروژه های خاص را ثبت کند.
 • سازگاری با تلفن همراه:  از آنجا که بسیاری از کارمندان و مدیران خارج از دفتر کار می کنند ، شما سیستمی می خواهید که با دستگاه های تلفن همراه سازگار باشد بنابراین از هرجای دیگر قابل دسترسی باشد. این شامل راه حل هایی است که نه تنها به کارگران از راه دور امکان ورود و خروج را می دهد بلکه موقعیت مکانی آنها را نیز ردیابی می کند تا کارفرمایان بدانند از جایی که قرار است کار کنند کار می کنند. ژئوتکنولوژی می تواند برای کارفرمایان بسیار ارزشمند باشد که محدود کردن مکان ورود و خروج کارمندان یا ثبت دقیق مکان هایی که شیفت خود را شروع و پایان می دهند ، باشد.
 • سهولت استفاده:  سیستمی را جستجو کنید که به راحتی قابل استفاده باشد ، دارای یک رابط بدون سر و صدا و امکان سرویس دهی شخصی به کارمندان را داشته باشد. یادگیری این سیستم نباید سخت باشد و مطمئناً نیازی به ساعتها آموزش ندارد.
 • ادغام ها:  سیستمی را انتخاب کنید که با برنامه ها و نرم افزارهایی که قبلاً استفاده کرده اید مانند برنامه های منابع انسانی و حقوق و دستمزد ادغام شود. 
 • هشدارهای فعال:  بعضی از سیستم ها اعلان هایی را ارائه می دهند که کارمندان در حال نزدیک شدن به وقت اضافه کاری یا فراموش کردن ساعت ورود یا خروج هستند. این می تواند در کنترل هزینه ها مفید باشد.
 • ویژگی های دنباله حسابرسی:  امکان مشاهده داده های صفحه اصلی ، به همراه هرگونه تغییر توسط مدیر یا سرپرست ، می تواند در صورت حسابرسی مهم باشد.

مزایا و معایب دستگاه حضور و غیاب

مزایا و معایب دستگاه حضور و غیاب

بزرگترین مزیت این سیستم های دیجیتال این است که نیازی به کارت های زمانی دستی ندارند. تمام وقت به صورت الکترونیکی و با محاسبات انجام شده برای شما جمع‌آوری می شود. این امر احتمال خطاها را کاهش داده و شخصی را که مسئول شمارش تمام این اطلاعات برای کار در سایر کارها بود ، آزاد می کند.

نکته مثبت دیگر این است که این سیستم ها تمام نیازهای زمانی شما – حضور کارمندان ، PTO و برنامه ریزی – را در یک برنامه مدیریت می کنند. این می تواند هم مقرون به صرفه باشد و هم باعث افزایش بهره وری شود ، زیرا کارمندان برای درخواست وقت مرخصی یا مشاهده برنامه های خود ، وقت خود را برای جابجایی بین برنامه های مختلف از دست نمی دهند.

بزرگترین اشکال در سیستم های حضور غیاب زمان گران بودن آنها نسبت به روش دستی قدیمی است که کارمندان هر روز ساعتهای خود را یادداشت می کنند یا روی کارت زمانی کاغذ می زنند و از آن خارج می شوند. نکته منفی احتمالی دیگر این است که آنها معمولاً کارفرمایان را مجبور می کنند این تصور را که درخواست از کارکنان برای پیگیری زمان خود نوعی کنترل خرد است ، کاهش دهند.

یکی دیگر از مزایای سیستم حضور و غیاب این است که بار را بر دوش حسابداری شما کم می کند. این اغلب نشان دهنده پس انداز قابل توجهی برای مشاغل کوچک است که معمولاً فقط یک یا دو نفر مسئول هستند. وقتی حقوق و دستمزد تحت یک سیستم سنتی اجرا می‌شود، جمع‌آوری و حساب کردن آنها می‌تواند 5 تا 10 ساعت یا بیشتر طول بکشد. با سیستم حضور و غیاب، این فرآیند در چند دقیقه فشرده می شود. داده‌ها قبلاً وارد شده‌اند و برای تکمیل فرآیند به کمی بیشتر از چند کلیک و یک فرد نیاز دارد. بسته به اندازه کارکنان حقوق و دستمزد شما، این می تواند صرفه جویی قابل توجهی در کار ایجاد کند

زمان که می تواند به سایر کارمندان و ابتکارات تخصیص داده شود. ملاحظات خرید این راهنمای خرید همه چیزهایی را که برای تصمیم گیری آگاهانه خرید در مورد سیستم حضور و غیاب شرکت خود نیاز دارید را پوشش می دهد. از انواع متداول و ویژگی‌های پرطرفدار گرفته تا سوالاتی که می‌توانید برای مقایسه مؤثر نمایندگی‌ها از آنها استفاده کنید، به شما پرفروش ترین ها رو در انتها نشان می‌دهیم

 • نحوه نمایش محصول ها
دستگاه حضور و غیاب مدل AR-14

دستگاه حضور و غیاب مدل AR-14

مشخصات

 • وزن
  350 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  پیکسل 720 × 1280
 • سایر مشخصات
  دارای سنسور ضد خش نصب و راه اندازی آسان خدمات پس از فروش
 • توضیحات صفحه نمایش
  تمام رنگی 2.4 اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  پورت USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • نحوه برنامه ریزی
  منوی دستگاه و یا فایل اکسل
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.6
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل LX15 ZKTECO

دستگاه حضور و غیاب مدل LX15 ZKTECO

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه نرم افزار حضور و غیاب پایه آرین طراح سناباد و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز زد کی تی اکو مدل LX19W

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز زد کی تی اکو مدل LX19W

مشخصات

 • وزن
  900 گرم
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • زمان شناسایی
  زیر 1 ثانیه
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ندارد
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • اتصال دهنده
  فلش (USB) - WIFI
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • توضیحات صفحه نمایش
  این دستگاه دارای LCD رنگی 2.4 اینچی می باشد.
 • سایر مشخصات
  راه ارتباطی بین دستگاه LX19W و کامپیوتری که نرم افزار حضور و غیاب بر روی آن نصب می شود از طریق USB و WIFI می باشد. این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه خود در بازار از قیمت پایین تری برخوردار بوده و مشتریان زیادی از این دستگاه رضایت دارند. دستگاه های ساخته شده توسط شرکت ZKTeco کیفیت ساخت بالایی دارند.
 • ظرفیت کارت
  ندارد
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل kamatec k2

دستگاه حضور و غیاب مدل kamatec k2

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  دارای سنسور چهره قوی با ظرفیت 300 چهره دارای قابلیت تردد به وسیله رمز عبورتا 1000 تردد دارای ظرفیت تردد 100.000 تردد دارای نرم افزار حضور و غیاب طلایی بدون محدودیت در تعریف پرسنل و شیفت کاری رایگان دارای نرم افزار حقوق و دستمزد با قابلیت شخصی سازی رایگان قابلیت دریافت اطلاعات با کابل USB و همچنین فلش
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل USB,فلش
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ندارد
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  300 چهره
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل +Tik-Box TIK-CA

دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل +Tik-Box TIK-CA

مشخصات

 • وزن
  0.2 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  گزارش گیری به صورت پویا مدیریت پرسنل تعریف ساعات و شیف کاری ثابت و متغیر به صورت اختصاصی و پویا تعیین ساعت ناهار و استراحت در شیفت ثابت تعیین درصد تعطیل کاری نمایش کسر از کار در گزارشات مدیریت اضافه کاری مدیریت مرخصی ها (استعلاجی، استحقاقی، بدون حقوق و ساعتی) مدیریت ماموریت ها مدیریت اطلاعیه ها امکان کارکرد بصورت آفلاین امکان فعال سازی پیامک ورود و خروج پرسنل به مدیریت امکان کارکرد با پاوربانک در مواقع اضطراری ثبت ورود خروج از طریق کارت و نرم افزار موبایل اندروید نیاز به اینترنت برای ثبت ورود و خروج امکان ذخیره ترددها در حافظه در صورت عدم دسترسی به اینترنت
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایش ساعت و تاریخ نمایش اتصال و عدم اتصال به وای فای و اینترنت نمایش پیام ثبت تردد
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  WiFi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  شبکه بی سیم
 • نحوه ثبت تردد
  کارت
 • گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  نامحدود
 • نحوه برنامه ریزی
  پنل کاربری و موبایل اپلیکیشن
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  نامحدود
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل kamatec ka308

دستگاه حضور و غیاب مدل kamatec ka308

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  دارای سنسور اثر انگشت قوی با ظرفیت 1000انگشت دارای قابلیت تردد به وسیله کارت با ظرفیت 1000 کارت و همچنین 1000 رمز عبور دارای ظرفیت تردد 100.000 تردد دارای نرم افزار حضور و غیاب طلایی بدون محدودیت در تعریف پرسنل و شیفت کاری رایگان دارای نرم افزار حقوق و دستمزد با قابلیت شخصی سازی رایگان قابلیت دریافت آنلاین اطلاعات با اتصال به شبکه و تخلیه با کابل USB و همچنین فلش
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل شبکه(LAN),کابل USB,فلش
 • قابلیت‌های دستگاه
  تنظیم بلندی صدا
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از 1 ثانیه
 • ظرفیت کارت
  1000کارت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل AR14+

دستگاه حضور و غیاب مدل AR14+

مشخصات

 • وزن
  500 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • سایر مشخصات
  منو و زبان فارسی سخنگو نصب راحت و پشتیبانی
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایشگر تمام رنگی 2.4 اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  3000
 • نحوه برنامه ریزی
  منوی دستگاه یا فایل تنظیمات
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.1 ثانیه
 • ظرفیت کارت
  3000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630 Wifi

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630 Wifi

مشخصات

 • وزن
  0.5 گرم
 • سایر مشخصات
  شبکه بیسیم سخنگوی فارسی نرم افزار حضور و غیاب با پرسنل 20 نفر رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد پایه تخلیه اطلاعات از طریق USB امکان تعریف 10 اثرانگشت برای هر نفر قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی امکان نمایش تصاویر به صورت اسلاید
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB - TCP/IP - Wifi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره
 • اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار - دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  400
 • زمان شناسایی
  کمتر از 1 ثانیه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل MB20

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل MB20

مشخصات

 • وزن
  800 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  128x128 پیکسل
 • سایر مشخصات
  دارای پایه - منبع تغذیه 5 ولت . امکان اتصال به قفل برقی- دارای نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد رایگان- امکان نمایش تاریخ دستگاه به صورت شمسی و میلادی - منوی فارسی و انگلیسی - سخنگوی فارسی
 • توضیحات صفحه نمایش
  TFT تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه ، USB ، خروجی رله
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • تشخیص چهره
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  200
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل T-283011

دستگاه حضور و غیاب مدل T-283011

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل MB20 Eco Plus

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل MB20 Eco Plus

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه رایگان نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار ارائه آپدیت های نرم افزاری پشتیبانی تلفنی و اینترنتی استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • تشخیص چهره
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  400
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل T-283011

دستگاه حضور و غیاب مدل T-283011

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه نرم افزار حضور و غیاب پایه آرین طراح سناباد و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب فرا تکنولوژی مدل f200

دستگاه حضور و غیاب فرا تکنولوژی مدل f200

مشخصات

 • وزن
  750 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ثبت 2000 اثر انگشت و رمز عبور/ خروجی شبکه و یو اس بی
 • توضیحات صفحه نمایش
  3.5 اینچی رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB, TCP / iP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F70

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F70

مشخصات

 • وزن
  0.5 گرم
 • سایر مشخصات
  تعریف ۱۰ اثر انگشت برای هر شخص استفاده رومیزی و دیواری نرم افزار حضور غیاب و حقوق دستمزد رایگان
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه کنترل تردد مدل AR-05

دستگاه کنترل تردد مدل AR-05

مشخصات

 • وزن
  200 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  80x80 پیکسل
 • سایر مشخصات
  - دکمه زنگ - خروجی های : NO , NC , -WGOUT , +WGOUT
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت کار با باتری
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • نحوه برنامه ریزی
  صفحه کلید
 • زبان
  انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.1
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11

دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه رایگان نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار ارائه آپدیت های نرم افزاری پشتیبانی تلفنی و اینترنتی استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل AT762

دستگاه حضور و غیاب مدل AT762

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه رایگان نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد عدم نیاز به پرداخت هزینه های سالانه جهت استفاده از نرم افزار ارائه آپدیت های نرم افزاری پشتیبانی تلفنی و اینترنتی استفاده نامحدود از نرم افزار از جهت شیفت و پرسنل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • تشخیص چهره
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • ویژگی دستگاه کنترل تردد
  دوربین جهت ثبت تردد
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  200
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب فرا تکنولوژی مدل F20

دستگاه حضور و غیاب فرا تکنولوژی مدل F20

مشخصات

 • وزن
  500 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  آداپتور 5 ولت 1 آمپر
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  500
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل ZX-52

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل ZX-52

مشخصات

 • وزن
  420 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  فلش - شبکه (TCP/IP)
 • قابلیت‌های دستگاه
  امکان کار هنگام قطع برق
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  200000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  3000
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  3000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-30 User

دستگاه حضور و غیاب دینگ مدل Infinity-30 User

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  1024 × 1280 پیکسل
 • سایر مشخصات
  امکان ثبت تردد توسط گوشی موبایل (Android و iOS)- 1 عدد ثبت مجاز برای ثبت لوکیشن و 30 عدد ثبت مجاز کارمند- قابلیت مشاهده لحظه ای ورود و خروج کارکنان توسط مدیر- ثبت اطلاعات ورود و خروج در فضای ابری- کارکرد دستگاه به صورت بی سیم-قابلیت ثبت مکانیزه مرخصی و ماموریت-قابلیت مشاهده گزارش از طریق اپلیکیشن- قابلیت دریافت گزارش از وب پنل مدیریت
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • نحوه ثبت تردد
  گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  بی نهایت
 • زبان
  فارسی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100 Plus

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100 Plus

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • زمان شناسایی
  0.5
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  300
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • امکان تعریف اثر انگشت
  1000
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • تشخیص چهره
 • کارت
 • کلمه عبور
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • قابلیت‌های اتصال
  شبکه بی سیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8 اینچ با منوی فارسی و قابلیت نمایش عکس پرسنل
 • سایر مشخصات
  - منوى فارسى و قابليت نمايش عكس پرسنل - قابليت شبكه اتصال به wifi - نرم افزار لينوكس - دارای مبدل مبدل شارژر - مجهز به قابلیت ADMS (ارسال اطلاعات از دستگاه حضور و غیاب به سرور به صورت آنی) - دارای باتری اکسترنال - دارای قابليت Net Software - با پشتیبانی یکساله نرم افزار xx فول ترین UF100 موجود در بازارxx
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
RFID کارت خوان مدل EM4100 کد 125KHz

RFID کارت خوان مدل EM4100 کد 125KHz

مشخصات

 • وزن
  50 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  80x80 پیکسل
 • سایر مشخصات
  کالا بدون باتری عرضه می گردد.
 • توضیحات صفحه نمایش
  ندارد
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • اتصال دهنده
  .
 • قابلیت‌های دستگاه
  بدون قابلیت ویژه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل LX17

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل LX17

مشخصات

 • وزن
  400 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  پیکسل 768 × 1024
 • سایر مشخصات
  همراه با دو نرم افزار حضور غیاب و حقوق دستمزد مناسب مجموعه های کوچک
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  تنظیم بلندی صدا
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • زبان
  فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از نیم ثانیه
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل ATC11

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل ATC11

مشخصات

 • وزن
  0.2 گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت های دستگاه حضور و غیاب مدل ATC11: x قابليت ثبت 500 اثر انگشت x قابلیت ثبت 50000 تردد x صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی x پروتکل ارتباطی USB Host x منبع تغذیه 5V 800mA x قابلیت اتصال از طریق USB x قابلیت‌های استاندارد Scheduled-bell, SSR Recorder, 9 Digit User, T9 Input, Record
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  50000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  فارسی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل K14

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل K14

مشخصات

 • وزن
  0.8 گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تعریف 10 نمونه اثر انگشت برای هر نفر منبع تغذیه: 5v DC 2A
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8 اینچ تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB - TCP/IP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  10
 • نحوه برنامه ریزی
  منو-دستگاه-نرم افزار
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • زمان شناسایی
  0.8
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب مدل AT14

دستگاه حضور و غیاب مدل AT14

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • سایر مشخصات
  ارائه رایگان نرم افزار حضور و غیاب پایه و نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP_USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  ورودی شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  2000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب نانوواچ مدل KIK NEAR 112 ده کاربر

دستگاه حضور و غیاب نانوواچ مدل KIK NEAR 112 ده کاربر

مشخصات

 • وزن
  100 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  پیکسل 768 × 1360
 • توضیحات صفحه نمایش
  ندارد
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • اتصال دهنده
  بیسیم
 • قابلیت‌های دستگاه
  تعیین شیفت کاری
 • قابلیت‌های اتصال
  شبکه بی سیم
 • نحوه ثبت تردد
  گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  نا محدود
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ندارد
 • نحوه برنامه ریزی
  از طریق گوشی موبایل هوشمند
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  آنلاین
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 200 S

دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 200 S

مشخصات

 • وزن
  320 گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره
 • اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  500
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  200
 • زمان شناسایی
  0.7
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه کنترل تردد درسا پردازنده پارس مدل PK20DECP

دستگاه کنترل تردد درسا پردازنده پارس مدل PK20DECP

مشخصات

 • وزن
  39 گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  کارت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UFace 302

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UFace 302

مشخصات

 • وزن
  1.6 گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچ
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  (TCP/IP,wigand,RS485, USB,RS232(optional
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره
 • اثر انگشت
 • کارت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  100000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  4000
 • زبان
  فارسی
 • انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  3000
 • زمان شناسایی
  1
 • ظرفیت کارت
  10000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل TIK-CA New

دستگاه حضور و غیاب تیک باکس مدل TIK-CA New

مشخصات

 • وزن
  0.2 گرم
 • سایر مشخصات
  گزارش گیری به صورت پویا مدیریت پرسنل تعریف ساعات و شیف کاری به صورت اختصاصی و پویا مدیریت مرخصی مدیریت ماموریت مدیریت اطلاعیه ها امکان کارکرد بصورت آفلاین امکان کارکرد با پاوربانک در مواقع اضطراری ثبت ورود خروج از طریق کارت و نرم افزار موبایل اندروید نیاز به اینترنت برای ثبت ورود و خروج امکان ذخیره ترددها در حافظه در صورت عدم دسترسی به اینترنت
 • اتصال دهنده
  WiFi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  کارت
 • گوشی موبایل
 • ظرفیت ثبت تردد
  نامحدود
 • نحوه برنامه ریزی
  پنل کاربری و موبایل اپلیکیشن
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  نامحدود
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-260

دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-260

مشخصات

 • وزن
  کمتر از 1 گرم
 • سایر مشخصات
  -
 • توضیحات صفحه نمایش
  2.8 اینچ رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه - یو اس بی
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار - دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ندارد
 • زمان شناسایی
  کمتر از 1
 • ظرفیت کارت
  10000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه کنترل تردد سیماران مدل CD32K

دستگاه کنترل تردد سیماران مدل CD32K

مشخصات

 • وزن
  350 گرم
 • نحوه ثبت تردد
  کارت
 • تگ گشت زنی
 • ظرفیت ثبت تردد
  2000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل k14

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل k14

مشخصات

 • وزن
  750 گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  800 × 480 پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل lan و USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  نرم افزار واسط ارتباطی(API)
 • قابلیت‌های اتصال
  WLAN
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  80000
 • امکان تعریف اثر انگشت
  2000
 • زبان
  انگلیسی
 • فارسی
 • زمان شناسایی
  0/1
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه کنترل تردد مدل 226

دستگاه کنترل تردد مدل 226

مشخصات

 • وزن
  0.150 گرم
 • سایر مشخصات
  RFID 125KHz قابلیت اتصال زنگ به پنل آپارتمان تعریف 1000 تگ RFID
 • نحوه ثبت تردد
  کارت
 • کلمه عبور
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ندارد
 • ظرفیت کارت
  1000
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

1 نظر

 1. من فکر میکنم طبق توضیحات مقاله از میان این همه دستگاه به منظور انتخاب بهترین سیستم حضور و غیاب و کسب بیشترین رضایت از خرید، باید فاکتورهایی مانند شرایط محیط کار و قیمت دستگاه حضور و غیاب را مد نظر قرار داد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

12 + سه =