راهنمایی جامع و کلی انتخاب کالسکه مناسب کودک (خرید اینترنتی) 

کالسکه برای حمل نوزاد و کودکان کم سن و سال بسیار مناسب است تا مادر بتواند فرزند خود را به آسانی به همه جا ببرد. که در این میان جستجو و بیشتر افراد مارک های مانند چیکو ، گراکو ، دلیجان ، ببکو ، belecoo ، ارابه و کالسکه های مسافرتی ارزان می باشند. که ما امروز برای راهنمایی خرید بهترین ماک های این محصول پرفروش ترین های که خرید بیشتری را دارند و قیمت مناسب هستننر را برای شما دوستان عزیز معرفی می نماییم.

مشاهده لیست قیمت روز انواع کالسکه

انتخاب کالسکه مناسب برای حمل آسان کودک

هنگام به دنیا آمدن نوزاد ضروری است ، خرید یک کالسکه می تواند یک کار بسیار پسندیده باشد. توصیه ما برای انتخاب مناسب با توجه به نیازهای شما است.

کالسکه مناسب


ما اغلب مدل های کالسکه را با توجه به سن کودک متمایز می کنیم ، حتی اگر بسیاری از آنها اکنون مقیاس پذیر باشند. یا چند نفره ، به ناچار قدم زدن را که مناسب شماست پیدا خواهید کرد!

یک مدل متناسب با سن کودک خود انتخاب کنید

کالسکه های کلاسیک

کالسکه های کلاسیک

کلاسیک می تواند از روز تولد استفاده شود. که فرموده بعضی از بزرگان این است به طور کامل فرزند شما تا به عقل رسیده باشد جلو چشم شما باشد تا به راحتی بتوانید کارهای خود را انجام دهید.

در صورت تمایل می توانید یک مدل ترکیبی 2 در 1 یا 3 در یک انتخاب کنید ، همچنین به عنوان “بسته” شناخته می شود. از لحاظ عملی ، این امکان را می دهد تا علاوه بر چکش سنتی ، در همان قاب یک سبد و یک پوسته نیز ضمیمه کنید. مزیت: شما همه چیز را دارید! برای حمل و نقل در اتومبیل ، در ماشین به گونه ای باشد تا کودک شما تا حد امکان راحت باشد و پوسته یا صندلی ماشین نشسته باشد.

• حداکثر 9 ماه: محلول پوسته

خرید کالسکه

از 3 ماهگی ، کودک شما سر خود را به تنهایی نگه می دارد. او می تواند به صورت موقعیتی نیمه نشسته در کالسکه خود بماند. نکته اصلی: شما می توانید به راحتی بین ماشین و پیاده روی جابجا شوید بدون اینکه کودک را از خواب بیدار کنید. با این حال ، این موقعیت برای پیاده روی های طولانی بهترین نیست. برای راحتی کودک و رشد او ، قابل استفاده است.

• حداکثر 3-4 سال

به عنوان یک گزینه دیگر ، بعضی از والدین ترجیح می دهند یک کالسکه عصا مورد تایید کودک خریداری کنند ، که چکش او کاملاً نرم است. اقتصادی تر است ، هنگام رشد کودک از خرید کالسکه دیگر جلوگیری می کند و تا سن 3-4 سالگی تا (15 کیلو) قابل استفاده است. اندکی نزولی: بسیار راحت تر از کالسکه با بدنه که کودک در آن مانند یک پیله است.

• از 6-9 ماه: صندلی چرخدار

کالسکه اسایی

صندلی جمع و جور ، سبک (5/5 کیلوگرم) و آسان برای کنترل آن ، صندلی چرخدار در هنگام تاشو مدیون نام خود است. برخی از تولید کنندگان مدل هایی را با پشتی خمیده از 6 ماه توصیه می کنند ، اما بهتر است صبر کنید تا کودک 9 یا 12 ماهه بماند. اگر فرزند شما از قبل بزرگتر است ، کالسکه را با یک کمی بزرگ تر انتخاب کنید .

بیشتر صندلی های کالسکه با یک دست جمع می شوند . بعضی از آنها مزین به بند هستند که روی شانه حمل می شوند. ایده آل برای کسانی که می خواهند از تأثیر آن خودداری کنند ، مخصوصاً برای والدینی که وسایل نقلیه عمومی را حمل می کنند یا کسانی که زیاد مسافرت می کنند ، عملی است.

کالسکه های چند طبقه

• شما در حال حاضر فرزندی زیر 3 سال دارید

کالسکه خرید اینترنتی

برای کودکان در سنین نزدیک ، یک کالسکه دوتایی انتخاب کنید . این می تواند آنلاین باشد. در این حالت ، بزرگتر در قسمت جلویی و کودک در قسمت پشت نصب می شود. البته صندلی باید کاملاً در حال چرخش باشد.

قدم زدن نیز می تواند در کنار هم باشد . در این حالت ، ترجیح داده می شود که بتوانید یک مدل ، که به صندلی پوسته را بچسبانید و یا یک چکش دستی داشته باشید که در حالت امن بودن است ، می تواند در مقابل شما باشد تا کودک تازه متولد شده خود را تماشا کند .

• شما در حال حاضر یک کودک 3 تا 5 ساله دارید

می توانید با چرخ هایی که به کالسکه وصل هستنند ، تخته (یا پله) را انتخاب کنید.

• شما داری فرندان دوقلوها هستید

یک کالسکه مناسب ویژه دو قلو ها را انتخاب کنید . این باید بتواند دو قلاب ، دو گهواره یا دو چکش کاملاً خمیده را در خود جای دهد. ترکیبات دیگری نیز بین صندلی پوسته ، بدنه و … امکان پذیر است. توجه داشته باشید که برخی از کالسکه ها می توانند نوزادان را به صورت رو در رو قرار دهید .

مدلی را پیدا کنید که متناسب با سبک زندگی شما باشد

در شهر یا حومه زندگی می کنید؟ آیا اغلب از ماشین خود استفاده می کنید یا وقت خود را در وسایل حمل و نقل عمومی می گذرانید؟ مدلی را انتخاب کنید که با عادات شما مطابقت داشته باشد.

در عوض شهر یا حومه؟

کالسکه

شما ترجیح می دهید از قدم زدن خود در شهر استفاده کنید؟ انتخاب یک کالسکه دستی قابل حمل ، نه خیلی بزرگ و نه خیلی سنگین ، به راحتی قابل تاشو و بسته شود. در مدل های چهارچرخ انتخاب بیشتر از مدل های سه چرخه خواهید یافت. با این وجود ، در شهر خود می توان از سه چرخ استفاده کرد.

اگر در حومه شهر زندگی می کنید و جاده های کمی پر پیچ و خم را طی می کنید ، به یک کالسکه همه جانبه نیاز خواهید داشت . هنگام خرید آن ، بیشتر روی چهار نکته تمرکز کنید: سیستم تعلیق ، چرخ ها ، سیستم ترمز و البته راحتی کودک. بیشتر سه چرخ دستی چرخ همه آنها زمینی هستند.

با ماشین یا نه؟

این معیار ممکن است جالب باشد که هنگام خرید قدم زدن خود به آن توجه کنید. در واقع ، اگر اغلب با اتومبیل سفر می کنید ،  گزینه بدنه یا پوسته مناسب شما خواهد بود . مراقب باشید ، با این وجود ، تمام بدنه ها برای نصب در صندلی های عقب خودروها ساخته نشده اند. موردی که انتخاب می کنید باید تأیید شود .
علاوه بر این ، توجه داشته باشید که چندین کشور ، کالسکه را در اتومبیل ممنوع می کنند ، زیرا معتقدند که ایمنی کافی برای نوزادان ایجاد نمی کند.

سرانجام ، نکته مهم دیگر: فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد. برای سفرهای کوتاه تر می توانید از صندلی پوسته (حداکثر 13 کیلوگرم) استفاده کنید. بسیار عملی ، این امکان را به نوزادان می دهد که بدون بیدار شدن از خواب آنها را منتقل کنید.

راهنمایی خرید جامع کلی کالسکه

قبل از

 • وجود کلمات “NF S 54001” (استاندارد فرانسه) ، “EN 1888” (استاندارد اروپایی) یا “مطابق با الزامات ایمنی” را بررسی کنید.
 • برای انتخاب مناسب ، انتظارات خود را مطابق با سبک زندگی خود به کار بگیرید. زیبایی شناسی و طراحی بدیهی است که یک مزیت است اما نباید از سایر معیارهای مهم (راحتی ، ایمنی ، حمل و نقل و غیره) پیروی کند.
 • اطمینان حاصل کنید که برای شما راحت و مناسب است ، و قابل شستشو می باشد.
 • در صورت خرید یک کالسکه استفاده شده بسیار مراقب باشید.
 • نگاهی بیندازید که کالسکه دارای چه تجهیزاتی است: روکش ، سبد یا کیف.

بعد از

 • مرتباً وضعیت عمومی کالسکه خود را بررسی کنید.
 • برای جلوگیری از افتادن کودک ، همیشه به یاد داشته باشید که از بند یا کمربند استفاده کنید.
 • از تجهیزات قدم زدن کودک خود به وسایل جانبی که اغلب برای رفاه وی ضروری هستند دریغ نکنید: چتر جلوگیری از نور خورشید ، پوشش باران ، حافظت از کودک برای جلوگیری از سرماخوردگی …
 • از آویز کردن کیسه های سنگین بر روی میله که می تواند چرخ دستی را به عقب بکشاند ، خودداری کنید.
 • اگر کودک نتواند به تنهایی بنشیند ، کودک را در حالت نشسته قرار ندهید. parents

1 کالسکه بریتکس مدل B agile Bx3 S

کالسکه بریتکس

کالسکه بریتکس مدل Bagile Bx3 جزو محصولات کاربردی و باکیفیت این شرکت برای نوزادان بدو تولد تا 4 سالگی است. کالسکه این مجموعه دارای فریم آلومینیومی بوده و از استحکام بالایی برخوردار است. این کالسکه ابعاد 100 در 90 در 58 سانتی‌متری دارد و می‌توان آن را تا کرد و ابعاد را به 71 در 58 در 30 سانتی‌متر رساند تا جابجایی ساده‌تری داشته باشد. وزن این کالسکه 8 کیلوگرم است و نمی‌توان آن را جزو مدل‌های سبک به حساب آورد.
این کالسکه دارای چهار چرخ از جنس پلاستیک فشرده است که طراحی و چیدمان خاصی دارند و دو چرخ جلو بسیار به یکدیگر نزدیک هستند. این نوع طراحی می‌تواند به کنترل و حرکت دادن راحت‌تر کالسکه کمک کند؛ اما از طرفی هم افتادن کالسکه در یک گودال کوچک می‌تواند به ‌راحتی باعث برهم خوردن تعادل آن شود که این امر برای امنیت کودک خطرناک است.
این کالسکه دارای سبد زیر نشیمن‌گاه، زیرپایی، سایبان قابل تنظیم و امکان تنظیم زاویه پشتی نشیمن‌گاه است. این کالسکه با کیفیت ساخت خوب و امکانات متعدد، انواع نیازهای والدین برای جابجایی کودک خود در محیط‌های خارج از خانه را برآورده می‌کند.

2 کالسکه دلیجان مدل بنیتا طرح GUCCI2

کالسکه دلیجان

مشخصات : 

 • ابعاد 103*80*51 سانتی متر
 • وزن 9 کیلوگرم
 • جنس بدنه (فریم) فلز
 • گروه سنی بدو تولد تا 4 سال
 • وزن قابل تحمل 40 کیلوگرم
 • قابلیت جمع شدن بله
 • تغییر جهت سیت رو به مادر دارد
 • کمربند ایمنی دارد
 • چرخ دارد
 • تعداد چرخ 6 عدد
 • ترمز دارد
 • سبد دارد
 • سایبان دارد
 • پارچه قابل شستشو دارد
 • سایر توضیحات دارای گلدوزی

نظرات کاربران به این مدل کالسکه دلیجان

کیفیت خوبه، رنگ بندی هم خوبه یه کم اتصالات ضعیفه


پیشنهاد میکنم سفارش بدید دقیقا عین عکسش بود ممنون از دیجی کالا به خاطر تحویل به موقع وسریع.


واقعا با خرید این مورد با کیفیت نسبت به موارد مشابه هم قیمتش عالیه هم جنس با کیفیتیهدیگه تو پیاده روی و خرید خیالت راحته که بچتون تو کالسکه راحت


نقاط قوت

 • سبک بودن چرخ عقب نسبت به چرخ جلو بزرگتر

نقاط ضعف

 • کف کالسکه راحت نیس بایک تشک حل میشه

کریر ارابه

 

کریر را می‌توان یکی از وسایل همه‌کاره‌ی نوزادان دانست. کار اصلی این وسیله حمل نوزادان در گردش‌های روزانه است. گردش‌بردن نوزاد با رشد و سنگین‌شدن او خسته‌کننده می‌شود، کریر راه‌حلی برای این مشکل است. کریر معمولا فقط با یک دست حمل شود و در صورت سنگین‌بودن، استفاده از آن کمی آزاردهنده خواهد بود. در اینجا قصد داریم قابلیت‌ها و امکانات کریر «ارابه» مدل «Ladybird» را بررسی کنیم.

طراحی و ساخت

کریر ارابه از فریم پلاستیکی ساخته شده است. این جنس برای اغلب کریر‌ها جهت سبک‌شدن محصول نهایی استفاده می‌شود. با وجود فلزی‌بودن دسته‌ی کریر وزن آن به دو کیلوگرم می‌رسد. این کریر با این وزن می‌تواند یکی از سبک‌ترین‌ها در نوع خود باشد. در ساخت کریر ارابه از روکشی با بافت ماکرو بهره برده‌اند. این روکش از الیاف پلی‌استر ساخته شده است که قابلیت جداشدن هم دارد. همچنین یک سایبان هم برای کریر در نظر گرفته‌اند که می‌توان آن‌ را تنظیم کرد. سایبان توسط دکمه‌هایی به کریر متصل می‌شود و به‌راحتی قابل‌جداشدن است. از دیگر قابلیت‌های این محصول می‌توان به تنظیم زاویه‌ی دسته‌ی آن اشاره کرد.

کاربری

کریر LadyBird از محصولات ارابه، یکی از تولیدکنندگان لوازم کودک و سیسمونی ایرانی است. ارابه محصول خود را برای نوزادانی با حداکثر وزن 9 کیلوگرم در نظر گرفته است. برای استفاده از این کریر محدودیت سنی خاصی قائل نشده‌اند؛ اما نباید قد کودک از 66 سانتی‌متر بیشتر باشد. بنابراین شانس استفاده از کریر لیدی‌برد را تنها نوزادانی با قد 66 سانتی‌متر و وزن حداکثر 9 کیلوگرم در اختیار دارند. جهت جلوگیری از آفتاب‌سوختگی هم می‌توان سایبان کریر را نصب و زاویه‌ی آن ‌را تنظیم کرد. همچنین روکش نرم و راحت این محصول قابلیت جداشدن و شست‌وشو دارد و می‌توان به‌راحتی کریر را همیشه تمیز و آماده‌به‌کار در اختیار داشت. برای حفظ ایمنی بیشتر نوزاد هم یک کمربند ایمنی با پدهای محافظ در کریر استفاده شده است.

جمع‌بندی

ارابه یکی از کریر‌های خود را با عنوان «Ladybird» با ظرفیت وزنی 9 کیلوگرم عرضه کرده است. این کریر با وزن 2 کیلوگرم یکی از سبک‌ترین‌ها در نوع خود است. کریر از دسته‌ی فلزی با قابلیت تنظیم زاویه و سایبان جداشونده بهره می‌برد. جهت ساخت کریر هم از پلاستیک باکیفیت استفاده کرده‌اند. کریر ارابه مدل لیدی‌برد در رنگ‌بندی متنوع با کیفیت ساخت و ارزش خرید قابل‌قبول، یکی از انتخاب‌های ایدئال برای نوزاد دلبند شماست.

امتیاز و نظرات کاربران به کریر ارابه مدل Ladybird 

کریر ارابه

ارزش خرید داره حتما پیشنهاد میکنم. من یکی برای هدیه خریدم الان میخوام بگیرم رنگ صورتیس موجود نیست.
لطفا رنگ های دیگر را هم موجود کنید. تشکر

4 ست کالسکه و کریر ورسا کد 04

ست کالسکه و کریر

 

نظرات کاربران به این محصول

پیشنهاد میکنم اگه میخواید خرید نقدی بزنید از دیجی کالا خرید کنید هم ارزونتره هم با امتیازی که میگیرید تو قرعه‌کشی شرکت میکنید


کیفیت معمولی و قیمت خوب ولی هنوز چرخاشو تست نکردم امیدوارم محکم باشند.


با توجه به قیمت مناسب بسیار عالیست، امکانات کالسکه و کریر پاسخگوئه نیاز ها و تامین راحتی تا حد خوبی هست. تازه خریدم و دوام چرخ هارو هنوز نمیدونم، ولی اگر چرخ ها هم استحکام خوبی داشته باشند حتما این کالای با سلیقه ایرانی رو توصیه میکنم.


5 کالسکه ارابه مدل 319

کالسکه ارابه

 

 

کالسکه‌ی ارابه مدل 319 مناسب کودکان زیر چهار سال است که حداکثر وزنی برابر با 30 کیلوگرم دارند. این کالسکه دارای قابلیت جمع‌شدن، تنظیم پشتی، سایبان و کمربند ایمنی است. به کمک آویزان‌کردن عروسک از سایبان می‌توان یک پارک بازی را برای کودک تداعی کرد و به کمک سینی غذاخوری، کاربری یک صندلی غذاخوری را از کالسکه انتظار داشت. همچنین یک سبد خرید زیر کالسکه قرار گرفته است که در حمل وسایل نوزاد یا خرید‌های مادر به‌کار می‌آید. یک سینی هم زیر دسته‌ی کالسکه وجود دارد که دارای دو محفظه‌ی مجزا جهت قرارگیری لیوان و تلفن‌همراه یا سایر لوازم مادر است.

امروزه کالسکه‌ها تنها وسیله‌ی گردش و سفر نوزاد نیستند و در هر حالتی می‌توان از آن‌ها به‌عنوان یک صندلی غذاخوری یا یک پارک بازی برای کودک یا حتی یک سبد خرید برای مادر استفاده کرد. «ارابه» یکی از تولیدکننده‌های کالسکه است که سعی کرده در محصولاتش امکانات فراوانی را در نظر بگیرد. یک کالسکه با امکانات و قابلیت‌های فراوان باید طراحی جذابی هم داشته باشد که ارابه سعی کرده در طراحی تولیدات خود این مهم را مدنظر قرار دهد. کالسکه‌ی مدل 319 از نمونه محصولات ارابه است که در اینجا قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

کالسکه‌ی ارابه کد 319 از فریم فلزی ساخته شده است. این فریم به‌همراه قطعات پلاستیکی و روکش‌های آن وزنی معادل 8.350 کیلوگرم دارد. کالسکه دارای طول 85 و عرض 54 سانتی‌متر است که از ارتفاعی 106 سانتی‌متری بهره می‌برد. از ویژگی‌های بارز این مدل می‌توان به قابلیت تاشدن آن اشاره کرد. دو ضامن در طرفین کالسکه وجود دارد که این امکان را به کاربر می‌دهد تا آن را به‌راحتی در حالت جمع‌شده قرار دهد. با تاشدن کالسکه طول آن از 85 به 50 سانتی‌متر کاهش می‌باید. همچنین ارتفاع آن به حدودا نصف حالت عادی یعنی 88 سانتی‌متر می‌رسد. در طراحی این کالسکه، قابلیت تنظیم پشتی هم در نظر گرفته شده است. با قرارگرفتن کودک در کالسکه می‌توان پشتی نشیمن‌گاه کاسکه را در چهار حالت تنظیم کرد. پشت نشیمن‌گاه، دسته‌ا‌ی فلزی وجود دارد و با کشیدن دستگیره‌، پشتی آزاد می‌شود و می‌توان آن را در چهار زاویه‌ی متفاوت بسته به راحتی کودک تنظیم کرد.

کالسکه 319 برای نوزادان یک‌ماهه تا کودکان چهار ساله در نظر گرفته شده است. این کالسکه با فریم فلزی‌اش ظرفیت وزنی برابر با 30 کیلوگرم دارد. به‌معنای اینکه تنها کودکان زیر چهارسالی که حداکثر وزن 30 کیلوگرم دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند. برای راحتی کودک در نشیمن‌گاه یا سیت کالسکه روکشی با پدهای محافظ قرار دارد. با نشستن کودک داخل کالسکه جهت ایمنی بیشتر می‌توانید کمربند را ببندید. زیرپایی از دیگر قسمت‌های قابل‌تنظیم این محصول است.

همچنین می‌توان سایبان کالسکه را جهت جلوگیری از آفتاب‌سوختگی کودک استفاده کرد. با کشیدن سایبان روی کالسکه، پنجره‌ای با طلق شفاف در نظرگرفته شده است که مادر می‌تواند به کودک دید داشته باشد. به‌جرئت می‌توان گفت ضعف این کالسکه کنترل و هدایت آن با وجود یک محور در جلوست. این محور دارای دو چرخ پلاستیکی بوده که هدایت و کنترل کالسکه را کمی سخت کرده است. سینی غذاخوری یکی دیگر از امکانات کالسکه‌ی ارابه است. به کمک این سینی غذاخوری می‌توان میان‌وعده‌های کودک را در گردش و سفرهای روزانه‌ی او سرو کرد.

نظرات در مورد این محصول

من این کالسکه رو دو سال و نیم پیش از نیشابور خریدم الان دو سال که استفاده میکنم
البته تشک نداشت خیلی سفت بود برای اینکه بچه ام اذیت نشه من خودم تشک دوختم و توش گذاشتم
خیلی سبکه توی این خیابون های نا هموار راحت سرش میاد بالا و توی جاله نمی افته
راحت میتونم از پله وقتی بچه توشه ببرم بالا یا بیارم پایین
از جوب راحت رد میشه به خاطر سبک بودن و خوش دست بودن

نقاط قوت

 • سبکه
 • به خاطر سه چرخ بودنش کنترلش راحته
 • از هرجایی رد میشه

نقاط ضعف

 • بچه رو به مادر نمیشه
 • وقتی بخای جمعش کنی باید سینی اش رو باز کنی که خیلی ام سخت باز میشه

مشاهده لیست قیمت روز انواع کالسکه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

4 × سه =