بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام
بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

اینستاگرام این روزها از پر استفاده ترین پلتفرم های اجتماعی می باشد. به طوری که بسیاری از افراد برای نمایش هنر های خود نیز معرفی خدمات و محصولات خود از این پلتفرم استفاده می کنند. اما فرد تا زمانی که تعداد فالوور هایش را زیاد نکند نمی تواند روی افزایش شهرت و یا افزایش فروش محصولا خود حساب کند. به همین دلیل افزایش فالوور اینستاگرام یک اصل مهم است. از طرف دیگر ممکن است بسیاری از افراد نتوانند صبر زیادی را برای افزایش چند هزار نفری فالوور های خود پیشه کنند. به همین دلیل ممکن است به سراغ خرید فالوور اینستاگرام بروند.

اما بازهم این مورد پایان راه نیست و خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیزی است که اهمیت دارد. طوری که خرید فالوور 100 درصد واقعی مهم است نه صرفا فالوور های فیک غیر وفادار. برای همین است که گاه افراد می پرسند که قیمت 10کا فالوور چقدر است. در این مطلب درباره چند مورد از بهترین سایت های خرید فالوور ایرانی برای شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید تا توضیحات کاملی را در این باره خدمت شما در این مطلب از سایت کافه راهنما بدهیم.

آیا واقعا خرید فالوور اینستاگرام کاری منطقی و عاقلانه است؟

از بدون دردسرترین و بهترین روش ها برای افزایش فالوور های اینستاگرام می توان به همین خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد. افرادی که به دنبال افزایش شهرت خود و کسب و کارشان هستند و می خواهند پیج تجاری خود را پربازدید کنند نیاز دارند تا فالوور های خود را سریعا افزایش دهند. این دغدغه افزایش فالوور دغدغه ای کاملا منطقی برای این افراد است. اما بگردیم به این سوال که آیا خرید فالوور اینستاگرام امری منطقی می باشد؟

پاسخ این سوال درصورتی مثبت است که اقدام به خرید فالوور 100 درصد واقعی اینستاگرام کنید. اگر فالوور های فیک بدست آورید خواهید دید که اتفاق مهمی در صفحه شما نخواهد افتاد. از طرف دیگر اگر صبر کنید تا به شکل اورگانیک فعالیت شما صورت پذیرد صبر زیادی نیاز است تا فالوور های شما برای سودآوری بسیار کافی باشند. به علاوه اینکه تبلیغات اینستاگرام هم به گونه ای می باشند که باید هزینه زیادی برای آن ها پرداخت کنید.

پس به این نتیجه می رسیم که بهترین گزینه برای افزایش بی دردسر فالوور های اینستاگرام شما خرید فالوور واقعی می باشد. بهترین سایت حرید فالوور ایرانی باید به شما فالوور های اصل دهد. این برای چندمین بار در همین اوایل مطلب می باشد که تاکید می کنیم از فالوور غیر واقعی به دور باشید. خرید فالوور فیک را درست مانند نابود کردن کسب و کار خود تلقی کنید. اما به یک سوال مهم دیگر باید در ادامه پاسخ بدهیم. این که بین خرید فالوور اینستاگرام و نیز خرید پیج اینستاگرام کدامیک گزینه بهتری می باشد؟

خرید پیج یا خرید فالوور؟ مسئله این است!

در این بخش می خواهیم این دو مورد را مقایسه کنیم. چرا که سوال بسیاری از افراد همین سوال می باشد. اگر از آن دسته از افرادی هستید که می خواهید صرفا در اینستاگرام برند خود را ایجاد و مشهور کنید خرید پیج مناسب شماست. شمایی که حداقل فعلا قصد اینکه کالایی را به فروش برسانید ندارید. چرا که پیج هایی که به فروش گذاشته می شوند دارای فالوور هایی هستند که درصد بالایی از آن ها فیک هستند.

البته این بدان معنا نیست که پیج های دارای فالوور های اصلی برای خرید موجود نیستند. اما از نظر اقتصادی گران بوده و باید هزینه زیادی را برای خرید این صفحات بپردازید. ولی درصورتی که تا به همین الان دارای پیج هستید و می خواهید صرفا فالوور های شما زیاد شوند به خرید پیج کاری نداشته باشید. بلکه به دنبال خرید فالوور واقعی از سایت های معتبر باشید. در ادامه برای شما درباره برتری های خرید فالوور نسبت به تبلیغات خواهیم گفت.

برتری های خرید فالوور نسبت به تبلیغات

کمی قبل تر درباره تبلیغات در اینستاگرام برای شما توضیحات مختصری را ارائه کردیم. همانطور که کمی قبل تر گفتیم تبلیغات اینستاگرام از نظر اقتصادی هزینه بسیاری را طلب می کند. به علاوه اینکه افراد معمولا در ابتدای کسب و کار آنقدری به سودآوری نرسیده اند که بخواهند بودجه زیادی را صرف تبلیغات کنند. به علاوه اینکه ممکن است موضوع بسیاری از پیج های تبلیغ موضوعات غیر عمومی باشند. درنتیجه گزینه مناسبی برای تبلیغات نمی باشند.

به بیان کلی تر تبلیغات اینستاگرام هم از نظر مالی هزینه بسیاری را بر شما تحمیل خواهد کرد و هم اینکه در ابتدای کار برای داشتن یک تبلیغ موفق باید آزمون و خطای بسیار را انجام دهید. به طوری که بعد از مدتی قابل توجه تازه متوجه خواهید شد کدام شکل تبلیغ بهتر است. دربرابر این معایب تبلیغات اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام یک مزیت بزرگ دارد و آن امکان وقوع اتفاقات خوب برای صفحات شما در سریع ترین زمان می باشد.

بسیاری از سایت های ایرانی خرید فالوور به گونه ای می باشند که به سرعت پس از خرید شما همان روز فالوور های درخواستی را خدمت شما تقدیم می کنند. این مزیت برای افرادی که صبر کمی دارند و سریعا می خواهند در رشد پیج خود موفق شوند بسیار مهم می باشد. فکر می کنم تا همین الان هم متوجه شده اید که خرید فالوور اینستاگرام گزینه بهتری نسبت به تبلیغات است. اما برای خرید فالوور باید به چند نکته توجه داشته باشید. برای همین اجازه بدید این نکات را هم خدمت شما شرح دهیم.

نکات مهم خرید فالوور اینستاگرام

چند نکته را باید قبل از خرید فالوور اینستاگرام بدانید. عدم توجه به این نکات ممکن است شما را به نتایج دلخواه نرساند. اجازه بدهید این نکات را خدمت شما بگوییم تا بدانید این نکات چه مواردی هستند.

پیج شما باید برای خرید فالوور آماده باشد!

باید پیجی داشته باشید که شکل یک پیج لایق افزایش فالوور را داشته باشد. به طوری که تعداد 20 یا 30 پست را در آن منتشر کرده باشید. این امر بسیار برای اینستاگرام مهم است. چرا که اگر غیر از این رفتار کنید ممکن است اینستاگرام صفحه شما را به عنوان اسپم شناسایی کند. پس ختما تعدادی پست قبل از خرید فالوور منتشر کنید. به سراغ دومین نکته می رویم.

به هیچ عنوان فالوور های زیادی را در یک روز نخرید

یکجا خریدن فالوور امری است بسیار نادرست. شما باید به گونه ای رفتار کنید که اینستاگرام به صفحه شما شک نکند. فرض کنید شما در یک روز پس از اطلاع از قیمت 10کا فالوور این تعداد فالوور را خریداری می کنید. اما درمقابل در روز بعد هیچ فالووری به پیج شما اضافه نشود. اینستاگرام روی این موضوع به شدت حساس است. به طوری که ممکن است این امر سبب غیرفعال شدن صفحه شما هم شود. پس نباید انبوه فالوور را یکجا خریداری کنید.

خرید لایک را به موازات خرید فالوور پیش ببرید.

نباید خرید فالوور تنها اقدام شما برای رشد پیج شما باشد. بلکه باید به نسبت به تعداد دنبال کننده ای که خریداری کرده اید لایک هم برای پست های خود خریداری کنید. بهترین حالت این است که به نسبت سی درصد از فالوور هایی که دارید لایک هم برای پست هیا خود خریداری کنید.

دست از رصد پیج نکشید!

بسیاری از افراد پس از خرید فالوور دیگر پیج خود را رها می کنند. این کار اشتباه بزرگی است. شما باید پس از ثبت درخواست خرید و پرداخت پول بررسی کنید که آیا تعداد فالوور درخواست شده به صفحه اینستاگرامی شما اضافه شده اند یا خیر. اگر این اتفاق افتاده بود روند را تا چند روز تکرار کنید. به طوری که هرروز این مقدار فالوور را خریداری کنید تا هم روند درستی را پیش گرفته باشید و هم اینستاگرام به اسپم بودن شما شک نکند.

از هر سایتی فالوور نخرید.

اعتبار سایتی که از آن قصد خرید فالوور را دارید هم در این مرحله بسیار مهم می باشد. سایت های خرید فالوور تعدادشان روز به روز درحال افزایش است. برای همین نباید به هر سایتی اعتماد کرد و برای خرید فالوور در آن هزینه کرد. تشخیص اعتبار سایت به دلیل زیاد شدن سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند بسیار سخت شده است. حتی گاه پیدا می شوند سایت هایی که فالوور های تقلبی را با قیمت ارزان می فروشند. خرید از این سایت ها بسیار اشتباه است. چرا که ممکن است پیج شما آسیب هم ببیند به جای اینکه رشد کند. نحوه شناسایی یک سایت معتبر خرید فالوور اینستاگرام

کمی قبل تر درباره اهمیت معتبر بودن سایتی که می خواهید از آن فالوور خریداری کنید گفتیم. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه فالوور خریداری کنیم. با ما باشید تا در این باره بیشتر صحبت کنیم. چند نکته را خدمت شما شرح می دهیم تا بهترین سایت خرید فالوور ایرانی را شناسایی کنید. این مطلب از سایت کافه راهنما را از دست ندهید.

سایت باید دارای تنوع بالایی از خدمات باشد!

اگر به دنبال این هستید تا اعتبار سایت فروش فالوور را بررسی کنید ببینید که تنوع این خدمات چطور است. آیا این سایت تنها خدمات فروش فالوور را ارائه می کند یا سایر خدمات نظیر فروش لایک و … را هم به مشتریان عرض می دارد؟ خدمات متنوعی را می توان برای صفحات اینستاگرامی برشمرد. برای نمونه می توان به خرید لایک و ایمپرشن و بازدید و …. اشاره کرد. سایت فروش خدمات اینستاگرام باید تنوع بالایی از این خدمات را ارائه کند. اگر دیدید که سایتی تنها در زمینه خرید فالوور خدمات ارائه می کند یادتان باشد که به اعتبار آن سایت شک کنید.

خدمات پشتیبانی و پس از فروش سایت چگونه است؟

پیش از آنکه پول خود را صرف خرید فالوور از سایتی کنید ببینید که پشتیبانی این سایت چگونه عمل می کند. پشتیبانی و ساپورت خریدار یک اصل مهم درباره تمامی سایت های فروش خدمات می باشد. گاه اتفاق میفتد که کاربران از سایتی خرید می کنند و پس از خرید نه فالوور اضافه شده و نه پشتیبانی درباره این امر پاسخی می دهد. برای اینکه کیفیت خدمات پشتیبانی را تست کنید کار سختی نیاز نیست.

بیایید بررسی کنید که پس از پرسیدن چند سوال از سوی شما چگونه به سوالات شما پاسخ داده می شود؟ اگر دیدید که باکیفیت و در مدت منطقی به سوال شما پاسخ داده شد بدانید که اعتبار سایت قابل قبول است. البته که تنها نباید به پشتیبانی آنلاین سایت شما توجه داشته باشید. بلکه باید ببینید که پشتیبانی سایت به صورت تلفنی چگونه است. یک سایت معتبر باید دارای پشتیبانی پاسخگوی تلفن باشد.

رابط کاربری سایت

حفظ خریدار برای سایت های معتبر بسیار مهم است. سایت که خدمات درستی را ارائه می دهند برای اینکه مشتری را حفظ کنند به رابط کاربری و تجربه کاربری اهمیت می دهند. درمقابل سایت هایی هستند که مدیران سودجوی آن ها تنها به دنبال داشتن فروش زیاد هستند و نمی خواهند که کاربر با مراجعه به سایت کار راحتی داشته باشد. بنابراین رابط کاربری را یک مولفه مهم برای اعتبار سایت تلقی کنید.

قیمت خدمات را بررسی کنید.

یکی دیگر از راه هایی که می توانید معتبر بودن سایت را شناسایی کنید این است که خدمات سایت با چه قیمتی ارائه می شوند. اگر سایتی معتبر باشد برای خدمات خود قیمتی منطقی وضع می کند. قیمتی که نه خیلی زیاد است و نه به طرز خنده آوری کم است. بسیاری از سایت هایی که خدمات اینستاگرامی ارائه می کنند دارای قیمت های مشابهی برای خدمات خود هستند. اما گاهی پیدا می شوند سایت هایی که بسیار قیمتشان پایین است. به علاوه اینکه ممکن است بسیاری از سایت ها قیمتی بسیار بالا را برای خدمات خود تعیین کنند. این سایت ها به هیچ وجه برای پرداخت هزینه قابل اعتماد نیستند. به بیان بهتر هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

مشتریان چقدر راضی هستند؟

رضایت مشتری یکی دیگر از مولفه های یک سایت معتبر برای خرید فالوور اینستاگرام می باشد. سایت معتبر سایتی است که آمار رضایت مشتریان آن ها حدود صددرصد باشد. تلاش کنید سری به نظریات مشتریان بزنید. ببینید که چه میزان است رضایت مشتریانی که از این سایت خدمات خریداری کرده اند. شاید بهترین گزینه برای اطمینان کردن به یک صفحه اینستاگرامی همین نظران کاربران باشد. به این وسیله می توانید یک سایت معتبر را برای خرید فالوور و هزینه کردن انتخاب کنید.

بهترین سایت خرید فالوور ایرانی

این روزها خرید فالوور ایرانی بسیار رواج پیدا کرده است. به طوری که تقاضای خرید فالوور بسیار رواج پیدا کرده است. به همین دلیل است که سایت های خرید فالوور اینستاگرامی بسیار رشد کرده اند. طوری که هرروز یک به یک سایت اینستاگرامی تعدادشان زیاد می شود. برای همین زیاد شدن تعداد سایت های خرید فالوور است که نمی توان به راحتی یک سایت خرید فالوور معتبر را شناسایی کرد.

برای همین است که ما در این مقاله تصمیم گرفتیم چند سایت را برای خرید فالوور اینستاگرام به شما معرفی کنیم. سایت هایی که امحتان خود را پس داده اند. سایت هایی که می توانید برای پرداخت هزینه رشد صفحه اینستاگرامی خود روی آن ها حساب کنید. سایت هایی که فالوور های فیک به شما تحویل نمی دهند و ارزش هزینه کردن دارند. با ما باشید تا شش مورد از این سایت ها را خدمت شما معرفی کنیم.

سایت هرمکس

خرید فالورر واقعی هرمکس

بسیار از سایت ها ممکن است مدتی شروع به فعالیت در حوزه فروش خدمات اینستاگرامی کنند و سریعا فعالیتشان متوقف شود. اما برخی از سایت ها سال های سال خدمات ارائه می کنند بدون اینکه انتقاد کسی را با خود همراه کنند. سایت هرمکس نمونه ای از این سایت ها می باشند. این سایت دارای سابقه ای پنج ساله در این حوزه می باشد. به طوری که از قدیمی های حوزه فروش خدمات اینستاگرام مشغول ارائه خدمات در عصر حاضر می باشد. در این سایت می توانید درست ترین و به بیان بهتر باکیفیت ترین خدمات را دریافت کنید.

این سایت تنوع بالایی از خدمات اینستاگرامی را خدمت شما ارائه می کند. کمی قبل تر درباره اینکه یک سایت باید خدمات زیادی ارائه کند تا معتبر به نظر رسد برای شما صحبت کردیم. قاعده ای که درباره سایت هرمکس هم صادق است. می توانید در این سایت فالوور های ایرانی و نیز خارجی و حتی به اختیار و به صورت کاملا شفاف فالوور فیک خریداری کنید. قیمت خدماتی که در سایت ارائه می شوند هم قیمتی منطقی می باشد. در این سایت مهم ترین خدماتی که ارائه می شوند به شرح زیر می باشند:

 • خرید فالوور ایرانی طلایی
 • خرید فالوور ایرانی نقره ای
 • خرید فالوور ایرانی برنزی

از نظر کیفیت همانطور که احتمالا شما هم حدس زده اید خدمات طلایی دارای کیفیت بهتری هستند. این خدمات دارای فالوور هایی می باشد که درصد فعالیت آن ها بیشتر از سایر پلن ها می باشد. همانطور که کمی قبل تر گفتیم سایت هرمکس از ابتدایی ترین سایت هایی است که در این عرصه شروع به ارائه خدمات کرد. اما تنها خدماتی که این سایت ارائه می کند شامل فالوور اینستاگرام نمی باشد. بلکه موارد زیر نیز درباره خدمات سایت هرمکس صادق می باشند:

 • خرید سیو اینستاگرام
 • خرید ریچ اینستاگرام
 • خرید ایمپرشن پست های اینستاگرام
 • خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام

جالب تر اینکه سایت هرمکس تنها درباره اینستاگرام خدمات ارائه نمی کند. بلکه سایر پلتفرم های اجتماعی هم در دایره خدمات این سایت می باشند. برای نمونه می توان به تلگرام اشاره کرد. جالب تر اینکه کلاب هاوس هم به دایره خدمات این سایت اضافه شده است. حتما تا الان درباره تنوع بالای خدمات سایت هرمکس اطلاعات کافی کسب کرده اید. تنوع بالایی که خبر از اصالت و اعتبار این سایت می دهد.


سایت اینبو

خرید فالوور اینبو

دومین سایتی که قصد بررسی آن را به منظور خرید فالوور اینستاگرام داریم سایت اینبو می باشد. اینبو هم در حوزه خرید فالوور واقعی اینستاگرام از بهترین سایت ها می باشد. به طوری که اگر قرار باشد درباره سابقه درخشان یک سایت صحبت کنیم بدون شک این مولفه ها درباره سایت اینبو صادق می باشند. در این سالهایی که سایت اینبو مشغول به فعالیت شده است به دلیل خدمات صحیحی که ارائه می کند مشتریان زیادی جذب این سایت شده اند.

به علاوه اینکه خدمات این سایت به گونه ای خوب بوده اند که مشتریان علاوه بر جذب شدن رضایت خوبی هم داشته و برای دفعات دیگری هم از خدمات این سایت استفاده کرده اند. در این سایت می توانید هم فالوور خریداری کنید و هم آمار لایک و کامنت و ویو را برای سایت خود با خرید این خدمات افزایش دهید. از دیگر مشخصه های این سایت می توان به قیمت معقول خدمات این سایت اشاره کرد. اجازه بدهید به منظور اثبات اعتبار این سایت یک آمار شگفت انگیز ارائه کنیم.

این سایت تاکنون موفق به ثبت آمار فروش 800 میلیون فالوور به 2280 مشتری شده است. این آمار به خوبی می تواند سبب جلب اطمینان سایر مشتری ها هم شود و خود به خود تعداد مشتریان این سایت را افزایش دهد. اگر می خواهید از این سایت خدمات اینستاگرامی خریداری کنید کارتان راحت است. فرض می کنیم می خواهید برای خرید فالوور اینستاگرام از سایت اینبو استفاده کنید. برای اینکار باید وارد صفحه خرید فالوور اینستاگرامی این سایت بشوید.

حال باید تعیین کنید که چه تعداد فالوور را می خواهید برای پیج خود خریداری کنید. سپس به سراغ پرکردن مشخصات پیج خود بروید و پس از آن به صفحه درگاه پرداخت هدایت می شوید. برای خرید فالوور از سایت ابنبو هیچگونه محدودیتی پیش روی شما نیست. به طوری که هرتعداد فالوور را می توان برای پیج خود خریداری کنید. ممکن است شما خواهان تعداد فالووری باشید که در جدول خدمات این سایت جای ندارد. باز هم جای ناراحتی نیست. می توانید از پشتیبانی این سایت بخواهید تا این تعداد را به عنوان یک سفارش مخصوص برای شما ثبت کنند.

خرید فالورر از اینبو

کمی قبل درباره این مورد هم صحبت کردیم که پشتیبانی خوب داشتن یکی از مولفه های مهم سایت های فروش فالوور می باشد. مشخصه ای که کاملا درباره اینبو درست است. به طور کلی اینبو تمام مشخصه هایی را که یک سایت فروش فالوور لازم دارد داراست. فکر می کنیم توضیح درباره سایت اینبو کافی باشد. به سراغ سومین سایت معتبر فروش فالوور می رویم. این شما و این هم سایت آسان فالوور.


آسان فالوور

آسان فالوور

دیگر سایت معتبری که می خواهیم در این مطلب از سایت کافه راهنما به زیر ذره بین آن را ببریم ایران فالوور می باشد. این سایت هم دارای خدمات خوبی می باشد و دارای رتبه چشمگیری در موتور جستجوگر گوگل می باشد. این سایت مانند دو سایت دیگری که بالاتر خدمت شما معرفی کردیم دارای قدمت قابل توجهی در زمینه فروش فالوور می باشد. مزیت هایی که درباره سایت های قبلی ذکر کردیم درباره این سایت هم تاحدود زیادی صادق است.

برای نمونه این سایت هم دارای پشتیبانی قوی می باشد. به طوری که فرد برای پیگیری خرید خود و یا پرسیدن هرگونه سوال مشکلی ندارد. به علاوه اینکه کیفیت خدمات این سایت هم در سطح بالایی قرار دارد. بد نیست درباره خدمات این سایت چند مثال هم خدمت شما بزنیم. مهم ترین خدماتی که این سایت ارائه می کند به شرح زیر می باشند:

 • خرید لایک اینستاگرام
 • خرید کامنت پست های اینستاگرام
 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام
 • خرید فالوور واقعی اینستاگرام
 • خرید فالوور ارزان اینستاگرام

این سایت از نظر رابط کاربری دارای ظاهری ساده می باشد.اگر از افراد ظاهر پسند باشید احتمالا در اولین نگاه خیلی به این سایت حس خوبی نخواهید داشت. اما این را بدانید که از طریق این سایت می توانید تخصصی ترین خدمات اینستاگرام را دریافت کنید. این سایت بیشتر مناسب افرادی است که دنبال خرید فالوور ارزان هستند. طوری که کیفیت برایشان اولویت اول نمی باشد. اگر شما هم از این دسته از افراد هستید حتما روی خرید از این سایت حساب کنید. به دلیل کارکردن تخصصی روی امر فالوور این سایت به گونه ای می باشد که قیمت های ارزانی را برای خدمات خود وضع کرده است.

جت فالوور

اگر به دنبال بهترین سایت ایرانی خرید فالوور هستید این را بدانید که جت فالوور یکی از بهترین گزینه ها پیش روی شماست. جت فالوور سایت تازه تاسیس و کم تجربه نیست که نتوان اعتماد به آن کرد. این سایت ابتدا خود را به نام فالووریاب معرفی کرد و 12 سال است که بهترین خدمات پلتفرم اینستاگرام را ارائه می کند. طوری که در کشور ایران از جت فالوور به عنوان قدیمی ترین سایت در این عرصه یاد می شود.

اگر به دنبال این هستید تا خدمات اینستاگرامی را با پایین ترین قیمت دریافت کنید بدانید که جت فالوور بهترین گزینه برای شماست. به طوری که می توان از این سایت به عنوان بهترین سایت فروش فالوور ارزان میان سایت های ایرانی یاد کرد. اگر نگاهی به کیفیت خدمات این سایت بندازید شگفت زده خواهید شد. طوری که کیفیت این سایت نسبت به سایر سایر ها به مراتب بهتر است. همین کیفیت خوب از بهترین مولفه ها برای افزایش اعتبار یک سایت می باشد.

این سایت هم برای فروش خدمات اینستاگرامی صرفا به فروش فالوور اکتفا نکرده است. بلکه این سایت هم تنوع بالایی از خدمات اینستاگرامی را ارائه می کند. برای نمونه می توان به خدمات زیر اشاره کرد:

 • فروش فالوور اینستاگرام
 • فروش لایک اینستاگرام
 • فروش ایمپرشن اینستاگرام
 • فروش ریچ اینستاگرام
 • فروش کامنت اینستاگرام

به طور کلی به چندین دلیل می توان جت فالوور بهترین سایت خرید فالوور ایرانی دانست. این سایت از نظر قیمت بهترین تعرفه ها را برای خدمات خود لحاظ کرده است. به علاوه اینکه پشتیبانی این سایت هم بسیار خوب عمل می کنند. به طوری که خیال شما از بابت پیگیری خرید کاملا راحت است.

ایران فالوور

ایران فالوور

این سایت هم دارای سابقه و عملکرد قابل قبول در عرصه فروش فالوور می باشد. سابقه این سایت به هفت سال می رسد و این مدت از فعالیت برای یک سایت فروش فالوور آمار خوبی می باشد. اما دربرابر مزایای این سایت می توان یک عیب را هم درباره این سایت برشمرد. این عیب عدم تعریف گارانتی بازگشت وجه می باشد. آمار فروش فالوور و لایک در این سایت به این صورت است که 900 میلیون فالوور فروخته و نیز لایک های فروخته شده از سوی این سایت به 500 میلیون می رسند. این آمار نشان دهنده عملکرد خوب این سایت در جلب رضایت مشتریان خود می باشد.

دیجی فالوور

دیجی فالوور

دیگر سایت معتبر ایرانی در زمینه فروش فالوور اینستاگرام سایت دیجی فالوور می باشد. در ایران این سایت هشت سالی می باشد که شروع به فعالیت در این زمینه کرده است. فالوور و لایک اینستاگرام را می توان از این سایت به راحتی خریداری کرد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که بسیاری از مشتریان این سایت را افراد مشهور و سلبریتی ها تشکیل می دهند. این سایت دارای یک مشخصه بسیار جالب می باشد که شاید بسیاری از سایت های دیگر فاقد این مزیت باشند.

این مشخصه امکان بازگشت وجه یا همان گارانتی بازگشت وجه می باشد. این اتفاق زمانی میفتد که شما کمتر از تعداد درخواست شده فالوور دریافت کرده باشید. برای نمونه فرض کنید سفارش ده هزار فالوور را ثبت کرده باشید. حالا این ده هزار فالوور به حساب شما واریز نشده باشند. اگر مقدار کمتر از ده هزار فالوور را دریافت کرده اید می توانید وجه نقد خود را پس بگیرید. به علاوه اینکه اگر به دنبال آموزش هایی برای کسب درآمد از اینستاگرام و یا افزایش فالوور اینستاگرام هستید می توانید از بخش بلاگ این سایت استفاده کنید.

این سایت مزیت دیگری هم دارد. خدماتی که این سایت ارائه می کند سریعا در صفحه اینستاگرامی شما اعمال می شوند. به علاوه اینکه پشتیبانی این سایت هم در شان یک سایت کاربلد رفتار می کند. تضمین کیفیت دیگر مشخصه مهم این سایت می باشد. شعار دیجی فالوور همیشه فروش فالوور های واقعی و کیفیت بالای ارائه خدمات می باشد. به علاوه اینکه این سایت فالوور های بدون ریزش به شما عرضه می دارد.

سخن آخر

در این مطلب درباره خرید فالوور اینستاگرام برای شما توضیحات کاملی را ارائه کردیم. فالوور اینستاگرام یکی از اصلی ترین مولفه هایی است که رقم آن در پیج های مختلفی که قصد جلب مشتری دارند باید رشد کند. نمی توان برای یک پیج اینستاگرامی انتظار صبر لازم برای افزایش فالوور به صورت اورگانیک را داشت. برای همین بسیاری از افراد اقدام به خرید فالوور می کنند. درباره 6 سایت معتبر در زمینه خرید فالوور برای شما گفتیم. درباره مزایا و نیز تنوع خدمات هریک از این سایت ها هم توضیحات کاملی را خدمت شما ارائه کردیم. شما کاربران عزیز سایت کافه راهنما می توانید هم اکنون می توانید خود اقدام به خرید فالوور کنید. چرا که هم بهترین سایت های خرید فالوور را به شما معرفی کردیم و هم اقدام به شرح نکات خرید فالوور کردیم.

 

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

5 − 2 =