خرید 36 مدل آب مرکبات گیری پرفروش بهترین مارک بازار

آب مرکبات گیری در هر آشپزخانه ای موجود می باشد که بیشتر آنها به صورت دستی است ، اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین مارک آب مرکبات گیری برقی یا دستی می باشد تا بتوانید بهترین نحو آب میوه ها را به صورت طبیعی و بهداشتی در بیاورید در زمان انتخاب این نو دستگاه اولین چیزی که به ذهن افراد می آید چه مارکی خوبه؟ تا طول عمر بسیاری داشته باشد تا با بهترین کیفیت آب میوه ها را در خارج کند. بیشتر جستجوها در این زمینه مارک های معروف ایرانی و خارجی کنوود ، پارس خزر ، میگل ، دلمونتی و بوش می باشد.

ویژگی و نکات مهم هنگام خرید آب مرکبات گیری

با محبوبیت بیشتر آب پرتقال و سایر آب میوه های تازه ، مصرف کنندگان بیشتری در جستجوی بهترین آب مرکبات گیری برای خانه خود هستند. آبمیوه گیری مرکبات به هر شکل و ابعادی و با طیف وسیعی از عملکردها تولید می شوند. برای کمک به شما در انتخاب بهتر شیوه زندگی خود ، در اینجا نکات مهم و ویژگی های اصلی وجود دارد که باید به دنبال آنها باشید.

آب مرکبات گیری پرفروش

طرح

طراحی از نظر زیبایی شناسی و کاربردی مهم است. بدیهی است که بهترین دستگاه های آب مرکبات گیری در میان وسایل آشپزخانه شما باشد و چون بسیاری از دستگاه های آب میوه گیری دارای طراحی های زیبایی هستند. بهترین انتخاب برای شما سلیقه شخصی خواهد بود. برخی از خانه داران رنگ های روشن را دوست دارند و دیگران ترجیح می دهند که از روکش های مختلف استفاده نمایند.

از نظر عملکرد ، بهترین آبمیوه گیری ها استفاده از آنها را برای شما آسان می کند. آنها مقدار زیادی آب میوه می کشند. آنها همچنین همه کاره هستند. بهترین مدل ها ویژگی های کنترل پالپ را ارائه می دهند و قادر به مقابله با اندازه های مختلف میوه هستند.

ماشین ظرفشویی ایمن

تمیز کردن با بهترین روش آب مرکبات گیری همیشه آسان خواهد بود. فیلتر از فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ساخته شده است که غیر متخلخل است و استفاده از آن با مواد غذایی بی خطر است. تهیه آب می تواند یک روند نامرتب باشد! اگر بتوانید از نظر سرعت و سهولت بتوانید آبمیوه گیری یا قطعات قابل جدا شدن را در ماشین ظرفشویی بشویید ، مفید است.

راحتی در استفاده

یکی از ویژگی های بارز بهترین دستگاه های آبمیوه گیری مرکبات ، استفاده آسان از آنها است. اگر راه اندازی یک وسیله آشپزخانه خیلی طولانی شود و کار با آن سخت باشد ، به راحتی استفاده نمی شود و اتلاف وقت وهزینه است. آبمیوه گیری های برقی باید سریع و آسان جمع شوند. شما باید بتوانید آنها را فقط با فشار دادن مخروط آب میوه گیری و آزاد کردن آن در پایان کار ، کنید.

دستگاه های آب مرکبات گیری دستی نیازی به تلاش زیاد ندارند. باید یک ویژگی طراحی وجود داشته باشد که میوه را محکم بگیرد. برای بیرون آوردن آب لازم نیست خیلی فشار دهید. ارزش این است که توضیحات محصول و بررسی ها را بخوانید تا ببینید که استفاده از دستگاه آب مرکبات گیری از نظر جسمی چقدر دوام دارند.

بهترین آب مرکبات گیری

ظرفیت آب میوه

ظرفیت آب مناسب شما بستگی به میزان آب لازم برای تهیه یک بار مصرف دارد. ظرفیت می تواند از 16 اونس مایع تا بیش از 40 اونس مایع یا حتی بیشتر باشد. بهترین آب مرکبات گیری برای یک کار پذیرایی یا یک خانوار بزرگ دارای یک مخزن بزرگ است.

در برخی از مخازن یک شیر وجود دارد که آب میوه آن را به لیوان انتقال می دهد. که کار را بسیار راحت می کند.

کنترل پالپ

بهترین دستگاه های آب مرکبات گیری عملکرد کنترل تفاله را دارند تا بتوانید میزان مقدار ورود مواد مغذی به دستگاه آب مرکبات گیری را کنترل کنید. به احتمال زیاد این ویژگی را در آب مرکبات گیری برقی مشاهده می کنید. مقدار مغزی که وارد آب می شود یک عمل متعادل کننده است. اگر تفاله بیش از حد باقی بماند ، مقدار زیادی آب را هدر داده اید و این یک روش مقرون به صرفه برای تهیه آب میوه نیست. از طرف دیگر ، اگر آب مرکبات گیری به مغز سوراخ شود و وارد آب شود ، آن را ترش می کند. همه میوه ها متفاوت هستند.

اندازه و فضای ذخیره سازی مورد نیاز

بهترین آبمیوه گیری مرکبات برای سبک زندگی شما در فضای اتاق شما مناسب است. اگر در حال مسافرت با اتومبیل رانی هستید یا آشپزخانه بسیار کوچکی دارید ، بهتر است به آبمیوه گیری هایی که می توانید در کمد یا کشو نگهداری کنید ، نگاهی بیندازید. ممکن است دریابید که مدل های برقی بزرگتر به سادگی فضای زیادی را اشغال می کنند و برای شما کاربردی نیستند.

بهترین آب مرکبات گیری

انواع آبمیوه گیری مرکبات

بحث در مورد برقی و دستي بودن بهترين دستگاه هاي آبگيري مرکبات وجود دارد. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

آبمیوه گیری دستی – به طور کلی ، یک دستگاه آبمیوه گیری دستی هزینه کمتری دارد و از طراحی ساده ای برخوردار است. این بدان معناست که کمتر موردی وجود دارد که بتواند با آن اشتباه کند و قابل اعتمادتر خواهد بود. تمیز کردن این دستگاه های آب میوه گیری آسانتر از یک دستگاه آبمیوه گیری الکتریکی است – پس از تهیه آب میوه ، می توانید کل ماده را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. یک دستگاه آبمیوه گیری برقی باید برخی از قطعات تمیز شود. سپس باید دوباره بسته شود.

بیشتر آب مرکبات گیری های دستی جمع و جور هستند و می توان آنها را در یک کمد نگهداری کرد – برخی از آنها به قدری کوچک هستند که در یک کشو نگهداری می شوند. این باعث می شود که آنها برای خانه های کوچکتر و به عنوان مثال هنگام مسافرت ایده خوبی باشند.

نکته منفی این است که آنها به برخی از تلاش های جسمی نیاز دارند و این برای برخی از افراد که محدودیت های جسمی دارند ، یک ضرر بزرگ است. همچنین ، آنها در گرفتن آخرین قطره آب از میوه کارایی ندارند. سرعت آنها نیز کندتر است و بهترین گزینه برای تهیه مقادیر زیادی آب میوه نیستند. خیلی طول میکشه و خسته کننده است!

آب مرکبات گیری دستی

آب مرکبات گیری برقی – از طرف دیگر ، به سرعت از طریق یک کاسه کامل (یا جعبه) پرتقال کار می کند و با اعمال جسمی کمی گالن آب تولید می کند. با این حال ، آنها گران ترند و جای شما را در قسمت پیشخوان شما اشغال می کنند. از آنجا که آنها به یک موتور الکتریکی متکی هستند ، خرید آنها هزینه بیشتری دارد و ممکن است مشکلی در آنها رخ دهد که تعمیر آنها هزینه بیشتری خواهد داشت. همیشه ضمانت ارائه شده با محصول خود را بررسی کنید. می توان آنها را به سختی جدا کرد ، تمیز کرد و دوباره کنار هم قرار داد.

در کل ، دستگاه های آب میوه گیری الکتریکی برای ساخت مداوم دسته های بزرگ اما برای فشردن هر بار و فقط یک پرتقال بهترین هستند ، یک مدل دستی ممکن است بهترین انتخاب آبمیوه گیری باشد.

سوالات متداول درباره آب مرکبات گیری

آیا دستگاه های آب میوه گیری الکتریکی مواد مغذی میوه ها را حذف می کنند؟

آب میوه های تازه مملو از ویتامین ها و مواد معدنی است. میوه های مرکبات ویتامین C زیادی را تأمین می کنند که برای یک سیستم ایمنی سالم بسیار حیاتی است. آب میوه تحت هیچگونه عملیات حرارتی قرار نگرفته است و بنابراین هیچ یک از ویتامین ها یا مواد معدنی از بدن خارج نمی شوند.

با این حال ، حتی بهترین آبمیوه گیری مرکبات نیز مقداری از فیبر میوه طبیعی را از بین می برد. به این دلیل که فیبر در تفاله ای که پس از فرآیند آب گیری باقی مانده است ، متمرکز شده است. شما می توانید با استفاده از تفاله در دستور العمل ها یا با افزودن منابع دیگر فیبر (مانند نان سبوس دار) به رژیم غذایی ، تعادل را حفظ کنید.

آیا باید قبل از آب گیری مرکبات پوست میوه را بگیرید؟

آب مرکبات گیری باید آسان باشد و همراه با دستورالعمل های کامل در مورد نحوه استفاده از آن است. لازم نیست ابتدا مرکبات پوست گرفته شوند. ریمرها روی میوه ها را از داخل کار می کنند و به پوست نزدیک نمی شوند. با گذاشتن پوست ، رسیدگی به میوه را آسان تر می کنید.

بهترین آب مرکبات گیری

آیا باید به دستگاه های برقی آب مرکبات گیری با آب شتشو داد؟

قسمت های آب مرکبات گیری برقی نباید در آب شسته شود. فقط جاهای که قابل باز شدن هستنند را باید در آب بشوید و بعد بجای خود ببندید. بنابراین به دلایل ایمنی قسمت ها برقی باید از آب دور باشند. با این حال ، قسمت هایی وجود دارد که با آب میوه و میوه تماس می گیرند و پس از استفاده برای حفظ بهداشت باید تمیز شوند.

این قسمت ها باید برداشته و با استفاده از آب و مواد شوینده ملایم با دست شسته شوند یا در قفسه بالایی ماشین ظرفشویی تمیز شوند. همیشه دستورالعمل شستشوی ارائه شده توسط سازنده را بررسی کنید.

لیست قیمت پرفروش ترین آب مرکبات گیری دستی و برقی

آب مرکبات گیری سایا مدل CITRUS

۱۰٪

۳۵۳,۰۰۰

۳۱۹,۰۰۰ تومان

آب مرکبات گیری نینگ های مدل 8801

۳۱٪

۶۲۰,۰۰۰

۴۲۵,۰۰۰ تومان

آب مرکبات گیری میگل مدل GCS 160

٪

۱,۴۹۰,۰۰۰

۱,۴۷۰,۰۰۰ تومان

آب مرکبات گیری کنوود JE280

۱۲٪

۹۳۰,۰۰۰

۸۱۵,۰۰۰ تومان

آب مرکبات گیری دستی آریته مدل 411

۵٪

۱,۴۴۲,۰۰۰

۱,۳۶۹,۹۰۰ تومان

آب مرکبات گیری دستی مدل YP-MAKS025

۴۴٪

۱۶۰,۰۰۰

۸۹,۸۰۰ تومان

 

پیشنهاد: بهترین چرخ گوشت

سخن آخر

در این مقاله با بررسی انواع آب مرکبات گیری دستی و برقی به این نتیجه رسیدم که هر مدام دارای معایب و مزیت خود را دارند که در این مقاله توضیح داده شده است که امیدواریم با انتخاب بهترین مارک موجود در بازار بتوانید یک آب میوه طبیعی با طعم بسیار عالی در مصرف روزانه خود داشته باشید و از خرید خود لذت کافی را ببرید.

مشاهده لیست قیمت آب مرکبات گیری


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − پنج =