پردرآمدترین شغل برای زنان ایرانی
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو و آموزش فیبروز ابرو بهترین فرصت برای علاقه‌مندانی است که قصد دارند به صورت حرفه‌ای در این زمینه کسب درآمد کنند. هنرجویان با شرکت در دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ ابرو و فیبروز ابرو با صفر تا صد این دو تکنیک بروز و پرطرفدار آشنا شده و پس از ورود به بازارکار به درآمدزایی فوق العاده‌ای خواهند رسید. امروزه اغلب بانوان برای قرینه‌سازی و اصلاح فرم ابروهای خود به سراغ تکنیک‌های آرایش دائم ابرو نظیر فیبروز ابرو، بلید ابرو و هاشور با بهترین قیمت هاشور ابرو روی آورده‌اند. بلید ابرو و هاشور با ایجاد خطوطی ظریف در بین تارهای ابرو موجب پرپشت‌سازی و زیبایی ابروهای شما می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز تخصصی ابرو در تهران با بهترین قیمت هاشور ابرو، زیبایی ابروها و چهره خودرا دوچندان کنید.

مرکز میکروبلیدینگ غزل زرگریان با برخورداری از مسترهای دوره دیده، خدمات بلید ابرو، فیبروز ابرو و … را با بهترین قیمت هاشور ابرو در تهران برای شما عزیزان ارائه کرده است. شما می‌توانید در بهترین سالن آرایش دائم زیر نظر استاد غزل زرگریان بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری و بهترین قیمت هاشور ابرو، بالاترین کیفیت خدمات آرایش دائم ابرو را تجربه کنید. آکادمی غزل زرگریان برگزارکننده دوره‌های تخصصی آموزش میکروبلیدینگ ابرو و آموزش فیبروز ابرو با پشتیبانی نامحدود و سرفصل‌های کاربردی می‌باشد. با شرکت در دوره‌های استاد غزل زرگریان شما می‌توانید با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای روانه بازار کار شده و به درآمدزایی بی نظیری دست یابید.

دوره آموزش میکروبلیدینگ 0 تا 100 با غزل زرگریان

امروزه با توجه به افزایش قیمت میکروبلیدینگ ابرو و تمایل اغلب بانوان به اجرای بلید ابرو، یادگیری و آموزش میکروبلیدینگ ابرو بازارکار داغ و سودآوری را برای علاقه‌مندان به این حرفه به دنبال دارد. هنرجویان می‌توانند با آموزش میکروبلیدینگ و نکات مربوط به آن و ورود به بازارکار به درآمدزایی بسیار بالایی از این حرفه برسند. اما برای حرفه‌ای شدن در این رشته و آموزش کامل میکروبلیدینگ ابرو باید به بهترین سالن برای آموزش میکروبلیدینگ ابرو مراجعه کنید. چراکه برای آموزش میکروبلیدینگ با دستگاه، اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ و آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ به متخصصی حاذق در این حوزه نیاز است.

در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در آکادمی غزل زرگریان هنرجو در ابتدا با قواعد و قوانین اساسی بلید ابرو آشنا می‌شود. و نحوه استفاده از قلم میکروبلیدینگ را خواهد آموخت. سپس با رنگ‌های مورد استفاده در بلید ابرو و نحوه ترکیب رنگ ابرو برای هر رنگ پوست آشنا می‌شود و آموزش میکروبلیدینگ با دستگاه را روی پوست مصنوعی تمرین می‌کند. در اموزش کشیدن خطوط میکروبلیدینگ، هنرجو نحوه به دست گرفتن قلم بلید ابرو، کنترل فشار دست، عمق مناسب سوزن تاتو، زاویه قلم بلید با پوست فرد و نحوه کشیدن خطوطی ظریف و منظم را یاد خواهد گرفت.

هنرجویان در دوره آموزش میکروبلیدینگ 0 تا 100 با کمک استاد غزل زرگریان به صورت عملی روی مدل زنده تمرین اجرای بلید ابرو را آموزش خواهند دید. همچنین استاد غزل زرگریان با آموزش گام به گام میکروبلیدینگ، هنرجویان خود را برای ورود به بازارکار و استخدام در مرکز خود آموزش می‌دهند. آکادمی غزل زرگریان ضمن ارائه کامل‌ترین جزوه آموزشی میکروبلیدینگ، بهترین هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو را از شما دریافت می‌کنند.

آموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد

فیبروز ابرو یکی از جدیدترین تکنیک‌های فرم دهی و اصلاح ابرو است که توسط آقای برانکو بابیک موسس آکادمی فی اروپا ابداع گردیده است. در این تکنیک حرفه‌ای طراحی ابرو براساس قوانین آکادمی فی و نسبت‌های طلایی صورت انجام می‌شود و سلیقه مشتری در آن اهمیت چندانی ندارد. درواقع فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ نیز در طراحی ابرو و مواد و لوازم مورد استفاده است. از این رو هنرجویان باید در اموزش فیبروز ابرو از صفر تا صد با شناخت آناتومی چهره هر فرد و نسبت‌های طلایی صورت فرد، طراحی ابرویی حرفه‌ای انجام دهند. دوره آموزش فیبروز ابرو در آکادمی غزل زرگریان شامل سرفصل‌های زیر است:

 • آشنایی هنرجو با قلم مخصوص فیبروز ابرو
 • روش استفاده از سوزن‌های مخصوص فیبروز
 • معرفی رنگ‌های برند فی و نحوه ترکیب رنگ تاتو ابرو
 • روش و مقدار استفاده از بهترین بی حسی برای تاتو
 • طراحی ابرو براساس قوانین چهارگانه برانکو بابیک
 • آشنایی با ابزارهای قرینه‌سازی ابرو نظیر دیوایدر ابرو، کولیس دیجیتال تاتو
 • نجوه اجرای فیبروز ابرو و تنظیم فشار دست و عمق مناسب سوزن
 • آموزش فیبروز ابرو روی کاغذ
 • آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی
 • آموزش فیبروز ابرو با دستگاه

هنرجو در آکادمی غزل زرگریان با آموزش فیبروز ابرو روی پوست مصنوعی می‌تواند در این زمینه حرفه‌ای شود. از طرفی این آکادمی با برگزاری آموزش فیبروز ابرو در خانه و به صورت آنلاین، این امکان را برای افراد فراهم کرده است تا بتوانند در خانه از مطالب دوره بهره‌مند گردند.

قیمت هاشور ابرو چقدر است؟

بسیاری از بانوانی که به دنبال انجام آرایش نیمه دائمی ابرو هستند، با این پرسش مواجه می‌شوند که قیمت سایه و هاشور ابرو بانوان چقدر است؟ قیمت سایه و هاشور ابرو بانوان در سال ۱۴۰۲ در مراکز مختلف بسته به عواملی متفاوت است. از عواملی که در تعیین قیمت هاشور سه بعدی ابرو و قیمت هاشور ابرو موثرند می‌توان به تخصص و مهارت پیگمنتر، مواد مصرفی، تجهیزات مورد استفاده، حجم کار، موقعیت جغرافیایی مرکز و … اشاره نمود. اما آنچه مهم‌تر از قیمت هاشور ابرو تهران است، کیفیت نهایی کار و تضمین سلامت مشتری می‌باشد. چرا که ممکن است در مرکزی علی رقم ارائه مناسب‌ترین قیمت هاشور ابرو، به سبب استفاده از مواد بی‌کیفیت و بی‌تجربگی پیگمنتر به پوست فرد آسیب برسانند و حتی فرد مجبور به ریموو تاتو ابرو خود گردد.

از این رو ما در مرکز غزل زرگریان به عنوان بهتربن مرکز هاشور ابرو در تهران با ارائه بهترین قیمت هاشور ابرو ۱۴۰۲ و قیمت تاتو ابرو در تهران بالاترین کیفیت و ماندگاری هاشور را برای شما تضمین می‌کنیم. مسترهای استاد غزل زرگریان با تکنیک اختصاصی، هاشور ابرو را بدون نیاز به ترمیم و با بهترین قیمت هاشور ابرو برای مشتریان خود انجام می‌دهند.

دلایل محبوبیت بلید ابرو چیست؟!

بلید ابرو یا میکروبلیدینگ ابرو از تکنیک‌های زیبایی و فرم‌دهی ابروهاست که باید در بهترین سالن آرایش دائم انجام گیرد. میکرو ابرو یا بلید ابرو به سبب نفوذ سوزن تاتو برای کاشت رنگدانه در زیر پوست، ممکن است فرد را دچار عوارض میکروبلیدینگ ابرو گرداند. از این رو مراجعه به مرکزی که بلید ابرو  را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط بهترین متخصصان ابرو در تهران انجام دهد ضروری است. در بلید ابرو توسط قلم میکروبلیدینگ ابرو خطوطی ظریف و همانند تارهای مو طبیعی ابرو ایجاد شده و رنگدانه به لایه‌های پوست تزریق می‌شود.

مسترهای استاد غزل زرگریان با شناخت فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ، طراحی ابرو را به صورت کاملا حرفه‌ای برای مشتریان خود انجام می‌دهند.کلیه خدمات آرایش دائم و بلید ابرو در این مرکز با تکنیک اختصاصی استاد غزل زرگریان، بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین ماندگاری برای انواع پوست حتی پوست چرب اجرا می‌شود. شما می‌توانید با مشاهده عکس بلید ابرو و عکس میکرو ابرو قبل و بعد در نمونه‌کارهای مرکز غزل زرگریان از کیفیت کار مسترهای ما اطمینان حاصل نمایید. همچنین این مرکز علاوه بر ارائه بهترین قیمت میکروبلیدینگ ابرو، دوره آموزش بلید ابرو را نیز به صورت تخصصی برگزار نموده است.

1 نظر

 1. واقعااااا حق گفتید جدا الان هیچ کاری به اندازه کارهای زیبایی درآمد ندارند ما هرکدوم از اطرافیان تو این زمینه رفت آموزش دید و شروع کرد به کار کردن واقعااا ترکوند

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

18 + 6 =