راهنمایی خرید شال گردن[لیست قیمت36مدل پرفروش]

شال گردن یکی از پرطرفدار ترین پوشش ها در فصل زمستان است که معمولا در روز های برفی و بارانی این فصل، از آن استفاده می شود؛ افراد زیادی در فصول سرد سال از این پوشش دوست داشتنی استفاده می کنند. در ادامه، با راهنمایی خرید شال گردن همراه شما هستیم.

نکاتی برای خرید شال گردن

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکاتی برای خرید شال گردن

خرید این پوشش با نکاتی همراه است که در ادامه آن ها را به شما خواهیم گفت.

اندازه

به دلیل اینکه هر چه شال گردن بلند تر باشد استایل بهتری دارد، سعی کنید از شال گردن هایی که سایز کوتاهی دارند استفاده نکنید؛ استفاده از این پوشش در سایز های کوتاه باعث می شود که بالا تنه شما نامناسب به نظر برسد و در نهایت نتوانید استایل خوبی داشته باشید.

علاوه بر زیبایی، از نظر گرم کردن هم استفاده از شال گردن هایی با سایز و اندازه کوتاه پیشنهاد نمی شود؛ زیرا هر چه شال گردن بلند تر باشد، شما گرم تر می شوید و در ظاهر نیز زیبا تر به نظر می رسد.

جنس

هنگام خرید شال گردن حتما به جنس آن توجه کنید؛ اینکه شال گردن شما جنسی ضخیم داشته باشد، کاربرد آن را محدود خواهد کرد. برای مثال، جنس های ضخیمی که برای این پوشش وجود دارد، فقط در روز های فوق العاده سرد قابل استفاده است و حتی نمی توان در روز هایی که کمی احساس سرما می کنید، استفاده کرد.

پرطرفدار ترین جنس در بین شال گردن ها که معمولا بانوان از آن استفاده می کنند، جنس خز است؛ سعی کنید از شال گردن هایی که جنس آن ها خز طبیعی است استفاده کنید. البته این جنس در نوع طبیعی، قیمت بالا تری دارد اما به صرفه است و با کمی هزینه بالاتر، می توانید شال گردن با کیفیت و جنس عالی را تهیه کنید که در تمام روز های سرد و نسبتا سرد بتوانید از آن بهره بگیرید.

رنگ

رنگ شال گردن زمانی اهمیت پیدا می کند که قصد ست کردن آن را با کلاه، دستکش و دیگر لباس های تان داشته باشید؛ البته افرادی هم وجود دارند که شال گردن را ست نمی کنند اما بر روی رنگ آن حساسیت خاصی نشان می دهند.

معمولا شال گردن هایی که رنگ روشن دارند، پر استفاده تر و پرطرفدار تر از شال گردن هایی با رنگ تیره و … هستند؛ دلیل استفاده بیشتر از رنگ های شاد و روشن برای این پوشش، راحت تر ست کردن آن با کلاه، دستکش و دیگر لباس ها خواهد بود.

نوع بستن شال گردن بعد خرید

نوع بستن شال گردن

طریقه بستن شال گردن نیز می تواند در انتخاب شما تاثیر بگذارد؛ برای مثال، اگر بخواهید شال گردن را به دور گردن بپیچید به طریقه ای که تا سینه شما طول داشته باشد، بدون شک باید این پوشش را در سایز و اندازه های بزرگ تر خریداری کنید.

اما مهم ترین نکته ای که برای بستن این پوشش وجود دارد، این است که نباید آن را خیلی محکم و سفت به دور گردن خود بپیچید؛ بلکه باید آن را به آرامی و نرمی بپیچید تا استایل شما بر هم نخورد و بتوانید به راحتی نفس بکشید.

مکانی که قرار است به آن جا بروید هم در نوع بستن شال تاثیر گذار است؛ برای مثال، زمانی که قصد دارید به کافی شاپ بروید، می توانید به روش های مختلف آن را ببندید اما قطعا نوع بستن شال گردن در مراسم های رسمی مانند عزا، اهمیت بیشتری دارد و نیازمند دقت بالاتری خواهد بود.

لیست قیمت 36 مدل شال گردن پرفروش موجود بازار

چفیه مدل 02

۱۲,۹۶۰ تومان

شال مردانه مدل شماق

۹۳,۲۱۰ تومان

شال گردن مدل 09-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 14-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن بافتنی مردانه مدل D1

۹۸,۰۰۰
٪۴۰
۵۹,۰۰۰ تومان

شال کد H32

۱۰۰,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 20-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 13-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن بافتنی مدل naabsell-111

۷۵,۰۰۰
٪۳۵
۴۹,۰۰۰ تومان

شال گردن مردانه کوتون مدل 100AA

۳۳۸,۰۰۰
٪۳۶
۲۱۸,۰۰۰ تومان

شال گردن بافتنی کد S9806

۹۹,۰۰۰
٪۳۴
۶۵,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 18-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن مردانه مدل AB3

۴۸,۰۰۰
٪۴۲
۲۸,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 16-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 12-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن بافتنی مدل D1

۱۲۰,۰۰۰
٪۵۴
۵۵,۰۰۰ تومان

شال مردانه مدل S44

۹۰,۰۰۰ تومان

شال گردن مردانه کوتون مدل RD101

۳۲۸,۰۰۰
٪۳۴
۲۱۸,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل 11-04

۴۳,۰۰۰ تومان

شال گردن مدل sh 32

۱۲۸,۰۰۰
٪۶۵
۴۴,۸۰۰ تومان

جمع بندی نهایی

استفاده از شال گردن توسط متخصصان مد به صورت مکرر پیشنهاد می شود؛ زیرا این پوشش به صورت چند منظوره عمل می کند. یعنی شما هم می توانید با استفاده از آن سر و گردن تان را گرم نگهدارید و هم می توانید ستی جذاب داشته باشید و به استایل تان سر و شکل جالبی بدهید. 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

17 + پنج =