خرید 5 مارک انبر قفلی پرفروش باکیفیت ارزان با قیمت مناسب

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

انبر قفلی ها یکی از بهترین ابزارهای مورد نیاز اکثر افراد مانند لوله کش ، مکانیک و دیگر بسیار کاربردی و بهترین هستنند. مطرح ترین انبر قفلی ها مدل ایران پتک ، آمریکایی usa و آلمانی می باشند، که بیشتر این محصولات با انواع سایزهای کوچک و بزرگ یا اتوماتیک ساخت چین هستنند. در این راهنمایی خرید پرفروش ترین مدل ها با قیمت مناسب و کیفت قابل قبول پیشنهاد داده می شوند.

 

مزیت استفاده از انبر قفلی ها

 • انبر قفلی که از نامش پیداست توانایی بستن عالی و قفل کردن پیچ و مهره یا لوله یا وسیله که می خواهید تعمیر کنید را دارد و بر روی ابزار مورد نظر بسیار کاربردی مناسب است ، که می توانید با اطمینان کامل از گرفتن محکم از آن ابزار استفاده کنید. هنگامی که آنها را در جایی قرار دهید به مانند محک گرفتن پیچ یا چیزهای دیگر جهت بستن محکم کاربرد بسیار عالی دارند ، حتی می توانید فشار را برای نگه داشتن وسایل دقیقاً در مکان مورد نیاز افزایش دهید استفاده کنید.
 • دومین نقاط قوت این ابزار دارا بودن اندازه های مختلف در بازار است. برای استفاده یک استا کار باید چندین مدل انبر قفل در جعبه ابزار او باشد ، که هر کدام دارای اندازه های کوچک و بزرگ تر هستند ، تا با خیال راحت تر کارهای خود را انجام دهد. ولی برای کارهای خانگی یک انبر قفل کوچک با کیفیت متوسط هم می تواند مناسب و کاربردی باشد.
 • توانایی تنظیم در حالی که گیره های که فقط به همان اندازه طراحی شده اند بر روی وسیله که تعمیر می کنید فشار می آورند ، انبر قفل دارای ویژگی های تنظیم می باشند که به شما فرصت می دهد بر روی وسیله فشار وارد کنید یا فشار آن را کم کنید.

انواع انبر قفل ها و نوع کاربد آنها

انبر قفلی C

این نوع انبر قفلی ها به شکل c طراحی شده اند شده که دارای بازوهای زاویه دار بلند و با دهانه علامت سی مناسب برای گرفتن اجسام  می باشند به مانند انبر قفلی ها معمولی عمل می کنند.

مناسب برای جوشکاری

این مدل برای افرادی توسعه می شود که بسیار با دستگاه جوشکاری کار می کنند. که از نام این کالا پیداست که به چه منظوری ساخته شده است. برای گرفتن اجسام هنگام جوشکاری کاربد دارد.

 

دهانه بزرگ

این مدل مناسب برای کارهای لوله کشی که لوله بزرگ را قفل و نگهداری می کند طراحی و ساخته شده است.

 

دهانه V

این مدل هم یکی از ابزارهای کاربردی کاری است که با شکل دهانه V طراحی شده است. دارای دو دهانه یا زبانه صاف و گرد تشکیل شده است. این مدل نه کاملا تخت ونه کملا دایره می باشند.

 

دماغه طوطی

اگر کار شما مکانیکی است حتما هنگام کار با پیچ و مهره خیلی کار می کنید. که انبر قفلی دماغه طوطی برای شما مناسب است برای گرفتن پیچ و مهره بسیار کاربرد دارد.

 

دهانه خم یا گرد

مناسب برای گرفتن پیچ و مهره و لوله می باشد. که از این ابزار استفاده می شود.

 

دم باریک

اگر به دنبال انبر قفلی جهت کار در فضای بسته نیاز دارید استفاده می شود. و با طراحی مدل نازک تر قدرت کمتری نسبت به مدل های دیگر دارند، و برای کارهای معمولی ساخته نشده است.

 

نکاتی که باید هنگام خرید انبر قفلی در نظر بگیریم.

تا به این لحظه انواع انبر قفلی و کاربد آنها پرداختیم. که هنگام خرید بدانید چه چیز برای چه کاری می خواهید انتخاب خرید نمایید. و در اینجا حتما باید نکاتی درباره این محصولات در هنگام سفارش یا خرید بدانید و به راحتی بتوانید مدل و مارک دلخواه خود را خریداری کنید. که در زیر نکات مهم همراه با توضیحات نوشته شده است.

 

قیمت انبر

قیمت ها براساس کیفیت و مدل و مارک ها مختلف بر هر کدام گذاشته می شوند. بستگی به خود شما دارد برای چه منظوری می خواهید. چندین سوال هنگام خرید باید از خود بپرسید. آیا برای کار های عادی در منزل برای استفاده های کم می خواهید یا جهت کار های حرفه ای و مانند مکانیکی و لوله کشی و غیره اگر برای کارهای عادی می خواهید می توانید جنس متوسط با قیمت پایین بخرید و یا اگر برای کار حرفه ای می خواهید باید جنس با کیفیت و بادوام انتخاب کنید چون همیشه هنگام کار با شما است.

 

اندازه

یکی از عامل مهم در خرید انبر قفلی ها اندازه است. پرفروش ترین اندازه ها تا به امروز در بازار عرضه می شوند و کابرد بسیاری دارند. سایز های  5 و 10 اینچ و دیگر اندازه ها در فروشگاه ها با متمایز نیاز شما می توانید سفارش دهید. اندازه دهانه و فک ها در سایز های مختلف در بازار موجود هستنند.

 

طول عمر محصول

انبر قفلی ها از انواع فلزات بادوام ، از فولاد گرفته تا وانادیوم کروم ساخته تولید می شود. بهترین و مهم ترین عامل هر انبر محکم و بادوام بوده آن است ، که معمولاً در انواع کار های مکانیکی دیده می شوند. باید جنس و کیفیت این نوع ابزارهای مکانیکی بسیار با دوام باشند. تا در هنگام استفاده زود شکسته یا خراب نشوند.

 

پیچ تنظیم فشار

در هنگام خرید انبر قفلی پیچ تنظیم را حتما بررسی کنید ، در ضمن اگر به صورت اینترنتی سفارش می دهید حتما نظرات دیگر خریداران مشاهده کنید و از نقاط قوت و ضعف آنها استفاده شود تا جنس با کیفت تری را خریداری کنید تا در هنگام باز و بسته کردن پیچ تنظیم فشار دچار مشکل نشوید.

 

دستگیره های تقویت کننده

بهترین دسته انبر قفلی ها دارای دسته های گیرنده ای است که از جنسی به مانند لاستیک طراحی شده اند. این دسته ها معمولاً روی هر دو بازوی انبر کشیده می شوند ، بهترین مزیت این دسته های گیرنده باعث کاهش خستگی دست نیز می شوند. که عامل بسیار مهم در این ابزارها می باشند.

 

1 انبر قفلی ایران پتک مدل 001 سایز 10 اینچ

انبر قفلی ایران پتک مدل 001 سایز 10 اینچ

مشاهده قیمت و خرید انواع انبر قفلی ایران پتک

مشخصات : 

 • ابعاد 20×8 میلی‌متر
 • جنس دسته فلزی
 • جنس بدنه فولاد
 • حداکثر میزان باز شدن 250 میلی‌متر
 • قفل دارد

امتیاز و نظرات کاربران به انبر قفلی ایران پتک مدل 001


2 خرید انبر قفلی رونیکس مدل RH-1413 سایز 10 اینچ

خرید انبر قفلی رونیکس مدل RH-1413 سایز 10 اینچ

مشاهده قیمت و خرید انواع انبر قفلی رونیکس

مشخصات : 

 • ابعاد 230x66x20 میلی‌متر
 • جنس دسته فلزی
 • جنس بدنه آلیاژ کروم -موبیدین
 • قفل دارد

امتیاز کاربران به انبر قفلی رونیکس مدل RH-1413


 

3 انبر قفلی کلاغی اکتیو مدل AC6310W

انبر قفلی کلاغی اکتیو مدل AC6310W

مشاهده قیمت و خرید انواع انبر قفلی کلاغی

مشخصات : 

 • ابعاد 7×2×25 میلی‌متر
 • جنس دسته پلاستیکی
 • جنس بدنه کروم-مولیبدنیوم
 • حداکثر میزان باز شدن 80 میلی‌متر
 • قفل ندارد

امتیاز کاربران به انبر قفلی کلاغی اکتیو مدل AC6310W


4 انبر قفلی ورق گیر لومانا کد 5021 سایز 8 اینچ

انبر قفلی ورق گیر لومانا کد 5021 سایز 8 اینچ

مشاهده قیمت و خرید انواع انبر قفلی ورگیر

مشخصات : 

 • ابعاد 200x90x50 میلی‌متر
 • جنس دسته فلزی
 • جنس بدنه استیل
 • حداکثر میزان باز شدن 40 میلی‌متر
 • قفل دارد

5 انبر قفلی C شکل وای دی اچ ایکس کد 009 سایز 11 اینچانبر قفلی C شکل وای دی اچ ایکس کد 009 سایز 11 اینچ

مشاهده قیمت و خرید انواع انبر قفلی c شکل

مشخصات : 

 • ابعاد 280x140x15 میلی‌متر
 • جنس دسته فلزی
 • جنس بدنه کروم-وانادیوم
 • قفل دارد


سخن پایانی

در قسمت آخر این مقاله بیشترین توسعه های که باید همیشه در نظر بگیرید ، نوع جنس فلز انبر قفلی (Locking plier) را نظر بگیرید ، که با انواع مختلفی از فلز تولید می شوند. بیشتر آنها از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده اند تا در برابر فشار و ضربات ایجاد شده محکم و با دوام باشند. اگر شما یک مکانیک یا استاکار حرفه ای هستید می توانید انبر های در اندازه های مختلف انتخاب خرید نمایید تا در هنگام کار بتوانید با خیال راحت تر کار خود را انجام دهید. و در ضمن چندین مقاله پیشنهادی مشابه مانند آچار فرانسه ، آچار لوله گیر و انواع انبردست را جهت راهنمایی خرید شما معرفی کردیم، که امیدواریم این مقاله ها هم بتواند نیاز های شما را رو بر طرف سازد.

مشاهده لیست قیمت روز انواع انبر قفلی

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

20 − شانزده =