قیمت خرید ۳۶ کفش پیاده روی ارزان ایرانی و خارجی

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

کفش پیاده روی برای ورزش کردن و راه رفتن طولانی مدت حتی در اربعین، با قیمت روز ، خرید اینترنتی تخفیف دار ارزان ، انواع مدل راحتی شیک و جذاب همراه با نظرات خریداران راضی و ناراضی + نقاط قوت و ضعف هر یک از کفش های پیاده روی مردانه توضیح داده شده است.

آیا می دانید هدف از پوشیدن کفش چیست؟

به طور خلاصه ، کفش در نظر گرفته شده است تا راحتی را برای فرد پوشنده فراهم کند و از پاهای فرد در برابر شرایط سخت محافظت کند. به همین ترتیب ، اهداف اصلی کفش های پیاده روی ، محافظت از پاهایتان در برابر کبودی و سایش از زمین ، کف پا ، و فراهم کردن کشش خوب در زمینی محکم ، شیب دار ، لغزنده ، مرطوب و گل آلود است. علاوه بر این ، کفش های کوهنوردی و صخره نوردی باید از پایداری کافی و ماندگاری برخوردار باشند.

کفش پیاده روی مطمئن یک کفش بادوام و استاندارد است که شما را در وسط پیاده روی و ورزش با مشکل روبرو نکند. کفش ها باید حتما و ترجیحا سبک باشند. کفش نیز باید در پیاده روی احساس انعطاف پذیری و راحتی شود ، اگرچه ممکن است در سطوح ناهموار سخت تر باشد.

دو پیشنهاد پر فروش و برتر در زیر : 

 1. قیمت خرید ۶ مدل نیم بوت مردانه پرفروش ارزان
 2. راهنمایی خرید اینترنتی نیم بوت زنانه و دخترانه

کفش های پیاده روی نیز باید عملکردی داشته باشند و بتوانند در محیط های متغیر و انواع مختلف سطح زمین محکم تر باشند. در این پست قصد داریم در مورد برخی از مهمترین خصوصیات جسمی و غیر جسمی  کفش پیاده روی صحبت کنیم . و اگر می خواهید در مورد اجزای کفش های پیاده روی و همچنین موادی که در آنها استفاده شده است اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید پست ما را در مورد تشریح کفش های پیاده روی بررسی کنید . می توان گفت که این دو موضوع از نزدیک ارتباط دارند زیرا ویژگی های درک شده یک جفت کفش پیاده روی بستگی به مواد مورد استفاده در ساخت کفش و همچنین اجزای آنها دارد.

ویژگی های مهم کفش مخصوص پیاده روی

کفش های پیاده روی مناسب

تناسب بسیار مهم است بنابراین مهم نیست که کفش پیاده روی به خوبی ساخته شود ، اگر مناسب نباشد ، به درستی کار نخواهد کرد.

کفش ورزشی “آخرین چیز اول” برای تقویت اهمیت مناسب کفش مناسب است. مورد آخر فرم شکل پا است که روی آن کفش ساخته شده است و شکل آخر تأثیر بسزایی در تناسب دارد. تناسب مستقیم بر راحتی تأثیر می گذارد. تناسب مناسب نیز پیش شرط عملکرد است.

مزایای کفش هایی که به خوبی در پا جا می گیرند موارد زیر است:

 • پایداری مناسب و مراقبت از پا
 • محافظت در برابر صدمات پا
 • جذب کافی و راحتی کافی
 • سایش طولانی مدت و حفظ فرم کفش

شکل و تناسب کفش پیاده روی باید چگونه باشد؟

کفش باید دارای یک شکل و ابعاد باشد که سلامتی را حفظ کند. مناسب بودن نیز در بیشتر موارد به معنی راحتی است. در صورت دقت بررسی شده ، شکل مطلوب زیر کف نیز مناسب می باشد. برای اطمینان از مناسب بودن کاربر ، باید کفی و جوراب را به همان اندازه استایل بررسی کنید. به طور کلی ، کفش های نوردی به اندازه کفش های مد مناسب نیستند. پاهای ما به طور معمول در طول روز ۵٪ پهن می شوند. این موضوع را هنگام انتخاب کفش های پیاده روی به خاطر داشته باشید

مناسب بودن کفش با پا شامل درک پا ، کفش و انتخاب کفش برای دستیابی به تناسب لازم است. با توجه به پاها ، بسیاری از منابع آنتروپومتری پا وجود دارد. با این حال ، از آنجا که سیستم اندازه گیری کفش در درجه اول مبتنی بر طول پا است ، اما تولید کنندگان کفش به استفاده از اقدامات طول ، عرض و اندازه محاصره متوسل می شوند ، عدم تطابق در هر ابعادی به طور کلی منجر به تناسب ضعیف می شود.

به طور کلی ، پای زنان باریک تر و از حجم پایینی پایین تر از پای آقایان است ، بنابراین کفش های پیاده روی مردانه و زنانه در اندازه های مختلف ساخته می شوند. مطمئناً ، مردانی با پاهای باریک وجود دارند که می دانند کفش های زنانه به بهترین وجه مناسب آنها است ، همانطور که خانم هایی با پاهای بزرگتر و پهن تر هستند که کفش های مردانه را ترجیح می دهند.

کفش های مخصوص پیاده روی چگونه باید مناسب باشد؟ یک راهنمای کوتاه در مورد چگونگی قرار دادن کفش های پیاده روی

هنگام انتخاب کفش های پیاده روی وقت خود را بگذرانید. متناسب بودن بسیار مهم است بنابراین باید چندین مدل و سبک را امتحان کنید تا جایی که می توانید چیزی را که ممکن است نزدیک باشد به جای مناسب بیابد. پیدا کردن یک جفت کفش پیاده روی که کاملاً مناسب است بسیار سخت است اما با استفاده از این راهنمایی ها ، می توانید که دفعه بعد هنگام انتخاب کفش چه کاری انجام دهید برخی از عوامل اصلی برای در نظر گرفتن وجود دارد:

 • طول از پاشنه تا انگشتان پا

اندازه اولین چیزی است که باید در نظر بگیرید. این اندازه گیری مهمی است اما اگر تنها طول از پاشنه تا انگشتان در نظر گرفته شود ، اتصالات کفش ممکن است موفقیت آمیز نباشد. به خاطر داشته باشید که اندازه کفش به صورت استاندارد نیست بنابراین اندازه بین تولید کنندگان سازگار نیست. علاوه بر این ، تغییر در اندازه حتی ممکن است در بین سبک های یک مارک خاص وجود داشته باشد.

 • طول قوس

طول قوس اندازه گیری از پاشنه تا توپ پا است و اندازه گیری مهمتر از طول پا است. این امر چگونگی قرارگیری پا در داخل یک کفش را تعیین می کند ، که عملکرد کفش را تعیین می کند. در نظر گرفتن طول قوس بسیار مهم است زیرا کفش در محل مناسب انعطاف پذیر است.

 • عرض پا

عرض پا در ناحیه عرضی اندازه گیری می شود. درست مانند اندازه ، تولید کنندگان از اندازه گیری های مختلف برای اندازه گیری عرض استفاده می کنند.

 • حجم پا

ضخامت پا (چقدر پا در داخل یک کفش جای خود را می گیرد) از بالا به پایین یکی دیگر از عوامل مهم است که در تعیین تناسب باید در نظر گرفته شود.

متأسفانه ، اندازه گیری متناسب دشوار است زیرا ذهنیت زیادی در چگونگی درک مناسب انسان وجود دارد. ممکن است یک نفر لباس تنگ را ترجیح دهد ، در حالی که دیگری ممکن است یک کفش مناسب و گشاد را انتخاب کند. به عنوان یک قاعده کلی انگشت شست ، کفش پیاده روی مناسب برای شما از نظر حجم ، عرض و طول شکل کف پا را تقریب می دهد. اگر یکی از پاهایتان از طول دیگر بلندتر است (که این یک قانون بیشتر از یک استثناء است) ، حتماً به بهترین وجهی برسد.

خرید عصرانه (یا حداقل بعد از ظهر) را در نظر بگیرید زیرا اکثر پای افراد در طول روز متورم و گسترش می یابد. علاوه بر این ، در یک ساعت آرام به فروشگاه مراجعه کرده و جوراب های پیاده روی را که در مسیر آن خواهید پوشید ، همراه خود داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که جوراب های پیاده روی شما از مواد مصنوعی ، پشم merino یا مخلوطی از پشم و مصنوعی ساخته شده است. پنبه رطوبت زیادی را جذب می کند. در نتیجه احساس سرما و گرفتگی ، چین و چروک می شود و به احتمال زیاد باعث ایجاد تاول می شود. اطمینان حاصل کنید که هر دو کفش را امتحان کرده اید و پس از محکم بستن آنها ، برای چند دقیقه بایستید و پیاده روی کنید. به طور معمول ، کفش ها باید به طور مرتب در اطراف پاشنه ، مچ پا و ماسوره قرار گیرند ، اما باید جایی برای شما داشته باشد که انگشتان پا را خم کنید. همچنین مهم است که هنگام فشار دادن پای خود به جلو ، انگشتان پا در مقابل جعبه انگشت پا نچسبد (بهترین تست فضای انگشت پا ایستادن مدتی بر روی شیب نزولی است).

به خاطر داشته باشید که پیدا کردن کفش های پیاده روی مناسب که بسیار مناسب است بسیار سخت تر از پیدا کردن یک جفت کفش راحت سبک است. دلیل این امر این است که کفش های لاستیکی سبک ، نرمتر و انعطاف پذیر هستند ، بنابراین سریعتر از کفش  های چرمی روی پاها قالب می گیرند. به خاطر داشته باشید که بوت پلاستیکی کامپوزیت از ابتدا باید به خوبی جا بیفتد. این پوسته سفت و سخت است و به اندازه روکش چرمی که با پای شما تنگ نخواهد شد ، مطابقت نخواهد داشت.

اطمینان حاصل کنید که کفش های پیاده روی جدید خود را پوشیده اید (مدل های متوسط ​​و سنگین وزن حداقل به یک دوره استراحت کوتاه نیاز دارند) در خانه برای چند ساعت یا حتی چند روز فقط برای بررسی صحت آنها مناسب هستند. مدل های سبک وزن معمولاً خارج از جعبه راحت هستند و به دوره استراحت احتیاج ندارند.

و یک مورد آخر ، همیشه فرایند اتصالات را طی کنید و حتی اگر قصد خرید همان مدلی را که سالها پوشیده اید ، خریداری نکنید. تولیدکنندگان گاهی اوقات موارد مربوط به فرآیند را تغییر می دهند – دوام ، کارخانه ها و غیره. camotrek – wiki

1کفش مخصوص پیاده روی مردانه پادوس مدل لوییس کد ۴۷۸۸

کفش مخصوص پیاده روی مردانه پادوس

مشاهده قیمت و خرید انواع کفش پیاده روی مردانه پادوس ، پر فروش بازار

نقاط قوت مزیت : 

 • سبک
 • راحت
 • زیبایی خیلی زیاد
 • پا خوری عالی

نقاط ضعف معایب : 

 • چرم مصنوعی

مشخصات :

 • جنس:چرم مصنوعی، پارچه مش
 • ویژگی های تخصصی:کاهش فشارهای وارده
 • نحوه بسته شدن:بند
نظرات خریداران 
من گرفتم تو باشگاه میپوشم سبک و راحته راضیم


نسبت به قیمت عالی ظاهرش هم تمیز و شیک است


با توجه به قیمتش . کفش سبک و خوش پاییه . من که راضی بودم


با توجه به اینکه قیمت کفش های اورجینال سر به فلک کشیده، میشه به عنوان کمکی و کاربری روزانه ازش استفاده کرد. پا رو اذیت نمیکنه و فعلا توی یک هفته ای که ازش استفاده کردم بو هم نگرفته.


به عنوان یه کفش راحت و سبک قابل اطمینانه
طراحیش خوبه و جوون پسند
و من حدود یک سال دارمش و تقریبا هر روز تو پامه ولی فقط یکم کف کفش ساییده شده و در کل کیفیتش عالیه و هر موقع میشورمش مثل روز اولشه


پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

شانزده − شش =