عینک آفتابی پرفروش ارزان تا گران[لیست قیمت 36 مدل پرفروش]

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

عینک آفتابی با انواع مدل مردانه و زنانه (دخترانه) و بهترین نوع و مارک در ایران که اصل مارک دار را چگونه بخریم؟ و اگر به دنبال مدل ارزان تا گران قیمت هستید و می خواهید برندهای معروف مانند ریبن ، پلیس و برند ایتالیا و ترکیه را انتخاب کنید. این مقاله راهنمایی مناسب در این خصوص است تا انتخاب بجایی داشته باشید. تا انتها بخوانید برای انتخاب بهترین عینک آفتابی مناسب برای حافظت از چشمان شما معرفی راهنمایی شده اند.

در میان لوازم جانبی ما ، بدون شک عینک آفتابی جای خاصی را به خود اختصاص داده است. این قطعه ای است که ما با عجله آن را انتخاب نمی کنیم و بدون تعداد مشخصی از اتصالات آن را به دست نمی آوریم.

در کنار آن ، عینک آفتابی معمولاً با سرنخ هایی از اطلاعات و اطلاعاتی همراه است که همیشه خیلی واضح نیست.

چگونه انواع مختلف عینک را بررسی می کنید؟ چه حنسی را برای قاب انتخاب کنید؟ به کدام سبکی و مدل روی آورید؟ بهترین مارک ها کدامند؟ بنابراین بسیاری از سوالات که ما به آنها علاقه مند خواهیم شد.

لیست قیمت 36 مدل عینک آفتابی پرفروش موجود بازار

[digikala21619534374]

قسمت مهم حفاظت چشم ، اغلب فراموش می شود

وقتی اولین اشعه خورشید فرا می رسد ، ما تمایل داریم برای خرید عینک آفتابی عجله کنیم … که کار مناسبی نیست. جنبه زیبایی شناختی غالباً از جنبه عملکردی مورد علاقه است ، جایی که  عینک شما بیش از همه باید شما را از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند .

علاوه بر این ، آیا تمام عینک های دارای لنزهای تیره از خورشید محافظت می کنند؟

پاسخ نه. محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش هیچ ارتباطی با عینک های رنگی ندارد: برخی تقریباً شفاف می توانند به اندازه کافی محافظ باشند. آنچه باید تماشا کنید ، کیفیت جلوگیری از اشعه های مضر است.

1. چگونه می توان محافظت مناسب را انتخاب کرد؟

چهار دسته وجود دارد که از 0 تا 4 متغیر است:

 • از طبقه 0 باید اجتناب شود ، فقط یک نیاز زیبایی شناختی را برآورده می کند ،
 • از 1 به 2 ، ما بیشتر در مدل های مناسب برای اواسط فصل هستیم ،
 • 3 دسته ایده آل برای ساحل ، اسکی ، تابستان است:  محافظت عالی است ،
 • اگر به عنوان مثال کوهنورد هستید ، دسته 4 برای مواردی که در معرض نور شدید آفتاب قرار دارد ، مناسب است.

محافظت از آفتاب سازمان ملل عینک آفتابی

سرانجام ، آخرین معیار برای بررسی این است که آنها علامت CE را به خود اختصاص می دهند ، این بدان معنی است که آنها از نظر محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش مطابق قوانین اروپا عمل می کنند ، و بنابراین تنها رنگ آمیزی نمی شوند.

اطمینان حاصل کنید که در انتخاب عینک ، برای کیفیت سرمایه گذاری کرده اید:

1. نوع عینک

بهترین انتخاب این است که لنزهایی را انتخاب کنید که بتوانند در برابر عبور اشعه ماوراء بنفش مقاومت کنند ، تا جایی که ممکن است به رنگ ها احترام بگذارند و کیفیت نوری خوبی داشته باشند.

انواع مختلفی از عینک های فیلتر وجود دارد.

شیشه معدنی

راحتی نوری واقعی و مقاومت در برابر خراش را ارائه می دهد. از طرفی ، بسیار سنگین است و در مقابل لرزش بسیار مقاوم نیست. در هر صورت ، کمتر و کمتر در بازار فروخته می شود  : ما شیشه ارگانیک یا پلی کربنات را ترجیح می دهیم.

شیشه آلی (یا CR39)

سبک تر و مقاوم در برابر ضربه است ، اما راحت تر خراشیده می شود. 98 تا 100٪ اشعه ماوراء بنفش را فیلتر می کند. همراه با یک درمان ضد انعکاس ، مناسب ترین برای استفاده شهری کلاسیک است .

عینک آفتابی

شیشه پلی کربنات

باریکترین و قویترین (10 برابر از شیشه آلی قوی تر) ، همچنین بسیار سبک است. سرانجام ، 100٪ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز ارائه می دهد. مناسب ترین آن برای عینک آفتابی ورزشی است .

2. درمان لنز: بین مفید و اضافی تمایز قائل شوید

علاوه بر ترکیب عینک ، می توانید از آنها برای معالجه استفاده کنید. اما مراقب باشید: در حالی که برخی از آنها بسیار مفید هستند ، برخی دیگر ضروری نیستند و همچنین می توانند بسیار گران باشند.

در اینجا درمان های اصلی که می تواند برای یک جفت عینک آفتابی مفید باشد وجود دارد:

 • مقاوم در برابر خراش:  ساییدگی روی شیشه را کاهش می دهد و بنابراین عمر آن را طولانی می کند ،
 • ضد اثر انگشت:  سطح شیشه را آبگیری می کند و به آب اجازه می دهد تا سر خورد. آنتی استاتیک ، گرد و غبار و اثر انگشت دیگر مشکلی ندارند و تمیز کردن عینک راحت تر است ،
 • ضد مه  : یک بار برای همیشه این مشکل تراکم هنگام ورود به اتاق های بیش از حد گرم یا مکان های مرطوب را حل می کند. و اتفاقاً اگر سوار موتورسیکلت شوید بدون آن قادر به انجام کار نیستید.
 • نازک شدن شیشه: ضخامت را کاهش می دهد ، وزن شیشه را سبک می کند و راحتی و زیبایی بیشتری به ارمغان می آورد. با این کار از اثر  جلوگیری می شود. باریک تر ، لنز نیز بهتر در قاب قرار داده شده است.

عینک آفتابی

 • لنز رنگی:  اصل است برای فیلتر برخی از اشعه های نور است که به اصطلاح نور “سفید” برای به حداقل رساندن ناراحتی بینایی را تشکیل می دهند. شرط واجب بودن در عینک آفتابی است.
 • لنزهای فتوکرومیک:  آنها برای پاسخ به شدت نور تاریک می شوند و به همین ترتیب از نور خورشید محافظت می کنند. اگر اغلب محیط را تغییر دهید (محیط داخلی / خارجی).

3. هر رنگ اثر خود را دارد

شیشه های رنگی بسته به رنگ انتخابی دارای اثرات متفاوتی هستند:

 • خاکستری:  چشم انداز طبیعی رنگ ها را در هر موقعیت آفتابی بازیابی می کند ،
 • قهوه ای  : کنتراست ها را افزایش داده و تابش نور را کاهش می دهد. ممکن است به دلیل تاریکی ناراحتی بینایی ایجاد کند ،
 • زرد :  در صورت کم بودن نور (مه ، جنگل) ، درک تضادها را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد ،
 • سبز :  در هر شرایطی از تابش خیره کننده محافظت می کند ،
 • صورتی ، قرمز ، آبی یا دو رنگ: این رنگ های فانتزی فقط لمس عجیب و غریب را به دید شما منتقل می کنند اما نباید آن را به عنوان محافظت جدی در برابر خورشید در نظر گرفت. تضادها بسیار محدود هستند: همه چیز را کمتر می بینیم و اگر خورشید قوی باشد می تواند به منظره آسیب برساند.

چگونه قاب خود را انتخاب کنیم؟

شما باید تصمیم بگیرید که کدام ملاک برای شما مهمتر است: اصالت ، وزن … قیمت ، شاید؟

1. عینک فوق العاده مقاوم و سبک: برای اسپرت ترین

اگر به دنبال عینک برای پوشیدن ورزش هستید یا حداقل عملی ، مواد سبک و جامد را انتخاب کنید که اکسیده نشوند.

به عنوان مثال ، تیتانیوم در هوانوردی ، اتومبیل یا حتی جراحی استفاده می شود ، زیرا نسبت به بیشتر موادی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند ، انعطاف پذیر تر و بسیار سبک تر هستند. نسبت مقاومت به وزن / ضربه آن استثنایی است.

علاوه بر این ، در تماس با آب دریا یا تعریق اکسیده نمی شود.

آلومینیوم متنوع ترین است : در عین حال سبک و مقاوم است ، در برابر صدمه زدن به آب نیز حساس نیست. این گزینه جایگزین ایده آل است اگر می خواهید با هزینه کمتری به خواص تیتانیوم نزدیک شوید.

فیبر کربن نیز  از فولاد سبک تر و قوی تر است.  یک قاب فیبر کربن برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است. ساختار فیبر آن باعث ارتجاعی در جذب شوک می شود.

عینک آفتابی

2. عینک بادوام و زیبایی: گزینه جایگزین سازگار با محیط زیست

اگر به دنبال یک ارائه زیبایی شناسی و کیفیتی برای مطابقت با آن هستید ، دو نوع ماده باید شما را راضی کنند:

استات سلولز:  این ماده با دوام و اکولوژیکی است. این ماده و فرایند تولید آن جلوه خاصی به هر قاب به ویژه از نظر رنگ می بخشد. از طرف دیگر تولید آن به صد ساعت زمان نیاز دارد. هزینه می تواند بسیار بالا باشد … بسیاری از مارک های لوکس از آن برای خط نوری خود استفاده می کنند.

چوب ، سازگار با محیط زیست. از لمس لذت بخش است ، درک عینک را تغییر می دهد و به محیط احترام می گذارد.

گل سرخ و آبنوس ، شاخ و حتی مقیاس نیز به منظور ارائه آثار هنری واقعی استفاده می شود. اما این به یک قیمت می آید …

3. عینک مقرون به صرفه ، با نسبت قیمت مناسب / کیفیت: برای بودجه های پایین

پلاستیک رایج ترین است . آنها در رنگ ها و الگوهای بسیار متنوعی قرار می گیرند. آنها ارزان ترین در بازار هستند اما طول عمر آن کمتر است.

عینک آفتابی

برخی از پلاستیک ها به خوبی کار می کنند و از مواد دیگری مانند مقیاس موجود در اینجا تقلید می کنند.

اگر دوست دارید مونت ها را به طور مرتب عوض کنید یا به راحتی از بین ببرید ، این یک انتخاب خوب است.

آلیاژ : آنها اجازه می دهند خصوصیات مواد مختلف با هم ترکیب شوند ، به عنوان مثال برای افزایش استحکام قاب یا افزایش سبکی آن.

برخی از آلیاژهای حافظه به شکل حتی به شما امکان می دهند بدون آسیب رساندن به ساختار ، عینک خود را از همه جهات پیچانده کنید. فقط نزولی: آنها بعضی اوقات زیبایی کمتری دارند.

سرانجام ، آلومینیوم یک انتخاب بسیار مناسب است. سبک ، قوی و همه کاره از نظر قیمت به راحتی قابل دسترسی است.

تشخیص عینک آفتابی اصل

جعل بودن عینک- بسیار مواظب باشید که علاوه بر برخورداری از مارک های کپی شده ، می تواند برای چشم شما واقعا خطرناک باشد.

علاوه بر درخواست فاکتور و مقایسه عکس های جسم با عکس های موجود در وب سایت مارک تجاری ، در اینجا نکاتی وجود دارد که به راحتی می توان جعلی ها را ذکر کرد:

 • نام برند : برخی از مارک ها روی یکی از عینک ها یک نام حکاکی می کنند. این نام باید از منحنی گودی پیروی کند ،
 • کیفیت مواد تکمیل شده : در صورت استفاده از مواد ارزان قیمت ، بد رنگ و یا لکه های رنگ ، اگر پیچ ها به شدت نگه داشته شوند …
 • ثابت کردن لنز  : اگر عدسی به درستی در قاب قرار داده شده باشد یا دارای علامت های غیر معمول در لبه باشد ،
 • قیمت  : به محض اینکه قیمت فروش کمتر از 40٪ قیمت خرید باشد ، مراقب باشید. بیشتر از این ، اگر مدل های کمیاب یا کمی شناخته شده باشند.

چه سبکی را انتخاب کنید؟

1. شکلی متناسب با مورفولوژی صورت

به طور کلی ، ما اغلب توصیه می کنیم برای انتخاب عینک خود ، به شکل صورت خود را بررسی کنید. برای دستیابی به هماهنگی خوب ، باید شکل عینک به شکل صورت برگردانده شود .

به عنوان مثال ، اگر صورت گرد دارید ، به جای آن یک جفت باریک و مستطیل انتخاب کنید. برعکس ، اگر صورت شما خیلی مربع است ، خود را به سمت شکل های گرد یا بیضی بکشید.

عینک آفتابی

اگر صورت بیضی یا مستطیلی دارید ، بسیار خوش شانس هستید: همه اشکال می توانند به صورت پیشینی مناسب شما باشند!

البته اگر یک جفت بدون رعایت این قانون شما را متناسب می کند ، پس از مصرف آن دست بردارید. برعکس ! و اگر نمی توانید شکل صورت خود را تعیین کنید – که خیلی اوقات اتفاق می افتد – ناامید نشوید: احساس همچنین در انتخاب یک جفت عینک نقش بزرگی دارد.

بهترین توصیه ای که می توانیم به شما ارائه دهیم این است که سعی کنید ، سعی کنید و دوباره سعی کنید دریابید که چه چیزی برای شما مفید است! بنابراین از خرید در اینترنت خودداری کنید.

برای ساده تر نگه داشتن ، فقط بخاطر داشته باشید که شکل های گرد روی صورت دور ، به عنوان مثال ، شکل صورت خود را برجسته کنید.

عینک آفتابی

2. عینک در اندازه مناسب ، برای زیبایی شناسی و راحتی

در صورتی که نسبت ها را در نظر نگیریم ، شکل در نهایت معنی چندانی نخواهد داشت. برای راحتی و زیبایی شناسی هم انتخاب عینک سایز مناسب ضروری است.

در اینجا نکاتی که باید هنگام تلاش در نظر بگیرید:

 • لبه های زیرین قاب نباید با گونه های شما در تماس باشد ، حتی وقتی لبخند بزنید ،
 • لبه های بالا نباید ابروهای شما را پنهان کند . اگر آنها به طور کامل توسط قاب پنهان شده باشند یا ما آنها را از طریق لنزهای شما ببینیم ، قاب بسیار بزرگ است ،
 • در طرفین ،  قاب عینک باید بین گوشه چشم و گوش متوقف شود ،
 • شاخه ها نباید معابد را فشرده کنند یا خیلی ضخیم باشند.

3. رنگی هماهنگ با موها ، چهره یا چشم های شما

شما به ندرت با انتخاب رنگ های هوشیار اشتباه خواهید کرد و برای یک بار ، سیاه مجاز است!

ما به طور کلی توصیه می کنیم رنگ قاب خود را با موهای خود (یا به طور پیش فرض با پوست یا چشم خود) مطابقت دهید . بنابراین اگر موهای منصفانه و یا چهره ای منصفانه دارید ، به قابهای قهوه ای یا لاک پشت بروید. اگر موهای سیاه دارید ، همه رنگ ها باید به نظر شما خوب برسند.

سرانجام ، به یاد داشته باشید که رنگ های تیره ظاهر را سخت تر می کند و شخصیت را بیشتر ادعا می کند ، به خصوص اگر چشم هایی سبک داشته باشید ، جایی که رنگ های روشن ظاهر را نرم تر می کنند و چهره را هماهنگ می کنند.

الگوهای لاک پشت ، عینک دو تنی، پخش کردن مواد روی قاب یا حتی معابد کمی تلطیف شده ، لمس اصالت را به سبک شما می بخشد.

اگر یک آرم وجود داشته باشد ، ما به دلیل ظرافت از انتخاب بیش از حد تحمیل یا ظاهراً خودداری خواهیم کرد. اگر می توانید بدون آن کار کنید ، بهتر است.

عینک آفتابی

هزینه کافی برای انتخاب عینک آفتابی مناسب و گران قیمت

اول از همه ، باید از خود بپرسید که چقدر به عینک خود توجه می کنید. به عنوان مثال ، یک فرد کم درامد باید از قرار دادن مبلغ زیادی در آن خودداری کند ، و مطابق با بودجه خود انتخاب کند.

سپس از خود بپرسید که چند بار قصد دارید آن را بزنید. باز هم ، اگر قصد ندارید به طور مرتب از آنها استفاده کنید ، ممکن است سرمایه گذاری اندکی کمتر شود.

 • یک جفت عینک طراح: در این حالت هزینه کار طراحی بلکه برند را نیز پرداخت خواهید کرد. بنابراین شما یک عینک زیبا خواهید داشت اما لزوماً قویترین آنها نیست ،
 • یک جفت از یک تولید کننده متخصص که بیشتر کار خود را در ساخت محصول ، کیفیت مواد ، جستجوی راحتی و زیبایی شناسی متمرکز خواهد کرد … ما این انتخاب دوم را توصیه می کنیم.

 

1 خرید عینک آفتابی کد S01058

خرید عینک آفتابی

این محصول دارای حالت آینه ای است و زمانی که روی صورت قرار می گیرد منظره روبرو کاملا روی عینک بازتاب می کند و جلوه ای خاص و زیبا به شما می بخشد.

امتیاز و نظرات کاربران به عینک آفتابی کد S01058 

عینک آفتابی

من این عینک رو خریدم میتونم بگم خیلی خوشگله رو بینی راحت میشینه چون صورت من بزرگه بهم این عینکا میاد باید بگم عینکش بزرگه هرکسی نمیتونه بذاره در جریان باشید


بسیار عالی و زیبا و کاربردی است. در ضمن وقتی عینک رو میزنین همه جا رو تیره نمیبینین و یه چیزی بین زرد و مشکی هست. و واسه همین هست که هم مناسب هوای ابری و هم مناسب هوای افتابی هست این عینک درضمن در محیط هایی که نور کمه بزنین از جلو یکی شما رو نگاه کنه عینکتون ایینه ای به نظر نمیرسه و چشمانتون مشخص میشه اگه محیط روشن و باز باشه کلا از جلو عینک ایینه ای دیده میشه و خیلی زیبا هست. درضمن سایز عینک بزرگ هست و برای دوستانی که فرم صورت کوچک دارن بنظرم مناسب نیست و با این قیمت عینک خوبی هست. بدنه و فریم عینک هم از جنس کائوچئو هست.


عینک باکیفیتی هست و نسبت به قیمت مناسبه،البته خیلی باید مراقب باشید چون لنز هاش کاملا آیینه ای هست خط روش بیفته کامل مشخص میشه،محیط رو یه حالت صورتی مانندی نشون میده،همراهش یه دستمال و جاعینکی هم هست،درکل عالیه.


این عینک و برای همسرم سفارش دادم رو صورت آقایون خیلی خوب میشینه جنس و طرحش عالیه خیلی شیکه حد اقل پنجاه تومن قیمتش پایین تر از بیرونه … پیشنهاد می کنم بخرید….به خاطر حالت اینه ای بودنش و رنگ شیشه مناسبه تابستونه به عمراه عینک دستمال و قاب عینک هم بود.


طراحی فوق زیبا و جون میده باهاش عکس بگیری . فقط اینکه یکم باید ازش خوب محافظت کنید چون شیشه نداره و طلقیه بخاطر همون سعی کنید خش نیفته روش ولی در کل فوق العاده است.


عینک آفتابی مردانه رلی ژن

مشخصات : 

 • فرم فریم ویفرر
 • فیت روی صورت استاندارد
 • فرم صورت مربع , گرد , بیضی
 • مناسب برای آفتابی , رانندگی , دوچرخه سواری , ماهیگیری , شکار , کوهنوردی
 • رنگ فریم مشکی
 • جنس فریم کائوچو
 • رنگ لنز خاکستری
 • ویژگی های لنز تیرگی
 • جعبه دارد
 • عرض فریم 4 میلی‌متر
 • عرض عدسی 1.8 میلی‌متر
 • عرض پل 5 میلی‌متر

امتیاز و نظرات کاربران به عینک آفتابی مردانه رلی ژن کد 10 

عینک آفتابی مردانه رلی ژن

نسبت به قیمتی که میدید قابل قبوله.ولی ولی..کیف عینکی که داخل عکس مشخصات بود اونی نبود که واسم به همراه عینک فرستاند و بیشتر شبیه جامدادی کودکان دبستانیه.داخل عکسی که گذاستم مشخصه.


عینک از 3 جا خم میشه و قشنگ تو کف دست جا میشه این یه نقطه قوت… دسته عینک یکم ضخیم که خیلی شیکش کرده….. نوشته rainben با کلاس کرده شیشه عینکو و یه کلام بهتون بگم به هرکی گفتم عینکو خریدم 200 باور کرده….. رخش محشره محشره…. با کلاس


خوب و زیبا ولی یخورده کوچیک برای صورتای بزرگ واسه نوجونا و جونا خوبه

نقاط قوت

 • جنس قابل قبول
 • کیف و کاور
 • طراحی زیبا

نقاط ضعف

 • سایز کوچک

  عینک زیبایی که نسبت به قیمت باید ازش انتظار داشت دسته های ظریفی داره و یه نکته مهم اینکه جعبه و دستمال همراش نیست که در اینصورت نباید عکسش تو اسلاید هم باشه که مشتری به اشتباه بیوفته

عینک آفتابی زنانه

مشاهده لیست قیمت روز انواع عینک آفتابی

امتیاز و نظرات کاربران به عینک آفتابی زنانه Tawny

عینک آفتابی زنانه

لنز های عینک رفلکس هستن در صورتیکه در توضیحات قید نشده. چون جنس فریم اوپتایل هست شکننده و حساسه.


به عنوان هدیه گرفتم ولی شیشه اش سلیقه ای هست و هم میتونه خوب باشه هم بد و زیپ کیفش دوخت خوبی نداشت و بدنه کیف هم دوام چندانی نخواهد داشت یعنی بهتره فک کنید کیف نداره


4 عینک آفتابی مدل 328901

عینک آفتابی

عینک آفتابی مدل 328901 مناسب برای استفاده روزمره بوده، از چشمان شما در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت میکند و برای صورت های با سایز کوچک و متوسط گزینه خوبی محسوب میشود.

امتیاز و نظرات کاربران به عینک آفتابی مدل 328901 

عینک آفتابی مدل 328901

من هم دوسش داشتم. به نظرم به نسبت قیمتش خیلی خوب و مناسبه. به نظرم این مدل فریم، استایل راحتی داره و خوبه همه یکی یدونه ازش داشته باشن.

نقاط قوت

 • فریم شیک
 • قیمت مناسب

نقاط ضعف

 • یه خورده سنگینه

عالی راستش باورم نمیشد با این قیمت همچین کیفیتی داشته باشه عالیه سبکه ب بینی فشار نمیاره اکثر عینکها رو بینی سنگینی میکنن ولی این عالی بود ممنونم از دیجی جونی


5 گرانترین عینک آفتابی زنانه شوپارد مدل SCH A60S

گرانترین عینک آفتابی زنانه

مشخصات : 

 • فرم فریم خلبانی
 • فیت روی صورت استاندارد , بزرگ
 • فرم صورت مربع , قلب , مثلث , لوزی
 • مناسب برای آفتابی , رانندگی
 • رنگ فریم مشکی , طلایی
 • جنس فریم کائوچو
 • رنگ لنز دودی
 • جنس لنز پلاستیک
 • ویژگی های لنز سایه روشن
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش (UV) UV 400
 • جعبه دارد
 • عرض فریم 140 میلی‌متر
 • عرض عدسی 59 میلی‌متر
 • عرض پل 12 میلی‌متر


  6 گرانترین عینک آفتابی مردانه کازال کد 003

گرانترین عینک آفتابی مردانه

 

عینک آفتابی Cazal 003 001 یکی از مدل های limited edition برند آلمانی کازال است که بدنه آن از روکش طلا بهره مند است و دارای طراحی جذاب و خیره کننده ای میباشد.

 


حرف آخر …

در حالی که عینک آفتابی یکی از لوازم جانبی مورد علاقه ما است ، آنها قبل از خرید به حداقل فکر نیاز دارند.

نیازهای خود را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که جفت رویاهای شما با آنها روبرو می شود. فهرست محافظت ، مواد لنز ، فریم و … عناصر زیادی را که باید بر این اساس انتخاب کنید.

و سپس بهترین راه برای پیدا کردن عینک مناسب برای شما این است که سعی کنید ، پس به دنبال آن باشید! خوش بگذره.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

11 − سه =