توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

راهنمایی خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی ، با 10 روش آسان برای سفارش و خرید ارزان قیمت بلیط،از شرکت های فروشنده معتبر ماهان ، چارتر در لحظه آخری رزرو خرید بلیط خود را در سایت معرفی شده است.

با فرا رسیدن فصل مسافرت و تعطیلات تقریباً برای علاقمندان به سفر و گردشگری با هواپیما و رزرو بلیط ارزان قیمت بسیار مهم است، تا با هزینه کم و با صرفه مسافرت خود را انجام دهند.

نحوه گرفتن بلیط هواپیما در فرودگاه

1. مراجعه به نمایندگی هواپیمایی در فرودگاه و استفاده از خدمات اینترنتی که امکان پرداخت بلیط آنلاین وجود دارد.
2. مراجعه به فروشگاه های کالای دیجیتال و استفاده از خدمات اینترنتی برای خرید بلیط هواپیما.
3. استفاده از سرویس های تلفنی یا فکسی نمایندگی هواپیمایی برای خرید بلیط.
4. استفاده از خدمات رزرواسیون آنلاین برای بلیط هواپیما.
5. استفاده از سایت های معتبر نمایندگی هواپیمایی برای خرید بلیط.

خرید بلیط هواپیما

بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما چه باید کرد؟

بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما، باید فوراً به سایت خود هواپیما بروید و کد بلیط خود را وارد کنید. همچنین، باید برای رفتن به فرودگاه مورد نظر بلیط خود را چاپ کرده و به فرودگاه بروید. باید ساعت قبل از حرکت هواپیما در فرودگاه باشید که بتوانید با نشانه بلیط به صندلی توزیع شده برایتان دسترسی پیدا کنید.

فیلم مراحل سوار شدن به هواپیما

نحوه ارائه بلیط اینترنتی هواپیما

نحوه ارائه بلیط اینترنتی هواپیما بسیار آسان است. برای خرید بلیط اینترنتی شما فقط به یک سایت که بلیط هواپیما را فروش می کند وارد شوید و مشخصات بلیط مورد نظر خود را بطور کامل وارد کنید. بعد از تکمیل فرایند خرید، بلیط خود را از طریق ایمیل یا پیامک دریافت خواهید کرد.

نحوه ارائه بلیط اینترنتی هواپیما

چجوری بلیط هواپیما بگیرم ارزان قیمت باشد؟

در اینجا سایت کافه راهنما ، 10 روش آسان و راحت در جهت خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی با قیمت با صرفه معرفی و راهنمایی شده است، امیدواریم که از این راه های موثر در خرید بلیط های هوایی ارزان و تخفیف دار استفاده لازم را برده باشید. و بعد خواندن این ده روش تاثیر گذار در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

چجوری بلیط هواپیما بگیرم

1 بررسی سایت های معتبر بلیط فروشی آنلاین

احتمالاً به فکر این هستید تا بتوانید ارزانترین بلیط سفر خود را انتخاب و خریداری کنید و با خرید خوب هزینه سفر کم شود. برای این بتوانید بلیط ارزان خریداری کنید حتما سایت های معتبر فروش بلیط هر روز یا حداقل هفته ای یک بار بررسی کنید ، و در صورت وجود بلیط ارزان فورن خریداری کنید.

اگر در حال جستجوی هواپیمایی هستید که واقعاً می توانید هزینه آن را داشته باشید ، این نکات ساده را قبل از کشیدن ماشه امتحان کنید:

2 مرخصی کاری در زمان های غیر تعطیل

حتما از خود می پرسید چرا مرخصی کاری؟

پس نگران نباشید یکی از روش های مهم تاثیر گذار است، که می توانید بدون دردسر بلیط چارتر یا سیستمی خود را رزرو کنید. چون در این زمان های غیر تعطیلات مسافر در اکثر نقاط مسافرتی خیلی کم است که برای تهیه بلیط و خرید ارزان قیمت یک راه مناسب است و حتی می توانید هتل ها و اتاق های اجاره ای با قیمت پایین تر از روز مزنده رزرو کنید. تا با با خانواده خود بهترین و خوش ترین سفرهای زیارتی و گردشگری را داشته باشید.

3 از روزهای پر متقاضی خرید بلیط پرواز پرهیز کنید

مفهوم عرضه و تقاضا در مورد بسیاری از موارد ، از جمله بلیط هواپیما صدق می کند. به همین دلیل پرواز در روزهای پر متقاضی پروازهای محبوب ، مانند جمعه یا روزهای تعطیل ،متقاضی بیشتری  دارد. اگر می خواهید پس انداز کنید و هزینه کمی در سفر داشته باشد ، از این روزها دوری کنید و به جای آن ، روزهای سفر مسافر کم را انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما بسته به روز هفته ، ساعت سال و تعطیلات پیش رو مانند عید نوروز ، روز های ولادت و شهادت متفاوت است. 1 فرودین تا 13 این ماه بسیار پر ترافیک است و همه می خواهند در این زمان سفر کنند وقتی همه جا تعطیل است.

اگر قصد پرواز دارید وقتی همه پرواز کننده بیشتر باشد ، پس بلیط شما هزینه بیشتری خواهد داشت. سعی کنید با تاریخ های خود متفاوت باشد. در هنگام بهار یا پاییز کمتر کسی سفر می کند و بلیط هواپیما ارزان تر است ، به مسافرت بروید.

4 پرواز را خیلی زود … یا خیلی دیر فکر کنید

اکثر مردم نمی خواهند در طلوع آفتاب پرواز کنند یا از زمان خوابشان گذشته باشند. به همین دلیل پروازهای اولیه و دیر هنگام معمولاً بسیار ارزانتر از پروازها در ساعات عادی کار هستند.

5 دو پرواز یک طرفه رزرو کنید

پروازهای مسافرتی معمولاً ارزانتر هستند ، اما همیشه اینطور نیست. قبل از ثبت نام در یک پرواز رفت و برگشت ، گزینه های دو رزرو یک طرفه را تعیین کرده و دو شرکت هواپیمایی مختلف را در نظر بگیرید. ممکن است از این طریق ارزان تر باشد ، و همیشه مقایسه کنید.

6

استفاده از اینترنت ، خرید آنلاین

استفاده از اینترنت ، خرید آنلاین بلیط

اگر به دنبال راه هایی برای پس انداز هزینه مبلغ هواپیمایی هستید ، از طریق اینترنت اطلاعات مورد نیاز در خصوص رزور یا خرید بلط هواپیما استفاده کنید. برای مبتدیان ، از موتور جستجوی مقایسه مانند سایت zomorodgasht یا حتی جستجوی پرواز Google استفاده کنید. تا زمانی که بهترین خرید را با قیمت مناسب پیدا کنید ، بصورت آنلاین جستجو کنید.

 

7 خطوط هوایی را در رسانه های شبکه اجتماعی دنبال کنید

قبل از اقدام به پرواز مشخص با قیمت مشخص ، خطوط هوایی مورد علاقه خود را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و در لیست های کانال آنها یا دیگر گزینه ها مانند اینستاگرم و… عضو شوید. انجام این کار می تواند به معنای دیده شدن انواع پروازها با قیمت تخفیف دار و با صرفه منجر شوند.

8 ثبت نام کارت اعتباری همراه با پاداش مشترک

بسیاری از شرکت های هواپیمایی کارت اعتباری مشترک را ارائه می دهند که می تواند به شما در کسب تخفیف رزرو هواپیمایی ، همراه با هزینه بسیار کم باشد. آنها همچنین ممکن است فقط برای ثبت نام و هزینه کردن مقدار مشخصی از پول در یک بازه زمانی خاص ، یک گره کشی جایزه ثبت نام کنند.

9 به برنامه های خرید مکرر از یک شرکت

علاوه بر دریافت کارت اعتباری برای پاداش های هواپیمایی ، می توانید برای برنامه مکرر پرواز در آن هواپیمایی ثبت نام کنید. این به شما کمک می کند تخفیف های رایگان برای بلیط هواپیمایی که به هر حال خریداری می کنید ، درآمد کسب کنید.

10 بررسی قیمت انواع فرودگاه های دیگر

پرواز در فرودگاه ها در فاصله چند صد کیلومتری از یکدیگر می تواند به طرز چشمگیری فاصله داشته باشند ، در نظر گرفتن بلیط هواپیما به شهرها و شهرهای مختلف اهمیت بیشتری می یابد. هزینه سفر به فرودگاه یک ساعت از هتل می تواند به مراتب کمتر از تفاوت بلیط هواپیمای شما باشد.

امتحان کردن یکی از این نکات می تواند موجب صرفه جویی در مبلغ شود ، اما استفاده از همه آنها می تواند به معنای صرفه جویی بیشتر باشد. بنابراین به جستجوی آنلاین برای خرید بلیط ارزان بپردازید و سفر را در اوقات خارج از اوج و از فرودگاه هایی در فاصله نزدیکی خانه خود در نظر بگیرید. و فراموش نکنید که برای پیشنهادات از شرکت های هواپیمایی مورد علاقه خود ثبت نام کنید. شما هرگز نمی دانید چه زمان خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت و مناسب تهیه کنید.

منبع :money،nomadicmatt

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

8 − پنج =