راهنمای خرید پیج اینستاگرام
راهنمای خرید پیج اینستاگرام
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

خرید پیج اینستاگرام یکی از بزرگترین چالش هایی است که افراد برای شروع کسب و کار خود در اینستاگرام با آن مواجه می شوند. از امنیت پیج گرفته تا واقعی بودن فالوورها و نرخ تعامل فالوورها با محتوای پیج! همه این موارد جزء چالش ها و سوالاتی است که ممکن است قبل از خرید یک پیج اینستاگرام برای شما پیش بیاد.

اگر دنبال خرید پیج اینستاگرام مطمئن با فالوورهای واقعی هستید حتما باید یک سری موارد را مد نظر داشته باشید. چون این روزها پیج ها و افراد زیادی اقدام به خرید و فروش پیج اینستاگرام می کنند که اصلا مورد اعتماد نیستند!

اصلا قبل از این چالش، یک سوال پرتکرار این است که پیج اینستاگرام آماده بخریم یا فالوور بخریم؟ فرق پیج آماده با خرید فالوور چیه؟ دقیقا در این مقاله قصد دارم در مورد اینکه قبل از خرید پیج اینستاگرام به چه مواردی باید توجه کنید که سرتان کلاه نرود صحبت کنم. این مقاله حکم راهنمای خرید پیج اینستاگرام را برای شما دارد. پس پیشنهاد می کنم قبل از اینکه برای خرید پیج اقدام کنید تا انتهای این مطلب همراه من باشید.

 

خرید فالوور یا خرید پیج اینستاگرام؟ مسئله این است!

قبل از هر چیز بیایید یک بار برای همیشه تکلیف مون را با سایت هایی که فالوور اینستاگرام می فروشن روشن کنیم. تمام سایت هایی که خدمات خرید فالوور ارائه می کنند فالوور فیک می فروشند. به هیچ وجه فالوور واقعی در سرویس هایی که این مدل سایت ها ارائه می کنند وجود ندارد!

اما در مورد خرید پیج اینستاگرام هم باید بگویم که پیج هایی هم هستند که فالوورهای آنها به کلی فیک اند. باید حواستون باشه این مدل پیج ها برای خریدن ارزش ندارند! باید پیجی خریداری کنید که حداقل 30 درصد از فالوورهایش واقعی باشد. یعنی حداقل به این مقدار تعامل داشته باشد.

 

خرید پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی یا فیک؟

قبل از پاسخ به این سوال بهتر است این قضیه را روشن کنم که پیج اینستاگرام واقعی و فیک چه فرقی با هم دارند؟ پیج های اینستاگرام با فالوورهای واقعی حداقل باید 20 درصد نرخ تعامل داشته باشند. یعنی مثلا یک پیجی که 100 کا فالوور داره حداقل باید 20 هزار تا لایک بخورد.

اما پیجی که فالوورهای فیک نرخ تعاملی نخواهد داشت. چون فالوورها کاملا فیک و غیر واقعی هستند! نه بازدیدی دارند نه کسی پست ها را لایک می کند.

حالا با این صحبت ها پیج اینستاگرام واقعی بخریم یا فیک؟ سوال اساسی این است. ببینید اگر تعامل فالوورهای برای شما مهم نیست و صرفا قصد دارید نشان دهید در اینستاگرام حضور دارید و برند شما خیلی معروف است قطعا پیج اینستاگرام با فالوورهای فیک به دردتان می خورد.

اما برعکس اگر قصد دارید از اینستاگرام تان به صورت مستقیم کسب درآمد کنید (مثلا فروش محصول) خیلی مهم است که فالوورهای پیج تان کاملا واقعی باشد. پس بهتر است پیج اینستاگرامی بخرید که حداقل 50% از فالوورهای آن واقعی باشند.

 

قیمت پیج های اینستاگرامی چطور محاسبه می شوند؟

قبل از اینکه اقدام به خرید پیج کنید بهتر است با تعرفه حدودی پیج های اینستاگرام با فالوورهای واقعی و فیک آشنا شوید. پیج هایی که فالوورهای فیک دارند به ازای هر 1000 فالوور قیمتی مابین 40 تا 60 هزار تومان دارند. یعنی مثلا اگر یک پیج اینستاگرام با فالوورهای فیک بخواهید خریداری کنید چیزی حدود 500 هزار تومان باید هزینه کنید.

اما در پیج هایی که فالوورهای واقعی دارند تعرفه ها بر اساس میزان بازدید و انگیجمنت محاسبه می شود. هر چه تعداد بازدیدها و میزان تعامل بیشتر باشد قیمت پیج هم بالاتر خواهد بود.

مثلا اگر پیجی را با 10 کا فالوور واقعی دیدید که قیمتش به اندازه یک پیج 50 کایی با فالوور فیک است دقیقا درسته.

البته این موضوع به چیزهای دیگری هم مربوط می شود. مثلا پیج هایی هستند که پست های آن ها وارد اکسپلور می شود و ورودی خوبی دریافت می کند. در این صورت قیمت آن پیج بالاتر خواهد بود. حتی قیمت پیج های اینستاگرامی به موضوع آن هم مربوط می شود.

راهنمای خرید پیج اینستاگرام

ریزش فالوورها بعد از خرید پیج چقدر است؟

این یک سوال مهم است که خیلی از دوستان از تیم ما می پرسند. اینکه بعد از خرید پیج چه مقدار فالوور ریزش داشته باشیم منطقی است؟ ببینید اول از همه بدانید هر چقدر ریزش فالوورهای شما بیشتر باشد این نشان دهنده واقعی بودن فالوورهای شماست.

اگر موضوع فعالیت شما بعد از خرید پیج اینستاگرام دقیقا مرتبط به مووع قبلی همان پیج باشد 1 الی 5 درصد ریزش فالوور را برای شما به همراه خواهد داشت. در این صورت همه چیز کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست!

اما اگر تولید محتوای شما بعد از خرید پیج در راستا با موضوع پیج نباشد منتظر ریزش شدید فالوورهای پیج تان باشید. در این صورت ممکن است تا 50 درصد از فالوورهای پیج تان را از دست بدهید.

در پیج هایی هم که فالوور فیک دارند ریزش فالوور معنا ندارد! چون اصلا واقعی نیستند که بخواهند شما را آنفالو کنند.

 

خرید پیج اینستاگرام چه مزیت هایی دارد؟

یکی از مهمترین مزیت های خرید پیج این است که بدون زحمت و فقط با پرداخت هزینه می توانید یک پیج آماده با فالوورهای فعال در اینستاگرام داشته باشید. صرفه جویی در زمان برای هر کسب و کاری مهم است. ممکن است همین حالا رقبای شما پیشرفت زیادی کرده اند و به خاطر این موضوع اگر شما بخواهید کسب و کار خود را در اینستاگرام شروع کنید زمان زیادی را از دست خواهید داد.

بهتر است شروع پر قدرتی داشته باشید و از همین حالا به فکر خرید پیج اینستاگرام برای بیزنس خود باشید. اما باید یادتان باشد که پیجی که خریداری می کنید فالوورهای فیک نداشته باشد و کاملا واقعی باشد. چون پیجی که فالوور فیک داشته باشد اصلا به رشد کسب و کارتان کمک نمی کند و فقط نشان دهنده اعتبار کاذب شماست.

 

از سایت معتبری برای خرید پیج اینستاگرام اقدام کنید

مهمترین چالش هنگام خرید پیج اینستاگرام این است که از کی بخریم؟ از چه سایتی پیج بخریم؟ از شخص بخریم یا شرکت؟ و… متاسفانه به دلیل کلاه برداری های زیادی که در خرید فروش پیج اتفاق افتاده است چشم خیلی از مشتریان برای انجام معامله ترسیده است و به راحتی به هر کسی اعتماد نمی کنند.

اولین موضوع که باید به آن توجه کنید این است که به هیچ وجه از شخص پیج نخرید! حتما باید از شرکت یا سایت معتبری پیج خریداری کنید. قدیمی بودن، اینماد داشتن، آدرس واقعی و شماره تماس ثابت داشتن و پاسخگو بودن پشتیبانی را قبل از خرید پیج از هر سایتی باید بررسی کنید.

در صورتی که از شخص پیجی خریداری کنید اگر خدای ناکرده سرتان کلاه رود پروسه شکایت از آن خیلی سخت و شاید غیرممکن باشد. اما اگر از شرکتی پیج را خریداری می کنید چون حقوقی محسوب می شود خیلی راحت می توانید مراحل قانونی را طی کنید.

 

سوالات مهم هنگام خرید پیج اینستاگرام

قبل و بعد از اینکه پیج اینستاگرام خود را تهیه کنید یک سری سوالات متداول ممکن است برای شما پیش آید که در این قسمت قصد دارم آن ها را مطرح کنم و به آن ها پاسخ دهم.

 

پیج اینستاگرام بافالوور واقعی بخریم یا فیک؟

بستگی به نوع کسب و کار شما دارد. اما به طور کلی سعی کنید پیج با فالوورهای واقعی خریداری کنید.

 

آیا بعد از خرید پیج اینستاگرام ریزش فالوور هم داریم؟

بستگی به نوع پیج و محتوایی که تولید می کنید دارد. اگر پیج اینستاگرام با فالوورهای غیرواقعی خریداری کنید که ریزش زیادی نخواهد داشت.

 

بعد از خرید پیج اینستاگرام چطور امنیت آن را تامین کنیم؟

بهترین و سریع ترین راه این است که تایید دو مرحله ای را فعال کنید. البته حتما شماره تماس و ایمیل پیج را نیز باید تغییر دهید.

 

بهترین سایت برای خرید پیج اینستاگرام کدام است؟

بهتر است در گوگل عبارت خرید پیج اینستاگرام را جست و جو کنید و یکی از 3 سایت اول را برای خرید پیج انتخاب کنید.

 

پیج خریداری شده کی به شما تحویل داده می شود؟

معمولا پروسه خرید تا آماده سازی پیج بین 1 الی 3 روز زمان می برد.

 

جمع بندی و سخن آخر

در این مقاله سعی کردم نکات مهمی که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید بدانید را به شما بگویم تا به هیچ وجه سرتان کلاه نرود! این مقاله برگرفته از مقاله خرید پیج اینستاگرام سایت همیار وب به آدرس https://hamyareweb.co/buy-instagram-page/ است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

پنج × 5 =