بهترین زعفران ایران : معرفی خرید پرفروش ترین مارک های زعفران

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

زعفران یکی از بهترین مواد غذایی افزودنی آشپز است. چه از لحاظ طعم دار کردن غذا و چه خاصیت های درمانی بی شماری دارد. که در ایران و در بعضی نقاط دنیا کاشت و با اسم یا مارک های مختلف بسته بندی و در بازار عرضه می شوند.

در این سایت با بررسی انواع گوناگون برند های معروف و مرغوب ترین زعفران ها راهنمایی خرید شده است. که بهترین مارک های زعفران صادراتی ایران و دنیا چیه و مال کدام شهر است.

انواع زعفران موجود در بازار

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید و می خواهید بدانید که انواع زعفران موجود در بازار را بشناسید و در هنگام خرید با مشکل روبرو نشوید. می توانید با بررسی هر یک از کالا ها بهترین مارک را خریداری کنید. که در زیر هریک از مدل زعفران ها برای خرید بررسی و مقایسه شده اند.

زعفران سرگل با بررسی

زعفران سرگل که از نامش پپداست که قسمت قرمز رنگ زعفران است که به نام سرگل گفته می شود ، بخش های رشته زعفران زمانی که از گل زعفران می روید ، به اندازه حدودی طول ۵ سانتی متر روشت می کنند و در ۲ قسمت سفید و قرمز رنگ تبدیل می‌شوند که در این زمان قسمت قرمز رنگ زعفران ، با نام سرگل در بازار عرضه می شوند. رعیت بعد برداشت زعفران سرگل را به کشمون تحویل می‌دهند ، که برای بررسی کیفیت محصول به آزمایشگاه می فرستند و در آخر به اسم خود کشاورز، زعفران سرگل با بسته بندی در وب سایت گذاشته می شوند. همه زعفران‌های سرگل موجود تو کشمون اصل می باشند ، اصل بودن کالا با آزمایش و هم نظارت میدانی توسط تیم کشمون بررسی تایید می شوند. زعفرانی که می خرید ، کالای یک کشاورزه و زعفران کشاورزهای دیگه باهاش قاطی نشده.

مشاهده لیست قیمت زعفران سرگل


خرید زعفران رشته کامل (بررسی)

خاصیت های مهم در زعفران که باید حتما قبل خرید مطالعه کنید.

۱. آنتی اکسیدان قدرتمند

زعفران حاوی انواع چشمگیر ترکیبات گیاهی است که به عنوان آنتی اکسیدان ها عمل می کنند – مولکول هایی که سلول های شما را در برابر رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو محافظت می کنند.

آنتی اکسیدان های زعفران قابل توجه شامل کروسین ، کروستین ، صفرانال و کائمپرفول است.

۲ . دارای خواص ضد سرطان است

زعفران سرشار از آنتی اکسیدان است ، که به خنثی کردن رادیکالهای آزاد مضر کمک می کند. آسیب رادیکال آزاد به بیماریهای مزمن مانند سرطان مرتبط است.

این محصول همچنین برای پوست ، مغز استخوان ، پروستات ، ریه ، سینه ، دهانه رحم و چندین سلول سرطانی دیگر مفید است. و دیگر خاصیت های مهم که در اینجا مطرح نشده است. healthline

 

1 زعفران درجه یک مصطفوی – ۴.۶۰۸ گرم

زعفران درجه یک مصطفوی - 4.608 گرم

مشاهده لیست قیمت روز انواع  مارک زعفران

مشخصات : 

  • شکل زعفران سرگل
  • وزن ۴.۶۰۸ گرم
  • وزن بسته‌بندی – گرم
  • ابعاد بسته‌بندی ۱۱ × ۱۲ سانتی‌متر
  • شماره پروانه بهداشت ۵۰/۱۲۲۱
  • وزن معادل یک مثقال
  • زعفران رشته ای درجه یک

امتیاز و نظرات کاربران به زعفران درجه یک مصطفوی

امتیاز کاربران به زعفران درجه یک مصطفوی

والا من موندم چرا یه عده میگن بده عطر نداره. من تا حالا مجتهدی و قاعنات استفاده می‌کردم حالا مصطفوی گرفتم تعجب می‌کنم از نظرات بعضی دوستان چون من زعفران رو که دم کردم واقعا عطرش خوب بود و رنگ دهیش رو هم میتونم به جرات بگم از بقیه بهتر بود چرا میگید کیفیت نداره این که خیلی عالیه. فکر می‌کنم شامه ی بعضی دوستان به بوی این زعفران ضعیف


پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

6 + 5 =