لیست قیمت 36 مدل چادر نماز باکیفیت و ارزان [پرفروش ها]

چادر نماز یکی از نیاز های روزانه بانوان مسلمان است ، که در هنگام نماز خواندن مورد استفاده قرار می گیرد ، سوال اکثر بانوان این است ، که چادر نماز از کجا بخریم ، که با انواع مدل های کدری و کیسه ای یا مدل ساده باشند ، تا زیبایی بسیاری داشته باشد ، و در بازار اکثر جنس های پارچه های چادر نخی و تترون هستنند. که ما امروز چندین مدل پروش بازار را برای شما دوستان پیشنهاد می دهیم.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکاتی که باید در هنگام خرید چادر نماز در نظر بگیرید

خرید چادر نماز

پیشنهاد: 36 مدل بهترین مارک چادر مشکی با پارچه مناسب [لیست قیمت روز]

قبل خرید چادر باید بررسی کنید و بعد انتخاب نمایید ، چون اینگونه محصول برای زنان مسلمان بسیار مهم است. که شاید به عنوان یک چادر روزمره دم دستی هم در خانه در هنگام بودن مهمان مورد استفاده قرار می گیرد ، پس در هنگام خرید به این نکات مهم را به یاد داشته باشید. چون با انواع مختلف تزئینات و رنگ و با طرح و مدل ها برای انواع دین ها و نکات منطقه ای شهری و روستایی متفاوت طراحی می شوند.

جنس 

جنس چادر عبادت بسیار مهم است ، که باید سبک و بادوام باشد. تا طول عمر زیادی داشته باشد ، چون در اکثر زمان های عبادت در سر بانوان قرار می گیرد ، و زیبایی خاصی دارند ، که باید این نکته در هر زمان خرید مدل آماده یا تنها در هنگام انتخاب پارچه برای دوختن به جنس و نوع چادر قت زیادی داشته باشید تا بهترین برند بازار را انتخاب کنید. اکثر چادر نماز ها از جنس نخی و تترون در بازار عرضه می شوند.

رنگ و طرح

بیشتر رنگ های چادر عبادت سفید با انواع طرح های مختلف و گلدار یا خط خطی به صورت های معمولی و ساده طراحی می شوند ، که بستگی به انتخاب شما دارد ، که کدامین طرح و مدل را خریداری کنید ، تا نیاز خود را برطرف سازید و از خرید خود راضی باشید.

نوع چادر مخصوص نماز

چادر های عبادت به چندین نوع هستنند که مدل ساده ، کدری و کیسه ای به صورت های آماده عرضه می شوند ، و یا به صورت های سفارش با تهیه انواع پارچه توسط خیاط دوخته می شوند ، که هر کدام داری مزیت های خود هستنند ، که این هم ، باز بستگی به سلیقه شما دارد ، که کدامین مدل را انتخاب و خریداری کنید.

قیمت محصول

چادر نماز

در بازار چادر ها با قیمت های مختلف عرضه می شوند ، بستگ به نوع جنس و مارک انتخابی شما دارد که چه نوع پارچه ای دارد ، آیا کیفیت محصول خریداری شده با کیفیت است ، یا یا جنس متوسط یا پایین را انتخاب می کنید ، که بعد چندین بار شستن کیفیت خود را از دست می دهد ، شامل هزینه دیگر می شود. که باعث خرج دوباره شما می شود. و این یک ضر است. پس در خرید چادر کمی گران خرید در مقابل جنس خوب که دارای طول عمر زیاد محصول می شود.

لیست قیمت 36 مدل چادر نماز پرفروش موجود بازار

چادر نماز مدل رنگی 6974

۱۳۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل رنگی

۱۳۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH030

۱۵۲,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH027

۱۴۸,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل گلدار t2

۱۶۹,۰۰۰
٪۱۲
۱۴۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل t5

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH020

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH024

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل گلدار t1

۱۶۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH010

۱۲۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل گلدار کد t09

۱۵۹,۰۰۰
٪۶
۱۴۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز کد q43211

۳۴۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH018

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH015

۱۵۸,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH009

۱۲۹,۰۰۰
٪۵
۱۲۲,۵۵۰ تومان

چادر نماز مدل CH028

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل گلدار t7

۱۶۸,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH029

۱۵۲,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH014

۱۵۸,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH025

۱۵۲,۰۰۰ تومان

چادر نماز کد w531112

۳۴۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH026

۱۳۸,۰۰۰
٪۱۴
۱۱۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل گلدار کد t2

۱۶۹,۰۰۰
٪۱۸
۱۳۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH032

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل فرشته

۱۴۵,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH033

۱۵۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل CH004

۱۴۹,۰۰۰ تومان

چادر نماز مدل ch031

۱۵۹,۰۰۰ تومان

سخن آخر

در این مقاله به پایان رسیدیم ،  که اول از همه به معرفی چادر عبادت پرداختیم ئ بعد نکات مهم هنگام خرید این نوع محصولات توضیح داده ایم ، تا بتوانید در زمان خرید اینترنتی یا به صورت بیرونی از بازار بتوانید ، چادر با متناسب نیاز خود را خریداری کنید. و در آخر لیست قیمت روز همراه با لینک خرید از سایت فروشنده و یا بررسی کالا و در صورت پسند خرید خود را انجام دهید. و در ضمن در صورت داشتن پیشنهاد یا نظر خود در انتهای این مقاله مطرح نمایید تا به دیگر دوستان هم در این زمینه کمکی کرده باشید. و از خرید خود لذت کافی را ببرید.

مشاهده لیست قیمت چادر عبادت در دیجی استایل 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − 15 =