خرید چادر مشکی
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

چادر مشکی یکی از پوشش های بسیار مهم برای افراد محجبه و با حجاب است. که مانند کشورهای اسلامی ایران ، عراق و دیگر کشورهای مسلمان از آن استفاده می کنند. که در بازار انواع جنس و طرح های پارچه ساده و مجلسی با قیمت های مناسب در بازار عرضه می شوند. بیشتر جستجوها برای خرید بهترین مارک چادر از مرکز خرید در تهران ، مشهد و قم هستنند ، که شما هم می توانید به صورت خرید اینترنتی مدل های ایرانی و خارجی چادر را بخرید و در درب منزل خود تحویل بگیرید.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکات مهم هنگام خرید چادر مشکی

با بیشتر شدن تعداد کارخانه های تولیدی چادر مشکی اکثر افراد در انتخاب و خرید چادر سر درگم هستنند ، و و برای آنها کمی دشوار است که نمی دانند کدامین برند مدل مناسب و جنس خوب و عالی را اتنخاب کنند. برای شناسایی بهترین مارک چادر سیاه حتما نکات مهم زیر را بخوانید ، و در هنگام انتخاب ، بهترین مدل را خریداری کنید. و اگر شما جزو افراد مانتو بلند و کوتاه پوش هستید ، حتما در زمان های مراسمات عزاداری و دیگر روزها از چادر استفاده می کنید ، و یا برای دیگر افراد نزیکان خود مانند مادر ، مادربزرگ که آنها چادری پوش هستنند ، در این صورت آنها را راهنمایی کنید  و در خرید خود اشتباه نکنند. برای انتخاب بهترین چادر سیاه تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

جنس پارچه و کیفیت دوخت

یکی از نکات مهم در هنگام خرید چادر سیاه زنانه جنس پارچه و کیفیت دوخت مناسب است. برای این که بدانید کدامین مارک جزو بهترین ها هستنند ، حتما از افراد با تجربه پرس جو شود. و از نزدیک پارچه چادر را با دستان خود لمس کنید و از فروشنده درباره محصول انتخابی و کیفیت چادر سوالاتی بپرسید ، که بعد دچار مشکل و هزینه دوباره نشوید. تا محصول انتخابی طول عمر و کیفیت بالای داشته باشد. و یا اگر به صورت خرید اینترنتی سفارش خود را انجام می دهید.

حتما در ذهن خود فکر می کنید در این صورت چه باید کرد. نگران نباشید در این زمان هم راه چاری وجود دارد. در قسمت نظرات در مورد نقاط قوت و ضعف خریداران قبلی توضیحاتی نوشته اند که درباره کیفیت و جنس محصول است. در فروشگاه ها اینترنتی قسمتی هم است . که سوالات قبل خرید را مشتریان از فروشنده پرس جو می کنند. و آنها هم جواب خریداران و مشتری ها رو می دهند. پس امروزه خرید اینترنتی هم یک راه آسانن برای انتخاب بهترین محصولات است. در زمان های بیماری که بیرون رفتن سخت است یک روش اصولی و قابل قبلی می باشد.

مارک

این روزها تولید کننده های زیادی در کشورمان هستنند که بخاطر طرفداران زیاد انواع مدل چادر و فروش بیشتر تولید های زیادی انجام می شود. که شما هنگام خرید باید دقت زیادی داشته باشید به طرف مارک های معتبر و پرفروش بروید تا یک چادر مشکی با کیفیت و قیمت مناسب انتخاب کنید. و اگر نمی دانید کدامین برند بهترین است. از افراد با تجربه بپرسید و تحقیق کنید ، و یا از خود فروشنده سوال کنید ، که حتما چندین مارک و مدل را در ویترین خود قرار داده او همه چیز را برای شما خریدار توضیح خواهد داد. و در این صورت بهترین و با کیفیت ترین چادر سیاه را انتخاب خواهید کرد. تا طول عمر بسیاری داشته باشد. و شما هم از خرید خود راضی خواهید بود.

قیمت

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به قیمت اهمیت می دهید. پس دقت کنید که گران بودن چادر سیاه نشانه باکیفیت بودن نیست ، پس در خیرید خود جویا باشید و بدانید که کدامین برند با قیمت ارزانتر و در عین حال کیفیت بسیار عالی چادر را ارائه می دهد. از آن برند معتبر خریداری کنید. هم از نظر کیفیت طول عمر بسیاری داشته باشد و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید. و یک خرید موفق قابل قبولی داشته باشید.

اندازه و سایز

این قسمت برای افرادی است که چادر آماده خریداری می کنند ، حتما سایز متناسب با اندازه خود را انتخاب و خرید کنید چون به صورت چشم بسته یک چادر مشکی آماده انتخاب کنید ممکن است بسیار بزرگ یا کوچک باشد و یا شاید هم متناسب با سایز شما نباشد. در این صورت باید بررسی کنید اگر از فروشگاه های بیرونی به صورت حضوری خرید خود را انجام می دهید حتما یک بار امتحان کنید و کسی که همراه شما است نظر او را هم جویا باشید تا بهترین سایز خود را انتخاب و خرید نمایید. و یا اگر به صورت خرید اینترنتی می کنید. علاوه بر بررسی کیفیت و جنس سایز را هم در قسمت مشخصات ببینید و با متر برای سر خود اندازه گیری کنید و حتی از نظرات دیگر مشتریان در این زمینه در قسمت نظرات نوشتن را بخوانید تا بهترین سفارش را داشته باشید.

 

انواع چادر

چادرها چندین نوع هستنند که در بازار عرضه می شوند که بستگی به انتخاب شما دارد. کدام مدل نوع را برای خود انتخاب کنید. که امروزه با گذر زمان و پیشرفت علم انواع چادرهای مشکی با مدل های جدید در بازار به فروش می رسند که رفته به رفته پوشنده چادر با راحتی بدون درسرها در سر نگهداری می کند. در زیر انواع مدل های مختلف را برای انتخاب بهتر شما معرفی می نماییم.

چادر ساده یا سنتی

چادر مشکی ساده ایرانی

مشاهده لیست قیمت روز مدل سنتی

از زمان های قدیم تا به امروز چادر ساده یکی از پرطرفدار ترین مدل چادر در میان بانوان است که به شکل نیم دایره یک قواره پارچه یعنی 5/4 متر با عرض 115- 110 سانت است. برای آن دسته از افرادی که به تازگی چادری شده اند ، اصلا این نوع چادر توصیه نمی شود. و اگر هم علاقه دارند این مدل چادر ساده را در سر کنند ، می توانند با یک کش به راحتی در سر خود چادر را نگهدارند. و دیگر با هیچ مشکلی روبرو نشوند. این فقط یک راه چاره آسان است.

چادر ملی

چادر ملی مشکی

مشاهده لیست قیمت روز مدل ملی

چادر ملی به مانند چادر سیاه ساده طراحی شده است. که تنها تفاوت این دارا بودن آستین در دو طرف به بیرون برای آوردن دست ها به بیرون جهت پوشیدن راحتتر است. و در جلوی چادر انواع دکمه های و زیپ پنهان گذاشته شده است. این مدل برای افرادی است که می خواهند به راحتی تمام چادر در سر داشته باشند و یا افرادی که به تازگی چادر در سر دارند. و یا برای کودکان و افراد سن پایین مناسب است. و کسانی که در رانندگی با حجاب کامل ماشین را برانند دیگر به هنگام راندن به فکر چادر سر خود نباشند.

چادر دانشجویی

چادر مشکی دانشجویی

مشاهده لیست قیمت روز مدل دانشجویی

اگر دقت کنید چادر دانشجویی به مانند چادر ساده می باشد تنها تفاوت که در این محصول دیده می شود دارای دو شکاف برای بیرون آوردن دست ها ایجاد شده است، که بیشتر خانوم ها هنگام کار  به آسانی از دستان خود برای استفاده در کارهای روزمره راحت باشند ، و از همه مهم تر چادر را به راحتی در سر نگه می دارند. و دیگر هیچ زحمتی برای نگه داشتن نیازی نیست. این مدل مناسب دانشجویان و افراد محجبه است.

چادر ملائکه

شباهت زیادی که این مدل ملائکه ای دارد ، به چادر دانشجویی است اما تنها تفاوت ها برش با مانند کیمونو در قسمت زیر آستین خورده خورده و این متفاوت بودن جذابیت بیشتری به نسبت دانشجویی تغیر داده است.

چادر اماراتی

چادر اماراتی

مشاهده لیست قیمت روز مدل اماراتی 

اگر به دنبال چادر عربی هستید ، چادر اماراتی یکی از مدل های عربی می باشد که تفاوت این به سایر چادرهای مدل عربی به علت داشتن آستین‎‎‏‎‏های 40 سانیمتری ،اندامی تر می باشند. جلو این مدل چادر را بستگی به خود شما دارد که کدامین مدل را انتخاب کنید. دکمه ای یا زیپ پنهان جهت بست جلو چادر طراحی شده است.

چادر کمری

چادر کمری

مشاهده لیست قیمت روز مدل کمری

اگر شما به چادر های قدیمی علاقه زیادی دارید مدل کمری در ایران که در زمان های قاجار استفاده می شد که به صورت دو تکه به نظر می اید. و این هم یک مدل دیگر از این محصولات اسلامی است که در زمان قدیم کاربرد های زیادی داشت.

چادر صدفی

چادر صدفی

مشاهده لیست قیمت روز مدل صدفی

چادر صدفی شباهت زیادی به مدل لبنانی دارد و برای بانوان که در کسب و کار خودشان می خواهند راحت باشند. مناسب است. و این مدل مغنه چاندار در جلو بالا دارد و با زیپ یا دکمه مخفی بسته می شوند. که بستگی به مدل انتخابی شما دارد.

چادر عربی

چادر عربی اصل

مشاهده لیست قیمت روز چادر عربی

اگر می خواهید یک مدل چادر عراقی به سر کنید. همان چادر عربی است که در میان اکثر بانوان استفاده می شود که زیبایی بسایر عالی و خوبی دارد. به این مدل چادر چادر جده هم می گویند. که شاید شما هم یکی از طرفداران این مدل باشید در زیر لیست قیمت و همراه با لینک فروشنده معرفی شده است.

چادر بحرینی

چادر بحرینی

مشاهده لیست قیمت روز مدل بحرینی

اگر دوست دارید چادری به شبیه مانتو کلوش بپوشید مدل بحرینی همان چیزی است که دوست دارید. و گشادی آن شبیه به چادر عربی است. روی سر آن یک نقاب وجود دارد با کش به آن وصل می شود و باعث ایسادن آن در سر می شود. که جذابیت بسیاری به چادر می دهد.

چادر شالدار

چادر شالدار

مشاهده لیست قیمت روز چادر شالدار

افرادی که می خواهند یک چادر زیبا بپوشند که شبیه به مانتو و از نظر اندام اندامی تر است. و به دو صورت طراحی شده است با شال بلند و کوتاه بستگی به سلیقه افراد دارد که کامین مدل چادر را مورد پسند قرار می گیرند. و این مدل با دکمه یا زیپ به صورت مخفی بسته می شوند. که جذابیت چندانی به شخص پوشنده می دهد.

توجه مدل های دیگر چادر را در همین صفحه در روز های آینده معرفی می کنیم.

سخن آخر

در این مقاله به نکات مهم هنگام خرید چادر مشکی پرداخیتم . و بعد به انواع چادر و کاربرد آنها که بتوانید یک انتخاب مناسبی داشته باشید. و در آخر هم لیست قیمت روز انواع مدل های موجود در بازار برای خرید شما پیشنهاد داده ایم. که امیدواریم یک انتخاب مناسب و با کیفیتی داشته باشید ، و از خرید خود راضی باشید. و اگر هم نظری در مورد محصولات یا چادرها دارید در انتهای زیر قسمت نظرات گفته خود را مطرح نمایید تا برای دیگر دوستان در این زمینه کمکی کرده باشید.

پیشنهاد انوع مدل چادر مشکی پرفروش موجود بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
چادر عربی دیبا مدل 2131101-99

چادر عربی دیبا مدل 2131101-99

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر صدفی دیبا مدل 2131104-99

چادر صدفی دیبا مدل 2131104-99

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی مچدار دیبا مدل 2131103-99

چادر دانشجویی مچدار دیبا مدل 2131103-99

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر لبنانی شهر حجاب مدل کرپ حریرالاسود کد 8031

چادر لبنانی شهر حجاب مدل کرپ حریرالاسود کد 8031

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی دیبا مدل 2131102-99

چادر دانشجویی دیبا مدل 2131102-99

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر سنتی دیبا مدل 2131100-99

چادر سنتی دیبا مدل 2131100-99

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی مدل 1050

چادر اماراتی مدل 1050

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

چادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

مشخصات کالاچادر دانشجویی کن کن حجاب حدیث کد 119

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  جنس سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
 • مدل دانشجویی
 • طرح ساده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8062

چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8062

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • جزئیات
  چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی مدل 55

چادر دانشجویی مدل 55

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر بحرینی شهر حجاب مدل کرپ حریرالاسود کد 8071

چادر بحرینی شهر حجاب مدل کرپ حریرالاسود کد 8071

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر جده عبایی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8014

چادر جده عبایی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8014

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  چادر جده عبایی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر صدفی دیبا مدل 2131109-99

چادر صدفی دیبا مدل 2131109-99

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر قجری دیبا مدل 2131106-99

چادر قجری دیبا مدل 2131106-99

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان مدل 023

چادر عربی اصیل بند دار ندا آذریان مدل 023

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8026

چادر اماراتی کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8026

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی شهر حجاب مدل مچدار کرپ حریرالاسود کد 8027

چادر دانشجویی شهر حجاب مدل مچدار کرپ حریرالاسود کد 8027

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی مدل MA-HES090-UN.SAT.BAR-ME

چادر دانشجویی مدل MA-HES090-UN.SAT.BAR-ME

 • طرح: نگین دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل رنگی 6974

چادر نماز مدل رنگی 6974

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1092

چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1092

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر شالدار دیبا مدل 2131108-99

چادر شالدار دیبا مدل 2131108-99

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر لبنانی دیبا مدل 2131105-99

چادر لبنانی دیبا مدل 2131105-99

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی مدل 1070

چادر اماراتی مدل 1070

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی کد 304

چادر عربی کد 304

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی کد 007

چادر دانشجویی کد 007

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل sj02

چادر نماز مدل sj02

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر صدفی ندا حجاب حدیث کد 117

چادر صدفی ندا حجاب حدیث کد 117

مشخصات کالاچادر صدفی ندا حجاب حدیث کد 117

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  جنس کن کن ندا المیرا
 • مدل صدفی
 • طرح ساده
 • نقاب قابل تنظیم
 • مچ دار
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر حجاب فاطمی مدل اسرا کد Har 1047

چادر حجاب فاطمی مدل اسرا کد Har 1047

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
عبا پرنسسی حریرالسود حجاب حدیث کد 145

عبا پرنسسی حریرالسود حجاب حدیث کد 145

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • جزئیات
  عبا پرنسسی حریرالسود
 • طرح آستین جدید
 • انتخاب اول بانوان برای شرکت در مجالس و‌مهمانی
 • آستین ۵ سانتی و به طول ۳۰ سانت
 • سنگ دوزی بسیار ظریف و زیبا
 • این پارچه یکی از بهترین جنس های کرپ(سوپر رویال حریرالاسود)
 • پارچه ای کاملا مات،سبک، نرم و لَخت
 • این پارچه تحت هیچ شرایطی چروک نمیگردد و درصد نخکش شدن آن صفر میباشد. 
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر ایرانی حجاب فاطمی کد KaN89

چادر ایرانی حجاب فاطمی کد KaN89

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر جده نیکزاد کد kris0099

چادر جده نیکزاد کد kris0099

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8053

چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8053

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • جزئیات
  چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر ملی دیبا مدل 2131107-99

چادر ملی دیبا مدل 2131107-99

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی حجاب فاطمی کد Har 1031

چادر عربی حجاب فاطمی کد Har 1031

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل سنتی فلامنت

چادر نماز مدل سنتی فلامنت

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Ira 1062

چادر جلابیب حجاب فاطمی مدل زینت کد Ira 1062

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی مچدار کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8050

چادر دانشجویی مچدار کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8050

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  چادر دانشجویی مچدار کرپ کن کن شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر کمری حسنا کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8046

چادر کمری حسنا کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8046

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  چادر کمری حسنا کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی حجاب فاطمی مدل جده کد JOR 1045

چادر عربی حجاب فاطمی مدل جده کد JOR 1045

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل کیسه ای کد 006

چادر نماز مدل کیسه ای کد 006

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر ایرانی مدل 2010

چادر ایرانی مدل 2010

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل رنگی

چادر نماز مدل رنگی

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل ملی ATNA

چادر نماز مدل ملی ATNA

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر ملی شهر حجاب مدل کرپ حریرالاسود کد 8028

چادر ملی شهر حجاب مدل کرپ حریرالاسود کد 8028

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل آستین دار سوپرسافت

چادر نماز مدل آستین دار سوپرسافت

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر جده حجاب فاطمی  کد Kri 1042

چادر جده حجاب فاطمی  کد Kri 1042

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عبایی شهر حجاب مدل جده کرپ کریستال کد 8002

چادر عبایی شهر حجاب مدل جده کرپ کریستال کد 8002

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل الهام

چادر نماز مدل الهام

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل سنتی گندم

چادر نماز مدل سنتی گندم

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر کمری قجری کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8012

چادر کمری قجری کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8012

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • جزئیات
  چادر کمری قجری کرپ کریستال شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر لبنانی شهر حجاب مدل صدفی کرپ کریستال کد 8010

چادر لبنانی شهر حجاب مدل صدفی کرپ کریستال کد 8010

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی حجاب فاطمی مدل جده کد VIP.ir 125

چادر عربی حجاب فاطمی مدل جده کد VIP.ir 125

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل 8044

چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل 8044

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • جزئیات
  چادر جده عبایی حریراسود شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل طلاکوب کد t24

چادر نماز مدل طلاکوب کد t24

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8007

چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8007

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • جزئیات
  چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر حجاب جلابیب کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8047

چادر حجاب جلابیب کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8047

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  چادر حجاب جلابیب کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل ATAB

چادر نماز مدل ATAB

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل گلدار t2

چادر نماز مدل گلدار t2

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدف کد Har 1051

چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدف کد Har 1051

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل ATBN

چادر نماز مدل ATBN

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی حجاب فاطمی کد Ira 1022

چادر دانشجویی حجاب فاطمی کد Ira 1022

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی حجاب فاطمی مدل بیروتی کد VIP.ir 274

چادر عربی حجاب فاطمی مدل بیروتی کد VIP.ir 274

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر حجاب فاطمی مدل اسرا کد Kan 1048

چادر حجاب فاطمی مدل اسرا کد Kan 1048

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر خبرنگاری حریرالاسود حجاب حدیث کد 125

چادر خبرنگاری حریرالاسود حجاب حدیث کد 125

مشخصات کالاچادر خبرنگاری حریرالاسود حجاب حدیث کد 125

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • جزئیات
  جنس سوپر رویال حریرالاسود
 • مدل خبرنگاری
 • مچ دار
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل Har 1161

چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل Har 1161

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر حجاب فاطمی مدل سما کد Kan 1049

چادر حجاب فاطمی مدل سما کد Kan 1049

 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1091

چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1091

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر حجاب جلابیب کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8070

چادر حجاب جلابیب کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8070

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • جزئیات
  چادر حجاب جلابیب کرپ حریرالاسود شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی مدل 1060

چادر اماراتی مدل 1060

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی نیکزاد مدل کن کن ساده کد 1507

چادر دانشجویی نیکزاد مدل کن کن ساده کد 1507

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر قجری نیکزاد مدل حسنا کرپ حریر کد 1801

چادر قجری نیکزاد مدل حسنا کرپ حریر کد 1801

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی سنگدوزی حجاب حدیث کد 121

چادر دانشجویی سنگدوزی حجاب حدیث کد 121

مشخصات کالاچادر دانشجویی سنگدوزی حجاب حدیث کد 121

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  جنس سوپر کن کن مروارید(ژرژت)
 • مدل دانشجویی
 • سنگ دوزی شده
 • طرح ساده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر حجاب فاطمی کد Kri 1151

چادر حجاب فاطمی کد Kri 1151

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی نیکزاد کد kpsnd0802

چادر دانشجویی نیکزاد کد kpsnd0802

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی مدل 1080

چادر اماراتی مدل 1080

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر شالدار دیبا مدل 2131110-99

چادر شالدار دیبا مدل 2131110-99

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی حریرالاسود حجاب حدیث کد 120

چادر دانشجویی حریرالاسود حجاب حدیث کد 120

مشخصات کالاچادر دانشجویی حریرالاسود حجاب حدیث کد 120

مشخصات

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • جزئیات
  جنس سوپر رویال حریرالاسود
 • مدل دانشجویی
 • طرح ساده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل طرحدار کد t15

چادر نماز مدل طرحدار کد t15

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی حجاب فاطمی کد Ira 1031

چادر اماراتی حجاب فاطمی کد Ira 1031

 • طرح: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر ملی اداری کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8003

چادر ملی اداری کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8003

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • جزئیات
  چادر ملی اداری کرپ کریستال شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل گلدار کد t17

چادر نماز مدل گلدار کد t17

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عبایی نیکزاد مدل کرپ حریر نگین دار کد 1310

چادر عبایی نیکزاد مدل کرپ حریر نگین دار کد 1310

 • طرح: نگین دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر قجری حجاب فاطمی مدل حسنا کد kri 1071

چادر قجری حجاب فاطمی مدل حسنا کد kri 1071

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی نیکزاد مدل کرپ حریر ساده کد 1501

چادر دانشجویی نیکزاد مدل کرپ حریر ساده کد 1501

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل ATSO

چادر نماز مدل ATSO

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل ملی ELNA

چادر نماز مدل ملی ELNA

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر سنتی ایرانی کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8018

چادر سنتی ایرانی کن کن ژرژت شهر حجاب مدل 8018

مشخصات کالا

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  چادر سنتی ایرانی کرپ کن کن ژرژت شهر حجاب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی مدل شکوفه 1020

چادر اماراتی مدل شکوفه 1020

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عبایی مدل جده ندا نانو اماراتی

چادر عبایی مدل جده ندا نانو اماراتی

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل طرحدار کد t16

چادر نماز مدل طرحدار کد t16

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدفی کد krj 1052

چادر لبنانی حجاب فاطمی مدل صدفی کد krj 1052

 • طرح: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل طلاکوب کد t34

چادر نماز مدل طلاکوب کد t34

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر عربی آستین دار ندا حجاب حدیث کد 106

چادر عربی آستین دار ندا حجاب حدیث کد 106

مشخصات کالاچادر عربی آستین دار ندا حجاب حدیث کد 106

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  جنس کن کن ندا المیرا
 • مدل عربی آستین دار
 • طرح ساده
 • آستین دار
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر ملی ابریشم (کد 7021) حجاب آراسته

چادر ملی ابریشم (کد 7021) حجاب آراسته

 • طرح: ساده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل طلاکوب کد t29

چادر نماز مدل طلاکوب کد t29

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر اماراتی مدل 1030

چادر اماراتی مدل 1030

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر دانشجویی ندا حجاب حدیث کد 118

چادر دانشجویی ندا حجاب حدیث کد 118

مشخصات کالاچادر دانشجویی ندا حجاب حدیث کد 118

مشخصات

 • جنس
  کن کن
 • جزئیات
  جنس کن کن ندا المیرا
 • مدل دانشجویی
 • طرح ساده
 • پارچه با تراکم بالا
 • قابل شست و شو با ماشین لباسشویی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل sj07

چادر نماز مدل sj07

 • طرح: طرح‌دار
 • کشور تولید کننده: ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
چادر نماز مدل کیسه ای

چادر نماز مدل کیسه ای

 • طرح: طرح‌دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

15 + 8 =