راهنمای خرید چادر ماشین [لیست قیمت 36 مدل پرفروش]

چادرهای ماشین که از نوع پارچه هستند و از کیفیت متمایزی برخوردار می باشند، میتوانند خودروی شما را در برابر نور مستقیم خورشید و خش و خوردگی محافظت کنند. انتخاب بهترین چادر ماشین که برای صاحبان خودرو از اهمیت خاصی برخوردار است، این امکان را دارد بدنه ماشین را از هر آسیبی دور کند، هم چنین باعث ماندگاری بهتر رنگ خودرو می شود.

اگر شما به دنبال خرید بهترین چادر ماشین با کیفیت عالی هستید، در قدم اول باید بدانید که چادر مورد نظر شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد. چرا که امروزه چادرهایی با ویژگی های متفاوتی وجود دارند پس انتخاب گزینه مناسب می تواند کمی برای شما سخت باشد، اما اگر از ویژگی و خصوصیات چادر مورد نظر ماشین خود آگاه باشید این کار برای شما آسانتر خواهد بود.

راهنمای خرید چادر ماشین

چادر ماشین چه مزایایی برای خودروی شما دارد؟

اگر بخواهیم به مزایا و معایب چادر ماشین اشاره کنیم، لازم به ذکر است که به طور کلی چادر ماشین یک پشتیبان برای خودروی شما به حساب می آید که می‌تواند از آن در برابر اجسام خارجی، گرد و خاک، اشعه خورشید و مواردی از این دست محافظت کند.

همچنین خطر خط خوردن و آسیب دیدن آن توسط کودکان و افراد مزاحم بسیار کاهش خواهد یافت. در مواردی نیز ماشین شما را از تگرگ و طوفان شن در امان نگه خواهد داشت. در موارد زیادی چادر ماشین ، خودروی شما را در برابر مدفوع پرندگان ، پنجه پرنده ها و حیواناتی مانند سگ و گربه و نوک زدن پرنده ها محافظت خواهد کرد.

البته با پوشیده شدن خودروی شما ، احتمال دیده شدن آن توسط سارقین و وسوسه برای سرقت آن نیز کاهش خواهد یافت.

در این نوشته از کافه راهنما قصد داریم بهترین چادر های ماشین را به شما معرفی کنیم و اطلاعات کافی را در مورد چادر های انواع ماشین ها مانند چادر ماشین پژو ، چادر پراید ، چادر ماشین های لوکس ، جنس پارچه چادر ماشین ، نوع قفل و زیپ چادر ماشین و… را در اختیار شما خواننده گرامی قرار دهیم.

نکات مهم قبل از خرید چادر ماشین خودرو

نکات مهم قبل از خرید چادر ماشین خودرو

انتخاب چادر ماشین با توجه به نوع آب و هوایی که در آنجا حضور دارید، ارتباط مستقیمی دارد اگر در محدوده ای زندگی میکنید که در آن محل رطوبت و بارش زیاد است انتخاب چادر ضد آب برای شما بهترین گزینه خواهد بود

ولی در محیط های خشک و گرم استفاده از چادر با پوشش سبک و خنک بهتر است. چادرهای ضد آب از خودروی شما در برابر رطوبت زیاد محافظت خواهد کرد، چرا که مقاومت زیادی در مقابل نفوذ آب دارند و شما بدون نگرانی از پوسیدگی خودرو می توانید آن را در مقابل باران نگه دارید.

اما در محدوده های گرم و خشک که نور خورشید به صورت مستقیم می‌تابد، در تیره شدن رنگ خودرو اثر زیادی دارد و موجب افتاب سوختگی سقف و کاپوت خودرو می شود، این مورد در کاهش قیمت ماشین شما تاثیر دارد، پس در این شرایط استفاده از چادری که در مقابل اشعه uv مقاومت بالایی دارد، انتخاب خوبی خواهد بود. این چادرها باعث حفظ خنکی ماشین شما شده و از داغ شدن بیش از حد بدنه نیز جلوگیری خواهد کرد. همچنین اگر اشعه نور خورشید به صورت مستقیم به داخل خودرو بتابد ممکن باعث خراب شدن قسمت هایی پلاستیکی داخل خودرو بشود.

بعضی از چادر ها باعث ایجاد گرد و غبار بر روی ماشین می شود که بعد از برداشتن آن تمیز کردن خودرو با دستمال باعث ایجاد خراش بر روی خودرو میشود بنابراین باید در خرید چادر دقت کافی داشته باشید تا موردی را انتخاب کنید که بهترین برند داشته باشد و سبب جذب گرد و غبار به بدنه خودرو نشود.

چادر ها را از لحاظ بهترین  نوع می توان به معمولی و ضد آب تقسیم بندی کرد. اگر چادر شما از نوع ضد آب باشد هیچ گونه منفذی برای عبور آب در ساختار آن وجود نخواهد داشت، جنس این نوع چادر از پلاستیک بوده که در آنها هیچ گونه دوختی به کار نرفته است، چون که وجود هر گونه دوخت باعث نفوذ آب به درون چادر می شود.

در ساخت بهترین چادر ماشین یک استر پنبه ای به کار رفته است که باعث گردش هوا شده و این مسئله از کپک زدن یا ایجاد لکه بر روی بدنه خودرو جلوگیری میکند. چادرها در دو مدل سبک و سنگین وجود دارند که مقاومت بالایی در مقابل نور خورشید خواهند داشت، اگر دوست دارید چادر ماشین شما طول عمر زیادی داشته باشد میتوانید از نوع پارچه ای و چند لایه ای آنها استفاده کنید.

لیست قیمت 36 مدل چادر ماشین پرفروش موجود در بازار

چادر خودرو مدل 028

۲۶۴,۰۰۰ تومان

روکش خودرو مدل 01

۲۵۵,۳۹۰ تومان

چادر خودرو مدل 031

۲۶۸,۰۰۰ تومان

چادر خودرو مدل 032

۲۷۷,۰۰۰ تومان

روکش خودرو مدل COL10 مناسب برای ساینا

۳۷۵,۰۰۰
٪۲
۳۶۷,۵۰۰ تومان

روکش خودرو مدل TCOM مناسب برای پراید

۳۹۵,۰۰۰
٪۲
۳۸۷,۱۰۰ تومان

روکش خودرو مدل COLC2 مناسب برای جک اس 5

۴۴۲,۰۰۰
٪۲
۴۳۳,۱۶۰ تومان

چادر خودرو مدل 029

۲۷۷,۵۰۰ تومان

روکش خودرو مدل SOL1 مناسب برای پژو 405

۴۵۰,۰۰۰
٪۲
۴۴۱,۰۰۰ تومان

 

پیشنهاد: راهنمایی خرید 5 مدل بهترین مارک کفپوش خودرو برای انواع ماشین 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × پنج =