لیست قیمت 36 مدل پلیور زنانه خرید اینترنتی با قیمت مناسب

پلیور زنانه یکی از لباس های با بافت سبک بلند است ، که به آنها تونیک یا ژاکت هم گفته می شود. همچنین باید در کمد لباس بیشتر زنان باشد ، چون در پاییز و زمستان یکی از پوشش های ضروری به حساب می آیند. چه یک پیراهن کشباف پنبه ای معمولی یا گره ای پلی استر یا یک ژاکت کشمیر مجلل برای مراسم خاص انتخاب کنید ، مدل های گوناگون زیادی هستنند ، که با قیمت ها حراج ارزان و کیفیت های مختلف در بازار عرضه می شوند. که در سایت کافه راهنما پیشنهاد داده می شوند.

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکات مهم هنگام خرید پلیور یا تونیک زنانه

اگر به دنبال ژاکت بلند با بافت سبک هستید و می خواهید که کیفیت خوبی داشته باشد. به نکات مهم زیر هنگام خرید توجه کنید. تا بتوانید یک پلیور زنانه دلخواه با بافت مناسب را برای خود یا نزدیکان خود انتخاب کنید. و از خرید خود لذت کافی را ببرید. در زمان خرید این سوالات زیر را قبل خرید از خود بپرسید که نکات ضروری را برای شما راهنمایی می کند.

نکات مهم هنگام خرید پلیور یا تونیک زنانه

شما چه سبک و مدلی را دوست دارید؟

پلیور های زنانه در طیف گسترده ای از گزینه های استایل موجود است. برای لباس های روزمره ، ممکن است یک گردن یقه ساده (گرد بدون یقه) به سبک پیراهن کش را انتخاب کنید. دکمه های دستطور معمول آجدار هستند و این سبک معمولاً تا به طول باسن است. برخی از تولیدکنندگان این موارد را نیز برای خانم های قد بلند و در اندازه های بلند تولید می کنند. پیراهن کش تن پوش بسیار طول دارد و معمولاً تا بالای زانو می افتد. ژاکت های گردن V شبیه پلیور گردن خدمه هستند ، به استثنای خط گردن.

پیشنهاد: راهنمایی خرید انواع بهترین مانتو [لیست قیمت روز]

سبک های دیگری نیز برای انتخاب وجود دارد. پلیور های ژاکت کش باف پشمی مانند هر تونیک دارای دکمه یا زیپ هستند. البته ، ژاکت کش باف پشمی مانند هر پلیور استاندارد از یک جنس بافتنی دوخته می شود. بسیاری از آنها کمی سنگین تر از مدل پیراهن کش است و آنها را جایگزین مناسبی برای کت سبک می پوشند. این نوع لباس داری یک یقه دار گردنی گرد است ، و برای روزهای سرد زمستان انتخاب خوبی است. جلیقه های ژاکت بدون آستین هستند و ممکن است آنها را روی یک دکمه پایین پیراهن بپوشید.

چه الگویی بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد؟

ژاکت های زنانه ممکن است به رنگ یکدست ، راه راه ، آرژلی ، کابل پیچ خورده یا در چاپ های متنوع دیده شوند. برای مجالس و روز های خاص نیز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر مطمئن نیستید که به دنبال چه الگوهایی بگردید ، رنگهای جامد انتخاب خوبی است ، زیرا می توانید آنها را با بیشتر لباس های موجود خود ست کنید.

کدام پارچه و نخ بافتنی مناسب شما است؟

هنگام خرید پلیور زنانه ، گزینه های پارچه او بافت های زیادی را باید در نظر بگیرید. آیا شما مواد ارگانیک تهیه شده از پنبه رشد ارگانیک را ترجیح می دهید؟ پنبه نگهداری آسان و نسبتاً ارزان است. در حالی که یک ژاکت نخی شما را گرم نگه می دارد ، همچنین به شما اجازه می دهد تا “تنفس” کند و به شما کمک می کند تا عرق را از بین ببرید.

پشم یکی دیگر از گزینه های محبوب پلیور های زنانه است و از پشم گوسفندان تهیه می شود. ممکن است لازم باشد که یک ژاکت پشمی به طور منظم بشوید. همیشه پیشنهادات تولید کنند را برای تمیز کردن بخوانید. ژاکت های کشمیر از نوع الیاف لوکس تری هستند که از پشم بز و غیره تولید می شوند. این نرمتر از پشم معمولی است و اغلب قیمت بالاتری به نسبت جنس های دیگر دارد.

الیاف مصنوعی ساخته شده توسط انسان است و به طور مداوم برای ساخت ژاکت زنانه استفاده می شود. نگهداری آنها آسان است و اغلب هزینه کمتری نسبت به سایر مواد مانند پشم طبیعی دارند. ژاکت های مصنوعی اغلب از پلی استر یا اکریلیک ساخته می شوند.

در مورد سایز بندی چطور؟

معمولاً پلیور های زنانه در اندازه های بسیار کوچک تا بزرگ تولید می شوند. اندازه های اضافی در 1-X و بالاتر هستنند. اندازه گیری های بدن شما همچنین ممکن است تعیین کند که شما به چه سایزی نیاز دارید. به عنوان مثال ، اگر اندازه نیم تنه شما در حدود 36-37 اینچ باشد ، ممکن است در گروه اندازه متوسط ​​قرار بگیرید. این فقط یک تخمین تقریبی است و از آنجا که ممکن است اندازه ژاکت در تولید کنندگان متفاوت باشد ، بهتر است قبل از خرید یک ژاکت بپوشید بعد خرید کنید اگر به صورت اینترنتی سفارش می دهید از نظرات کاربران استفاده کنید.   

لیست قیمت پلیور ، تونیک یا ژاکت زنانه موجود در بازار

پلیور زنانه مدل 002A

۳۴٪

۱۵۰,۰۰۰

۹۹,۰۰۰ تومان

پلیور زنانه کیکی رایکی مدل BB2377-017

۵۰٪

۲۳۰,۰۰۰

۱۱۵,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه مانگو مدل 33090007-03

۵۹٪

۶۹۰,۰۰۰

۲۸۰,۰۰۰ تومان

سویشرت زنانه مون مدل 3703960

۵۳٪

۲۹۰,۰۰۰

۱۳۵,۰۰۰ تومان

پلیور زنانه آیلار مدل 37001031209059-07

۵۵٪

۳۳۰,۰۰۰

۱۴۹,۰۰۰ تومان

سویشرت زنانه مون مدل 163119880

۴۶٪

۳۷۰,۰۰۰

۱۹۹,۰۰۰ تومان

پلیور زنانه مل اند موژ کد TK509-706

۵۰٪

۳۱۵,۰۰۰

۱۵۸,۰۰۰ تومان

پلیور زنانه کالینز مدل CL1011994-PGR

۶۰٪

۴۴۹,۰۰۰

۱۸۰,۰۰۰ تومان

پلیور زنانه آیلار مدل 9209055-84

۵۷٪

۳۶۶,۰۰۰

۱۵۹,۰۰۰ تومان

تونیک بافت زنانه مدل 002

۲۹٪

۷۵,۰۰۰

۵۳,۰۰۰ تومان

تونیک زنانه مدل castro

٪

۶۰,۰۰۰ تومان

تونیک زنانه ناربن مدل 1521279-58

۳۸٪

۱۴۴,۰۰۰

۹۰,۰۰۰ تومان

تونیک زنانه کد sm165

٪

۸۹,۵۰۰ تومان

تونیک زنانه کد sm193

٪

۵۹,۵۰۰ تومان

تونیک بافت زنانه مدل TB3005K

۳۲٪

۱۰۰,۰۰۰

۶۸,۰۰۰ تومان

تونیک بافت زنانه کد 3005-1124

۳۱٪

۹۸,۰۰۰

۶۸,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه ال سی وایکیکی مدل 7K1343Z8-E0N

۶۶٪

۵۷۹,۰۰۰

۱۹۹,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه مدل بهاره 1

۵۰٪

۳۰۰,۰۰۰

۱۵۰,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه کد 3012-1154

۲۹٪

۱۱۸,۰۰۰

۸۴,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه مدل S21

۵۲٪

۶۰,۰۰۰

۲۹,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه کد Ir-932

٪

۲۴,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه اسمارا کد IAN 313443

۱۰٪

۳۹۹,۵۰۰

۳۵۹,۵۵۰ تومان

ژاکت زنانه اسمارا مدل IAN284747

۸٪

۳۷۸,۰۰۰

۳۴۸,۰۰۰ تومان

ژاکت زنانه جاستیفای مدل W0416042JC

۵۰٪

۴۴۹,۰۰۰

۲۲۴,۵۰۰ تومان

سخن آخر

در پایان این مقاله این نکات گفته در شده جهت راهنمایی خرید پلیور ، ژاکت و یا تونیک زنانه انتخاب مناسب ترین لباس فصل های زمستانی و پاییزی بهترین توضیحات است که باید در نظر گرفته شود. اگر از لیست پیشنهاد داده ششده محصولات مدل دلخواه خود را پیدا نکرده اید می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر به سایت فروشنده مراجعه کرد و با بررسی مشخصات کلی سفارش خود را انجام داد.

مشاهده لیست قیمت پرفروش ترین پلیور ، ژاکت و تونیک زنانه


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 + بیست =