لیست قیمت 36 مدل پشتی طبی پرفروش و بهترین مارک های موجود در بازار
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

ستون فقرات یکی از مهم ترین قسمت های بدن است و اگر نتوانید به این قسمت توجه داشته باشید، مطمئنا با مشکلات زیادی هنگام راه رفتن یا نشستن مواجه خواهید شد؛ بدون شک برخی افراد به دلیل شرایط کاری که دارند، باید ساعت های زیادی بر روی صندلی بنشینند که مطمئنا کمر و ستون فقرات آن ها نیاز به پشتی طبی برای راحت و بدون مشکل نشستن خواهد داشت.

راهنمایی خرید پشتی طبی برای دیسک کمر ،بارداری و رانندگی

در صورتی که شما با مشکلاتی مانند دیسک کمر، بارداری یا رانندگی طولانی مدت مواجه هستید، خرید پشتی طبی می‌تواند به شما کمک کند. پشتی طبی دارای طراحی و ویژگی‌های خاصی است که به حفظ ستون فقرات، کاهش فشار و حمایت از ناحیه کمری کمک می‌کند. برای دیسک کمر، پشتی با پنل‌های فشرده و پد‌های محافظ می‌تواند فشار را تسهیل کرده و از درد کمر شما کاسته و درمان کند. در حالت بارداری، پشتی طبی با قابلیت تنظیم و تطبیق به شکل بدن شما، حمایت لازم را به ناحیه شکم و کمرتان می‌دهد. همچنین، برای رانندگی طولانی مدت، پشتی طبی با طراحی مناسب و جابجایی آسان، خستگی و درد احتمالی را کاهش می‌دهد و راحتی شما را افزایش می‌دهد.

خرید پشتی طبی برای درمان درد ستون فقرات

پشتی طبی

پشتی طبی بهترین ابزار و وسیله برای نشستن صحیح است؛ این پشتی های انواع مختلفی دارند که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

انواع پشتی طبی

پشتی طبی هوشمند و پشتی طبی خواب دو نوع از پر استفاده ترین پشتی های طبی هستند که امروزه می توانید به راحتی در اکثر فروشگاه های پزشکی آن را خریداری کنید؛ هر کدام از این پشتی های طبی مناسب برای شرایط و موقعیت های خاصی است.

برای مثال پشتی طبی خواب مخصوص خواب است و کاربرد خاص دیگری نخواهد داشت؛ پشتی های طبی هوشمند هم از ساختار بسیار ویژه ای برخوردار هستند و درون آن ها فوم های هوشمندی به کار رفته است.

این فوم های هوشمند باعث می شوند که کمر حالتی مطابق با شرایط نشستن داشته باشد و به ستون فقرات فشار وارد نشود؛ از مهم ترین ویژگی فوم های هوشمند که در این پشتی ها به کار رفته است، می توان به انعطاف پذیری بالای آن ها اشاره کرد. پشتی طبی صندلی ماشین هوشمند یکی از پشتی های طبی هوشمند است.

پشتی های طبی و دیگر پشتی ها جنس های مختلفی دارند؛ برای مثال، پشتی طبی صندلی توری یکی از پر استفاده ترین پشتی های طبی برای صندلی های اداری و … است.

انواع پشتی طبی

برند های پشتی طبی

پشتی های طبی برند های مختلفی هم دارند؛ اما اکثر افراد و فروشگاه های کالای پزشکی که در ایران وجود دارند، از پشتی طبی نگین و پشتی طبی زیفن بک استفاده می کنند و شما هم اگر به دنبال خرید پشتی طبی با کیفیت هستید، حتما این دو برند را مورد بررسی قرار دهید.

سعی کنید برای خرید کالا و وسایل مختلف از جمله پشتی های طبی، آن ها را مورد بررسی قرار دهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید؛ برای مثال اگر به دنبال خرید پشتی طبی برای صندلی خودرو هستید، حتما چند برند را بررسی کنید تا در نهایت موفق به خرید بهترین پشتی طبی صندلی خودرو شوید.

خرید پشتی طبی

در هر حال، باید نکاتی را هنگام خرید این وسیله رعایت کنید؛ اندازه یکی از مهم ترین فاکتور ها برای خرید است. لازم به ذکر است که طبی بودن این پشتی ها باعث می شود که اکثر آن ها از سایز و اندازه های مناسبی برخوردار باشند اما شما هم باید هنگام خرید به اندازه کمر و ستون فقرات تان توجه داشته باشید.

پیشنهاد: 5 مدل بهترین مدل صندلی کامپیوتر ، اداری + لیست قیمت روز

جنس دومین نکته ای است که باید قبل از خرید این کالا به آن توجه داشته باشید؛ اگر جنس پشتی ها مناسب و با کیفیت نباشد، بدون شک کمر و ستون فقرات شما اذیت خواهند شد و در نتیجه نمی توانید استفاده درستی از پشتی داشته باشید و بی بهره خواهید ماند.

برخی از پشتی های طبی و غیر طبی دارای قابلیت گردش هوا هستند؛ اگر قصد دارید یکی از این پشتی ها را خریداری کنید، حتما به گردش هوا در آن ها توجه داشته باشید. اگر یک پشتی دارای قابلیت گردش هوا باشد، شما عرق نمی کنید و در نتیجه می توانید ساعت های بیشتری را بر روی صندلی بنشینید.

مزایای استفاده از پشتی طبی

  • پیشگیری از بیماری های ستون فقراتی
  • پیشگیری از کمردرد ، در هنگام نشستن روی صندلی در زمان کار کردن یا هنگام رانندگی مناسب است.
  • کم شدن خرج های پزشکی فردی و منجر به سلامتی افراد می شود.
  • بهبود روند هضم غذا : پشتی طبی از فشرده شدن حفره شکم جلوگیری کرده و با جلوگیری از قوز و خم شدن روی میز کار ، هضم غذا را محدود می کند.
  • بهینه‌سازی و افزایش بهره وری در زمان کسب و کار: پس از انواع بیماری های شایع به مانند سردرد و سرماخوردگی ، کمر درد اولین دلیل عدم حضور در محل کار است. جلوگیری از خستگی زودرس و کمردرد منجر به بهینه‌سازی ساعات کار می شود.
  • به وجود آمدن اندامی زیبا ، و زیاد شده اعتماد به نفس فرد منجر می شود.
  • پشتی طبی باعث جبران روند تنفس و رساندن اکسیژن به مغز می شود.

نکات مهم هنگام خرید پشتی طبی

  • شستن – پشتی های طبی چندین مدل هستنند که امکان شستن راحت دارند و یا بعضی از مدل ها شستن آنها سخت است یا بعد از شستن ممکن است خراب بشود. پس در زمان خرید مدلی را انتخاب کنید که قابلیت شستن را داشته باشند چون در استفاده پی در پی از آنها ممکن در مرور زمان کثیف شوند و نیاز به تمیز کردن داشته باشند.
  • اندازه –  نکته بعدی در هنگام خرید پشتی طبی باید حتما بررسی شود اندازه می باشد. درست هست که این کالا ها اندازه های مناسبی طراحی می شوند ولی بهتر است در زمان خرید  با بررسی نظرات دیگر خریداران و با کمک آنها بتوانید مدل دلخواه طراحی استاندارد را خریداری کنید.
  • جنس – این نکته بسیار مهم است که در زمان انتخاب باید توجه زیادی به آن کنید چون جنس هر چقدر بهتر باشد پشتی طبی طول عمر زیادی خواهد داشت. تا بتوانید یک مدل دلخواه که از نظر نرمی و سختی و محصول خود را خریداری کنید.

جمع‌بندی نهایی

اگر شغل شما به گونه ای است که باید ساعت های زیادی بر روی صندلی بنشینید و به وظایف تان عمل کنید، حتما باید از پشتی های طبی بهره بگیرید؛ در غیر این صورت، بعد از مدتی ستون فقرات تان دچار مشکل خواهد شد و نمی توانید به صورت صحیح بنشینید و یا راه بروید و برای درمان این مشکل نیاز به عمل جراحی خواهید داشت.

مشاهده لیست قیمت روز پشتی طبی

پیشنهاد خرید انواع پشتی طبی پرفروش موجود بازار

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

11 + 9 =