راهنمای خرید توربان [لیست قیمت 36 مدل پرفروش]


 

توربان چیست؟

توربان ها در واقع دسمال های سری هستند که مردم نیجریه و مصر در زمان های های قدیم از آن ها در مراسمات مذهبی و سنتی خود استفاده می کردند. با گذشت زمان استفاده از توربان ها و دسمال های سر کم‌کم به کشور ایران نیز وارد شد، بطوریکه امروزه بسیاری از جوان ها برای حفظ پوشش و حجاب خود از توربان ها در استایل خود استفاده میکنند.

راهنمای خرید توربان

توربان ها رفته رفته جای شال و روسری را در مجالس و مهمانی های ایرانی ها گرفتند. مزیت بسیار بالایی که توربان ها نسبت به شال و روسری دارند این است که برخلاف شال روسری که بسیار دست و پا کار گیر هستند توربان ها بسیار سبک و راحت هستند ودر طرح‌های بسیار مختلفی وجود دارند.

امروز دیگر مثل گذشته از توربان ها به صورت محدود استفاده نمی شوو و بسیاری از مردم آشنایی بسیار بالایی با توربان ها دارند و رفته رفته به یکی از ترند های شال و روسری تبدیل شده است.

تفاوت دیگه ای که توربان ها با شال و روسری دارند این است که شال و روسری بلند تر هستند و گردن و گوش ها را می پوشاند اما توربان ها بیشتر شبیه هدبند یا کلا هستند که موی سر را می پوشانند اما حجابی برای گردن و گوش ندارند.

از توربان ها در چه محالسی بیشتر استفاده می شود؟

امروز از توربان ها بیشتر در مجالس و مهمانی ها استفاده می شود. بهتر است سعی کنید رنگ توربان تان را با شال و روسری تان ست کنید تا هماهنگی بین چهره و تیپتان ایجاد شود و موجب جذابیت شما بشود.

از توربان ها در شوها و فشن مد ها نیز بسیار استفاده می شود. بسیاری از مانکن ها مسلمان‌ هستند و دوست ندارنو که موهایشان مشخص باشد بنابراین با استفاده از پوشش توربان ها علاوه بر جذابیت که به چهره و اندام خود می‌دهند با حفظ حجاب و زیبایی به کارشان ادامه می دهند.

راهنمای خرید توربان

امروز بیشتر از هر جایی دیگری ما در فضاهای مجازی می بینیم که کاربران بسیار زیادی از توربان ها استفاده می کنند و در واقع امروز توربان ها جز واجب و ضروری تیپ و اکسسوری خانم های باحجاب و یا حتی کم حجاب شده است.

برای هرمکانی از چه نوع توربانی استفاده کنیم؟

اگر بخواهیم شما را راهنمایی کنیم که چگونه بهترین توربان را متناسب با موقعیتی که میخواهد از آن استفاده کنید راهنمایی کنیم، اول از همه باید بدانید که هدفتان برای استفاده از توربان چیست؟

اگر شما فردی با حجاب هستید و برای حفظ و تکمیل حجابتان می خواهید از توربان استفاده کنید:؛سعی کنید حتماً از توربان های ساده و یا حتی رنگ های مشکی استفاده کنید. اما اگر شما از توربان ها برای مجالس و مهمانی های تان می خواهید استفاده کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما از توربان هایی با رنگ شاد یا طرح دار و رنگی استفاده کنید، انتخاب توربان های رنگی علاوه بر شادی که به صورت تان می بخشد باعث می‌شود تیپ شما خاص باشد.

توربان ها در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارند. توجه داشته باشید با توجه به اینکه توربان ها به صورت مستقیم روی رنگ پوست شما و چهره شما تاثیر گذار هستند، پس حتما در انتخاب رنگ آن توجه بسیار بالایی داشته باشید و سعی کنید دسمال سری را انتخاب کنید که به پوستتان بیاید و همچنین متناسب با رنگ روسری و شال تان باشد.

توربان های مجلسی:

امروزه از دسمال های سر بیشتر در مراسم و مجالس و عروسی ها استفاده می شود. اگر شما می خواهید توربان مجلس خریداری کنید، حتما این سوال برایتان پیش می آید که باید از کجا آنها را تهیه کنید؟

دیجی استایل یکی از سایت های معتبر خرید می باشد و انواع توربان ها در آنجا موجود میباشد و شما میتوانید با مراجعه به آن توان مورد نظرتان را خریداری کنید.هم چنبن امروزه فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی هستند که به صورت آنلاین اقدام به فروش توربان ها میکنند.

چه چیزی موجب می شود که توربان هایمجلسی بسیار جذاب باشند؟

اکثر مشتری ها و علاقمندان حدهای سر افراد با حجاب می باشد. توربان ها جذابیت زیبایی به افراد باحجاب می‌دهند و همچنین نوعی تنوع در تیپ آنها ایجاد میکنند، بنابراین یکی دیگر از مکان هایی که شما میتوانید در آنجا به راحتی انواع مدل توربان های مجلسی را خریداری کنید، فروشگاههای لوازم حجاب می باشد که انواع مختلف آن را در رنگ های بسیار متنوع به مشتری ها ارائه می دهند، هم چنین کارگاه های تولیدی بسیار زیادی وجود دارند که توربان ها را در تعداد بسیار زیادی تولید و به دست مصرف کننده ها می رسانند.

پیشنهاد: راهنمایی خرید انواع بهترین مانتو [لیست قیمت روز]

یکی دیگر از انواع مدل آنها توربان‌های شال دار می باشند ک هدر بین خانمها و دختران جوان طرفداران بسیار زیادی دارد. در این مقاله سعی کردیم انواع مدل توربان ها را نام ببریم و شما را در نحوه ی ست کردن و استفاده از هریک از آنها را در موقعیت های مختلف راهنمایی کنیم.

لیست قیمت انواع توربان موجود در بازار

توربان کد pk36

۲۶,۸۳۰ تومان

توربان شایان کد 1103

۲۱,۴۹۰ تومان

توربان کد pk29

۲۶,۶۴۰ تومان

توربان کد M812

۲۹,۰۰۰
٪۹
۲۶,۳۹۰ تومان

توربان شایان کد 1105

۲۵,۰۰۰
٪۷
۲۳,۲۰۰ تومان

توربان کد GM-15502

۵۲,۰۰۰ تومان

توربان زنانه مدل 6065

۲۰,۵۰۰
٪۳۱
۱۴,۲۲۰ تومان

توربان زنانه کد PLT0007

۳۰,۹۵۰
٪۱۰
۲۷,۹۰۰ تومان

توربان مدل THA103

۴۰,۲۰۰
٪۲۶
۲۹,۹۰۰ تومان

توربان کد AI-1050

۴۸,۰۰۰ تومان

توربان مدل TZ401

۲۴,۱۴۰
٪۱۸
۱۹,۹۰۰ تومان

توربان مدل gf

۶۴,۸۰۰
٪۱۰
۵۸,۲۸۰ تومان

توربان مدل THR105

۲۹,۱۰۰
٪۵
۲۷,۶۴۰ تومان

توربان مدل پرنسس

۵۰,۰۰۰
٪۱۲
۴۴,۰۰۰ تومان

توربان مدل 6067 رنگ مشکی

۴۱,۹۶۰
٪۳۱
۲۸,۹۰۰ تومان

توربان کد A20001

۷۸,۸۰۰
٪۵
۷۴,۸۶۰ تومان

توربان کد HRM-1007

۳۸,۶۶۰
٪۲۸
۲۷,۹۹۰ تومان

توربان مدل پلنگی

۳۲,۰۰۰ تومان

توربان مدل E11

۱۹۹,۰۰۰
٪۱۵
۱۶۹,۱۵۰ تومان

توربان گلدونه مدل هندسی

۶۶,۰۰۰
٪۵۵
۲۹,۷۰۰ تومان

توربان مدل TS501

۱۹,۶۹۰ تومان

توربان کد 1106

۲۷,۰۰۰ تومان

توربان مدل E10

۱۹۹,۰۰۰ تومان

توربان کد GM-1008

۳۰,۰۰۰
٪۲۱
۲۳,۷۰۰ تومان

توربان مدل pk49

۲۶,۱۵۰
٪۶
۲۴,۵۵۰ تومان

توربان مدل TG201

۶۱,۰۵۰ تومان

توربان کد GM-1032

۷۸,۸۰۰
٪۵
۷۴,۸۶۰ تومان

توربان گلدونه مدل بنفشه black

۶۶,۰۰۰
٪۵۵
۲۹,۷۰۰ تومان

توربان زنانه مدل 01555

۵۰,۰۰۰
٪۱۰
۴۵,۰۰۰ تومان

توربان مدل THM104

۴۰,۶۹۰ تومان

توربان مدل HA01

۲۰,۸۴۰ تومان

توربان مدل 1109

۲۲,۰۰۰ تومان

توربان کد M9367

۲۸,۰۰۰ تومان

 

مشاهده لیست قیمت توربان های پرفروش در دیجی استایل 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 + 10 =