خرید 50 تاپ مردانه ارزان پرفروش [رکابی] 2021

برای مشاهده کد تخفیف تا 90 درصد اینجا کلیک کنید


نکاتی که مردان در هنگام خرید تاپ یا رکابی مردانه باید بدانند.

شاید به جرات بتوان گفت تا همین یک دهه قبل کلمه تاپ مردانه به گوش خیلی از افراد آشنا نبود و اگر اسم تاپ می آمد بیشتر افکار به سمت تاپ های زنانه معطوف می شد و آقایان ترجیه می دانند اصلا چنین اسمی روی این لباس نباشد! ولی خب امروز اوضاع خیلی فرق کرده و تاپ مردانه نه تنها به واژه ای ملموس و جا افتاده در افکار آقایان و عموم بدل گشته، بلکه طرفدار و متقاضی زیادی هم پیدا کرده است!

تا ابتدای دهه نود (همین ده سال پیش) بیشتر آقایان از زیرپوش استفاده می کردند که در همین ابتدا باید به تفاوت زیرپوش و تاپ آقایان بپردازیم تا بلکه این دو با یکدیگر اشتباه گرفته نشوند (البته باید بگیم که تفاوت آنها چندان زیاد هم نیست):

  • تاپ مردانه در قسمت سر شانه، دوخت عریض تر و پهن تری دارد به نسبت زیرپوش های مردانه که غالبا در قسمت سرشانه باریک و نازک هستند.
  • از رکابی مردانه در باشگاه ها و برخی از ورزشهای رسمی همانند بسکتبال یا والیبال یا … استفاده می شود درحالیکه زیرپوش مردانه بیشتر در زیرلباس و یا در خانه بعنوان لباس راحتی یا عرق گیر استفاده می شود.
  • یک نکته در گوشی: راستی اینایی که گفتیم به این معنی نیست که از تاپ مردانه نمیتوان بعنوان زیرپوش یا … استفاده کرد، بلکه نیازی دیدیم تا یک توضیح مختصری درباره تفاوت ها و تاریخچه این دو پوشش خدمتتون عرض کنیم تا در خریدهای اینترنتی راحتتر دست به انتخاب بزنید.

زمانی که می خواهید بصورت اینترنتی دست به خرید تاپ مردانه بزنید، لطفا به این چند نکته توجه کنید:

جنس تاپ مردانه:

معمولا جنس رکابی های مردانه در بازار بصورت پلی استر و یا نخ است و البته در برخی از آنها پلاستیک هم بکار رفته. در هنگام خرید اینترنتی تاپ مردانه این نکته را در نظر بگیرید که شاید برخی تاپ های مردانه ارزان قیمت باشند ولی این به دلیل جنس پلاستیک بکار رفته در آن می باشد که در فصل گرما نه تنها خود باعث ایجاد عرق بیشتری می شوند بلکه ممکن است به پوست بدنتان حساسیت نشان بدهد.

سعی کنید تاپ هایی را خریداری کنید که بیشتر مواد تشکیل دهنده آن از نخ باشد تا نه تنها هوا را بهتر از خود عبور دهد بلکه هنگامی که آن را بر تن کردید حس بهتری داشته باشید و دچار حساسیت های پوستی نشوید.

رنگ های تاپ مردانه:

به جرات می توان گفت که امروزه شاید بیشتر از دوازده رنگ اصلی تاپ مردانه در بازار وجود داشته باشد. در هنگام خرید اینترنتی اولین نکته ای که باید درنظر بگیرید وجود عکس های صحیح محصول مورد نظر در فروشگاه اینترنتی است. زیرا بارها دیده شده رنگ تاپ مردانه ای که به دست مشتری پس از خرید رسیده است با رنگی که توسط مشتری در هنگام خرید اینترنتی دیده شده بود، تفاوت بسیار زیادی دارد!!

نکته قابل تامل دیگر انتخاب رنگ تاپ مردانه متناسب با موقعیت مکانی است که می خواهید تاپ را بپوشید. خیلی فرق دارد تاپ مردانه ای که بخواهید در هنگام فوتبال بازی کردن تن کنید با رکابی مردانه ای که شاید در پیک نیک بخواهید از آن استفاده کنید و تاپ مردانه ای که قرار است در یک مسابقه مطرح ورزشی بر تن داشته باشید! یا اصلا حتی رکابی مردانه ای که در فصل های مختلف بخواهید زیر لباس اصلی خود بر تن کنید.

طرح های تاپ مردانه:

همانطور که هنگام خرید اینترنتی هم شاید متوجه آن شده باشید، وجود طیف وسیعی از تاپ های مردانه با طرح های متفاوت است. امروزه دیگر رکابی های مردانه با رنگ های ساده و مینی مالیستی دوخته و تولید نمی شوند بلکه تاپ هایی داریم که علاوه بر یک رنگ بندی بعنوان پس زمینه، طرح ها، نوشته ها و حتی عکس های متفاوتی روی آها دوخته و یا چاپ شده اند. پس تاپ مردانه ای را بخرید که از هر ثانیه پوشیدن آن نهایت لذت را ببرید!

پیشنهاد خرید انواع تاپ و رکابی مردانه + ویژگی هر کدام

(سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت محصولات معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه قیمت کالاها در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

10 + هفده =