راهنمایی خرید بهترین پکیج شوفاژ دیواری و زمینی [لیست قیمت روز]

پکیج شوفاژ دیواری یا زمینی یکی از وسایل گرمایشی مهم در خانه محصوب می شوند. که با بررسی نکات مهم هنگام خرید می دانید که کدامین مدل متناسب با متراژ خانه شما است. و با مشاهده لیست قیمت روز مدلی را انتخاب می کنید ، که مناسب بودجه شما است تا هزینه کنید و همچنین پیشنهاد معروف ترین مارک های ایرانی و خارجی مانند پکیج دیواری بوتان ، ایران رادیاتور و برندهای ایتالیایی و ترکیه ای و دیگر مارک های پرفروش بازار برای سفارش خرید اینترنتی و بررسی مشخصات همراه با مقایسه و نظرات کاربران در سایت های فروشنده جهت انتخاب و خرید شما معرفی شده اند.

پکیج شوفاژ دیواری

پیشنهاد: راهنمایی خرید بهترین آبگرمکن ایستاده و دیواری

فهرست توضیحات و محصولات این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

نکات مهم هنگام خرید پکیج شوفاژ دیواری

در این میان باید به نکات مهم قبل خرید پکیج بپردازیم. تا بتوانیم یک انتخاب مناسب و بجایی داشته باشیم. که اکثر افراد بدون تحقیق و سر خود به دنبال دستگاه پکیج دیواری یا زمینی می روند و ندانسته و چشم بسته یک انتخاب کورکورانه ای می کنند. که بعدها منجر به هزینه دوباره می شود. و در هنگام استفاده شاهد گرم نشدن منزل یا محل کار خود می شوند. پس باید حتما نکات مهم هنگام انتخاب سفارش باید بدانیم. برای بررسی و نکات در زیر همین متن نوشته های توضیح داده شده است.

برای انتخاب بهترین مدل ، حتما قبل خرید این سوالات را از خود بپرسید. که کدامین مدل متناسب منزل ما است؟ کدامین مارک بهترین پکیج در میان برند های مختلف معتبرترین است؟ بهترین مدل برای متراژ خانه ما متناسب است؟ و می تواند گرمایش بهتری داشته باشد؟ پس برای رسیدن به جواب این سوالات تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع پکیج 

پکیج به صورت دو نوع هستنند که مدل و دیواری و زمینی می باشند. و هر یکی با سوخت متناسب با دستگاه کار می کنند ، که این بستگی به نیاز خود شما دارد. و با شرایط مکانی شما سازگار هستنند. نوع سوخت پکیج های گرمایشی با سوخت گازوئیل ، گازی و برقی می باشند و یا به صورت دوگانه سوز تولید می شوند. که این بستگی متراژ و محل زندگی شما دارد.

بررسی متراژ

اگر می خواهید بهترین انتخاب پکیج دیواری یا زمینی را انتخاب خرید نمایید تا گرمای مناسب و قابل قبولی داشته باشد ، که حتما براساس متراژ ساختمان انتخاب کنید که به طور مثال که ما برای منزل خود انتخاب کرده ایم ساختما با متراژ 150 متر پکیج 26 هزار را نصب کرده ایم که بسیار مناسب است البته بستگی به آب هوای منطقه هم دارد که منطقه ما آب هوای سرد سیر آذربایجان شرقی است که در زیر حتما به آب هوای مناطق هم می پردازیم.

مارک معتبر

پکیج ها با انواع مارک های مختلف در شرکت های ایرانی و خارجی در بازار عرضه می شوند. که امروز پرفروش ترین پکیج ها که با قیمت ارزان و کیفیت مناسب هستنند برند های ایرانی مانند پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور و بوتان در بازار حرفی برای گفتن دارند. که به نسبت مارک های خارجی خیلی ارزان هستنند که شاید مدل های خارجی از لحاض قیمت دو برابر مارک های داخی می باشند. مارک های معتبر خارجی به نمونه پکیج شوفاژ دیواری ناوین و آریستون و دیگر مارک های معتبر هستنند. پس باید بهترین کیفیت از لحاض طول عمر و کم صدا بودن پکیج را در نظر بگیریم. و بهترین مارک را برای گرمایش منزل خود انتخاب کنیم.

ضمانت و خدمات پس از فروش محصول

حتما قبل خرید بررسی کنید ، که آیا محصول خریداری شده دارای ضمانت نامه معتبر است ، و از همه مهم تر خدمات پس از فروش مناسب تری دارد ، که در صوررت نیاز به تعمیر محصول سرویس کار ماهری در این زمینه با مارک انتخابی شما وجود دارد، یا دچار مشکل می شوید. که این نکته بسیار مهم و ضروری است. تا بتوانید یک پکیج مناسب با نیاز خود را انتخاب خریداری کنید.

براساس منطقه آب هوای پکیج خود را انتخاب کنید

در خرید پکیج منطقه آب هوای بسیار مهم است ، که نوع قدرت کالا اهمیت بیشتری دارد و حتی قیمت هم براساس منطقه آب هوای با هم دیگر متفاوت است. اگر منطقه آب هوای شما شمالی و گرم سیر باشد. یک پکیج با قدرت متوسط یا کم می تواند مناسب گرمایش منزل شما باشد. و اگر منطقه آب هوای شما سرد سیر باشد ، باید پکیج با قدرت زیاد و براساس متراژ مکان خود که در قسمت بالا توضیح داده شده انتخاب نمایید. و از انتخاب خود نتیجه مناسبی داشته باشید.

فن دار بودن پکیج در چه زمانی بسیار مهم است؟

این یک سوال بسیار مهم در هنگام خرید پکیج است ، که بسیاری از خریداران این محصول باید به آن توجه زیادی داشته باشند. پکیج فن دار برای خانه های سر پوشیده و دارا نبودن یک دودکش مناسب باید حتما محصول خریداری شده به صورت فن دار باشد. و چه زمانی نبود فن در پکیج ضروت ندارد؟ اگر شما در منطقه گرم سیر زندگی می کنید و پکیج خود را در فضای رو باز مانند بالکن یا جاهای به این قبیل می توانید محصول بدون فن را با قیمت ارزانتر به نسبت پکیج فن دار خریداری کنید. و مزیت پیکج های بدون فن که در بالکن هستنند بدون صدا بودن آنها است.

لیست قیمت روز پکیج شوفاژ دیواری موجود در بازار

2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/67b85b2d33a861b6b03bad501732a44b70d3e75e_1604473944.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff
پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

٪

۸,۷۵۰,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4bc9459f6eedf7c74bc2f8582f704fd31077fac5_1604327351.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF
پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

٪

۱۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4bc9459f6eedf7c74bc2f8582f704fd31077fac5_1604923093.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF
پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

٪

۱۱,۵۴۰,۰۰۰ تومان

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4bc9459f6eedf7c74bc2f8582f704fd31077fac5_1604996270.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_80

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF
پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

٪

۱۰,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سخن آخر

در این مقاله به نکات مهم هنگام خرید پکیج پرداختیم. تا آن دسته از افرادی که نیاز به خرید پکیج دیواری یا زمینی دارند بتوانند بهترین انتخاب براساس نیاز خود با قیمت روز به صورت های اینترنتی یا خرید از فروشگاه های مجاز بازار انتخاب خود را با بهترین شکل خریداری کنند. برای کمک به دیگر خریداران در این راهنمایی خرید نظرات خود را در مورد پکیج خریداری شده در قسمت نظرات مطرح نمایید. تا شما دوستان هم به دیگر افراد در این زمینه کمکی کرده باشید.

مشاهده لیست قیمت روز پکیج

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + دو =