قیمت خرید 20 مدل غذا برای سگ و گربه از بهترین ها

برای مشاهده کد تخفیف تا 90 درصد اینجا کلیک کنید


انتخاب غذای مناسب سگ یا گربه می تواند برای سلامتی و طول عمر آنها کمک کند ، اما شاید کمی کار دشواری باشد که سعی در پی بردن به آنچه در واقع برای حیوان خانگی شما بهتر است. نشانه هایی مبنی بر اینکه حیوان خانگی شما در حال خوردن یک غذای مغذی و رژیمی است شامل چشمان روشن و تیز ، پوست براق و بدون شوره ، اشتیاق فراوان برای زندگی و کمبود چربی اضافی بدن – باید بتوانید زیبایی های در آنها حس کنید. برای کمک به شما در جهت خرید غذای این حیوانات راهنمایی می کنیم.

شیوه زندگی گربه و سگ

چگونه بهترین غذا برای سگ خانگی خود انتخاب کنید؟

برای انتخاب غذای توله سگ خانگی همیشه دقت کنید که بهترین و با کیفیت ترین مدل غذایی را برای سگ خود انتخاب کنید تا بعد دچار مشکل نشوید.

اکثر غذاهای سگ به صورت خام یا پخته انتخاب می شوند. در اینجا چند نشانگر برای کمک به شما در جهت انتخاب درست توضیح داده  شده است.

مواد غذایی سگ

 • غذای سگ که می گوید “مرغ است” باید حداقل 4٪ مرغ داشته باشد ، اما یک محصول “طعم مرغ” به هیچ وجه حاوی کالاهای حاوی آن نیست. غذاهای حیوان خانگی با کیفیت بالا تمایل دارند که گوشت بیشتری داشته باشند.
 • هرچه لیست مواد گوشتی بالاتر باشد ، بیشتر برای آنها مناسب تر است. اما در حالی که پروتئین های گوشت می توانند بعد از هضم بهتر از مواد گیاهی موجود در بدن استفاده شوند ، مخلوطی از پروتئین گیاه و گوشت در رژیم غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • سعی کنید از غذاهای سگ که اولین ماده ذکر شده به عنوان “مشتق حیوانات” یا “وعده غذایی” نامیده می شود ، پرهیز کنید زیرا این محصولات از نظر کیفیت بسیار پایین تر هستند.
 • بعضی از غذاهای سگ به عنوان “کامل” به بازار عرضه می شوند ، به این معنی که آنها حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز حیوان هستند ، در حالی که برخی دیگر مکمل هستند ، به این معنی که باید در کنار یک غذای کامل به حیوان خانگی شما داده شود.
 • تمام غذاهای کامل باید شرایط غذایی خاصی را برآورده کنند ، بنابراین سگ شما بدون توجه به هزینه محصول ، باید تمام مواد غذایی مورد نیاز خود را دریافت کند.
 • غذاهای کامل – که می توانند مرطوب یا خشک باشند و حاوی تمام مواد مغذی سگ شما برای سالم ماندن هستند. اینها لزوماً هزینه بیشتری ندارند ، اما ممکن است یک عنصر از اقتصاد کاذب با غذاهای ارزانتر وجود داشته باشد.

سگ در مقدار وزن خود چقدر باید بخورد؟

 • کوچک: زیر 10 کیلوگرم
 • متوسط: 10-25 کیلوگرم
 • بزرگ: 26-40 کیلوگرم
 • غول پیکر: بیش از 41 کیلوگرم

مقدار غذای سگ

همیشه توصیه می شود که نوع و میزان غذایی که یک سگ به آن نیاز دارد بستگی به نژاد ، نوع ، سن ، سلامتی و سبک زندگی آنها دارد.

هزینه غذای سگ در سالانه

با توجه به برخی غذاهای سگ ، اطمینان حاصل کنید که سگ شما یک رژیم متعادل داشته باشد ، اما سالانه 3360000 تومان هزینه دارد ، اما برخی دیگر می توانند بیش از آن مقدار یا کمتر و بیشتر هزینه کنند که بستگی به نوع و کیفیت غذا دارد.

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع غذای سگ


چگونه بهترین غذا برای گربه خود را انتخاب کنید؟

چگونه بهترین غذا برای گربه خود را انتخاب کنید؟

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع غذای گربه

گربه ها غذای خود را بر اساس بو ، بافت و نحوه احساس آنها هنگامی که شروع به هضم آن ، انتخاب می کنند. این مبتنی بر سلیقه مانند ما انسانها نیست. در اینجا چند نکته در مورد غذاهای گربه وجود دارد که به شما در حفظ سلامتی این نوع حیوانات کمک می کند.

مواد غذایی گربه

 • گربه ها گیاه خواری نیستند – آنها باید گوشت سالم بخورند زیرا بدن آنها به اسیدهای آمینه خاصی مانند تورین احتیاج دارند که فقط در گوشت و ماهی یافت می شوند. بدون آنها ، گربه شما ممکن است بیمار شود. ساده ترین راه برای اطمینان از گربه گرفتن تمام مواد مغذی مورد نیاز آنها ، تهیه غذای کامل گربه به آنها است.
 • غذاهای بسته بندی شده گربه ، مانند غذای سگ ، به صورت کامل یا تعریف شده طبقه بندی می شوند و به همان روش کار می کنند. غذاهای کامل تمام مواد مغذی لازم را در تعادل مناسب تأمین می کند ، بنابراین به مواد غذایی دیگر لازم نیست ، در حالی که برای تعادل مناسب مواد مغذی باید مواد غذایی مکمل با سایر غذاها ترکیب شوند.
 • اگر مایل به تغییر رژیم غذایی گربه خود هستید می توانید به آرامی با مخلوط کردن آن با غذای قدیمی در یک دوره یک هفته غذای جدید را به عنوان تغذیه سالم در آنها استفاده نمایید.

هزینه غذای گربه

تفاوت قیمت غذاهای مختلف گربه بسیار وسیع است ، با ارزان ترین مارک هایی که ما ارزیابی کردیم هزینه کمتر از 1440000 تومان در سال – و گرانترین غذاهای مرطوب بیش از 10 برابر این مقدار است.

مقدار غذای گربه

 • بسیاری از شرکت ها به خصوص برای بچه گربه ها ، نوجوانان ، بزرگسالان و سالخوردگان مواد غذایی درست می کنند ، بنابراین اگر شما سن و سال درست یا غذای مرحله ای را انتخاب کنید می توانید مطمئن باشید که نیازهای غذایی گربه شما برآورده می شود.
 • گربه ها مقدار زیادی وعده های غذایی کوچک را به یک غذای بزرگ ترجیح می دهند – آنها روزانه بین هشت تا 16 بار غذا می خورند ، بنابراین بهتر است غذا را برای آنها کنار بگذارید.
 • اما اگر گربه شما بیش از حد غذا می خورد و وزن خود را افزایش می دهد ، بهتر است به جای ترک غذا ، روزانه دو وعده غذایی خود را از آنها تغذیه کنید.

دامپزشکان به سؤالاتی در خصوص غذای حیوانات خانگی شما پاسخ داده اند.

این که آیا شما نسبت به یک رژیم غذایی خام کنجکاو هستید یا فکر می کنید حیوان خانگی شما دارای معده حساسی است ، از برخی از متخصصان و پزشکان غذای حیوان خانگی در مورد مشکلات اساسی در هنگام تغذیه گربه ها و سگ ها سؤال کردیم.

آیا باید غذای سگ خام حیوان خانگی یا غذای خام گربه را تغذیه کنم؟

هم غذای خام سگ و هم غذای خام گربه را می توان از گوشت خام ، مواد مغذی و استخوان خام تهیه کرد ، به همراه سایر مواد تشکیل دهنده مانند میوه ، سبزیجات ، روغن ، آجیل و دانه.  غذای خام ، به ویژه گوشت ، حاوی باکتری ، انگل و سایر عوامل بیماری زا است که به طور معمول در طی فرایند پخت و پز کشته می شوند.

بنابراین تغذیه مواد غذایی خام خطرات اضافی را برای سلامتی حیوان خانگی شما به همراه دارد.  دو نوع تغذیه خام وجود دارد. رژیم های غذایی خام خانگی و غذاهای تجاری آماده. نگرانی اصلی درباره گزینه خانگی این است که آیا تمام مواد مغذی مناسب به نسبت مناسب برای عملکرد بدن سالم ارائه می شود.

برخی از تولید کنندگان مواد غذایی گربه خام یخ زده و یخ زده و غذای خام سگ را با هر دو نوع “کامل” و “مکمل” تولید می کنند. این محصولات به صاحبان کمک می کنند تا حیوانات خانگی خود را به طور مسئولانه از رژیم غذایی خام تغذیه کنند.  پروفسور دانیل چان ، استاد تغذیه بالینی کالج دامپزشکی رویال هشدار می دهد که تغذیه رژیم غذایی خام می تواند منجر به گسترش باکتری ها در خانه شود ، که می تواند در سلامتی شما یا سایر افراد در خانواده شما تأثیر بگذارد. به صاحبان توصیه می شود اگر این چیزی است که آنها در نظر دارند ، درباره تغذیه خام کاملاً تحقیق کنند ، با دامپزشک خود مشورت کرده و گزینه ها را بررسی کنند.

من فکر می کنم حیوان خانگی من در حال اضافه وزن است – چه کاری می توانم انجام دهم؟

چندین چک سریع وجود دارد که می توانید انجام دهید تا ببینید حیوان خانگی شما اضافه وزن دارد یا خیر. شما باید بتوانید رئوس دنده های سگ خود را بدون پوشاندن چربی اضافی مشاهده کرده و احساس کنید و باید بتوانید دنده های گربه ، ستون فقرات و استخوان لگن خود را ببینید و احساس کنید.

دور کمر گربه و سگ ها باید از بالا مشاهده شود. شکم سگ شما باید وقتی از سمت آن نگاه می شود ، جمع شود و فقط مقدار کمی چربی شکم روی گربه شما وجود داشته باشد.

ویکی لارکام جونز ، یک دامپزشک با خیریه دامپزشکی PDSA می گوید: “همیشه بسته بندی ها را بررسی کنید تا ببینید چقدر حیوان خانگی شما باید از نظر وزن خود وزن داشته باشد ، نه از وزن موجود در حال حاضر.”  مقدار دقیق غذای مورد نیاز را وزن کنید تا هنگام آماده سازی شام ، چشمان سگ توله سگ نخورید.

اگر به حیوان خانگی خود معالجه می کنید ، کمی غذای کمتری به آنها بدهید تا بتوانند رژیم خود را برای روز متعادل کنند.  اگر نگران هستید ، حیوان خود را برای معاینه پزشکی در دامپزشک رزرو کنید. غذای سگ رژیم غذایی و رژیم غذایی گربه از دامپزشک کنترل کالری هستند و می توانند یک روش مؤثر برای کاهش وزن حیوان خانگی شما باشند.

بسیاری از افراد دارای کلینیکهای کنترل وزن هستند که معاینات منظم را انجام می دهند. آنها غالباً رایگان هستند و برای اطمینان از عملکرد رژیم و کاهش وزن خیلی سریع اتفاق نمی افتد.

آیا تهیه غذای خانگی سگ یا غذای گربه ایده خوبی است؟

کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم توصیه نمی کنند غذای خانگی سگ DIY یا غذای گربه را توصیه کنند. گودرون راوتز ، نایب رئیس انجمن دامپزشکی انگلیس می گوید: “تهیه رژیم غذایی متعادل برای حیوانات خانگی بسیار دشوار است و من توصیه نمی کنم مگر اینکه تحت نظارت مستقیم یک دامپزشک باشید.”

آیا حیوانات خانگی با بزرگتر شدن به غذاهای مختلفی احتیاج دارند؟

‘آره. گودرون راوتز از انجمن دامپزشکی انگلیس می گوید ، ضروری است توله سگ ها و بچه گربه ها از غذای سگ توله سگ و غذای گربه بچه گربه تغذیه شوند ، زیرا آنها دارای انرژی و مواد مغذی خاصی هستند.

او می گوید: “هرچه پیرتر می شوند ، نژادهای مختلف سگ با نرخ های مختلفی سن می گیرند.” “به عنوان مثال ، یک دان دان بزرگ احتمالاً قبل از ترور یورکشایر” ارشد “خواهد بود.”

دامپزشک شما قادر خواهد بود در مورد بهترین رژیم غذایی برای مرحله زندگی حیوان خانگی شما – چه آن توله سگ ، غذای سگ خردسال یا پیر ، – نژاد و شیوه زندگی ، مشاوره دهد و به شما بگوید آیا حیوان خانگی شما نیازهای غذایی خاصی دارد.

آیا می توانم به حیوان خانگی خود رژیم غذایی گیاه خواری بدهم؟

گربه ها گوشتخوار هستند و رژیم غذایی گیاهی برای آنها توصیه نمی شود.  گودرون راوتز از انجمن دامپزشکی انگلیس می گوید ، این در مورد سگها نیز همین است ، اگرچه ، از نظر تئوری ، راحت تر پیدا کردن و تغذیه سگ خود از رژیم های گیاهی است که هنوز هم نیازهای آن را برآورده نمی کند.

با این حال ، او هشدار می دهد که انجام این کار می تواند دشوار باشد و ، مگر اینکه با یک متخصص تغذیه تحت آموزش دامپزشکی کار کنید ، خطر آسیب به سلامتی حیوان خانگی شما وجود دارد.

آیا باید از حیوان خانگی خود غذای خشک یا مرطوب تغذیه کنم؟

غذاهای خانگی حیوان خانگی بسیار محبوب هستند و به طور کلی برای گربه ها و سگ ها بسیار اشتها آور هستند. با این حال ، آنها به دلیل اینکه مقدار توصیه شده تغذیه به طور کلی بیشتر است گران تر هستند.  شما می توانید حیوانات خود را به غذای مرطوب یا غذای خشک یا مخلوط هر دو تغذیه کنید.

غذای گربه مرطوب به طور معمول در قلع و جیب یا کیسه یا ژله موجود است. صاحبان صاحب غذای مرطوب حیوانات خانگی خود را نیز باید رعایت کنند که غذای مرطوب آنها را مستعد ابتلا به بیماری های دندان می کند.  غذای سگ مرطوب تقریباً یکسان است و رطوبت زیاد آن به شما در مرطوب نگه داشتن موی شما کمک می کند. غذاهای خشک معمولاً اقتصادی ترین و آسان ترین مصرف غذا و ذخیره برای شماست. غذای گربه خشک را می توان در تمام طول روز برای اینکه گربه شما روی آن بخورد ، کنار گذاشته و برای دندان ها و لثه های آنها مفید است.

غذای سگ خشک از آب بسیار کمتری برخوردار است ، بنابراین کمتر نیاز است تا سگ شما را به هر آنچه که نیاز دارد تأمین کند. بهترین غذای خشک سگ ها از نظر پروتئین ، پروتئین کم ، کربوهیدرات کم و با ترکیبات با کیفیت خوب تهیه می شوند. بهترین غذای خشک گربه شامل گوشت و ماهی ، سبزیجات ، غلات ، ویتامین ها و مواد معدنی است.

به طور کلی ، بهتر است که به حیوان خانگی خود تنوع ندهید ، که می تواند با هضم آن باعث خرابکاری شود. مناسب ترین رژیم غذایی باید به راحتی هضم شود و مدفوع قهوه ای تنگ و محکم تشکیل شود.

حیوان خانگی من آلرژی دارد – آیا باید سگ هایپروالرژیک یا غذای گربه بخرم؟

به نظر می رسد برخی از حیوانات خانگی نسبت به برخی از مواد و مواد افزودنی حساس یا غیرقابل تحمل هستند و این می تواند باعث انواع مختلفی از مشکلات شود.

علائم شایع عبارتند از: بی حالی ، رفتار پرخاشگرانه یا بیش فعالی ، مشکلات مزمن پوستی و گوش ، رفع لجن و ژله با مدفوع و نفخ شکم ، نفخ و افزایش وزن یا از دست دادن.

به نظر می رسد شایع ترین عدم تحمل مواد غذایی رنگ ، قند ، گندم ، شیر و سویا است. بدیهی است که همه حیوانات اهلی نسبت به این موارد حساس نیستند ، اما اگر این اثرات دوباره رخ می دهد ، بهتر است با دامپزشک خود مشورت کنید.

چقدر باید گربه یا سگم را تغذیه کنم؟

همیشه دستورالعمل های تولید کنندگان مواد غذایی و گربه های سگ خود را رعایت کنید و در صورت امکان ، مواد غذایی را با استفاده از مجموعه مقیاس های الکترونیکی توزین وزن کنید.

به یاد داشته باشید ، اینها به عنوان راهنما در نظر گرفته شده اند و شاید بسته به تعدادی از عوامل از جمله سن ، اندازه و سطح فعالیت ، نیاز به تنظیم مقدار خوراک خود داشته باشید. which

1 غذای خشک گربه مفید مدل ADULT وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک گربه و سگ

مشخصات : 

 • ابعاد 33*16*8 سانتی‌متر
 • وزن 2000 گرم
 • گونه حیوان گربه
 • برند MOFEED
 • ویتامین ها : ویتامین E، ویتامین C
 • نیاسین ، بیوتین، ریبوفلاوین، کلسیم پانتوتنات ، پیریدوکسین هیدروکلراید ویتامین B6
 • ویتامین A استات ، تیامین مونونیترات
 • ویتامین B1 ، ویتامین B12 ، اسید فولیک، ویتامین D3
 • تورین، متیونین، پتاسیم سیترات ، نمک ، مواد معدنی :روی، آهن
 • منگنز، سولفات مس ، کلسیم ، ید ، مس ، سلنیوم
 • گلوکوزامین هیدروکلراید، عصاره چای سبز، ال کارنیتین
 • کندریتین سولفات، توکوفرول و اسید سیتریک

امتیاز و نظرات کاربران به غذای خشک گربه مفید مدل ADULT 

غذای خشک گربه و سگ

من دو تا پرشین ۳ ساله و یه مین کون ۵ساله دارم، بخاطر بالا بودن قیمت غذای خشک، من خودم براشون غذا خانگی درست میکنم و در اختیارشان میزارم ولی هر از گاهی کنار غذا شون سانابل میدم، ولی از وقتی این غذا رو خوردن دیگه سمت سانابل نمیرن، نمی دونم چجوریاست که ایرانی ها تونستن همچین غذای خشک خوبی برای گربه ها بسازن (به گربه های کوچه و چند تا مادر شیر ده هم دادم همه هم خوردن و هم دوست دارن)، شاید قبلا غذا مطلوبی نبوده ولی مثل اینکه فرمول شو کلا تغییر دادن، ولی یه بدی خیلی بد داره که اونم ریز بودن دانه هاست به طوری که ۱ سوم غذا رو نمی تونن بخودت به خارج ظرف میریزن و دیگه هم لب به اون مقدار کم نمیزنن، باید هواستون باشه که این محصول رو تو یخچال نگهدارید چون کمتر از یک ماه بوی غذا تغییر میکنه و کمی زننده میشه که من این تجربه رو قبلا رو هپی کت مینکاس هم دیده بودم ولی اون بعد ۲ یا ۳ ماه اینجوری میشد و این غذا ۲۰ روز تا ۱ ماه. در مورد اینکه برخی افراد گفتن گربه من لب به این غذا نزده باید بگم که اگه غذا هپی کت یا رویال به گربه تون میدید خوب معلومه اینو نمیخوره چون اون غذا ها عصاره سنبل الطیب داره و کارش گول زنده و اعتیاد اوره و کدوم معتادی رو دیدید که بجای مواد مخدر از دارو گیاهی مآثر استفاده کنه که انتظار دارید گربه شما هم از اعتیادش دست برداره، باید اول از غذا آلمانی سانابل شروع کنید بعد آروم آروم کم کنید جاش غذای خونگی گربه بدید(تو اینترنت سرچ کنید کلی دستور غذا خوشمزه برای گربه پیدا می کنید) بعد که به غذا عادی عادت کرد و از اعتیادش دست بردارشت بسمت غذای کاملا سالم مفید یا حداقل سانابل برید که مواد اعتیاد آور نداره. سعی کنید غذا خشک در کنار غذا خانگی استفاده کنید بچه‌ها تونو به خوردن غذای خشک که معمولا باعث بیماری های بدی در سن بالای ۵ سال میشه عادت ندید البته اگه بچه ها تونو باندازه عضو خانواده تون دوست دارید

نقاط قوت

 • تغییر رنگ ندادن مدفوع
 • خوش خوراک

نقاط ضعفدانه های خیلی ریزی


من 5 ساله که دارم به گربه هام غذای رویال میدم و به جز رویال چیز دیگه ای نمی خورن. فقط هم به غذای خشک عادت دارن. معلوم نیست برای چی نمیجَون و درسته قورت میدن. این غذا سایزش خیلی ریزه بنابراین برای گربه های من که نجویده قورت میدن مناسبه. خدا رو شکر خوردن و اذیت نکردن. به نظرم خیلی از همه نظر خوب بود. قیمتشم مناسبه اما امیدوارم در ترکیباتش موادی که نیاز حیوان رو تأمین کنه به اندازه کافی به کار رفته باشه.
بعد از اینکه باز کردید در یک کیسه زیپ داره بریزید که چربیش خشک نشه.


در تابستان دادن غذاهایی مثل جگر به خاطر فاسد شدن زودرس به گربه ها ایمن نیست، اما عادت دادنشون به غذای خشک هم اصلاً راحت نیست! ولی ما دیدیم همون روز اول عادت کردن به خوردن و با حجم خیلی خیلی کمی تعداد زیادیشون سیر میشن و حتی یک دونه شم باقی نمی مونه. اگر در منزل خواستید نگهداری کنید در چند کیسه بپیچیدش و ببندید، چون بوی نامطبوعی داره و پخش میشه!


گربه های من فقط اینو میخورن، البته از بچگی هم بهش عادت داشتن
بوی بدی اصلا نداره، برعکس خیلی از نمونه های خارجیش
بسته بندیش خوب نیست، بعد از استفاده باز میمونه ک چون روغنی هستن اگ مدت زیاد درش رو باز بزارید کیفیتش کم میشه و گربه تون سخت میخورتش، توصیه میکنم ک بعد از باز کردنش بریزیدش توی ی ظرف یا پاکت ک بتونید خوب ببندینش

غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت

مشخصات : 

 • ابعاد 30 × 42 سانتی‌متر
 • وزن 2000 گرم
 • گونه حیوان سگ
 • برند نوتری پت
 • مناسب برای حیوانات بالغ
 • دارای 18 ماده اولیه
 • مقدار پروتئین 21 درصد
 • مقدار گوشت مرغ: 25 درصد
 • مقدار گوشت قرمز: 10 درصد
 • مقدار پودر استخوان: 5 درصد
 • مقدار تخم مرغ: 10 درصد
 • دارای فیبر، چربی، ویتامنی‌ها و املاح

امتیاز و نظرات کاربران به غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت 

غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت

به نظر من غذای معمولیه دیوید من که یک سگ نژاد گلدن غذا را خورد و زیاد خوشش نیومد و نسبت به غذا های دیگش چندان علاقه ایی به این نداره ولی نژاد سگ خودتون و علاقه ی اون نسبت به این غذا با دیگران متفاوت و بعضی راضی و بعضی ناراضی هستند ولی درکل خوب بود

سگ من اصولن با غذای خشک مشکل داره. به غیر از رویال کنین (که قیمتش سرسام‌آور شده) بقیه برندهای غذای خشک رو دو سه روز طول میداد تا بلخره رضایت بده و بخوره. این غذا رو اما به محضی که اولین بار ریختیم براش به سرعت و کامل خورد. گرچه خوشحالیمون طولی نکشید : چون سگ ما امکان نداشت تو خونه مدفوع کنه، ولی این غذا چنان دل و روده‌ش رو میریخت بهم که تو یک روز دوبار سه‌بار فقط تو خونه پوپو میکرد (نمیتونست حیوونی خودشو کنترل کنه). خلاصه که کلن سه روز بهش ازین غذا دادیم و دیدیم نه نمیشه اینجوری، بعد تمام. الان هم مابقی غذا مونده و نمیدونم چی کارش کنم


سگ بنده شیتزو تریر هست و بر خلاف غذای خشک قبلی که خارجی بود و خیلی هم گرون خریدم و اصلا لب نمیزد، این را خیلی دوست داره و دست از پا نمیشناسه. البته من صبح‌ها یک مُشت و نه بیشتر بهش میدم تا غروب که برگردم و غذای اصلی رو بهش بدم. هیچ تغییری در گوارش و بوی دهان و غیره مشاهده نکردم.


کنسرو سگ مدل گوشت و مرغ و سبزی نوتری پت

مشخصات : 

 • وزن 425 گرم
 • گونه حیوان سگ

امتیاز و نظرات کاربران به کنسرو سگ مدل گوشت و مرغ و سبزی نوتری پت 

کنسرو سگ مدل گوشت و مرغ و سبزی نوتری پت 

برای صبحونه ربع این کنسرو رو با یک مقدار غذای خشک شرکت نوتری پت و ماست قاطی میکنم و سگم با علاقه نمیخوره ولی در طول روز میخوره. البته بار اول خیلی دوست داشت این کنسرو رو ولی علاقش به مرور زمان کم تر شد. البته کنسروهای خارجی رو هم که گاهی میگیریم کمتر میخوره و فکر نمیکنم مشکل از این کنسرو باشه.

پیشنهاد میکنم بخرید و تو ماشینتون بگذارید اگه جایی با سگه بی پناهی مواجه شدید بهشون بدید بخورن خودم این کار رو میکنم به اضافه غذای خشک که ماندگاری بالایی داره و مدتها میتونید توی ماشین نگهداری کنید مخصوصا اون دسته از عزیزانی که جگر برای سگها میبرن که اصلابراشون خوب نیست

غذای خشک گربه سلبن مدل Indoor Cat وزن 2.5 کیلوگرم
غذای خشک گربه سلبن مدل Indoor Cat وزن 2.5 کیلوگرم
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
(سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت محصولات معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه قیمت کالاها در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

سیزده + 7 =