قیمت خرید ۲۰ مدل غذا برای سگ و گربه از بهترین ها

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

انتخاب غذای مناسب سگ یا گربه می تواند برای سلامتی و طول عمر آنها کمک کند ، اما شاید کمی کار دشواری باشد که سعی در پی بردن به آنچه در واقع برای حیوان خانگی شما بهتر است. نشانه هایی مبنی بر اینکه حیوان خانگی شما در حال خوردن یک غذای مغذی و رژیمی است شامل چشمان روشن و تیز ، پوست براق و بدون شوره ، اشتیاق فراوان برای زندگی و کمبود چربی اضافی بدن – باید بتوانید زیبایی های در آنها حس کنید. برای کمک به شما در جهت خرید غذای این حیوانات راهنمایی می کنیم.

شیوه زندگی گربه و سگ

چگونه بهترین غذا برای سگ خانگی خود انتخاب کنید؟

برای انتخاب غذای توله سگ خانگی همیشه دقت کنید که بهترین و با کیفیت ترین مدل غذایی را برای سگ خود انتخاب کنید تا بعد دچار مشکل نشوید.

اکثر غذاهای سگ به صورت خام یا پخته انتخاب می شوند. در اینجا چند نشانگر برای کمک به شما در جهت انتخاب درست توضیح داده  شده است.

مواد غذایی سگ

 • غذای سگ که می گوید “مرغ است” باید حداقل ۴٪ مرغ داشته باشد ، اما یک محصول “طعم مرغ” به هیچ وجه حاوی کالاهای حاوی آن نیست. غذاهای حیوان خانگی با کیفیت بالا تمایل دارند که گوشت بیشتری داشته باشند.
 • هرچه لیست مواد گوشتی بالاتر باشد ، بیشتر برای آنها مناسب تر است. اما در حالی که پروتئین های گوشت می توانند بعد از هضم بهتر از مواد گیاهی موجود در بدن استفاده شوند ، مخلوطی از پروتئین گیاه و گوشت در رژیم غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • سعی کنید از غذاهای سگ که اولین ماده ذکر شده به عنوان “مشتق حیوانات” یا “وعده غذایی” نامیده می شود ، پرهیز کنید زیرا این محصولات از نظر کیفیت بسیار پایین تر هستند.
 • بعضی از غذاهای سگ به عنوان “کامل” به بازار عرضه می شوند ، به این معنی که آنها حاوی تمام مواد مغذی مورد نیاز حیوان هستند ، در حالی که برخی دیگر مکمل هستند ، به این معنی که باید در کنار یک غذای کامل به حیوان خانگی شما داده شود.
 • تمام غذاهای کامل باید شرایط غذایی خاصی را برآورده کنند ، بنابراین سگ شما بدون توجه به هزینه محصول ، باید تمام مواد غذایی مورد نیاز خود را دریافت کند.
 • غذاهای کامل – که می توانند مرطوب یا خشک باشند و حاوی تمام مواد مغذی سگ شما برای سالم ماندن هستند. اینها لزوماً هزینه بیشتری ندارند ، اما ممکن است یک عنصر از اقتصاد کاذب با غذاهای ارزانتر وجود داشته باشد.

سگ در مقدار وزن خود چقدر باید بخورد؟

 • کوچک: زیر ۱۰ کیلوگرم
 • متوسط: ۱۰-۲۵ کیلوگرم
 • بزرگ: ۲۶-۴۰ کیلوگرم
 • غول پیکر: بیش از ۴۱ کیلوگرم

مقدار غذای سگ

همیشه توصیه می شود که نوع و میزان غذایی که یک سگ به آن نیاز دارد بستگی به نژاد ، نوع ، سن ، سلامتی و سبک زندگی آنها دارد.

هزینه غذای سگ در سالانه

با توجه به برخی غذاهای سگ ، اطمینان حاصل کنید که سگ شما یک رژیم متعادل داشته باشد ، اما سالانه ۳۳۶۰۰۰۰ تومان هزینه دارد ، اما برخی دیگر می توانند بیش از آن مقدار یا کمتر و بیشتر هزینه کنند که بستگی به نوع و کیفیت غذا دارد.

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع غذای سگ


چگونه بهترین غذا برای گربه خود را انتخاب کنید؟

چگونه بهترین غذا برای گربه خود را انتخاب کنید؟

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع غذای گربه

گربه ها غذای خود را بر اساس بو ، بافت و نحوه احساس آنها هنگامی که شروع به هضم آن ، انتخاب می کنند. این مبتنی بر سلیقه مانند ما انسانها نیست. در اینجا چند نکته در مورد غذاهای گربه وجود دارد که به شما در حفظ سلامتی این نوع حیوانات کمک می کند.

مواد غذایی گربه

 • گربه ها گیاه خواری نیستند – آنها باید گوشت سالم بخورند زیرا بدن آنها به اسیدهای آمینه خاصی مانند تورین احتیاج دارند که فقط در گوشت و ماهی یافت می شوند. بدون آنها ، گربه شما ممکن است بیمار شود. ساده ترین راه برای اطمینان از گربه گرفتن تمام مواد مغذی مورد نیاز آنها ، تهیه غذای کامل گربه به آنها است.
 • غذاهای بسته بندی شده گربه ، مانند غذای سگ ، به صورت کامل یا تعریف شده طبقه بندی می شوند و به همان روش کار می کنند. غذاهای کامل تمام مواد مغذی لازم را در تعادل مناسب تأمین می کند ، بنابراین به مواد غذایی دیگر لازم نیست ، در حالی که برای تعادل مناسب مواد مغذی باید مواد غذایی مکمل با سایر غذاها ترکیب شوند.
 • اگر مایل به تغییر رژیم غذایی گربه خود هستید می توانید به آرامی با مخلوط کردن آن با غذای قدیمی در یک دوره یک هفته غذای جدید را به عنوان تغذیه سالم در آنها استفاده نمایید.

هزینه غذای گربه

تفاوت قیمت غذاهای مختلف گربه بسیار وسیع است ، با ارزان ترین مارک هایی که ما ارزیابی کردیم هزینه کمتر از ۱۴۴۰۰۰۰ تومان در سال – و گرانترین غذاهای مرطوب بیش از ۱۰ برابر این مقدار است.

مقدار غذای گربه

 • بسیاری از شرکت ها به خصوص برای بچه گربه ها ، نوجوانان ، بزرگسالان و سالخوردگان مواد غذایی درست می کنند ، بنابراین اگر شما سن و سال درست یا غذای مرحله ای را انتخاب کنید می توانید مطمئن باشید که نیازهای غذایی گربه شما برآورده می شود.
 • گربه ها مقدار زیادی وعده های غذایی کوچک را به یک غذای بزرگ ترجیح می دهند – آنها روزانه بین هشت تا ۱۶ بار غذا می خورند ، بنابراین بهتر است غذا را برای آنها کنار بگذارید.
 • اما اگر گربه شما بیش از حد غذا می خورد و وزن خود را افزایش می دهد ، بهتر است به جای ترک غذا ، روزانه دو وعده غذایی خود را از آنها تغذیه کنید.

دامپزشکان به سؤالاتی در خصوص غذای حیوانات خانگی شما پاسخ داده اند.

این که آیا شما نسبت به یک رژیم غذایی خام کنجکاو هستید یا فکر می کنید حیوان خانگی شما دارای معده حساسی است ، از برخی از متخصصان و پزشکان غذای حیوان خانگی در مورد مشکلات اساسی در هنگام تغذیه گربه ها و سگ ها سؤال کردیم.

آیا باید غذای سگ خام حیوان خانگی یا غذای خام گربه را تغذیه کنم؟

هم غذای خام سگ و هم غذای خام گربه را می توان از گوشت خام ، مواد مغذی و استخوان خام تهیه کرد ، به همراه سایر مواد تشکیل دهنده مانند میوه ، سبزیجات ، روغن ، آجیل و دانه.  غذای خام ، به ویژه گوشت ، حاوی باکتری ، انگل و سایر عوامل بیماری زا است که به طور معمول در طی فرایند پخت و پز کشته می شوند.

بنابراین تغذیه مواد غذایی خام خطرات اضافی را برای سلامتی حیوان خانگی شما به همراه دارد.  دو نوع تغذیه خام وجود دارد. رژیم های غذایی خام خانگی و غذاهای تجاری آماده. نگرانی اصلی درباره گزینه خانگی این است که آیا تمام مواد مغذی مناسب به نسبت مناسب برای عملکرد بدن سالم ارائه می شود.

برخی از تولید کنندگان مواد غذایی گربه خام یخ زده و یخ زده و غذای خام سگ را با هر دو نوع “کامل” و “مکمل” تولید می کنند. این محصولات به صاحبان کمک می کنند تا حیوانات خانگی خود را به طور مسئولانه از رژیم غذایی خام تغذیه کنند.  پروفسور دانیل چان ، استاد تغذیه بالینی کالج دامپزشکی رویال هشدار می دهد که تغذیه رژیم غذایی خام می تواند منجر به گسترش باکتری ها در خانه شود ، که می تواند در سلامتی شما یا سایر افراد در خانواده شما تأثیر بگذارد. به صاحبان توصیه می شود اگر این چیزی است که آنها در نظر دارند ، درباره تغذیه خام کاملاً تحقیق کنند ، با دامپزشک خود مشورت کرده و گزینه ها را بررسی کنند.

من فکر می کنم حیوان خانگی من در حال اضافه وزن است – چه کاری می توانم انجام دهم؟

چندین چک سریع وجود دارد که می توانید انجام دهید تا ببینید حیوان خانگی شما اضافه وزن دارد یا خیر. شما باید بتوانید رئوس دنده های سگ خود را بدون پوشاندن چربی اضافی مشاهده کرده و احساس کنید و باید بتوانید دنده های گربه ، ستون فقرات و استخوان لگن خود را ببینید و احساس کنید.

دور کمر گربه و سگ ها باید از بالا مشاهده شود. شکم سگ شما باید وقتی از سمت آن نگاه می شود ، جمع شود و فقط مقدار کمی چربی شکم روی گربه شما وجود داشته باشد.

ویکی لارکام جونز ، یک دامپزشک با خیریه دامپزشکی PDSA می گوید: “همیشه بسته بندی ها را بررسی کنید تا ببینید چقدر حیوان خانگی شما باید از نظر وزن خود وزن داشته باشد ، نه از وزن موجود در حال حاضر.”  مقدار دقیق غذای مورد نیاز را وزن کنید تا هنگام آماده سازی شام ، چشمان سگ توله سگ نخورید.

اگر به حیوان خانگی خود معالجه می کنید ، کمی غذای کمتری به آنها بدهید تا بتوانند رژیم خود را برای روز متعادل کنند.  اگر نگران هستید ، حیوان خود را برای معاینه پزشکی در دامپزشک رزرو کنید. غذای سگ رژیم غذایی و رژیم غذایی گربه از دامپزشک کنترل کالری هستند و می توانند یک روش مؤثر برای کاهش وزن حیوان خانگی شما باشند.

بسیاری از افراد دارای کلینیکهای کنترل وزن هستند که معاینات منظم را انجام می دهند. آنها غالباً رایگان هستند و برای اطمینان از عملکرد رژیم و کاهش وزن خیلی سریع اتفاق نمی افتد.

آیا تهیه غذای خانگی سگ یا غذای گربه ایده خوبی است؟

کارشناسانی که با آنها صحبت کردیم توصیه نمی کنند غذای خانگی سگ DIY یا غذای گربه را توصیه کنند. گودرون راوتز ، نایب رئیس انجمن دامپزشکی انگلیس می گوید: “تهیه رژیم غذایی متعادل برای حیوانات خانگی بسیار دشوار است و من توصیه نمی کنم مگر اینکه تحت نظارت مستقیم یک دامپزشک باشید.”

آیا حیوانات خانگی با بزرگتر شدن به غذاهای مختلفی احتیاج دارند؟

‘آره. گودرون راوتز از انجمن دامپزشکی انگلیس می گوید ، ضروری است توله سگ ها و بچه گربه ها از غذای سگ توله سگ و غذای گربه بچه گربه تغذیه شوند ، زیرا آنها دارای انرژی و مواد مغذی خاصی هستند.

او می گوید: “هرچه پیرتر می شوند ، نژادهای مختلف سگ با نرخ های مختلفی سن می گیرند.” “به عنوان مثال ، یک دان دان بزرگ احتمالاً قبل از ترور یورکشایر” ارشد “خواهد بود.”

دامپزشک شما قادر خواهد بود در مورد بهترین رژیم غذایی برای مرحله زندگی حیوان خانگی شما – چه آن توله سگ ، غذای سگ خردسال یا پیر ، – نژاد و شیوه زندگی ، مشاوره دهد و به شما بگوید آیا حیوان خانگی شما نیازهای غذایی خاصی دارد.

آیا می توانم به حیوان خانگی خود رژیم غذایی گیاه خواری بدهم؟

گربه ها گوشتخوار هستند و رژیم غذایی گیاهی برای آنها توصیه نمی شود.  گودرون راوتز از انجمن دامپزشکی انگلیس می گوید ، این در مورد سگها نیز همین است ، اگرچه ، از نظر تئوری ، راحت تر پیدا کردن و تغذیه سگ خود از رژیم های گیاهی است که هنوز هم نیازهای آن را برآورده نمی کند.

با این حال ، او هشدار می دهد که انجام این کار می تواند دشوار باشد و ، مگر اینکه با یک متخصص تغذیه تحت آموزش دامپزشکی کار کنید ، خطر آسیب به سلامتی حیوان خانگی شما وجود دارد.

آیا باید از حیوان خانگی خود غذای خشک یا مرطوب تغذیه کنم؟

غذاهای خانگی حیوان خانگی بسیار محبوب هستند و به طور کلی برای گربه ها و سگ ها بسیار اشتها آور هستند. با این حال ، آنها به دلیل اینکه مقدار توصیه شده تغذیه به طور کلی بیشتر است گران تر هستند.  شما می توانید حیوانات خود را به غذای مرطوب یا غذای خشک یا مخلوط هر دو تغذیه کنید.

غذای گربه مرطوب به طور معمول در قلع و جیب یا کیسه یا ژله موجود است. صاحبان صاحب غذای مرطوب حیوانات خانگی خود را نیز باید رعایت کنند که غذای مرطوب آنها را مستعد ابتلا به بیماری های دندان می کند.  غذای سگ مرطوب تقریباً یکسان است و رطوبت زیاد آن به شما در مرطوب نگه داشتن موی شما کمک می کند. غذاهای خشک معمولاً اقتصادی ترین و آسان ترین مصرف غذا و ذخیره برای شماست. غذای گربه خشک را می توان در تمام طول روز برای اینکه گربه شما روی آن بخورد ، کنار گذاشته و برای دندان ها و لثه های آنها مفید است.

غذای سگ خشک از آب بسیار کمتری برخوردار است ، بنابراین کمتر نیاز است تا سگ شما را به هر آنچه که نیاز دارد تأمین کند. بهترین غذای خشک سگ ها از نظر پروتئین ، پروتئین کم ، کربوهیدرات کم و با ترکیبات با کیفیت خوب تهیه می شوند. بهترین غذای خشک گربه شامل گوشت و ماهی ، سبزیجات ، غلات ، ویتامین ها و مواد معدنی است.

به طور کلی ، بهتر است که به حیوان خانگی خود تنوع ندهید ، که می تواند با هضم آن باعث خرابکاری شود. مناسب ترین رژیم غذایی باید به راحتی هضم شود و مدفوع قهوه ای تنگ و محکم تشکیل شود.

حیوان خانگی من آلرژی دارد – آیا باید سگ هایپروالرژیک یا غذای گربه بخرم؟

به نظر می رسد برخی از حیوانات خانگی نسبت به برخی از مواد و مواد افزودنی حساس یا غیرقابل تحمل هستند و این می تواند باعث انواع مختلفی از مشکلات شود.

علائم شایع عبارتند از: بی حالی ، رفتار پرخاشگرانه یا بیش فعالی ، مشکلات مزمن پوستی و گوش ، رفع لجن و ژله با مدفوع و نفخ شکم ، نفخ و افزایش وزن یا از دست دادن.

به نظر می رسد شایع ترین عدم تحمل مواد غذایی رنگ ، قند ، گندم ، شیر و سویا است. بدیهی است که همه حیوانات اهلی نسبت به این موارد حساس نیستند ، اما اگر این اثرات دوباره رخ می دهد ، بهتر است با دامپزشک خود مشورت کنید.

چقدر باید گربه یا سگم را تغذیه کنم؟

همیشه دستورالعمل های تولید کنندگان مواد غذایی و گربه های سگ خود را رعایت کنید و در صورت امکان ، مواد غذایی را با استفاده از مجموعه مقیاس های الکترونیکی توزین وزن کنید.

به یاد داشته باشید ، اینها به عنوان راهنما در نظر گرفته شده اند و شاید بسته به تعدادی از عوامل از جمله سن ، اندازه و سطح فعالیت ، نیاز به تنظیم مقدار خوراک خود داشته باشید. which

1 غذای خشک گربه مفید مدل ADULT وزن ۲ کیلوگرم

غذای خشک گربه و سگ

مشخصات : 

 • ابعاد ۳۳*۱۶*۸ سانتی‌متر
 • وزن ۲۰۰۰ گرم
 • گونه حیوان گربه
 • برند MOFEED
 • ویتامین ها : ویتامین E، ویتامین C
 • نیاسین ، بیوتین، ریبوفلاوین، کلسیم پانتوتنات ، پیریدوکسین هیدروکلراید ویتامین B6
 • ویتامین A استات ، تیامین مونونیترات
 • ویتامین B1 ، ویتامین B12 ، اسید فولیک، ویتامین D3
 • تورین، متیونین، پتاسیم سیترات ، نمک ، مواد معدنی :روی، آهن
 • منگنز، سولفات مس ، کلسیم ، ید ، مس ، سلنیوم
 • گلوکوزامین هیدروکلراید، عصاره چای سبز، ال کارنیتین
 • کندریتین سولفات، توکوفرول و اسید سیتریک

امتیاز و نظرات کاربران به غذای خشک گربه مفید مدل ADULT 

غذای خشک گربه و سگ

من دو تا پرشین ۳ ساله و یه مین کون ۵ساله دارم، بخاطر بالا بودن قیمت غذای خشک، من خودم براشون غذا خانگی درست میکنم و در اختیارشان میزارم ولی هر از گاهی کنار غذا شون سانابل میدم، ولی از وقتی این غذا رو خوردن دیگه سمت سانابل نمیرن، نمی دونم چجوریاست که ایرانی ها تونستن همچین غذای خشک خوبی برای گربه ها بسازن (به گربه های کوچه و چند تا مادر شیر ده هم دادم همه هم خوردن و هم دوست دارن)، شاید قبلا غذا مطلوبی نبوده ولی مثل اینکه فرمول شو کلا تغییر دادن، ولی یه بدی خیلی بد داره که اونم ریز بودن دانه هاست به طوری که ۱ سوم غذا رو نمی تونن بخودت به خارج ظرف میریزن و دیگه هم لب به اون مقدار کم نمیزنن، باید هواستون باشه که این محصول رو تو یخچال نگهدارید چون کمتر از یک ماه بوی غذا تغییر میکنه و کمی زننده میشه که من این تجربه رو قبلا رو هپی کت مینکاس هم دیده بودم ولی اون بعد ۲ یا ۳ ماه اینجوری میشد و این غذا ۲۰ روز تا ۱ ماه. در مورد اینکه برخی افراد گفتن گربه من لب به این غذا نزده باید بگم که اگه غذا هپی کت یا رویال به گربه تون میدید خوب معلومه اینو نمیخوره چون اون غذا ها عصاره سنبل الطیب داره و کارش گول زنده و اعتیاد اوره و کدوم معتادی رو دیدید که بجای مواد مخدر از دارو گیاهی مآثر استفاده کنه که انتظار دارید گربه شما هم از اعتیادش دست برداره، باید اول از غذا آلمانی سانابل شروع کنید بعد آروم آروم کم کنید جاش غذای خونگی گربه بدید(تو اینترنت سرچ کنید کلی دستور غذا خوشمزه برای گربه پیدا می کنید) بعد که به غذا عادی عادت کرد و از اعتیادش دست بردارشت بسمت غذای کاملا سالم مفید یا حداقل سانابل برید که مواد اعتیاد آور نداره. سعی کنید غذا خشک در کنار غذا خانگی استفاده کنید بچه‌ها تونو به خوردن غذای خشک که معمولا باعث بیماری های بدی در سن بالای ۵ سال میشه عادت ندید البته اگه بچه ها تونو باندازه عضو خانواده تون دوست دارید

نقاط قوت

 • تغییر رنگ ندادن مدفوع
 • خوش خوراک

نقاط ضعفدانه های خیلی ریزی


من ۵ ساله که دارم به گربه هام غذای رویال میدم و به جز رویال چیز دیگه ای نمی خورن. فقط هم به غذای خشک عادت دارن. معلوم نیست برای چی نمیجَون و درسته قورت میدن. این غذا سایزش خیلی ریزه بنابراین برای گربه های من که نجویده قورت میدن مناسبه. خدا رو شکر خوردن و اذیت نکردن. به نظرم خیلی از همه نظر خوب بود. قیمتشم مناسبه اما امیدوارم در ترکیباتش موادی که نیاز حیوان رو تأمین کنه به اندازه کافی به کار رفته باشه.
بعد از اینکه باز کردید در یک کیسه زیپ داره بریزید که چربیش خشک نشه.


در تابستان دادن غذاهایی مثل جگر به خاطر فاسد شدن زودرس به گربه ها ایمن نیست، اما عادت دادنشون به غذای خشک هم اصلاً راحت نیست! ولی ما دیدیم همون روز اول عادت کردن به خوردن و با حجم خیلی خیلی کمی تعداد زیادیشون سیر میشن و حتی یک دونه شم باقی نمی مونه. اگر در منزل خواستید نگهداری کنید در چند کیسه بپیچیدش و ببندید، چون بوی نامطبوعی داره و پخش میشه!


گربه های من فقط اینو میخورن، البته از بچگی هم بهش عادت داشتن
بوی بدی اصلا نداره، برعکس خیلی از نمونه های خارجیش
بسته بندیش خوب نیست، بعد از استفاده باز میمونه ک چون روغنی هستن اگ مدت زیاد درش رو باز بزارید کیفیتش کم میشه و گربه تون سخت میخورتش، توصیه میکنم ک بعد از باز کردنش بریزیدش توی ی ظرف یا پاکت ک بتونید خوب ببندینش

غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت

مشخصات : 

 • ابعاد ۳۰ × ۴۲ سانتی‌متر
 • وزن ۲۰۰۰ گرم
 • گونه حیوان سگ
 • برند نوتری پت
 • مناسب برای حیوانات بالغ
 • دارای ۱۸ ماده اولیه
 • مقدار پروتئین ۲۱ درصد
 • مقدار گوشت مرغ: ۲۵ درصد
 • مقدار گوشت قرمز: ۱۰ درصد
 • مقدار پودر استخوان: ۵ درصد
 • مقدار تخم مرغ: ۱۰ درصد
 • دارای فیبر، چربی، ویتامنی‌ها و املاح

امتیاز و نظرات کاربران به غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت 

غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت

به نظر من غذای معمولیه دیوید من که یک سگ نژاد گلدن غذا را خورد و زیاد خوشش نیومد و نسبت به غذا های دیگش چندان علاقه ایی به این نداره ولی نژاد سگ خودتون و علاقه ی اون نسبت به این غذا با دیگران متفاوت و بعضی راضی و بعضی ناراضی هستند ولی درکل خوب بود

سگ من اصولن با غذای خشک مشکل داره. به غیر از رویال کنین (که قیمتش سرسام‌آور شده) بقیه برندهای غذای خشک رو دو سه روز طول میداد تا بلخره رضایت بده و بخوره. این غذا رو اما به محضی که اولین بار ریختیم براش به سرعت و کامل خورد. گرچه خوشحالیمون طولی نکشید : چون سگ ما امکان نداشت تو خونه مدفوع کنه، ولی این غذا چنان دل و روده‌ش رو میریخت بهم که تو یک روز دوبار سه‌بار فقط تو خونه پوپو میکرد (نمیتونست حیوونی خودشو کنترل کنه). خلاصه که کلن سه روز بهش ازین غذا دادیم و دیدیم نه نمیشه اینجوری، بعد تمام. الان هم مابقی غذا مونده و نمیدونم چی کارش کنم


سگ بنده شیتزو تریر هست و بر خلاف غذای خشک قبلی که خارجی بود و خیلی هم گرون خریدم و اصلا لب نمیزد، این را خیلی دوست داره و دست از پا نمیشناسه. البته من صبح‌ها یک مُشت و نه بیشتر بهش میدم تا غروب که برگردم و غذای اصلی رو بهش بدم. هیچ تغییری در گوارش و بوی دهان و غیره مشاهده نکردم.


کنسرو سگ مدل گوشت و مرغ و سبزی نوتری پت

مشخصات : 

 • وزن ۴۲۵ گرم
 • گونه حیوان سگ

امتیاز و نظرات کاربران به کنسرو سگ مدل گوشت و مرغ و سبزی نوتری پت 

کنسرو سگ مدل گوشت و مرغ و سبزی نوتری پت 

برای صبحونه ربع این کنسرو رو با یک مقدار غذای خشک شرکت نوتری پت و ماست قاطی میکنم و سگم با علاقه نمیخوره ولی در طول روز میخوره. البته بار اول خیلی دوست داشت این کنسرو رو ولی علاقش به مرور زمان کم تر شد. البته کنسروهای خارجی رو هم که گاهی میگیریم کمتر میخوره و فکر نمیکنم مشکل از این کنسرو باشه.

پیشنهاد میکنم بخرید و تو ماشینتون بگذارید اگه جایی با سگه بی پناهی مواجه شدید بهشون بدید بخورن خودم این کار رو میکنم به اضافه غذای خشک که ماندگاری بالایی داره و مدتها میتونید توی ماشین نگهداری کنید مخصوصا اون دسته از عزیزانی که جگر برای سگها میبرن که اصلابراشون خوب نیست

 • نحوه نمایش محصول ها
غذای خشک گربه مفید مدل ADULT1400 وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک گربه مفید مدل ADULT1400 وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  MOFEED
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - ویتامین ها : ویتامین E، ویتامین C
 • - نیاسین ، بیوتین، ریبوفلاوین، کلسیم پانتوتنات ، پیریدوکسین هیدروکلراید ویتامین B6
 • - ویتامین A استات ، تیامین مونونیترات
 • - ویتامین B1 ، ویتامین B12 ، اسید فولیک، ویتامین D3
 • - تورین، متیونین، پتاسیم سیترات ، نمک ، مواد معدنی :روی، آهن
 • - منگنز، سولفات مس ، کلسیم ، ید ، مس ، سلنیوم
 • - گلوکوزامین هیدروکلراید، عصاره چای سبز، ال کارنیتین
 • - کندریتین سولفات، توکوفرول و اسید سیتریک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه مفید مدل Supportive Food وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک گربه مفید مدل Supportive Food وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  60x55x5 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
قرص مکمل سگ آنیویتال کد 23945 بسته 225 عددی

قرص مکمل سگ آنیویتال کد 23945 بسته 225 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  225 گرم
 • برند
  anivital
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  آلمان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
قرص مکمل سگ آنیویتال کد23952 بسته 225 عددی

قرص مکمل سگ آنیویتال کد23952 بسته 225 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  225 گرم
 • برند
  anivital
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  آلمان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای گربه رفلکس مدل Multi_3 وزن ۳ کیلوگرم

غذای گربه رفلکس مدل Multi_3 وزن ۳ کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ساخت ترکیه
 • کیفیت سوپرپرمیوم
 • مقوی
 • خوشمزه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی عروس هلندی مدل سوپرورم وزن 60 گرم

تشویقی عروس هلندی مدل سوپرورم وزن 60 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  9x9x9 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • گونه حیوان
  خزنده , پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  نام انگلیسی عروس هلندی Cockatiel است.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chicken Pate وزن 425 گرم

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chicken Pate وزن 425 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای گربه بالغ مفید مدل ADULT CAT وزن 2 کیلوگرم

غذای گربه بالغ مفید مدل ADULT CAT وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  33*16*8 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  MOFEED
 • گونه حیوان
  گربه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ نوتری پت مدل Premium 29 Percent PROBIOTICS وزن 15 کیلوگرم

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Premium 29 Percent PROBIOTICS وزن 15 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  70x40x15 سانتی‌متر
 • وزن
  15000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ مفید مدل Mini Dog Puppy وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ مفید مدل Mini Dog Puppy وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  مفید
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  مخصوص توله های نژاد کوچک
 • تقویت شده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
خمیر مالت گربه پرسا مدل antihairball مقدار 110 گرم

خمیر مالت گربه پرسا مدل antihairball مقدار 110 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2 × 5 × 17 سانتی‌متر
 • وزن
  110 گرم
 • برند
  پرسا
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون جدید و بهینه شده
 • آنتی هیربال
 • دارای ویتامین
 • تقویت سیستم ایمنی و ضد استرس
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه سلبن مدل Indoor Cat وزن 2.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه سلبن مدل Indoor Cat وزن 2.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ پروبیوتیک نوتری پت مدل Premium 29 Percent مقدار 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ پروبیوتیک نوتری پت مدل Premium 29 Percent مقدار 2 کیلوگرم

مشخصات کالاNutri Pet Premium 29 Percent Dry Dog Food 2 kg

مشخصات

 • ابعاد
  30 × 42 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  - مناسب برای رشد توله‌ها از 2.5 ماهگی تا بلوغ و سگ‌های فعال
 • - دارای 20 ماده اولیه
 • - مقدار پروتئین 29 درصد
 • - مقدار گوشت مرغ: 15 درصد
 • - مقدار جگر گاو: 10 درصد
 • - دارای پودر کامل تخم مرغ، گوشت قرمز، فیبر، چربی، ویتامنی‌ها و املاح
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس پلاس مدل urinary with chicken وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس پلاس مدل urinary with chicken وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x11x35 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی سگ طرح استخوان b8

تشویقی سگ طرح استخوان b8

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8*2*1 سانتی‌متر
 • وزن
  90 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  مناسب جهت رفع پلاک و جرم دندان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه هپی کت دورمئو مدل امگا 3 و 6 وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک گربه هپی کت دورمئو مدل امگا 3 و 6 وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالاغذای خشک گربه هپی کت دورمئو مدل امگا 3 و 6 وزن 10 کیلوگرم

مشخصات

 • ابعاد
  15*40*60 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • برند
  Happy Cat
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آلمان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی عروس هلندی ولکانو میلورم کد MWC60 وزن ۶۰ گرم

غذای تشویقی عروس هلندی ولکانو میلورم کد MWC60 وزن ۶۰ گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  7x7x7 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • گونه حیوان
  خزنده , جونده , پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک بچه گربه رفلکس مدل kitten وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک بچه گربه رفلکس مدل kitten وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  37x20x7 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  کیفیت: های کوالیتی
 • طعم: مرغ و برنج
 • حاوی تخم کتان
 • حاوی امگا 3 و 6
 • جهت تقویت سیستم ایمنی ، پوست و مو ، استخوان ها و دستگاه گوارش
 • بسیار خوش خوراک
 • ساخت کشور ترکیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی عروس هلندی فود فارمز لند مدل میل ورم وزن 50 گرم

تشویقی عروس هلندی فود فارمز لند مدل میل ورم وزن 50 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  9x9x7 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • برند
  فود فارمز لند Food Farms Land
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه بالغ سزار و کندی مدل Chicken&Fish وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک گربه بالغ سزار و کندی مدل Chicken&Fish وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x25x10 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  سزار و کندی
 • گونه حیوان
  گربه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه مفید مدل ADULT وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک گربه مفید مدل ADULT وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  33*16*8 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  MOFEED
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  - ویتامین ها : ویتامین E، ویتامین C
 • - نیاسین ، بیوتین، ریبوفلاوین، کلسیم پانتوتنات ، پیریدوکسین هیدروکلراید ویتامین B6
 • - ویتامین A استات ، تیامین مونونیترات
 • - ویتامین B1 ، ویتامین B12 ، اسید فولیک، ویتامین D3
 • - تورین، متیونین، پتاسیم سیترات ، نمک ، مواد معدنی :روی، آهن
 • - منگنز، سولفات مس ، کلسیم ، ید ، مس ، سلنیوم
 • - گلوکوزامین هیدروکلراید، عصاره چای سبز، ال کارنیتین
 • - کندریتین سولفات، توکوفرول و اسید سیتریک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Small وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Small وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x25x10 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  سزار اند کندی
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  کارخانه Cezar & Candy اولین و بزرگترین کارخانه تولید غذای حیوانات خانگی تحت لیسانس آلمان در ایران، با تیم متخصص و مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز و خط تولید پیشرفته، آماده تولید انواع غذای خشک سگ و گربه می باشد، محصولات متنوع C&C با بالاترین استانداردهای بین المللی ، غذایی لذیذ و سالم، برای حیوانات شما خواهد بود.کیفیت همواره هدف اصلی ما در کلیه مراحل تولید بوده و خط مش تیم C&C استفاده از مواد اولیه ارگانیک و انواع ویتامین ها و مکمل های ضروری است . که با حفظ سلامتی و شادی حیوانات، آسایش شما عزیزان را نیز فراهم می آوریم .
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای گربه میس کت مدل پروتئین وزن 1000 گرم

غذای گربه میس کت مدل پروتئین وزن 1000 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x7x20 سانتی‌متر
 • وزن
  900 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  مناسب تمامی نژادها
 • پروتئین بین 36 تا 38 درصد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
مکمل مولتی ویتامین سگ و گربه پرسا وزن 100 گرم

مکمل مولتی ویتامین سگ و گربه پرسا وزن 100 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  16x6x3 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • گونه حیوان
  گربه , سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بستنی گربه دین بستس مدل SCHNUR2 بسته 8 عددی

بستنی گربه دین بستس مدل SCHNUR2 بسته 8 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  16x2x1 سانتی‌متر
 • وزن
  16 گرم
 • برند
  دین بستس
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آلمان
 • سایر توضیحات
  هر بسته حاوی دو طعم جوجه ومکمل q10 که از بهترین انتی اکسیدانها می باشد و
 • بوقلمو وسبزیجات همراه با روغن هسته انگور ومکمل روی هستند
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای مرغ مینا پادوان مدل gran patee insectes وزن 1 کیلوگرم

غذای مرغ مینا پادوان مدل gran patee insectes وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  6x6x23 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  پادوان
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایتالیا
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21 Percent PROBIOTICS وزن 15 کیلوگرم

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21 Percent PROBIOTICS وزن 15 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  70x40x15 سانتی‌متر
 • وزن
  15000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای سگ نوتری پت مدل Pack 1 وزن 425 گرم مجموعه 4 عددی

کنسرو غذای سگ نوتری پت مدل Pack 1 وزن 425 گرم مجموعه 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - مجموعه شامل 4 عدد کنسرو غذای سگ نوتری 425 گرمی با طعم‌های: گوشت قرمز و مرغ، کدو تنبل، گوشت قرمز و پته گوشت مرغ
 • - مواد اولیه 100% طبیعی
 • - بدون طعم دهنده‌های مصنوعی، مواد نگدارنده و غلات
 • - حاوی مکمل‌های ویتامینه و مواد معدنی کم‌یاب، غلات و سبزیجات، ویتامیین‌های A، B، E، D، K، آهن، منیزیم و زینک
 • - به صورت چانک در آب گوشت غلیظ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه فیدار پاتیرا مدل Adult وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک گربه فیدار پاتیرا مدل Adult وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x10x70 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • برند
  فیدار پاتیرا
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - مناسب برای گربه‌های بالغ
 • - حاوی ویتامین‌های A، D، E، ید، سلنیوم، روی، مس و تورین
 • - مناسب برای سلامت پوست و مو
 • - مناسب برای دستگاه گوارش
 • - افزایش رشد و سلامت بدن
 • - سبب تقویت سیستم عضلانی و همچنین محافظت از مفاصل
 • - حفظ سلامت دندان‌ها
 • - دارای خاصیت آنتی‌هربال (جلوگیری از تشکیل گلوله مویی)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای سگ نوتری پت مدل Chicken&Beef وزن 425 گرم

کنسرو غذای سگ نوتری پت مدل Chicken&Beef وزن 425 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ سلبن مدل 1002 Small Adult وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ سلبن مدل 1002 Small Adult وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40*20*10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  شرکت پروتیین ایمن تاب در سال 1393 با ایده تولید غذای حیوانات خانگی با توجه به استاندارد های روز جهانی تاسیس و شروع به فعالیت نموده است.
 • این شرکت از مجهزترین و بروز ترین ماشین آلات درکارخانه خود استفاده کرده و بعلاوه از بهترین مواد اولیه شرکتهای اروپایی و آمریکایی و کمک علمی آن ها بهره مند می باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی سگ مای پتز مدل GIZZARD وزن 100 گرم

غذای تشویقی سگ مای پتز مدل GIZZARD وزن 100 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • برند
  my pets مای پتز
 • گونه حیوان
  گربه , سگ
 • سایر توضیحات
  تشویقی طبیعی سنگدان طبیعی مرغ
 • بسته بندی بهداشتی
 • تهیه شده از مواد اولیه تازه
 • پخته شده و خشک شده به صورت آرام و طبیعی
 • مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ
 • بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده
 • دارای پروتئین بالا، چربی پایین
 • منبع غنی مواد معدنی
 • دارای انواع ویتامین ها (گروه B و E)
 • هضم آسان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی مرغ مینا فود فارمز لند مدل میل ورم وزن 50 گرم

تشویقی مرغ مینا فود فارمز لند مدل میل ورم وزن 50 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  9x9x7 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • برند
  فود فارمز لند Food Farms Land
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه میتو کد 585 وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک گربه میتو کد 585 وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  29x17x8 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای تمامی نژادهای گربه های بالغ
 • کیفیت پریمیوم
 • حاوی فیبرهای غنی برای داشتن هضم و دفع آسان
 • حاوی تائورین برای عملکرد سیستم عصبی
 • حاوی سلولز برای از بین بردن گلوله های مو
 • دارای پروبیوتیک های طبیعی جهت پاکسازی روده ها
 • وزن 1 کیلوگرم
 • محصول کشور ترکیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک توله سگ سی اند سی مدل Puppy وزن 5 کیلوگرم

غذای خشک توله سگ سی اند سی مدل Puppy وزن 5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x10x55 سانتی‌متر
 • وزن
  5000 گرم
 • برند
  سزار اند کندی
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  کارخانه Cezar & Candy اولین و بزرگترین کارخانه تولید غذای حیوانات خانگی تحت لیسانس آلمان در ایران، با تیم متخصص و مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز و خط تولید پیشرفته، آماده تولید انواع غذای خشک سگ و گربه می باشد، محصولات متنوع C&C با بالاترین استانداردهای بین المللی ، غذایی لذیذ و سالم، برای حیوانات شما خواهد بود.کیفیت همواره هدف اصلی ما در کلیه مراحل تولید بوده و خط مش تیم C&C استفاده از مواد اولیه ارگانیک و انواع ویتامین ها و مکمل های ضروری است . که با حفظ سلامتی و شادی حیوانات، آسایش شما عزیزان را نیز فراهم می آوریم.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Medium & Large وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Medium & Large وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x25x10 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  سزار اند کندی
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  کارخانه Cezar & Candy اولین و بزرگترین کارخانه تولید غذای حیوانات خانگی تحت لیسانس آلمان در ایران، با تیم متخصص و مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز و خط تولید پیشرفته، آماده تولید انواع غذای خشک سگ و گربه می باشد، محصولات متنوع C&C با بالاترین استانداردهای بین المللی ، غذایی لذیذ و سالم، برای حیوانات شما خواهد بود.کیفیت همواره هدف اصلی ما در کلیه مراحل تولید بوده و خط مش تیم C&C استفاده از مواد اولیه ارگانیک و انواع ویتامین ها و مکمل های ضروری است . که با حفظ سلامتی و شادی حیوانات، آسایش شما عزیزان را نیز فراهم می آوریم .
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بستنی گربه دین بستس مدل SCHNURR بسته 4 عددی

بستنی گربه دین بستس مدل SCHNURR بسته 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  70 گرم
 • برند
  DEIN BESTES
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  - دارای پروتئین
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه نوتری پت مدل Adult MODIFIED FORMULA وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک گربه نوتری پت مدل Adult MODIFIED FORMULA وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  41x30x5 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ مفید مدل ADULT وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ مفید مدل ADULT وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  33*16*8 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  MOFEED
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  - ویتامین ها : ویتامین E ، ویتامین C ، بیوتین ، ویتامین A استات
 • - ویتامین B6 ، نیاسین ، اسید فولیک ، ویتامین B1
 • - ویتامین B12، ریبوفلاوین ، ویتامین D3، مواد معدنی روی
 • - آهن ، منگنز، سولفات مس ، کلسیم یدید ، سلنیوم ، منیزیم، سبزیجات معطر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای مرغ مینا و پرندگان پادوان مدل ۲۱۶ وزن 1 کیلوگرم

غذای مرغ مینا و پرندگان پادوان مدل ۲۱۶ وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  17x7x27 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  پادوان
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایتالیا
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chunks In Gravy Chicken And Beef وزن 425 گرم

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chunks In Gravy Chicken And Beef وزن 425 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بستنی گربه وینستون مدل Lachs und Hahnchen وزن 120 گرم

بستنی گربه وینستون مدل Lachs und Hahnchen وزن 120 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10x2x20 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
خمیر مالت گربه پرسا مدل antihairball وزن 100 گرم

خمیر مالت گربه پرسا مدل antihairball وزن 100 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  5x2x17 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • برند
  پرسا
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  فرمولاسیون جدید و بهینه شده
 • آنتی هیربال
 • دارای ویتامین
 • تقویت سیستم ایمنی و ضد استرس
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Small وزن 5 کیلوگرم

غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Small وزن 5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x10x55 سانتی‌متر
 • وزن
  5000 گرم
 • برند
  سزار اند کندی (C&C)
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  کارخانه Cezar & Candy اولین و بزرگترین کارخانه تولید غذای حیوانات خانگی تحت لیسانس آلمان در ایران، با تیم متخصص و مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز و خط تولید پیشرفته، آماده تولید انواع غذای خشک سگ و گربه می باشد، محصولات متنوع C&C با بالاترین استانداردهای بین المللی ، غذایی لذیذ و سالم، برای حیوانات شما خواهد بود.کیفیت همواره هدف اصلی ما در کلیه مراحل تولید بوده و خط مش تیم C&C استفاده از مواد اولیه ارگانیک و انواع ویتامین ها و مکمل های ضروری است . که با حفظ سلامتی و شادی حیوانات، آسایش شما عزیزان را نیز فراهم می آوریم .
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس مدل مولتی کالر ۳ کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس مدل مولتی کالر ۳ کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x3x40 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • برند
  Reflex
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ساخت ترکیه
 • کیفیت مولتی کالر
 • مقوی
 • خوشمزه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس مدل Chicken وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس مدل Chicken وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x11x39 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ساخت کشور ترکیه
 • غذای خشک گربه بالغ با طعم مرغ مناسب برای انواع گربه های بالغ حاوی امگا 3 و امگا 6 برای تقویت رشد استخوانی گربه ،
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک توله سگ سزار و کندی مدل Puppy وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک توله سگ سزار و کندی مدل Puppy وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x25x10 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  سزار اند کندی
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  کارخانه Cezar & Candy اولین و بزرگترین کارخانه تولید غذای حیوانات خانگی تحت لیسانس آلمان در ایران، با تیم متخصص و مجرب و با بهره گیری از آزمایشگاهی مجهز و خط تولید پیشرفته، آماده تولید انواع غذای خشک سگ و گربه می باشد، محصولات متنوع C&C با بالاترین استانداردهای بین المللی ، غذایی لذیذ و سالم، برای حیوانات شما خواهد بود.کیفیت همواره هدف اصلی ما در کلیه مراحل تولید بوده و خط مش تیم C&C استفاده از مواد اولیه ارگانیک و انواع ویتامین ها و مکمل های ضروری است . که با حفظ سلامتی و شادی حیوانات، آسایش شما عزیزان را نیز فراهم می آوریم.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی گربه دریمز مدل Snack With Cheese وزن 60گرم

غذای تشویقی گربه دریمز مدل Snack With Cheese وزن 60گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  11x3x18 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • برند
  دریمز
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آمریکا
 • سایر توضیحات
  با طعم پنیر
 • روکش دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس مدلSterlised وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس مدلSterlised وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  39x11x20 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ساخت ترکیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای سگ رویال کنین مدل Maxi Adult وزن 15 کیلوگرم

غذای سگ رویال کنین مدل Maxi Adult وزن 15 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  82x37x14 سانتی‌متر
 • وزن
  150000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chunks In Gravy Chicken And Rice مقدار 425 گرم

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل Chunks In Gravy Chicken And Rice مقدار 425 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل chicken fish وزن 425 گرم

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل chicken fish وزن 425 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس مدل مولتی کالر وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس مدل مولتی کالر وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x11x40 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک بچه گربه مفید مدل kitten vitamins & minerals وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک بچه گربه مفید مدل kitten vitamins & minerals وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x10x40 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  مناسب بچه گربه
 • حاوی مواد مغذی فرموله شده برای جذب آسان
 • بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 • بهبود سیستم ایمنی
 • مناسب برای رشد بهتر گربه
 • افزایش استحکام مفاصل و استخوان ها
 • دارای پروتئین ها و ویتامین های مورد نیاز
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی سگ و گربه مای پتز مدل Liver وزن 100 گرم

غذای تشویقی سگ و گربه مای پتز مدل Liver وزن 100 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x10x3 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • برند
  liver
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  تهیه شده از مواد اولیه تازه
 • خشک شده به صورت آرام و طبیعی
 • مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ
 • مناسب انواع نژاد سگ
 • بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده
 • دارای پروتئین بالا، چربی پایین
 • منبع غنی مواد معدنی (آهن، مس، فسفر و منیزیم)
 • دارای انواع ویتامین ها (گروه B و A)
 • حاوی اسیدهای چرب ضروری
 • هضم آسان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
قطره مولتی ویتامین پرنده زوریخ کد 01 حجم 30 میلی لیتر

قطره مولتی ویتامین پرنده زوریخ کد 01 حجم 30 میلی لیتر

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2x2x5 سانتی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • برند
  ZURICH
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  آلمان
 • سایر توضیحات
  قطره مولتی ویتامین زوریخ ساخت المان مناسب برای پرندگان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه سلبن مدل Sterilised وزن 2.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه سلبن مدل Sterilised وزن 2.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x10x35 سانتی‌متر
 • وزن
  2500 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  مخصوص گربه های عقیم شده
 • با مواد اولیه از شرکت کارگیل امریکا و میاویت آلمان
 • حاوی امگا سه و شش و ال کارنیتین
 • بسیار خوش خوراک
 • آنتی هربال
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس پلاس مدل lamb&rice وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس پلاس مدل lamb&rice وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x11x39 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  تولید ترکیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ سلبن مدل 1012 Small Junior وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ سلبن مدل 1012 Small Junior وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40*20*10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  سلبن
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  شرکت پروتیین ایمن تاب در سال 1393 با ایده تولید غذای حیوانات خانگی با توجه به استاندارد های روز جهانی تاسیس و شروع به فعالیت نموده است.
 • این شرکت از مجهزترین و بروز ترین ماشین آلات درکارخانه خود استفاده کرده و بعلاوه از بهترین مواد اولیه شرکتهای اروپایی و آمریکایی و کمک علمی آن ها بهره مند می باشد.
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه بالغ رفلکس مدل Multicolor New وزن 15 کیلوگرم

غذای خشک گربه بالغ رفلکس مدل Multicolor New وزن 15 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x10x40 سانتی‌متر
 • وزن
  15000 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ساخت کشور ترکیه
 • دارای دانه های گرد رنگی
 • بسیار ترد و خوشمزه
 • غنی شده با انواع ویتامین و املاح معدنی
 • سازگار با دستگاه گوارش حتی گربه های حساس
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی سگ جرهای مدل Carrot وزن 70 گرم

تشویقی سگ جرهای مدل Carrot وزن 70 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  5x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  70 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
یونجه خشک خرگوش جی جی لوپ مدل 01 وزن 1 کیلوگرم

یونجه خشک خرگوش جی جی لوپ مدل 01 وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40x35x13 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  جی جی لوپ
 • گونه حیوان
  جونده
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه هپی کت مدل میکس وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک گربه هپی کت مدل میکس وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  60x40x15 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آلمان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک  گربه پتچی مدل Adult Cat وزن 1.7 کیلوگرم

غذای خشک  گربه پتچی مدل Adult Cat وزن 1.7 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  35x25x35 سانتی‌متر
 • وزن
  1700 گرم
 • برند
  پتچی
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک توله سگ نوتری پت مدل Puppy وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک توله سگ نوتری پت مدل Puppy وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  28x11x44 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی سگ لوریتا مدل DRIED CHICKEN GIZZARDS وزن 50 گرم

تشویقی سگ لوریتا مدل DRIED CHICKEN GIZZARDS وزن 50 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  12x5x20 سانتی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • برند
  lorita
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک مرغ مینا تاپ فید مدل Essential Blend وزن 1 کیلوگرم

غذای خشک مرغ مینا تاپ فید مدل Essential Blend وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالاTopfeed Essential Blend For Mynah Birds Dry Food 1Kg

مشخصات

 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  Topfeed
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  - بالانس شده با اسیدهای آمینه
 • - بالانس شده با ویتامین‌ها و مواد معدنی
 • - مناسب جهت کنترل آهن
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رویال کنین مدل Hairball Care وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک گربه رویال کنین مدل Hairball Care وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالاغذای خشک گربه رویال کنین مدل Hairball Care وزن 2 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  2kg گرم
 • برند
  رویال کنین
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  -مخصوص گربه های دچار هربال شدید
 • -برای گربه های بالغ 1 تا 7 سال
 • -حاوی فیبرهای psyllium و micronised جهت دفع توپ و توده های موی جمع شده داخل معده گربه و جلوگیری از استفراغ گلوله های مویی
 • -تحریک فعالیت روده توسط میکرو فیبر و پسیلیوم، که دارای خواص لجن سازی  است 
 • فرمول ویژه برای تقویت عملکرد دستگاه ادراری گربه بزرگسالان (مقدار pH: 6-6.5)
 • -حاوی روغن ماهی کولی جهت روان سازی و دفع دوبرابر هربال
 • -کمپلکس منحصر بفرد “anti-hairball” برای عبور دو برابر مقدار معمول مو از روده و معده 
 • -پاکسازی معده و دستگاه گوارش گربه از توده های مو پس از 21 روز تغذیه از این غذا
 • -محصولی از رویال کنین (ROYALCANIN) فرانسه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک فیدار پاتیرا گربه بالغ وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک فیدار پاتیرا گربه بالغ وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  10000 گرم
 • برند
  فیدار پاتیرا
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - غذای خشک آماده گربه بالغ
 • - ترکیبات: پودر گوشت مرغ، پودر گوشت قرمز، پودر گوشت ماهی، و پروتئین گیاهی؛ روغن ماهی، روغن سویا، چربی حیوانی، گلوتن ذرت، فیبر گیاهی، آرد برنج، مخمر، روغن گل گاوزبان، پالپ، چغندر قند، پریمکس مولتی ویتامین، امگا 3 و 6، مواد معدنی ضروری و کمیاب
 • - حاوی 31% پروتئین و 21% چربی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سرلاک طوطی سانان ققنوس کد A25 وزن 0.25 کیلوگرم

سرلاک طوطی سانان ققنوس کد A25 وزن 0.25 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10x5x20 سانتی‌متر
 • وزن
  250 گرم
 • برند
  ققنوس
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ترکیبات:
 • آرد ذرت، آرد سویا، ال کارنیتین جهت تامین انرژی سلولی، کولین کلراید برای جلوگیری از بروز کبد چرب، لیزین برای رشد حداکثری و بالانس و کارائی پروتئین های جیره غذایی، متیونین، اسیدهای آمینه ضروری، DHA اسیدهای چرب امگا۳، ویتامین‌های B12 ,B2 ,B1 ,K ,D3 ,A، مواد معدنی و عناصر کمیاب (آهن ، منگنز ، کلرید سدیم ، کلرید پتاسیم)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Medium & Large وزن 5 کیلوگرم

غذای خشک سگ بالغ سزار و کندی مدل Adult Medium & Large وزن 5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  30x10x55 سانتی‌متر
 • وزن
  5000 گرم
 • برند
  سزار اند کندی
 • گونه حیوان
  سگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی سگ فاما پت مدل CHIKEN NECK وزن 80 گرم

تشویقی سگ فاما پت مدل CHIKEN NECK وزن 80 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x6 سانتی‌متر
 • وزن
  80 گرم
 • برند
  فاما پت
 • گونه حیوان
  جونده , گربه , سگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
سنگ بلوک معدنی پرندگان کد I200

سنگ بلوک معدنی پرندگان کد I200

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  125 گرم
 • گونه حیوان
  پرنده
 • سایر توضیحات
  مخصوص طوطی سانان متوسط و کوچک جثه مانند عروس هلندی، طوطی برزیلی، طوطی سبز، مرغ عشق، لوری، گرینچیک و...
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک بچه گربه رفلکس مدل kitten وزن 3 کیلوگرم

غذای خشک بچه گربه رفلکس مدل kitten وزن 3 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  41x10x24 سانتی‌متر
 • وزن
  3000 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  گربه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک بچه گربه رویال کنین مدل Kitten وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک بچه گربه رویال کنین مدل Kitten وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x10x40 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  رویال کنین
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  هضم آسان
 • رشد آهسته تر
 • منبع غنی پروتئین
 • سلامت دستگاه گوارش
 • افزایش سیستم ایمنی بدن
 • دانه های غذایی آن در اندازه ی کوچک تولید شده که برای جویدن بچه گربه آسان است
 • مناسب برای مرحله دوم تغذیه 2 تا 12 ماهگی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل میکس مجموعه 4 عددی

کنسرو غذای گربه نوتری پت مدل میکس مجموعه 4 عددی

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x10 سانتی‌متر
 • وزن
  425 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ رویال کنین مدل MiniPuppy وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ رویال کنین مدل MiniPuppy وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
خمیر مالت گربه پرسا مدل ویتامینه مقدار 110 گرم

خمیر مالت گربه پرسا مدل ویتامینه مقدار 110 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  17*3*3 سانتی‌متر
 • وزن
  110 گرم
 • برند
  پرسا
 • گونه حیوان
  پرنده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی گربه دریمز مدل Snack With Chicken وزن 60گرم

غذای تشویقی گربه دریمز مدل Snack With Chicken وزن 60گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  11x3x18 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • برند
  دریمز
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آمریکا
 • سایر توضیحات
  با طعم مرغ
 • روکش دار
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی سگ دودوتی مدل Mix وزن 350 گرم

غذای تشویقی سگ دودوتی مدل Mix وزن 350 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  13x13x12 سانتی‌متر
 • وزن
  350 گرم
 • برند
  دودوتی
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  تشویقی بیسکوئیتی سگ
 • مناسب تمامی نژادها
 • بر پایه مواد اولیه گیاهی و کاملا طبیعی
 • با طعم میکس : هویج - اسفناج - چغندر - کدو و سفیده تخم مرغ
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه مفید مدل ADULT10 وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک گربه مفید مدل ADULT10 وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  45*34*15 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • برند
  MOFEED
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - ویتامین ها : ویتامین E، ویتامین C
 • - نیاسین ، بیوتین، ریبوفلاوین، کلسیم پانتوتنات ، پیریدوکسین هیدروکلراید ویتامین B6
 • - ویتامین A استات ، تیامین مونونیترات
 • - ویتامین B1 ، ویتامین B12 ، اسید فولیک، ویتامین D3
 • - تورین، متیونین، پتاسیم سیترات ، نمک ، مواد معدنی :روی، آهن
 • - منگنز، سولفات مس ، کلسیم ، ید ، مس ، سلنیوم
 • - گلوکوزامین هیدروکلراید، عصاره چای سبز، ال کارنیتین
 • - کندریتین سولفات، توکوفرول و اسید سیتریک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
تشویقی سگ مدل Ox Tail کد 146 وزن 75 گرم

تشویقی سگ مدل Ox Tail کد 146 وزن 75 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  27x18x10 سانتی‌متر
 • وزن
  75 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه بالغ فیدار پاتیرا مدل Adult وزن 10 کیلوگرم

غذای خشک گربه بالغ فیدار پاتیرا مدل Adult وزن 10 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  81x50x10 سانتی‌متر
 • وزن
  10000 گرم
 • برند
  فیدار پاتیرا
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  - مناسب برای گربه‌های بالغ
 • - حاوی ویتامین‌های A، D، E، ید، سلنیوم، روی، مس و تورین
 • - مناسب برای سلامت پوست و مو
 • - مناسب برای دستگاه گوارش
 • - افزایش رشد و سلامت بدن
 • - سبب تقویت سیستم عضلانی و همچنین محافظت از مفاصل
 • - حفظ سلامت دندان‌ها
 • - دارای خاصیت آنتی‌هربال (جلوگیری از تشکیل گلوله مویی)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خرگوش یادگار مدل Pelleted وزن 1 کیلوگرم

غذای خرگوش یادگار مدل Pelleted وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالاYadegar Pelleted Complete Rabbit Feed Weight 1 kg

مشخصات

 • ابعاد
  23*15*5 سانتی‌متر
 • وزن
  1050 گرم
 • برند
  یادگار
 • گونه حیوان
  جونده
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  حاوی پروبیوتیک و کوکسیدیواستات، قابل استفاده در کلیه جوندگان (اعم از خرگوش، همستر، خوکچه هندی، موش ، چین چیلا و ...) و در تمام سنین.
 • به شکل پلت در سایز
 • استاندارد مخصوص جوندگان
 • حاوی کلیه ریز مغذی های مورد نیاز جوندگان
 • قابل استفاده برای همستر، خوکچه هندی، موش و سایر جوندگان
 • سفتی مناسب جهت جلوگیری از مشکلات دندانی
 • دارای ترکیبات پروبیوتیکی
 • حاوی ترکیبات ضد انگلی کوکسیدیواستات
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه عقیم شده رفلکس پلاس مدل ماهی سالمون وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه عقیم شده رفلکس پلاس مدل ماهی سالمون وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  38x20x9 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ویژگی ها Reflex Plus Adult Cat Sterilised:
 • تقویت کننده سیستم ایمنی
 • کنترل وزن گربه
 • خوش طعم
 • حاوی پروتئین و فسفر های سبک
 • بهبود سلامت روده گربه
 • غنی شده با ویتامین و انتی اکسیدان طبیعی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21Percent Probiotic وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21Percent Probiotic وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  43x30x5 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
یونجه جوندگان مدل H.Y01 وزن 2 کیلوگرم

یونجه جوندگان مدل H.Y01 وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  35x15x50 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • گونه حیوان
  جونده , پرنده , اسب
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک گربه رفلکس مدل Gourmet with chicken وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک گربه رفلکس مدل Gourmet with chicken وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x11x35 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • برند
  رفلکس
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ساخت ترکیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک بچه گربه رفلکس مدل Chicken_1500 وزن 1.5 کیلوگرم

غذای خشک بچه گربه رفلکس مدل Chicken_1500 وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20x10x35 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  کیفیت عالی
 • ۹۲ درصد پروتین آن از پروتین حیوانی است
 • طعم مرغ
 • امگا ۳ و ۶
 • الکارنیتین
 • ساخت ترکیه
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک پروبیوتیک گربه نوتری پت مدل Adult MODIFIED FORMULA وزن 7 کیلوگرم

غذای خشک پروبیوتیک گربه نوتری پت مدل Adult MODIFIED FORMULA وزن 7 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  65x40x5 سانتی‌متر
 • وزن
  7000 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خرگوش تاپ فید کد 0011 مقدار 1 کیلوگرم

غذای خرگوش تاپ فید کد 0011 مقدار 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  20*10*10 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  تاپ فید
 • گونه حیوان
  جونده
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
خمیر مالت گربه پرسا مدل Vitaminand hairball وزن 100 گرم

خمیر مالت گربه پرسا مدل Vitaminand hairball وزن 100 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  2x2x11 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • برند
  پرسا
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
 • سایر توضیحات
  ویتامینه
 • فرمول بهینه شده و جدید
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای مرغ مینا پادوان مدل ۳۲۵ وزن 1 کیلوگرم

غذای مرغ مینا پادوان مدل ۳۲۵ وزن 1 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  18x8x27 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • برند
  پادوان
 • گونه حیوان
  پرنده
 • کشور سازنده
  ایتالیا
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
کنسرو غذای گربه شایر مدل Chicken&Liver وزن 800 گرم

کنسرو غذای گربه شایر مدل Chicken&Liver وزن 800 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  10x10x11 سانتی‌متر
 • وزن
  800 گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک سگ نوتری پت کد 001 وزن 2 کیلوگرم

غذای خشک سگ نوتری پت کد 001 وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالاNutripet 001 Dry Dog Food 2 Kg

مشخصات

 • ابعاد
  42x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  - ترکیبات :گوشت مرغ تازه ، ذرت ، پودر گوشت مرغ ، پودرگوشت قرمز ، گندم ، گلوتن ، ماکارونی ، پودر استخوان ، پودر تخم مرغ کامل ، مولتی ویتامین مواد معدنی کمیاب ، طعم دهنده طبیعی ، ویتامین E ، و آنتی اکسیدان ، روغن گیاهی ، چربی حیوانی و لیزین .
 • - مناسب برای حیوانات بالغ ( نژاد کوچک)
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
یونجه جوندگان ردوپت مدل  MHR2 وزن 2 کیلوگرم

یونجه جوندگان ردوپت مدل  MHR2 وزن 2 کیلوگرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  32x11x48 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  ردوپت/RODOPET
 • گونه حیوان
  جونده
 • سایر توضیحات
  -غنی از پروتئین
 • -تقویت عملکرد طبیعی روده ها
 • - حفظ ارزش غذایی
 • -خوش خوراک
 • -خشک شده در دمای پایین
 • - الک شده
 • - بدون خاک
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت مدل Adult 21Percent مقدار 2 کیلوگرم

غذای خشک پروبیوتیک سگ نوتری پت مدل Adult 21Percent مقدار 2 کیلوگرم

مشخصات کالاNutri Pet Adult 21Percent Probiotic Dry Dog Food 2 kg

مشخصات

 • ابعاد
  30 × 42 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 گرم
 • برند
  نوتری پت
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  - مناسب برای حیوانات بالغ
 • - دارای 18 ماده اولیه
 • - مقدار پروتئین 21 درصد
 • - مقدار گوشت مرغ: 25 درصد
 • - مقدار گوشت قرمز: 10 درصد
 • - مقدار پودر استخوان: 5 درصد
 • - مقدار تخم مرغ: 10 درصد
 • - دارای فیبر، چربی، ویتامنی‌ها و املاح
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی سگ جینو مدل Black sea sprat کد 60 وزن 60 گرم

غذای تشویقی سگ جینو مدل Black sea sprat کد 60 وزن 60 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  25x16x7 سانتی‌متر
 • وزن
  60 گرم
 • گونه حیوان
  گربه , سگ
 • کشور سازنده
  ایران
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
بستنی گربه وینستون مدل Rind und Kase وزن 120 گرم

بستنی گربه وینستون مدل Rind und Kase وزن 120 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  18x9x2 سانتی‌متر
 • وزن
  120 گرم
 • برند
  Winston
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آلمان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
غذای تشویقی سگ فاما پت مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 20 گرم

غذای تشویقی سگ فاما پت مدل SNACK LUNG LAMBS وزن 20 گرم

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  8x8x5 سانتی‌متر
 • وزن
  37 گرم
 • برند
  FAMA PETS فاما پت
 • گونه حیوان
  گربه , سگ
 • سایر توضیحات
  تشویقی طبیعی جگر سفید گوساله
 • بسته بندی بهداشتی
 • تهیه شده از مواد اولیه تازه
 • پخته شده و خشک شده به صورت آرام و طبیعی
 • مناسب سگ و گربه از توله تا بالغ
 • بدون طعم دهنده، رنگ و مواد نگهدارنده
 • دارای پروتئین بالا، چربی پایین
 • دارای انواع ویتامین ها (گروه B و A)
 • هضم آسان
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

1 + 10 =