قیمت ۲۰ مدل بهترین اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش پرفروش ایرانی و خارجی

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

راهنمایی خرید انواع بهترین و پرفروش ترین برند های دستگاه جوش و اینورتر جوشکاری با کیفیت و قیمت مناسب ارزان و کیفیت قابل قیول برای خریدارانی که به دنبال برندهای مطرح ایرانی و خارجی هستنند. و معرفی کوچکترین و بزرگترین مدل ها که مطرح ترین مارک ها برند کره ای و دیگر کشورها که امروزه این برندها با نام صبا ، آروا ، ادون و غیره جستجوی بیشتری دارند. و سوال بیشتر خریداران این است. که با کیفیت ترین دستگاه جوش اینورتر و کدام مدل بهتر است؟ و اکثر افراد هم به دنبال نمایندگی مشخصات کلی اینگونه وسایل جوشکاری می باشند. که در زیر به صورت کلی جامع توضیح داده شده است.

اینورتر جوشکاری چیست؟

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس ۵۰ هرتز و ولتاژ ۲۲۰ ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. تنها پس از این مرحله جریان در ۱۰۰-۲۰۰A مورد نیاز با ولتاژ ۵۰-۶۰ ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.اینورتر جوشکاری چیست؟

اصل کار در دستگاه جوش

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور نیرو است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس ۵۰ هرتز و ولتاژ ۲۲۰ ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. فقط پس از این مرحله جریان به ۱۰۰-۲۰۰A مورد نیاز با ولتاژ ۵۰-۶۰ ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.

اینورتر جوشکاری چیست؟

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و یک اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور قدرت است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

مزایای استفاده از اینورترها

مقایسه اینورترهای جوشکاری با دستگاه های طرح های جایگزین ، مزایای انکار ناپذیر چنین تجهیزات را نشان می دهد.

 1. وزن کم که بیش از ۱۰ کیلوگرم نباشد ، و ابعاد جمع و جور در اکثر مدل ها امکان ذخیره و حمل و نقل را آسان می کند.
 2. بدون از دست دادن گرما هزینه برای گرم کردن سیم پیچها تأثیر مثبتی در بازده اینورتر دارد ، که با همه موارد مساوی ، در حدود ۱.۵ برابر انرژی کمتری از ترانسفورماتور یا یکسو کننده معمولی برای جوشکاری
 3. اینورتر جهانی طیف گسترده ای از ویژگی های خروجی را دارد که به شما امکان می دهد حالت هایی از جمله جوشکاری فولاد ضد زنگ و فلزات غیر آهنی را انتخاب کنید.
 4. حتی مدل هایی برای خانه و باغ نیاز به استراحت طولانی در کار روی دستگاه خنک کننده ندارند.
 5. اینورتر برای جوشکاری مجهز به سیستم کنترل ساده با تنظیم صاف کلیه پارامترهای لازم است ، که حتی به جوشکارهای تازه کار اجازه می دهد تا به جوش های با کیفیت بالا دست یابند.

اینورترها و معایب آن وجود دارد که قیمت نسبتاً بالایی دارند و الزامات شدید آن برای نگهداری و بهره برداری است. آنها به گرد و غبار ، رطوبت بیش از حد و دمای پایین حساس هستند.

طبقه بندی

در اهداف تولید انواع مختلفی از اینورترها استفاده می شود که در عملکرد آنها متفاوت است:

 • برای جوشکاری قوس الکتریکی دستی (MMA)؛
 • برای جوش آرگون با الکترود تنگستن.
 • برای جوشکاری نیمه اتوماتیک در جو گاز بی اثر یا فعال (MIG / MAG)؛
 • دستگاه های نیمه اتوماتیک برای استفاده در حالت های MMA و MIG / MAG.
 • جهانی برای کار در حالت های مختلف؛
 • واحد برش پلاسما هوا.

از لحاظ عملکرد و مشخصات فنی ، اینورترها برای کار با الکترودهای مصرفی معمولاً به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

 1. مدلهای کوچک خانگی که برای خانه و باغ طراحی شده اند و دارای ساده ترین امکانات هستند ارزان قیمت هستند و برای استفاده های گاه به گاه از خدمات خوبی برخوردار خواهند بود.

   WESTER MINI200

 2. حرفه ای قادر به طبخ چند ساعت در روز است ، که بهتر است برای تولید آن را خریداری کنید ، زیرا هر کدام ۳۰۰-۴۰۰ دلار هزینه دارند و برای خودشان در خانه نمی پردازند.
   WESTER MINI200
 3. دستگاه های نیمه حرفه ای ، دارای موقعیت میانی بین دو گروه اول هستند که در صورت استفاده مناسب ، هم در خانه و هم در یک کارگاه کوچک مناسب هستند.

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

در هنگام خرید اینورتر به دنبال چه چیزی باشید

انتخاب اینورتر جوشکاری بر اساس شرایط جوشکاری و حالت هایی است که باید مطابقت داشته باشد. ابتدا با ولتاژ ورودی مشخص می شود. اکثریت قریب به اتفاق دستگاه ها برای منبع تغذیه ۲۲۰ ولت طراحی شده اند ، اما مدل هایی نیز وجود دارند که به شبکه ۳۸۰ V. وصل می شوند. گذرنامه دستگاه محدوده مجاز را نشان می دهد: ۲۲۰V + 15٪ – ۳۰٪ یا ۱۶۰-۲۴۰V. در مناطق روستایی با افت ولتاژ مکرر ، این می تواند مهم باشد.

مهمترین ویژگی حالت جوش جریان جوش است: این به طور مستقیم به ضخامت قطعات مورد جوش و قطر الکترودهای مورد استفاده بستگی دارد. . در محیط داخلی ، نادر است که محصولاتی با ضخامت بیشتر از ۱۰ میلی متر پخته شوند. در این حالت ، بهتر است یک اینورتر را انتخاب کنید که بتواند جریان ۱۶۰-۱۸۰ A. را تأمین کند. هنگام جوشکاری ورق های فولادی کربن با ضخامت حداکثر ۲۰ میلی متر ، لازم است به ۲۰۰ A تکیه کنید. دستگاه های قدرتمند تر فقط باید برای کارگاه های تخصصی خریداری شوند. روش تنظیم نیز مهم است ، امکان کنترل صاف بر خلاف کلید کم همواره برای دستیابی به دوخت با کیفیت بالا ارجح است.

فوت و فن! هنگام کار با جزئیات ریز ، به حد پایین جریان خروجی توجه کنید که مطلوب آن در سطح ۱۰ A باشد.

سهولت احتراق قوس جوشکاری با ولتاژ بدون بار همراه است. برای اکثر مدل ها بین ۴۰ تا ۹۰ ولت است. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، طبخ آن راحت تر خواهد بود.

در استفاده فشرده ، تأثیر زیادی بر عملکرد دستگاه ، درصد زمان در حداکثر جریان تعیین شده توسط PV دارد. یک دستگاه خوب باید چنین شاخصی را در سطحی کمتر از ۷۰٪ نداشته باشد. این بدان معناست که در طی چرخه تولید ۱۰ دقیقه ای ، می توان ۷ مورد آن را با بار کامل جوشید و ۳ دقیقه برای تعویض الکترود ، تمیز کردن مهر و موم و خنک کننده دستگاه باید صرف شود.

توابع اضافی که بر روی مبدل های جوش انجام می شود

استفاده از کنترل میکروپردازنده تجهیزات اینورتر با بازخورد کارآمد به شما امکان می دهد گزینه های اضافی را اجرا کنید که روند جوشکاری را تسهیل می کند. این موارد باید شامل موارد زیر باشد:

 • شروع گرم ، فراهم آوردن افزایش ولتاژ کوتاه مدت در دوره اولیه جوشکاری ، که سوزاندن قوس را تسهیل می کند.
 • بدون چسبندگی ، وقتی که الکترود به طور تصادفی توسط لبه هایی که برای جوشکاری لمس می شوند ، بار را کاهش می دهد ، بنابراین از جوشکاری الکترود جلوگیری می شود ، یک مشکل شایع در بین مبتدیان.
 • تقویت قوس ، با از بین بردن چسباندن الکترود در جدا کردن آن از قطره زیاد فلز مذاب به دلیل افزایش کوتاه مدت جریان.

تمام این خصوصیات دستگاه های جوش اینورتر در سهولت کار با آنها و کیفیت درزها تأثیر مثبت دارد.

۱ خرید مشخصات اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر اینتیمکس مدل GT-201

مشخصات : 

 • وزن ۲.۳۵۰ کیلوگرم
 • ابعاد ۲۸x12x19 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • حداکثر جریان ۲۰۰ آمپر
 • ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت
 • اینورتر دارد
 • دارای استانداردIP21S
 • بازه جریان: ۲۰۰-۳۱.۸ آمپر

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر اینتیمکس مدل GT-201 

اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس

برای کارهای سبک وخانگی بسیار عالی است.


۲ خرید اینترنتی اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر جاب مدل MCT200

اینورتر جوشکاری

مشاهده لیست قیمت روز انواع دستگاه جوش

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر جاب

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

در ابتدا باید عرض کنم با باز کردن جعبه مشخص شد بعلت کم لطفی مامورین پست ، دستگاه از چندنقطه ضربه خورده ، ماسک و شیشه هم ( با وجود کیفیت نازل ) شکسته شده بودن .
جنس و کیفیت کابل ها و گیره اتصال هم خوب نیست و بهتره تعویض بشن.

و اما از بابت کیفیت جوش …

دستگاه رو برای تست به کارگاه جوشکاری شرکت بردم و با یکی از جوشکاران مجرب عملکردش رو بررسی کردیم.
انواع سایزهای الکترود ۶۰۱۳ و الکترودهای استیل رو بخوبی ، روان ، نرم و با کیفیت مثال زدنی ذوب کرد.
اما در آزمون تست الکترودهای ۷۰۱۸ و ۶۰۱۰ نتونست بخوبی ۶۰۱۳ جوابگو باشه.
کابلها پس از چند دقیقه گرم شد و همونجور که میشد حدس زد سایز ۱۲ sqmm از ابتدا انتخاب مناسبی برای دستگاه نبوده . پیشنهاد میکنم از بازار کابل ۵۰ میلی متر مربع ( sqmm ) رو با متراژ بالاتر تهیه بفرمایید.
سایر موارد رو هم تیتر وار در نقاط مثبت و منفی خدمت عزیزان عرض کردم.
نتیجه کلی به نظر میرسه جهت مصارف خانگی و جوشکاری افراد مبتدی یکی از بهترین گزینه ها در رنج قیمتی خودش باشه.
همچنین بهتره به فکر خرید یه ماسک سیاه رنگ مرغوب با شیشه نمره ۹۰ آلمانی از بیرون باشید.
امیدوارم تونسته باشم کمکی در انتخاب و خرید دوستان کرده باشم.


من کارم جوشکاری زیاد داره موتور جوش زیاد امتحان کردم بین این واروا مونده بودم ولی اینو انتخاب کردم وواقعا راضیم دست شما درد نکنه عالیه

۳ قیمت خرید اینورتر جوشکاری ۳۰۰ آمپر استورم مدل R-300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

 

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری ۳۰۰ آمپر 

اینورتر جوشکاری

با توجه به اینکه شغل و حرفه من جوشکاری هست با دستگاههای مختلفی کار کردم که خوشبحتانه از این دستگاه بسیار رضایت دارم، بدون هیچگونه مشکلی تمام وقت کاری با الکترود ۴ کار کردم و دستگاه به هیچ عنوان داغ نشد.
کیفیت جوش هم خیلی مناسب بود

نقاط قوت

 • میتوان بصورت مداوم با الکترود ۴ کار کرد بدون کوچکترین داغی و مشکلی
 • بدون پاشش جوش
 • جوش نرم و راحت

نقاط ضعف

 • کیفیت کارتن بسته بندی پایین است

  والا من از این دستگاه بسیار خوشم آمد جون هم با دوام و هم بدرد بخور و دستگاه خوش ساخت و خوش دستی است است.به نظر من که دستگاه خیلی خوبیه پیشنهاد من که این دستگاه است.


  دستگاه پرقدرت و سبکی است مناسب کار های خانگی و یا کار هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارد.


  پیشنهاد میکنم در برخی محصولات مثل خرید اینورتر من از تنوع رنگ‌ها استفاده شود تا میزان رضایتمندی بالاتر باشد


  ۴ اینورتر جوشکاری ۱۸۰ آمپر المکس مدل W.M 181

  اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس

5 خرید اینورتر جوشکاری ۱۵۰ آمپر پاتون مدل mini-150 dc mma

اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

مشخصات : 

 • وزن ۳.۳ کیلوگرم
 • ابعاد ۲۰x10x24 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • نوع جوش نقطه ای RSW
 • حداکثر جریان ۱۵۰ آمپر
 • ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت
 • اینورتر دارد
 • اقلام همراه کابل جوش، انبرجوش ، کابل اتصال، انبر اتصال ، دفترچه راهنما ، بند دوشی ، کیف حمل

نظرات یکی از کاربران درباره اینورتر جوشکاری ۱۵۰ آمپر پاتون

سلام من این دستگاه رو تازه خریدم، همش فکر میکردم نکنه ۱۵۰ آمپر کارم رو راه نندازه، دودل بودم تا اینکه رسیدم به خونه و دستگاه رو تست کردم، الکترود ۳ خدا وکیلی رو آمپر ۱۰۰ عین شمع آب کرد، بعد چه کیفیت جوشی، فوقالعاده و بدون کرم زدگی، خلاصه پیشنهاد میکنم حتماً زودتر بگیرید تا گرون نشده، چون زیاد مارکش شناخته شده و رو بورس نیست.در ضمن من از بیرون خریدم دو ملیون و شیشصد، با گارانتی ۳۶ ماهه

نقاط قوت

 • کیف محصول فوق‌العاده
 • پر قدرت، راحت الکترود ۴ رو ذوب میکنه
 • جوش نفوذی و بدون پاشش زیاد
 • سیستم ولدینگ فوق‌العاده
 • وزن سبک

نقاط ضعف

 • ظاهر نه چندان دل چسب

چگونه یک دستگاه جوش متناسب با نیاز خود را انتخاب کنیم؟

در انتخاب دستگاه جوشکار برای کارگاه خود ابتدا نیازهای آمپر و توان موجود را در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است به قوی ترین دستگاه موجود نیاز نداشته باشید، به خاطر داشته باشید که در آینده ممکن است با پروژه های بزرگ برای جوشکاری مواجه شوید که به آمپر یا توان بیشتری نیاز دارند، یا ممکن است بخواهید آلومینیوم را جوش دهید. در این هنگام آنها را بررسی نمایید تا بعدها دچار هزینه دوباره نشوید. و از خرید خود کارایی و نیاز خود را برطرف سازید.
و همچنین ارزش این را دارد که در نظر بگیرید که آیا دستگاهی که در یک فرآیند جوشکاری خاص تخصص دارید به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند یا اینکه یک دستگاه جوش چند فرآیندی می تواند همین کار را انجام دهد؟ این امر به ویژه به نقش جوشکاری و اهمیت آن در عملیات بستگی دارد. تا بتوانید بهترین اینورتر جوشکاری را خریداری کنید.

سخن آخر 

اگر شما قصد خرید دستگاه اینورتر جوشکاری دارید حتما توضیحات و راهنمایی خرید بالا را با دقت بخوانید و از میان پرفروش ترین برندها که براساس نظرات کاربران برای خریداران معرفی شده است را بررسی و تحقیق کنید تا انتخاب بجا و مناسبی داشته باشید و در صورت استفاده مداوم دچار مشکل نشوید و از خرید خود لذت ببرید.

پیشنهاد ۲۰ مدل دستگاه اینورتر جوشکاری موجود در بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 180 آمپر رونیکس مدل RH-4603

دستگاه جوش 180 آمپر رونیکس مدل RH-4603

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل LIFE_STYLE

دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل LIFE_STYLE

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر آذرخش مدل AZ300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر آذرخش مدل AZ300

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر کریتور کد 2095 مجموعه چهار عددی

اینورتر جوشکاری 300 آمپر کریتور کد 2095 مجموعه چهار عددی

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 770 آمپر جاب مدل IN-770

اینورتر جوشکاری 770 آمپر جاب مدل IN-770

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 400 آمپر رویال مکس مدل MMA-400

اینورتر جوشکاری 400 آمپر رویال مکس مدل MMA-400

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوشکاری 300 آمپر کریتور کد 2023

دستگاه جوشکاری 300 آمپر کریتور کد 2023

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

 • منبع تغذیه: برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل BS123YSD066_1

دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل BS123YSD066_1

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا مدل Smart Arc 2003

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا مدل Smart Arc 2003

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه نقطه جوش باتری پاورتاپ مدل 500

دستگاه نقطه جوش باتری پاورتاپ مدل 500

 • منبع تغذیه: برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل BS123YSD066-1-MMA-400US

دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل BS123YSD066-1-MMA-400US

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB250

دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB250

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IG 500

اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IG 500

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: آرگون GTAW ، اینورتر ، قوس الکتریکی محافظت شده GMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 350 آمپر لوی مدل ARC350MINI

اینورتر جوشکاری 350 آمپر لوی مدل ARC350MINI

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: قوس الکتریکی محافظت شده GMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر باس مدل لایف استایل

اینورتر جوشکاری 300 آمپر باس مدل لایف استایل

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

5 − 4 =