قیمت 30 مدل بهترین اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش پرفروش ترین

برای مشاهده کد تخفیف تا 90 درصد اینجا کلیک کنید


راهنمایی خرید انواع بهترین و پرفروش ترین برند های دستگاه جوش و اینورتر جوشکاری با کیفیت و قیمت مناسب ارزان و کیفیت قابل قیول برای خریدارانی که به دنبال  برندهای مطرح هستنند. و معرفی کوچکترین و بزرگترین مدل ها که مطرح ترین مارک ها برند کره ای و دیگر کشورها که امروزه این برندها با نام صبا ، آروا ، ادون و غیره جستجوی بیشتری دارند. و سوال بیشتر خریداران این است. که با کیفیت ترین دستگاه جوش اینورتر و کدام مدل بهتر است؟ و اکثر افراد هم به دنبال نمایندگی مشخصات کلی اینگونه وسایل جوشکاری می باشند. که در زیر به صورت کلی جامع توضیح داده شده است.

مشاهده لیست قیمت روز انواع دستگاه جوش

مشاهده لیست قیمت خرید دستگاه جوش دست دوم ، در حد نو

اینورتر جوشکاری چیست؟

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس 50 هرتز و ولتاژ 220 ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. تنها پس از این مرحله جریان در 100-200A مورد نیاز با ولتاژ 50-60 ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.

اصل کار در دستگاه جوش

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور نیرو است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس 50 هرتز و ولتاژ 220 ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. فقط پس از این مرحله جریان به 100-200A مورد نیاز با ولتاژ 50-60 ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.

اینورتر جوشکاری چیست؟

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و یک اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور قدرت است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

مزایای استفاده از اینورترها

مقایسه اینورترهای جوشکاری با دستگاه های طرح های جایگزین ، مزایای انکار ناپذیر چنین تجهیزات را نشان می دهد.

 1. وزن کم که بیش از 10 کیلوگرم نباشد ، و ابعاد جمع و جور در اکثر مدل ها امکان ذخیره و حمل و نقل را آسان می کند.
 2. بدون از دست دادن گرما هزینه برای گرم کردن سیم پیچها تأثیر مثبتی در بازده اینورتر دارد ، که با همه موارد مساوی ، در حدود 1.5 برابر انرژی کمتری از ترانسفورماتور یا یکسو کننده معمولی برای جوشکاری
 3. اینورتر جهانی طیف گسترده ای از ویژگی های خروجی را دارد که به شما امکان می دهد حالت هایی از جمله جوشکاری فولاد ضد زنگ و فلزات غیر آهنی را انتخاب کنید.
 4. حتی مدل هایی برای خانه و باغ نیاز به استراحت طولانی در کار روی دستگاه خنک کننده ندارند.
 5. اینورتر برای جوشکاری مجهز به سیستم کنترل ساده با تنظیم صاف کلیه پارامترهای لازم است ، که حتی به جوشکارهای تازه کار اجازه می دهد تا به جوش های با کیفیت بالا دست یابند.

اینورترها و معایب آن وجود دارد که قیمت نسبتاً بالایی دارند و الزامات شدید آن برای نگهداری و بهره برداری است. آنها به گرد و غبار ، رطوبت بیش از حد و دمای پایین حساس هستند.

طبقه بندی

در اهداف تولید انواع مختلفی از اینورترها استفاده می شود که در عملکرد آنها متفاوت است:

 • برای جوشکاری قوس الکتریکی دستی (MMA)؛
 • برای جوش آرگون با الکترود تنگستن.
 • برای جوشکاری نیمه اتوماتیک در جو گاز بی اثر یا فعال (MIG / MAG)؛
 • دستگاه های نیمه اتوماتیک برای استفاده در حالت های MMA و MIG / MAG.
 • جهانی برای کار در حالت های مختلف؛
 • واحد برش پلاسما هوا.

از لحاظ عملکرد و مشخصات فنی ، اینورترها برای کار با الکترودهای مصرفی معمولاً به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

 1. مدلهای کوچک خانگی که برای خانه و باغ طراحی شده اند و دارای ساده ترین امکانات هستند ارزان قیمت هستند و برای استفاده های گاه به گاه از خدمات خوبی برخوردار خواهند بود.

   WESTER MINI200

 2. حرفه ای قادر به طبخ چند ساعت در روز است ، که بهتر است برای تولید آن را خریداری کنید ، زیرا هر کدام 300-400 دلار هزینه دارند و برای خودشان در خانه نمی پردازند.
   WESTER MINI200
 3. دستگاه های نیمه حرفه ای ، دارای موقعیت میانی بین دو گروه اول هستند که در صورت استفاده مناسب ، هم در خانه و هم در یک کارگاه کوچک مناسب هستند.

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

در هنگام خرید اینورتر به دنبال چه چیزی باشید

انتخاب اینورتر جوشکاری بر اساس شرایط جوشکاری و حالت هایی است که باید مطابقت داشته باشد. ابتدا با ولتاژ ورودی مشخص می شود. اکثریت قریب به اتفاق دستگاه ها برای منبع تغذیه 220 ولت طراحی شده اند ، اما مدل هایی نیز وجود دارند که به شبکه 380 V. وصل می شوند. گذرنامه دستگاه محدوده مجاز را نشان می دهد: 220V + 15٪ – 30٪ یا 160-240V. در مناطق روستایی با افت ولتاژ مکرر ، این می تواند مهم باشد.

مهمترین ویژگی حالت جوش جریان جوش است: این به طور مستقیم به ضخامت قطعات مورد جوش و قطر الکترودهای مورد استفاده بستگی دارد. . در محیط داخلی ، نادر است که محصولاتی با ضخامت بیشتر از 10 میلی متر پخته شوند. در این حالت ، بهتر است یک اینورتر را انتخاب کنید که بتواند جریان 160-180 A. را تأمین کند. هنگام جوشکاری ورق های فولادی کربن با ضخامت حداکثر 20 میلی متر ، لازم است به 200 A تکیه کنید. دستگاه های قدرتمند تر فقط باید برای کارگاه های تخصصی خریداری شوند. روش تنظیم نیز مهم است ، امکان کنترل صاف بر خلاف کلید کم همواره برای دستیابی به دوخت با کیفیت بالا ارجح است.

فوت و فن! هنگام کار با جزئیات ریز ، به حد پایین جریان خروجی توجه کنید که مطلوب آن در سطح 10 A باشد.

سهولت احتراق قوس جوشکاری با ولتاژ بدون بار همراه است. برای اکثر مدل ها بین 40 تا 90 ولت است. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، طبخ آن راحت تر خواهد بود.

در استفاده فشرده ، تأثیر زیادی بر عملکرد دستگاه ، درصد زمان در حداکثر جریان تعیین شده توسط PV دارد. یک دستگاه خوب باید چنین شاخصی را در سطحی کمتر از 70٪ نداشته باشد. این بدان معناست که در طی چرخه تولید 10 دقیقه ای ، می توان 7 مورد آن را با بار کامل جوشید و 3 دقیقه برای تعویض الکترود ، تمیز کردن مهر و موم و خنک کننده دستگاه باید صرف شود.

توابع اضافی که بر روی مبدل های جوش انجام می شود

استفاده از کنترل میکروپردازنده تجهیزات اینورتر با بازخورد کارآمد به شما امکان می دهد گزینه های اضافی را اجرا کنید که روند جوشکاری را تسهیل می کند. این موارد باید شامل موارد زیر باشد:

 • شروع گرم ، فراهم آوردن افزایش ولتاژ کوتاه مدت در دوره اولیه جوشکاری ، که سوزاندن قوس را تسهیل می کند.
 • بدون چسبندگی ، وقتی که الکترود به طور تصادفی توسط لبه هایی که برای جوشکاری لمس می شوند ، بار را کاهش می دهد ، بنابراین از جوشکاری الکترود جلوگیری می شود ، یک مشکل شایع در بین مبتدیان.
 • تقویت قوس ، با از بین بردن چسباندن الکترود در جدا کردن آن از قطره زیاد فلز مذاب به دلیل افزایش کوتاه مدت جریان.

تمام این خصوصیات دستگاه های جوش اینورتر در سهولت کار با آنها و کیفیت درزها تأثیر مثبت دارد.

1 خرید مشخصات اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس مدل GT-201

مشخصات : 

 • وزن 2.350 کیلوگرم
 • ابعاد 28x12x19 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • حداکثر جریان 200 آمپر
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • دارای استانداردIP21S
 • بازه جریان: 200-31.8 آمپر

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس مدل GT-201 

اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس

برای کارهای سبک وخانگی بسیار عالی است.


2 خرید اینترنتی اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT200

اینورتر جوشکاری

 

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

در ابتدا باید عرض کنم با باز کردن جعبه مشخص شد بعلت کم لطفی مامورین پست ، دستگاه از چندنقطه ضربه خورده ، ماسک و شیشه هم ( با وجود کیفیت نازل ) شکسته شده بودن .
جنس و کیفیت کابل ها و گیره اتصال هم خوب نیست و بهتره تعویض بشن.

و اما از بابت کیفیت جوش …

دستگاه رو برای تست به کارگاه جوشکاری شرکت بردم و با یکی از جوشکاران مجرب عملکردش رو بررسی کردیم.
انواع سایزهای الکترود 6013 و الکترودهای استیل رو بخوبی ، روان ، نرم و با کیفیت مثال زدنی ذوب کرد.
اما در آزمون تست الکترودهای 7018 و 6010 نتونست بخوبی 6013 جوابگو باشه.
کابلها پس از چند دقیقه گرم شد و همونجور که میشد حدس زد سایز 12 sqmm از ابتدا انتخاب مناسبی برای دستگاه نبوده . پیشنهاد میکنم از بازار کابل 50 میلی متر مربع ( sqmm ) رو با متراژ بالاتر تهیه بفرمایید.
سایر موارد رو هم تیتر وار در نقاط مثبت و منفی خدمت عزیزان عرض کردم.
نتیجه کلی به نظر میرسه جهت مصارف خانگی و جوشکاری افراد مبتدی یکی از بهترین گزینه ها در رنج قیمتی خودش باشه.
همچنین بهتره به فکر خرید یه ماسک سیاه رنگ مرغوب با شیشه نمره 90 آلمانی از بیرون باشید.
امیدوارم تونسته باشم کمکی در انتخاب و خرید دوستان کرده باشم.


من کارم جوشکاری زیاد داره موتور جوش زیاد امتحان کردم بین این واروا مونده بودم ولی اینو انتخاب کردم وواقعا راضیم دست شما درد نکنه عالیه

3 قیمت خرید اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم مدل R-300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

 

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 300 آمپر 

اینورتر جوشکاری

با توجه به اینکه شغل و حرفه من جوشکاری هست با دستگاههای مختلفی کار کردم که خوشبحتانه از این دستگاه بسیار رضایت دارم، بدون هیچگونه مشکلی تمام وقت کاری با الکترود 4 کار کردم و دستگاه به هیچ عنوان داغ نشد.
کیفیت جوش هم خیلی مناسب بود

نقاط قوت

 • میتوان بصورت مداوم با الکترود 4 کار کرد بدون کوچکترین داغی و مشکلی
 • بدون پاشش جوش
 • جوش نرم و راحت

نقاط ضعف

 • کیفیت کارتن بسته بندی پایین است

  والا من از این دستگاه بسیار خوشم آمد جون هم با دوام و هم بدرد بخور و دستگاه خوش ساخت و خوش دستی است است.به نظر من که دستگاه خیلی خوبیه پیشنهاد من که این دستگاه است.


  دستگاه پرقدرت و سبکی است مناسب کار های خانگی و یا کار هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارد.


  پیشنهاد میکنم در برخی محصولات مثل خرید اینورتر من از تنوع رنگ‌ها استفاده شود تا میزان رضایتمندی بالاتر باشد


  4 اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس مدل W.M 181

  اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس

5 خرید اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون مدل mini-150 dc mma

اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

مشخصات : 

 • وزن 3.3 کیلوگرم
 • ابعاد 20x10x24 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • نوع جوش نقطه ای RSW
 • حداکثر جریان 150 آمپر
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • اقلام همراه کابل جوش، انبرجوش ، کابل اتصال، انبر اتصال ، دفترچه راهنما ، بند دوشی ، کیف حمل

نظرات یکی از کاربران درباره اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

سلام من این دستگاه رو تازه خریدم، همش فکر میکردم نکنه 150 آمپر کارم رو راه نندازه، دودل بودم تا اینکه رسیدم به خونه و دستگاه رو تست کردم، الکترود 3 خدا وکیلی رو آمپر 100 عین شمع آب کرد، بعد چه کیفیت جوشی، فوقالعاده و بدون کرم زدگی، خلاصه پیشنهاد میکنم حتماً زودتر بگیرید تا گرون نشده، چون زیاد مارکش شناخته شده و رو بورس نیست.در ضمن من از بیرون خریدم دو ملیون و شیشصد، با گارانتی 36 ماهه

نقاط قوت

 • کیف محصول فوق‌العاده
 • پر قدرت، راحت الکترود 4 رو ذوب میکنه
 • جوش نفوذی و بدون پاشش زیاد
 • سیستم ولدینگ فوق‌العاده
 • وزن سبک

نقاط ضعف

 • ظاهر نه چندان دل چسب

سخن آخر 

اگر شما قصد خرید دستگاه اینورتر جوشکاری دارید حتما توضیحات و راهنمایی خرید بالا را با دقت بخوانید و از میان پرفروش ترین برندها که براساس نظرات کاربران برای خریداران معرفی شده است را بررسی و تحقیق کنید تا انتخاب بجا و مناسبی داشته باشید و در صورت استفاده مداوم دچار مشکل نشوید و از خرید خود لذت ببرید.

مشاهده لیست قیمت روز انواع دستگاه جوش

مشاهده لیست قیمت خرید دستگاه جوش دست دوم ، در حد نو

پیشنهاد 30 مدل دستگاه اینورتر جوشکاری موجود در بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250
دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 515 آمپر نئو پاور مدل MMA-515 Turbo
اینورتر جوشکاری 515 آمپر نئو پاور مدل MMA-515 Turbo
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر ماکسی مدل M250pluse
اینورتر جوشکاری 250 آمپر ماکسی مدل M250pluse
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400Turbo
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400Turbo
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل WM350
اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل WM350
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر گریتک مدل ARC300
اینورتر جوشکاری 300 آمپر گریتک مدل ARC300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش ۲۰۰ آمپر باس مدل TM313
دستگاه جوش ۲۰۰ آمپر باس مدل TM313
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل RH-4602
اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل RH-4602
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل Mini ITC300
اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل Mini ITC300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر وایکینگ مدل MMA-250
اینورتر جوشکاری 250 آمپر وایکینگ مدل MMA-250
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل Mini ITC 250
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل Mini ITC 250
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر رونیکس مدل RH-4618
اینورتر رونیکس مدل RH-4618
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آذرخش مدل A200
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آذرخش مدل A200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 600 آمپر اینتیمکس مدل SOPER600
دستگاه جوش 600 آمپر اینتیمکس مدل SOPER600
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 امپر ادون مدل ARC-400
دستگاه جوش 400 امپر ادون مدل ARC-400
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 250 آمپر صبا الکتریک مدل R-INV-25 CELL
دستگاه جوش 250 آمپر صبا الکتریک مدل R-INV-25 CELL
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش سلولوزی 200 امپر اروا مدل 2160
دستگاه جوش سلولوزی 200 امپر اروا مدل 2160
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400
دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر وایکینگ مدل MMA-300
اینورتر جوشکاری 300 آمپر وایکینگ مدل MMA-300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری ۴۰۰ آمپر جاب مدل Mini ITC 400
اینورتر جوشکاری ۴۰۰ آمپر جاب مدل Mini ITC 400
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل ITC 300
اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل ITC 300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر ایران ترانس مدل IT250C
اینورتر جوشکاری 250 آمپر ایران ترانس مدل IT250C
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2170
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2170
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل Mini-225
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل Mini-225
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان کرمانی مدل TRNS200
دستگاه جوش 200 آمپر صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان کرمانی مدل TRNS200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ماکسی کره مدل M200
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ماکسی کره مدل M200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 5 آمپر روتنبرگر مدل P160
دستگاه جوش 5 آمپر روتنبرگر مدل P160
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200N
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200N
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش اینورتر ادون مدل ARC-400s
دستگاه جوش اینورتر ادون مدل ARC-400s
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117
اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT 200-TURBO
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT 200-TURBO
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 500 آمپر اینتی مکس مدل GT-500
دستگاه جوش 500 آمپر اینتی مکس مدل GT-500
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 950 آمپر آ ا گ مدل ARCC950
دستگاه جوش 950 آمپر آ ا گ مدل ARCC950
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 300 آمپر ادون مدل TB-300
دستگاه جوش 300 آمپر ادون مدل TB-300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل MINIARC200
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل MINIARC200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 205 آمپر ادون مدل CO2 205
اینورتر جوشکاری 205 آمپر ادون مدل CO2 205
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 250 آمپر صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان کرمانی مدل TRNS250
دستگاه جوش 250 آمپر صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان کرمانی مدل TRNS250
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش اینورتر ادون مدل MMA300S
دستگاه جوش اینورتر ادون مدل MMA300S
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش اینورتر 500 آمپر گریتک مدل َARC500I
دستگاه جوش اینورتر 500 آمپر گریتک مدل َARC500I
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر جاب مدل MCT160
اینورتر جوشکاری 160 آمپر جاب مدل MCT160
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش اینورتر 200 آمپر اکتیو تولز مدل AC-42180
دستگاه جوش اینورتر 200 آمپر اکتیو تولز مدل AC-42180
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر تایگر تولز مدل 200IG
دستگاه جوش 200 آمپر تایگر تولز مدل 200IG
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 220 آمپر آروا مدل 2102
اینورتر جوشکاری 220 آمپر آروا مدل 2102
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش صبا الکتریک مدل M-INV-250 D سه کاره تکفاز اینورتری 250 آمپر
دستگاه جوش صبا الکتریک مدل M-INV-250 D سه کاره تکفاز اینورتری 250 آمپر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200F
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200F
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر وینر مدل 2011M-200-IR
اینورتر جوشکاری 200 آمپر وینر مدل 2011M-200-IR
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT 250-TURBO PLUS
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT 250-TURBO PLUS
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 300 آمپر باس مدل NeMMA300D
دستگاه جوش 300 آمپر باس مدل NeMMA300D
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل IT200 M
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل IT200 M
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 180 آمپر آروا مدل 2114
دستگاه جوش 180 آمپر آروا مدل 2114
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوشکاری 500 آمپر باس مدل MMA-500
دستگاه جوشکاری 500 آمپر باس مدل MMA-500
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس کد MMA-400
اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس کد MMA-400
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 950 آمپر ماکیتا مدل ARC-950
دستگاه جوش 950 آمپر ماکیتا مدل ARC-950
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر آروا مدل 2103
دستگاه جوش 200 آمپر آروا مدل 2103
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل GM313
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل GM313
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اينورتر جوشكاري 250 آمپر آنكور مدل 250X
اينورتر جوشكاري 250 آمپر آنكور مدل 250X
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 630 آمپر گریت مدل MMA
دستگاه جوش 630 آمپر گریت مدل MMA
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل 4604
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل 4604
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل PRO-305S
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل PRO-305S
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر جوشا  مدل 203
دستگاه جوش 200 آمپر جوشا  مدل 203
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 400 آمپر جاب مدل ITC 400 TURBO
اینورتر جوشکاری 400 آمپر جاب مدل ITC 400 TURBO
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل MINIARC200AH
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل MINIARC200AH
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش التراسونیک 10 آمپر مدل JTS-1040K مجموعه دو عددی
دستگاه جوش التراسونیک 10 آمپر مدل JTS-1040K مجموعه دو عددی
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر وینر مدل 2011
دستگاه جوش 200 آمپر وینر مدل 2011
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 950 آمپر ماکیتا مدل AARC950
دستگاه جوش 950 آمپر ماکیتا مدل AARC950
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری آرگون 200 آمپر جوشا مدلMINI TIG 202P
اینورتر جوشکاری آرگون 200 آمپر جوشا مدلMINI TIG 202P
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر پایونیر مدل MMA-300
اینورتر جوشکاری 300 آمپر پایونیر مدل MMA-300
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 250 آمپر صبا الکتریک مدل M-INV-250
دستگاه جوش 250 آمپر صبا الکتریک مدل M-INV-250
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر آروا مدل 2115
اینورتر جوشکاری 250 آمپر آروا مدل 2115
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 240 آمپر جاب مدل MCT240
اینورتر جوشکاری 240 آمپر جاب مدل MCT240
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش صبا الکتریک اینورتری 250 آمپر مدل R-INV-250 V
دستگاه جوش صبا الکتریک اینورتری 250 آمپر مدل R-INV-250 V
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 500 آمپر لـیو مدل َARC500I
دستگاه جوش 500 آمپر لـیو مدل َARC500I
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 195 آمپر جاب مدل MCT 195
اینورتر جوشکاری 195 آمپر جاب مدل MCT 195
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل Mini ITC 350 Turbo
اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل Mini ITC 350 Turbo
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر گریتک مدل ARC300I
اینورتر جوشکاری 300 آمپر گریتک مدل ARC300I
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر سپهر جوش مدل SJ202-M
دستگاه جوش 200 آمپر سپهر جوش مدل SJ202-M
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT250
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT250
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل LV200S
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل LV200S
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر گریتک مدل ARC500I
اینورتر جوشکاری 200 آمپر گریتک مدل ARC500I
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل MMA-400XS
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل MMA-400XS
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوشکاری 300 امپر باس مدل MMA300D
دستگاه جوشکاری 300 امپر باس مدل MMA300D
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر توسن مدل 1416i
اینورتر جوشکاری 160 آمپر توسن مدل 1416i
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
(سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت محصولات معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه قیمت کالاها در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

هجده − دو =