قیمت 25 مدل بهترین اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش پرفروش ترین

0

راهنمایی خرید انواع بهترین و پرفروش ترین برند های دستگاه جوش و اینورتر جوشکاری با کیفیت و قیمت مناسب ارزان و کیفیت قابل قیول برای خریدارانی که به دنبال برندهای مطرح ایرانی و خارجی هستنند. و معرفی کوچکترین و بزرگترین مدل ها که مطرح ترین مارک ها برند کره ای و دیگر کشورها که امروزه این برندها با نام صبا ، آروا ، ادون و غیره جستجوی بیشتری دارند. و سوال بیشتر خریداران این است. که با کیفیت ترین دستگاه جوش اینورتر و کدام مدل بهتر است؟ و اکثر افراد هم به دنبال نمایندگی مشخصات کلی اینگونه وسایل جوشکاری می باشند. که در زیر به صورت کلی جامع توضیح داده شده است.

اینورتر جوشکاری چیست؟

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس 50 هرتز و ولتاژ 220 ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. تنها پس از این مرحله جریان در 100-200A مورد نیاز با ولتاژ 50-60 ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.اینورتر جوشکاری چیست؟

اصل کار در دستگاه جوش

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور نیرو است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس 50 هرتز و ولتاژ 220 ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. فقط پس از این مرحله جریان به 100-200A مورد نیاز با ولتاژ 50-60 ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.

اینورتر جوشکاری چیست؟

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و یک اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور قدرت است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

مزایای استفاده از اینورترها

مقایسه اینورترهای جوشکاری با دستگاه های طرح های جایگزین ، مزایای انکار ناپذیر چنین تجهیزات را نشان می دهد.

 1. وزن کم که بیش از 10 کیلوگرم نباشد ، و ابعاد جمع و جور در اکثر مدل ها امکان ذخیره و حمل و نقل را آسان می کند.
 2. بدون از دست دادن گرما هزینه برای گرم کردن سیم پیچها تأثیر مثبتی در بازده اینورتر دارد ، که با همه موارد مساوی ، در حدود 1.5 برابر انرژی کمتری از ترانسفورماتور یا یکسو کننده معمولی برای جوشکاری
 3. اینورتر جهانی طیف گسترده ای از ویژگی های خروجی را دارد که به شما امکان می دهد حالت هایی از جمله جوشکاری فولاد ضد زنگ و فلزات غیر آهنی را انتخاب کنید.
 4. حتی مدل هایی برای خانه و باغ نیاز به استراحت طولانی در کار روی دستگاه خنک کننده ندارند.
 5. اینورتر برای جوشکاری مجهز به سیستم کنترل ساده با تنظیم صاف کلیه پارامترهای لازم است ، که حتی به جوشکارهای تازه کار اجازه می دهد تا به جوش های با کیفیت بالا دست یابند.

اینورترها و معایب آن وجود دارد که قیمت نسبتاً بالایی دارند و الزامات شدید آن برای نگهداری و بهره برداری است. آنها به گرد و غبار ، رطوبت بیش از حد و دمای پایین حساس هستند.

طبقه بندی

در اهداف تولید انواع مختلفی از اینورترها استفاده می شود که در عملکرد آنها متفاوت است:

 • برای جوشکاری قوس الکتریکی دستی (MMA)؛
 • برای جوش آرگون با الکترود تنگستن.
 • برای جوشکاری نیمه اتوماتیک در جو گاز بی اثر یا فعال (MIG / MAG)؛
 • دستگاه های نیمه اتوماتیک برای استفاده در حالت های MMA و MIG / MAG.
 • جهانی برای کار در حالت های مختلف؛
 • واحد برش پلاسما هوا.

از لحاظ عملکرد و مشخصات فنی ، اینورترها برای کار با الکترودهای مصرفی معمولاً به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

 1. مدلهای کوچک خانگی که برای خانه و باغ طراحی شده اند و دارای ساده ترین امکانات هستند ارزان قیمت هستند و برای استفاده های گاه به گاه از خدمات خوبی برخوردار خواهند بود.

   WESTER MINI200

 2. حرفه ای قادر به طبخ چند ساعت در روز است ، که بهتر است برای تولید آن را خریداری کنید ، زیرا هر کدام 300-400 دلار هزینه دارند و برای خودشان در خانه نمی پردازند.
   WESTER MINI200
 3. دستگاه های نیمه حرفه ای ، دارای موقعیت میانی بین دو گروه اول هستند که در صورت استفاده مناسب ، هم در خانه و هم در یک کارگاه کوچک مناسب هستند.

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

در هنگام خرید اینورتر به دنبال چه چیزی باشید

انتخاب اینورتر جوشکاری بر اساس شرایط جوشکاری و حالت هایی است که باید مطابقت داشته باشد. ابتدا با ولتاژ ورودی مشخص می شود. اکثریت قریب به اتفاق دستگاه ها برای منبع تغذیه 220 ولت طراحی شده اند ، اما مدل هایی نیز وجود دارند که به شبکه 380 V. وصل می شوند. گذرنامه دستگاه محدوده مجاز را نشان می دهد: 220V + 15٪ – 30٪ یا 160-240V. در مناطق روستایی با افت ولتاژ مکرر ، این می تواند مهم باشد.

مهمترین ویژگی حالت جوش جریان جوش است: این به طور مستقیم به ضخامت قطعات مورد جوش و قطر الکترودهای مورد استفاده بستگی دارد. . در محیط داخلی ، نادر است که محصولاتی با ضخامت بیشتر از 10 میلی متر پخته شوند. در این حالت ، بهتر است یک اینورتر را انتخاب کنید که بتواند جریان 160-180 A. را تأمین کند. هنگام جوشکاری ورق های فولادی کربن با ضخامت حداکثر 20 میلی متر ، لازم است به 200 A تکیه کنید. دستگاه های قدرتمند تر فقط باید برای کارگاه های تخصصی خریداری شوند. روش تنظیم نیز مهم است ، امکان کنترل صاف بر خلاف کلید کم همواره برای دستیابی به دوخت با کیفیت بالا ارجح است.

فوت و فن! هنگام کار با جزئیات ریز ، به حد پایین جریان خروجی توجه کنید که مطلوب آن در سطح 10 A باشد.

سهولت احتراق قوس جوشکاری با ولتاژ بدون بار همراه است. برای اکثر مدل ها بین 40 تا 90 ولت است. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، طبخ آن راحت تر خواهد بود.

در استفاده فشرده ، تأثیر زیادی بر عملکرد دستگاه ، درصد زمان در حداکثر جریان تعیین شده توسط PV دارد. یک دستگاه خوب باید چنین شاخصی را در سطحی کمتر از 70٪ نداشته باشد. این بدان معناست که در طی چرخه تولید 10 دقیقه ای ، می توان 7 مورد آن را با بار کامل جوشید و 3 دقیقه برای تعویض الکترود ، تمیز کردن مهر و موم و خنک کننده دستگاه باید صرف شود.

توابع اضافی که بر روی مبدل های جوش انجام می شود

استفاده از کنترل میکروپردازنده تجهیزات اینورتر با بازخورد کارآمد به شما امکان می دهد گزینه های اضافی را اجرا کنید که روند جوشکاری را تسهیل می کند. این موارد باید شامل موارد زیر باشد:

 • شروع گرم ، فراهم آوردن افزایش ولتاژ کوتاه مدت در دوره اولیه جوشکاری ، که سوزاندن قوس را تسهیل می کند.
 • بدون چسبندگی ، وقتی که الکترود به طور تصادفی توسط لبه هایی که برای جوشکاری لمس می شوند ، بار را کاهش می دهد ، بنابراین از جوشکاری الکترود جلوگیری می شود ، یک مشکل شایع در بین مبتدیان.
 • تقویت قوس ، با از بین بردن چسباندن الکترود در جدا کردن آن از قطره زیاد فلز مذاب به دلیل افزایش کوتاه مدت جریان.

تمام این خصوصیات دستگاه های جوش اینورتر در سهولت کار با آنها و کیفیت درزها تأثیر مثبت دارد.

1 خرید مشخصات اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس مدل GT-201

مشخصات : 

 • وزن 2.350 کیلوگرم
 • ابعاد 28x12x19 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • حداکثر جریان 200 آمپر
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • دارای استانداردIP21S
 • بازه جریان: 200-31.8 آمپر

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس مدل GT-201 

اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس

برای کارهای سبک وخانگی بسیار عالی است.


2 خرید اینترنتی اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT200

اینورتر جوشکاری

مشاهده لیست قیمت روز انواع دستگاه جوش

مشاهده لیست قیمت خرید دستگاه جوش دست دوم ، در حد نو

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

در ابتدا باید عرض کنم با باز کردن جعبه مشخص شد بعلت کم لطفی مامورین پست ، دستگاه از چندنقطه ضربه خورده ، ماسک و شیشه هم ( با وجود کیفیت نازل ) شکسته شده بودن .
جنس و کیفیت کابل ها و گیره اتصال هم خوب نیست و بهتره تعویض بشن.

و اما از بابت کیفیت جوش …

دستگاه رو برای تست به کارگاه جوشکاری شرکت بردم و با یکی از جوشکاران مجرب عملکردش رو بررسی کردیم.
انواع سایزهای الکترود 6013 و الکترودهای استیل رو بخوبی ، روان ، نرم و با کیفیت مثال زدنی ذوب کرد.
اما در آزمون تست الکترودهای 7018 و 6010 نتونست بخوبی 6013 جوابگو باشه.
کابلها پس از چند دقیقه گرم شد و همونجور که میشد حدس زد سایز 12 sqmm از ابتدا انتخاب مناسبی برای دستگاه نبوده . پیشنهاد میکنم از بازار کابل 50 میلی متر مربع ( sqmm ) رو با متراژ بالاتر تهیه بفرمایید.
سایر موارد رو هم تیتر وار در نقاط مثبت و منفی خدمت عزیزان عرض کردم.
نتیجه کلی به نظر میرسه جهت مصارف خانگی و جوشکاری افراد مبتدی یکی از بهترین گزینه ها در رنج قیمتی خودش باشه.
همچنین بهتره به فکر خرید یه ماسک سیاه رنگ مرغوب با شیشه نمره 90 آلمانی از بیرون باشید.
امیدوارم تونسته باشم کمکی در انتخاب و خرید دوستان کرده باشم.


من کارم جوشکاری زیاد داره موتور جوش زیاد امتحان کردم بین این واروا مونده بودم ولی اینو انتخاب کردم وواقعا راضیم دست شما درد نکنه عالیه

3 قیمت خرید اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم مدل R-300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

 

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 300 آمپر 

اینورتر جوشکاری

با توجه به اینکه شغل و حرفه من جوشکاری هست با دستگاههای مختلفی کار کردم که خوشبحتانه از این دستگاه بسیار رضایت دارم، بدون هیچگونه مشکلی تمام وقت کاری با الکترود 4 کار کردم و دستگاه به هیچ عنوان داغ نشد.
کیفیت جوش هم خیلی مناسب بود

نقاط قوت

 • میتوان بصورت مداوم با الکترود 4 کار کرد بدون کوچکترین داغی و مشکلی
 • بدون پاشش جوش
 • جوش نرم و راحت

نقاط ضعف

 • کیفیت کارتن بسته بندی پایین است

  والا من از این دستگاه بسیار خوشم آمد جون هم با دوام و هم بدرد بخور و دستگاه خوش ساخت و خوش دستی است است.به نظر من که دستگاه خیلی خوبیه پیشنهاد من که این دستگاه است.


  دستگاه پرقدرت و سبکی است مناسب کار های خانگی و یا کار هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارد.


  پیشنهاد میکنم در برخی محصولات مثل خرید اینورتر من از تنوع رنگ‌ها استفاده شود تا میزان رضایتمندی بالاتر باشد


  4 اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس مدل W.M 181

  اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس

5 خرید اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون مدل mini-150 dc mma

اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

مشخصات : 

 • وزن 3.3 کیلوگرم
 • ابعاد 20x10x24 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • نوع جوش نقطه ای RSW
 • حداکثر جریان 150 آمپر
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • اقلام همراه کابل جوش، انبرجوش ، کابل اتصال، انبر اتصال ، دفترچه راهنما ، بند دوشی ، کیف حمل

نظرات یکی از کاربران درباره اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

سلام من این دستگاه رو تازه خریدم، همش فکر میکردم نکنه 150 آمپر کارم رو راه نندازه، دودل بودم تا اینکه رسیدم به خونه و دستگاه رو تست کردم، الکترود 3 خدا وکیلی رو آمپر 100 عین شمع آب کرد، بعد چه کیفیت جوشی، فوقالعاده و بدون کرم زدگی، خلاصه پیشنهاد میکنم حتماً زودتر بگیرید تا گرون نشده، چون زیاد مارکش شناخته شده و رو بورس نیست.در ضمن من از بیرون خریدم دو ملیون و شیشصد، با گارانتی 36 ماهه

نقاط قوت

 • کیف محصول فوق‌العاده
 • پر قدرت، راحت الکترود 4 رو ذوب میکنه
 • جوش نفوذی و بدون پاشش زیاد
 • سیستم ولدینگ فوق‌العاده
 • وزن سبک

نقاط ضعف

 • ظاهر نه چندان دل چسب

سخن آخر 

اگر شما قصد خرید دستگاه اینورتر جوشکاری دارید حتما توضیحات و راهنمایی خرید بالا را با دقت بخوانید و از میان پرفروش ترین برندها که براساس نظرات کاربران برای خریداران معرفی شده است را بررسی و تحقیق کنید تا انتخاب بجا و مناسبی داشته باشید و در صورت استفاده مداوم دچار مشکل نشوید و از خرید خود لذت ببرید.

پیشنهاد 25 مدل دستگاه اینورتر جوشکاری موجود در بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  28*17*17 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO

مشخصات کالاSaba Electric Turbo 2001 Inverter Welding Machine

مشخصات

 • اقلام همراه
  انبر جوشکاری ، انبر اتصال ، کابل جوش
 • سایر توضیحات
  - 220 ولت
 • - فرکانس 50/60 هرتز
 • - سایر الکترود: 2.4، 3.2 و 4
 • - دارای فن خنک کننده
 • - ماژول تغییر جریان و شدت بازده
 • - نمایشگر دیجیتال اندازه جریان الکتریکی
 • - نشانگر اخطار
 • ابعاد
  40x16x25 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  85
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر , قوس الکتریکی SMAW
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر ماکسی مدل M250pluse

اینورتر جوشکاری 250 آمپر ماکسی مدل M250pluse

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل اتصال،کابل جوش،انبر اتصال،انبر جوش
 • سایر توضیحات
  مصرف برق پایین
 • وزن کم
 • سایز مناسب
 • حمل راحت
 • کابل اتصال و جوش
 • انبر اتصال و جوش
 • سیستم ضد چسبندگی
 • نمایشگر دیجیتال
 • قابلیت تنظیم میزان قوس الکتریکی
 • سیستم قطع کن محافظتی در برابر حرارت
 • ابعاد
  30x12.5x21.5 سانتی‌متر
 • انبر
  انبر جوش و اتصال
 • توضیحات جوش
  یکنواخت و مستحکم
 • چرخه جوشکاری
  دارد
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  کابل جوش و اتصال
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر , ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر گریتک مدل ARC300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر گریتک مدل ARC300

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  - کابل
 • - انبر اتصال
 • - انبر جوش
 • سایر توضیحات
  - سبک و قابل حمل
 • - دارای فن خنک کننده بسیار قوی
 • - دارای تک ولوم و صفحه نمایش دیجیتال
 • - سیستم IGBT
 • - قابلیت کار با الکترود 6.1 تا 2.3 میلی‌متر
 • - تک فاز و قابلیت استفاده با برق خانگی
 • - مناسب جهت کارهای سبک و خانگی
 • - فرکانس: 50/60 هرتز
 • - دارای دکمه ON/OF
 • ابعاد
  21.5x15.5x10 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  300
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  50x20x35 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دستگاه جوش TB-200 در 2 مدل ساده و دیجیتال تولید شده است که این مدل ، مدل دیجیتال این محصول می باشد
 • ابعاد
  24x10x15 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل Mini ITC 250

اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل Mini ITC 250

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/9 متر کابل جوشکاری
 • 1/6 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار برزنتی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت جوش فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد سخت (کربن دار) و سایر فلزات رنگی
 • مجهز به سیستم حفاظتی خودکار در برابر اضافه جریان ولتاژ و اضافه حرارت
 • مجهز به صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی
 • طراحی بدنه توسط طراحان صنعتی ایران
 • قابل راه اندازی و استفاده با برق ژنراتور
 • قابلیت جوشکاری تا الکترود 3 میلی متر به طور داِیم و الکترود 4 میلی متر به طور مقطعی
 • مجهز به کلید ولوم ARC FORCE
 • مجهز به سیستم قطع کننده ی حفاظتی
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • وزن سبک و حجم کوچک
 • مجهز به فن 6500 دور
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  28x15x20 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  80
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آذرخش مدل A200

اینورتر جوشکاری 200 آمپر آذرخش مدل A200

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل و انبر جوش و اتصال
 • ابعاد
  23x10x15 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • توضیحات جوش
  جوش یکدست و یکنواخت
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش سلولوزی 200 امپر اروا مدل 2160

دستگاه جوش سلولوزی 200 امپر اروا مدل 2160

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت جوشکاری الکترود 2، 2/5، 3/2،4 و 5 مقطعی سلولزی
 • دارای کلید انتخاب حالت جوشکاری TIG،MMA،MMA SYN
 • مجهز به ARC FORCE، HOT START
 • مجهز به VRD ، ANTI STICK
 • دارای کلید انتخاب سایز الکترود
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • صفحه نمایشگر دیجیتال رنگی
 • به همراه دفترچه راهنما ، انبرجوش ، انبر اتصال ، کابل جوش و کابل اتصال
 • ابعاد
  23x15x37 سانتی‌متر
 • حداکثر جریان
  200
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  45x20x30 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  60
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400

دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  29*16*36 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  400
 • کابل
  دارد
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل ITC 300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل ITC 300

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/9 متر کابل جوشکاری
 • 1/6 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار برزنتی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت جوش فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد سخت (کربن دار) و سایر فلزات رنگی
 • مجهز به سیستم حفاظتی خودکار در برابر اضافه جریان ولتاژ و اضافه حرارت
 • مجهز به صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی
 • طراحی بدنه توسط طراحان صنعتی ایران
 • قابل راه اندازی و استفاده با برق ژنراتور
 • قابلیت جوشکاری تا الکترود 3 و 4 میلی متر
 • مجهز به کلید ولوم ARC FORCE
 • مجهز به سیستم قطع کننده ی حفاظتی
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • وزن سبک و حجم کوچک
 • مجهز به فن 9500 دور
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  35x14x23 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  80
 • حداکثر جریان
  300
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2170

اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2170

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  انبر جوش و انبر اتصال به همراه کابل
 • سایر توضیحات
  لوازم جانبی: انبر جوش و انبر اتصال به همراه کابل
 • قطعات فنی: 4 عدد خازن و فن قدرتمند
 • ولتاژ برق: تکفاز 220 ولت
 • فرکانس: 50 الی 60 هرتز
 • جریان ورودی اسمی: 2 الی 18 آمپر
 • جریان خروجی: 30 الی 200 آمپر
 • ضریب توان: 0.73
 • کارایی: 80% تا 85%
 • درجه عایق کاری: F
 • درجه حفاظت بدنه در فضای سر پوشیده: IP23S
 • درجه حفاظت بدنه در فضای سر باز: IP21S
 • وزن: 5.120 کیلوگرم
 • ابعاد دستگاه: 302×153×375 میلیمتر
 • قطر اکترودهای مناسب: 2.5 و 3.2 و 4 و 5
 • نوع سوئیچ قدرت: IGBT
 • الکترود های کاربردی: تمام الكترودهای موجود در رنج آمپر دستگاه به جز الكترودهای سلولزی
 • مدت گارانتی: 30 ماه
 • مناسب برای مصارف نیمه صنعتی
 • دارای ولوم current و ولوم arc force
 • قابلیت جوش الکترود 4 به صورت دائم و الکترود 5 به صورت مقطعی
 • مجهز به تکنولوژی PWM، سیستم قطع کن حفاظتی فوق هوشمند
 • مجهز به صفحه دیجیتال آمپر متر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی
 • طراحی منحصر به فرد بدنه جهت حمل آسان
 • دارای هیت سینک ها با ابعاد، ضخامت و طراحی مناسب
 • ابعاد
  37x15x23 سانتی‌متر
 • حداکثر جریان
  200
 • منبع تغذیه
  برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل Mini-225

دستگاه اینورتر جوشکاری اینتیمکس مدل Mini-225

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  ماسک جوشکاری
 • فرچه
 • کابل انبر
 • کابل اتصال
 • دفترچه راهنما
 • ابعاد
  27x12x21 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  60
 • حداکثر جریان
  225
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111

اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • ابعاد
  36x13x25 سانتی‌متر
 • انبر
  جوش و اتصال
 • توضیحات جوش
  قابلت جوش الکترود 2.5 ، 3.2 و 4
 • چرخه جوشکاری
  60
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  کابل جوش و کابل اتصال
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200N

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200N

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  40x15x27 سانتی‌متر
 • حداکثر جریان
  200
 • منبع تغذیه
  برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117

اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای سیستم قطع کن محافظتی
 • مجهز به فن 5500 دور
 • دارای بند دوشی به جهت سهولت در جا به جایی
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • قابلیت جوش الکترود 2.5 به صورت دائم و 3.5 به صورت مقطعی
 • 160 آمپر
 • مجهز به تکنولوژی IGBT
 • ابعاد
  20×20×40 سانتی‌متر
 • انبر
  ندارد
 • حداکثر جریان
  160
 • کابل
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل جوش
 • کابل اتصال
 • انبر جوش
 • انبر اتصال
 • دفترچه راهنما
 • فیش نری
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه
 • ابعاد
  24x10x15 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/5 متر کابل جوشکاری
 • 1/5 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار بزنتی
 • بند دوشی
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده از الكترود هاي اسيدي و قليايي ، الكترود هاي فولادي ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به یک ولوم تنظیمی برای سطح جریان
 • مناسب برای تعميرات بدنه هاي فلزي ( از جمله درب ، پنجره و ..
 • داشتن طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • کیفیت جوش بسیار بالا جهت انجام جوشکاری های حساس و تحت تست (ایکس ری)
 • قابليت جوشكاري مواد فولاد آلياژي ، فولاد كربن پايين و متوسط و...
 • قابليت جوشكاري مداوم با الكترود تا قطر 3.2 میلی‌متر
 • مصرف بسیار پایین برق نسبت به دستگاه های مشابه
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • قدرتمند براي کارهاي نیمه صنعتي
 • قابليت جوشکاري آرگون ليفت
 • مجهز به 1 عدد فن دمنده قوی و تونل باد استاندارد و در نتیجه افزایش قدرت خنک کنندگی دستگاه با سرعت 6500 دور در دقیقه
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  23x10x18 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 500 آمپر اینتی مکس مدل GT-500

دستگاه جوش 500 آمپر اینتی مکس مدل GT-500

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت جوشکاری الکترود 2.5 و 3.25
 • مصرف برق کم
 • قابل حمل و سبک
 • ابعاد
  31x21x14 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  500
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 950 آمپر آ ا گ مدل ARCC950

دستگاه جوش 950 آمپر آ ا گ مدل ARCC950

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل و انبر جوشکاری و اتصال
 • ماسک
 • فرچه سیمی
 • سایر توضیحات
  6 خازنه
 • دو ولوم جدید
 • ابعاد
  35x27x30 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • توضیحات جوش
  ذوب الکترود 3دائم و ذوب الکترود 4 مقطعی
 • حداکثر جریان
  950
 • کابل
  دارد از نوع مسی
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر جاب مدل MCT160

اینورتر جوشکاری 160 آمپر جاب مدل MCT160

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/5 متر کابل جوش
 • 1/5 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار بزنتی
 • بند دوشی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده از الكترود هاي اسيدي و قليايي ، الكترود هاي فولادي ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به یک ولوم تنظیمی برای سطح جریان
 • مناسب برای تعميرات بدنه هاي فلزي ( از جمله درب ، پنجره و ..
 • داشتن طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • کیفیت جوش بسیار بالا جهت انجام جوشکاری های حساس و تحت تست (ایکس ری)
 • قابليت جوشكاري مواد فولاد آلياژي ، فولاد كربن پايين و متوسط و...
 • قابليت جوشكاري به صورت مداوم با الكترود قطر 2.5 میلی‌متر و به صورت مقطعی با الكترود قطر 3 میلی‌متر
 • مصرف بسیار پایین برق نسبت به دستگاه های مشابه
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • قدرتمند براي کارهاي نیمه صنعتي
 • قابليت جوشکاري آرگون ليفت
 • مجهز به 1 عدد فن دمنده قوی و تونل باد استاندارد و در نتیجه افزایش قدرت خنک کنندگی دستگاه با سرعت 6500 دور در دقیقه
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  24x10x16 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  60
 • حداکثر جریان
  160
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT 250-TURBO PLUS

اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT 250-TURBO PLUS

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/5 متر کابل جوشکاری
 • 1/5 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار برزنتی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده از الكترود هاي اسيدي و قليايي ، الكترود هاي فولادي ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به دو ولوم تنظیمی برای سطح جریان و آرک فورس
 • کیفیت جوش بسیار بالا جهت انجام جوشکاری های حساس و تحت تست (ایکس ری)
 • قابليت جوشكاري مواد فولاد آلياژي ، فولاد كربن پايين و متوسط و...
 • قابليت جوشكاري مداوم با الكترود تا قطر 4 میلی‌متر به طور داِیم و شب تا صبح
 • مصرف بسیار پایین برق نسبت به دستگاه های مشابه
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • قدرتمند براي کارهاي صنعتي سنگين
 • قابليت جوشکاري آرگون ليفت
 • مجهز به 1 عدد فن دمنده توربو قوی و تونل باد استاندارد و در نتیجه افزایش قدرت خنک کنندگی دستگاه با سرعت 16000 دور در دقیقه
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  31x15x22 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • توضیحات جریان و چرخه
  چرخه جوشکاری با الکترود 4 برابر با 80 درصد
 • چرخه جوشکاری با الکترود 3.25 برابر با 100 درصد
 • چرخه جوشکاری با الکترود 2.5 برابر با 100 درصد
 • چرخه جوشکاری با الکترود 1.6 برابر با 100 درصد
 • توضیحات ژنراتور
  قابلیت نصب به ژنراتور با قدرت 7500 کیلو وات
 • چرخه جوشکاری
  100
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  آرگون GTAW , اینورتر , قوس الکتریکی SMAW
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل IT200 M

اینورتر جوشکاری 200 آمپر ایران ترانس مدل IT200 M

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  انبر جوش ، انبر اتصال ، 6 متر کابل جوش ، 2 متر کابل اتصال
 • سایر توضیحات
  تکنولوژی اینورتر
 • امکان جوشکاری حالت الکترود و حالت تیگ
 • مناسب جهت مصارف صنعتی سبک، نصب انواع اسکلت های صنعتی از جنس فولاد و تعمیرات بدنه های فلزی (از جمله درب، پنجره و …)
 • قابلیت استفاده از الکترودهای اسیدی و قلیایی، الکترودهای فولادی ضد زنگ و الکترودهای طرح آهن
 • قابليت جوشكاري الكترود تا قطر 4 میلی متر
 • دارای نمایشگر دیجیتال آمپرمتر
 • امکان جوشكاري مواد فولاد آلياژي، فولاد كربن پايين، متوسط و …
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به سیستم ماسفت
 • ضمانت 12 ماهه ایران ترانس
 • ابعاد
  23*15*38 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوشکاری 500 آمپر باس مدل MMA-500

دستگاه جوشکاری 500 آمپر باس مدل MMA-500

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل و انبر 1 متری ماسک جوشکاری فرچه خال زن
 • ابعاد
  38x29x14 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  ندارد
 • حداکثر جریان
  500
 • کابل
  1 متری
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر , ولتاژ ورودی 220 ولت
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر آروا مدل 2103

دستگاه جوش 200 آمپر آروا مدل 2103

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  انبر اتصال- انبر جوش- دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  مجهز به صفحه نمایش دیجیتال
 • وزن سبک و حجم کوچک
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • مجهز به ولوم ARC FORCE
 • قابلیت جوش الکترود سایز 2/5 و 3/2 و 4
 • نوع سیستم جوشی IGBT
 • ابعاد
  37.5x15.5x23.2 سانتی‌متر
 • انبر
  انبر اتصال انبرجوش
 • چرخه جوشکاری
  60%
 • حداکثر جریان
  200
 • منبع تغذیه
  برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 630 آمپر گریت مدل MMA

دستگاه جوش 630 آمپر گریت مدل MMA

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل
 • انبر
 • کیف
 • ماسک
 • ابعاد
  48x24x35 سانتی‌متر
 • حداکثر جریان
  630
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل 4604

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل 4604

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  ماسک جوشکاری
 • کابل و ان
 • سایر توضیحات
  - دارای طراحی منحصر به فرد فنی
 • - مجهز به بدنه ‌ای مستحکم و مقاوم در برابر ضربه
 • - مجهز به سیستم (Arc Force) یا قابلیت تنظیم میزان قوس الکتریکی
 • - دارای قابلیت ضد چسبندگی ( Anti Stick ) برای سهولت کار با الکترودهای جوشکاری متنوع
 • - مجهز به سیستم ‌های محافظتی جریانی، ولتاژی، حرارتی و اضافه بار در حین کار
 • - مجهز به سوییچ 40 آمپری که پلاتین ‌های آن از جنس مس با درجه خلوص بالا می باشد
 • - مجهز به فن با دور بالا جهت افزایش راندمان خنک کاری
 • - مجهز به نمایشگر دیجیتال آمپر جهت سهولت تنظیم دقیق جریان و نمایش خروجی واقعی دستگاه
 • - اینورتری با کارآیی بالا، صرفه جویی در مصرف برق، قابل حمل، جوش یکنواخت و میزان ولتاژ بی باری بالا
 • - مجهز به فناوری روز دنیا (IGBT) جهت افزایش کیفیت جوش، نفوذ بیشتر، کاهش مصرف انرژی و افزایش کارآمدی
 • ابعاد
  35x20x50 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر جوشا  مدل 203

دستگاه جوش 200 آمپر جوشا  مدل 203

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  دو عدد کانکتور های جوش
 • بند آویز
 • کارت گارانتی
 • ابعاد
  40x15x20 سانتی‌متر
 • انبر
  ندارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 400 آمپر جاب مدل ITC 400 TURBO

اینورتر جوشکاری 400 آمپر جاب مدل ITC 400 TURBO

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/9 متر کابل جوشکاری
 • 1/6 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار برزنتی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت جوش فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد سخت (کربن دار) و سایر فلزات رنگی
 • مجهز به سیستم حفاظتی خودکار در برابر اضافه جریان ولتاژ و اضافه حرارت
 • مجهز به صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی
 • طراحی بدنه توسط طراحان صنعتی ایران
 • قابل راه اندازی و استفاده با برق ژنراتور
 • قابلیت جوشکاری تا الکترود 3 و 4 میلی متر
 • مجهز به کلید ولوم ARC FORCE
 • مجهز به سیستم قطع کننده ی حفاظتی
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • وزن سبک و حجم کوچک
 • مجهز به فن 12500 دور
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  37x15x25 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  80
 • حداکثر جریان
  400
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر وینر مدل 2011

دستگاه جوش 200 آمپر وینر مدل 2011

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف حمل
 • انبر جوش
 • انبر اتصال
 • کابل 4 متر
 • ابعاد
  21x12x9 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  60%
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  قوس الکتریکی SMAW
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا کد 2116

اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا کد 2116

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  000x000x000 سانتی‌متر
 • حداکثر جریان
  160
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر آروا مدل 2115

اینورتر جوشکاری 250 آمپر آروا مدل 2115

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل و انبر جوش - کابل و انبر اتصال
 • ابعاد
  54x34x22 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  دارد
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 240 آمپر جاب مدل MCT240

اینورتر جوشکاری 240 آمپر جاب مدل MCT240

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/5 متر کابل جوشکاری
 • 1/5 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده از الكترود هاي اسيدي و قليايي ، الكترود هاي فولادي ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به دو ولوم تنظیمی برای سطح جریان و آرک فورس
 • کیفیت جوش بسیار بالا جهت انجام جوشکاری های حساس و تحت تست (ایکس ری)
 • قابليت جوشكاري مواد فولاد آلياژي ، فولاد كربن پايين و متوسط و...
 • قابليت جوشكاري مداوم با الكترود تا قطر 4 میلی‌متر
 • مصرف بسیار پایین برق نسبت به دستگاه های مشابه
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • قدرتمند براي کارهاي صنعتي سنگين
 • قابليت جوشکاري آرگون ليفت
 • مجهز به 3 عدد فن دمنده قوی و تونل باد استاندارد و در نتیجه افزایش قدرت خنک کنندگی دستگاه
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  33x13x29 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  70
 • حداکثر جریان
  240
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش صبا الکتریک اینورتری 250 آمپر مدل R-INV-250 V

دستگاه جوش صبا الکتریک اینورتری 250 آمپر مدل R-INV-250 V

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  بند دوشی
 • سایر توضیحات
  مجهز به نمایشگر دیجیتال
 • مجهز به سیستم hot start
 • مجهز به ولوم آرک فورس
 • مجهز به سیستم anti stick
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  43.5x15.5x30 سانتی‌متر
 • انبر
  ندارد
 • توضیحات جوش
  جوشکاری دستی (الکترود) و جوش DC TIG ( آرگون)
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  ندارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 195 آمپر جاب مدل MCT 195

اینورتر جوشکاری 195 آمپر جاب مدل MCT 195

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  3 متر کابل جوشکاری
 • 2 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • کیف ابزار برزنتی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده از الكترود هاي اسيدي و قليايي ، الكترود هاي فولادي ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به یک ولوم تنظیمی برای سطح جریان
 • مجهز به یک ولوم دیگر جهت تنظیم عمق نفوذ جوش
 • مناسب برای تعميرات بدنه هاي فلزي ( از جمله درب ، پنجره و لوله و پروفیل ...
 • داشتن طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • کیفیت جوش بسیار بالا جهت انجام جوشکاری های حساس و تحت تست (ایکس ری)
 • قابليت جوشكاري مواد فولاد آلياژي ، فولاد كربن پايين و متوسط و...
 • قابليت جوشكاري به صورت مداوم با الكترود قطر 3 میلی‌متر
 • مصرف بسیار پایین برق نسبت به دستگاه های مشابه
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • قدرتمند براي کارهاي نیمه صنعتي و صنعی
 • قابليت جوشکاري آرگون ليفت
 • مجهز به 1 عدد فن دمنده قوی و تونل باد استاندارد و در نتیجه افزایش قدرت خنک کنندگی دستگاه با سرعت 8500 دور در دقیقه
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  30x14x25 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  80
 • حداکثر جریان
  195
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل Mini ITC 350 Turbo

اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل Mini ITC 350 Turbo

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/9 متر کابل جوشکاری
 • 1/6 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار برزنتی
 • دستکش جوشکاری
 • سایر توضیحات
  قابلیت جوش فولاد ضد زنگ، فولاد آلیاژی، فولاد سخت (کربن دار) و سایر فلزات رنگی
 • مجهز به سیستم حفاظتی خودکار در برابر اضافه جریان ولتاژ و اضافه حرارت
 • مجهز به صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی
 • طراحی بدنه توسط طراحان صنعتی ایران
 • قابل راه اندازی و استفاده با برق ژنراتور
 • قابلیت جوشکاری تا الکترود 3 میلی متر به طور داِیم و الکترود 4 میلی متر به طور مقطعی
 • مجهز به کلید ولوم ARC FORCE
 • مجهز به سیستم قطع کننده ی حفاظتی
 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
 • صرفه جویی در مصرف برق
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • وزن سبک و حجم کوچک
 • مجهز به فن 12500 دور
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  30x17x22 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  90
 • حداکثر جریان
  350
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر سپهر جوش مدل SJ202-M

دستگاه جوش 200 آمپر سپهر جوش مدل SJ202-M

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل
 • انبر
 • تسمه
 • انبر
 • ابعاد
  21x9x13 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  85
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT250

اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل MCT250

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  1/5 متر کابل جوشکاری
 • 1/5 متر کابل اتصال
 • انبر اتصال
 • انبر جوش
 • ماسک جوشکاری
 • فرچه تمیز کننده به همراه چکش گل زن
 • کیف ابزار برزنتی ضد آب
 • سایر توضیحات
  قابلیت استفاده از الكترود هاي اسيدي و قليايي ، الكترود هاي فولادي ضد زنگ و الكترود هاي طرح آهن
 • مجهز به سيستم هاي حفاظتي اضافه ولتاژ، اضافه جريان و اضافه گرمايي
 • مجهز به دولوم تنظیمی برای سطح جریان و Arc Force برای تنظیم عمق نفوذ جوش
 • مناسب برای جوش بدنه هاي فلزي و اسکلت سازی و سوله سازی و ...
 • داشتن طراحی بسیار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • کیفیت جوش بسیار بالا جهت انجام جوشکاری های حساس و تحت تست (ایکس ری)
 • قابليت جوشكاري مواد فولاد آلياژي ، فولاد كربن پايين و متوسط و...
 • قابليت جوشكاري مداوم با الكترود تا قطر 4 و به صورت شبانه روزی و الکترود 5 به صورت مقطعی
 • مصرف بسیار پایین برق نسبت به دستگاه های مشابه
 • قابلیت افزایش طول کابل بدون افت در کیفیت جوش
 • طراحی و ساخته شده با سیستم پیشرفته IGBT
 • طراحی بسک یار دقیق ، قوس شروع بسیار قوی
 • مقاوم در برابر نوسانات ولتاژ شبکه برق
 • قدرتمند براي کارهاي صنعتي
 • قابليت جوشکاري آرگون ليفت
 • مجهز به 2 عدد فن دمنده قوی و تونل باد استاندارد و در نتیجه افزایش قدرت خنک کنندگی دستگاه با سرعت 8500 دور در دقیقه
 • مجهز به 2 کانکشن
 • خروجی واقعی 250 آمپر
 • سازگار با آب و هواي ايران
 • ساخت ایران
 • ابعاد
  34x14x20 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • چرخه جوشکاری
  100
 • حداکثر جریان
  250
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل LV200S

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل LV200S

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  قابلیت جوشکاری با کیفیت بالا تا الکترودهای 3 به صورت دائم و 4 به صورت مقطعی
 • دارای کابل ارت جهت محافظت مدار در برابر نوسانات برق و جلوگیری از برق گرفتگی
 • سیستم خنک کننده قدرتمند برای کار درمحیط های با درجه حرارت بالا
 • طراحی منحصر به فرد فنی و بدنه مستحکم و مقاوم در برابر ضربه
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال قابل تنظیم قبل از جوشکاری
 • طراحی شده جهت کار در مصارف صنعتی و حرفه ای
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا IGBT
 • دارای استاندارد IS9001
 • به همراه کابل جوش ، کابل اتصال ، ماسک جوشکاری ، انبرجوش ، انبر اتصال ، شیشه ماکس ، دفترچه راهنما
 • ابعاد
  35*18*26 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  200
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
اینورتر جوشکاری 160 آمپر توسن مدل 1416i

اینورتر جوشکاری 160 آمپر توسن مدل 1416i

مشخصات کالا

مشخصات

 • اقلام همراه
  انبر جوشکاری 200 آمپر
 • انبر اتصال
 • 2 عدد سوکت اتصال
 • بند آویز
 • سایر توضیحات
  خروجی 160 آمپر واقعی
 • دارای 4 عدد IGBT با کیفیت
 • مجهز به فن دور بالا (24 ولت)
 • قابلیت کار مداوم ( با الکترود سایز 4) تا جریان 160 آمپر
 • قابلیت کار مداوم با چرخه کاری 35 درصد برای حداکثر جریان (160آمپر)
 • قابلیت جوشکاری با انواع الکترود آلیاژی
 • قابلیت اتصال به ژنراتور
 • دارای نمایشگر دیجیتال آمپر خروجی
 • عایق بندی مناسب بدنه به منظور تهویه و خنک کاری بردهای الکترونیکی
 • مجهز به سیستم IGBT به منظور کاهش اتلاف توان و راندمان بالاتر
 • مجهز به سیسنم Anti-Stick به منظور جلوگیری از چسبندگی الکترود به قطعه کار
 • دارای بدنه و پنل جلو و عقب فلزی با کیفیت و مقاوم
 • دارای کابل برق 2 متری (سایز 2/5) با روکش ضخیم
 • دارای 4 متر کابل انبر جوشکاری و 2 متر کابل انبر اتصال (سایز 12) با روکش ضخیم
 • دارای لوازم جانبی با کیفیت و کاربردی
 • دارای قطعات با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار
 • ابعاد
  36x28x22 سانتی‌متر
 • انبر
  دارد
 • حداکثر جریان
  160
 • کابل
  دارد
 • منبع تغذیه
  برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش
  اینورتر
توضیحات بیشتر، قیمت روز و خرید
(سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت محصولات معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه قیمت کالاها در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است)

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

13 − 3 =