قیمت 85 مدل بهترین اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش پرفروش ایرانی خارجی

0
توجه (سایت کافه راهنما هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده ندارد و فقط برای راحتی و مقایسه مشخصات و قیمت محصولات در انتخاب کاربران این مقاله را تولید کرده است) توضیحات کلی و راهنمایی درباره این مقاله در زیر
 

راهنمایی خرید انواع بهترین و پرفروش ترین برند های دستگاه جوش و اینورتر جوشکاری با کیفیت و قیمت مناسب ارزان و کیفیت قابل قیول برای خریدارانی که به دنبال برندهای مطرح ایرانی و خارجی هستنند. و معرفی کوچکترین و بزرگترین مدل ها که مطرح ترین مارک ها برند کره ای و دیگر کشورها که امروزه این برندها با نام صبا ، آروا ، ادون و غیره جستجوی بیشتری دارند. و سوال بیشتر خریداران این است. که با کیفیت ترین دستگاه جوش اینورتر و کدام مدل بهتر است؟ و اکثر افراد هم به دنبال نمایندگی مشخصات کلی اینگونه وسایل جوشکاری می باشند. که در زیر به صورت کلی جامع توضیح داده شده است.

انواع بهترین مارک دستگاه جوش

 • رونیکس Ronix
 • آروا Arva
 • جوشا Joosha
 • ماکیتا Makita
 • توسن Tosan
 • اکتیو تولز Active Tools
 • آرا Ara
 • دیوالت Dewalt

نکات مهم قبل خرید اینورتر جوشکاری یا دستگاه جوش

– بررسی قیمت‌ها: قبل از خرید اینورتر جوشکاری، قیمت‌ها را در بازار مقایسه کنید و به بهترین قیمت برای کیفیت مطلوب دستگاه دست پیدا کنید.
– بررسی قدرت و جریان جوشکاری: مطمئن شوید که قدرت و جریان جوشکاری دستگاه اینورتر، با نیاز و پروژه‌های شما سازگار است.
– بررسی کیفیت ساخت: دستگاه جوش اینورتر باید از مواد با کیفیت ساخته شده باشد تا در طولانی‌مدت استفاده دچار مشکل نشود.
– بررسی اندازه و وزن: اینورتر جوشکاری باید اندازه و وزن مناسبی داشته باشد تا به راحتی قابل حمل و استفاده باشد.
– بررسی ویژگی‌های اضافی: برخی از اینورترها ویژگی‌های اضافی مانند قابلیت تنظیم جریان جوشکاری، قابلیت جوشکاری به روش‌های مختلف و … دارند. این ویژگی‌ها را نیز در نظر بگیرید.
– بررسی گارانتی: قبل از خرید دستگاه جوشکاری، مطمئن شوید که دارای گارانتی قابل قبولی است تا در صورت بروز مشکل، بتوانید آن را تعمیر یا تعویض کنید.

راهنمایی خرید اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش

– بررسی نیازهای جوشکاری: قبل از خرید اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش، نیازهای خود را مشخص کنید و به دقت بررسی کنید که چه نوع جوشکاری و در چه شرایطی به آن نیاز دارید.
– بررسی قدرت ورودی دستگاه: اطمینان حاصل کنید که ولتاژ ورودی دستگاه با شبکه برق خانه یا کارگاه شما سازگار است.
– بررسی قدرت خروجی دستگاه: قدرت خروجی دستگاه باید با نوع و ضخامت موادی که قصد جوشکاری آنها را دارید، سازگار باشد.
– بررسی قابلیت تنظیم جریان جوشکاری: این ویژگی بسیار مهم است، زیرا به شما اجازه می‌دهد جریان جوشکاری را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید.
– بررسی وزن و اندازه دستگاه: اگر قصد استفاده متناوب از دستگاه را دارید، بهتر است دستگاهی با وزن و اندازه کوچکتر انتخاب کنید.
– بررسی امکانات اضافی: برخی از دستگاه‌های جوشکاری دارای امکانات اضافی مانند ترموستات، عملکرد ضد چکه و … هستند که می‌تواند برای شما مفید باشد.
– بررسی قیمت و محدودیت بودجه: قبل از خرید، بازار را بررسی کنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید تا بتوانید دستگاهی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را پیدا کنید.

اینورتر جوشکاری چیست؟

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس 50 هرتز و ولتاژ 220 ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. تنها پس از این مرحله جریان در 100-200A مورد نیاز با ولتاژ 50-60 ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.اینورتر جوشکاری چیست؟

اصل کار در دستگاه جوش

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور نیرو است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

تفاوت اصلی دستگاه جوشکاری نوع اینورتر در یک زنجیره پیچیده تر از تحولات نسبت به یک جریان الکتریکی متناوب متناوب است که در فرکانس 50 هرتز و ولتاژ 220 ولت قبل از اعمال شدن در الکترود قرار دارد. اول از همه ، با عبور از یک فیلتر ویژه صاف و صاف می شود. سپس ترانزیستورهای روشن و خاموش سریع آن را به جریان AC با فرکانس نوسان رساندن به ده ها کیلو هرتز تبدیل می کنند. فقط پس از این مرحله جریان به 100-200A مورد نیاز با ولتاژ 50-60 ولت برای جوشکاری تبدیل می شود. در خروجی یکسو کننده فرکانس بالا کار می کند و از عبور جریان مستقیم لازم برای جوشکاری با بالاترین کیفیت اطمینان می کند.

اینورتر جوشکاری چیست؟

کنترل و تنظیم مقادیر خروجی پارامترهای کاری اینورتر جوشکاری توسط یک واحد کنترل ترانزیستور انجام می شود. این ویژگی بهینه جریان در جریان الکترود را تشکیل می دهد ، لازم برای انواع و حالت های جوشکاری.

تفاوت اصلی بین ترانسفورماتور جوشکاری و یک اینورتر در تبدیل جریانهای کم فرکانس توسط یک ترانسفورماتور قدرت است که فقط در دستگاه های بزرگ انجام می شود ، در عین حال تجهیزات فرکانس بالا اینورتر با ویژگی آن مشخص می شوند فشردگی و مصرف کم مواد.

مزایای استفاده از اینورترها

مقایسه اینورترهای جوشکاری با دستگاه های طرح های جایگزین ، مزایای انکار ناپذیر چنین تجهیزات را نشان می دهد.

 1. وزن کم که بیش از 10 کیلوگرم نباشد ، و ابعاد جمع و جور در اکثر مدل ها امکان ذخیره و حمل و نقل را آسان می کند.
 2. بدون از دست دادن گرما هزینه برای گرم کردن سیم پیچها تأثیر مثبتی در بازده اینورتر دارد ، که با همه موارد مساوی ، در حدود 1.5 برابر انرژی کمتری از ترانسفورماتور یا یکسو کننده معمولی برای جوشکاری
 3. اینورتر جهانی طیف گسترده ای از ویژگی های خروجی را دارد که به شما امکان می دهد حالت هایی از جمله جوشکاری فولاد ضد زنگ و فلزات غیر آهنی را انتخاب کنید.
 4. حتی مدل هایی برای خانه و باغ نیاز به استراحت طولانی در کار روی دستگاه خنک کننده ندارند.
 5. اینورتر برای جوشکاری مجهز به سیستم کنترل ساده با تنظیم صاف کلیه پارامترهای لازم است ، که حتی به جوشکارهای تازه کار اجازه می دهد تا به جوش های با کیفیت بالا دست یابند.

اینورترها و معایب آن وجود دارد که قیمت نسبتاً بالایی دارند و الزامات شدید آن برای نگهداری و بهره برداری است. آنها به گرد و غبار ، رطوبت بیش از حد و دمای پایین حساس هستند.

طبقه بندی

در اهداف تولید انواع مختلفی از اینورترها استفاده می شود که در عملکرد آنها متفاوت است:

 • برای جوشکاری قوس الکتریکی دستی (MMA)؛
 • برای جوش آرگون با الکترود تنگستن.
 • برای جوشکاری نیمه اتوماتیک در جو گاز بی اثر یا فعال (MIG / MAG)؛
 • دستگاه های نیمه اتوماتیک برای استفاده در حالت های MMA و MIG / MAG.
 • جهانی برای کار در حالت های مختلف؛
 • واحد برش پلاسما هوا.

از لحاظ عملکرد و مشخصات فنی ، اینورترها برای کار با الکترودهای مصرفی معمولاً به سه دسته اصلی تقسیم می شوند.

 1. مدلهای کوچک خانگی که برای خانه و باغ طراحی شده اند و دارای ساده ترین امکانات هستند ارزان قیمت هستند و برای استفاده های گاه به گاه از خدمات خوبی برخوردار خواهند بود.

   WESTER MINI200

 2. حرفه ای قادر به طبخ چند ساعت در روز است ، که بهتر است برای تولید آن را خریداری کنید ، زیرا هر کدام 300-400 دلار هزینه دارند و برای خودشان در خانه نمی پردازند.
   WESTER MINI200
 3. دستگاه های نیمه حرفه ای ، دارای موقعیت میانی بین دو گروه اول هستند که در صورت استفاده مناسب ، هم در خانه و هم در یک کارگاه کوچک مناسب هستند.

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

در هنگام خرید اینورتر به دنبال چه چیزی باشید

انتخاب اینورتر جوشکاری بر اساس شرایط جوشکاری و حالت هایی است که باید مطابقت داشته باشد. ابتدا با ولتاژ ورودی مشخص می شود. اکثریت قریب به اتفاق دستگاه ها برای منبع تغذیه 220 ولت طراحی شده اند ، اما مدل هایی نیز وجود دارند که به شبکه 380 V. وصل می شوند. گذرنامه دستگاه محدوده مجاز را نشان می دهد: 220V + 15٪ – 30٪ یا 160-240V. در مناطق روستایی با افت ولتاژ مکرر ، این می تواند مهم باشد.

مهمترین ویژگی حالت جوش جریان جوش است: این به طور مستقیم به ضخامت قطعات مورد جوش و قطر الکترودهای مورد استفاده بستگی دارد. . در محیط داخلی ، نادر است که محصولاتی با ضخامت بیشتر از 10 میلی متر پخته شوند. در این حالت ، بهتر است یک اینورتر را انتخاب کنید که بتواند جریان 160-180 A. را تأمین کند. هنگام جوشکاری ورق های فولادی کربن با ضخامت حداکثر 20 میلی متر ، لازم است به 200 A تکیه کنید. دستگاه های قدرتمند تر فقط باید برای کارگاه های تخصصی خریداری شوند. روش تنظیم نیز مهم است ، امکان کنترل صاف بر خلاف کلید کم همواره برای دستیابی به دوخت با کیفیت بالا ارجح است.

فوت و فن! هنگام کار با جزئیات ریز ، به حد پایین جریان خروجی توجه کنید که مطلوب آن در سطح 10 A باشد.

سهولت احتراق قوس جوشکاری با ولتاژ بدون بار همراه است. برای اکثر مدل ها بین 40 تا 90 ولت است. هرچه این تعداد بیشتر باشد ، طبخ آن راحت تر خواهد بود.

در استفاده فشرده ، تأثیر زیادی بر عملکرد دستگاه ، درصد زمان در حداکثر جریان تعیین شده توسط PV دارد. یک دستگاه خوب باید چنین شاخصی را در سطحی کمتر از 70٪ نداشته باشد. این بدان معناست که در طی چرخه تولید 10 دقیقه ای ، می توان 7 مورد آن را با بار کامل جوشید و 3 دقیقه برای تعویض الکترود ، تمیز کردن مهر و موم و خنک کننده دستگاه باید صرف شود.

توابع اضافی که بر روی مبدل های جوش انجام می شود

استفاده از کنترل میکروپردازنده تجهیزات اینورتر با بازخورد کارآمد به شما امکان می دهد گزینه های اضافی را اجرا کنید که روند جوشکاری را تسهیل می کند. این موارد باید شامل موارد زیر باشد:

 • شروع گرم ، فراهم آوردن افزایش ولتاژ کوتاه مدت در دوره اولیه جوشکاری ، که سوزاندن قوس را تسهیل می کند.
 • بدون چسبندگی ، وقتی که الکترود به طور تصادفی توسط لبه هایی که برای جوشکاری لمس می شوند ، بار را کاهش می دهد ، بنابراین از جوشکاری الکترود جلوگیری می شود ، یک مشکل شایع در بین مبتدیان.
 • تقویت قوس ، با از بین بردن چسباندن الکترود در جدا کردن آن از قطره زیاد فلز مذاب به دلیل افزایش کوتاه مدت جریان.

تمام این خصوصیات دستگاه های جوش اینورتر در سهولت کار با آنها و کیفیت درزها تأثیر مثبت دارد.

1 خرید مشخصات اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس مدل GT-201

مشخصات : 

 • وزن 2.350 کیلوگرم
 • ابعاد 28x12x19 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • حداکثر جریان 200 آمپر
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • دارای استانداردIP21S
 • بازه جریان: 200-31.8 آمپر

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس مدل GT-201 

اینورتر جوشکاری 200 آمپر اینتیمکس

برای کارهای سبک وخانگی بسیار عالی است.


2 خرید اینترنتی اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT200

اینورتر جوشکاری

مشاهده لیست قیمت روز انواع دستگاه جوش

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب

در ابتدا باید عرض کنم با باز کردن جعبه مشخص شد بعلت کم لطفی مامورین پست ، دستگاه از چندنقطه ضربه خورده ، ماسک و شیشه هم ( با وجود کیفیت نازل ) شکسته شده بودن .
جنس و کیفیت کابل ها و گیره اتصال هم خوب نیست و بهتره تعویض بشن.

و اما از بابت کیفیت جوش …

دستگاه رو برای تست به کارگاه جوشکاری شرکت بردم و با یکی از جوشکاران مجرب عملکردش رو بررسی کردیم.
انواع سایزهای الکترود 6013 و الکترودهای استیل رو بخوبی ، روان ، نرم و با کیفیت مثال زدنی ذوب کرد.
اما در آزمون تست الکترودهای 7018 و 6010 نتونست بخوبی 6013 جوابگو باشه.
کابلها پس از چند دقیقه گرم شد و همونجور که میشد حدس زد سایز 12 sqmm از ابتدا انتخاب مناسبی برای دستگاه نبوده . پیشنهاد میکنم از بازار کابل 50 میلی متر مربع ( sqmm ) رو با متراژ بالاتر تهیه بفرمایید.
سایر موارد رو هم تیتر وار در نقاط مثبت و منفی خدمت عزیزان عرض کردم.
نتیجه کلی به نظر میرسه جهت مصارف خانگی و جوشکاری افراد مبتدی یکی از بهترین گزینه ها در رنج قیمتی خودش باشه.
همچنین بهتره به فکر خرید یه ماسک سیاه رنگ مرغوب با شیشه نمره 90 آلمانی از بیرون باشید.
امیدوارم تونسته باشم کمکی در انتخاب و خرید دوستان کرده باشم.


من کارم جوشکاری زیاد داره موتور جوش زیاد امتحان کردم بین این واروا مونده بودم ولی اینو انتخاب کردم وواقعا راضیم دست شما درد نکنه عالیه

3 قیمت خرید اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم مدل R-300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم

مشاهده ارزانترین فروشنده انواع دستگاه جوش

 

امتیاز و نظرات کاربران به اینورتر جوشکاری 300 آمپر 

اینورتر جوشکاری

با توجه به اینکه شغل و حرفه من جوشکاری هست با دستگاههای مختلفی کار کردم که خوشبحتانه از این دستگاه بسیار رضایت دارم، بدون هیچگونه مشکلی تمام وقت کاری با الکترود 4 کار کردم و دستگاه به هیچ عنوان داغ نشد.
کیفیت جوش هم خیلی مناسب بود

نقاط قوت

 • میتوان بصورت مداوم با الکترود 4 کار کرد بدون کوچکترین داغی و مشکلی
 • بدون پاشش جوش
 • جوش نرم و راحت

نقاط ضعف

 • کیفیت کارتن بسته بندی پایین است

  والا من از این دستگاه بسیار خوشم آمد جون هم با دوام و هم بدرد بخور و دستگاه خوش ساخت و خوش دستی است است.به نظر من که دستگاه خیلی خوبیه پیشنهاد من که این دستگاه است.


  دستگاه پرقدرت و سبکی است مناسب کار های خانگی و یا کار هایی که نیاز به جابجایی زیاد دارد.


  پیشنهاد میکنم در برخی محصولات مثل خرید اینورتر من از تنوع رنگ‌ها استفاده شود تا میزان رضایتمندی بالاتر باشد


  4 اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس مدل W.M 181

  اینورتر جوشکاری 180 آمپر المکس

5 خرید اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون مدل mini-150 dc mma

اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

مشخصات : 

 • وزن 3.3 کیلوگرم
 • ابعاد 20x10x24 سانتی متر
 • منبع انرژی الکتریکی
 • چرخ ندارد
 • کابل دارد
 • انبر دارد
 • نوع جوش نقطه ای RSW
 • حداکثر جریان 150 آمپر
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • اقلام همراه کابل جوش، انبرجوش ، کابل اتصال، انبر اتصال ، دفترچه راهنما ، بند دوشی ، کیف حمل

نظرات یکی از کاربران درباره اینورتر جوشکاری 150 آمپر پاتون

سلام من این دستگاه رو تازه خریدم، همش فکر میکردم نکنه 150 آمپر کارم رو راه نندازه، دودل بودم تا اینکه رسیدم به خونه و دستگاه رو تست کردم، الکترود 3 خدا وکیلی رو آمپر 100 عین شمع آب کرد، بعد چه کیفیت جوشی، فوقالعاده و بدون کرم زدگی، خلاصه پیشنهاد میکنم حتماً زودتر بگیرید تا گرون نشده، چون زیاد مارکش شناخته شده و رو بورس نیست.در ضمن من از بیرون خریدم دو ملیون و شیشصد، با گارانتی 36 ماهه

نقاط قوت

 • کیف محصول فوق‌العاده
 • پر قدرت، راحت الکترود 4 رو ذوب میکنه
 • جوش نفوذی و بدون پاشش زیاد
 • سیستم ولدینگ فوق‌العاده
 • وزن سبک

نقاط ضعف

 • ظاهر نه چندان دل چسب

چگونه یک دستگاه جوش متناسب با نیاز خود را انتخاب کنیم؟

در انتخاب دستگاه جوشکار برای کارگاه خود ابتدا نیازهای آمپر و توان موجود را در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است به قوی ترین دستگاه موجود نیاز نداشته باشید، به خاطر داشته باشید که در آینده ممکن است با پروژه های بزرگ برای جوشکاری مواجه شوید که به آمپر یا توان بیشتری نیاز دارند، یا ممکن است بخواهید آلومینیوم را جوش دهید. در این هنگام آنها را بررسی نمایید تا بعدها دچار هزینه دوباره نشوید. و از خرید خود کارایی و نیاز خود را برطرف سازید.
و همچنین ارزش این را دارد که در نظر بگیرید که آیا دستگاهی که در یک فرآیند جوشکاری خاص تخصص دارید به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند یا اینکه یک دستگاه جوش چند فرآیندی می تواند همین کار را انجام دهد؟ این امر به ویژه به نقش جوشکاری و اهمیت آن در عملیات بستگی دارد. تا بتوانید بهترین اینورتر جوشکاری را خریداری کنید.

سخن آخر 

اگر شما قصد خرید دستگاه اینورتر جوشکاری دارید حتما توضیحات و راهنمایی خرید بالا را با دقت بخوانید و از میان پرفروش ترین برندها که براساس نظرات کاربران برای خریداران معرفی شده است را بررسی و تحقیق کنید تا انتخاب بجا و مناسبی داشته باشید و در صورت استفاده مداوم دچار مشکل نشوید و از خرید خود لذت ببرید.

پیشنهاد 20 مدل دستگاه اینورتر جوشکاری موجود در بازار

 • نحوه نمایش محصول ها
اینورتر جوشکاری 450 آمپر جاب مدل IGBT-450 X

اینورتر جوشکاری 450 آمپر جاب مدل IGBT-450 X

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر کریتور مدل MMA-400

دستگاه جوش 400 آمپر کریتور مدل MMA-400

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر باس مدل ARC-300mini

دستگاه جوش 300 آمپر باس مدل ARC-300mini

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 350 آمپر راوه مدل SMART-350

دستگاه جوش 350 آمپر راوه مدل SMART-350

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S

اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل Mini MCT200 S

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر صبا مدل Power light 2001 Turbo Plus

دستگاه جوش 200 آمپر صبا مدل Power light 2001 Turbo Plus

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 550 آمپر جاب مدل JAB 550

دستگاه جوش 550 آمپر جاب مدل JAB 550

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: آرگون GTAW ، اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوشکاری 300 آمپر صنعتی باس کد Bs123LB239

دستگاه جوشکاری 300 آمپر صنعتی باس کد Bs123LB239

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر اوکی کد300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر اوکی کد300

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 350 آمپر راو مدل SMART-350

اینورتر جوشکاری 350 آمپر راو مدل SMART-350

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا مدل Power REC 200 A4 PLUS

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا مدل Power REC 200 A4 PLUS

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 400 آمپر جاب مدل IGBT-800 X

اینورتر جوشکاری 400 آمپر جاب مدل IGBT-800 X

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 320 آمپر اینتیمکس مدل 320

اینورتر جوشکاری 320 آمپر اینتیمکس مدل 320

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 507 آمپر اینتیمکس کد Approved

دستگاه جوش 507 آمپر اینتیمکس کد Approved

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر اوکی مدل دو ولوم کد A300

دستگاه جوش 300 آمپر اوکی مدل دو ولوم کد A300

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوشکاری 300 آمپر صنعتی باس مدل Arc-300mini

دستگاه جوشکاری 300 آمپر صنعتی باس مدل Arc-300mini

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS کد MMA_300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS کد MMA_300

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه نقطه جوش باتری پاورتاپ مدل 500

دستگاه نقطه جوش باتری پاورتاپ مدل 500

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا مدل Smart Arc 2003

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا مدل Smart Arc 2003

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IGBT-500 X Blue

اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IGBT-500 X Blue

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: قوس الکتریکی SMAW
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر اوکی مدل MMA 400

دستگاه جوش 400 آمپر اوکی مدل MMA 400

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 180 آمپر رونیکس مدل RH-4603

دستگاه جوش 180 آمپر رونیکس مدل RH-4603

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر پایونیر مدل MMA-300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر پایونیر مدل MMA-300

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400آمپر کریتور مدلMMA-400

دستگاه جوش 400آمپر کریتور مدلMMA-400

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر  باس مدل -MMA-400US

دستگاه جوش 400 آمپر  باس مدل -MMA-400US

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 600 آمپر اوکی مدل MMA 600

دستگاه جوش 600 آمپر اوکی مدل MMA 600

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IGBT-500 X

اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IGBT-500 X

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 770 آمپر جاب مدل IN-770

اینورتر جوشکاری 770 آمپر جاب مدل IN-770

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 320 آمپر اینتیمکس کد Approved

اینورتر جوشکاری 320 آمپر اینتیمکس کد Approved

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل RH-4602

اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل RH-4602

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر باس کد ARC

دستگاه جوش 300 آمپر باس کد ARC

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر اوکی کد MMA-400Turbo

دستگاه جوش 400 آمپر اوکی کد MMA-400Turbo

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر اوکی مدل MMA300mini

دستگاه جوش 300 آمپر اوکی مدل MMA300mini

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر دی ال تی سی کد S51

دستگاه جوش 300 آمپر دی ال تی سی کد S51

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 600 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS کد MMA 600

دستگاه جوش 600 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS کد MMA 600

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر آروا مدل 2172

دستگاه جوش 200 آمپر آروا مدل 2172

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر کریتور مدل MMA-300

دستگاه جوش 300 آمپر کریتور مدل MMA-300

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش تفنگی 400 آمپر باس کد 400

دستگاه جوش تفنگی 400 آمپر باس کد 400

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117

اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر وینر مدل 2011

دستگاه جوش 200 آمپر وینر مدل 2011

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: قوس الکتریکی SMAW
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر 250 آمپر صبا مدل R-VNV-250V (IGBT)

اینورتر 250 آمپر صبا مدل R-VNV-250V (IGBT)

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس مدل ARC_400MINI

اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس مدل ARC_400MINI

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر اوکی کد MMA-400Turbo

دستگاه جوش 400 آمپر اوکی کد MMA-400Turbo

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل ARC300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر جاب مدل ARC300

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: آرگون GTAW ، اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 550 آمپر جاب مدل Mini MCT 550

اینورتر جوشکاری 550 آمپر جاب مدل Mini MCT 550

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، قوس الکتریکی محافظت شده GMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر باس مدل BS123LB239-1

دستگاه جوش 300 آمپر باس مدل BS123LB239-1

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS

دستگاه جوش 400 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 250 آمپر مکس مدل DJ_250

اینورتر جوشکاری 250 آمپر مکس مدل DJ_250

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل 4602RH

اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل 4602RH

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 180 آمپر آروا کد 2114

اینورتر جوشکاری 180 آمپر آروا کد 2114

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل 250-S

اینورتر جوشکاری 250 آمپر جاب مدل 250-S

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

اینورتر جوشکاری 200 آمپر رونیکس مدل RH-4604

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH4604RH

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل RH4604RH

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر تایگر تولز مدل 200Mini

دستگاه جوش 200 آمپر تایگر تولز مدل 200Mini

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش تفنگی 400 آمپر باس مدل LIFE_STYLE_MMA_400

دستگاه جوش تفنگی 400 آمپر باس مدل LIFE_STYLE_MMA_400

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر دی ال تی سی مدل Arc-300

دستگاه جوش 300 آمپر دی ال تی سی مدل Arc-300

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش صنعتی 600 آمپر اوکی مدل MMA-600

دستگاه جوش صنعتی 600 آمپر اوکی مدل MMA-600

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 180 آمپر رونیکس مدل RH-4603

دستگاه جوش 180 آمپر رونیکس مدل RH-4603

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر آذرخش مدل AZ300

اینورتر جوشکاری 300 آمپر آذرخش مدل AZ300

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل 4604RH

دستگاه جوش 200 آمپر رونیکس مدل 4604RH

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 400 آمپر اوکی مدل POWER-TOOLS

دستگاه جوش 400 آمپر اوکی مدل POWER-TOOLS

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 400 آمپر اوکی مدل MMA400

اینورتر جوشکاری 400 آمپر اوکی مدل MMA400

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 400 آمپر اوکی مدل MMA400

اینورتر جوشکاری 400 آمپر اوکی مدل MMA400

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر تفنگی 400 آمپر باس مدل MMA-400

اینورتر تفنگی 400 آمپر باس مدل MMA-400

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 250 آمپر جوشا مدل Mini EL 252 D

اینورتر جوشکاری 250 آمپر جوشا مدل Mini EL 252 D

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر ماکیتا مدل 950

دستگاه جوش 300 آمپر ماکیتا مدل 950

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس مدل WS-199

اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس مدل WS-199

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوشکاری 300 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS کد MMA_300

دستگاه جوشکاری 300 آمپر اوکی مدل POWER_TOOLS کد MMA_300

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری وینر 220 آمپر مدل 3011 – 220M

اینورتر جوشکاری وینر 220 آمپر مدل 3011 – 220M

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 250 آمپر ویوارکس مدل VR250-mini

اینورتر جوشکاری 250 آمپر ویوارکس مدل VR250-mini

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 750 آمپر جاب مدل IG-750 NEW

اینورتر جوشکاری 750 آمپر جاب مدل IG-750 NEW

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: آرگون GTAW ، اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت ، ولتاژ ورودی 230 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر آذرخش مدل 300A SUPER

اینورتر جوشکاری 300 آمپر آذرخش مدل 300A SUPER

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111

اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2111

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش تفنگی 400 آمپر باس کد HJ65

دستگاه جوش تفنگی 400 آمپر باس کد HJ65

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 آمپر دی ال تی سی کد bvtg11

دستگاه جوش 300 آمپر دی ال تی سی کد bvtg11

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IG 500

اینورتر جوشکاری 500 آمپر جاب مدل IG 500

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: آرگون GTAW ، اینورتر ، قوس الکتریکی محافظت شده GMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 300 آمپر باس مدل LIFE-STYLE

اینورتر جوشکاری 300 آمپر باس مدل LIFE-STYLE

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 180 آمپر آروا مدل 2114

اینورتر جوشکاری 180 آمپر آروا مدل 2114

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل ARC-350 Mini

اینورتر جوشکاری 350 آمپر جاب مدل ARC-350 Mini

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: آرگون GTAW ، اینورتر ، قوس الکتریکی SMAW ، ولتاژ ورودی 220 ولت
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 200 آمپر جوشا  مدل 203

دستگاه جوش 200 آمپر جوشا  مدل 203

 • منبع تغذیه: برق
 • ویژگی‌های دستگاه جوش: اینورتر
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 300 امپر باس کدGHR40

دستگاه جوش 300 امپر باس کدGHR40

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200N

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 200N

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
اینورتر جوشکاری 200 آمپر ادون مدل ARC-500S

اینورتر جوشکاری 200 آمپر ادون مدل ARC-500S

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 950 آمپر دیوالت مدل DEW IGBT

دستگاه جوش 950 آمپر دیوالت مدل DEW IGBT

 • منبع تغذیه: برق
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا
دستگاه جوش 507 امپر اینتیمکث کد GHR80

دستگاه جوش 507 امپر اینتیمکث کد GHR80

 • منبع تغذیه: برق ، ژنرانور بنزینی ، ژنرانور دیزلی
مشاهده قیمت و خرید در دیجی کالا

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

دو × 1 =