راهنمایی خرید انواع مدل بلوز های زنانه+لیست قیمت 36 مدل پرفروش


 

بلوز های زنانه از از پرکاربرد ترین لباسها در بین خانم ها می باشد. گر شما نیز جزء خانم هایی هستید که بسیار به تیپ و استایل خود اهمیت می دهید قطعاً همیشه به خرید بلوز های زنانه نیاز دارید. در این مقاله سعی کرده ایم تا شما را با خریدن بهترین بلوز های زنانه ایرانی آشنا کنیم.

راهنمایی خرید انواع مدل بلوز های زنانه

برخی از افراد هستند که کمد شان پر از لباس های جور واجور و بی مصرف است و در عین حال که لباس های زیادی دارند، همیشه برای مجالس با مشگل کمبود لباس مواجه هستند. پس اگر می خواهید لباس هایی داشته باشید که همیشه از آنها استفاده کنید و تیپ و استایل شما همیشه متفاوت باشد، سعی کنید در انتخاب و خرید لباس ها به دو مسئله توجه کنید:

۱_ آیا شما به آن لباس نیاز دارید یا خیر ؟

۲_ آیا ممکن است که از خریدن این لباس پشیمان شوید؟

اگر شما هر بار موقع خرید کردن لباس این دو سوال را از خود بپرسید و به نتیجه برسید قطعاً می‌توانید بهترین لباس ها را خریداری کنید که بی مصرف نباشند و همواره در شرایط مناسب مهمانی و به شما کمک کنند، تا تیپ و استایل مورد نظرتان را به بهترین شکل داشته باشید.

پیشنهاد: پیراهن و لباس مجلسی زنانه جذاب [لیست قیمت روز]

سایز بلوز زنانه

نکته بعدی که بسیار در خرید لباس های زنانه اهمیت دارد، سایز لباس می باشد.

برخی افراد بر این باور هستند که لباس های تنگ موجب می شود تا آنها لاغرتر دیده شوند و برخی نیز این اعتقاد را دارند که لباس‌های گشاد موجب می‌شود تا فرد چاق تر دیده شود، اما باید بدانید که وجود لباس های گشاد ممکن است موجب بی‌نظمی و شلخته دیدن شما شود، این امر درمورد لباس های بسیار تنگ نیز صادق است. برای افرادی که اندام مناسبی ندارند یا به اصطلاح تناسب اندام ندارند موجب می شود تا نواقص انجام آنها بیشتر به چشم بیاید. پس همیشه سعی کنید متناسب با تیپ و استایل سایز مناسب بدنتان را انتخاب کنید تا در عین حال زیبا و مرتب دیده شوید.

مدل های بلوز زنانه جدید:

امروز با وجود پیشرفت علم و تعداد زیاد فروشگاه های اینترنتی، شما نیازی نیست که برای خرید لباس مناسب با سلیقه تان، کل شهر محل زندگی‌تان را بگردید و کلی زمان صرف کنید. کافیست در اینترنت و فروشگاه های اینترنتی با یک سرچ ساده لباس مورد نظرتان را متناسب با مد روز به راحتی انتخاب کنید.

بلوز زنانه جدید

بلوز زنانه لمه:

یکی از انواع مختلف پارچه هایی که امروزه در بازار ها بسیار ترند میباشد و بسیاربا استقبال مردم روبرو شده است، لباس های فلم لمه ی زنانه می باشد. این لباس هابه دلیل براقی که دارند بیشتر در مهمانی های شبانه و مهمانی های مجلسی از آنها استفاده می شود. اکثر کسانی که میخواهند در مهمانی های شان از لباس مجلسی و بلوز زنان استفاده کنند، سعی میکنند که از لباس‌هایی که پارچه آنها از لمه تشکیل شده است استفاده کنند. پارچه های لمه از جنس لطیف و نازکی هستند که درون آنها اکلیلی یا زر وجود دارد که جلا و جلب توجه بسیار زیادی را به همراه دارد.

لباس مجلسی زنانه

هروقت صحبت از مجلس و دورهمی های بزرگ می شود خانم ها با توجه به اهمیتی که به جذابیت و زیباتر دیده شدن می دهند، سعی می کنند تا از بهترین مدل لباسهای مجلسی زنانه استفاده کنند تا به اصطلاحی گل مجلس باشند. لباسهای مجلسی متفاوت با انواع بلوزهای دیگر هستند. در دوختن این لباس ها توجه و دقت بسیار بالاتری به کار برده می شود و سعی می شود تا جنس این لباس ها بسیار باکیفیت باشد. نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد این است که شما حتماً باید بلوز زنانه مجلسی تان را با توجه به فرم بدن تان انتخاب کنید و توجه داشته باشید که بلوزمجلسی شما باید نواقص بدنتان را بپوشاند و شما را بسیار جذاب و زیباتر نشان دهد.

بلوز زنانه سایز بزرگ

افرادی که هیکل های بزرگتری دارند سعی می کنند از بلوز های زنانه سایز بزرگ استفاده کنند تا علاوه بر راحتی که به آن ها می دهد،بتواند نواقص بدنشان را بپوشاند. اما باید حتماً توجه داشته باشید که بلوز های زنانه سایز بزرگ رازهای شگفت بسیار زیادی دارند که اگر به آنها توجه نکنید نه تنها موجب نمی‌شود که شما زیبا و اندامی نشان داده شوید، بلکه موجب می شود که اندامتان از چیزی که هست بدتر دیده شود. مهمترین چیزی که در انتخاب لباس های سایز بزرگ باید به آن توجه کرد این است که لباس های سایز بزرگ لباس های گشاد نمی باشند. حتی اگر شخصی چاق می باشدبه این معنی نیست که باید تمامی اندام هایش را و برجستگی بدنش را زیر لایه هایی از پارچه پنهان کنند.

بلوز زنانه حریر

بلوز های زنانه حریر از زیباترین و جذاب ترین لباس های زنانه می باشند که لطافت و ظرافت خاصی را به همراه دارند.به این سبب هم افراد لاغر اندام و هم درشت اندام می تواند از بلوز های زنانه ی حریر استفاده کنند. بلوز های زنانه ی حریر علاوه بر راحتی و سبکی که دارند روی تن بسیار خوش می‌نشیند. پس اگر بدنبال لباسی میباشید که هم راحتی را به شما بدهد و هم خیلی زیبا به تنتان بنشیند به شما پیشنهاد میکنیم که از لباس هایی استفاده کنید که از پارچه های حریر در دوخت آنها استفاده شده است.

لیست قیمت بلوز زنانه موجود در بازار

بلوز زنانه مدل پلنگی کد BW

۷۹,۰۰۰
٪۵
۷۵,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کد sm164

۶۲,۵۰۰ تومان

بلوز زنانه کد ۰۰۱

۸۳,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل AZ-s11

۱۵۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل 358426557

۱۱۰,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل AZ-s10

۱۴۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کد 221GR.GLCRM

۱۲۸,۰۰۰
٪۲۳
۹۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه اسمارا مدل WBWRR

۱۴۹,۰۰۰
٪۵
۱۴۱,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کیکی رایکی مدل BB2369-001

۲۵۰,۰۰۰
٪۵۸
۱۰۶,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل SM2

۱۸۴,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل 507

۱۱۶,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کد 221ANS.S

۱۲۸,۰۰۰
٪۲۳
۹۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کد sm155

۵۴,۵۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل 705 رنگ آبی

۶۹,۰۰۰
٪۱۴
۵۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کد sm040

۱۳۲,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کیکی رایکی مدل BB2406-006

۴۲۰,۰۰۰
٪۶۱
۱۶۴,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کیکی رایکی مدل BB2404-021

۴۸۰,۰۰۰
٪۶۰
۱۹۲,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل SM-0001

۱۰۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل عاج

۵۷,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل 358451719

۷۲,۳۰۰
٪۳۵
۴۶,۹۰۰ تومان

بلوز زنانه کیکی رایکی مدل BB2404-024

۴۸۰,۰۰۰
٪۶۰
۱۹۲,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه مدل 014

۹۶,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کد 215W-B

۱۲۸,۰۰۰
٪۲۳
۹۹,۰۰۰ تومان

بلوز زنانه کیکی رایکی مدل BB2384-055

۶۵۰,۰۰۰
٪۵۶
۲۸۸,۰۰۰ تومان

 

مشاهده لیست قیمت بلوز زنانه پرفروش در دیجی استایل 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

17 − 9 =